>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 18.08.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
Zagrajmy rożne 30,4K

Zagrajmy rożne

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje do Ligi Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Pyunik Yerevan - Sheriff Tiraspol
Typ: Powyżej 10.5RR
Kurs: 2.70

Bukmacher: Betcris
Analiza:


Zaczynamy czwartkową bolączkę głowy związaną z dużą ilością meczy w kwalifikacjach do Europejskich Pucharów. Stąd też zdecydowałem się na mecz Ormianów z Mołdawianami, szukając rzutów rożnych. Faworytem dwumeczu jest Sheriff Tiraspol, natomiast obejrzałem dwa spotkania dzisiejszych gospodarzy z Cluj'em, oraz Crveny Zvezdy w kwalifikacjach o Ligę Mistrzów, co jest naprawdę sporym zaskoczeniem, że udało się takiej ekipie dostać do fazy półfinałowej eliminacji. Serbiowie wysłali Armeńczyków do gry o Ligę Europy, wygrywając dwumecz 7:0 (5:0, 0:2). Natomiast dzisiejsi goście podobnie do swojego rywala trafili do finałowej fazy ''alternatywy'' Ligi Mistrzów, po porażce w dwumeczu z Czeskim Pilzno 4:2 (1:2, 2:1). Jak wcześniej wspomniałem, udało mi się obejrzeć pełne spotkania Pyunik'u i byłem po nich mile zaskoczony. Na pewno drużynie nie można odebrać woli walki i gry do ostatniego gwizdka, dodatkowo potrafią stworzyć sobie dogodne sytuacje, jednakże brakuje wykończenia. Stawiam na linię minimum 11 rzutów rożnych po atrakcyjnym kursie, ponieważ spodziewam się otwartej gry bez wskazania na jedną z ekip. Dodatkowo przedstawię statystyki stałych fragmentów gry obydwu zespołów z kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Zacznijmy od gospodarzy; 5, 4, 5, 4, 7, 8RR, goście: 3, 4, 6, 10, 5, 7RR. Jak widać obie drużyny potrafią stworzyć sobie sytuacje z narożnika boiska, dlatego też upatruję podczas dzisiejszej rywalizacji podobnych wyników, jak we wcześniejszych meczach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +181
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Godzina 19.30
Pewnie ulegnie
D.Medvedev- D.Shapovalov
Typ Shapovalov i powyżej 19.5 gema
Kurs 4 betcris.pl
Analiza: jest uboga bo nie oglądałem ostatnio ani jednego ani drugiego.
Za to widziałem ich ostatni mecz na Liver cup w ubiegłym roku I tam Danil mocno upokorzył Denisa 2:0 , drugi set 6:0.
Tam Rosjanin był niesiony euforią po triumfie w US Open, team Europa zdeklasował resztę świata, utrafili z formą nawierzchnia atmosferą itd.
W h2h 2:2 dwa ostatnie mecze Medvedev ale wczesniej Canada i US Open.
Dwa ostatnie mecze Shapo tu wygrał z Paulem i Dimitrovem To nie ułomki.
A JA jak to ja próbuję szukać wysokiego kursu I niespodzianki.
Spokojne stawki faworytem Medvedev
ale taka już natura Nr1 rankingu.
WOJENNO POKOWIDOWO BEZ WIMBLEDONOWY TEN RANKING!!!
Rosjanin nie gra tego co w ubiegłym roku I na początku tego w Australi.
W dodatku za chwilę ma bronić tytułu!
Ciężko powiedzieć na co stać Shapo ale powinien być zmotywowany by wziąść rewanż.
W nocy Coric pyknoł Nadala , do tego Kyrgios za burtą i Rud różne rzeczy się dzieją.Taki Coric trzeci raz w karierze wygrał z Rafą , Shapo też tego dokonał a Medvedev 2 finały na hardzie na szlemach w plecy!!!!
Znowu za butelczynę whiskey!

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - F91 Dudelange
Typ: powyżej 23,5 fauli
Kurs: 1,66
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dzisiaj wybieram spotkanie aktualnego Mistrza Polski z Mistrzem Luksemburga. Jak zapewne niektórzy kojarzą reprezentacja tego kraju nie jest już chłopcem do bicia a i klubowe drużyny ostatnio również potrafią postawić się teoretycznie silniejszym rywalom. Dowodem tego właśnie to, że ta ekipa jest już w tej rundzie i zagra o awans do fazy grupowej.
Lech w lidze męczy się strasznie, 3 spotkania domowe i 3 porażki, dodajmy do tego jeszcze przegrany mecz o Superpuchar z Rakowem w Poznaniu, któż by przypuszczał aż taki słaby start ekipy z Poznania. W pucharach też nie jest kolorowo czego przykładem ostatni mecz domowy z ekipą z Islandii, w którym to mimo sporej przewagi Lech dał sobie wbić gola w doliczonym czasie i doprowadził do dogrywki.

Wracając do rozgrywek pucharowyh, Lech u siebie rozegrał 3 spotkania:
1-0 Qarabag (9 fauli)
5-0 Dinamo Batumi (9 fauli)
4-1 (2-1 90min) Vikingur Reykjavik (17 fauli + 4 w dogrywce).

Goście z Luksemburga na wyjazdach rozegrali również 3 mecze:
2-1 Tirana (7 fauli)
1-0 Pyunik (15 fauli)
0-3 Malmo (9 fauli)

Przewiduję taki scenariusz, że ekipa gości zamknie się na swojej połówce i będzie spokojnie rozbijała ataki Lecha już w środkowej strefie boiska aby jak najdłużej utrzymywać korzystny rezultat jakim byłby dal nich remis. Lech im dłużej nie będzie potrafił napocząć rywali tym może być bardziej sfrustrowany i popełniać więcej głupich strat co może powodować niepotrzebne przewinienia. Goście mając za zadanie zatrzymać ofensywę Poznaniaków także powinni popełniać sporo przewinień i taka linia wydaje mi się jak najbardziej do gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +242
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Konferencji Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Fiorentina - Twente Enschede
Typ: Fiorentina handicap -1,5 gola
Kurs:
2.36
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Sporo spotkań dzisiaj do typowania. Ja pójdę w stronę Florencji i ich wygranej co najmniej dwoma golami z Holenderskim Twente Enschede. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu w moim mniemaniu są Włosi. Myślę, że gracze z Florencji będą chcieli rozstrzygnąć losy tego dwumeczu już w pierwszym spotkaniu u siebie i mocno zaatakują przyjezdnych. Wiadomo Liga Konferencji to nie Champions League, ale w grupie też można ugrać trochę Euro i pewnie taki plan ma klub z Italii. Gracze z Holandii fajnie rozpoczęli ligowy sezon i w dwóch grach zgromadzili komplet punktów, jednak Fiorentina to nie Fortuna Sittard, czy NEC Nijmegen. Nie przewiduje tutaj żadnej niespodzianki i stawiam na zwycięstwo miejscowych dwoma golami, a może i wyżej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +181
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Konferencji Europy - kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: WHU-VIBORG
Typ: BTTS & u4.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: fortuna
Analiza:

WHU początek sezonu jak po grudzie. Mieli ostatnio mecz z Nottingham Forrest po nieudanym początku sezonu i to jednak beniaminek zdobył komplet. Szczęście czasami sprzyja niżej notowanym co oznacza, że opuszcza faworytów... a WHU w tamtym meczu 2 poprzeczki gol nieuznany decyzją VAR i nietrafiony karny, to musi być frustrujące... dzisiaj nie znajduję ciekawej opcji na ten mecz więc full ryzyko... grałbym więcej rożnych po stronie WHU i/lub WHU u2.5 gola po fajnym kursie @ 1.8. Podany typ typem pod konkurs bo trzeba odrabiać straty.

250
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1466
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom