>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.05.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 11 Maja


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Rzym
Spotkanie: Flavia Pennetta - Serena Williams
Typ: 1
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oglądałem urywki wszystkich trzech spotkań Flavii w Rzymie i jestem w szoku. Włoszka jest bliska swojej najwyższej formy. Doskonale się czuje u siebie. Jedyne do czego się można przyczepić to siła zagrań. W najlepszych momentach swojej kariery grała mocniej. 61 76 z Kirilenko, 62 63 z Stephens i 60 61 z Cetkovską - no, no, no. Oczywiście na Serene teoretycznie nie ma mocnych w tym momencie. Williams nie przegrała od kilkunastu spotkań. Może teraz? Zdecydowanie nie gra tutaj tak dobrze jak w Charleston i Madrycie. Popełnia mnóstwo błędów i najgorsze, że nie są to małe outy (bo dzień czy dwa dni słabszej gry mogą się zdarzyć po takim &#39;maratonie&#39; jaki ostatnio przeszła), a nawet kilkumetrowe wyrzuty. Najwidoczniej dopadło ją zmęczenie. Zresztą Amerykanka przecież nigdy nie preferowała klasycznej mączki. 13 turniejów wielkoszlemowych na koncie, a tylko raz wygrała French Open i to w 2002 roku czyli jej najlepsze czasy powiedzmy. Nowa nawierzchnia na Mutua Madrid Open jej pasowała, tutaj już tak dobrze nie gra. Ona naprawdę nie musi tego spotkania wygrać, tak jak to buki sugerują. Kurs przedobry i miejmy nadzieję, że nieadekwatny do przebiegu gry jaki jutro zobaczymy.
zwrot
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Typ: Los Angeles Kings(-1.5)
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiejszej nocy przed nami 3. mecz finału na zachodzie w NHL. w moim odczuciu, jak wiekszości typerów, faworytem jest tutaj druzyna gospodarzy. Zespół ten do Play-Offów dostał się w końcówce sezonu zasadniczego. Dopiero kilka dni przed jego zakończeniem zaklepali sobie swój byt w nim i chyba mało kto spodziewał się, że dojdą tak daleko, w takim stylu i na dodatek będą teraz głównym kandydatem do zdobycia Pucharu Stanleya. Druzyna ta większośc sezonu zasadniczego bardzo nieźle radziła sobie w obronie. Jednak do pewnego momentu nie było zbyt dużo dobrego z przodu i nie strzelali zbyt dużo goli co powodowało, że ich mecze nie były takie ciekawe. W PO jednak obrone utrzymali na wysokim poziomie, a nawet mocno poprawili (swietnie spisuje się w bramce Quick), ale do prawdziwej rewolucji doszło z przodu. Zaczęli strzelac na jak zawołanie co czesto kończyło się wysokimi wygranymi z faworyzowanymi Vancuver (najlepsza ekipa sezonu zasadniczego) oraz St. Louis Blues (najlepsza defensywa). Goście po wygranej z Blackhawks, która nie była niespodzianka, poradzili sobie w 5 meczach z faworyzowanymi Predatorami. Jednak teraz w dwóch meczach u siebie nie pokazali prawie nic z Królami. Ci świetnie radzili sobie z atakami Kojotów i co jakiś czas kąsili z przodu. Praktycznie nie można powiedziec nic złego o grze dzisiejszych gospodarzy. Świetnie grają w osłabienu jak i przewadze. Swietnie wyprowadzają kontry. A Phoenix? Z tyłu jak mają mecz to potrafią całkiem nieźle sobie poczynac. Z przodu nie mają takiej jakości, aby mocniej zaszkodzic drużynie z Los Angeles. W obu meczach tej serii Królowie niemal zmiażdżyli rywali i nic nie zapowiada, że w dzisiejszym meczu Ci mieli się przeciwstawic. Liczę na spokojną wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL - start: 3:00
Spotkanie: Los Angeles Kings @ Phoenix Coyotes
Typ: Los Angeles Kings &#39;60
Kurs: 1,90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiejszego wieczoru ekipa Króli po dwóch pewnych oraz całkowicie przez nich zdominowanych meczach w Arizonie zagrają już u siebie, w Los Angeles. Postawa i forma całej ekipy stoi na bardzo wysokim poziomie i jak już pisałem ostatnio - Kojoty prawdopodobnie nie będą w stanie się tutaj w żaden sposób przeciwstawić, a przedwczorajszy mecz utwierdził mnie już chyba całkowicie w tym przekonaniu. Potwierdzili klasę z pierwszego meczu ze znacznie lepszym skutkiem nie dając najmniejszych szans całkowicie zamotanym i grających dodatkowo pod lekką presją Kojotów, którzy najwyraźniej już chyba pogodzili się ze swoim losem. Quick zaliczył kolejny fenomenalny mecz, w końcu odezwał się wspomagany na przodzie przez Kopitara Carter - w bardzo odpowiednim momencie, bowiem po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców na tych playoffach - a jak się później okazało zaliczył również hattricka. Kojoty wystąpią dziś bez pauzującego Hanzala. Były również spekulacje na temat Smitha, który dopuscił się groźnego faulu na Brownie, ale tym razem się upiekło. Spodziewam się więc kolejnego pewnego wejścia w mecz, tym bardziej że Kings grają już u siebie, gdzie są jeszcze lepiej zmotywowani przed własną publicznością, a poza tym jak tu nie dać szansy ekipie, która przegrała tylko jedno spotkanie spośród całych playoffów zachowując szansę na miano jednej z lepszych ekip ostatnich lat w tej fazie? Ja w to wchodzę.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Typ: Los Angeles Kings DNB
Kurs: 1.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie wiem czy to nie bendzie powtórzenie typu kolegi Młodywilc, ale jak już napisałem analizę niech bendzie, może to komuś w czymś pomoże.
DNB bardzo rzadko występuję w hokeju na ogół rozliczają wynik po dogrywce. Los Angeles Kings powinni wygrać i to łatwo, lekko. W dwóch pierwszych meczach na wyjeździe Kigs wygrali 4-2 i 4-0 (w pierwszym meczu gol na 4-2 w ostatnich sekundach Phoenix musieli się odkryć by zawalczyć o remis i dogrywkę). Suche wyniki jak wyniki, ale statystyki strzałów na bramkę mówią dużo:
1mecz Phoenix Coyotes 27 uderzeń na bramkę --- Los Angeles Kings 48 uderzeń na bramkę
2mecz Phoenix Coyotes 24 uderzeń na bramkę --- Los Angeles Kings 40 uderzeń na bramkę
Jeżeli Kings potrafili zdominować rywala na wyjeździe to mają być gorsi u siebie?! Bardzo w to wątpię, ale to jest NHL wole nie ryzykować czystej jedynki, a dogrywka i karne to loteria.
H2H ostanie 10 meczy choć one nie jest moim zdaniem ważne Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes 2-5-3. Ale to jest tylko statystyka, a są kłamstwa małe, średnie i statystyka.
⛔ 100 typ powtórzony - Regulamin.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Boca Juniors - Fluminense
Typ: Boca(-1 EH) X czyli Boca wygra jedną bramką
Kurs: 3,50
Buk: Bwin
Analiza:
Co prawda kurs na Boce nie zachwyca ale jednak jest kilka czynników po stronie gości, które zachęcają do grania na Los Bosteros. Fluminense przyjeżdża do Buenos bez swoich największych asów. Kontuzjowani na ten moment są Fred(3 gole - najlepszy strzelec zespołu), Deco oraz Wellington Nem. Tak więc widzimy, że trener Abel Braga nie ma zbyt dużego pola manewru i chce czy nie chce w przodzie musi wystawić dwójkę Sobis i Moura. Ja nie mówię, że to wybór zły ale przy słabszej dyspozycji któregoś z nich, to praktycznie nie ma pola manewru by wprowadzić kogoś wartościowego na boisko. Miejsce Deco z kolei zajmie Wagner, który nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Obrona i bramka najsilniejsze tak więc tutaj nie ma się o co martwić, bo tam jest wszystko elegancko. Boca z kolei bez kłopotów kadrowych, bo po kontuzji wraca Santiago Silva i zajmie on miejsce Cvitanicha, a obok niego zagra Mouche. W świetnej dyspozycji jest Roman Riquelme, co pokazał w spotkaniu przeciwko Unionowi w Chile, gdzie zaliczył dwie fantastyczne asysty i sam ośmieszył obronę rywali strzelając gola.

Dzisiaj ja się spodziewam raczej spokojnego meczu, gdyż Boca raczej na całego do przodu nie pójdzie ale też cały mecz z tyłu grać nie będą, bo remis to korzystny dla nich zbytnio nie jest, z kolei Fluminense raczej przyjedzie się bronić, bo w ofensywie jak już pisałem za dużo argumentów nie ma, natomiast obrona naprawdę mocna i tutaj nie będzie łatwo Bosteros przejść tą obronę. Ja typuje zwycięstwo gospodarzy ale jak już to w okolicach 1:0.

Boca: Orion; Roncaglia, Schiavi, Insaurralde e C. Rodriguez; Rivero, Erbes, Erviti e Riquelme; Mouche e Santiago Silva

Fluminense: Diego Cavalieri; Bruno, Gum, Anderson e Carlinhos; Edinho, Jean, Wagner e Thiago Neves; Rafael Sóbis e Rafael Moura
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - CL
Spotkanie:Boca Juniors - Fluminense
Typ: Boca Juniors
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bah
Analiza:
Witam dziś bardzo ciekawe spotkanie w 1/4 Cl. Argentyńskie Boca podejmuje brazylijskie Fluminense.Postanowiłem postawić na ekipę gospodarzy według mnie wygrają to spotkanie.Jeżeli chcą myśleć o awansie to muszą wygrać to spotkanie gdyż w brazyli może być ciężko o zwycięstwo dlatego będą chcieli zrobić jakąś zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym.Boca praktycznie będzie grało swoim najsilniejszym składem do składu wraca Santiago Silva natomiast Fluminense będzie musiał obyć się bez 3 ofensywnych bardzo wartościowych graczy Deco, Fred oraz Wellington Nem także spodziewam się gry bardzo defensywnej ze strony drużyny brazylijskiej.Głównym atutem który przeważy a zwycięstwie w tym spotkaniu będzie na pewno własne boisko dlatego stawiam pewnie na ekipę Boca.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 1

bukmacher-777

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Brazylia-Polska
Typ: Polska
Kurs: 4
Bukmacher : Bwin
Analiza:
Jest to pierwszy mecz w tegorocznej lidze światowej na neutralnym terenie w Kanadzie. Mój typ opieram na składach jakie zabrali oboje trenerzy do Toronto. Anastasi wziął wszystkich najlepszych z nastawieniem graniem o najwyższe cele natomiast Rezende nie korzysta z Giby,Murillo,Visotto czyli trójki najlepszych swoich zawodników co daje Polsce ogromną szanse przerwac dominacje Brazylii nad nami ???? Jak nie teraz to kiedy znimi wygramy ?? Mój typ to Polska,,Polska,,Polska !!
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Rzym
Spotkanie : Nadal - Berdych
Typ : Nadal -5,5 gema
Kurs : 2,25
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Powoli, powoli, turniej w Rzymie nabiera rumieńców.
Już jutro tj. 18 maja zostaną rozegrane ćwierćfinały, a w jednym z nich zagra Berdych i Nadal.

Jak to mówią, co się odwlecze to nie uciecze i wreszcie po raz kolejny król kortów ziemnych jakim niewątpliwie jest &quot;Torreador z Manacor&quot; zaczyna dzielić i rządzić na tej nawierzchni. Jutro przyjdzie mu pojedynkować się z Tomasem Berdychem, który na 8 ostatnich spotkań z Rafą nie wygrał ani jednego.

Nadal słynie z waleczności i siły fizycznej. Nie jeden zawodnik miał dość po kilku dłuższych wymianach z obecnie rankingową trójką. Niesamowicie rotowane piłki przez Nadala mogą wprawiać przeciwników w ogłupienie, a defensywa może odbierać wszelkie chęci do dalszej walki.
Hiszpan bije wszelkie możliwe rekordy jeśli chodzi o grę na popularnej cegle.
A to 6 razy wygra French Open, a to 8 razy z rzędu zdobędzie tytuł w Monte Carlo, na tej nawierzchni jeszcze niedawno nie było na niego mocnych, ale...
Ale właśnie wtedy pojawił się Novak Djokovic, który zgarnął sprzed nosa cała sławę Nadalowi, ogrywając go na jego terenie. Jedni mówili, że to koniec Nadala, ale ja czułem, że to chwilowy spadek formy i Rafa powróci i to dużo mocniejszy.
Moje przypuszczenia powoli się sprawdzają, bo w tym roku wygrał już 2 turnieje na nawierzchni ziemnej - Barcelona i Monte Carlo.
Rafa posiada wszelkie predyspozycje żeby ograć Berdycha, zaczynając na kondycji fizycznej i na rotacjach kończąc.
Nie widzi mi się, żeby Czech potrafił postawić większy opór na nawierzchni, na której siła fizyczna nie odgrywa tak wielkiego znaczenia jak chociażby na trawie.
Thomas Berdych należy do czołówki światowej i o tym na pewno nie można zapomnieć, ale uważam, że swoje pięć minut miał już na Wimbledonie 2010, kiedy ograł samego Federera na jego ulubionej nawierzchni. Od tamtego okresu Berdych odnotował spadek formy do pewnego poziomu, który do dziś trzyma.
Dobry serwis, dobra gra na siatce z racji tego, że niegdyś był niezłym deblistą, jak na swój wzrost dobrze biega, ale to dobrze jutro będzie znaczyło tyle co łza na deszczu.

Podsumowując, Berdych może upatrywać swoich szans w wygrywanych serwisach, ale utrudnieniem będzie presja jaką na pewno odczuje po wejściu na kort.
Niełatwo grać mecz, kiedy jest się powiedzmy sobie szczerze, spisanym na straty.
Nadal rozpędzony po wygranej z Djokiem w Monte Carlo i rozwścieczony po odpadnięciu w Madrycie, będzie chciał wyładować swój gniew i od początku przyciśnie Berdycha, starając się go zabiegać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Indiana Pacers - Miami Heat
Typ: 2
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o godzinie 1:00 w nocy dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w Play Off w NBA: Indiana Pacers - Miami Heat. Tak naprawdę w tym meczu ciężko wskazać zdecydowanego faworyta, ja jednak stawiam na gospodarzy. Stan rywalizacji w tej chwili to 1:1. Zaczęliśmy od dwóch meczy w Miami, w pierwszym z nich gospodarze wygrali: 95:86, dzięki dobrze zagranej 3 kwarcie wygranej 6 pkt, oraz równie dobrej a nawet i lepszej kwarcie czwartej w której Miami zwyciężyło 25:16. Dwa dni później kolejny mecz w Miami, i tym razem niespodzianka, bo zwycięstwo Inidiany Pacers, nic tego nie zapowiadało, jednak fatalna trzecia kwarta Miami, przegrana aż 14 pkt, i mimo że Miami wygrało aż 3 kwarty, nie dogoniło rywali chociaż trzeba przyznać, że Miami walczyło do samego końca o zwycięstwo, świadczy o tym wygrana ostatniej kwarty różnicą 6 pkt. Dziś czeka nas 3 mecz, drużyna taka jak Miami nie może sobie pozwolić na porażkę, wiemy bowiem że celem tego zespołu jest mistrzostwo. W pierwszej rundzie Play Off Indiana wygrała rywalizację z Orlando Magic 4:1, co ciekawe jedynej porażki z Orlando doznali u siebie przegrywając 87:92. Goście, czyli Miami również wygrali swoją rywalizację 4:1, ich rywalem było New York Knicks. Jedynej porażki doznali na wyjeździe przegrywając 89:87. W następnym spotkaniu było jednak widać chęć zwycięstwa przez Miami, i ich wygrana różnicą 12 pkt. Indiana to 3 ekipa sezonu zasadniczego na wschodzie, z 42 zwycięstwami na koncie, oraz z 24 porażkami. Miami zakończyło jedno miejsce wyżej, na 2 pozycji, dlatego też ich bilans jest nieco lepszy, bo wynosi: 46 zwycięstw, oraz 20 porażek. Jeśli chodzi o ostatnie 10 spotkań w NBA to zarówno w Indianie jak i Miami wygląda to identycznie: 6 zwycięstw oraz 4 porażki. Co ciekawe aż 3 z 4 porażek Indiana odniosła na własnym parkiecie. Jeśli chodzi o 5 ostatnich spotkań pomiędzy Indianą, a Miami Heat wygląda to następująco: 3 zwycięstwa Miami, oraz 2 zwycięstwa Indiany. Według mnie, jeśli Orlando Magic czy Philadelphia 76er dały radę wygrać na parkiecie Indiany Pacers to Miami ma też naprawdę wielkie szansę. Myślę, że Miami zagra dziś dobry zwycięski mecz, a wielki wkład w wygraną będzie mieć LeBron James. Jeśli Miami zagra zespołowo, jako drużyna to powinno dziś zwyciężyć.
⛔ 100
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa, Panowie
Spotkanie:
Rosja - Serbia
Typ:
1
Kurs:
1.465
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Rozpoczynamy Ligę Światową w sezonie 2012. Na początek spotkanie pomiędzy reprezentacjami Rosji i Serbii, które zostanie rozegrane w Japonii. Moim zdecydowanym faworytem są Rosjanie. Trener Vladimir Alekno zabrał bardzo dobrych zawodników na pierwszą rundę tego cyklu rozgrywek do Hamamatsu. W kadrze Rosjan znaleźli się między innymi: rozgrywający Konstantin Ushakov, atakujący Pavel Kruglov czy przyjmujący Juriy Berezhko. Do tego dochodzi grupa niezwykle młodych i już utalentowanych zawodników. Uważam, ze ta mieszanka może sporo nawojować podczas tego turnieju. Rosjanie przez wielu ekspertów są uważani za głównych kandydatów do wygrania całej Ligi Światowej, a nawet Igrzysk Olimpijskich. Wielu twierdzi, że Sborna ma szansę przerwać hegemonię Brazylijczyków na światowych parkietach. Dzisiaj myślę, że Rosjanie bez większych problemów ograją Serbię. Serbowie niczym w ostatnich miesiącach nie zachwycali. Dzisiaj też na turniej do Japonii przyjadą w mocno okrojonym składzie. Serbia za bardzo jest zależna od starej gwardii i nie wprowadza tak skutecznie młodych zawodników, przez co z roku na rok jest coraz słabsza. Serbowie przed turniejem jasno podkreślali, że Rosja w ich grupie jest zdecydowanie najmocniejsza. Dzisiaj żadna z ekip nie będzie mogła liczyć na atut własnej hali, a na neutralnym obiekcie moim zdaniem górą będą Rosjanie. Ta ekipa jest lepszą ekipą w prawie każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. No może w obronie Serbie radzi sobie troszkę lepiej. W ostatnim meczu obu drużyn Serbia została wręcz rozbita przez Rosjan i przegrała 0:3 w setach do 15 i dwa razy do 16. W historii wszystkich spotkań także więcej zwycięstw mają Rosjanie. Dzisiaj stawiam na ich zwycięstwo w 4 partiach, a Wam polecam ten typ na piątkowy poranek.
✅ 46.5
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Rzym
18.05.2012 14:00
Cibulkova - Na Li
typ: Na Li -1,5 seta
kurs: 1.95
buk: expekt
Pojedynek pomiędzy Dominiką Cibulkvą a Na Li będzie drugim meczem ćwierćfinałowym pań w tym dniu. Zdecydowaną faworytką jest Chinka, która według mnie nie powinna mieć kłopotów z wygraniem w dwóch setach.
Na Li to 9 &quot;rakieta&quot; kobiecego tenisa. Znana jest z bardzo dobrego backhandu, niezłego poruszania się po korcie, a także jak na warunki kobiecego tenisa solidnego serwisu. Może na nawierzchniach ziemnych to mocne podanie nie przyniesie jej sporo wygranych punktów bezpośrednio, lecz pozwoli ustawić wymianę. Chinka już w Madrycie pokazała się z bardzo dobrej strony. Bez straty seta przeszła trzy pierwsze rundy pokonując bez straty seta Muguruzę Blanco, Espinosę i Kerber. Dopiero w ćwierćfinale trafiła na Azarenkę i po bardzo wyrównanym pojedynku przegrała 6:3 3:6 3:6. Tutaj bez problemów pokonała na razie Benesovą i Scheepers.
Co do Cibulkovej to wiadomo, że jest to zawodnika walcząca na korcie, dobrze biegająca, lecz jej serwis, przez warunki fizyczne pozostawia wiele do życzenia. Tutaj widzę szansę dla Na Li, która może to podanie atakować. Słowaczka nie jest w najwyższej formie. Zarówno w Stuttgarcie jak i Madrycie odpadała w pierwszej rundzie przegrywając z Amanmuradovą i Vinci. Tutaj wprawdzie wygrała z Lucic i Knapp, ale te zwycięstwa należy uznać za obowiązkowe, gdyż ta pierwsza jest bez formy, a Włoszka to nie są jeszcze te umiejętności. Dominika dla mnie powinna odpaść już w trzeciej rundzie, ale Azarenka nie wyszła na kort, aby się z nią zmierzyć. Jednak jak to się mówi, co się odwlecze to nie uciecze, dlatego też stawiam na wygraną Na Li w dwóch setach.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Rzym
Spotkanie:
A. Kerber - P. Kvitova
Typ:
1
Kurs:
2,10
Bukmacher:
Bet365
Z dwojga złego wybieram A. Kerber. Petra kolejne spotkanie się męczyła. Tym razem na 3 sety. A. Kerber miewa dobre i złe dni. Trzeba jednak przyznać że Niemka potrafi się zmotywować na spotkania z mocnymi tenisistkami i na mecze ze swoimi rodaczkami. O czym świadczy chociażby mecz z J. Georges. P. Kvitova w tej chwili jest mocna jedynie na papierze. Jak gra Czeszka każdy kto ogląda tenis damski wie. Oczywiście obie grały ze sobą w Stuttgarcie na cegle i wówczas górą była P. Kvitova. Nie brałbym tego turnieju jednak za wyznacznik. Oba sety zakończyły się 6:4, 6:4. Przy lepszym dniu Niemki sytuacja mogłaby się odwrócić. Z gry Petry w tym turnieju rzekłbym że to ona ma gorsze dni ostatnio. Po takich kursach jak najbardziej warto spróbować na Niemkę.
by scotratez
✅ 110
 
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, WTA Roma
Spotkanie : Williams S. - Pennetta F.
Typ : Handicap +1,5 seta F. Pennetta
Kurs : 2.50
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Dzisiaj w rzymie zostaną rozegrane ćwierćfinały. W pierwszym z nich spotkają się amerykanka S. Williams i włoszka F. Pennetta. Wg buków zdecydowanym faworytem tego spotkania jest amerykanka, ale ja stawiam tutaj na zawodniczkę gospodarzy Pennetę, ponieważ prezentuje w tym turnieju wspaniałą formę. Wygrała w 2 setach z rosjanką M. Kirilenko, S.Stephens oraz wręcz zmiażdżyła pogromczynię A. Radwańskiej P.Cetkowską 6:0 i 6:1 co pokazuje, że jej forma jest wysoka. Williams w 3 rozegranych meczach na włoskich kortach straciła zaledwie seta jednak stawiam, że Pennetta będzie w stanie wygrać chociaż seta z utytułowaną amerykanką. Atutem włoszki jest gra u siebie i kibice, którzy na pewno jej pomogą swoim żywiołowym dopingiem w wygraniu seta, a może nawet i całego meczu.
Kurs jest wysoki także warto zaryzykować.
zwrot
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, WTA Roma
Spotkanie : Williams S. - Pennetta F.
Typ : Handicap +5,5 F. Pennetta
Kurs : 1,85
Bukmacher :expect
Analiza :
Dzisiaj w Rzymie zostaną rozegrane ćwierćfinały. W pierwszym z nich spotkają się amerykanka S. Williams i włoszka F. Pennetta. Buki faworyzują tutaj Willinma, ale ja skłaniam się tu zagrać na handicap gemowy dla Pennety, ponieważ prezentuje w tym turnieju wysoką formę i z meczu na mecz gra coraz lepiej,a pozatym gra u siebie. Wygrała w 2 setach z rosjanką M. Kirilenko, S.Stephens oraz wręcz zmiażdżyła pogromczynię A. Radwańskiej P.Cetkowską 6:0 i 6:1. Williams w 3 rozegranych meczach na włoskich kortach straciła zaledwie seta jednak jej gra nie wygląda już tak dobrze jak w 2 ostatnich turniejach.Widać już zmęczenie i zaczynają sie wkradać spora ilość błedów.Stawiam ze Panetta nie przegra dziś większą ilością niż 5,5 gema.
zwrot
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur - Puchar - 1/8
Spotkanie:Loyola - Geylang
Typ: Over 4.5+
Kurs:5.6
Bukmacher:Betfair
Data:18.05.2012
Godzina Rozpoczęcia: 13:45
Analiza:
Kolejny mecz 1/8 finalu pucharu Singapuru pomiędzy 3 drużyną ligi Filipińskiej a ostatnią drużyna ligi Singapuru.Trudno ocenić kto w tym meczu jest faworytem, ale wiele wskazuje że padnie w tym meczu kilka goli.Geylang dziś przystąpi do gry bez 2 podstawowych Obrońców Alias 11/0 i Rahim 9/0.O Loyoli można powiedzieć że w 14 meczach ligowych zdobyła 50 bramek! a straciła też nie mało bo 21.Dziś gra będzie się odbywać na neutralnym gruncie na sztucznej nawierzchni, Geylang ma doświadczenie do gry na tej nawierzchni, zaś rywale zadebiutują na takim boisku, to może mieć wpły na grę zespołu(wszyscy pamiętamy porażke Tottenhamu na Young Boys Berno).Po za tym to zespół który bardzo dobrze gra na skrzydłach.
Ze źródła wiem że ekipa Loyoli nie jest do końca znana Geylangowi, piszę się że w kadrze drużyny grają nawet zawodnicy z przeszłością w Anglii nawet w Chelsea, też niektórzy grali w Singapurze jak i amerykańskich ligach akademickich.
Trener Geylangu zapowiedział że da szansę gry niektórym rezerwowym, szczególnie w obronie, &quot;lepiej dać szanse innym na tym boisku niż ryzykować kontuzje&quot;.
&quot;Jesteśmy w trybie rozwoju, a to duży krok dla nas jako zespółu, aby grać w Singapurze &quot;,byliśmy trochę zaskoczeni, jak dostaliśmy zaproszenie do zagrania w pucharze Singapuru &quot;. W zespole gra 4 cudzoziemców w tym David Cortina, niemiecko-włoski pomocnik, Gabriel Vorbeck w bramce,i 2 zawodników angielskiego pochodzenia.
Kończąc swoje rozważania, zawodnicy ekipy z Filipin są w bojowych nastrojach, w lidzę mają przerwę do końca czerwca, i dlatego mogą skupić się na rozgrywkach w pucharze Singapuru.
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : Kanada - Finlandia
Typ : 1
Kurs : 1,5
Bukmacher: bwin

Pierwszy mecz Ligi Światowej siatkarzy dla obu drużyn spotykają się gospodarze pierwszego turnieju drużyna Kanady , ktora grała niedawno o awans do Igrzysk Olimpijskich przegrywając z USA po wyrównanym meczu. Kanada gra dziś u siebie debiutując w Lidze Światowej jedna kta drużyna ma bardzo ciekawy zespół. Libero Dan Lewis znany z występów w Bełchatowie oraz Kędzierzynie. Następnie Gavin Schmitt ,który ustanowił rekord punktów w jednym meczu 57 c oprawda w lidze korei jednak robi wrażenie . Dodatkowo doswiadczony Frederic Winter oraz Dallas Soonias, bardzo utalentowany atakujacy. Pod siatką zawodnik o swojsko brzmiacym nazwisku AdamKaminski. Myślę ,z eprzed własna publicznośca ta drużyna zagra sdobry mecz. Natomiast drużyna Finlandii rozczarowała w kwalifikacjach Olimpijskich w Bułgarii po swietnym choć przegranym meczu z Włochami później dwie gładkie porażki z Niemcami oraz Słowakami. na Ligę swiatową do Kanady nie pojechali podstawowy rozgrywający Esko oraz Kunnari i Shumov co moim zdaniem będzie dużym osłabieniem i zdecyduje o porażce Finów w dzisiejszym meczu.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP RZYM
Spotkanie : Djokovic - Tsonga
Typ : 2
Kurs : 5.2
Bukmacher : Expekt
Analiza :
Witam serdecznie , dnia dzisiejszego teoretycznie o godzinie 16 spotkają się 1 rakieta świata , z plasującym się na 5 miejscu w rankingu francuzem . Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Novak Djokovic co dość mocno mnie dziwi. Fakt faktem że jeszcze rok temu nie postawiłbym na Tsongę lecz ostatnimi czasy Novak nie gra jakoś zachwycająco , oczywiście jakiś poziom utrzymuje , ale to nei to samo , ewidętnie spuścił z tonu . Ciężko powiedzieć czym to jest spowodowane , śmiercią dziadka i odpuszczeniu kilku treningów , czy też poprostu zniżka formy , mało istotne . Wczoraj stoczył 3 setowy pojedynek z Juanem Monaco co napewno też go w jakiś sposób zmęczyło . Francuz zaś bardzo ładnie wszedł w turniej , pierw wygrana z Troickim , a wczoraj co było dosyć sporą niespodzianką , gładka wygrana z Del Potro 6:3 , 6:1 . Ogólny bilans między panami wynosi 6 : 4 dla Tsongi . Sądzę ze dziś po zaciętym pojedynku to właśnie Francuz przejdzie dalej . Powodzenia.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Austria 2
Lustenau - Hartberg
Over 4.5 gola
4.75
Sportingbet

Na dzisiaj wybrałem mecz z 2 ligi austriackiej. W meczu 36 kolejki zmierzy się ze sobą Lustenau i Hartberg. Gospodarze to 8 drużyna w ligowej tabeli, a goście plasują się na ostatniej 10 pozycji. Gospodarze muszą wygrać ten mecz aby uniknąć spadku z ligi natomiast goście już od kilku kolejek grają ze świadomością, że od przyszłego sezonu grają ligę niżej. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola.
Po pierwsze Lustenau musi wygrać. Grają przed własną publicznością z najsłabszą drużyną ligi. Jest pewność, że będą atakować bo mają ściśle określony cel na ten mecz. Po drugie obie ekipy w tym sezonie zaliczają wysokie wyniki. Gospodarze na 35 meczy mieli 7 razy over 4.5 gola, a goście na tyle samo spotkań zaliczyli również 7 razy +4.5 gola. Po trzecie w meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze pada sporo bramek. Ostatnie wyniki meczy rozgrywanych pomiędzy Lustenau, a Hartberg to 3:0, 2:2, 2:0, 1:1, 3:1, 2:2. Jak widać na 6 spotkań 3 razy było o włos od stawianego przez mnie dzisiaj pułapu bramkowego (over 4.5). Moim zdaniem dzisiaj ten mecz wygrają gospodarze. Stawiam 4:1 dla Lustenau.
⛔ 100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 2 (20:30)
Spotkanie: Stade de Reims - RC Lens

Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Dziś wieczorem zostanie rozegrana ostatnia kolejka Francuskiej Ligue 2.Co do awansów wszystko już roztrzygnięte. Drużyna Reims w przyszłym sezonie będzie brała udział w rozgrywkach Ligue 1.Niewątpliwie nastroje w drużynie jak i w zarządzie są fantastyczne.Oto cztery argumenty dla których praktycznie jestem pewien że drużyna Reims zwycięży w dzisiejszym spotkaniu.Po pierwsze właśnie po dzisiejszym meczu odbędzie się wielka feta,świętowanie awansu kibiców jak i drużyny więc na pewno piłkarze będą chcieli pożegnać się z kibicami odnosząc zwycięstwo.Po drugie z 18 spotkań na swoim boisku drużyna Reims wygrała aż 13 strzelając 35 bramek podczas gdy Lens z 18 meczów wyjazdowych wygrało tylko 4 a 6 zremisowało strzelając tylko 17 bramek.Po trzecie nadal się toczy walka o tytuł króla strzelców Ligue 2 w której dwie pierwsze pozycje zajmuje dwóch czołowych zawodników Reims mianowicie K.Ghilas i C.Faure(obaj zagrają wieczorem)z dorobkiem 14 bramek, lecz tóż za nimi T.Maoulida z Basti - 13 bramek oraz kilku zawodników z dorobkiem 12 bramek więc niewątpliwie będą chcieli nastrzelać dziś trochę.No i po czwarte w drużynie Lens zabraknie dwóch podstawowych obrońców Y.Demont (kontuzja) i Z.Bergdich (zawieszenie za kartki) i pomocnika S.Sow (kontuzja) podczas gdy drużyna Reims czyściutko bez kontuzji i zawieszeń podejdzie do spotkania.
Polecam typ i pozdrawiam - powodzenia ;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom