>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.06.2021 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia
Godzina 17:30
Spotkanie : Inter Turku - Seinajoen JK
Typ : Seinajoen JK
Kurs : 4.60
Bukmacher : ETOTO

Inter na drugim miejscu z bilansem 6-0-2 i 15:7 w bramkach , u siebie są niepokonani 4-0-0 i bramki 8:2 , czyli wychodzi że dziś są wymieniani jako faworyt chociaż kurs na nich 1.85 pokazuje że nie jest to takie 100% no ale nie ma 100% faworytów , goście z kolei 3-2-2 i bramki 6:5 co plasuje ich na 6 miejscu , w tym sezonie goście i wyjazdy 2-0-0 i bramki 3:0 tak więc to daje mi nadzieję , że dziś może być różnie , druga sprawa to H2H które pokazuje iż gospodarze nie mają za miłych wspomnień z meczów z tych rywalem i od dwóch sezonów notorycznie z nimi przegrywają i u siebie i wyjazdy , wiem że każdy mecz to inna bajka ale ryzykuję i stawiam na gości !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina : siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie : Polska - USA
Typ : Polska handicap +19,5 pkt
Kurs : 2,20
Bukmacher: totalbet
Analiza:

Polki dziś stają naprzeciwko dominatorek tych rozgrywek. USA zdecydowanie lideruje Lidze Narodów. Ich dorobek musi imponować – 12 meczów, 0 porażek i tylko 3 stracone sety. Trener Karge Kiraly ma bardzo szeroki i wyrównany skład. Może nim rotować kiedy chce, bez utraty jakości. Amerykanki doskonale grają w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i ciężko je powstrzymać. Takie zawodniczki jak Andrea Drews, Jordan Larson, Michelle Bartsch-Hackley czy Jordan Thompson to prawdziwe gwiazdy tej drużyny, a każda z zawodniczek w składzie jest jakością dodaną.

Nasza reprezentacja natomiast to chyba największe rozczarowanie tych rozgrywek. Bilans 4-8 i dopiero 12. miejsce w Lidze Narodów. Mamy w drużynie ogromny potencjał, ale widać go w pełni tylko czasami. Biało-Czerwone najlepiej grają w roli underdoga. Postraszyły tutaj już Turcję, Holandię, a z Brazylią mimo wyniku 3:0 mecz też był wyrównany. Jacek Nawrocki będzie szukał optymalnego ustawienia, ale dziś będzie trzeba liczyć na nasze liderki – Stysiak i Smarzek.

Oczywiście Amerykanki są tutaj zdecydowanymi faworytkami, ale idę w stronę Polek. Linia handicapowa jest naprawdę wysoka i nie sądzę, żeby zespół USA tak nas rozbił.

120
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +316
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Polska, PGE IMME
Godzina: 19:30
Spotkanie: Zawody w Toruniu
Typ: Dudek awansuje do finału
Kurs: 4.50
Bukmacher: STS
Analiza: Mocno przesadzony kurs na Patryka według mnie. Co prawda Duzers poobijany, ale nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu dobrego wyniku w SECu u tylko pech odebrał mu finał. Uważam, że dziś może namieszać. Tym bardziej, że Patryk w tym sezonie zawodnik "zerojedynkowy". Albo jedzie super wożąc Zmarzlika na plecach, albo kończy poza dziesiątką w eliminacjach do IMP. Ostatnie jego starty to jednak delikatna stabilizacja. Złośliwi mogą powiedzieć, że pomógł dzwon w Szwecji i kto wie, może faktycznie coś w tym jest. Jedno jest pewne. Zawodnika Falubazu stać dziś na dobry wynik, od początku sezonu ciągnie zielonogórzan, indywidualnie też wygląda dobrze, choć jak już pisałem z kilkoma wtopami. Stawiam dziś na jego mocną stronę, bo jednak IMME to dość prestiżowe zawody i każdy chce tu dobrze pojechać. Ze stawki wypadł Janowski, czyli praktycznie pewniak do czołówki. Oprócz Patryka główną rolę pewnie odgrywać będą Zmarzlik, Madsen, czy Doyle. Duzers ze wszystkimi jest w stanie wygrać. Ważny będzie początek, a ten Dudek ma obiecujący, bo jedzie w pierwszym starcie z Przedpełskim, Jackiem Holderem i Cierniakiem, więc "dwójka" to obowiązek, a "trójka" powinna go nakręcić.
W zeszłym roku mój faworyt w Toruniu skończył na czwartym miejscu, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej, a przynajmniej tak samo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom