>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.06.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Chile over 0,5 gola + Australia-Holandia over 1,5 gola
AKO : 1,90
Według mnie &quot; pewna kombinacja na dzisiaj&quot;.
Chile po tym co zobaczyłem w ich pierwszym meczu dla mnie jest potentatem do wyjscia z grupy. Uwazam, że w pierwszych 30 min pokazali co potrafia. Opinie, że potem Australia jakby była bardziej ograna to zremisowałaby są dla mnie błędne.
Jeśli drużyna w tak szybkim czasie i w tak łatwy sposób zdobywa dwa gole i balonik napięcia i emocji pęka to diametralnie zmienia się nastawienie piłkarzy do meczu.
Graja na wiekszym luzie. Ja oceniam, że po tak szybkich strzałach jakie dostała Australia Chile spusciło z tonu. W mojej opini dziś przeciwko Hiszpanii zagrają niezwykle skoncentrowani i napaleni, aby udowodnic ze są bardzo mocno.
Uważam, że spokojnie Ich stać na zdobycie dzisiaj bramki.... do tego o formie hiszpanskiej defensywy chyba nie trzeba specjalnie duzo mowic.
Drugi typ jest w zasadzie dopełnieniem kuponu. Uważam, że jest opcją bardzo bezpieczną i w zasadzie oczywistą, że dziś wejdzie. Przy tak ofensywnie grającej Holandii, która dziś musi przypieczętować awans z grupy, a jednocześnie walczącej o byt Australii dwa gole to formalność.
Dla tych z mocniejszymi nerwami polecam zagrać to na live.
Ja chce poczekac tak do 10-15 min meczu jak kurs z 1,20 wzrosnie pewnie na około 1,50 i wtedy polaczyć to z gole Chile.
Powodzenia !
WTF??
Regulamin regulamin regulamin....
Podanie dwóch typów i na dodatek w ako...
Brak podanego bukmachera
Brak obowiązującego schematu podawania typów..

⛔100
 
D 0

dodektrn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna // WORLD CUP 2014
Godzina: 18:00
Spotkanie: Australia-Holandia
Typ: Holandia -1,5 bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza : Znamy wyniki pierwszych spotkan obu zespolow . Holandia zagra na maksa by szybko ulozyc sobie mecz i zdobyc latwe 3pkt ,dzieki ktorym najprawdopodobniej zajma 1 miejsce w grupie i unikna spotkania z Brazylia . Do gry wyjda ofensywni gracze jak Robben czy van Persie,a w meczu z Hiszpania pokazali ,ze zaden przeciwnik im nie straszny . Typuje gładką porazke Australijczykow , ktorzy z tak dysponowanymi Holendarami nie maja najmniejszych szans .
⛔100
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ, GRUPA B
Spotkanie: HiszpaniaChile
Typ: Wynik do przerwy : 1
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Godz. 21:00
Pisałem wczoraj o Algierii dzisiaj pisze o Hiszpanii. Po nie udanym jednym meczu wszyscy przekreślili już Hiszpanów , tak na prawdę w meczu z Holandia mieli po prostu pecha,dzień konia . Stwarzali sobie sytuacje tylko po prostu nic nie chciało wpaść , odwrotnie do Holendrów którym wychodziło wszystko dosłownie wszystko , kto wie jak by się potoczył meczy gdyby wpadło na 2-0 dla Hiszpanii. Uważam ze Hiszpanie spokojnie sobie poradzą i będą prowadzić do przerwy maja ku temu aspiracje i kim grac a do tego zagrają na pewno na ambicji żeby pokazać ze mecz z Holandia to wypadek przy pracy . Teraz do Chile nie oszukujmy się szybko strzelone 2 bramki z Australia ustawiły mecz od początku . Pierwsze 15-20 Chilijczyków było imponujące ale czym dłużej trwał mecz to coraz częściej do głosu dochodzili Kangury i bądź co bądź mogli spokojnie to zremisować . Ja widzę tutaj spokojny wynik 2-0 , 3-0 w całym meczu dla Hiszpanów ,gram ich do przerwy . Kurs myślę ze warty pogrania ;)
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ, GRUPA B
Spotkanie: HiszpaniaChile
Typ: Wynik/Obydwie strzelą gola? - Hiszpania/TAK
Kurs: 3.00
Buk: Bet365
Godz.: 21:00
Na dziś wybrałem dość ciekawy typ mistrzostw świata w piłce nożnej z grupy B. Jak wiadomo Australia w tej grupie śmierci to typowy chłopiec do bicia i najprawdopodobniej straci punkty z każdym rywalem. Chile w pierwszym meczu łatwo ich rozwalili 3-1, dalej mając szansę na awans. Jednak największą niespodzianką jak do tej pory jest wygrana aż 5-1 Holandii nad Hiszpanią. Naprawdę takie wyniki u tak wyrównanych drużyn zdarzają się bardzo rzadko. Holandia tym samym praktycznie zapewniła sobie awans. Wiadomo, że Hispania ma nóż na gardle i nieraz z takich sytuacji wychodziła zwycięsko. Myślę, że Chile będzie satysfakcjonował remis i ewentualne urwanie punktów Holandii, ale przecież nie po to przyjechali do Brazylii, aby remisować ich celem będzie zwycięstwo i tym samym wywalczenie sobie awansu do następnej rundy. Uważam, że Hiszpanie ruszą od pierwszej minuty i w końcu uda im się coś trafić, ale myślę, że Chile jest na tyle dobrą ekipą, aby strzelić chodź jedną bramką, dlatego stawiam tutaj na BTTS i wygraną Hiszpanii. Polecam!
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: SF Giants (T Hudson) @ CHI White Sox (C Sale)
Data i godzina: 18.06.2014. godz. 20.10
Dyscyplina: Baseball - MLB
Typ: SF Giants under 7,5 hits
Kurs: 1,74
Bukmacher: Bet365
Analiza: Giants jak wygrywali to wygrywali serią. Teraz niestety dla tego zespołu coś się popsuło i Giants przegrywają wszystko jak leci. Co prawda są ciągle najlepszym zespołem w lidze, ale w tej chwili mają na koncie jedną wygraną w ostatnich 8 grach. Ograli Nats 7:1 na swoim stadionie. Bilans całkowity taki jak Giants 43-28 jednak już osiągnął Oakland, a kilka innych zespołów też już jest blisko. CWS też ostatnie 10 gier nie prezentują dobrej formy. Tylko 3 wygrane. Wczoraj było jednak 8:2 dla CWS, no ale miotacz gości Cain ten sezon gra katastrofalnie. Tak czy inaczej Giants zanotowali 7 odbić w całym meczu.
Probables:
SF:Hudson, T (7-2, 1.81)
CWS:Sale (5-1, 1.97)
Jak widać w zespole CWS narzucał będzie Sale. Ten miotacz ma znakomite staty, no i najważniejsze poza słabym meczem na wyjeździe z LAA, gdy w 7IP dał 7 hits i 4R. Ogólnie grał 59.1IP i dał rywalom tylko 31 razy odbić piłkę po jego rzucie. Rywal też zdobył tylko 14 runs przy jego rzutach. Zanotował też w tym czasie aż 68 SO, co pokazuje, ze pałkarze rywali przy jego narzucie nie mają łatwo. Zagra też w zespole gości Hudson, miotacz, który ma najlepszą ERĘ w Majors. Więc tym bardziej obaj na pewno będą grali swój mecz, który jest lepszy. Sale w 7 grach na swoim stadionie ma ERĘ na poziomie 1,83, 4 razy grał przynajmniej 7IP, raz 3IP, ale z powodu deszczu mecz został odwołany. Ani razu nie dał rywalom więcej niż 7 odbić i 3 runs. Giants też na pewno tylu nie uzyskają.
✅74
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Spotkanie: SF Giants - CHI White Sox
Typ: Under 5
Kurs: 3.65
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20.10
Dziś wieczorem za oceanem odbędzie się ultra ciekawe spotkanie miedzy Giantsami a White Sox&#39;ami. Gram ten typ, ponieważ dziś na górce spotkają sie jedni z najlepszych obecnie pitcherów w dużej lidze. O Sale&#39;u nie trzeba dużo opowiadać, jeden z nielicznych graczy, którzy w historii zaliczyli perfect game. Ten sezon ma znakomity o czym świadczy ERA - 1.97. Jednak SF też dziś ma na rozkładzie grającego życiowy sezon Hudsona. Prawo ręczny pitcher jest w tym sezonie nie do zatrzymania, świadczyć o tym może fakt że największa jego wpadka do oddanie 3 runów. Myśle, więc że mimo sporego potencjału ofensywnego z obu stron będzie to mecz miotaczy zakończony niskim wynikiem
⛔100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / MŚ Grupa B /
Spotkanie - Australia : Holandia
Godz. 18:00
Typ - Robin van Persie dostanie zolta kartke
Kurs - 6
Bukmacher - Betsafe
Analiza:
Wczoraj nie wyszlo z kartka dla Neymara, ale sytuacja w tamtym meczu nie przebiegala tak jak mozna bylo sie tego spodziewac i Neymar bedzi epotrzebny Brazylijczykom w nastepnym meczu. Ja dzisiaj ide za wczorajszym tokiem myslenia z Neymarem i stawiam na kartke dla RvP. Van Gaal to wiekszy taktyk niz Scolari i jest szansa (bo na 100% tego nie moge byc pewny), ze powie Robinowi iz przy korzystnym wyniku napastnik Oranje zarobil zolty kartonik. Australia to nie Mechico i mysle, ze Oranje pokonaja ich, choc spodziewam sie ciezkiego meczu. Oczywiscie sa to gdybania i nie moge ich poprzec zadnymi dowodami ale mysle, ze skoro nadaza sie szansa na wyczyszczenie konta kartkowego najlepszego napadziora w ekipie Holenderskiej, przed faza TOP16 i cwiercfinalami to moga z niej Holendrzy skorzystac. Van Persie wyraznie jest w dobrej formie i mysle, ze jego brak w skladzie bylby duzym oslabieniem wiec przypuszczam, ze nie beda ryzykowac utraty swojego gwiazdora w meczach play-off. Dodatkowo sedzia tego meczu jest Algierczyk Haimoudi ktory srednio na mecz rozdaje 4,8 kartonika wiec szansa na kartki jest. Powodzenia ????
✅400
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna
Spotkanie - Australia : Holandia
Typ - Holandia 3+ gole
Kurs - 2,1
Bukmacher - bet365
Spodziewam się że Holendrzy pójdą za ciosem i pewnie oraz wysoko pokonają ekipę z antypodów . Australia przyjęła już 3 bramki w pierwszym meczu a teraz mają dużo trudniejszego rywala. Liczę na potężną ofensywę Niderlandczyków opartą na gwiazdach światowego formatu (RvP Robben)
✅110
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 17:00
Spotkanie: Chardy Jeremy-Berlocq Carlos
Typ: 2:0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O tyle jak Chardy nie ma jakiegoś super bilansu na trawie bo 18/17 w całej swojej karierze to Berloq ma fatalny ponieważ 5/14. Tylko,że Francuz jest znacznie uniwersalnym graczem,potrafi grać na każdej na wierzchni a o Carlosie tego powiedzieć nie można, np.na hali totalnie nie potrafi grać, a na hardzie też nie jest mega mocny. Jeremy sezon na trawie zaczął od wyrównanego boju z Querreyem w Queens przegrał z nim 6:7, 7:6, 7:6, natomiast tutaj w Eastbourne w pierwszej rudzie pokonał Karlovica 6:4, 6:4 który jest ostatnio w super formie. Carlos natomiast rozegrał jeden mecz i wygrał go z Rolą po kreczu 6:2, 3:1. Chardy jest obdarzony potężnym serwisem,a jak wiadomo na trawie jest to wielka przewaga. Problemem jest u niego często drugi serwis,robi bardzo dużo podwójnych błędów ale to tylko dlatego,że bardzo mocno ryzykuje. Wiele razy się opłaca,ale i czasem i nie. Berloq ogólnie jest pod formą,dodatkowo nie będzie grał na swojej ulubionej nawierzchni jaką jest mączka. Moim zdaniem Francuz odprawi Argentyńczyka w dwóch
setach.
✅80
 
goralzywiec13 172

goralzywiec13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Mistrzostwa Swiata)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania
Typ: Hiszapania wygra mecz z handi -2,5
Kurs: 4,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dzis o 21 zostanie rozegrany mecz ostatniej szansy Hiszpani ktorzy są na cieniutkiej warstwie aby odpasc z Mundialu wedlug mnei dzis Hiszapnia bedzie gryzła trawe oraz bedzie chciała pokazac na co ją stać jesli strzeli 2 gole szybko to potem bramki beda padac jak do pustej bramki ale pierwsze trzeba strzelic te bramki, co do Chile to jest tez solidna druzyna ale w porownaniu do Hiszpani nie maja za bardzo szans , Jesli odpali defensywa Hiszapni i nie straca bramki to mecz siadzie jak w masło na moje oko bedzie tu 3:0 albo wiekszy wynik, Hiszpania poprostu musi wygrac ten mecz, a także będzie starała sie pokazać na co ją stać w wielkim swiecie futbolu ???? Jeśli pomogłem daj + pozdrawiam Goral z Żywca ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Mistrzostwa Swiata)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Chile
Typ: Chile Handicap +1
Kurs: 1,88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni dzisaj mecz kończący dzięn Środa.
Na przeciw siebie stanie Hiszpania oraz Chile. Można powiedzieć że dziś jest lekko pechowy dzień. Rosja dziś rozczarowała lekko mówiąc remisując ze słabą Koreą.Ale teraz mowa o Hiszpanach. Zaliczyli lekki falstart przegrywając z Holandią aż 1-5.Na pewno dziś będą chcieli to naprawić i wygrać. Ale myślę że aż tak łątwo nie przejdą ekipy Chile. Fakt Hiszpania przegrała zaledwie 1 mecz na odstępie 5 spotkań , 4 zwyciężyła. Bilans pojedynków bezpośrednich należy oczywiście do faworytów. 3 Zwycięstwa na własnym terenie i 1 remis. Agresja ma być kluczowa w dzisejszym spotkaniu tak powiedział trener La rocha. Hiszpanie zagrają 4-1-4-1 Wysunięty na szpice zostanie wystawiony Diego Costa. Co do Chile to ja nigdy ich bym nie olał. To naprawdę dobra drużyna,mają fajnych ciekawych graczy. Aktualnie Chile ma 3 punkty przewagi nad zerową Hiszpanią,po wygranej z Australią 3-1 plasują się na 2 lokacie. Chile dziś nie zagra n presji. Faworytem i to zdecydowanym jest Hiszpania,muszą wygrać aby mieć szanse na wyjscie z grupy. Taki jest ich plan a co z tego wynikinie zobaczymy. Liczę na dobry mecz z Bramkami.
Kurs jest dobry także myślę że typ warty uwagi.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 0

tyson999

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ, GRUPA B
Spotkanie: HiszpaniaChile
Typ: Hiszpania/over 2,5
Kurs: 2.25
Buk: Bet365
Godz.: 21:00
W dzisiejszym meczu Hiszpanie postawieni są pod murem jeżeli przegrają ten mecz ich awans z grupy będzie stał pod wielkim znakiem zapytania. Ponadto drużyna Chile na pewno nie da im się łatwo pokonać. Myślę że Chile może strzelić nawet bramkę a wtedy mecz musi skończyć się wynikiem over. Obie drużyny zagrają na pewno na 110 %
kiepska analiza
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:
21:00
Spotkanie: Hiszpania - Chile
Typ: 2
Kurs: 6,00 --&gt; 5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tutaj idę nurtem pierwszego meczu, stawiam na Chile. Zastanawiam się bardzo co spowodowało przestój w grze przeciwko Australii. Czy zlekceważenie rywala po wtłoczeniu im szybko dwóch bramek? Czy może jest jakiś problem kondycyjny, bo ile można zakładać szaleńczy pressing na całym boisku. Wydaje mi się, że jednak to pierwsze. Jeśli Chile przez cały mecz utrzyma poziom z początku piątkowego starcia, to Hiszpanów może czekać drugi pogrom. Bardzo fajnie w Chilijskiej ekipie gra Eduardo Vargas, trochę zakiszony talent, chociaż nieco odżył po przejściu do Valencii. Podobać się mógł Alexis Sanchez, który nawiązuje do czasów gry w Udinese, gdzie był faktycznym liderem ekipy, a nie narwańcem bez pomysłu. Chyba presja i rola gwiazdy drużyny mu służy.
W grze Hiszpanów nie zauważyłem żadnych pozytywów poza Andresem Iniestą, który popisał się kilkoma naprawdę smacznymi podaniami. Xavi i Busquets bez formy, Ramos dostosował się do żenującego poziomu partnera - Pique który odkąd zapoznał Shakirę stacza się po równi pochyłej :wink: Casillas udowodnił to co pisałem przez pierwszym meczem, że daleko mu do swojej formy. To będzie próba dla jego wytrzymałości psychicznej. Podejrzewam że Del Bosque wystawiłby dzisiaj De Geę, gdyby tylko ten był w pełni zdrowia. Ogromny problem w ataku. Diego Costa potwierdził wszelkie obawy - że prowizorycznie zaleczony i niezgrany z kompanami gracz nie stanowi wielkiej siły w przodzie. W pierwszym meczu widać go było trzy razy - gdy nurkował przy karnym, gdy prostacko zaczepiał Martinsa i gdy schodził z boiska. Jego zmiennikiem natomiast jest najzabawniejszy napastnik świata, Fernando Torres.
Del Bosque zamieszał w składzie. Żenujący Pique i Xavi na ławce, zagra Javi Martinez i Pedro. Jakkolwiek Martinez powinien trzymać poziom, tak po Pedro nie spodziewam się fajerwerków. W Chile jedna zmiana, defensywna. Za rozgrywającego Jorgę Valdivię zagra defensywny pomocnik Francisco Silva, który ma za zadanie zaryglować środek. Dziwi mnie nieco brak Beausejoura, który dobrze wszedł z ławki. Liczę też na dużo lepszy występ Arturo Vidala.
Spodziewam się, że Hiszpania swoim stylem będzie długo rozgrywać piłkę, szukać dziur w obronie i liczyć na uśpienie linii obrony. Chile pewnie będzie zakładać pressing tylko dwa-trzy kontakty po starcie piłki, potem wycofają się na swoją połowę i będą przyjmować akcje. Niewielki wzrost obrony Chilijskiej będący problemem w walce z Australią, może być teraz atutem przy filigranowych Hiszpanach. Do tego zabójcze kontry po każdej stracie - to właśnie kontrataki i szybkie wypady zaczepne są główną bronią Chile. Mają ogromną szansę, by zapewnić sobie dzisiaj awans (wygrywając) bądź ułatwić sobie sprawę (remisując). Kurs wysoki podług tego co pokazały ekipy w piątek. Liczę, że nie dadzą się pokonać.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom