>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.02.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis - WTA Rio de Janeiro 2016
Godzina: 17:35
Spotkanie: Bogdan A. - Arruabarrena-Vecino L.
Typ: Arruabarrena-Vecino L. Dw: 2:0
Kurs: 1.89
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj nietypowo odważę się na WTA Tour ;). Zawodniczki dzieli spora różnica jakości. Lara potrafiła wygrywać turnieje WTA na mączce, natomiast Ana to zawodniczka grająca głównie w ittf-ach. Hiszpanka rozgniotła przedwczoraj zawodniczkę o zbliżonej klasie do Bogdan - Rebecce Peterson, oddając jej zaledwie trzy gemy. Ana wygrała z słabą Brazylijką Ce. Rumunka w ostatnich kilku miesiącach nie wygrała ani razu z zawodniczką pokroju Lary, stąd też taki typ.
⛔ 100
 
cappadonna 0

cappadonna

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Borussia-Porto
Typ: BTS
Kurs: 1,95
Bet365
Analiza:
Ciekawe drużyny i zapowiada się ciekawy piłkarski spektakl. Obie drużyny bramkostrzelne, u siebie jak i na wyjeździe. Przewaga Niemców w tym meczu jest oczywista jak aut po bloku. Aczkolwiek dobrze wiem, że zespół z Portugalii to nie chłopcy do bicia i każda strzelona bramka będzie miała kolosalne znaczenie w meczu rewanżowym.
⛔ 100
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Galatasaray - Lazio
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: BET365
Analiza: Dziś do Stambułu przyjeżdża drużyna ze stolicy Italii, według mnie jest to jeden z najciekawszych meczy tej rundy Ligi Europy obok spotkania Dortmundu z Porto. Obie drużyny mają fantastycznych zawodników ofensywnych, a gospodarze dodatkowo będą chcieli zamazać ostatni wybryk na własnym stadionie, gdyż w meczu z Konyasporem zremisowali bezbramkowo. Ponadto Galata jest niemalże w pełni zdrowa natomiast w Lazio nie zagra Balde Keita, a także filar obrony - Stefan De Vrij, bez niego Lazio niemalże nie ma szans zachować czystego konta, a jestem zdania, że stracą więcej niż jedną bramkę, lecz trzeba zawsze pamiętać, że mają takich zawodników jak Felipe Anderson czy Antonio Candreva, którzy zawsze potrafią coś do przodu pociągnąć.
Powodzenia!


⛔ 100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyścigi psów
Godzina: 17:08 czasu polskiego
Spotkanie: Romford, 575m flat, S1
Typ: 3. Rough Mystery wygra
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczorajszy dzień zaliczam jako swą przestroge do pisania kiepskich analiz w 15 minut, bądź co bądź na psy, tor czy chociażby pogodę potrzeba nieco więcej czasu. Trochę głupotę zagrałem z niskim value, więc powracam do mej niepisanej zasady, że kursy tylko powyżej 3.00 i z dokładną analizą, również tą na forum.
W dniu dzisiejszym na Romford zobaczymy świetne widowisko, gdyż każdy z biegnących psów wg bukmachera ma niemalże takie same szanse, lecz przyjrzyjmy się bliżej...
Na pierwszym torze pobiegnie Slick Seacat, który jest w przyzwoitej formie jak na jej wyniki z czasem najlepszym 35.96. Niestety na jej nieszczęście będzie dość duża walka pomiędzy Classy Look z toru 2, gdyż wyjścia z klatki mają naprawdę dobre, lecz przy probie dochodzenia pozostałych psów tak jakby odpuszczają swą pozycję. Chłodnym okiem Classy Look powinna wygrać na starcie, jest stosunkowo niskiej wagi pieskiem i w ostatnim biegu wyrównała z czasem 36.00. Wg mnie pozycja inside będzie jej i będę brał to pod uwagę przy zakładzie forecast.
Pozycja outside, tor 5 - Sneezys Saver. Niewątpliwie jest w stanie powalczyć, starty w kratkę, lecz jest silnym psem by pobiec poniżej 36.00. Powalczy bo lubi challenge, a Millwards Flash... tez je lubi! Będą wiele razy pozycje te zmieniane, a w każdym ich biegu jak nie da się tego przewidzieć, tak i w tym.
I na torze 4. Underground Vada, dobry pies i był tu mym kluczowym ze względu na powolne starty. Biega w granicach 30.10, zdecydowanie najcięższa z tego biegu i myślę, że dopisze się w challenge outsidowy, gdyż często jest wystawiana z klatki 5, nawet 6. I czas na mego faworyta, który jest, a raczej był nieszczęsny. Solo pobiegła najlepszy czas 35.89. Niestety ma pecha na startach, bardzo często jest blokowana i nie potrafi pobiec na swoje wyżyny. Teraz ma drogę nieco ułatwione gdyż Vada ma słabe starty, a Classy Cook będzie biegła po wewnętrznej i jest do zforsowania dziś.
Podsumowując nawet bukmacher zauważył, że każdy z psów ma tutaj równe szanse dając niemal identyczne kursy. Ja uważam jednak, iż doświadczona Rough Mystery ma szansę się tutaj przełamać, gdyż dość nieszczęśliwie zostaje spychana, a w tym biegu ma dość wygodną pozycje startową. Pobiegła ponadto świetną solówke z czasem poniżej 36.00, co pokazuje, że jest godna uwagi w tym biegu.
⛔ 100
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: AS Saint-Etienne - FC Basel
Typ: x lub Basel
Kurs: 1.60
Buk: Bwin
Analiza:
Bardzo ciekawy moim zdaniem mecz. Wiadomo, że wszyscy mówią gospodarze u siebie mają dobrą passę, zremisowali tylko z monaco bla bla bla.
Moim głównym argumentem jest to że gospodarze nie mają zbyt dużego doświadczenia w tego typu rozgrywkach - liga to co innego, w lidze mogą wszystko. W przeciwieństwie do nich drużyna ze szwajcarii ma bardzo duże doświadczenie w LM jak i w LE. Wielu z Was już na pewno się w poprzednich sezonach przejechało ( pamiętne czasy gdy odpadł tottenham ???? ). Basel jest w stanie strzelić w każdym swoim sezonie gola na wyjeździe obojętnie jakiej klasy zespołowi. To że strzelą gola to jest dla mnie pewne - wiedzą dobrze, że w domu da im to wielką przewagę a co za tym idzie awans do następnej rundy. Bo moim zdaniem to właśnie Basel jest pretendentem do kolejnej fazy (zawsze zachodzą dość daleko).
Dla odważniejszych polecam zagrać czystą dwójkę ???? bo nie sądzę, że gospodarcze mają jakiekolwiek szanse na wygranie tego spotkania ????
⛔ 100
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Villarreal - Napoli
typ: dw 1:0
Kurs: 6.20
Buk: Bah
Analiza:
Jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszego wieczoru. Villarreal to 4 siła Hiszpańskiej Primera diviosion. Bilans ich spotkań na własnym stadionie to 10-2-1 (bramki 19-7) jedna niefortunna porażka z rewelacyjna wówczas Celta.W Le bilans 3-0-0 (bramki 6-0). Gospodarze dzisiejszego meczu często swoje spotkania wygrywają w stosunku 1-0. Liczę, że tego wieczoru również padnie taki wynik. Napoli to oczywiście znakomita drużyna, która rozgrywa świetny sezon i pod wodzą Sarriego prezentuje bardzo efektowny i skuteczny futbol. Natomiast mają za sobą pechowo przegrany mecz z Juve i trzeba gonić rywala z Turynu. Na dzisiejszy mecz gospodarze mają wyjść w nieco okrojonym składzie, bez Higuaina m.in czy Insigne.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy, 1/16 finału
Spotkanie: Augsburg – Liverpool
Typ: over 2.5
Kurs: 2.13
Buk: Pinnacle
Godz. 21:05
Analiza:
Do gry wracamy także w Lidze Europy, w jednym ze spotkań dojdzie do powrotu Kloppa do Niemiec, jego Liverpool będzie się mierzył z Augsburgiem. Gospodarze po fantastycznym zeszłym sezonie, kolejną niespodziankę sprawili awansując do fazy pucharowej Ligi Europy. Fantastyczny wynik w poprzednim roku zawdzięczają bezkompromisowej i odważnej grze zanotowali aż 15 porażek (nawet jeden ze spadkowiczów miał mnie) ale tylko cztery mecze zremisowali przy 15 zwycięstwach. Tak mocni w tym roku nie są, tylko oczko przewagi nad strefą spadkową i wydaje mi się że Bundesliga to ich priorytet, ale to dobra informacja bo mogą podejść do tego starcia na większym luzie a to dobre dla typu. Augsburg potrafi zagrać bardzo dobre zawody w defensywie ale raczej to nie dotyczy spotkań w których przeciwnik ma po prostu ogromną jakość w ofensywie grając odważnie. Faza grupowa to 12 bramek strzelonych przy 11 straconych w tym 7:7 w domu – Bilbao czyli właśnie zespół stawiający na atak dwa razy wbił trzy bramki. W Bundeslidze Dortmund, Bayern, Monchengladbach nie mieli problemów z forsowaniem tej defensywy. Liverpool podchodzi do tych rozgrywek bardzo poważnie bo to jedyna droga na Ligę Mistrzów, Klopp doskonale zna swojego rywala to jego duży plus, dla mnie jednak taktyka będzie prosta. Postawią na ofensywną grę bo taka daje im najlepsze wyniki. Postawa defensywa to momentami kataklizm i wszyscy doskonale o tym zdają sobie sprawę, tym bardziej że ciągle Jurgen musi tam rotować przez kontuzje, dowodem na to jak to słabo wygląda jest fakt że już wzmacniają tą formacje, po sezonie do zespołu dołączy Matip z Schalke. Najważniejsza w tej chwili wiadomość jest taka że lista kontuzjowanych w ofensywie coraz mniejsza powrócili Coutinho, Stturidge i od razu był pogrom w starciu z Aston Villa i to na wyjeździe 0:6. Czyli tak jak wspomniałem ze zdrowymi zawodnikami Liverpool jest świetny w ofensywie, szczególnie z kontry. Liverpool ze swoją piłką, Augsburg odważny bez presji to mi po sumowaniu daje spotkanie z minimum trzema bramkami.
⛔ 100
 
stanley-63 857,6K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska
Godzina 19:00
Fiorentina : Tottenham
Tottenham strzeli w obydwu połowach
4.50
Bet365
Prawdopodobnie Włosi wyjdą dziś rezerwowym składem , co do Tottenhamu nie doczytałem czy oni również nie wystawia zmienników ale ogólnie na gole liczę w tym meczu , obie drużyny w ligach spisują się wyjątkowo dobrze patrząc też pod względem bramek , Fiorentina w lidze 44:24 a Tottenham 47:20 , Fiorentina w fazie grupowej LE zajęła 2 miejsce i patrząc jak im szło to w meczach u siebie powiem nie za bardzo 1-0-2 i br. 3:4 natomiast Tottenham w grupie zajął pierwszą pozycję z bilansem 4-1-1 i br 12:6 a wyjazdy 1-1-1 br 3:3 no może nie rozrywa pewnej części ciała ale liczę że dziś powinni wysoko postawić poprzeczkę Fiorentinie a że w dwumeczu najważniejsze są bramki zdobyte na wyjazdach stąd liczę na gole Tottenhamu chyba że Anglicy LE potraktują mniej poważnie i jednym słowem oleją LE a skupią się wyłącznie na lidze jednak z drugiej strony to po co by była walka w fazie grupowej i awans do 1/16 by zaraz odpaść tak więc liczę że na Stadio Artemio Franchi we Fiorentinie zobaczymy całkiem ciekawy mecz ze sporą ilością bramek !
⛔ 100
 
hills 3

hills

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Augsburg - Liverpool
Typ: Liverpool
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cóż, jestem niesamowicie zdziwiony tak wysokim kursem na Liverpool. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Przewidywany skład the Reds w tym samym zestawieniu rozgromił Aston Villę na ich własnym stadionie 6:0. Wygląda on następująco:
Mignolet – Clyne, Caulker, Sakho, Moreno – Milner, Henderson, Emre Can – Firmino, Sturridge, Coutinho
Trio Firminio - Stu - Cou jest w stanie wygrać to spotkanie w pojedynkę.
Druga sprawa to wypowiedź Kloppa w konferencji przedmeczowej. Jürgen dał jasny przekaz podczas wczorajszej konferencji prasowej, sugerując, iż Liverpool zamierza powalczyć o zwycięstwo w Lidze Europy, co może być dla klubu przepustką do gry w przyszłorocznej Champions League. Czy może być coś bardziej motywującego?
Z pewnością Liverpool będzie chciał się ustawić komfortowo na rewanż w domu 25 lutego.
Typuję 0:2 dla the Reds.
⛔ 100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fiorentina - Tottenham
Typ: Tottenham pierwszy zdobędzie 7 rzutów rożnych.
Kurs: 4,50
Bukmacher:
Analiza:
Wskutek odwiedzin grypy zażywam dużo antybiotyków, więc musiałem dwa razy przecierać oczy ze zdumienia widząc ten kurs!!
Fiora, wg mojej skromnej opinii, jest słabą drużyną, grającą w słabej obecnie lidze i będącą w słabej formie. (Proszę aby jej fani nie chowali do mnie urazy ???? ) Ostatnie przekonujące zwycięstwo odniosła 24 stycznia nad Torino (2:0). Poprzednie dwie wygrane to skromne 2:1 po golach w doliczonym czasie gry. W poprzednich 5 meczach to rywale trzy razy zdobywali więcej rzutów rożnych.
Tottenham zaś to pretendent do tytułu mistrza Premier League, który wygrał kolejnych 7 meczów (na rozkładzie w tym czasie m.in. Leicester i Man City w osatniej kolejce a 5 z tych meczów kończyło się pokryciem handicapu).
Jeśli zaś chodzi o ilość zdobywanych w meczach Premier League rożnych, to nie licząc potyczki z City bilans ostatnich 3 spotkań przedstawia się następująco:
15:1 z Watford
8:6 z Norwich
10:3 z Crystal Palace.
2 z tych meczy to wyjazdy.
Dla ostrożniejszych polecam kurs na 5 rożnych za 2,65.
⛔ 100
 
P 57

pro-punter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Augsburg - Liverpool
Typ: Augsburg strzeli
Kurs: 1.50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Na dzien dzisiejszy moje statystyki w typach dniach wynosza 3-0-0(3 typy trafione - 0 zwrotow - 0 nie trafionych) Tradycyjnie mam dwa powody dla ktorych warto postawic na ten typ. Po pierwsze, przecietna i nieregularna forma Liverpoolu. Poza wysokim zwyciestwem z beznadziejna i najslabsza ekipa Premier League. To tak naprawde ciezko znalezc pozytywy. Porazka 2:1 z West Hamem(w doliczonym czasie) Remis u siebie ze slabiutkim Sunderlandem czy porazka 2:0 z Leicester City pokazuja slabosc Liverpool FC. Po drugie, Augsburg strzelil ostatnio u siebie w meczu z Bayernem Monachium. Strzelcem gola okazal sie Bobadilla, dlatego warto przyjrzec sie takze typowi Bobadilla strzeli z kursem 3.20 lub Bobadilla strzeli pierwszy z kursem 11.00. Jesli potrafil strzelic z Bayernem to teraz bedzie mial moim zdaniem duzo latwiej strzelic Liverpoolowi. Powodzenia!
⛔ 100
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar CEV
Godzina: 20:30
Spotkanie: Perugia - Dynamo Moskwa
Typ: over 183.5 punkta
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Ćwierćfinał, a właściwie Runda Challenge Pucharu CEV , w którym włoska Perugia podejmuje obrońcę pucharu Dynamo Moskwa. Mimo, że Rosjanie bronią tego trofeum to puchar ten jest dla nich właściwie pocieszeniem po niespodziewanym braku awansu do fazy play off Champions League. Perugia ma za sobą 3 rundy w Pucharze CEV (mecz i rewanż) w których w 6-u spotkaniach odniosła komplet zwycięstw tracąc zaledwie 3 pojedyncze sety. Trzeba jednak przyznać, że rywali w tych meczach nie miała z najwyższej półki, bo byli nimi kolejno: czeskie Karlovarsko, słowacki Presov i niemieckie Duren. Dynamo natomiast w fazie grupowej Champions League odniosło 3 gładkie zwycięstwa po 3:0 u siebie i poniosło 3 porażki na wyjazdach (w tym jedna walkowerem z tureckim Ziratem), a rywalami w tych meczach byli Friedrichshafen, Paris i właśnie Zirat. W rosyjskiej Superlidze Dynamo całkiem nieźle i jest obecnie wiceliderem z bilansem 11-4, natomiast Perugia we włoskiej Serie A zajmuje 4-te miejsce z bilansem 12-6 i spisuje się zdecydowanie lepiej u siebie niż na wyjeździe. I właśnie fakt, że dzisiaj gra w domu oraz słaba dotychczas postawa Dynama na wyjeździe, wydaje się lekko przeważać szalę w jej stronę. Jednak wszystko wskazuje na to, że Zaytsev i spółka będą starali się za wszelką cenę obronić trofeum i na pewno nie odpuszczą żadnego meczu. Zapowiada się wyrównana walka, a więc over 183.5 punkta jest jak najbardziej realny.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom