>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 18.03.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Puchar Polski /
Data : 18.03.2014 / godz. 18:30 /
Spotkanie - Zawisza B : Górnik Z
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 4.00
Bukmacher - Unibet
Analiza : Kolejna para rozegra dziś spotkanie w ramach 1/4 Pucharu Polski , tym razem naprzeciw siebie staną drużyny Zawiszy i Górnika nie tak dawno obie ekipy spotkały się też właśnie tu na stadionie Zawiszy w meczu o pkt Ekstraklasy i Zawisza wygrał z Górnikiem 3:1 i wiemy też że po tym spotkaniu trener Zabrzan Wieczorek stracił posadę ale to był mecz ligowy a teraz czas na PP . PZPN wyznaczył na to spotkanie arbitra a jest nim Mariusz Zlotek który patrząc na jego sędziowanie można wysnuć że chce grać główną rolę w meczach które sędziuje i tak pan Mariusz sędziował zaledwie 11 meczy w tym sezonie - w T-Mobile 1 mecz i pokazał 7 żółtych kartoników , w PP 1 mecz ( GKS Katowice : Podbeskidzie ) 9 żółtych , 1 czerwona i 2 karne i w 1 lidze 9 meczy 30 żółtych 2 czerwone i 1 karny , tak więc widać jak na dłoni że dominuje , a jak już wyżej wspomniałem że obie ekipy nie tak dawno grały w meczu ligowym to w tymże meczu który sędziował Tomasz Musiał w 67 min gry zawodnik Górnika Tomasz Welnicki otrzymał bezpośrednią czerwień i musiał opuścić plac gry tak więc liczę że i dziś może być ostre spotkanie w Bydgoszczy a pan Mariusz odegra czołową rolę i pokaże czerwień , a cha dodam może jeszcze że wszystkie 3 kartoniki czerwone które pokazał to bezpośrednie nie po dwóch żółtkach dlatego trzymam kciuki za pana Mariusza !
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ITF SZWAJCARIA
Godzina:
12.00
Spotkanie: Nielsen - Gomez
Typ: DW: 2-0
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Chyba pierwszy raz widzę tak dobrze obsadzony turniej rangi ITF, w którym aż roi się od nazwisk, których na swej liście mógłby pozazdrościć niejeden challenger. W 1 rundzie Duńczyk Nielsen dostał kolumbijskiego &quot;kosmitę&quot; Gomeza, który jak to mają w zwyczaju jego rodacy preferuję grę na kortach ziemnych. Na palcach jednej ręki da się policzyć jego występy w turniejach gdzie korty miały inną niż ziemna nawierzchnię. Z tego co widziałem na hardzie pokonał tylko 1 zawodnika o w miarę sensownym nazwisku (które i tak zapewne niewielu ludziom z poza branży tenisowej coś powie) a mianowicie Austriaka Neuchrista (na upartego można jeszcze dodać do tego Angola Schorta). Poskładanie szybko i pewnie kogoś takiego, to dla Nielsena, który uwielbia szybkie nawierzchnie jest niejako obowiązkiem. Mega potężne podanie i niezły return (to nie przypadek jego wysoki ranking deblowy) powinny w zupełności wystarczyć na kogoś takiego jak Kolumbijczyk. Ten kurs 1,5 może i niepowalający, ale wziąwszy pod uwagę jego ryzyko to i tak jest bardzo wysoki.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid_m 218

dawid_m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19:30
Spotkanie: Stade Brestois 29 - Angers SCO
Typ: 1
Kurs: 2,30
Buk: Bwin
Analiza:
Pytanie skąd taki kurs na gości? Już tłumaczę. Zespoły spotkały się 10 razy. 6 razy zwyciężał Brest, były 2 remisy, oraz 2 razy wygrali dzisiejsi gości. Ale co było to było. Pytanie skąd taki kurs na gości? Już tłumaczę. Odpowiedź znajduję w tabeli: Angers plasuje się na 3 miejscu, Brest na 13.
Mimo wszystko forma zawodników Brestu rośnie - graja coraz lepszą piłkę. Ostatni 5 spotkań to 4 zwycięstwa oraz 1 remis. Z kolei 5 spotkań gości to aż 3 remisy, 1 porażka i tylko jedno zwycięstwo. Ponad to w tym miesiącu dla przykładu Brest pokonało 2:0 Tours, z kolei Angers przegrali z tą drużyną 2:0. Myślę, że dla takiego kursu dzisiaj warto zaryzykować na gospodarzy tym bardziej, że Angers nic nie grają ostatnio. Ja stawiam. Wy decydujcie ;) pozdrawiam i życzę wygranych.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, AZJATYCKA LIGA MISTRZÓW
Spotkanie: Melbourne V. – Yokohama M.
Typ: BTS
Kurs: 1.65
Buk: William Hill
Godz. 09:30
Analiza:​

Przed emocjami związanymi z Europejską Ligą Mistrzów, rano przeniesiemy się do jej azjatyckiego odpowiednika, a dokładnie do grupy G gdzie Australijski zespół Melbourne będzie u siebie podejmował wicemistrza Japonii.
Ważny mecz dla obu drużyn, przegrany bardzo skomplikuje sobie sytuację w grupie i zarazem awans do play-off, dlatego nikt tutaj nie będzie chciał przegrać ale myślę że bramki z obu stron tutaj powinny paść. Gospodarze to z natury bardzo ofensywnie grający zespół co pokazują nie tylko mecze w lidze, gdzie u siebie w ostatnich dwóch meczach wbili siedem bramek ale też sporo stracili bo cztery. Potrafią też zagrać katastrofalnie w defensywie jak w spotkaniu z Sydney gdzie kibice musieli oglądać pięć bramek wbijanych ich ekipie. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to na starcie przegrali z broniącym tytuł mistrzem Chin Guangzhou ale tam był wałek do przerwy prowadzili przecież 0:2 a ostatecznie przegrali 4:2. W drugim meczu fazy grupowej zremisowali już na swoim terenie z Jenobuk i znowu pokazali nieporadność w defensywie tracą dwie bramki w odstępie trzech minut.
Yokohama przegrała tytuł mistrzowski w frajerski sposób przegrywając dwa ostatnie mecze i dają się wyprzedzić Hiorshimie o jeden punkt. Na pewno plusem zespołu jest zgranie i kolektyw bo praktycznie skład nie uległ w ogóle zmianie po ostatnim sezonie i widać to w lidze gdzie wygrali trzy pierwsze spotkania nie tracą nawet bramki. Ta dobrze nie było w Lidze Mistrzów ale do tych rozgrywek wrócili po 9-letniej przerwie tak więc muszą się oswoić z tym poziomem. Na starcie przegrali na wyjeździe wysoko 3:0 z Jeonbuk, w drugiej kolejce było już znacznie lepiej remis z Guangzhou u siebie 1:1.
Tak jak wspomniałem przegrany utrudni sobie strasznie sytuacje w grupie ale patrząc na styl gry gospodarzy tutaj po bramce dla gości i gospodarzy powinno być.
⛔100
 
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Kobiety
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Korea Południowa - Czechy
Typ: Korea Południowa
Kurs: 1.80
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Prezent od buka, wszędzie indziej kurs 1.40-1.50 i nawet takie byłyby value, a tu buk ocenia szanse obu ekip jako niemal wyrównane, co jest niedorzecznością. Czeszki czerwona latarnia, jedyna ekipa bez wygranej, Kubeskova chyba zupełnie bez formy, dostaje sromotne lania od najlepszych, ale też ze słabymi Niemkami czy Szkotkami swoich szans nie wykorzystały. Koreanki na zupełnie innym poziomie, mocno się trzymają w górnej połówce tabeli (3-2), potrafiły ograć Rosjanki i choć nie są demonem regularności, to z Czeszkami powinny sobie łatwo poradzić. ✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
starytyper 4

starytyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,ENGLAND
Godzina: 20:45
Spotkanie: Skelmersdale Utd - Witton Albion
Typ: 1
Kurs: 1,58
Buk: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wytypowałem lige Angielską ,według mnie faworytem dziś są zdecydowanie gospodarze czyli Skelmersdale Utd , dużym atutem jaki przemawia za wygrana gospodarzy jest ich wygrana z dzisiejszym przeciwnikiem na wyjeżdzie ,jak i to że grają teraz u siebie ,ostatnie 2 mecze przegrali wiec dzis będą dążyć do zwycięstwa,to jest mój typ na dziś i nie widze innej opcji.:grin:
kiepska analiza
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Galatasaray Stambuł
Typ: over 3.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niby pierwsze spotkanie zakończyło się po myśli Chelsea (remis 1-1, nie jest złym wynikiem w kontekście rewanżu na własnym boisku) to jednak dziś podopiecznych Jose Mourinho czeka prawdziwy test. Nikt bowiem nie wyobraża sobie by ekipa ze Stamford Bridge nie znalazła się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, jednak pamiętajmy, że Galatasaray to drużyna doświadczona z wieloma naprawdę dobrymi zawodnikami (chociażby Drogba czy Sneijder - zawodnicy, którzy w przeszłości zdobywali Ligę Mistrzów) więc The Blues czeka dziś na pewno ciężka przeprawa i jeżeli myślą o awansie muszą zagrać na 100% swoich możliwości.
Ja postanowiłem zagrać w dzisiejszym meczu powyżej 3.5 goli strzelonych. Wydaje mi się, że wynik pierwszego meczu niejako zmusza obie drużyna do zdobywania bramek w dzisiejszym spotkaniu. Oczywiście wynik bezbramkowy Chelsea dziś da awans ale nie sądzę by Jose Mourinho postawił dziś na bronienie jedynie własnej bramki, bo to może okazać się zgubne. Jeśli chodzi o Galatasaray to oni akurat nie mają nic do straceni, muszą zaryzykować i strzelić gola, bowiem zbyt asekuracyjna gra dziś im po prostu nic nie da. Zresztą Roberto Mancini szkoleniowiec drużyny z Turcji sam podkreśla, że jego drużyna, musi zagrać odważniej niż w pierwszym meczu kiedy to przez pierwsze 20 minut zagrali zbyt asekuracyjnie i chyba przestraszyli się swojego rywala - taka sytuacja myślą o awansie nie może mieć dziś miejsca.
Nie będą w tym temacie przytaczał statystyk obu ekip ze swoich lig (ile bramek strzelają, ile tracą czy jak często notują overy), bo wydaje mi się, że takie spotkanie rządzi się swoimi prawami i w zależności od wyniki albo jedni albo drudzy będą dziś ryzykowali więcej co stworzy sytuację rywalom na kontry ale też na bramki dla drużyny goniącej.
Przypomnę jedynie spotkanie sprzed trzech tygodni, wtedy Chelsea już na początku narzuciła swój styl gry i Galatasaray długo nie wiedział jak odpowiedzieć drużynie z Wysp, jednak mimo znakomitych sytuacji by podwyższyć prowadzenie Chelsea tego nie zrobiła. W efekcie w drugiej połowie to gospodarze strzelili gola i zremisowali tamto spotkanie. Wtedy sporo pretensji miał do swoich zawodników Jose Mourinho mówiąc, że mają okazję do dobicia rywala trzeba ją wykorzystywać, bo inaczej kończy się to w taki sposób jak się skończyło. W tamtym spotkaniu obie ekipy oddały w sumie 9 celnych strzałów na bramkę rywali, myślę, że dziś te statystyki mogą być nieco wyższe, a i statystyka strzelonych bramek również powinna być większa niż w pierwszym spotkaniu.
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt- Schalke
Typ: Pierwsza połowa- over 1,5
Kurs: 1,92
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zacznę banałem, czyli wszyscy już wiemy kto z tej pary zagra w 1/4, więc zawodnicy którzy wybiegną na murawę, zarówno Realu jak i Schalke zagrają bez żadnej presji. W Schalke już zapowiadają, że Bundesliga w tym momencie jest priorytetem i głupio byłoby stracić jakiegoś ważnego zawodnika w meczu bez stawki, tak więc w niemieckiej drużynie można spodziewać się zawodników, którzy zazwyczaj grzeją ławę i mają wiele do udowodnienia trenerowi, także motywacji nie zabraknie. W Realu zresztą na pewno również nie zobaczymy najmocniejszego składu, będą mogli pograć rezerwowi piłkarze, co nie znaczy, że Real straci tak bardzo na jakości, bo na ławce nie mają słabych piłkarzy, dodatkowo będą oni bardzo zmotywowani i będę chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Jak czytałem już gdzieś tutaj na forum, bardzo możliwe, że zagra Ronaldo i będzie chciał sobie postrzelać, żeby znów zostać królem strzelców LM. Ogólnie spodziewam się sporej ilości bramek, ofensywnej gry, zwłaszcza po stronie Realu i liczę, że już do przerwy padną co najmniej 2 bramki.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea - Galatasaray
Typ: Galatasaray over 3,5 RR
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
To że faworytem tego spotkania jest Chelsea to mnie nie dziwi i nie zamierzam tego w żadne sposób negować. Uważam jednak że Galatasaray nie przyjedzie do Londynu tylko i wyłącznie się bronić licząc na kontrę. W końcu jest to ekipa którą stać na grę ofensywną a co ważniejsze ma kim grać w przodzie. Drogba ( atak 22/8),Sneijder ( atak 19/9) czy będący w dobrej formie Yilmaz B.Burak (atak 23/13). I myślę że parę razy przetestują obronę Chelsea która mam nadzieje będzie się ratować wybiciami za bramkę co oczywiście zostanie zamienione na rzuty rożne. W Turcji Galatasaray wykonywał ich 7. I jak dla mnie linia 3,5 jest dość niska. Na ten przykład podam ostatni mecz Chelsea która grała u siebie przeciwko Totenham. Wygrali go bez problemowo 4-0 ale goście i tak bili 4 RR .
⛔100
 
P 6

paprotab

Użytkownik
Dyscyplina: AFC Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Esteghlal (Irn) - Al-Jazira (Uae)
Typ: Remis lub Al-Jazira
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego bedzie rozgrywany mecz azjatyckiej ligi mistrzow pomiedzy
iranskim Esteghlal a druzyna ze zjednoczonych emiratow arabskich Al-Jazira. Typ swoj opieram jedynie na statystykach gdyz
daleko mi od zarowno rozgrywek ligowych tych zespolow jak i calej AFC.
Esteghlal- na 27 meczow w lidze tylko 32 bramki strzelone; w rozgrywkach AFC jak narazie 2 porazki po 1;0 kazda;
Al jazira- w rozgrywkach AFC jak narazie 2 zwyciestwa 3:1, 3:2; w lidze po 19 meczach maja zdobytych
34 bramki(1,79 na mecz)
Uwazam ze statystyki jak najbardziej na korzysc zespolu z emiratow arabskich. Spodziewam sie tu pozytywnego wyniku.
✅83
 
moneymach 10

moneymach

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt- Schalke
Typ: Real - 1
Kurs: 1,58
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Sprawa awansu jest rozstrzygnięta i jeśli komuś by się chciało w tym meczu strzelić 6 bramek to tylko gospodarzom. Real jest w gazie, chce sobie poprawić i tak już dobry humor przed Gran Derbi. CR7 na pewno ma chrapkę na zdobywanie bramek, które przybliżą go do korony króla strzelców obecnej edycji Ligi Mistrzów, więc i dzisiaj powinien coś trafić. Poza tym w ostatnich meczach u siebie Real wygrywał różnicą dwóch bramek; przeciwnik też im leży. Stawiam dzisiaj na zespół z Madrytu ze skromnym handicapem.
✅58
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie: Chelsea - Galatasaray
Typ: EH (0-2)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tak szczerze to nie rozumiem takiego faworyzowania Chelsea o którym świadczą wystawione kursy... 1,35 na zespół, który niecały miesiąc temu z dzisiejszym przeciwnikiem zremisował 1:1. Ok może i The Blues to dzisiaj wygrają ale nie sądzę, że więcej niż 1 bramką. Wcale też nie zdziwi mnie jakiś bezbramkowy remis przy tej całej minimalistycznej grze Mou.
Ustalmy jedno a mianowicie to, że Galata na Stamford na pewno podejmie walkę. Ostatni raz kiedy turecki zespół przegrał spotkanie więcej niż 1 bramką miał miejsce 27 listopada 2013 w meczu z samym Realem Madryt. Ok krajowe podwórko mało wymagające ale Turcy w LM zepną się dziś na maxa jak to było chociażby w meczu z Juventusem.
Z drugiej strony gospodarzy to nie zespół, który mając np. 1:0 atakuje dalej na full obrotach i dobija przeciwnika rozbijając go w pył. Zemściło się to na nich już nie raz (chociażby mecze z West Brom czy Stoke). Uważam, że dzisiaj za duża stawka spotkania aby miała tu być jakaś konkretna przewaga którejś z drużyn ( i dopuszczam w głowie nawet awans Turków, choć o to będzie bardzo ciężko ze względu na straconą bramkę u siebie). Podsumowując stawiam, że Chelsea nie wygra dzisiejszego spotkania więcej niż 1 golem. Powodzenia !
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis Q-Miami
Godzina: 15:00
Spotkanie: Benjamin Becker - Malek Jaziri
Typ: Malek Jaziri
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niestety kursy już lecą na Tunezyjskiego tenisiste. Malek od dłuższego czasu prezentuje dobrą formę, świetny występ w Dubaiu gdzie doszedł go 3r przegrywając już a wiele lepszym zawodnikiem, Kohlschreiberem.Oglądając jego mecz w 2r z Devvermanem można było zauważyć trzymanie piłki w korcie oraz spokojną grę, moim zdaniem to dziś powinno wystarczyć na Beckera,który aktualnie prezentuje się słabo, mnóstwo błędów, nie wytrzymuje długich wymian, jedynie pomaga mu jego serwis.
Spotkali się ze sobą rok temu, co prawda na clayu ale gładko wygrał Jaziri, obecnie nawet na twrdej nawierzchni radzi sobie lepiej od Niemca i spokojnie stać Tunezyjczyka na awans do turnieju głównego.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bartooo 16

bartooo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy
Godzina: 17:10
Spotkanie: Plzen - Kometa Brno
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Kolejne zespoły w lidze czeskiej wkraczają w fazę Play Off.
Bardzo dużym faworytem jest ekipa gospodarzy. Plzen to bardzo solidna firma, która marzy o kolejnym tytule. Zespół fenomenalnie grający na CEZ Arenie w kontekście całego sezonu zasadniczego. Nie ma co kierować się ostatnimi spotkaniami przed Play Offami ponieważ z reguły są to szachy oraz kalkulacja sił.
W zespole gospodarzy kilku bardzo dobrze grających hokeistów. Na słowa uznania zasługują oczywiście Vaclav Pletka oraz Radek Duda. Dwaj szybcy i rewelacyjnie grający skrzydłowi. Niewątpliwie stanowiąc o sile zespołu i na nich można z reguły liczyć. Pierwsze starcie jest niezwykle ważne by odpowiednio wejść w pojedynek.
Plzen to bardzo doświadczona ekipa, która nie powinna popełnić błędu na samym początku. Wiedzą że mają bardzo trudnego rywala w walce o Mistrzostwo Kraju więc jak najszybciej muszą eliminować pozostałe ekipy by zachować sporo sił.
Jak już pisałem - pierwsze spotkanie najistotniejsze bo bardzo przybliży to awansu i na pewno zbije zapędy Komety.
Dwa słówka o Komecie ? Ja jestem zdania że z silnymi rywalami grając na wyjeździe nie mają za dużo argumentów. Dla przykładu porażki ze Spartą oraz Trzyńcem w momencie gdy walczyli jeszcze o punkty. 7-0 i 10-2 mówią same za siebie.
CEZ Arena ma być dzisiaj szczelnie wypełniona a przynajmniej powinna być więc gospodarze mają duży atut. Uwielbiają grać dla publiki.
⛔100
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Schalke
TYP: 1 (-2,5)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365

Dla mnie gadka, że Real nie musi, bo Real się szykuje na Gran Derbi to totalna głupota. Real zagra dla kibiców, jest jeszcze Ronaldo, który może dzisiaj zdobyc multum bramek i zapewnic sobie praktycznie koronę jeśli chodzi o strzelców. Za Schalke nie przemawia nic. Nie będzie żadnej sensacji, nie będzie żadnego remisu. Real znowu zmiecie Schalke i takie będą fakty. Może i nie zagra Benzema ale Illaramendi, Isco czy Morata to naprawdę świetni grajkowie i oni też będą chcieli się pokazac przed trenerem. Liczę na pogrom ze strony Realu i nie przemawia do mnie nadchodzący Gran Derbi. Schalke jest po prostu za słabe na Real i wynik (mam nadzieję dwucyfrowy) w tym dwumeczu tylko potwierdzi, że niemiecki zespół nijak się ma do giganta z Hiszpanii. Dla ostrożnych polecam też handi w stronę Realu -1,5, bo to już jest pewniak za grubą kasę. Pobieram -2,5 i jednocześnie polecam Wam, bo to świetny typ na dzisiaj.
⛔100
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
Dyscyplina: Champions League - Piłka nożna ⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Schalke
Typ: Real over 3,5 gola
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Zgadzam się z użytkownikiem wyżej i proponuję inny wariant na dzisiejsze spotkanie Realu Madryt, a mianowicie over Królewskich. Schalke na pewno nie może się łudzić że coś tu jest jeszcze do ugrania i będzie to siedzieć w świadomości zawodników. Real wystawia skład dość mocno rezerwowy ale czy jakość gry przez to aż tak znacznie ucierpi ? Moim zdaniem nie, piłkarze którzy dzisiaj zagrają wiedzą że muszą dać z siebie 100 %, przecież Morata czy Isco za każdym razem muszą udowadniać swoją wartość, wiadomo jak skończyły się dla tych piłkarzy ich słabe występy gdy dostawali poprzednie szanse w tym sezonie - ławka na wiele spotkań. Pozostaje jeszcze kwestia Ronaldo, który nie chce odpoczywać, chce strzelać gole i pobijać kolejne rekordy. Real Madryt nawet w rezerwowym składzie jest o kilka klas lepszy niż Schalke i jestem przekonany że dzisiaj zobaczymy wiele bramek na Bernabeu a kibice nie będą zawiedzeni.
⛔100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Crawley Town - Wolves
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzień dobry. Krótko i na temat. Spotkanie lidera ligi z przeciętniakiem. Goście cały czas czują na plecach oddech ekip Brentford i Leyton, dlatego interesują ich tylko 3 pkt. Ostatnio remis na własnym stadionie, jednak wcześniej seria wysokich zwycięstw, generalnie zespół w bardzo dobrej dyspozycji. Cała ekipa skoncetrowana jest tylko i wyłącznie na awansie, dlatego ambicji i zaangażowania im nie brakuje. Skład z tego co widzę również optymalny. Ponadto patrząc na statystyki, &#39;z kim do kogo&#39; ;) . Ostatnie spotkanie obu ekip 2:1 na korzyść wilków..zatem, po takim kursie, czysta 2 . Polecam!
powtórzony typ ⛔100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Europa, EuroChallenge - play off
Godzina: 18:00 Spotkanie: Tartu Rock - Szolnoki Olaj Typ: Tartu Rock
Kurs: 1,57 Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiaj ponownie gram typ z meczu pomiędzy liderem ligi z Estonii a liderem ligi z Węgier. W ich rywalizacji wynik po 2 meczach jest remisowy. Każdy z tych zespołów wygrał mecz u siebie. Ten 3 mecz rozstrzygnie rywalizację. Oto moje argumenty za zwycięstwem Tartu Rock:
  • gospodarze to drużyna swojej hali - bardzo rzadko przegrywa u siebie - na 21 ostatnich meczy tylko 2 porażki - mają w tej chwili serię 18 zwycięstw u siebie

  • goście bardzo słabo grają na wyjazdach - na 21 ostatnich meczy tylko w 4 zwyciężyli - mają teraz serie 4 porażek z rzędu

  • oglądałem pierwszy mecz tych drużyn - gospodarze dużo lepiej grali przez 3 pierwsze kwarty i chyba myśleli że spokojnie z dużą przewagą wygrają mecz i to się zemściło na nich w 4 kwarcie gdzie gospodarze stale się mylili a goście co chwile trafiali - myślę że dzisiaj gospodarze będą skoncentrowani przez cały mecz i nie pozwolą na zbyt dużo gościom

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy, ćwierćfinał
Godzina: 17:00 Spotkanie: Třinec - Pardubice
Typ: 1 [hc 0:2,5]
Kurs: 3,75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Pierwsze spotkanie 1/4 finału w lidze czeskiej. Faworytem i to zdecydowanym są gospodarze. Aż nie chce mi się wierzyć, aby w pierwszym spotkaniu oddali pole Pardubicom. Třinec miał 11 dni odpoczynku więc na pewno zespół jest odpowiednio przygotowany mentalnie i fizycznie. Szczególnie w meczach na swoim lodzie gospdoarze w sezonie zasadniczym prezentowali się bardzo dobrze. 26 gier, 19 wygranych w reg. czasie i bramki 91-51. W tabeli zajęli 2 miejsce za Spartą. Pardubice przebijały się przez preeliminacje. Ograł w nich Slavię, ale wynikiem 3:2 i co ważne w ostatnim meczu 6:4, choć przegrywał 0:2 i 3:4 przed 3 tercją. Oczekuję w tym spotkaniu zmasowanych ataków gospodarzy od początku meczu i raczej pewnej wygranej tego zespołu. Pardubice co więcej grają z marszu, bo 5 mecz z Slavią był w niedzielę więc na pewno może brakować też świeżości pod koniec meczu. ⛔100
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Mistrzów, 20:45
Chelsea v Galatasaray
Typ: Przynajmniej 1 żółta kartka Chelsea w 1. połowie
Kurs: 1,91
Bwin

Bardzo smaczny kurs, z którego próbuję skorzystać. Nie będę podawał statystyk, bo to nie ma również wielkiego sensu, to bardziej intuicyjny typ. Uważam, że Chelsea nie wytrzyma i może kilka razy sfaulować, powinni grać świetnie w defensywie, nawet kosztem kartki. Jako kolejny argument do tego typu dodałbym, że na pewno gospodarze nie są mocną drużyną i Galatasaray ma czego szukać dzisiaj na Stamford Bridge. Swoją drogą liczę na dobre tempo i zacięty mecz.
Sędzią głównym spotkania będzie Felix Brych.
✅91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom