>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 18.09.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 940,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 18. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Espanyol - Real Madryt
Typ: Real Madryt -1.5 Handicap
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
4 kolejka hiszpańskiej ligi. Real jak dotąd 3 zwycięstwa i bramki 10:3. Espanyol na 15 miejscu bez zwycięstwa, dwa remisy i porażka. Lecz Real idzie na wyrównanie rekordu Barcelony z sezonu gdy prowadził ich Pep Guardiola i mieli 16 zwycięstw z rzędu, a Real wygrywając z Espanyolem będzie również miał 16ste z rzędu.
Inna sprawa, ostatnie wyniki tych obu ekip to:
Real 6:0 Espanyol
Espanyol 0:6 Real
Espanyol 1:4 Real
Real 3:0 Espanyol
Real 3:1 Espanyol
Jak widzimy 5 ostatnich meczów wszystko by pokryło ten handicap, dziwi mnie nawet czemu taki wysoki kurs jest, wszak słyszałem opinie, że Espanyol się nawet podkłada Realowi żeby zrobić na &quot;złość&quot; Barcelonie i żeby nie musieli się wysilać, no zobaczymy, dla mnie po takim kursie to grzech nie pobrać!
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Espanyol-Real Madryt
Typ: over 4.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: betsson
Analiza: W dniu jutrzejszym Espanyol Barcelona na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Madryckiego Realu. Goście są zdecydowanym faworytem ,aby po 90 minutach tego spotkania dopisać do ligowej klasyfikacji kolejne 3 punkty. Espanyol jak na razie w tym sezonie rozegrał 3 spotkania ligowe, żadnego z nich nie zdołał wygrać zdobywając łącznie 2 punkty, ich bilans bramkowy nie wygląda za dobrze bowiem po 3 rozegranych spotkaniach stracili do tej pory najwięcej bramek w lidze bowiem aż 9, zdobyli co prawda 7 ,ale przed spotkaniem z Realem Madryt , który strzelać potrafi to taka nieskuteczność w obronie nie jest dobrą prognozą. Goście natomiast w tej chwili są liderem w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 9 punktów . Ekipa &quot;Królewskich&quot; ma dobry bilans w rywalizacji z zespołem z Barcelony, od 2009 roku obie drużyny grały ze sobą 9 spotkań, Real wygrał 8 z nich i zanotował 1 remis. Tutaj nie spodziewałbym się innego wyniku aniżeli wygrana gości, którzy na pewno mając 3 punkty przewagi nad zespołem odwiecznego rywala z Barcelony będą chwili ta przewagę jeszcze powiększyć, stawiam więc na wygraną zespołu z Madrytu tak do połowy jak i na koniec spotkania.
⛔100
 
jak1 32

jak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Espanyol - Real Madryt
Typ: Real Madryt strzeli w obydwu połowach
Kurs: 2.2
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Witam,
na niedzielny późny wieczór proponuje spotkanie czołowej drużyny La Liga kontra mocno przeciętny Espanyol. Jak wiadomo walka o punkty na samym początku jest bardzo ważna. Póki co Real nie pogubił ich po drodze i uważam,że tego wieczoru również nie będzie sensacji. Po bardzo ciężkim meczu ze Sportingiem pora zająć się ligą. Galacticos jeszcze nie weszli w sezon tak jakby chciał to ich trener - Zinedine Zidane. Uważam,że jutro spokojnie będą mieli bramkę lub dwie zaliczki do przerwy,a w drugiej połowie wejdą rezerwowi którzy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony,by wywalczyć miejsce w pierwszej jedenastce. Czuje jutro grad bramek,celuje,że będzie ich co najmniej +3,5. Jednakże mój typ oparty jest na ostatnich spotkaniach h2h i obecnej formie obu drużyn. Życzę udanych łupów!
---------------------------------&gt;
Albo grubo albo wcale ;]
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 1:30
Spotkanie: Montreal Impact - New England Revolution
Typ: Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dotychczas na tym forum (moje pierwsze) skuteczność u mnie jest stuprocentowa. 3/3, tak więc chcąc podtrzymać świetną passę.
Biorąc pod uwagę umiejętności zawodników, obecną formę, charakterystykę ligi, gole padną i to sporo. Ja pobieram over 2.5 po fajnym kursie w porównaniu do ryzyka którego nie widzę.
Powodzenia
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej KHL
Godzina: 9:00
Spotkanie: Amur K.- Kazań
Typ: under 3.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: unibet
dziś się udało więc spróbuje jeszcze jedno spotkanie z KHL. Tym razem mój ulubiony poligon typowania czyli jeden a najtrudniejszych co do wyjazdów w KHL . Goście nie pokazują na razie jakiejś większej mocy strzeleckiej, w pięciu spotkaniach zdobyli 7 bramek średnia odpowiednia do mojego typu... Czy się przełamią mogą mieć trudno bo na lodzie Amura różnie się zdarza, czasami wieje nudą , a czasami jest mega strzelnica. Gospodarze poprawili formę jakaś wreszcie wygrana w ostatnim meczu i moge postawić się napewno dużo lepszej drużynie Kazania.Chociaż ich dorobek z 5 spotkań jeszcze gorszy 6 bramek .... Mamy dwie drużyny które nie pokazały nic w ofensywie, czy się przełamią ? Spróbuję zaryzykować że nie i łapać ciekawy jeszcze kurs chociaż, mocno się zmienia i to mnie też hamuje do zaryzykowania większej stawki...
⛔100
 
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
GP Singapuru - wyścig, niedziela 14:00
Romain Grosjean zostanie sklasyfikowany?
Typ: Nie
Bukmacher: Bet365
Kurs: 3.75

Jak juz wspomnial kosiorx ten zaklad ma ogromne szanse na wejscie. Grosjean caly weekend z problemami. W piatek na 1 treningu przejechal ZALEDWIE 2 okrazenia przez cala sesje. Na 2 treningu szalu rowniez nie bylo i Romek wykrecil 12 okrazen co jest rowniez slabym wynikiem. Wszystko to spowodowane duza awaryjnoscia bolidu. W sobotnim 3 treningu Grosjean przejechal 20 okrazen ale jego komunikat radiowy mowi wszystko tzn Francuz powiedzial przez radio ze tak zlym bolidem jeszcze nie jezdzil w karierze co tylko potwierdza moja teze apropo mojego typu. Z kolei w kwalifikacjach w Q2 rozbil bolid na barierze i zameldowal zespolowi ze kompletnie nie wie co sie stalo z samochodem. Tor w Singapurze nie wybacza bledow, sciany sa bardzo blisko i trzeba miec 100% sprawny sprzet oraz w 100% byc go pewien. O bolidzie Grosejana na pewno tego nie mozna powiedziec. Przez stracony czas w treningach nie mogl go dobrze ustawic i odpowiednio przygotowac sie do wyscigu. Po za tym nie spodziewam sie cudow w wyscigu i mysle ze Francuz nie dojedzie do mety i wycofa sie z wyscigu. Kurs wysmienity biorac pod uwage wszystkie aspekty ktore wymienilem. Polecam
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Rosja
Krylja Sowietow -CSKA Moskwa
Godz: 16:15
Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk: bet365
W 7 kolejce rosyjskiej Premier League zmierzą się ze sobą ekipy Krylja Sowietow i CSKA Moskwa. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście i z tak wysokiego na nich kursu nie sposób nie skorzystać. Gospodarze z dorobkiem zaledwie 2 punktów zajmują 16, ostatnią pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 14 oczek i są wiceliderem. Piłkarze Krylji swoje punkty zdobyli remisując u siebie z Krasnodarem 1-1 i na wyjeździe bezbramkowo z Lokomotivem. Natomiast przegrali w 2 ostatnich rundach, z Ufą u siebie 0-1 i 1-2 w Rostovie. Z tych rezultatów wynika że gospodarze ponoszą minimalne porażki, ale punktów za to nie przybywa. Natomiast aktualni mistrzowie Rosji mają 5 oczek straty do prowadzącego Spartaka, ale rozegrany 1 mecz mniej. Zatem jeśli nie chcą dać odskoczyć liderowi muszą to stracie wygrać. Ich kibice raczej mogą być spokojni, bowiem swoją wysoką dyspozycję piłkarze CSKA potwierdzili w LM, remisując kilka dni temu w Leverkusen 2-2. Biorąc pod uwagę potencjał piłkarski oby dwu klubów, a także ich lokaty w tabeli spodziewam się zwycięstwa gości.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Watford- Manchester United
Typ: Manchester UTD i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2.50
Bukmacher : Bet365
Witam ponownie, jednak co do meczu i występu Górnika się nie myliłem, Górnik nie wygrał, typ X2 wszedł.
W czwartek Jose dał odpocząć paru graczom bo jak pisałem dla anglików Liga Europy aż tak bardzo się nie liczy co pokazują w meczach w tej lidze nie tylko teraz w meczu Feyenord- Manchester Utd. Jutro jednak Manchester zagra już na pewno w silnym składzie, powrócą gwiazdy i MU na 100% będą chcieli ten mecz wygrać. W MU kontuzje mają Mikitaryan i P Jones, reszta do dyspozycji trenera.
Gram że Manchester wygra i w meczu padnie powyżej 2,5 gola bo pierwsze druzyna Watford bardzo leży piłkarzom Manchesteru, po drugie na wyjazdach czerwone diabły ostatnio strzelają sporo goli.
27.08.16 PL Hull Manchester Utd 0 : 1
14.08.16 PL Bournemouth Manchester Utd 1 : 3
07.08.16 CS Leicester Manchester Utd 1 : 2
30.07.16 CF Galatasaray Manchester Utd 2 : 5
jak widac tylko z Hull MU zdobyło tylko jednego gola wygrywając mecz 0:1 ale Hull do dnia dzisiejszego bardzo dobrze się w lidze spisywało, więc nie ma się chyba co dziwić
Teraz ostatnie mecze Watford na własnym boisku z MU
21.11.15 PL Watford Manchester Utd 1 : 2
14.04.07 FAC Watford Manchester Utd 1 : 4
26.08.06 PL Watford Manchester Utd 1 : 2
31.10.00 EFL Watford Manchester Utd 0 : 3
29.04.00 PL Watford Manchester Utd 2 : 3
co prawda niektóre mecze ze stara datą, ale jak widać w każdym over 2,5 i wygrana Manchesteru Utd, więc liczę że jutro będzie powtórka, powodzenia
⛔100
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ : BTS
Kurs : 1,95
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Ciekawe spotkanie, ja na ten mecz mam dwa typy. Pierwszy to BTS, więc tak Legia pokazała jakie braki ma w obronie, Zagłębie też w nie najlepszej formie, ale nie, aż takiej żeby słabej Legi nie strzelić bramki. Pazdana nadal nie będzie, myślę, że Dąbrowski/Czerwiński, chociaż może jednak postawi na Kubę w tym meczu trener Legii, no ciężko tak na prawdę w takiej sytuacji typować w jakim zestawieniu w obronie wyjdą Legioniści, ale jedno jest pewne to nie będzie silne, nawet powiedziałbym dobre ustawienie.
Drugi typ, idę jednak w tym spotkaniu w stronę gości, bo to po prostu niesamowite value, jak dla mnie mecz to typowe 50/50, więc DNB w stronę gości po 3,30 biorę w ciemno i się nie zastanawiam. Myślę, że Legia będzie miała za mało czasu, żeby otrząsnąć się z porażki z BVB. 6:0 to na pewno będzie w głowach piłkarzy, szczególnie obrońców. Zagłębie powinno od razu rzucić się na rywala, i zmusić do błędów defensywę Legii, myślę, że szybko stracona bramka, dodatkowo przy jakimś błędzie obrońców podetnie skrzydła Legionistów. Mój scenariusz na to spotkanie, to pierw goście zdobywają dwie bramki, i Legia goni wynik, strzelając jedną bramkę i mecz kończy się 1:2.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Watford- Manchester United
Typ: Manchester UTD -1HA
Kurs: 2.27
Bukmacher : Pinnacle
Analiza:
Czerwone Diabły do dzisiejszego meczu przystąpią po dwóch porażkach. Porażkę w Lidze Europy można przełknąć, ale przegranie derbów z City już ciężko jest zapomnieć - zwłaszcza w Teatrze Marzeń.
Dziś w United nie będzie mógł zagrać Phil Jones. Mourinho zapewne wystawi skład z Ibrą za którym zagrają Rooney, Pogba, Mata i Martial. Rywal leży piłkarzom z Old Trafford gdyż nie przegrali oni z Watford nigdy w historii (dane z livesports).
Zawodnicy Watfordu w poprzedniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze ogrywając w Londynie drużynę West Hamu inkasując im 4 gole (2-4) co można było zaliczyć do niespodzianki. Poza tym przegrali u siebie z Arsenalem 1-3 i Chelsea 1-2 oraz z delegacji przywieźli punkt po remisie ze Świętymi 1-1.
Typuję dziś 2-0 dla przyjezdnych. Po składzie i zaangażowaniu jaki miał miejsce w meczu z Feyenoordem można przypuszczać, że The Special One skupia się głównie na Premier League.
Dobrym typem jest także Ibra strzeli i MU wygra.
Pozdrawiam
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, NPL Play off
Godzina:
6:00
Spotkanie:
Sydney Utd - Adelaide City
Typ:
over 3,5
Kurs:
2,62
Bukmacher:
Williamhill
Analiza:
Na jutrzejszy poranek wybrałem ćwierćfinałowy mecz play off National Premier League w Australii. Do Sydney przyjeżdża ekipa z Adelaidy. Typ na over bramkowy wybrałem opierając się o statystyki:
Sydney Utd u siebie:
Syd - Bon 3:2;
Syd - Bla 2:3;
Syd - Man 2:4;
Syd - Apia 2:2;
Syd - Blac 3:1;
Syd - Rock 3:2;
Ostatni mecz w którym nie padł over to mecz z Blacktown, który odbył się w maju 2016r. Wynik 1 do 0.
Adelaide City na wyjeździe:
Cam - Ade 0:2;
Ne - Ade 2:1;
Ade u21 - Ade 1:3;
Cam - Ade 1:1;
Rai - Ade 0:4;
Wes - Ade 1:2;
Tutaj wygląda to trochę gorzej ale i tak uważam, że to będzie ofensywny pojedynek w którym zobaczymy sporo bramek. Chciałem zagrać over &amp; BTS ale nie mogłem znaleźć takiego zakładu. BTS jest bardzo prawdopodobny po kursie 1,53 jednak pod konkurs zagram over 3,5. Pozdrawiam
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 6

gelko

Użytkownik
Heracles-Ajax
typ; Ajax
kurs 1,64- Bah
Wczoraj mialem do wyciagniecia 450zl ale niestety, jak to zwykle bywa nie wchodzi jeden mecz i to z reguly ostatni kiedy juz myslimy co zrobimy z pieniedzmi hehe. Sevilla koledzy! Ale Arek Milik byly gracz ajaxu uratowal 255zl dlategooo... Na jutro proponuje ajax. Nic ciekawszego nie znalazlem a holenderska lubie grac. Ajax ma aspiracje i chce byc w czolowce ligi co do tego nie ma watpliwosci dlatego takie mecze musi wygrywac. Dla bardziej odwaznych ajax z handicapem -1. Mozna tez obstawiac ze Klaassen strzeli. teraz pobawie sie w Jackowskiego hehe. Do przerwy widze 0-0 a po przerwie 2 bramki ajaxu. Zycze wysokich wygranych.
Nieregulaminowy zapis typu
Kiepska analiza
⛔100
 
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ : Legia czyste konto? Nie
Kurs : 1,57
Bukmacher : Bet365
Analiza : Jak gra Legia każdy widzi. Wszyscy spodziewali się porażki z BVB, ale tylko nieliczni, że będzie w takim stylu. Zero pomysłu, zero umiejętności, zero chęci. Do tego dochodzi słaba atmosfera w szatni i trener na wylocie. Źle się dzieje w Warszawie. W zasadzie każda z ekip w naszej eklapie jest w tej chwili w stanie ograć Legię i jeżeli nie będzie jakiegoś wstrząsu typu nowy trener czy jutro wygrana 5-0 to nawet za tydzień w meczu z Wisłą Legia nie będzie murowanym faworytem. Jak w tej sytuacji nie postawić na stratę chociaż jednej bramki przez Legię?
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Tippeligaen
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosenborg - Start
Typ: Christian Gytkjaer strzeli
Kurs: 1.59
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po dzisiejszym pechowym niepowodzeniu z napastnikiem Metz, zdecydowałem się na wybranie bardziej oczywistej opcji, zarówno pod względem kursu jak i statystyk. Christian jest czołową postacią lidera tabeli ligi norweskiej, wykonuje ponadto rzuty karne. Nie zdobył on bramki w ostatnim spotkaniu, co więcej, został zmieniony stosunkowo wcześnie jak na sytuacje zespołu, który długo męczył się z drużyną Stabaek. Sądzę, że niezwykle istotnym będzie dla niego, jako najlepszego strzelca drużyny jak i całej Tippeligaen, wpisanie się na listę snajperów w jutrzejszym spotkaniu. Zwłaszcza, że Rosenborg podejmuje u siebie najsłabszą ekipę tabeli, a więc powinni mieć łatwość w zdobywaniu bramek.
✅59
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Espanyol - Real Madryt
Typ: 2/+2,5
Kurs: 2.05
Bukmacher : Sportingbet
Analiza:
Koledzy wyżej już wszystko powiedzieli na temat tego meczu, mój typ na ten mecz to zwycięstwo gości i powyżej 2,5 gola w meczu.
Real Madryt - 15 zwycięstw z rzędu w lidze, jeśli wygrają ten mecz zrównają się z Barceloną następnie będą grać z Villarreal u siebie na Santiago Bernabeu i tam będą chcieli wygrać po raz 17 z rzędu i będą świętować ten rekord u siebie.
Real w dalszym ciągu bez K. Navasa, C. Ronaldo został w Madrycie (choroba), G. Bale również został w Madrycie (kontuzja po meczu ze Sportingiem). Spore osłabienie... Lecz Real ma kim ich zastąpić... J. Rodriguez który pokazuje od początku sezonu że chce grać, kiedy tylko wejdzie na boisku bardzo dużo daje zespołowi, Asensio bajeczny technik który zauroczył swoją grą kibiców Realu i nie tylko, do tego jest jeszcze w rezerwie Isco, Lucas... Pytanie kto w ataku Benzema czy Morata? Ja osobiście wolałbym Moratę..
Real Madryt ostatnio rozegrał niespodziewanie ciężki mecz w lidze mistrzów ze Sportingiem Lizbona gdzie wygrali przegrany mecz - przegrywali do 88 minuty i jakimś cudem udało im się odwrócić losy spotkania.
Espanyol póki co nie może zaliczyć do udanych ten sezon na 3 spotkania zdobyli zaledwie 2 oczka, ale grali dosyć trudne spotkania z Sevillą istny spektakl strzelecki przegrany 4:6, remis z Malagą 2:2 i remis 1:1 z Realem Sociedad.
Espanyol wzmocnił skład przed sezonem takimi piłkarzami jak: D. Lopez były bramkarz Realu i Milanu, M. Demichelis były piłkarz Manchesteru City, D. Lopez z Napoli, J. Fuego z Valencii, Reyes z Sevilli, P. Piatti z Valencii, L. Baptistao z Atletico a więc widzimy, że zrobili bardzo dobre wzmocnienia, tylko czekać aż to się skrystalizuje i może być to naprawdę dobry zespół.
Real Madryt powinien wygrać ten mecz, lecz ostatnio sporo goli tracą dlatego daje 2 i powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
⛔100
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 02:10
Spotkanie: Oakland @Texas
Typ: Texas Rangers -4,5
Kurs: 3.75
Bukmacher : bet365
Analiza:
Po złej passie bo ostatnie moje 3 bodajże typy były nie trafione postanowiłem dziś się przełamać! Dalej jestem na pierwszym miejscu z dorobkiem 1400 punktów, ale moje statystyki procentowe lecą na łeb na szyję!
Dziś przedstawiam mecz w Texasie, pomiędzy Rangersami i Oakland Athletics. Yu Darvish (3.25 | 5-4) po operacji łokcia miał ciężkie czasy, ale w ostatnim meczu wyglądał wyśmienicie, widać wrócił jego Curveball, co jest jego atutem. W tym sezonie ma przyzwoite ERA przeciwwko drużynie z Oakland (2.77), czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku. Raul Alcantara (7.27 | 0-1), jego debiut wyglądał nie najlepiej (3 IP, 5 ER, 5 H). Ostatnia gra już lepiej, ale to dalej &quot;świeżak&quot; który nie ma doświadczenia, przez 5 lat bujał się w niskich ligach gdzie jak widać ciężko było mu się wybić. W lidze MLB nie miał styczności jeszcze z meczem wyjazdowym, więc przewiduję że przerośnie go to i pod presją zepsuje kolejną grę.
Ostatnie mecze Rangersów u siebie wyglądają obiecująco, 8 z 10 wygrali z czego większość dużą przewagą. 48-22 to statystyka ich gier w domu!
Drużyny ofensywnie bardzo się różnią, u gości w tym sezonie brak gwiazd, kiedy w Texasie Beltran, Gomez, Beltre i Odor siedzą na szczytach rankingów.
Przewiduję wygraną na poziomie ~8-1~!
⛔100
 
S 124

stolik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13.00
Spotkanie: Watford - Man Utd
Typ: Ibrahimović zdobędzie gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Zapewne Watford to ulubiona drużyna chłopaków z Old Trafford, gdyż w ostatnich 8 pojedynkach wygrywali z nimi, łącznie wbijając im 23 gole, co daje prawie 3 gole na mecz! Zapewne i dziś bramkarz Watford będzie wyjmował piłkę z siatki nie raz... wszak United mają jednego z najskuteczniejszych zawodników świata w osobie Ibrahimovicia. Ten genialny piłkarz będzie miał dziś mnóstwo okazji do strzelenia gola w tym meczu, więc stawiam po bardzo dobrym kursie 1.95, że przynajmniej jednego gola strzeli!
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Inter - Juventus
Typ: DW 1:2
Kurs: 7.49
Bukmacher : Bah
Witam po dosyć sporym czasie, w którym nie miałem szczęścia co do zakładów. Mam nadzieję, że wkręcę się w temat w środku miesiąca, albowiem szczerze mówiąc nie liczą się dla mnie żadne konkursy, ani tym podobne rzeczy. Chcę tylko podzielić się swoją opinią co do danego meczu, i tak jest i tym razem. W zasadzie to zawsze kiedy tutaj się udzielam, piszę na tematy spotkań, których rywali, bądź chociaż jednego śledzę od dłuższego czasu. Nie będę ukrywał, że w tym przypadku jest to drużyna Starej Damy, której kibicuję od długiego czasu, zresztą zapewne już kiedyś w jakimś poście o tym wspominałem ????
No ale ok, przejdźmy do rzeczy. Pierwszym argumentem dla którego postanowiłem przyjrzeć się dokładniej historii pojedynków tych dwóch klubów jest fakt, że od nieco ponad 15 lat, Juve wygrywając na wyjeździe z Interem notuje niezmiennie ten sam wynik. Co prawda nie wygrywa w taki sposób notorycznie, rok w rok, bo jest to zaledwie 6 spotkań, albo aż na 29... Lecz za każdym razem z takim wynikiem. Włoska klątwa krąży jak widać nad tymi spotkaniami ???? Parę, czy nawet kilkanaście lat temu wszystko w tych klubach było zupełnie inne, a mimo to Stara Dama nie potrafiła wygrać w inny sposób. Wiadomo - czasy się zmieniły, jednak co do takiego wyniku, jestem skłonny się na to pisać patrząc na obecną formę i składy obu drużyn. Inter najlepiej nie gra, widać, że nie mogą złapać rytmu meczowego, nie mają skuteczności, ani ogrania niektórych piłkarzy, ale z meczu na mecz podejrzewam że może być już tylko lepiej. A odnośnie Juve... no też nie grzeszyli skutecznością w ostatnim meczu LM, ale jednak grają od dłuższego czasu skuteczny futbol, w którym mimo tego że nie strzelają masy bramek - spotkania przeważnie wygrywają.
Tak więc nie patrząc na historię tych spotkań, mimo wszystko wynik 1:2 dla gości w tym spotkaniu wydaje się być zdecydowanie rozsądnym typem.
A tak swoją drogą, moim zdaniem poziom włoskiej piłki w ciągu ostatnich paru lat niestety uległ zdecydowanemu spadkowi w stosunku do innych lig europejskich. Nie wiem co jest tego przyczyną, ale tymczasem liczą się tam zaledwie 2 kluby (Juve i Napoli), które zdecydowanie wyprzedzają pod każdym względem resztę konkurencji. Marki takie jak Inter, Milan, czy Lazio to już nie to samo co kilka lat wstecz... No, między nimi jest jeszcze Roma, o której w zasadzie nie wiem co powiedzieć, niby grają ok, ale poziomem zdecydowanie według mnie odbiegają od Neapolitańczyków i Turyńczyków.
Powodzenia ????
⛔100
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: pilka nozna
Data: 18.09/18:00
Spotkanie: Legia-Zagłębie
Typ: Legia
Kurs: 1.8
Bukmacher: unibet
Analiza:
Myślę że Legia do tego meczu podejdzie bardzo poważnie, w poprzednich meczach można było odczuć sporo kalkulacji związanych z występami w Lidze Mistrzów, po sromotnej porażce 0-6 z Borussią gracze z Warszawy potrzebują odbudować swoje morale, no i poprawić dorobek ligowy który jest bardzo fatalny patrząc pryzmatem w co celuje klub z Warszawy.Legia po ośmiu kolejkach zajmuje niską 14 pozycję z 9pkt a co ciekawe nie wygrali jeszcze meczu na swoim stadionie.
Zagłębie jak dobrze wiemy to wymagający przeciwnik, wymieniany w gronie ekip które mogą w lidze namieszać, jednak w ostatnim czasie formą także nie grzeszą.Miedziowi dobrze zaczęli rozgrywki wygrywając 3 mecze z rzędu, Korona 4-0 (d) Poznań 2-0, Termalica 2-0 (d), później jednak maszynka z Lubina zaczęła się zacinać, zremisowali 4 mecze z rzędu z Górnikiem Ł, Pogoń, Piast, Arką, a w ostatniej kolejce polegli u siebie z Wisłą Płock.
Zagłębie niejednokrotnie ucierali nosa Legii urywając jej punkty, idę jednak w stronę Legionistów w tym meczu, Legia w ostatnim czasie rzec można sięgnęła sportowego dna i to jest ten moment, w którym powini się zacząć pomału odbijać.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom