>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 18.03.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
lazar 109

lazar

Użytkownik
Dyscyplina: Pika nożna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Getafe - Eibar
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? 2
Kurs: 4.22
Bukmacher: BAH
Analiza:

Oglądałem mecz Getafe z Las Palmas i powiem szczerze, że tak słabo grającej drużyny jak Getafe w tamtym spotkaniu nie widziałem nigdy w lidze hiszpańskiej. To był po prostu dramat. Jedyna szansa dla Getafe zeby utrzymac sie w lidze, to zdobywanie punktow na wlasnym boisku, chociaz powiem krótko, dla mnie jest to główny kandydat do spadku w tym sezonie. Ostatni mecz z Sevilla u siebie zremisowali 1:1 i to trzeba uznac za calkiem dobry wynik, ale Sevilla na wyjazdach gra w tym sezonie tragicznie, nie wygrali zadnego meczu ani w lidze ani w pucharach.
Eibar na wyjazdach tez nie prezentuje sie jakos okazale, bilans 3-4-7, ale graja dosc otwarty futbol co widac po bramkach 20-24. Czesto w meczach wyjazdowych strzelają tez pierwsi bramke, tak bylo z Atletico, Bilbao czy Las Palmas.
Tak jak napisalem na wstepie, po tym meczu Getafe z Las Palmas, dla mnie kazdy zespol ktory bedzie gral z Getafe bedzie faworytem. Po takim fajnym kursie 4.22 warto zaryzykowac tu typ 2 do przerwy.
⛔ 100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: 2 Handicap 1:0
Kurs: 8.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
A wiec tak jestem za Jagą.Mobilizacja do meczu jest ogromna.Trener wraz z piłkarzami mają 1 cel utrzymać się w pierwszej ósemce.Niby faworyt Wisła ale czy na pewno...Dziś w Jadze zagra młodziutki Przemek Mystkowski na którego licze że zanotuje asyste albo bramkę.Czuje tak over 4,5 gola.Wisła po zmianie trenera wygrała 4:2 ale 1 jaskółka wiosny nie czyni.Jaga na wyjeździe wygrała w tej rundzie m.in z Lechem.Dziś stawiałbym na wynik 4;2 dla Jagi.Szanse jak dla mnie 30/70.Cały Białystok pragnie dzisiejszego zwycięstwa.Kurs bardzo wysoki i niezły do zagrania.Do boju Jaga!!! Powodzenia ;)
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Coventry Bees - Poole Pirates
Typ: Hans Andersen over 10 pkt (trzydrogowo)
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W meczu Elite League Coventry Bees podejmie Poole Pirates. W pierwszym meczu Piraci wygrali aż 56:34, więc obrona zaliczki powinna być formalnością. Pójdę nieco w innym kierunku, a mianowicie zdobyczy punktowej Andersena. Duńczyk w pierwszym meczu wykręcił 11+. Miał szansę na komplet, ale został wykluczony w nominowanym biegu. Han jedzie pod korzystnym 4. numerem, co sprawia iż ma dwa stosunkowo łatwe biegi z rezerwowymi, w których powinien wykręcić 5-6 punktów. Kolejna sprawa to, iż w szeregach gości zabraknie Holdera, co daje mu szansę na dodatkowy bieg. Także może pod taśmą pojawić się aż 6-krotnie. Tor w Coventry nie powinien być dla niego zagadką, gdyż w ostatnich latach jeździł w barwach Pszczółek. Z zespołu gości może stracić punkty na Harrisie, z którym pojedzie co najmniej raz. Kasprzak się ostatnio mocno poobijał, więc nie spodziewałbym się jakiś fajerwerków. Jeśli Duńczyk nie złapie jakiś głupich wykluczeń, to jest w stanie pokryć tę linię w 5. biegach.
✅ 76
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom