>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 18.09.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
swedi 23

swedi

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, MŚ
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Over 184.5
Kurs : 1.75
Bukmacher: Bet365
Dla mnie osobiście bet dnia. Ruskie :cool: wczoraj niespodziewanie przegrali z Brazylia, niespodziewanie? Tak, bo to oni byli tutaj faworytem. Nie mam pojęcia co sie wczoraj stało. Dziś zarówno nasze orzełki jak i Rosja gramy o wszystko. Spodziewam sie ogromnej walki, gry błędów. Na pewno nie przewiduje łatwego 3:0 z żdanej ze stron. Oj nie, nie dziś. Byłbym nawet skłonny postawić na 5 setów. Rosja niespodziewanie zajmuje osttanie miejsce w tabeli, dzisiaj musi walczyć. A Polska? Polska w meczu z Brazylia pokazała ze moze wszystko, wszystko wygrać i wszystko przegrać.
Nie stawiałbym dzisiaj na 1x2. Dziś może stać się wszystko, jedyne co jest pewne (oprócz smirci i podatków) to to, że dzis przed naszymi siatkarzami cięzkie spotkanie, smiało moge powiedzieć, że najcieższe na tym turnieju.
Sam dzisiaj typuje ten over i to smiało.
Trochę statystyk:
W ostatnich 5 meczach tylko raz padł wynik 3:0. Pozostałe mecze to mecze walki.
18.08.14 Polska Rosja 3 : 2
08.09.13 Polska Rosja 1 : 3
08.08.12 Polska Rosja 0 : 3
04.12.11 Polska Rosja 2 : 3
18.09.11 Rosja Polska 1 : 3

Polska zawsze miała cięzko z Rosja i to przeważa na strone Rosji, lecz z drugiej strony jak nie teraz to kiedy?
Polecam.
✅75 // nie centruj
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja division 4
Spotkanie: FSM U21 - Torpedo M U21
Typ: over3.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 14:00
Machete sięga do najbardziej absurdalnej ligi jaką tutaj podawał.
Totalne peryferia piłki w Rosji, liga z której chyba już można spaść tylko do piekła!
Dywizja 4 okręg moskiewski, gdzie grają młodziki under21, którzy od rezerw każdego nieamatorskiego klubu w Rosji dostali by dwu cyfrówkę.
FSM w czołówce, czwarte miejsce w lidze i szansa na awans, polepszyli się znacznie, w poprzednim sezonie tylko bronili się przed degradacją.
Ostatnie wyniki potwierdzają tylko ich aspiracje:
4-1(H) 3-1(A), 3-1(H) z liderem wyjazd 1-3, 1-2(H) i 12-0 z czerwoną latarnią.
Wyniki przyzwoite, goli nawet dużo...
Goście bardzo słabi w tym sezonie, trzecie miejsce od końca i walka o byt.
Z tym jednak problemu większego być nie powinno bo mają 3 zaległe spotkania do rozegrania.
Ostatnio jednak przegrali dwa ostatnie mecze 0-2(A) i 2-3(H) ze średniakami. Wcześniej wygrane 2-1(A) i 4-0(H).
W poprzednim meczu obu ekip Torpedo przegrało u siebie 1-2.
Dzisiaj liczę na więcej bramek!
Szczerze to bardziej mi się podobają dwa inne spotkania, ale będę musiał śledzić je live bo linie dali za wysokie na over.
Gospodarze nie powinni mieć większych problemów z rywalem, liczę po cichu na soczysty wpierdol, dawać bramki!
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy 2014/2015
Spotkanie: PSV Eindhoven – GD Estoril
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 18.09.14 19:00
Stawka: 7/10

Dziś o godz. 19:00 rozegrany zostanie mecz pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Europy pomiędzy PSV Eindhoven a GD Estoril. Holendrzy w eliminacjach wyeliminowali austriackie St. Pollen (1:0 i 3:2) oraz białoruski Szachtior Soligorsk (1:0 i 2:0). Portugalczycy w miniony sezonie zajęli czwarte miejsce w lidze dzięki czemu automatycznie awansowali do fazy grupowej LE.

Estorli rozegrał w tym sezonie ledwie 4 mecze o stawkę. Ledwie jedno zwycięstwo z 14. Nacional Madera, remis z 11. Aroucą oraz porażki z Bragą i liderem Rio Ave składają się na czteropunktowy dorobek drużyny i w efekcie ledwie dwunaste miejsce w ligowej hierarchii. Brak ogrania Portugalczyków będzie działał na niekorzyść tej ekipy.

PSV oprócz 4 wygranych meczów w eliminacjach wygrał 4 z 5 meczy ligowych (Vitesse 2:0 u siebie, Ajax 3:1 na wyjeździe, Breda 6:1 u siebie, Willem II 1:3 na wyjeździe). Piłkarze z Eindhoven są wiceliderem Eredivisie. Lepsi od nich w Holandii są tylko piłkarze PEC Zwolle. W minionej kolejce ubiegłoroczni triumfatorzy Pucharu Holandii oraz zdobywcy Superpucharu Holandii wygrali u siebie z PSV 3:1. PSV nie przegrało straciło punktów na własnym stadionie od kwietnia tego roku.

W składzie PSV zabraknie Depaya, Schaarsa i Tamaty. Goście zagrają bez Bruno Nascimento, Klebera i Balboa’y.

Nawet bez Depaya PSV powinno wygrać mecz z spisującym się przeciętnie w tym sezonie i nieogranym rywalem z Portugalii. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Holendrów będzie ogromnym zaskoczeniem.
✅67
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia Monchengladbach - Villarreal CF
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Przesada taki kurs, jak najbardziej do gry. Borussia to przedstawiciel Bundesligi, która jak dotąd w pucharach prezentuje się wyśmienicie, z wyjątkiem wpadki Leverkusen w Księstwie. Źrebaki wydają się być w gazie, co potwierdza ostatni wysoko wygrany mecz z Schalke. Świetnie zaprezentował się zwłaszcza nowy nabytek - sprowadzony z Augsburga Andre Hahn. Kontuje wyleczył Max Kruse, dobrze ostatnio zagrał też Raffael. Linia ofensywna Borussi wygląda więc silnie. Ciekawie prezentują się też nowe wzmocnienia - Yann Sommer w bramce, mający zastąpić ter Stegena, i wcale nie jest powiedziane że 26-letni Szwajcar nie podoła, biorąc pod uwagę jego występy w Bazylei. Obroną dowodzi doświadczony Austriak Stranzl, któremu partneruje niezwykle utalentowany Tony Jantschke. Jestem też niesamowicie ciekawy występów Throgana Hazarda, który podobno jest bardziej utalentowany niż starszy brat.
Villarreal w tym sezonie nic ciekawego. Obicie Levante, porażka z Barceloną i remis z Granadą. W każdym meczu dość bezbarwnie. Skład nie jest zły, również niezła ofensywa z braćmi dos Santos i Ikechukwu Uche. Żółta Łódź Podwodna ma swoje atuty, nie mogę zaprzeczyć. Ciężko mi jest nazwać ich styl, gdyż są nijacy, lecz bronią ich wyniki. Biorąc pod uwagę jednak dobrą dyspozycję ekip Niemieckich, atut własnego boiska, oraz formę zaprezentowaną w ostatni weekend, skłaniam się ku fajnemu kursowi na gospodarzy.
⛔100
 
szepiecik 16

szepiecik

Użytkownik
Dyscyplina ▶ Piłka Nożna ▶ Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dnipro-Inter
Typ: Inter
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam! W dniu dzisiejszym na celownik wziąłem mecz LE pomiędzy drużynami Dnipro i Interu. Spotkanie zapowiada się ciekawie, i moim zdaniem drużyna gości powinna wygrać spotkanie. Inter jest ostatnio w gazie, w poprzedniej kolejce rozgromił aż 7:0 drużynę Sassuolo. Ponadto w ostatnich 5 spotkaniach w ogóle nie stracił bramki. Podopieczni trenera Mazzariego już parę ładnych lat nie istnieli na arenie europejskiej, znajdując się w cieniu innych rywali włoskiej Serie A. Jednak powoli wychodzą z marazmu, i moim zdaniem to może być ich sezon.Z drugiej strony drużyna Dnipro, jak wszystkie drużyny ukraińskie, będzie odczuwała problemy z powodu niepewnej sytuacji politycznej. Nie rozegrają spotkania przed własną publicznością, tylko w stolicy kraju-Kijowie, co z taką drużyną jak Inter może mieć duże znaczenie. Co prawda ostatnio w lidze spisują się nieźle, zajmując drugie miejsce, jednak liga ukraińska jest o klasę gorsza od włoskiej. Dlatego liczę na pewne zwycięstwo odradzającego się Interu. Pozdro
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ LE
Godzina: 19
Mecz: Part. Belgrad - Tottenham
Typ:1X
Kurs:2.00
Bukmacher: bet365
Dla Mnie fajny typ. No bo wiadomo Serbia goracy teren zwlaszcza kibice Partizanu ktory chcieliby by ich zespol awansowal dalej i pokazal sie w LE skoro odpadli w LM to w ramach rekompensaty w sam raz. A Tottenham ostatnio dołek po dobrym poczatku ale tu jak w meczu wyzej. Partizan to jednak lepszy zespol niz Karabkh i moze nawet niespodziewanie wygrac poniewaz Tottenham traktuje te rozgrywki srednio bo bardziej beda chcieli sie skupic na dobrym rytmie meczowym w lidze.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - ME U22 - Mężczyźni
Godzina: 15:40
Spotkanie: Bryl/Kujawiak vs Velichko/Velichko
Typ: Bryl/Kujawiak
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Kurs nie najwyższy,ale do mocnego singla czy dubla w sam raz. Dla mnie zdecydowanymi faworytami tego spotkania są Polacy. Michał i Kacper to mistrzowie świata U21 z tego roku z Larnaki. Młodzi Polacy robią systematyczny postęp już w gronie seniorów. Nie tak dawno podczas zawodów w Starych Jabłonkach potrafili zakwalifikować się do turnieju głównego,a tam urwali nawet seta bardzo dobrym Austriakom Huber/Seidl,a co najważniejsze nabyli sporo doświadczenia. W ubiegłym tygodniu wystąpili natomiast w zawodach satelickich w Stuttgarcie,gdzie zajęli znakomite 3 miejsce. W drodze do brązu pokonali przynajmniej dwie bardzo dobre pary: Austriaków Petutschnig/Winter oraz Niemców Dollinger/Dollinger. Forma znakomita i szansa na kolejny medal.
Gra naszych jest bardzo poprawna. Posiadają urozmaiconą zagrywkę. Jeden zagrywa flotem,drugi mocny serwis z wyskoku,solidne przyjęcie i na prawdę ładnie poukładana gra jak na tak młodych chłopaków.

Rywale do bracia z Rosji. Unikają wspólnych startów,gdyż 2 lat różnicy między nimi często nie pozwalają im startować wspólnie w rozgrywkach U19 czy U21 19-letni Igor w tym sezonie razem z dobrze zapowiadającym się Alexandrem Margievem zajął 5 miejsce na MŚ U 19 i to w zasadzie jedyna rzecz warta odnotowana. W narodowych rozgrywkach w Rosji nie zaistniał. Jego brat także bez sukcesów. W tym sezonie próbował swoich sił w zawodach w Antalya,ale zajął tam odległe 33 miejsce.

Polacy to już na pewno dużo bardziej ułożona i doświadczona para. Mają już za sobą starty w zawodach pod egidą FIVB i sporo spotkań z dobrymi albo bardzo dobrymi duetami. Od samego początku występują razem,znają się znakomicie i to wszystko im pomaga. W przyszłości będziemy mieli z nich pociechę,a takie mecze jak dzisiejsze powinny tylko potwierdzić ich ponad przeciętne umiejętności i możliwości. Polacy bez większego stresu powinni wygrać to spotkanie i niemal zapewnić sobie 1 miejsce w grupie.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Liga Regionalna Północ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Braunschweig II - Hamburger II
Typ: under 3.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Braunschweig podejmuje u siebie lidera tabeli,który idzie jak burza wygrawszy 8. mecz z rzędu i wątpię żeby było 9. zwycięstwo.
Obie ekipy mają najlepsze statystyki bramkowe i są dobre w ataku i tym bardziej w obronie. H2H pokazuję jasno,że na 4 wspólne mecze tylko w jednym padł gruby over (5 bramek). Myślę,że goście się zabunkrują w bramce nie chcąc przegrać i tym bardziej tracić dobrej passy,a co za tym idzie liczę na asekuracyjną grę obu drużyn.
Moim zdaniem będzie remis-0:0 lub 1:1.
⛔100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa League
Godzina: 19:00
Spotkanie: PSV Eindhoven - Estoril
Typ: PSV -1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pierwsza runga Ligi Europy i na start wybrałem meczyk holenderskiego PSV Eindhoven z teoretycznie dużo słabszym przeciwnikiem portugalskim Estoril Praia. Estoril w tamtym roku w lidze portugalskiej zajął czwarte miejsce. PSV również zakończył sezon 2013/14 na czwartm miejscu lecz uważam lige holenderską za zdecydowanie mocniejszą i szybszą. Jak dla mnie w Portugalii od zawsze grali tylko Porto i Benfica, reszta to zaplecze. W Holandii tych drużyn na wysokim poziomie jest znacznie więcej. Formy tych drużyn również są ogromnie różne. PSV od maja było niepokonanym zespołem we wszystkich rozgrywkach, zaliczając przy tym tylko jeden remis, ostatnio nastąpił wypadek przy pracy i PSV uległo, jak dla mnie bardzo mocnej ekipie Zwolle. Estoril zagrał ostatnio 4 pierwsze mecze ligowe i...... słabo to wygląda. 2 porażki, remis i ostatnio wymęczyli zwycięstwo 2-1 z Nacional, który nie jest zbyt mocną ekipą. Bardzo duże kursy są na to spotkanie i nie mam pojęcia dlaczego, ponieważ w tym meczu spotykają się dwa oddzielne światy.
⛔100
 
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Salzburg-Celtic
Typ: Salzburg strzeli bramkę w obu połowach.
Kurs: 2.00
Godzina: 19:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsza kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej, pomiędzy Salzburgiem a Celticiem. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Bukmacherzy na ich triumf wystawili kurs mniej więcej 1,50. Ja typuję że Salzburg strzeli przynajmniej po jednej bramce w obu połowach. Celtic pokazał już swoją siłę jeżeli chodzi o Europejskie puchary. Kompletna deklasacja zespołu z Warszawy, przypuszczalnie jeśli nie wyrzucili by Legii to Celtic odpadł by w kwalifikacjach do LE. W lidze spisują się również słabo. Na tle swojej ligi to po prostu im nie wypada. Salzburg natomiast ostatnio w lidze dwie nie zrozumiałe porażki na własnym boisku z Strum Graz oraz na wyjeździe z AC Wolfsberger. Mimo to Salzburg powinien gładko pokonać Szkotów. Ich statystyki bramkowe na własnym boisku: 4 ligowe mecze =21 strzelonych bramek! przy 4 straconych. Myślę że dziś ujrzymy mecz do jednej bramki. Celticc nie ma czym straszyć, w chwili obecnej to nie jest ekipa na Europejskie puchary, każdy wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie tutaj ogromną sensacją!
✅100
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Legia Warszawa vs Lokeren
Typ: Legia -1
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam
Na dziś proponuje mecz pomiędzy mistrzami Polski a ekipą z Beneluksu.
Takie handi może wydawać się na pierwszy rzut oka dość ryzykowne ale zagłebiając się bardziej w temat to wrażenie mija.
Jak wszystkim kibicom polskiej piłki wiadomo Legia spisuje się w Europie póki co fenomenalnie (nie licząc inauguracji) i co że są teraz w LE to wina głupoty działaczy i stanowczości UEFA. Dodatkowo w ostatnim meczu pokazali że stać ich na wiele w ofensywie a bramki dla przeciwników padły bo obrońcy byli rozkojarzeni co dzisiaj nie ma prawa się zdażyć.
Lokeren to w tej chwili średniak ligi belgiskiej z dużo słabszym składem i budżetem niż tamtejsza czołowka i nie widzę wiekszych szans na to że będą godnym przeciwnikiem dla Legionistów.
ZWROT
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ap. Limassol - FC Zurich
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam. Po wczorajszym dobrze wytypowanym remisie w meczu Ajax-PSG dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się pojedynkowi zespołów z Cypru i Szwajcarii.
Apollon w tym miesiącu rozegrał dwa zwycięskie spotkania ale nie oszukujmy się... ich liga jest o wiele łatwiejsza niż twarda liga szwajcarska.
Kadrowo i technicznie prezentują się o wiele słabiej od zawodników szwajcarskiego Zurich&#39;u.
FC Zurich w tym sezonie zajmuje pierwsze miejsce w lidze. Po sześciu zwycięstwach, jednym remisie i jednej wyjazdowej porażce z Basel mają imponujący bilans bramkowy: 17:9.
Jest to drużyna grająca bardzo ofensywnie i wykorzystująca swoje okazje.
Podsumowując: Myślę, że spokojnie ujrzymy w tym meczu bramki a końcowy wynik będzie dawał 3 punkty gościom.
Pozdrawiam.
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
B 0

bet_man

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - MŚ
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dla mnie gra warta świeczki. Nie obstawiłem ze względów patriotycznych. Mamy silną drużynę która potrafi podnieść się z najgorszego gówna i wygrać teoretycznie przegrany mecz. Widoczny duch drużyny pomoże nam ograć Rosjan, tak jak zrobiliśmy to z Brazylijczykami. Przeciwnicy mają w rękach i nogach wczorajszy mecz z Brazylią, my natomiast mieliśmy dzień przerwy. Myślę, że po 10 meczach takie coś robi różnicę. Wczorajsza gra rosjan nie zachwycała, więc nie rozumiem tak niskiego kursu na nich. Moim zdaniem szanse powinny być fifty-fifty, tak więc grając po kursie 2,31 mamy około spore value. 3mam kciuki z naszych i za beta którego polecam ????
✅137
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: PSV - Estoril
Typ: 2 (-1)
Kurs: 11
Bukmacher: Bet365

Analiza: Nie mogę napisać że dziwi mnie fakt iż nikt nie stawia na Portugalczyków. W sumie spodziewałem się masówki na PSV. Jednak podkreślam że niema aż takiej dysproporcji pomiędzy ligą portugalską a holenderska. PSV ma może bogatszą historie ale Estoril w ostatnich sezonach też gra ciekawą piłkę. Taki już jestem że szukam zawsze niespodzianek. Pamiętam jak dostali Holendrzy baty rok temu od Ludogorets i wtedy kursy były jeszcze niższe na PSV. Kursy przed meczem dziwnie spadają. Nawet bardziej niż wpłynołby na to fakt kontuzji kluczowego strzelca PSV.
⛔100
 
D 11

daniel16175

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Metalist Charków - Trabzonspor
Typ: 2
Kurs: 2,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sezon Europejskich pucharów zaczyna się w pełni do boju przystępuje Liga Europejska która zaserwuje nam wiele ciekawych meczy jak na przykład dzisiejszy. Będzie to konfrontacja drużyn o uznanej marce w Europie. FC METALIST KHARKIV jest to ukraińska drużyna która w ostatnim czasie bardzo straciła na dawnej jakości. Dawniej była to drużyna postrach w Lidze Europejskiej a także w Lidze Ukraińskiej jednak przez zawirowania polityczne a także wykluczenie na sezon w pucharach straciła dawny rozmach. Obecnie o poziomie Metalista mogliśmy się przekonać podczas konfrontacji z Ruchem Chorzów a także weryfikuje go obecny sezon ligowy w którym gospodarze dzisiejszego meczu zdobyli 7 punktów w 6 meczach, a w ostatniej kolejce zostali rozbici 2:5 przez Dnipro. Tak więc obecny Metalist straszy tylko dawną marką. Trabzonspor jest w tej chwili lepszą drużyną niż Ukraińcy ponieważ ma za sobą udany poprzedni sezon w LE oraz Lidze Tureckiej. W tym sezonie liga Turecka rozegrała 2 spotkania a obie te konfrontacje Trabzonspor zremisował 0:0 jednak taki wyniki z silnym Fenerbahce SK nie jest żadną ujmą. Uważam że na chwile obecną Trabzonspor ma więcej argumentów niż upadający Metalist
✅190
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Arabia Saudyjska - PRemier League
Spotkanie: Al taawon - Al fateh
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.85
Godz: 19:20
Bukmacher: bet365
Analiza:

Zostawcie na boku analizowanie ligi europejskiej czy ligi mistrzów bo to strata czasu, czas na lige szejków. Tak jak i wczoraj gram dośc nie typową lige.. obie ekipy nie wygrały jeszcze meczu goście
mają na koncie 4 porażki i nic więcej, Gospodarze natomiast zremisowali dwa spotkania i przegrali również dwa spotkania obie ekipy strzeliły tylko po trzy gole i należą do ostatniej trójki jeżeli chodzi o skuteczność
w ataku, z czego Al fateh aż dwie bramki strzeliło w ostatnim meczu więc praktycznie w każdym meczu nie udało im się zdobyć gola, W 50% ich spotkań padał wyniki poniżej 2,5gola
Gospodare grają trochę lepiej, ale wątpie by udało im się zdobyć te dwie bramki. W pięciu meczach po miedzy tymi druzynami aż 4 krotnie padł wynik poniżej 2,5gola. W każdej z ekip doszło do małych
zmian więc potrzebują czasu by się zgrać.
⛔100
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21.05
Spotkanie: PAOK Saloniki - Dinamo MIńsk
Typ: wiecej niż 3,5
Kurs: 3,90
Bukmacher: Bwin
Analiza: Witam po dłuższej przerwie wracam i postaram się uderzyc odrazu ostro . Na dzisiaj wybieram spotkanie Greckiego PAOK Saloniki który na własnym terenie bedzie podejmowac Białoruski Dinamo Mińsk . Mój typ na to spotkanie to ze padnie minimum 4 bramki i juz sie staram to uzasadnic . PAOK walke o lige Europejską nie miał ciezko ponieważ walczyl z Mołdawską Zimbru gdzie na wyjedzie przegrali 1-0 natomiast u siebie wygrali az 4-0 , a wiec jak widac na własnym stadionie potrafią strzelac bramki . Ostatnio w lidze także zaczeli ostaro pokonali 0-4 na wyjeździe Platanias oraz 3-0 u siebie Niki Volos a wiec widac ze są w formie i strzelaja dosc sporo goli . Dzisiejsi goście to zespół z MIńska który walke o lige europejska stoczyli z Portugaliskim Nacional i powiem szczerze ze to wielka jak dla mnie niespodzianka ze wyeliminowali faworyzowanych Portugalczyków wygrali u siebie 2-0 natomiast na wyjeździe wygrali 2-3 a wiec 2 bramki stracili ale również 3 strzelili a wiec widac potenciał . ostatnio w lidze MIńsk pokonkał na wyjeździe 0-2 Naftan natomiast 4 dni temu przegrali u siebie aż 1-4 z Soligorskiem . Jak dla mnie to spotkanie spokojnie wygrają zawodnicy z Saloników ale jak widac po analizie Dinamo tez moze cos ustrzelic . Mysle ze wynik może byc w granicach 3-1 4-1 dlatego over 3,5 powinien siąśc spokojnie a kurs tez warty ryzyka .
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 20

hardyhard

Użytkownik
Piłka nożna Liga Europejska
Legia - Lokeren
godz. 21.05
typ 1
kurs 1,7
buk: bwin
Legia gra z najsłabszym przeciwnikiem w grupie, przy pełnych trybunach na swoim boisku. Liczę na zwycięstwo 2 lub 3:0. Jeśli Legioniści chcą zagrać w finale LE na Stadionie Narodowym to dzisiaj muszą wygrać! ???? ???? ????
⛔100 - kiepska analiza
 
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Siatkowka - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:25
Spotkanie: Francja - Iran
Typ: DW 3:0
Kurs: 3,65
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 20:25 zespoly Francji i Iranu stana na przeciwko siebie. Faworytem tego spotkania jest Francja, ktora zdecydowanie jest w dobrej formie. Uwazam, ze dzisiaj Francja rozgromi Iran 3-0. Reprezentacja Iranu ma jeszcze cień szans na awans ale tylko przy wygranej 3-0. Mysle, ze Iran wyjdzie zmotywowany na to spotkanie, ale przegrywajac 1 seta nie beda miec juz szans na wyjscie z grupy i wtedy juz nie bedzie im wszystko wychodzilo, straca nadzieje i checi do grania tego meczu. Natomiast Francuzi gdy wygraja 1 seta mysle, ze urzadza nam pokaz ladnej, dobrej siatki i wygraja ten mecz bez straty seta. Na pewno trener pozwoli pograc troche rezerwowym, ale oni tez beda chcieli sie pokazac jak z najlepszej strony. A wiec przewaga psychiczna jest po stronie reprezentacji Francji, ktora wyjdzie na mecz na pewno zmotywowana, ale zapewne z wiekszym luzem niz zawodnicy Iranu. Reprezentacja Iranu to czarny kon tych mistrzostw - niektorzy tak mowia. To prawda potrafili zagrac kilka dobrych meczow, ale gdy juz im nie idzie to nie idzie do konca i przegrywaja tak jak z Niemcami bez ugrania seta. Moim zdaniem to druzyna, ktora nie jest do konce dobrze poukladana. Goraca glowa u niektorych zawodnikow na pewno nie pomoze przy tym. Uwazam, ze Francja dzisiaj zwyciezy i zwyciezy z hukiem!
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
Dyscylpina: piłka nożna
spotkanie: Fiorentina-Guingamp
typ: 2-3 gole
kurs: 1,95
bukmacher: best365
Witam na dziś postanowiłem pograć tym razem na ilość goli w meczu a w oko wpadl mnie mecz teraz trochę w skrócie faworytami tego spotkania bez wątpienia jest druzyna gospodarzy i ja sie z tym zgodze ,kazdy kibic sledzacy pilke nozna wie co i jak zerknalem troche do druzyny gości i nic ciekawego nie znalazłem prócz tego ,że wygrali z Bordeaux i to u siebie a na wyjazdach są tragiczni w sumie nie wiem czym drużyna gości może postraszyć drużyne gospodarzy chyba tylko autobusem przed polem karnym i w polu karnym liczę na zwyciestwo Fiorentiny 2:0 lub 3:0 wg mnie wiecej jak 3 gole to tu w tym meczu nie wpadnie,pozdrawiam
⛔100 - nieczytelna analiza, nie wiem o czyje gole chodzi :?:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom