>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.03.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
lazar 109

lazar

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nożna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Getafe - Eibar
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? 2
Kurs: 4.22
Bukmacher: BAH
Analiza:

Oglądałem mecz Getafe z Las Palmas i powiem szczerze, że tak słabo grającej drużyny jak Getafe w tamtym spotkaniu nie widziałem nigdy w lidze hiszpańskiej. To był po prostu dramat. Jedyna szansa dla Getafe zeby utrzymac sie w lidze, to zdobywanie punktow na wlasnym boisku, chociaz powiem krótko, dla mnie jest to główny kandydat do spadku w tym sezonie. Ostatni mecz z Sevilla u siebie zremisowali 1:1 i to trzeba uznac za calkiem dobry wynik, ale Sevilla na wyjazdach gra w tym sezonie tragicznie, nie wygrali zadnego meczu ani w lidze ani w pucharach.
Eibar na wyjazdach tez nie prezentuje sie jakos okazale, bilans 3-4-7, ale graja dosc otwarty futbol co widac po bramkach 20-24. Czesto w meczach wyjazdowych strzelają tez pierwsi bramke, tak bylo z Atletico, Bilbao czy Las Palmas.
Tak jak napisalem na wstepie, po tym meczu Getafe z Las Palmas, dla mnie kazdy zespol ktory bedzie gral z Getafe bedzie faworytem. Po takim fajnym kursie 4.22 warto zaryzykowac tu typ 2 do przerwy.
⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: 2 Handicap 1:0
Kurs: 8.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
A wiec tak jestem za Jagą.Mobilizacja do meczu jest ogromna.Trener wraz z piłkarzami mają 1 cel utrzymać się w pierwszej ósemce.Niby faworyt Wisła ale czy na pewno...Dziś w Jadze zagra młodziutki Przemek Mystkowski na którego licze że zanotuje asyste albo bramkę.Czuje tak over 4,5 gola.Wisła po zmianie trenera wygrała 4:2 ale 1 jaskółka wiosny nie czyni.Jaga na wyjeździe wygrała w tej rundzie m.in z Lechem.Dziś stawiałbym na wynik 4;2 dla Jagi.Szanse jak dla mnie 30/70.Cały Białystok pragnie dzisiejszego zwycięstwa.Kurs bardzo wysoki i niezły do zagrania.Do boju Jaga!!! Powodzenia ;)
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Coventry Bees - Poole Pirates
Typ: Hans Andersen over 10 pkt (trzydrogowo)
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczu Elite League Coventry Bees podejmie Poole Pirates. W pierwszym meczu Piraci wygrali aż 56:34, więc obrona zaliczki powinna być formalnością. Pójdę nieco w innym kierunku, a mianowicie zdobyczy punktowej Andersena. Duńczyk w pierwszym meczu wykręcił 11+. Miał szansę na komplet, ale został wykluczony w nominowanym biegu. Han jedzie pod korzystnym 4. numerem, co sprawia iż ma dwa stosunkowo łatwe biegi z rezerwowymi, w których powinien wykręcić 5-6 punktów. Kolejna sprawa to, iż w szeregach gości zabraknie Holdera, co daje mu szansę na dodatkowy bieg. Także może pod taśmą pojawić się aż 6-krotnie. Tor w Coventry nie powinien być dla niego zagadką, gdyż w ostatnich latach jeździł w barwach Pszczółek. Z zespołu gości może stracić punkty na Harrisie, z którym pojedzie co najmniej raz. Kasprzak się ostatnio mocno poobijał, więc nie spodziewałbym się jakiś fajerwerków. Jeśli Duńczyk nie złapie jakiś głupich wykluczeń, to jest w stanie pokryć tę linię w 5. biegach.
✅ 76
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom