>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.06.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 18. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 91

mateo843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Brazylia w pierwszym meczu zrobiła swoje, wygrała, w doliczonym czasie strzeliła bramkę na wagę 3 punktów, ale cel został osiągnięty. Kolumbia wręcz przeciwnie, zawiodła - potencjał ta drużyna ma Cuadrado,Valencia, Sanchez, Rodriguez, Bacca, Falcao. Trochę taki rewanż za ubiegłoroczne mistrzostwa świata, Kolumbia żeby myśleć o awansie z grupy musi ten mecz minimum zremisować, a i to w przypadku zwycięstwa w ostatnim meczu z Peru może okazać się za mało, ale na pewno o zwycięstwo z Brazylią będzie bardzo ciężko, dlatego BTS. Brazylijska defensywa strasznie słaba Luiz który powinien być filarem defensywy popełnia amatorskie błędy, Jefferson niepewny w bramce, natomiast w ofensywie duża indywidualność, nie widać w tym zespołu, ale sam geniusz Neymara może wystarczyć żeby defensywa Kolumbijska straciła jutro bramkę. Kolumbia tak jak wspominałem, pierwszy mecz wpadka, ale potencjał offensywny jest i to duży więc przy nie pewnej defensywie Brazyliskiej coś powinno wpaść.
Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kruoja - Zalgiris
Typ: DW 0-2
Kurs:8,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trochę przerwy mieliśmy, bo grały mecze reprezentacji. Wracamy. Granitas liderem, Kruoja siódma.
Ostatni mecz Kruoji ze Spyris dwa tygodnie temu - przegrany 1-2. Mimo 45 minut gry w przewadze nie dali rady ugrać choćby punktu. Wcześniej sromotna porażka z ostatnim w tabeli Siauliai 0-1. Co prawda częściej atakowali i powiedzmy na ten remis zasłużyli. Ale grając z Siauliai to i remis pozostawia niesmak. W połowie maja remis ze średnim Granitas. To zasłużony wynik patrząc na przebieg meczu. 0-0 z Utenis. Take zasłużony wynik.
Jak wypada Kruoja na tle mocniejszych rywali?
0-2 z Trakai; 0-3 z Suduvą; 1-3 z Atlantas; 0-2 z Żalgiris; 1-3 z Suduvą; 1-1 z Trakai.
Tylko w drugiej kolejce z Trakai ugrali punkt z mocnym rywalem. Ale początek sezonu to często płata figle.
Żalgiris 2 tygodnie temu porażka wyjazdowa 4-2 z Atlantas, ale Żalgiris nigdy nie grało się w łatwo w Kłajpedzie. Poza tym to był mecz na remis. Równy. No ale niestety to Atlantas było skuteczniejsze.
43-10 w bramkach Żalgiris. 6 goli straconych w dwóch mezach - z w/w Atlantas i Trakai. Dwie porażki dotąd. No z kim mieli przegrać jak nie z czołówką w meczach wyjazdowych ?
Myślę, że pokonają Kruoję ale nie za mocno. Nie sądzę też aby Kruoja zdobyła gola
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, grupa C
Spotkanie: BrazyliaKolumbia
Typ: over 3.5
Kurs: 3.75
Buk: bet365
Godz. 02:00
Analiza:
Spotkanie Brazylii z Kolumbią miało być hit tej grupy i tak będzie tym bardziej że Kolumbia jest poniekąd pod ścianą porażka może oznaczać koniec turnieju dla jednego z faworyta. Brazylia wygrała z Peru po bramce dopiero w 92 minucie nie oznacza to jednak ze zespól ma wiele problemów w tym starciu, grali bardzo dobrze szczególnie w ofensywie było wszystko okej po za jednym szczęściem i skutecznością gdyby wykorzystali wszystko co sobie stworzyli to spokojnie mogło się skończyć na pięciu bramkach. Neymar jest w świetnej formie a wydaje mi się że z każdym mecze i tak ten zespół w ofensywie będzie się rozkręcał. W tym meczu oglądaliśmy dużo otwartej piłki z obu stron i myślę że z takimi samym nastawieniem wyjdą Brazylijczycy w tym starciu mimo że rywal zdecydowanie bardziej groźniejszym, ale taki który musi zaatakować a to będzie na rękę Brazylii przynajmniej w ataku, co do defensywy to dla mnie dalej taka zagadka która może zagrać solidnie ale też w każdej chwili popełnić proste błędy nie takiej ilości jak na MŚ ale przy tym co ma do zaaferowania Kolumbia będzie wiele pracy. Jeden z faworytów tego turnieju postawił się przed ścianą przegrywając sensacyjnie z Wenezuelą. Wyglądali na zespól totalnie pogubiony w defensywie zostawiali ogromną ilość miejsca na skrzydłach a to jest przecież broń Brazylijczyków, wystarczy popatrzeć w jaki sposób stracili bramkę masa błędów a wszystko zaczęło się z bocznego sektora od rzutu z autu a skończyło się na podaniu z drugiej strony boiskach – wszyscy tam pogubili krycie a tych sytuacji podobnej do tej było więcej. Stracona bramka obudził ich jednak w ofensywie bo do tego momentu było słabo tym bardziej przy tych graczach. Przyspieszyli grę i od razu zaczęli dominować to że nie wpadło nic więcej w tym starciu to tylko zasługa fantastycznego dnia bramkarza Wenezueli. Moim zdaniem Kolumbia zagrać dziś całkiem inaczej zresztą muszą coś zmienić, myślę że będzie to szybsza gra od pierwszej minuty a wówczas wygląda to bardzo dobrze do tego mają w głowach ostatnie MŚ i porażkę z Brazylią dość szybko jest okazja do rewanżu i dzięki temu motywacja będzie na jeszcze większym poziomie. Jak zwykle drugie kolejki fazy grupowej charakteryzują się tym że bramka w dużej mierze przypadków rozwiązuje worek z bramkami a tutaj na pewno spotykają się ekipy z ogromną jakością w ofensywie wobec tego typ na bramki wydaje się oczywisty.
⛔ 100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bukmacherzy bardzo dziwnie rozpatrzyli to spotkanie, z reprezentacji Brazylii zrobili wielkiego faworyta i tak ma być. Szczerze mówiąc po tej wpadce z Wenezuelą nie widzę innego wyniku niż remis lub zwycięstwo Kolumbii. Grają chyba najlepszym składem jaki tylko mogliby sobie wymarzyć, czego nie można powiedzieć o Brazylii. Ewentualna porażka w tym meczu przekreśli ich szansę na awans, może im się uda z trzeciego miejsca, ale na pewno nie będzie ich to satysfakcjonować. Brazylia też nie zachwyciła w pierwszym meczu i głównie dzięki świetnej postawie Neymara zdobyli &quot;fartem&quot; te 3 punkty. Jakoś nie widzi mi się, aby teraz było inaczej. Ten turniej zawsze rządził się swoimi prawami, raczej reprezentacje, które wymieniane były wśród faworytów rzadko kiedy wygrywały turniej. W Kolumbii jest z pewnością wielki niedosyt po porażce na mundialu właśnie z Brazylią i myślę, że jak i sami piłkarze jak i kibice bardzo chcieli tego zwycięstwa, uważam, że mogą osiągnąć taki wynik.
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, grupa C
Spotkanie: BrazyliaKolumbia
Typ: zakład bez zwycięstwa 1 drużyny typ X
Kurs: 1.70
Buk: STS
Godz. 02:00
Analiza:
gram całkowicie na węch jak pies i myślę, że w tym meczu może być remis. Kolumbijczycy po przegranym pierwszym meczu, żeby wyjść z grupy muszą łapać jakieś punkty i myślę, że stać byłoby ich na wyłapanie remisu z Brazylią, a Brazylia z kolei od mistrzostw świata i pamiętnych tam porażek z Niemcami 0:7 i Holandią 0:3 wygrywa mecz za meczem i notuje teraz same zwycięstwa, także więc mógłbym analizę poprzeć jedynie samą statystyką, Brazylia to faworyt a raz na parę meczy ten remis może paść, poza tym turniej jest ciężki a wyjść z grupy trzeba, czy wygrywać przy okazji każdy mecz? Czasem się tak nie da i można wyłapać remis i to też będzie dobry wynik. Hmm co dalej, nie stawiam na sam remis bo bukmacher oferuję uważam i tak dobry kurs na takie zdarzenie, że Brazylia jest faworytem meczu a w przypadku remisu kurs 1,70 zaistnieje i być może stanie się realną przebitką, w innych przypadkach sprawa wygląda tak, że przy wygranej Brazylii jest zwrot a przy wygranej Kolumbii jest przegrana - ale wiadomo tak typuje i to jest tylko typ - jak będzie, zobaczy się jutro. Hmm a co do tego, że podaje bukmachera jako STS - uważam, że na polskiej stronce na której się podaje typy bukmacherskie warto mieć i jakiegoś polskiego buka nawet jeśli nie opłaca się na nim grac z powodu podatku, co miałby być dla mnie lepszy buk angielski czy jakiś kazachski ? proszę o dopisek do tego mojego postu z podpisem - nieregulaminowy bukmacher i dziękuję ????
niezaiebiaszczy
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER ⛔ 100
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Serbia - Australia
Typ: DW 3:0
Kurs: 1.80
Buk: Bet365
Godz. 20:10
Analiza:
Okej, ostatnie mecze bardzo mocno mnie zaskoczyły. Nie spodziewałem się straty seta przez Hiszpanów, a tym bardziej przez Belgów. Na minus zaskoczyła mnie również Australia, która zagrała drugi mecz kompletnie inny od pierwszego i została rozbita przez słabych Włochów.
Na jutro dalej atakuje w dokładny wynik, znowu z udziałem Australijczyków. Serbowie grają naprawdę dobrą siatkówkę, widać że bardzo im zależy na wyjściu z grupy i zagraniu w turnieju finałowym w Brazylii. Świetnie gra dwóch podstawowych środkowych: Podrascanin i Lisinac, którzy mają średnią bloków na poziomie 0.5/set. Na słabszej skuteczności grają Atanasijevic i Ivovic, ale taki mecz jak z Australią jest idealny, by ją poprawić.
Obecna LŚ sprawia wiele kłopotów do typowania, a typowanie dokładnych wyników, nawet w meczach zdecydowanych faworytów, nie należy do najłatwiejszych rzeczy na świecie. Jednak jeśli Serbowie będą grali tak jak dotychczas, a Australia będzie dalej tą samą Australią co w drugim meczu z Włochami, to tym razem jestem naprawdę spokojny. Polecam pograć, bo kurs warty zachodu
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Korea Południowa K - Hiszpania K
Typ: over 2,5 kartek
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365


Co przemawia za typem:


  • sędziuje A. Keighley, Nowozelandka zazwyczaj wyciąga w każdym meczu jakąś kartkę, nie wyciąga ich statystycznie zbyt dużo w każdym meczy ale uważam że dziś będzie musiała

  • zespoły walczą o dalszy byt na tych MŚ więc myślę że walki w tym meczu będzie dużo, ten mecz zadecyduje czy któryś z zespołów zostanie w rozgrywkach aby tak się stało muszą koniecznie wygrać

  • Koreanki dotychczas faulowały tylko 13 razy ale dostały już 4 kartki natomiast Hiszpanki faulowały 24 razy za co otrzymały 2 kartki, już na pierwszy rzut oka widać że Azjatki nie przebierają w środkach jeżeli chodzi o faule i prawie co 3 faul zamienia się na kartkę, myślę że w tym meczu również nie będą przebierały w środkach i za wszelką cenę będą chciały wywalczyć 3 punkty, w ich przypadku oznacza to agresywną grę.

⛔ 100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa America, grupa C
Spotkanie: BrazyliaKolumbia
Typ: połowa X
Kurs: 2.10
Buk: Bet365
Godz. 02:00
Analiza:
Cały czas mam w głowie ten mecz i myślę jak go wytypować. Kusiło postawić czystą 1 na Brazylię ale trochę nie wierzę, że Kolumbia przegra drugi mecz, z Wenezuelą wypadek przy pracy teraz muszą się na maxa zmobilizować jeśli chcą jeszcze coś znaczyć w tym turnieju. Brazylia może wygrać ale nie musi, remis ich też pewnie zadowoli ale czy takim wynikiem się zakończy ten mecz, ciężko przewidzieć. Ja osobiście stawiam na remis do przerwy, chyba najlepsza opcja w takim meczu, gdzie obie drużyny będą bardzo skupione, raczej ostrożne żeby nie popełnić błędu i nie stracić głupio bramki, dopiero w drugiej połowie jak zmęczenie da o sobie znać może coś wpadnie ale na dużo bramek tutaj nie liczę, jeśli któraś z drużyn wygra to pewnie skromnie 1 golem. Under 2.5 też można by tutaj zaryzykować.
Powodzenia!
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Football - Copa America
2:00 am.
Brazylia - Kolumbia
Neymar strzeli @ 2,23 Unibet !
Pozwolę sobie zacytować ostatni mój wpis, na Neymara który również zaliczył trafienie w bardzo szybkim czasie. Dzisiaj też mu zaufam.
Świetny drybler i balans do tego solidny. Chyba jako jedyny napastnik w zespole Brazylii, do którego jestem pewny że zagra całe spotkanie. Jest w końcu tam najlepszy a na pewno da się we znaki Peruwiańczykom
Neymar uwielbia rywalizować z ekipami z górnej półki, a po drugiej stronie również nie byle kto, bo jest i Bacca, jest James a nawet Falcao który i tak sezon w Manchesterze grał bardzo mizernie. Nie miej jednak Kolumbia pierwszy mecz niespodziewanie przegrała, to i dzisiaj będzie miała swoje szanse. Wracając do Neymara, to jest dopiero kozak kiedy gra w swojej narodowości. Uwielbia szanować piłkę przy nodze i się z nią bawić. Zawsze jego mecze ogląda się z czystą przyjemnością. Do tego jego gracja i pasja jaką posiada do piłki budzi ogromny szacunek i podziw. Jeszcze w Santosie trochę się popisywał, trochę grał pod publikę i do tego się dziecinnie zachowywał. Teraz już widać poprawę i widać że się zmienił, jeśli chodzi o podejście do swojego sportu. Liczę, że dziś znowu będzie czarował i wyczaruję bramkę na swoją korzyść. Na pewno go zobaczymy od pierwszych minut. Na MŚ co mecz to bramka na jego koncie, nie zdziwię się jak na Copa America będzie to samo. Jest czarodziejem i z piłką potrafi wszystko. Dziś też na pewno będzie grał swoje najwyższe noty, to co pokazał w ostatnim meczu to czysta maestria. Gol i do tego kapitalna asysta. Idę w jego stronę. Po raz 2.
⛔ 100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Mistrzostwa Świata Kobiet
Godzina: 02:00
Spotkanie: BrazyliaKolumbia
Typ: X2
Kurs: 1,8
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Obie ekipy w skrajnie różnych nastrojach schodziły z boiska po swoich pierwszych meczach w tym turnieju. Brazylijczycy po słabszym meczu pokonali Peru 2-1 dzięki bramce w doliczonym czasie gry Costy. Przed tym meczem w roli zdecydowanych faworytów wystąpili Canarinhos, ale w meczu tej dominacji nie było widać, choć rzutem na taśmę wywalczyli ostatecznie 3 punkty. W zupełnie innych nastrojach kończyli swój mecz z Wenezuelą Kolumbijczycy. Faworyci tego turnieju mimo wyraźnej przewagi w tym meczu ostatecznie schodzili z boiska pokonani dzięki bramce Rondona z 60 minuty. Kolumbijczycy po tej bramce rzucili się do ataków, ale brakowała im albo dokładności pod bramką Baroja, albo nieco szczęścia. Kolumbia zajmuje obecnie ostatnie miejsce w grupie z kolei Brazylia to obecny lider. Kadrowo lepiej moim zdanie prezentują się Kolumbijczyk, którzy do Chile przyjechali bardzo mocnym składem. W ekipie Brazylii brakuje natomiast takich zawodników jak: Oscar, Marcelo, Danilo czy Luis Gustavo. Co prawda Kolumbijczyków czeka jeszcze mecz z Peru o awans, ale jeśli chcą coś ugrać na tym turnieju muszą potwierdzić swój aspirację w meczu z Brazylią, która również ma mistrzowskie aspiracje. Myślę, że Kolumbia zagra w końcu na miarę swych możliwości i wywalczy co najmniej remis.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa America 2015
Godzina: 2:00
Spotkanie: Brazylia-Kolumbia
Typ: Metoda zdobycia pierwszej bramki-STRZAŁ
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza: Bardzo ważne spotkanie dla Kolumbii, każdy punkt dla nich się liczy po porażce z Wenezuelą. Brazylia pierwszy mecz też nie wygrali tak łatwo bo w samej końcówce bramka. Oba zespoły ofensywne i strzałów powinno być dużo na bramkę, a większość jest oddawana poprzez strzał. Taki typ ma jakieś 85% powodzenia bo pierwsza bramka rzadko kiedy jest zdobywana w inny sposób.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, Birmingham
Godzina:
12:00
Spotkanie:
Carla Suarez Navarro - Svetlana Kuznetsova
Typ:
Kuznetsova
Kurs:
2.37
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Suarez Navarro gra sezon życia i co do tego pełna zgoda. Zresztą uwielbiam technikę Hiszpanki przez co na jej grę patrzy się z podobną przyjemnością, co w przypadku Rogera Federera. Tym niemniej jej styl oraz katastrofalnie słaby serwis nijak przystają do gry na trawiastych nawierzchniach. Najlepszym potwierdzeniem jest bilans Carli na trawiastych kortach 14/11. Jej rywalka choć ma już swoje lata i gra bardzo nierówno to nawierzchnię trawiastą zna znacznie lepiej 37/18. Co więcej h2h 3-2 na korzyść Rosjanki, podobnie jak znajomość kortów w Birmingham, gdzie Sveta rozegrała już dwa spotkania. W mojej ocenie Kuznetsova jest dobrze przygotowana do trudów sezonu i powinna wykorzystać swoje doświadczanie z kortów trawiastych i ograć Suarez Navarro.


⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ kobiet w Kanadzie
Godzina: 01:00
Spotkanie: Kostaryka - Brazylia
Typ: Brazylia (-2)
Kurs: 4,2
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Brazylijki krytykowane zewsząd pewnie wygrały dwa pierwsze mecze nie tracac gola.
Kostarykanki bardzo szczesliwie uratowaly dwa remisy i potrzebują tu trzech oczek do awansu. To jednak o dwie klasy gorsza drużyna od Canarinhas i nawet jeśli te dadzą odpocząć kilku zawodniczkom nie widzę tu szans dla nich.
⛔ 100
 
stanley-63 890,3K

stanley-63

Typer
⚽ Szwecja / Division 1 - Sodra
Godzina 19:00
- Lunds : Landskrona BoIS
- Landskroma BoIS strzeli over 3.5 gola
- 4.50 / Sportingbet

Dziś u mnie Szwecja ale 3 liga a tu spotkanie ostatniego zespołu Lunds który jak dotąd jest dostarczycielem punktów ale i bramek gdyż po 10 kolejkach ich bilans to 1-1-8 no i popatrzmy na bramki a tu 6 zdobytych i 30 straconych i wygląda to jakby grali bez bramkarza , co do gości to spadkowicz z poprzedniego sezonu z Superettan ligi który w tym sezonie nie błyszczy i chłopaki zajmują odległą 10 pozycję no i co gorsza to oni też nie zbyt dobrze mają nastawione celowniki bo ich bilans bramek to zaledwie 7 zdobytych przy 13 straconych ale jest coś pozytywnego a mianowicie Landskroma gra o niebo lepiej w meczach wyjazdowych i tak np. w domu bilans 0-1-4 i br. 1:9 co powoduje że są najgorszą 11 pod tym względem jednak mecze wyjazdowe to 3-1-1 i br. 6:4 no co prawda ilość strzelonych nie powala na kolana ale myślę że po tym dzisiejszym spotkaniu ulegnie ona znacznej poprawie , jak do tej pory obie ekipy rozegrały zaledwie jeden mecz i to w dodatku sparingowy wtedy Landskroma ograła rywal 7:2 tak wiem to sprawdzian ale patrząc na wyniki osiągane przez Lunds w tym sezonie to można sądzić że i dziś poniosą klęskę tak jak to miało miejsce dwie kolejki wstecz kiedy to przegrali na wyjeżdzie z Halmią 8:0 a wcześniej u siebie polegli 0:5 z Orgryte , goście natomiast w dwóch ostatnich spotkaniach wyjazdowych wygrali najpierw z Oskarshamns 2:1 i 2:0 pokonali wyżej wymienione Orgryte tak więc uważam że jak strzelili po 2 gole tym zespołom to zaryzykuję i liczę że 4 bramki strzelą dostarczycielom punktów i bramek !
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Cup 2015
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: India - Malta
Typ: India
Kurs: 1.53 Bukmacher: bwin
Analiza: Drago z Borgiem wczoraj niezły kabaret i przegrana z Pakistańczykami (2-3). Po świetnym początku (dwie wygrane 5-0 ze słabeuszami) przyszła chyba weryfikacja nastawienia weteranów. Obie ekipy z takim samy bilansem na 2-3 miejscu w grupie, reszta ekip za nimi daleko w tyle, więc to efektywnie mecz o awans, bo liderujący Chińczycy już punktów tracić nie będą. Mehta i Advani w dobrej formie, mają o co grać i jeśli wczorajsza niedyspozycja Maltańczyków się przedłuży, to sprawa może się rozstrzygnąć już w pierwszych singlach i deblu, a jak nie to Hindusi dokończą sprawę w drugiej części meczu, po deblu.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 0

fantasticrajon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF Ilkley
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ivan Dodig - Alex Bolt
Typ: Bolt
Kurs: 2.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Szybka analiza. Porównanie bilansów na trawie:
Dodig 21/14 od 2003 roku!
Bolt 22/7 od 2012 roku
W tym roku Dodig grał na trawie tylko raz i wygrał, podczas gdy Australijczyk wygrał DZIEWIĘĆ spotkań przegrywając dwa razy. Ogólnie najmocniejszą stroną Bolta jest trawa, tutaj gra mu się najlepiej co wynika ze statystyk (76% wygranych pojedynków). Jest w gazie ponieważ przeszedł przez eliminacje jak burza. Jak z resztą widać powyżej Dodig nie brał dość często udziału w trawiastych grach, skoro przez 12 lat rozegrał ich mniej niż Bolt.
Polecam jak najszybciej postawić, ponieważ kursy spadają!!!
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP SINGIEL - HALLE
Godzina: 12:00
Spotkanie: Janowicz - Falla
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie w 1/8 finału Niemieckiego turnieju. Nasz rodak Janowicz w poprzednim spotkaniu pewnie pokonał Cuevasa (6:3 ; 6:4), jego dzisiejszy rywal wygrał 2:1 z Lacko, chociaż do końca warzyły się losy tego pojedynku. Pojedynek zostanie rozegrany na korcie trawiastym, gdzie z pewnością większe doświadczenie ma rywal Polaka, który od początku czerwca zdążył już zwiedzić trawiaste korty w Manchesterze i Stuttgarcie. Jego ostatni bilans jest dosyć niezły, wygrał 5 spotkań i przegrał tylko 2. Jako że że dwa wcześniejsze turnieje nie poszły mu najlepiej, na pewno będzie chciał się zrewanżować i nie odda Janowiczowi inicjatywy. W poprzednich spotkaniach z 2011 i 2014 roku między oboma panami, również górą był Kolumbijczyk, czy w takim razie do trzech razy sztuka ? Nie sądzę. Janowicz ostatnio nie jest w szczytowej formie co udowodnił np. w Miami czy na French Open.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Halle 2015
Godzina:
15:00
Spotkanie:
Robredo T. - Seppi A.
Typ:
Robredo T. +1,5 seta
Kurs:
1.51
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
H2H 7:3 z lat 2005-2015, ostatnie 4 mecze wygrał Hiszpan. Dwóch 30 latków z niezbyt dobrym serwisem i niezbyt wysocy jak na tenisistów. Nie spotkali się jeszcze na mączce, w tym roku obaj mieli swoje problemy zdrowotne, ale Robredo na początku sezonu, Seppi ostatnio. Wiele razy urywali sobie podczas spotkań po secie i nic dziwnego, zresztą Tommy to jest specjalista od długich meczów. Włoch pokonał w pierwszej rundzie 37 letniego Tommiego Haasa który wrócił do touru po kolejnej długiej przerwie, ale ten wynik nie robi na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Bo ktoś kto nie grał dobry rok nie może po prostu dobrze grać. Mecz moim zdaniem 50% na 50% szans.


✅ 51
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 01:30
Spotkanie: Peru-Wenezuela
Typ: 1.polowa X
Kurs: 1.93
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wenezuela od 7 spotkań bez remisu. Początkowo zastanawiałem się nad całym meczem, jednak zostanę przy remisie do połowy.
Brazylijczycy wymęczyli 2:1 z Peru, chociaż też nie są tacy mocni jak faworyzują ich buki. Z resztą pokazał to dzisiejszy mecz.
Mecze pomiędzy tymi ekipami zawsze obfitowały w bramki. Bilans to 4-1-5 i sporo bramek.
W ostatnim meczu towarzyskim wygrała Wenezuela 1:0, pierwsza połowa 0:0.
Jeżeli miałbym obstawiać sam wynik to chyba 2:1 dla Wenezueli.
Ogólnie, to ciężko coś przewidzieć, obstawić …
Zostaje przy remisie pierwszej połowy.
Zła data ⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom