>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.02.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 18. Lutego


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LM
Spotkanie Schalke-real M
Typ; Real M 2 golami
Kurs 4.80
Buk unibet
Godz: 20:45
Analiza: Na środę wybrałem spotkanie w którym madrycki Real pojedzie na wyjazd do zespołu Schalke Gelsenkirchen, naturlanie faworytem w tym dwumeczu jest ekipa ze stolicy Hiszpanii, która jest aktualnie obrońcą tytułu. Uważam że Real jest w stanie już w pierwszym spotkaniu zapewnić sobie awans do kolejnej rundy jak to miało miejsce przed rokiem gdzie ekipa z Hiszpanii w pierwszym starciu w Gelsenkirchen wygrała 1:6, w drugim 3:1, pewnie awansując do dalszych gier. Jak do tej pory obie ekipy grały ze sobą tylko dwukrotnie i zawsze wygrywali Hiszpanie. Schalke nawet na swoim boisku radzi sobie raczej słabo, W lidze mistrzów zdobyli u siebie 4 punkty wygrywajac 4:3 ze Sportingiem , remisując z Mariborem, i przegrywając z Chelsea aż 0:5 więc uważam że jest to niezwykle słaba ekipa , która tylko z 8 punktami weszła do kolejnej fazy , real natomiast nieważne czy u siebie czy na wyjeździe wygrał wszystkie możliwe spotkania. Tutaj też goscie będą chcieli zapewnić sobie już awans do kolejnej rundy i śmiem twierdzić że z taką dyspozycją obu zespołów to Real po prostu nie może tego spotkania wysoko nie wygrać.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Blanco Garbine Muguruza
Dyscyplina: Tenis - Dubaj, WTA
Godzina: 9:00
Typ: over 21.5 gema
Bukmacher: Pinnacle Sports @ 2.19
Agnieszka dzisiaj w meczu z przeciętną Francuzką Caroline Garcią pokazała, że w ostatnich dniach ma pewne zachwiania formy. Po trzech porażkach nie bez problemu pokonała słabą na twardej nawierzchni Garcię jednak uważam, że to spotkanie może być przełomowe dla Polki.
Obie zawodniczki spotkały się już w tym roku i po bardzo ciężkim meczu wygrała 2:1 Muguruza i wydaje mi się, że podobnie to spotkanie skończy się teraz, jednak wygra Polka. W poprzednim spotkaniu rozegranych zostało rozegranych 30 gemów! Brak formy Polki może tu być także znaczący, ponieważ gdy Polka znajdowała się w dobrej formie ogrywała Hiszpankę spokojnie w dwóch setach, a ta nigdy nie zdobyła więcej niż trzy gemy w secie.
Obie zawodniczki bardzo dobrze radzą sobie na twardej nawierzchni i wydaje mi się, że 22 gemy to granica, którą spokojnie mogą ugrać.
⛔100
 
maveg 2

maveg

Użytkownik
Spotkanie: St. Louis Blues - Dallas Stars
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Typ: Blues OT
Bukmacher: 1,42
Kolejnym pojedynkiem jest starcie drugiego w lidze St. Louis i walczącego o PO Dallas Stars. Bilans ekipy gospodarzy prezentuję się następująco: 37-15-4. U siebie przegrali tylko 5 meczów. Goście prezentują się o wiele gorzej: 26-22-8. W tym meczu zabraknie atakującego Stars Seguina, który jest silnikiem napędowym dla drużyny z Dallas. W każdym meczu ciągnie on drużynę do zwycięstwa strzelając kolejne bramki. Braków kadrowych St. Louis dużych nie ma. Ekipy spotkają się po raz piąty ze sobą w tym sezonie. 3 razy lepsi byli goście, a raz wygrywali gospodarze. Myślę, że jest to dobry czas aby się zrewanżować i wygrać, szczególnie przed własną publicznością. #GOBLUES
Zły zapis
Brak bukmachera
⛔100
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
01:05
Carolina Hurricanes - New York Islanders
Eric Staal to score
3,50 betsson
Podobnie jak kolega GreenBoy swoje oczy kieruję do Raleigh, gdzie moi ukochani Canes podejmują dzisiaj Wyspiarzy z Nowego Jorku. Obydwa zespoły grają dzisiaj b2b po ostrym wczorajszym bombardowaniu. Canes zagrali bardzo dobry mecz w ofensywie w spotkaniu z Sens i byli znacznie bardziej skuteczni, mimo tego, że obydwie ekipy mają spore ograniczenia w doborze klasowych zawodników, to oglądało się bardzo przyjemnie ten mecz. Isles wczoraj przegrali w końcówce spotkania mecz z Rangers i derby skończyły się typowo hokejowym wynikiem 5-6.
Ja skupiam się w szczególności na graczu Canes, Ericu Staalu, który akurat wczoraj nie zapunktował. Wiadomo, że NHL to dosyć specyficzna liga i zawodnicy grający b2b rzadko kiedy grają na tym samym poziomie, chyba, że jest to poziom niski. Kapitan Huraganów jest głównym liderem tego zespołu, ale pomimo braku punktów w spotkaniu z Sens wierzę w jego dobrą dyspozycję. W ostatnich spotkaniach swojej drużyny przeciwko Isles punktował, więc myślę, że po wczorajszym nieco mniejszym wkładzie w zwycięstwo będzie chciał się kibicom w Raleigh odwdzięczyć bardziej aktywną grą pod bramką rywali. Poza tym Eric jest najskuteczniejszym strzelcem swojej ekipy, kto, jak nie on, kapitan ma wziąć na siebie ciężar gry w ofensywie po wczorajszym wyczerpującym spotkaniu? Zadanie wydaje się tym bardziej proste, że w dzisiejszym meczu w bramce gości zobaczymy Chada Johnsona, który stanie dzisiaj w bramce swojej drużyny po ciężkim wczorajszym meczu dla Halaka, który na 42 strzały wpuścił 6 do swojej bramki. Chłop zwijał się jak w ukropie, ale nic to nie dało. Próbujemy i szczerze mówiąc mam bardzo pozytywne przeczucie co do tego typu.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
Carolina Hurricanes - NY Islanders
Player total shots on goal: Jeff Skinner powyżej 2. @ 1,65 Betsson !
Kolejna promocja, od betssona! Na Jeffa powinna być linia o dwie wyższa, minimum. Wczorajsze spotkanie w Nowym Jorku Wyspiarze przegrali skromnie, a już wygrywali dwoma bramkami. W NHL tak już jest że nie ma znaczenia ile dana ekipa wygrywa, bo wszystko może diametralnie się zmienić w kilka sekund. Wyspiarze na pewno nie zadowoleni wczorajszym spotkanie, wyruszają do Północnej Karoliny. Ale i tu zaczynają się schody. Huragany optymistycznie nastawieni po ostatnim meczu na pewno nabrali pewności siebie i w końcu dociera do nich, że mogą jeszcze trochę namieszać mimo, że są na dole tabeli. Mój wzrok kieruje na Skinnera. Zawodnika arcy niebezpiecznego, mającego to do siebie że potrafi strzelać w każdej pozycji, a granie w power play choć ma kilka konkurentów w tej dziedzinie by wykańczać akcje to i tak jest w trójce najlepszych zawodników Karoliny, w mojej opinii. Wczoraj Skinner zapunktował, ale wcale mnie to nie zniechęca, że i dziś będzie podobnie. Swój teren, swój lód a na pewno napsuje biedy Isles. Samo to, że Huragany notują mnóstwo strzałów, tak tym Jeff odwala w tym aspekcie kawał solidnej roboty. Warto zaznaczyć, że ostatni mecz z Isles, dzisiejsi gospodarze przegrali, ale Skinner odnotował wtedy aż 7 strzałów! Liczę na minimum trzy, kurs lepszy nie będzie ale myślę że warto.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Schalke-real M
Typ; Gole gospodarzy : Tak
Kurs: 1.55
Buk: Expekt
Godz: 20:45
Analiza:
Jutro spotkanie pomiędzy Schalke a Realem. Mój typ opieram głównie na braku formy Realu. Jakoś nie wydaje mi się, aby w tym spotkaniu nie stracili choćby jednego gola, tym bardziej, że w podstawowej 11 Schalke będzie obecny główny snajper ! Mógłbym również przytoczyć, że w historii spotkań pomiędzy tymi dwoma drużynami padł BTS w każdej konfrontacji, jednak pominę ten fakt, statystyki są statystykami, a obecna forma obecną formą. Wielu może sobie pomyśleć, że przecież Schalke od czasu zmiany trenera jest drużyną deffensywną, i owszem nie mogę zaprzeczyć temu faktowi, jednak kiedy Schalke ma strzelić gola jak nie u siebie ?? w Madrycie ?? nie sądzę...
Typ jak najbardziej na plus ????
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ! ????
⛔100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - USA, NHL
Godzina: 18.02.2015 01:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
Typ: over 7,5
Kurs: 4,9
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Dzisiaj bedacy w kryzysie gospodarze Toronto Maple Leafs [14 miejsce w Konferencji Wschodniej] podejmują rownie słabą ostatnio ekipę gości Florida Panthers [9 miejsce w Koferencji wschodniej]. Gospodarze przegrali ostatnie 3 spotkania, szczegolnie bolesnej porazki doznali 15 lutego, po dogrywce 2-1 z Montreal Canadiens. Goscie rowniez prezentuja sie tragicznie, identycznie jak gospodarze 3 porazki z rzedu , wyjatkowo bolesna porażka z St.Louis Blues 2-1 po dogrywce ???? Obydwie ekipy łączą się w bólu. Poziom cierpienia po ostatnim meczu taki sam. Mysle, ze chca obydwie ekipy przełamać tragiczna passe, i którejś na pewno sie uda, co zwiastuje zacięte spotkania. Motywacji po upokarzajacych porazkach nie brakuje. Słaba forma defensywnych formacji w obydwu ekipach na pewno pewności w dzisiejszym meczu nikomu nie doda, a dobrze wiemy zeby overy robić defensywa nie moze byc mocna strona drużyn. Toronto ma w swoim skladzie dobrych strzelcow Kessel P 21 goli i 26 asyst, Van Riemsdyk J 21 goli i 22 asysty . Na pewno obydwie ekipy beda staraly sie przelamac serie 3 porazek i gospodarze przed wlasna publicznoscia dzadza wszystko z siebie, a potencjal maja wiec mozna spodziewac sie dobrego meczu i goli.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
maer 255,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia ( Liga de Honra )
Spotkanie: U.D. Oliveirense - S.C. Freamunde
Typ: 1
Kurs: 2.30
Godzina: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Portugalii na 28 kolejkę ligową tamtejszej Liga de Honra.
U.D. Oliveirense rozegrało w tym sezonie ligowym 27 spotkań w których zdobyło 46 punktów po 13 zwycięstwach, 7 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 35-34.
S.C. Freamunde zdobyło 46 oczek w swoich 27 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 12 zwycięstwach, 9 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 4 pozycję w tabeli portugalskiej Liga de Honra, bilans bramek 30-17.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 14 razy zdobywając 30 oczek po 9 wygranych, 3 remisach oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Estádio Carlos Osório 20-12.
Goście zdobyli 23 punkty w swoich 13 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 6 zwycięstwach, 5 remisach oraz 2 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 15-9.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyz oba zespoły mają tyle samo oczek w tabeli ligowej a w ich ostatnich 5 spotkaniach o ligowe oczka w mieście Oliveira de Azeméis 4 razy wygrywali gospodarze oraz raz padł remis, bilans bramek w tamtych meczach 8-3 na korzyść U.D. Oliveirense.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Uniao Desportiva Oliveirense jest zespołem bardzo groźnym na swoim terenie i to u siebie zdobyło więcej ligowych oczek jak również posiadają jakiś patent na zespół z miasta Freamunde a Sport Clube Freamunde na wyjazdach gra dobrze lecz na terenie rywala z tego meczu grac nie potrafi a że gospodarz meczu na swoim Estádio Carlos Osório gra bardzo dobrze to moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie w mieście Oliveira de Azeméis.
⛔100
 
H 221

heksan

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Liga Mistrzów
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Rzeszów vs Friedrichshafen
Typ:
Rzeszów -1,5 seta
Kurs:
1,51
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Resovia po zaciętym i mimo wszystko słabym meczu wyciągnęła zwycięstwo z Niemcami. Teraz wystarczy wygrać za trzy punkty i awans jest w kieszeni. Rzeszów prezentuje za duże przestoje w grze i to jest ich głównym mankamentem. Jeśli chodzi o personalia i czysto sportowy poziom to są lepsi od swojego rywala o co najmniej klasę i muszą to udowodnić. Hala na Podpromiu jest dodatkowym atutem Rzeszowian. To tutaj trenują, to jest ich świątynia i nie wyobrażam sobie, żeby przy fanatycznym dopingu kibiców Resovia nie wygrała tego spotkania 3:0 lub 3:1. Jak dla mnie mimo wyrównanego meczu w Niemczech to Resovia jest zdecydowanym faworytem i jeśli zagrają na zbliżonym poziomie jak z Treflem w lidze to Niemcy nie będą stanowić żadnego zagrożenia. Kurs może nie zachwyca ale mnie zadowala bo nie widzę tu żadnych szans na dwa sety ugrane przez Niemców. Za mniejszą stawkę można próbować również -2,5 seta. Powtarzam, tu wszystko zależy od Rzeszowa. Jak zagrają na maksymalnej koncentracji to spokojnie ten mecz wygrają.
✅51
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina : NHL
Spotkanie : St.louis - Dallas stars
Typ : goście +2,5 gola ( reg. Czas )
Kurs : 2,30
Godzina : 02:00
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Udało mi sie znaleść w końcu troche czasu zeby tu wejść i podzielić sie z wami jakimś dobrym typem ... ????
Dzisiejszego wieczoru nie moge przejść obojętnie wobec meczu nutek z Dallas ... Widziałam ze bukmacherzy uważają za zdecydowanego faworyta ekipę gospodarzy i ja postaram sie na tym dzisiaj zarobić :p Co prawda nie bede typować w tym meczu zwycięzcy ale zagram na bramki gości po bardzo kuszacym kursie 2,30 ???? kursy na gości według mnie zupełne przesadzone .. Tak wiem nutki swietnie sobie radzą na własnej tafli i maja piękna serie zwycięstw ... Ale gra z Dallas zupełnie im nie leży, to dla nich bardzo nie wygodny przeciwnik ostatnie 3 takie same pojedynki kończyły sie na korzyść Dallas. Ja spodziewam sie w tym meczu sporej ilości goli... Dallas na wyjazdach sobie swietnie radzi, pokazywali w ostatnich meczach ze strzelenie w meczu 3,4 czy tez 6 bramek to dla nich nie problem .. Ja w tak mega ofensywnym meczu nie przejdę obojętnie wobec tego kursu i dorzucam to spotkanie do swojego debelka ???? mozna sie trz tu pokusić o strzelca bramki np tarasenko albo benn ja ???? za błędu jakiekolwiek przepraszam ale pisze z telefonu :/
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Marseille - R32
Godzina: nie przed 14:00
Spotkanie: Luca Vanni - Simone Bolelli
Typ: Luca Vanni (+5,5 gema)
Kurs: 1.727
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na hali w Marsylii mamy pojedynek makaroniarzy - Simone Bolelli oraz Luca Vanni. Dobrzy servicemani, rówieśnicy. Bardziej doświadczony jest oczywiście Bolelli, który regularnie grywa w głównym tourze, a ostatnio wespół z Fogninim zgarnął wielkoszlemowy tytuł w Melbourne w grze podwójnej. Luca Vanni to zawodnik raczej z poziomu Challenger / Futures, mogący się pochwalić jednym challengerowym laurem w grze podwójnej i jednym finałem w grze pojedynczej na tym samym poziomie... do ostatniego weekendu, kiedy to przebrnąwszy przez kwalifikacje zupełnie niespodziewanie dotarł do finału turnieju ATP 250 w Sao Paulo, co jest jego największym osiągnięciem w karierze i co wywindowało go jak dotąd na najwyższe, 108. miejsce w rankingu ATP.
Bolelli i Vanni to gracze uniwersalni, lubią i cegłę i twardszą nawierzchnię, oboje dysponują świetnym serwisem, ale sprawdzają się również w wymianach i to zarówno z okolic linii końcowej, jak i przy siatce. W ich spotkaniach oglądamy dużo asów serwisowych. Psychicznie bardziej stabilny jest Bolelli, co podparte jest dodatkowo doświadczeniem i ograniem z zawodnikami z głównego touru (dodatkowo boost do pewności siebie po AO 2015). Tego właśnie brakuje Vanniemu, choć powinno to być rekompensowane ostatnim osiągnięciem w Brazylii. Trzeba podkreślić, że Luca w ważnych momentach w Sao Paulo nie wytrzymywał presji - serwował po tytuł z Cuevasem i oddał gema, w półfinale serwował po mecz z Souzą na 2-0, i również oddał gema, ale akurat w tym spotkaniu grał również przeciwko prostackiej, zdziczałej brazylijskiej januszerce na trybunach, więc można mu wybaczyć. Motywacyjnie mimo to lekka przewaga jest po stronie Vanniego, to on jest &quot;w gazie&quot;, to on właśnie osiągnął swoje career high i ma teraz okazję sięgnięcia po więcej.
Osiągnięcia obu graczy w tym sezonie ? Poza finałem w Sao Paulo Luca Vanni zameldował się też w Quito (gdzie mają małe problemy z prądem), odpadł tam w 1 rundzie z Lajovicem w dwóch setach, a tydzień później wziął odwet odprawiając go w ćwierćfinale w Sao Paulo w dwóch TB. Przeszedł również kwalifikacje do turnieju w Chennai w styczniu, gdzie w 1 rundzie turnieju głównego odprawił go z kwitkiem Litwin Berankis. Bolelli poza deblowym szlemem osiągnął drugą rundę AO w singlu i ćwierćfinał w Sydney. Nie odniósł żadnego spektakularnego zwycięstwa, odprawiał zazwyczaj graczy słabszych. Powalczył z Federerem w AO urywając mu seta. W meczu z Raonicem w Rotterdamie udało mu się doprowadzić do TB w drugim secie, ale poległ.
Nie sposób pominąć w analizie czynników ryzyka. Po pierwsze między zawodnikami jest różnica klas i doświadczenia na korzyść Bolelliego. Luca Vanni udowodnił jednak w Sao Paulo, że wcale nie musi to być przeszkodą, żeby wygrywać (a co najmniej powalczyć) z lepszymi na papierze zawodnikami. Drugim czynnikiem ryzyka w przypadku Vanniego jest wydolność. Trzeba pamiętać, iż Luca rozegrał siedem spotkań w ciągu ubiegłego tygodnia w Ameryce Południowej, w tym 3 spotkania 3-setowe i łącznie pięć tie-breaków. De facto Vanni miał 2 dni na regenerację. To może być jego słabość i to jest dość istotna niewiadoma. Bolelli odpoczywa od czwartku, obaj są w podobnym wieku.
Myślę że wejście w zakład na Vanniego z handicapem 5,5 gemów jest w tym wypadku obarczone dużym prawdopodobieństwem sukcesu, a kurs jest zachęcający. Taki handicap zostawia margines nawet na dwusetową porażkę z przewagą dwóch przełamań w całym meczu. Spotkanie powinno być wyrównane, jako że spotykają się dwaj spece od serwisu, niewykluczony jest TB. Nie wchodzę jednak ani w seta dla Vanniego, ani tym bardziej w czysty win z powodu wyżej opisanych czynników ryzyka.
Na koniec dodatkowo fakt statystyczny - ciekawostka. W tym sezonie Luca Vanni przegrał 5 spotkań. W każdym z nich handicap 5,5 gemów został pokryty.
✅73
 
walter-h-white 55

walter-h-white

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LM
Spotkanie Schalke-real M
Typ; BTS
Kurs 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Królewscy będą musieli radzić sobie w tym meczu bez Jamesa Rodrigueza, Fabio Coentrao, Samiego Khediry, Luki Modricia i Sergio Ramosa. Sporą liczbę nie obecnych mają jednak także gospodarze. Prócz bramkarza Ralfa Fahrmanna w meczu nie zagrają Julian Draxler, Jefferson Farfan i Leon Goretzka. Pod znakiem zapytania stoją występy Sidneya Sama i Klaasa-Jana Huntelaara. Obrona Realu ostatnio gra beznadziejnie jestem przekonany, ze i tym razem stracą chodz jednego gola a sami pewnie strzela.
Kurs może i nie duży ale moim zdaniem ryzyko jest bardzo małe ???? polecam ???? Ostatnie wyjazdowe mecze Realu:
Atl. Madrid Real Madrid 4 : 0
Cordoba Real Madrid 1 : 2
Getafe Real Madrid 0 : 3
Atl. Madrid Real Madrid 2 : 0
Valencia Real Madrid 2 : 1
Cruz Azul Real Madrid 0 : 4
Almeria Real Madrid 1 : 4
Malaga Real Madrid 1 : 2
Basel Real Madrid 0 : 1
Eibar Real Madrid 0 : 4
Jak sami widzicie statystyki przemawiają za moim typem. Powodzenia.
⛔100
 
stanley-63 892,6K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Mistrzów
Godzina 20:45
Spotkanie - Schalke 04 Gelsenkirchen : Real Madryt
Typ - Real Madryt strzeli over 3.5 gola
Kurs - 4.75
Buk - Sportingbet
Wczorajsze spotkania w LM nie dostarczyły nam sporej ilości bramek to może dzisiejsze nadrobią to z nawiązką , ja liczę że spotkanie na Veltins-Arena w
Gelsenkirchen powinno kibicom dostarczyć sporo emocji no i przede wszystkim bramek , wiadomo już że obie drużyny wyjdą dziś na boisko w okrojonych składach jednak nie powinno to być przeszkodą aby ten mecz był nudnym widowiskiem , mój typ na over 3,5 gola ze strony Realu jest na pewno z gatunku s/f ale czy taki się okaże zobaczymy , pamiętamy że prawie rok temu obie drużyny także spotkały się ze sobą a wynik 1:6 też na pewno był z tego gatunku , owszem zgadzam się z tym że Real w tym sezonie zaliczył już wpadki a najgorsza to porażka z Atletico Madryt aż 0:4 jednak dalej są na miejscu nr. 1 w Primera Division i uważam że liga a Liga Mistrzów to nie to samo , dlaczego liczę na tyle goli ze strony gości ? a no jak wiemy w bramce Schalke pod nieobecność z powodu kontuzji pierwszego golkipera
Ralfa Fahrmanna oraz drugiego Fabiana Giefera w bramce stanie młody 19 letni
Timon Wellenreuther , nie jest to co prawda jego debiut w bramce Schalke bo w meczach ligowych już bronił ale w takim meczu z takim rywalem to debiut i pomimo że po spotkaniach ligowych miał dobre opinie od ekspertów to dziś może mieć sporo problemów bo jednak w Realu pomimo okrojonego składu dziś zobaczymy słynne BBC , wspomnę jeszcze że Schalke w meczach grupowych podejmowało u siebie Angielską Chelsea a wynik 0:5 tak więc może ten mój typ nie okaże się z gatunku s/f zobaczymy ! ⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Champions League
Godz: 20:45
Spotkanie: Schalke - Real M.
Typ: under 3,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet365
Analiza:
W 1/8 rozgrywek Ligi Mistrzów na Veltins Arena zmierzą się ze sobą drużyny Schalke i Realu Madryt. Oczywiście faworytem tego spotkania są &quot;Królewscy&quot;, ale uważam, że niekoniecznie zdeklasują dzisiaj rywali. Obecnie zespół Schalke zajmuje w Bundeslidze 4 lokatę, zdobywając w ostatnich 3 meczach 4 punkty. Zremisowali w Monachium z Bayernem 1-1 , ograli u siebie mocną Borussię Monchengladbach 1-0, a w ostatnim meczu ponieśli wyjazdową porażkę z Eintrachtem Frankfurt 0-1, ale mam wrażenie, że piłkarze Schalke byli już myślami przy dzisiejszym meczu. Ogólnie w lidze niemieckiej na własnym stadionie piłkarze Roberto Di Matteo graja bardzo dobrze. Mają bilans meczy 7-3-1 i stosunek bramek 18-9. Oczywiście Champions League to zupełnie inna sprawa. W fazie grupowej Schalke zmierzyło się z zespołami Chelsea, Sportingu i Mariboru. Zgodnie z oczekiwaniami faworyt z Londynu nie zawiódł, a ekipa niemiecka zajęła drugie miejsce z dorobkiem 8 oczek i różnicą bramek 9-14. Zdecydowanie bilans bramkowy zawyża porażka na własnym stadionie 0-5 z Chelsea. Natomiast drużyna Realu przeszła fazę grupowa jak burza. Komplet punktów oraz stosunek bramek 16-2 czynią z graczy Carlo Ancelottiego ekipę, która ma spore szanse na obronę mistrzowskiego tytułu. Jednak w tym momencie Ronaldo i spółka nie są w optymalnej formie. W lidze hiszpańskiej co prawda przewodzą, ale ich przewaga nad Barceloną stopniała do punktu. Po porażce 0-4 z Atletico, Real wygrał u siebie ze słabym Deportivo tylko 2-0. W zeszłym sezonie Schalke zostało rozgromione przez &quot;Królewskich&quot; 1-6 i 1-3, ale ale myślę, że piłkarze gospodarzy wyciągną wnioski i dzisiaj nie dojdzie do kompromitacji z ich strony. Z pewnością w dwumeczu Real wygra rywalizację, ale biorąc pod uwagę ich obecną dyspozycję uważam, że nie zapewnią sobie dzisiaj awansu. Spodziewam się bardzo asekuracyjnej gry Schalke, a także nie liczę na nagłą zwyżkę skuteczności Realu i myślę, że w spotkaniu nie padnie więcej niż 3 bramki.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Karolina Pliskova - Ana Ivanovic
Godz: 12:00
Typ: Pliskova
Kurs: 2.66
Buk: Pinnacle
Analiza:
Mecz turnieju na kortach twardych w Dubaju spotykają się niegdyś swietnie zapowiadająca się Serbka Ivanovic , która w wieku 21 lat wygrała turniej wielkoszlemowy Roland Garros oraz była numerem 1. Później to jednak zjazd w dół. Ostatni sezon to odrodzenie Any wygrane 4 turnieje i dobra gra. Początek sezonu bardzo dobryturniej w Brisbane i świetny choć przegrany finał z Szarapową. Niestety w Melbourne wielkie rozczarowanie i porażka w I rundzie z Hradecką. W Dubaju pokonała Lisicką, ale wiadomo ,że Sabina jak trafia to wygrywa jeżeli nie idzie to nie istnieje. Natomiast dziś Ivanovic spotka się z moim zdaniem z przyszła zawodniczką Top 10 w tenisie kobiecym rewelacją ubiegłego sezonu Czeszką Karoliną Pliskową. Zawodniczka ta ma 22 lata i ubiegły sezon fantastyczny wygrane trzy turnieje Kuala Lumpur, Seul, Linz. Początek sezonu bardzo dobry finał w Sydney , III runda W Melbourne, półfinał w Antwerpii. W Dubaju rozbiła w dwóch setach Zahlawową Strycową oraz Pawluchenkową. Obie zawodniczki grają podobnie silne uderzenia z głębi kortu szczególnie forhendowe. Serwis moim zdaniem dużo lepszy Pliskovej. W bezpośrednich meczach 1-0 dla młodszej Czeszki 7-5 6-4 w US Open w 2014 roku. Dla mnie Karolina, która jest 18 w tym sezonie ma szanse być już w 10 dlatego musi pokonywać takie zawodniczki jak Ivanovic i dziś to uczyni.
✅166
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 57

statystyk66

Użytkownik
Piłka Nożna, Champions League
Godz: 20:45
Spotkanie: Schalke - Real M.
Typ: Real (-1) handi
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Chyba najrozsądniejszy typ na dzisiaj. Pogromu typu 0:4, 0:5 nie spodziewałbym się, mimo wszystko, (defensywny styl drużyn Matteo) ale wygranej Królewskich 0:2 jak najbardziej. Ostatnie potyczki między tymi zespołami to pewne zwycięstwa podopiecznych Ancelottiego. Schalke to chyba najsłabsza drużyna 1/8 finału. Nawet u siebie nie grają najlepiej. Tracili punkty nawet z Mariborem lub dostawali 5 bramek od Chelsea. Real przyjeżdża podrażniony po ostatnich niepowodzeniach, Cristiano ma sporo do udowodnienia w tym meczu, jest głodny bramek. Nie ma tu chyba innej opcji jak wygrana Madrytu. Dodatkowo w ekipie Schalke nie zagrają: Draxler, Fahrmann, Kolasinac, Farfan, Obasi, Goretzka. Niepewny jest występ Sama, Giefera i Huntelaara. Na bramce zagra młody i niedoświadczony Wellenreuther. W ekipie z Madrytu mają również absencje jednak myślę że mają kim zastąpić Ramosa, Jamesa czy Modricia. Polecam typ!
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rumunia, Puchar Ligi,
Spotkanie: Steaua Bucuresti - AFC Astra Giurgiu
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Z dzisiejszego dnia wybieram dość ciekawy mecz w Pucharze Rumunii pomiędzy Steaua Bucuresti a AFC Astra Giurgiu.
Jest to pierwsze spotkanie, rewanż odbędzie się dopiero 11 marca.
Bilans meczy pomiędzy tymi ekipami to 5-3-5.
Cztery ostatnie mecze to 4 remisy, tak, więc zapowiada się zacięty pojedynek. A jest to półfinał.
Steaua by myśląc o finale powinna to spotkanie u siebie wygrać, w przeciwnym razie na wyjeździe w marcu będzie bardzo ciężko.
Co można więcej napisać? Tylko o meczach sparingowych. Astra zagrała tylko 3, Steaua 5. Ja jednak myślę, że pierwszy mecz Steaua wygra 1:0
✅75
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke 04 Gelsenkirchen – Real Madryt : podwójna szansa
Typ: 1X
Kurs: 2.90
Bukmacher: Unibet
Godz: 20:45
Analiza:

Powtórka z poprzedniego sezonu, jak wiemy doskonale w sezonie ubiegłym Schalke z Realem również zmierzyły się w 1/8 finału Ligi Mistrzów i wtedy „Królewscy” nie dali szans rywalom z Bundesligi wygrywając 6-1 i 3-1. Podobnie jak wtedy również dziś zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest Real i choć niczego nie można wykluczyć to wydaje mi się, że szansa na tak łatwe zwycięstwa w tym sezonie raczej się nie powtórzą.
Przede wszystkim wydaje się, że Real ostatnio złapał lekką zadyszkę, co widać m.in. po formie w jakiej ostatnio są Gareth Bale czy Cristiano Ronaldo. I nawet te mecze w których Real ostatnio wygrywał to swoją grą pozostawiał sporo do życzenia.
Schalke natomiast na wiosnę w Bundeslidze prezentuje się przyzwoicie, w pierwszych 3 kolejkach zdobyli 7 punktów (remis w Monachium z Bayernem, zwycięstwa z M’Gladbach i Hannoverem) i dopiero w ostatniej kolejce przegrali z Frankfurtem.
Warto również pamiętać, że Carlo Ancelotti ma swoje kłopoty kadrowe, owszem w kadrze na ten mecz znalazł się Pepe ale wciąż kontuzjowani są James Rodriguez, Fabio Coentrao, Sami Khedira, Luka Modrić i Sergio Ramos. Owszem również trener Schalke nie może skorzystać z usług wszystkich swoich piłkarzy bowiem w drużynie Roberto Di Matteo nie mogą zagrać Leon Goretzka, Julian Draxler, Ralf Fährmann, Chinedu Obasi, Sead Kolasinac i Jefferson Farfán. Co jednak ważniejsze w dzisiejszym spotkaniu będą mogli zagrać Sidney Sam i Klaas-Jan Huntelaar, których nie widzieliśmy w ostatnich meczach w Bundeslidze.
Podsumowując liczę, na to co powiedział na konferencji prasowej trener Schalke, który stwierdził, że jego drużyna spróbuje wykorzystać słabości rywala. Owszem gdy Real zagra na swoim wysokim poziome to mój typ raczej większych szans na powodzenie nie ma, ale gdy zagrają choćby tak jak w ostatnich meczach ligowych (nawet tym wygranym z Deportivo La Coruna) to Schalke jest wstanie uzyskać tutaj korzystny wynik – tym bardziej, że grają u siebie i na pewno będą mogli dziś liczyć na wsparcie swoich fanów. Moja propozycja to zwycięstwo lub remis Schalke.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka K
godzina:20:30
spotkanie: Schio-Toruń
typ: Schio-Toruń (0:11,5) 1
stawka: 2,10
bukmacher: bet365
Witam na dziś znalazłem ciekawy typ z ciekawą stawką napiszę szczerze ,że nie jest pewny typ bardziej na przeczucie ,ale dlaczego z tego nie skorzystać :p.Zdaję się ,że to jest chyba ostatnia kolejka w eurolidze kobiet czyli obie drużyny grają o pietruszkę Torunianki zapewne pojechały na relaks moim zdaniem wygrają gospodynie ja daje ,że różnicą minimalnie 12 pkt bo są w stanie.Dodam tylko ,że obie drużyny spotkały się nie tak dawno bo około trzech miesięcy temu w hali w Toruniu i drużyna Schio pokonała drużynę Torunianek różnicą 20 pkt.Do tego tupu skłonił mnie również nie tak dawny mecz Schio z Bourgesem gdzie drużyna gospodyń wygrały również różnicą 20pkt .Moim zdaniem to powinna być lekka wygrana gospodyń a linia handicapu powinna być przekroczona,ale jak wiadomo kobieta zmienną jest zobaczymy po meczu ,pozdrawiam ????
✅110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom