>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.04.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - CZECHY: Extraliga - Play Offy
Godzina:
18:20
Spotkanie: Zlin - Kometa Brno
Typ: 2 60&#39;
Kurs: 3,3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam na dzis wybrałem spotkanie Czeskiego hokeju, w finale mierza się dwie doskonale drużyny tego sezonu, dość niespodziewanie czarnym koniem tych rozgrywek został zespół Kometa Brno gdzie pokonali w półfinale Lidera tabeli po zasadniczych rozgrywkach Sparte Prahe. Wczoraj 1 rudna zakończyła się wynikiem 3:0 dla gospodarzy ale uważam że przyjezdnym zabrakło tylko szczęscia i odrobine wiecej precyzji. Według mnie byli lepsi na tafli. To aż cud jakisze nie udało się im trefić choć raz do bramki przecwnika przy 34 oddanych strzalach na jego bramke a szczególnie w trzeciej tercji gdzie bylo ich aż 16. Uważam żeby myślec o zajeciu pierwszego miejsca a uważam że Brno je zajmie musi wygrać spotkanie na wyjeździe i im szybcije tym lepiej. Licze na wiekszą koncentracje zawodników tej drużyny i lepszą skuteczność a i są w stanei wygrać ten mecz w podstawowych 60&#39;. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga BBVA
Spotkanie : Atletico Madryt - Elche
Typ : 1 (-1,5)
Kurs : 1.675
Buk : Bet365
O tym meczu już ktoś wcześniej pisał, i dobrze napisał. Skupienie się ekipy z Madrytu na ten mecz zapewne jest max. I zapewne będą chcieli się podbudować mentalnie wygrywając więcej niż skromne 1-0 a Atletico dobrze gra z drużynami z dolnej części tabeli - kilka razy dali o tym znać. Elche 15 miejsce, bardzo miernie grają. Atletico gra u siebie świetnie, praktycznie same zwycięstwa, remis z Realem 2-2 a to całkiem dobry wynik. Jeśli dzisiaj wygrają pewnie, jeszcze bardziej upewnią swoją pozycję na fotelu lidera. Krótko i na temat, ale nie widzę innego wyniku niż wygrana Atletico przynajmniej 2 bramkami.
✅67
 
ziroxxx 835,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Conference Premier
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hyde- Kidderminister
Typ: 2/2
Kurs: 1,72
Bukmacher: BET365
Analiza: Jest to 44 kolejka piątej ligi angielskiej. Nie ma co analizować, ponieważ Hyde z 10 pkt. już dawno spadło z ligi i nie ma najmniejszej szans na utrzymanie się. Jest to drużyna, która straciła 114 bramek i ostatni punkt wywalczyła 15 marca. Natomiast Kidderminister, zdobyło 67 punktów, aż o 57 wiecej. Zajmuje miejsce 7 i do 5 miejsca, gwarantującego baraże traci 5 punktów, zostały zaledwie 3 mecze, ale cień nadziei jeszcze istnieje. Kurs na wygraną gości 1.30, warty gry do dubli, trebli. Natomiast na singla proponuje 2/2. Uważam, że mecz powinien się już rozstrzygnąć w pierwszej połowie.
⛔100
 
R 11

rafalex91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Shrewsbury - Crewe
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: betclic
Analiza: Dziś o godzinie 16:00 na Greenhous Meadow w Shrewsbury rozpocznie się spotkanie pomiędzy Shrewsbury, a Crewe. Oba zespoły po czterdziestu dwóch kolejkach znajdują się w strefie spadkowej, a różnica między nimi wynosi zaledwie dwa punkty. Typ opieram głównie na statystykach, które w niemal każdym aspekcie nie faworyzują żadnej z drużyn. A teraz do rzeczy. Zarówno gospodarze, jak i goście w siedmiu ostatnich meczach ligowych trzykrotnie przegrywali, dwukrotnie remisowali i tyle samo razy wygrywali. Bilans bramkowy miejscowych w tych spotkaniach to 4:4, natomiast przyjezdnych 9:11. Wydawać by się mogło, że jeśli mielibyśmy typować zwycięzce tego meczu, to można by było pójść nawet w stronę gości, tym bardziej, że obie ich ostatnie wygrane to zwycięstwa wyjazdowe. Z racji tego, że jest to już jedno z ostatnich spotkań, które jeszcze mogłyby zapewnić obu zespołom ligowy byt, spodziewam się tu wyniku remisowego, gdyż porażka na pewno nie zadowoli żadnej ze stron, a wywalczony jeden punkt to zawsze punkt. Biorąc jeszcze pod uwagę historię występów obu tych drużyn to w pięciu ostatnich potyczkach także jest remisowo. Po jednym zwycięstwie ma każdy z zespołów i aż w trzech meczach nie padało rozstrzygnięcie. Tak więc myślę, że i dziś nie padnie.
⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina:20:00
Spotkanie: Jong PSV - Achilles 29
Typ: Achilles 29 +1,5
Kurs: 1,90 ; Bukmacher: Bet365 Analiza: Dzisiaj wybrałem mecz między rezerwami PSV a ostatnim zespołem 2 ligi holenderskiej. Oba zespoły w fatalnej formie. Jong PSV ma serię 5 meczy bez wygranej (w tym 4 porażki z rzędu) a goście okupują ostatnie miejsce i mają szanse już tylko na poprawienie swojej pozycji o jedno miejsce w górę. Nie spodziewam się tutaj wygranej gospodarzy 2 golami - ostatnio taki mecz wygrali 28.02 czyli dość dawno i patrząc po ich ostatniej formie nie zrobią już chyba tego do końca sezonu. A dlaczego zjechali tak z formą bo po prostu nie mogą awansować i myślę że do końca sezonu będą tak wyglądały ich mecze. Co do gości to mam nadzieję, że podejmą walkę a nie
przyjadą na wycieczkę bo dzisiaj wystarczy powalczyć żeby z punktem wrócić do domu. ✅90
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atletico - Elche
Typ: Atletico i under 2.5
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365

Analiza:
Atletico na swoim stadionie jeszcze nie przegrało w tym sezonie, remisując 3 razy i 14 wygrywając. 46 goli zdobytych i 9 straconych robi wrażenie.
Elche to jedna z najgorszych drużyn na wyjeździe. Na 17 meczów zdobyli 11 punktów przy 33 golach straconych i 15 zdobytych.
Piłkarze Diego Simeone nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w takim meczu, walczą przecież o mistrza, a w czołówce jest bardzo ciasno.
Atletico mecz ligi mistrzów ma we wtorek. Także będą mieć 4 dni przerwy.
Celta przegrała ostatnio z Valencią 2-1. Mieli szansę na remis, ale zabrakło skuteczności. W tym meczu popełniali trochę błędów w obronie. Gol po wykorzystaniu błędu obrońcy Valencii.
Wcześniej - z Getafe, wygrali 1-0 po golu z 93 minuty.
Ten mecz był dość nudny. Co prawda Celta atakowała częściej, nie dawała nawet Getafe przejść pod swoje pole karne, ale sami nie błyszczeli w ofensywie.
Jeszcze wcześniej... Mecz wyjazdowy, 1-1 z Villareal.
Strzelili gola jako pierwsi i tak na prawdę zaczęli obronę. Villareal przeważał prawie przez cały mecz.
Te mecze Elche takie &quot;niepełne&quot;, że tak powiem. W takim sensie, że trochę te wyniki z dawką szczęścia, trochę z błędów przeciwnika...
Atletico ponownie bez Turana pomocnik 26/3. Niepewny jest występ od pierwszych minut Costy, który w ostatnim meczu strzelając gola, uderzył nogą w słupek.
Elche bez Edu Albacara def17/3, del Morala nap24/2, Cismy def16/0, Pereza pom29/0 (dwaj ostatni zawieszeni za kartki).
Teraz trochę o Atletico... jak już wspomniałem - za 4 dni mają ligę mistrzów. Myślę, że to nie powinno przeszkodzić w grze stuprocentowej w tym meczu, bez odpuszczania przy niekorzystnym wyniku.
Z Getafe na ich stadionie wygrana 0-2.
Getafe bardzo mało akcji stworzyło. Czerwona kartka w 64 minucie, dobra decyzja sędziego. Być może gdyby nie to, byłby gol.
Karny dla Atletico, ale nie zamienia się to w gola. Niecałe 20 minut później odbił to sobie. Niestety &quot;pechowy gol&quot;. Przy tym golu uderzył nogą w słupek.
Poprzedni mecz Atletico to pojedynek z Barceloną. Jeden z lepszych meczów Atletico w całym sezonie!
Ciekawym typem wydaje się: Atletico i poniżej 2,5 gola @ 2,75
Atletico ostatnio Bardzo underowe. Grają wyśmienicie w obronie, a dzięki Diego Costa potrafią zdobywać gole na wagę zwycięstwa.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: ATP Monte Carlo
Godzina: 16:45
Spotkanie: Guillermo Garcia-Lopez - Novak Djokovic
Typ: Guillermo Garcia-Lopez wygra przynajmniej seta (+1,5s)
Kurs: 6,88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Może na początku wspomną że na zwycięstwo Hiszpana w tym meczu jest kurs z kosmosu @24. Stawianie Garcii w takiej formie, którą wystrzelił już podczas wygranego turnieju w Casablance z bezbarwnymi grajkami których Djok pokonał w pierwszych rundach to nie porozumienie. Hiszpan utrzymuje tą formę równie na obecnym turnieju, ograł tu już swietnego Dolga i Berdycha. W pierwszym secie Dolgopolov nie wiedział co się dzieje gdyż posyłane przez niego zazwyczaj kończące uderzenia wracały na jego stronę, w efekcie szybki set 6:1 i tylko 3 UE ze strony Garcii. Wybrał z mocno grającym Berdychem, ale niektórzy uznają to zwycięstwo przez kontuzję pleców Czacha. W grze Hiszpana rzuca się przede wszystkim regularność i świetny jednoręczny bh, znakomita obrona o której potrafi przejść szybko do niespodziewanego ataku.
Djok jak dotychczas dostał grajków, których nie można porównać do Garcii-Lopeza w obecnej formie. Wszyscy zachwcają się grą Novaka i typują go już na zwycięzcę tego turnieju, a jeszcze tak nie dawno męczarnie i fatalna jak na jego możliwości gra na IW i dużo szcześcia w Miami gdzie dostał 2x w/o i przez to był wypoczęty na finał z Rafą. Oglądałem fragmentami Jego mecz z Montanem i pojawiały się głupie błędy, i wyniki obu meczów w żaden sposób nie świadczą o jego mega formie bo w takiej był w 2011r, jego przeciwnicy przegrywali mecze już w głowie i zapominali aby jak dotychczas wygrywali mecze, trzymając piłkę w korcie, szukali uderzeń rozpaczy.
Dziś prawdziwy sprawdzian dla Serba, jeśli tylko Garcia wyjdzie z nastawienie wygranej, zagra swój tenis, wykaże się ambicją w obronie, regularnością to w obecnej formie na Clayu jest w stanie urwać seta Novakovi.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wigan v Reading
Typ: BTS
Kurs:1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego popołudnia dojdzie bardzo ciekawego spotkania na zapleczu Premier League. Piąte Wigan podejmuje sąsiada w tabeli szóste Reading. Obie ekipy zajmują miejsca premiowane grą w barażach o awans. Teraz trochę statystyk, w domowych meczach Wigan pada średnio 2,5 bramki natomiast w wyjazdowych spotkaniach Reading pada około 2,6 bramki. Oba zespoły chcą umocnić się na swoich pozycjach w tabeli, tak wnioskuje po wypowiedziach obu menadżerów. Dodatkowo po stronie Reading brakuje kilku kluczowych graczy, takich jak: Karacan, Guthrie, Danny Williams, Gareth McCleary i Leigertwood. Obrona gości bez dwóch liderów może być szybko wykorzystana przez graczy Wigan. Z kolei goście przystąpią do meczu bez dużych osłabień. Jednak na pewno będą odczuwać rozegrany 4 dni temu mecz w FA Cup z Arsenalem, który zakończyła seria rzutów karnych. Gospodarze jak i goście potrzebują punktów i dlatego spodziewam się tu interesującego spotkania.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Turcja Super Liga
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor
Typ:
Kayseri Erciyesspor DNB
Kurs: 1.73
Bukmacher:
Bet365 Analiza :
Wszystkie ligi dobiegają końca i teraz drużyny których miejsce oscyluje wokół grupy
spadkowej to walczą o utrzymanie i takim meczem na dziś według mnie jest w/w
w lidze tureckiej. Oczywiście, grajmy draw no bet, z racji tego że kurs jest fantastyczny,
a Trabzon okupuje teraz ostatnie czwarte miejsce które daje im możliwość gry
o Puchar UEFA. Tuż za nimi jest drużyna Sivasspor ze stratą jednego punktu, tak
więc goście mogą tu grać na remis czy też na wygraną. Hmmm.. Wygraną ?
wątpię z racji braku kilku kluczowych według mnie zawodników, jakimi są
pomocnik Hurmaci 10/2, pomocnik Malouda 19/5, obrońca Demir 26/0, obrońca
Bamba 9/0, pomocnik Zokora 24/0, oraz pomocnik Colman 16/1.
Drużyna Trabzonspor pomimo swojego wysokiego miejsca w tabeli to bilans meczy
na wyjeździe ma żenujący 2/6/6. Trabzon od pięciu spotkań nie doznał porażki, gdzie
zaliczyli dwie wygrane i trzy remisy i właśnie dlatego tu uderzam w dnb.
Gospodarze bez pomocnika Y. Öztekin 28/6, oraz obrońcy N. Çürüksu 15/0. ⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska II Liga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Garbarnia Kraków - Legionovia Legionovo
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie w ramach drugiej ligi Polskiej. Będąca na piętnastej pozycji w tabeli krakowska Garbarnia podejmie na własnym stadionie ósmą Legionovię. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy. Drużyna z Krakowa po bardzo słabym początku rundy wiosennej - cztery porażki z rzędu wygrała ostatnio spotkanie na wyjeździe w Pruszkowie 0-1. Ich przeciwnicy są w odwrotnej sytuacji, bardzo dobrze sobie radzą w obecnej rundzie odnotowując trzy kolejne zwycięstwa z rzędu a wcześniej dwa remisy. Wydawało by się, że drużyna Garbarni jest na straconej pozycji ale to jest Polska Liga. Przyjezdni mają bardzo dobrą formę, wygrali sporo spotkań więc muszą kiedyś przegrać i dziś przyjeżdzają na stadion Hutnika ( tam gra Garbarnia ) zagrać spotkanie z miejscowymi ci są w dobrym nastroju po przerwaniu passy złych wyników, cały czas starają się jeszcze walczyć o 8 miejsce i utrzymanie. W zimie dostali dodatkowe pieniądze na klub i obiekty sportowe. Liczę, że walką, ambicją uda im się wygrać to spotkanie. Dodatkowo mam nadzieje na przerwanie dobrej passy gości i początek takiej u krakowian. Wiem,że to typ ryzykowny ale ma on szansę wejść.
⛔100
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Turecka
Godzina: 19:00
Spotkanie: Erciyesspor - Trabzonspor
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moim zdaniem po takim kursie wart zaryzykować czysta dwójke na turków. Kolega wcześniej już analizował ten mecz, ja dodam od siebie, że w meczach drużyn, które bronią się przed spadkiem i mają tak zwany nóż na gardle, są czasem wahania formy żaden spadkowicz pomimo nagle dobrej postawy nie potrafi jej po prostu utrzymać dłużej, przykładem jest np. ROW Rybnik, który pokonał Okocimski 3:0 a już w następnym meczu no nie potrafił sprostać GKS-owi Katowice i skończyło się porażką 0:4. Ten Erciyesspor już pokazał klasę wygrywając u siebie w ostatniej kolejce bardzo ważny mecz o utrzymanie a wcześniej tez remisując u siebie 1:1 z potentatem do pucharów Sivassporem. Dziś może starczy już z nich. Trabzonspor ma w terminarzu jeszcze mecze z Galatasaray czy Bursasporem a to o wiele mocniejsze są drużyny niż ten Erciyesspor. Myślę, że tu wpadnie dziś czysta dwójka bo jeżeli ktoś paczał na tabelkę ligi tureckiej to teraz za Trabzonsporem juz sie ustawiła kolejka drużyn, które będą czychały teraz na jakąś stratę punktów Trabzonsporu i będą mogły zapewnić sobie udział w europejskich pucharach także jest o co grać. Wstawilbym tu linka z pozycja Trabzonu w tabeli ale za mało jeszcze mam na to postów :/ :p
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Francja: National
Godzina:
20:00
Spotkanie: Carquefou - Paris FC
Typ: X/X (remis ht/ft)
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Miałem już sobie odpuszczać ten miesiąc po pierwszym przegranym typie, ale jednak nie jestem w stanie przejść obok takiego typu obojętnie, dlatego oświadczam - wracam do gry, przynajmniej na ten wieczór. Kiedy widzę tak znakomitą serię, to aż grzech nie spróbować zagrać na jej podtrzymanie. Spotkanie dwóch underowych ekip, do tego paryżanie to zespół który notorycznie dzieli się punktami z innymi. Obie drużyny są w pierwszej trójce ekip najczęściej remisujących (12 podziałów punktów na 28 konfrontacji), pod tym względem dorównuje im tylko znajdujące się w strefie spadkowej Vannes. Na początku wspomiałem o imponującej serii - Paryż zremisował SZEŚĆ OSTATNICH SPOTKAŃ! 8-10 to z kolei wynik remisowy do przerwy i na koniec, które obie drużyny odniosły. Wniosek jest prosty - większość spotkań kończących się remisami ft, do przerwy również pokazuje taki wynik. Na niekorzyść kibiców w niespełna osiemnastotysięcznym Carquefou - przewiduję 0-0 po żenująco nudnym widowisku, ale skoro kursy na bezbramkowy remis są tak słabe (bukmacherzy musieli się już zorientować o co chodzi) to proponuję X/X po interesującym kursie. Powodzenia!
⛔100
 
hast 25

hast

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Liga BBVA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Atletico Madrid - Elche
Typ: 1/1
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Długo zastanawiałem się nad tym meczem. Początkowo chciałem postawić handicap -1 na Atletico, ale już taki typ został podany. Więc sądzę ze typ Atletico do przerwy/Atletico koniec meczu jest tez dobrą alternatywą.
Nie muszę gadać o co jest ten mecz, i jak ważny dla gospodarzy, bo to każdy wie. Atletico na swoim stadionie jest niepokonane w tym sezonie, wiec wątpię żeby drużyna Elche mogła coś ugrać tym bardziej w takiej sytuacji.
Świetną wiadomością jest to ze zagra najlepszy snajper Diego Costa w Atletico. Uważam ze ten typ powinien wejść ponieważ drużyna Atletico jak to ma w zwyczaju od początku narzuci swój styl i będzie chciała szybko strzelić i kontrolować ten mecz.
Udało się z Barceloną u siebie, to nie uda się z Elche?
⛔100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: La Liga ⚽
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atletico Madryt - Elche
Typ: Elche over 0,5 gola
Kurs: 2,62
Bukmacher: William Hill

Po takim kursie muszę spróbować zagrać ten typ. Nie ukrywam mało argumentów za nim przemawia, gram tutaj typowo na przełamanie passy. Atletico ostatnie cztery spotkania u siebie wygrało po 1:0, ile jeszcze mogą wytrzymać bez straty gola ? Ile jeszcze mogą wygrywać ? Moim zdaniem zdobycie mistrzostwa przez Atletico będzie ogromną niespodzianką. To oni rozdają w tym momencie karty i widać że są zespołem, bazują na silę kolektywu, Simeone świetnie ich poukładał. Jednak mam wątpliwości czy ten zespół wytrzyma presję i dowiezie do końca prowadzenie, ja sądzę że Elche postawi dzisiaj trudne warunki. Chociaż wszyscy sądzą że goście odpuszczą ten mecz i stwierdzą z góry że z Atleti nie mają szans ja uważam przeciwnie. Potem Elche czeka mecz z Barceloną która przecież też do końca będzie walczyć o mistrza, oraz z Sevillą w ostatniej kolejce która goni Bilbao w walce o Champions League i nie wykluczone że w ostatniej kolejce będzie grała bezpośrednio o czwarte miejsce, tak więc to też są mecze w których będzie ciężko chociaż o jeden punkcik a przypominam że Elche chociaż ma trochę przewagi nad strefą spadkową nie jest pewne utrzymania i jeśli odpuści sobie dzisiejszy mecz to może się to źle skończyć. Goście muszą dzisiaj walczyć chociaż o remis, liczę że Elche się dzisiaj skutecznie zamuruje i ukłuje z kontry lub ze stałego fragmentu. Obrona Atletico też popełnia błędy, w ten perfekcyjny kolektyw wkradają się czasami błędy, najwyższy czas aby stracili już bramkę a może i punkty, przecież w meczu z Villareal jedyny gol został zdobyty nieprawidłowo, więc może dzisiaj bilans szczęścia się wyrówna. Jeden gol to nie jest dużo aby wystawiać taki kurs, tak jak pisałem błąd obrony, błąd bramkarza, stały fragment, dobry strzał z dystansu i jest gol, Elche będzie miało na to 90 minut i wierze że im się uda, jeżeli goście chcą nie dać się dogonić i nadal trzymać bezpieczny dystans od strefy spadkowej muszą walczyć na maksa w każdym spotkaniu. Jeśli dzisiaj Atletico się nie potknie, nie będzie mi pozostawało nic innego jak wreszcie docenić ich klasę i chyba stracić wiarę że zgubią jakiekolwiek punkty do końca sezonu.
powtórzony typ // ⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godz. 20:45
Spotkanie: Armani Milano - Maccabi Tel Aviv
Typ: Armani Milano
Kurs: 1.4
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj moja propozycja z drugiego spotkania ćwierćfinałowego pomiędzy włoskim Armani Milano i zespołem z Izraela Maccabi Tel Aviv. Moim zdecydowanym faworytem tego starcia ćwierćfinałowego jest Armani Milano, chociaż przed dwoma dniami w pierwszym spotkaniu koszykarze włoscy nie popisali się i przegrali praktycznie wygrany mecz w ostatniej kwarcie. Włosi przez 3 pierwsze kwarty kontrolowali mecz i przed ostatnią 4 kwartą prowadzili 12 punktami 70:58, lecz w ostatniej kwarcie dali się dojść zespołowi Maccabi w rezultacie czego doszło do dogrywki i przegrania przez nich meczu 99:101. Włosi przed tym spotkaniem mieli imponujący bilans spotkań u siebie, na 13 spotkań wygrali 12, a jedną porażkę odnieśli w 1 rundzie z nie byle kim bo z Realem Madryt, ale było to jeszcze w tamtym roku. Po awansie do rundy TOP 16 Włosi już u siebie nie przegrali z nikim, a nie tak dawno bo na początku kwietnia pokazali swoją moc na własnym parkiecie gromiąc samą Barcelonę 91:63. Myślę, że to spotkanie sprzed dwóch dni było swoistym wypadkiem przy pracy i dzisiaj nie będąca w tym sezonie w dobrej formie drużyna Maccabi nie sprosta już Włochom, którzy nie mogą tego spotkania przegrać i z nożem na gardle poradzą sobie. Tak jak wspominałem wcześniej Maccabi ten sezon ma słabszy i uważam, że mimo tego pierwszego wygranego spotkania nie awansują do półfinału, a dzisiejszy mecz będzie chyba decydujący o losach tej rywalizacji. W rozgrywkach TOP16 Maccabi na wyjeździe wygrało tylko 3 z 7 spotkań wyjazdowych i to z zespołami słabszymi w swojej grupie, a wygrać dwa razy z rzędu z będącym w formie nie tylko w Eurolidze ale też w rozgrywkach ligowych gdzie zdecydowanie prowadzi w tabeli zespołem Armani Milano nie dadzą rady. Zachęcam do swojego typu.
✅40
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLigue 2 2013/2014
Spotkanie: Metz – CA Bastia AHC (0:1,5)
Typ: 1 ; Kurs: 2,07
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 18.04.14 20:00

Dziś o godz. 20:00 zostanie rozegrany mecz 33. kolejki Ligue 2 pomiędzy Metz a CA Bastia. Obie ekipy dzieli przepaść – gospodarze do lider rozgrywek, goście to ostatnia drużyna w tabeli. Różnica punktowa między obiema ekipami wynosi aż 41 punktów.
Na sześć kolejek przed końcem lider z Metz ma aż 12 punktów przewagi nad czwartą ekipą. Goście z Bastii mają aż 15 punktów starty do bezpiecznego siedemnastego miejsca. Dzisiejszy mecz będzie więc starciem o dużą stawkę, gospodarze zagrają o de facto zapewnienie sobie awansu do League 1, goście zagrają o życie i przedłużenie matematycznych szans na utrzymanie na zapleczu ekstraklasy.
Gospodarze rozegrali 16 meczów ligowych przed własna publicznością: aż 12 z nich wygrali, trzy z nich zremisowali i przegrali ledwie raz – z wiceliderem RC Lens. Goście zagrali w tym sezonie ligowym 16 meczów wyjazdowych: wygrali tylko dwukrotnie (z czwartym Nancy i przedostatnim Nimes), dziewięć razy remisowali oraz dziewnietnastokrotnie schodzili z boiska pokonani.
W ciągu 32 spotkań CA Bastia zdobyła ledwie 16 bramek, z czego tylko cztery (!) na wyjeździe. Ostatni raz wyjazdowa bramkę w spotkaniu ligowym Bastia zdobyła w styczniu. Metz dysponuje natomiast najlepsza obroną w lidze, straciło bowiem w 32 spotkaniach tylko 27 bramek z czego tylko 7 przed własną publicznością.
Mecz w rundzie jesiennej zakończył się wyjazdowym zwycięstwem Metz 2:0.
Uważam, iż mecz będzie przebiegał pod dyktando grających koncertowo przed własna publiką piłkarzy Metz. Gra o awans będzie działała mobilizująco na ten zespół. Goście de facto zagrają sześć pożegnalnych spotkań z Ligue 2 i nie powinniśmy się spodziewać do tej ekipy poprawy swojej formy w ostatniej fazie sezonu.

⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Koszykówka Euroliga
Armani Milano - Macabi Tel Aviv
Typ 1 quarter Handicap - Armani MIlano -1.5
kurs 1.74 Betfair
Cóż po ostatniej wpadce przedwczoraj , myślę że zespół Armani Milano będzie chciał mocno wejść w mecz i zaczną skoncentrowani i zmotywowani zarówno w obronie jak i w ataku .Obstawiam że wygrają pierwszą kwartę więcej niż jednym koszem.Macabi to zespół który lubi się przyczaić , dokładnie tak zagrali w oststnim meczu zaatakowali w końcówce i doprowadzili do dogrywki.Myślę że dzisiaj przegrają pierwszą kwartę a linia handicapu jaką zaproponował betfair na pierwszą kwartę bardzo prawdopodobna do osiągnięcia a kurs też przyzwoity , więc wchodzę w to .powodzenia wszystkim :)
⛔ 100 / wzór
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom