>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.05.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 18. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja, Lidl Starligue
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nantes - Montpellier
Typ: X2 do przerwy
Kurs: 1.97
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ciekawe spotkanie we francuskiej lidze piłki ręcznej, gdzie wicelider Nantes podejmie trzeci w tabeli Montpellier. Faworytem jest drużyna gospodarzy, która ostatnio radzi sobie dobrze, lecz uważam, że nawet jeśli będzie górą to potyczka z Montpellier nie będzie dla niej spacerkiem. Montpellier to mocny zespół, który dobrze spisywał się w Lidze Mistrzów i gdyby nie przegrany dwumecz z Veszprem, awansowałby do Final Four.
Montpellier w ostatnich dwóch spotkaniach wygrywało do przerwy. Były to mecze z Aix w lidze oraz z bardzo mocnym Veszprem w Lidze Mistrzów. Węgrzy w spotkaniu wyjazdowym z Montpellier straty odrobili dopiero w drugiej połowie meczu, w pierwszej lepsza była francuska ekipa.
12 marca Nantes grało z Montpellier w meczu Pucharu Ligi. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem Montpellier 33:31.
Montpellier to bardzo mocna drużyna i nawet jeśli jutro przegra z bardzo dobrze dysponowanym Nantes, to uważam, że do przerwy wynik nie będzie przemawiał na korzyść gospodarzy. Montpellier wygrał 7 z 11 meczów wyjazdowych, więc na pewno typ jest godny uwagi.
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Belgia
Godz: 20:30
Spotkanie Gent-Waregem
Typ: Gent wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.75
Buk Unibet
Analiza: Gent na własnym stadionie w tej kolejce podejmował będzie ekipę Waregem. Gospodarze są już od samego początku faworytem do zdobycia kompletu punktów , nie dośc że grać będą na swoim boisku to jeszcze grają z najsłabiej radzącym sobie na wyjazdach zespołem z Waregem. Gent obecnie zajmuję 3 pozycję w ligowej klasyfikacji ma 4 punkty przewagi nad 4 w tabeli zespołem oraz 4 punkty starty do pozycji numer 2. Gospodarze nie wygrali od 3 spotkań zanotowali w tym czasie 2 podziały punktów oraz 1 porażkę , tutaj moim zdaniem powinni sobie poradzić, goście bowiem jak już wspominałem na wyjazdach grają strasznie słabo , dopiero w poprzedniej kolejce zdołali ugrać pierwsze punkty od kilku dobrych spotkań, gospodarze natomiast po podziale na grupy zanotowali dopiero 1 porażkę ich bilans bramkowy to 10;7 więc myślę ze to niezły wynik, szkoda tylko tych remisów bowiem tych punktów mogło być więcej, stawiam iż po jutrzejszym spotkaniu goście dopiszą punkty do tabeli, stawiam na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że goście bramkę tutaj będą w stanie strzelić,ale punktów nie zdobędą.
⛔100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,MŚ Elity
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kanada-Niemcy
Typ: Liczba goli gospodarzy(Kanada),1 Tercja-Over 1,5
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Popróbuje takie coś na czwartek.Oczywiście gospodarzem są Niemcy bo grają w Kolonii ale Unibet chyba nie ogarnia i to Kanade wskazuje jako gospodarza-okej,niech będzie ;) Po pierwsze trudno znaleźć jakiś wartościowy kurs w tym meczu,na wygraną nawet z handi Kanady.Po drugie stawiam w tą stronę dlatego że oglądam większość meczów Klonowych Liści i widać lekkość z jaką przychodzą im zwycięstwa.Wypadek ze Szwajcarią niewiele tu zmienia-na własne życzenie,mieli ten mecz pod kontrolą i za bardzo odpuścili,ale nieważne.Myślę że w tej fazie turnieju nie będzie już kalkulacji i odpuszczania bo można sobie narobić niepotrzebnych problemów.Kanada grająca na 100% czy nawet na 90 nie pozostawi szans Niemcom.Mam nadzieje na scenariusz w którym dość szybko ustawią sobie ten mecz.Zauważyłem że w pięciu meczach na tym turnieju taki zakład by pokryli.Przyjrzałem się też drużynie naszych sąsiadów i w meczach z Rosją(3:6) czy Szwedami(2:7) nie nawalczyli za wiele,był cud z Amerykanami czyli wygrana 2:1 na otwarcie ale limit cudów chyba na tym się wyczerpie.Można też popróbować zwykłe over 1,5 w 1 Tercji obu drużyn po kursie 1.70 ale ja będę zachłanny i skuszę się na to że Kanadyjczycy walną przynajmniej 2 gole w pierwszych 20 minutach,Niemcy to nie ta półka.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: USA - Finlandia
Godzina: 16:15
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: eFortuna
Czas na ćwierćfinały w Mistrzostwach Świata w hokeju i mamy szlagiery, Rosja zagra z Czechami i USA z Finlandią to chyba najciekawsze 2 mecze zobaczymy...
USA o dziwo zajęło 1 miejsce w swojej grupie wyprzedzając Rosję i Szwecję oczywiście wygrywając oba te mecze, ze Szwecja 4:3 z Rosją 5:3. USA jak to w zwyczaju ma, mistrzostwa świata rozgrywają młodzieżą i tak jest i tym razem, zdolna młodzież pokazuje jak sie gra na lodzie.

Finlandia jest dla mnie jednym z rozczarowań na tych mistrzostwach mimo, że grają w ćwierćfinale, ten awans wywalczyli w niesamowitych bólach. Wygrali tylko 2 mecze w 60 minutach, 2 po dogrywce i rzutach karnych a 3 mecze przegrali. Jest to spowodowane, że dużo hokeistów odmówiło gry na tych mistrzostwach i ten skład nie powala na łopatki.

Ostatnie mistrzostwa to popis Finów, wicemistrzowie świata, te mistrzostwa zakończą raczej na ćwierćfinale a w półfinale zagrają Amerykanie.
Powodzenia.

⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Rzym
Godzina: 19;00
Spotkanie: D.Thiem - S.Querrey
Typ: S.Querrey win
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typuję tak, ponieważ uważam, że Thiem grając jeszcze wczoraj z dość wymagającym Cuevasem odczuje w nogach to spotkanie oraz także pozostałe, których ostatnio rozgrywa bardzo dużo. Querrey będąc gorszym zawodnikiem, zwłaszcza na mące jest underdogiem, ale ze Struffem rozegrał przyzwoite spotkanie, siedział mu solidnie serwis oraz ugrał pewnie i na małym wymiarze czasowym. Typ na wyczucie. Z resztą nie zbyt dobrze kojarzy mi się Thiem i uważam, że jak chce coś ugrać na R-G to musi podziękować jutro Querreyowi i pójść na dobry makaron. Querrey, natomiast bez szans na większe rezultaty na Garrosie może poszukać swojej szansy tutaj, zwłaszcza że wypadło już kilku ciekawych zawodników, a także pary jutrzejsze również przerzedzą lepszych grajków, bo mamy np. Djoko z Batistą // Keia z Delpo// Zverev gra z Fogninim , który nawet jest w formie itd, więc warto poszukać tutaj zwycięstwa zwłaszcza, że Thiem się grzeje na słońcu, jak mu nie idzie, więc dobry serwis i do 4 go robić można, przykładowo Cuevas wyłamał go 2 razy w 1 secie, ale niestety nie umiał dotrzymać, ale liczę, że drewniak z Ameryczki da radę.
⛔100
 
kamasutra10 597,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Hokej , Mistrzostwa Świata , Play - Off
Godzina: 16:15
Spotkanie: Rosja - Czechy
Typ: Rosja win / over 5.5 w meczu
Kurs: 2.85
Bukmacher: forBet
Analiza:


Dzisiaj robię odstępstwo od reguły i idę w kierunku hokeja. O ile dotychczasowe spotkania w wielu przypadkach miały charakter ulgowy , o tyle od dnia dzisiejszego żarty się kończą i przegrywający odpada. Dlatego tak jak zawsze dla mocnych turniej tak na prawdę zaczyna się od tej fazy rozgrywek.
Śledząc dotychczasowe potyczki wszystkich ekip można zauważyć to czego można było się spodziewać wcześniej , czyli dominację drużyn takich jak Rosja , USA , Kanada , trochę zawodzi mnie Finlandia i Słowacja ale w tych dwóch przypadkach ponoć kadrowo sytuacja nie optymalna do możliwej.
Patrząc na dotychczasowe spotkania wybranych przeze mnie ekip Rosjanie wyraźnie imponują skutecznością , a biorąc pod uwagę że są jednym z kandydatów do złota myślę że rozprawią się dzisiaj z Czechami w swoim stylu , traktując bardzo poważnie rywala i wygrywając pewnie mecz. Liczę że cegiełkę do goli dołożą nasi południowi sąsiedzi co w efekcie przyniesie overowy wynik.
⛔100
 
W 2

winner2000

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Leicester City - Tottenham Hotspur
Typ: X
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tottenham ma już zapewnione miejsce 2. w lidze i niezależnie, czy przegra dwa ostatnie mecze, czy je wygra, nie poprawi ani nie pogorszy swojej pozycji. Leicester mając 43 pkt jest w środku tabeli, ale wygrywając ten mecz skoczy nawet na miejsce 8., a na pewno byłym mistrzom Anglii zależy, aby sezon skończyć w górnej części tabeli. Ostatnie mecze u siebie Leicester wygrywa w cuglach, nawet z Atletico w LM zremisowali. Ostatnia ich domowa porażka : 5 lutego z Man Utd. Sądzę, że mimo świetnego sezonu Tottenhamu będzie otwarty mecz i wynik remisowy.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Rome 2017
12:30
Goffin D. - Cilic M.
Goffin D.
1,68 w Unibet

H2H 4:1 z 2016 roku, więc dość sporo grali ze sobą w ubiegłym roku, aż 5 spotkań. Z Cilicem niestety nigdy nic nie wiadomo kiedy odpali swoją dobrą formę, ale nie ma co się też oszukiwać, mączka na pewno umniejsza jego główny atut czyli serwis. Goffin ma tutaj już dwa ciężkie mecze za sobą, jest mocny, na ostatnich 2 Mastersach zatrzymał go genialny Nadal. Myślę, że seta spokojnie ugra.
Mój realny kupon to tak naprawdę:
Goffin D. +1,5 seta, Fognini F. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 1/3
Fognini już pokazał ostatnio w meczu z Nadalem podczas poprzedniego Mastersa, że jest niezwykle groźny. Swoją dobrą formę potwierdził też i u siebie w Rzymie gdzie wręcz wytarł o kort ubiegłorocznym zwycięzcą. Zverev młody, też jest mocny, kto wygra mecz to trudno powiedzieć, jednak w ostatnich tygodniach naprawdę można zaufać Fabio.
⛔100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie B - Kolejka 42
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cesena - Verona
Typ: X i Poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: iforBET
Analiza:
Kto bliżej obserwuje i zna Serie B ten wie, że co roku na koniec sezonu są &quot;układane&quot; mecze na remis i kursy wtedy na ten zakład wynoszą około 1.60. Tak jest w tym przypadku, na początku czyli parę lat temu jak nie wiedziałem w czym rzecz brałem w ciemno wysoki kurs na zwycięstwo danej ekipy ale przekonałem się wtedy, że niski kurs na remis to nie przypadek. Od tamtej pory już znam temat i traktuje takie coś jak promocję bo remis ten jest pewniejszy niż zwycięstwo Barcy z Polonią Warszawa. Tak czy siak jakimś cudem obie ekipy ma niby zadowolić ten remis o tym mówi nam kurs. Z racji tego, że Włoska Serie B jest raczej skromna w bramki więc liczę tu na 0:0 lub 1:1 bo nie sądzę żeby obie ekipy się przemęczały i strzelały tyle bramek. Stąd do samego remisu dodaje under bramkowy co daje nam ładny kurs. Kogo zainteresował mój typ zapraszam do bliższego przyjrzenia się temu spotkaniu.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 800,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 19:00
Spotkanie : IF Elfsborg - AFC Eskilstuna
Typ : IF Elfsborg over 3.5 gola
Kurs : 3.95
Bukmacher : Unibet
Dziś u mnie Allsvenskan czyli Szwecja i mecz pomiędzy IF Elfsborg a AFC Eskilstuna . IF Elfsborg na inaugurację sezonu pokonał na wyjeżdzie zespół Kalmar aż 5:1 i wydawać by sie mogło iż pójdzie im dobrze , jednak rzeczywistość okazała się inna i po 8 kolejkach zajmują 12 miejsce a ich bilans to 2-2-4 i bramki 16:17 a na swoim terenie 1-1-2 i 9:8 w bramkach , dziś jednak liczę że mogą sobie znowu urządzić festiwal strzelecki gdyż na ich Borås Arena zawita beniaminek który na dodatek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli , goście jak do tej pory są bez zwycięstwa z bilansem 0-3-5 i br. 6:16 , co prawda straconych goli o dziwo mają mniej niż Elfsborg ale myślę że po dzisiejszym spotkaniu ich bilans br. może mocno ulec zmianie , IF jednak u siebie pomimo nie zbyt dobrego bilansu jak już wyżej napisałem to jednak z bramkami zdobytymi jest OK , choćby np wygrana z Orebro 3:0 czy szalone spotkanie z Ostersunds i wynik 4:4 , gospodarze swój ostatni mecz przegrali na wyjeżdzie i to dosyć boleśnie bo 1:4 z Siriusem i myślę że dziś odkują się na beniaminku i nastrzelają im trochę bramek !
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Godzina: 18:45
Spotkanie: Washington Nationals @ Pittsburgh Pirates
Typ: Handicap (Nationals-1.5)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po wczorajszym blamażu (Nationals 1:6 Pirates) najlepiej punktująca drużyna sezonu będzie chciała udowodnić gospodarzom, że był to tylko i wyłącznie wypadek przy pracy. Oba team&#39;y dzieli w tym sezonie przepaść. Popularni &quot;Nats&quot; wygrali jak dotąd 25 z 39 spotkań i zajmują 1 miejsce w konferencji narodowej natomiast Pirates 17 z 40 co plasuje ich na miejscu 10. Na przeciw siebie staną Tanner Roark (8 startów: 3W, 1L, 4 no decisions; ERA 3.88) oraz Tyler Glasnow (7 startów: 1W, 3L, 3 no decisions; ERA 7.98), czyli pojedynek miotaczy na dużą korzyść dla drużyny ze stolicy. Warto także dodać, że Nationals w ostatnich 10 meczach zdobywali przynajmniej 4 run&#39;y ośmiokrotnie, drużynie z Pittsbugh&#39;a ta sztuka udała się tylko w 5. Patrząc na statystyki batter&#39;ów Washington ma aż 4 zawodników, których batting average wynosi ponad 0.300, z czego dwóch plasujących się w Top3 całej ligi MLB - Bryce Harper i Ryan Zimmerman. U Piratów ta statystyka nie wygląda już tak różowo, ich najlepszym wynikiem jest 0.292 Josh&#39;a Harrison&#39;a i jest on jedynym zawodnikiem gospodarzy plasującym się w Top50. Ogólnie rzecz ujmując nie widzę tu innego wyniku jak wysokie zwycięstwo Nationals.
⛔100
 
S 28

shaqualaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20,45
Spotkanie: Partick-Celtic
Typ:2/btts
Kurs: 2,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dziś spotkanie ze szkockiej premier league z grupy mistrzowskiej. Analiza będzie po krótce. Celtic juz ma zapewniony awans do LM i mistrzostwo kraju. Partick 6 miejce w grupie. Celtic w conajmnije 5 ostatnich meczach odnosił zwycięstwo, ale dawał też sobie strzelic bramkę. Obstawiam, iż będą grać na luzie nie spinając się zbytnio, ale muszą wygrać dwa mecze aby pobić rekord zdobytych punktów w historii piłki już mają 100! A ostatni rekord to 103.Dlatego uważam, że zaatakują od początku meczu żeby zgarnąć sume oczek, ale później spoczną, aby kontrolować grę przez co stracą bramkę.
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: FC Schaffhausen - Neuchatel Xamax FC
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam
dziś po raz kolejny szwajcarska druga liga, po raz kolejny Schaffhausen, przeciwnikiem jednak będzie ekipa vicelidera - Neuchatel Xamax.
33 kolejka, 3 kolejki do końca i ekipa Xamax wciąż ma matematyczne szanse na przegonienie pierwszego Zurychu, który swój mecz zremisowałz Servette. Ciężko jednak uwierzyć, że Zurych da sobie to prowadzenie odebrać zwłaszcza, że w następnej kolejce gra u siebie z ostatnim FC Wil
Obie ekipy w dobrej formie (gospodarze 5 zwycięstw w ostatnich 5 meczach, goście 4 zwycięstwa i remis) jednak w lepszej wydają mi się być gospodarze dzisiejszego pojedynku, którzy mimo iż nie grają już kompletnie o nic to &quot;gryzą&quot; trawę gromiąc wręcz kolejnych rywali...
Ostatnio wspominałem ich bilans bramkowy w 5 ostatnich zwycięstwach (14-1), cóż dorzucili do tego kolejne 6 bramek (w czym dobitnie pomogli im ostatni rywale w niespełna 20 minut (pierwsze 20 minut meczu!!!) otrzymując dwie czerwone kartki.
Uważam, że mimo iż Xamax ma teoretyczne szanse na awans, nie są w stanie poskromić będących w wymarzonej formie gospodarzy.
Stawiam na zwycięstwo Schaffhausen i śrubowanie serii kolejnych zwycięstw z rzędu
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Grecja
Godz: 18:00
Spotkanie: Panathinaikos - AEK Athens
Typ: 1 kwarta Panathinaikos (-7,5 pkt)
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś w lidze greckiej koszykówki jedne spotkanie: Panathinaikos - AEK Athens. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są gospodarze, czyli popularne Koniczynki. Panathinaikos to zespół, który po sezonie zasadniczym zajął miejsce 2 w tabeli, w 26 meczach zanotował 25 zwycięstw, oraz 1 porażkę w Pireusie z Olympiakosem. Ciężko szukać meczu w, którym Koniczynki u siebie poległy, są to jednak spotkania w Eurolidze dwukrotnie przegrali z Fenerbahce Stambuł. Goście to AEK Ateny, po sezonie zasadniczym ekipa ta zajmowała miejsce nr 3, w 26 spotkaniach zanotowali 19 zwycięstw, oraz 7 porażek. Jeśli chodzi o wyjazdy to wygląda to następująco: 13 meczy - 8 zwycięstw, oraz 5 porażek. 5 ostatnich bezpośrednich meczy między tymi ekipami, gdy Koniczynki są gospodarzami to 5 zwycięstw Panathinaikosu. Jeśli chodzi o mój handicap na 1 kwartę, to na 5 spotkań, aż 4 razy został pokryty, w związku z tym mam wrażenie, że typ ma wielkie prawdopodobieństwo powodzenia. Polecam za drobne.
⛔100
 
peteer23 7

peteer23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy Serie B - Kolejka 42
Godzina: 20:30
Spotkanie: Carpi - Novara
Typ: Novara
Kurs: 5 (5.4)
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzis ostatnia kolejka włoskiej serie B i w bardzo ciekawym meczu bukmacherzy wystawiają jeszcze ciekawszy kurs z którego ja oczywiście skorzystam, a mianowicie na zwycięstwo gości w tym meczu kurs jest 5.4 jak dla mnie trochę przesadzony... Gospodarzom by zagrać w barażach o serie A wystarczy remis goście natomiast potrzebują zwycięstwa. Carpi rozegrało w tym sezonie 20 spotkań u siebie 8 z nich wygrało 9 zremisowało a 3 razy schodzili z boiska jako przegrani. Novara w 20 meczach w roli gości 5 razy wygrywa i także 5 razy remisuje. Dzisiejsi goście 6 maja tj. 2 kolejki wcześniej zrobili powiedziałbym niespodziankę kolejki wygrywając wyjazdowe spotkanie z Cesena 0-1 a jednocześnie pozbawiając ich miejsca w playoff ach. Moim zdaniem goście dzis od początku meczu będą gryźli trawę i liczę, że wyjdą z tego pojedynku zwycięsko typ ryzykowny, ale kurs jak dla mnie jest tego wart.
⛔100
 
M 1

michciu0700880

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ascoli vs Terana
Typ: 1x
Kurs: 2.16
Bukmacher: Unibet
Analiza:
14 w tabeli ascoli podejmuje 17 Teranę. To co przemawia za tym typem jest fakt, że Ascoli nie przegrało od 7 spotkań. W piewrszej rundzie Ascoli wygrało z dzisiejszym rywalem 1:0 na wyjeździe. I przede wszystkim: Terana w obecnym sezonie odniosła na wyjazdach tylko 2 zwycięstwa i w delegacji ma najgorszy dorobek punktowy w całej lidze. Moim zdaniem są to wystarczające przesłanki by postawić na to, iż Ascoli w dniu dzisiejszym uda sie ugrać choćby remis.
⛔100
 
J 50

justpositive

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria Super League 2016/2017
Godzina: 19:45
Spotkanie: Basel - FC Sion
Typ: Basel win
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam dzisiaj mój pierwszy typ bukmacherski więc krótko. 33 Kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwajcarii. FC Basel który zapewnił już sobie mistrzostwo zmierzy się przed własną publicznoscią z drużyną FC Sion. Na tą chwile Sion znajdują się na pozycji nr 3 z 48 punktami na koncie (15w/3remisy/14porażek). Ta druzyna w delegacji nie spisuje się najlepiej - na 16 meczy przegrała 8 a więc 50% spotkań wyjazdowych, 2 zremisowała, 6 wygrała.Jeżeli już wygrywają na wyjeździe to z drużynami z końca tabeli a także małą różnicą bramkową. Sion przegrało w ostatnim meczu wyjazdowym z FC Thun 2:1. Thun miał przewagę w tym spotkaniu jednak gola na 2:1 strzelił dopiero w doliczonym czasie gry. Basel ostatnie 3 mecze u siebie to remisy oglądałem te mecze i jak dla mnie troszkę szczęścia zabrakło, dzisiaj liczę na rehabilitacje i zwycięstwo. Wszak zapewnili sobie już mistrzostwo ale dziś grają u siebie przed własną publicznoscią!Co będzie na pewno kolejną motywacją! Wszystkie trzy ostatnie spotkania H2H między tymi drużynami na korzyść Basel co dodaje kolejnego małego plusa na ten typ. Nie widzę innej możliwości jak podtrzymać tą passe i wygrać.
⛔100
 
czaro82 424,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina. 20:45
Spotkanie. Leicester - Tottenham
Typ. over 2.5 bramki &amp; over 10.5 rożnych
Kurs. 2.85
Bukmacher. Unibet
Analiza
Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się zaległe spotkanie w angielskiej Premier League,pomiędzy Leicester a Totenhamem.
Pojedynek ten dla jednych jak i drugich niema już większego znaczenia oraz niczego istotnego w tabeli nie zmieni. W pełni podzielam zdanie &#39;Winnera 2000&#39; i spodziewam się dzisiaj po obu drużynach otwartego widowiska oraz radosnego futbolu w ich wykonaniu. Niestety &quot;Kogutom&quot; nieudał się pościg za mistrzem PL Chelsea,lecz jako jedyni byli im wstanie dotrzymać kroku co jest zapewne nie lada wyczynem. Wicelider tabeli charakteryzuje się ofensywnym stylem prowadzenia gry co stwarza sporą ilość stałych fragmentów z narożnika boiska. Jeśli przyjrzymy się ich statystykom w ostanich pięciu delegacjach to sami dwukrotnie pokrywali over rożnych wykonując po 11. W trzech pozostałych padło 7 korków z ich strony liczę że &#39;Lisy&#39; sami od siebie także coś dołożą i będzie ich łącznie naście... Jeśli komuś w tym starciu miało by bardziej zależeć to wydaję mi się że ekipie Lester, gdyż są oni w stanie awansować nawet o trzy pozycje w tabeli co napewno nie jest bez znaczenia dla obrońców tytułu sprzed roku.
Gospodarze w ostatnich pięciu potyczkach na własnym obiekcie wygrali aż czterokrotnie,raz tylko remisujac, łącznie zdobyli w tych meczach 10 bramek, lecz w ogólnym bilansie są -10 goli 46/56. Zupełnej inaczej ma się sprawa u &#39;Totków&#39;, których bilans wynosi uwaga 49 bramek na plus 73/24 dorzucając do tego wspomniane już powyżej rożne wychodzi mi tutaj dzisiaj taki podwójny over i właśnie z tych powodów typuje tak a nie inaczej. Powodzenia.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina. 20:45
Spotkanie. Leicester - Tottenham
Typ:Leicester
Kurs:4.25
Bukmacher. Unibet
Analiza:
Kurs na Lisów poezja.Nic tylko grać.U siebie na ostatnich 8 spotkań 7 wygrali a 1 zremisowali a grali m.in z Atletico czy Sevillą.Goście mają zapewnione vice mistrzostwo Anglii i obecny mecz jest o pietruszkę.Co do Leicesteru to cały czas walczą o 8 miejsce w lidze wiec dzisiejszy mecz muszą wygrać a ostatnio grają znakomicie.Ostatnie ich spotkanie zakończyło się porażką 2:1 z Manchesterem City który miał nóż na gardle i musiał wygrać a ugranie remisu było bardzo bliskie.Co do Totków to ostatnie spotkanie wygrali z czerwonymi diabłami na własnym boisku 2:1.Kolejny aspekt to gra Totków na wyjazdach nie grają jakoś tragicznie ale to jest inna drużyna niż na własnym boisku.Nic tylko grac na Lisy bo wątpię że dziś to odpuszcza.Po meczu liczymy hajs.Powodzenia!!!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom