>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.02.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 18. Lutego

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: under 2,5 bramek
Kurs: 2,33
Bukmacher: Unibet

Absolutny hit. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Przedwczesny finał? Chyba nie, jest jeszcze Bayern. Dwumecz między głównymi faworytami dwóch najlepszych lig świata. O poziom sportowy nikt się nie obawia. Będą biegać najlepsi w swym fachu. Każdy liczy na mnóstwo bramek na Etihad Stadium. A ja myślę że będzie inaczej.

Przywoływanie statystyk obu drużyn nie ma większego znaczenia. Grają w innych ligach, z innymi rywalami etc. Przywołam najpierw fakt, że mistrzom Hiszpanii nigdy nie grało się dobrze na wyspach. Czy to z Chelsea, czy to z Arsenalem. Pamiętamy doskonale ich boje z niebieską częścią Londynu. Dużo fizycznej walki. O awansie decydowały detale. Z kolei Manchester City w ostatnim czasie kończył swoją przygodę z Champions League w bardzo wcześniej fazie. Ci gracze nie mieli jeszcze okazji wojować się z rywalem o takim potencjale w LM. Następną sprawą jest stawka spotkania. Są to play-offy. Zbyt ofensywne ustawienie/nastawienie może zakończyć się końcem przygody z europejskimi pucharami. Ta myśl może &quot;związać&quot; nogi piłkarzom. Jak pisałem wcześniej, obie drużyny trafiły na siebie zbyt wcześnie. Dodatkowo na Barcelone działa wspomnienie 0:7 z Bayernem.
Kolejnym aspektem są zmiany w grze Barcy pod wodzą Taty Martino. Widać wyraźną zmianę w grze defensywnej w porównaniu do Barcy Tito Vilanovy. I nie chodzi tu tylko o samą linię defensywną, a o całą drużynę. Zauważalny jest tu pressing, który wprowadza zamęt u rywala. Obywatelom nie będzie łatwo konstruować swoje ataki. Zwróciłbym także uwagę na większą elastyczność taktyki w porównaniu do poprzedniego sezonu. Najlepszym przykładem jest wyjazdowy mecz z Atletico zakończony bezbramkowym remisem. Barca nie rzucała się na rywala. Zagęściła środek pola. Nie musiała i nie chciała za wszelką cenę wygrać tego pojedynku. Nie ryzykowała niepotrzebnie. Jest jeszcze jedna rzecz warta uwagi. Manuel Pellegrini, były trener Malagi i Realu Madryt może coś wymyślić na unicestwienie Messiego. Pamiętamy z zeszłego roku tytuły artykułów w stylu &quot;Leo w klatce&quot; itp. Pelle z pewnością będzie chciał ograniczyć rolę tego gracza.
Teraz o sytuacji kadrowej. City bez Kuna Aguero, który we wszystkich rozgrywkach popisał się 26 bramkami oraz 12 asystami. Najprawdopodobniej zastąpi go Edin Dzeko - klasyczna dziewiątka. To na pewno zmniejsza siłę ofensywną gospodarzy. Dochodzi do tego kontuzja Fernandinho. Nie wiadomo jeszcze czy powróci na ten mecz. Zastąpić go może nominalny środkowy obrońca Martin Demichelis, który wystąpił z Chelsea. W Barcelonie po kontuzji wrócił Neymar. On pewnie nie wystąpi od pierwszych minut. Nie jest jeszcze na to przygotowany kondycyjnie po dłuższej przerwie. W spotkaniu natomiast pewny pierwszego składu może być Xavi.
Trener dał mu odpocząć w ostatnim meczu. &quot;Generał&quot; już nie śle tak pustoszących piłek jak w przeszłości. Za to zawsze ma duży % celnych podań - głównie w poprzek boiska do Alvesa, czy Busquetsa. Pozwala to na dłuższe utrzymanie przy futbolówce. Myślę że Martino może postawić na 4 środkowych pomocników. Do Xaviego i Busqetsa mogą dołączyć Iniesta z Fabregasem, którzy w ostatnim czasie dobrze się spisują. To zapewni trenerowi bezpieczeństwo w środkowej strefie boiska, a jak wiadomo walka o tę część placu może być decydująca.
Podsumowując: myślę że drużyny świadome rangi tego spotkania, siły przeciwnika nie otworzą się i będziemy mieli do czynienia spektaklem okraszonym małą ilością bramek.
✅ 133
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna, Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - FC Barcelona
Typ: Poniżej 0.5 w pierwszej połowie
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Zgodzę się z poprzednikiem mojego posta, ale ja liczę, że można zaryzykować tutaj po takim kursie, bo to aż sic! Ostatnio padło 0:1 dla City, ale to bardzo wymęczony mecz był. Myślę, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem. Obie drużyny na pewno będą chciały wygrać. City czasem ma tak, że traci bramki i szybko je odrabia, ale z takim przeciwnikiem wątpię aby coś nie było dopięte do samego końca. Spotkanie będzie na pewno fascynujące, będzie dużo akcji. Jeśli już padnie pierwszy gol w połowie to liczę na naprawdę ciekawe spotkanie. Do połowy to raczej będzie walka o przejęcie piłki oraz o zobaczenie kto popełnia więcej niewymuszonych błędów. Mam nadzieję, że również będzie City górą, tak dla zasady. ;)
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adarq 33

adarq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen-PSG
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher:
William Hill
Jeden z pewniejszych meczy do typowania w 1/8 LM.
Bayer obecnie nie jest w formie. W sumie, podczas rozgrywania grup również nie błyszczał. Do ostatniej chwili nie wiedział czy awansuje, z tego względu, że gdyby Szachtar wygrał z Man UTD to nie byłoby Bayeru w dalszej części LM. PSG przegrało tylko 1 mecz, w dodatku ostatni, mecz o pietruszkę z Benficą. Mieli zapewniony awans, więc ta porażka może być zrozumiała.
Mają świetny skład. Ibra, Cavani, Silva, są to kluczowi gracze PSG, a jak wiemy są oni w świetnej formie. Bayer rozegrał 15.02 ciężki mecz z Schalke, przegrany zresztą 1-2 na własnym boisku. W jakimś stopniu upadły przez ten mecz już i tak słabe morale drużyny.
PSG łatwo odstawiło z kwitkiem Valenciennes 3-0. Uważam, że Paryżanie będą chcieli rozwiać marzenia Leverkusen o grze w ćwierćfinale już w pierwszym meczu.
PSG miało jeden dzień więcej na przygotowanie fizyczne, które będzie bardzo ważne w tym spotkaniu, myślę, że wręcz kluczowe.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Marseille
Mecz: Kamke T. - Edmund K.
Data: 18.02.2014 20:30
Typ: 2:0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Turniej we francuskiej Marsylii rozgrywany na nawierzchnii twardej. Zagrają ze sobą doświadczony Niemiec Tobias Kamke, który obecnie plasuje się na 89 pozycji w rankingu ATP, lecz oglądając możliwości Niemca można śmiało sądzić, że jeszcze znacznie poprawi swoją pozycję. Jego przeciwnikiem w meczu dnia będzie 19 - latek z Wielkiej Brytanii - Kyle Edmund. Obecnie 322 na świecie. Powiem szczerze, że nie wiem jak dokładnie gra ten młodziak, ale patrząc na jego przeciwnika uważam, że jest to zbyt wysoki poziom. Mimo, że w tym roku zaliczył już 2 finały, a jeden nawet wygrał, to nie były to jakieś duże turnieje. Obydwa w USA, najpierw na swojej drodze pokonał Evana Kinga, później Jean-Yves Aubone, Fritza Wolmaransa, Dariana Kinga, a w finale pokonał Yoshihito Nishioka. Nie są to znane nazwiska, a przynajmniej żaden z nich nie prezentuje chociażby zbliżonego poziomu do umiejętności Niemca. Dodam tylko, że w kolejnym turnieju także mało znane nazwiska, może oprócz Rumuna Victora Crivoi, z którym Edmund przegrał w finale 7:6, 5:7, 0:6. Po tych turniejach w USA przylot do Francji i od razu porywa się na głęboką wodę, ogromny przeskok i myślę, że szybko zostanie sprowadzony na ziemię. Gra z doświadczonym Niemcem, który w tym roku nie pokazał się jeszcze z dobrej strony, przegrywając 6:7, 7:5, 2:6, 4:6 z Jackiem Sockiem podczas Australian Open, a później porażka w Montpellier z 50 na świecie Joao Souzą 6:3, 1:6, 4:6. Dodam tylko, że pod na początku roku Niemiec urwał seta Nadalowi. Niemiec lubi szybkie nawierzchnie. Podsumowując, widoczny znaczny poziom klas obydwu zawodników i nie spodziewam się tutaj nawet wyrównanych setów. Typuje pewne zwycięstwo Kamke w dwóch setach.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 319,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Wigan - Barnsley (Soccer, Anglia, Championship)
Typ: (Wigan -1 EH) X (wygrana jedna bramką Wigan)
Kurs: 3.65
Unibet

Gospodarze 7-5-2 u siebie i Wigan jest prawowitym fawororytem tego meczu, ale latwo nie bedzie bo przyjeżdza druzyna ktora gra z nozem na gardle i walczy o utrzymanie wiec beda dawac z siebie wszystko by wywalczyc chociaz punkt. Nie zdziwie sie jak go wywalcza ale ide w strone faworyta. jak juz mowilem latwo nie bedzie i wygrana 1 bramka jest bardzo prawdopodobna. Ostatni w lidz u siebie grali z podobna druzyna walczaca o utrzymanie Charlton i wygrali mecz dopiero w koncowce 2-1, bo do bodajze 85 minuty jeszcze przegrywali!. Ogolem to az 5 z tych 7 wygranych w lidze wygrali roznica jednej bramki i jest to kluczowa statystyka ktorej uzyje jako argumentu na swoj typ. Z kolei Barnsley na wyjeździe jak przegrywa to az 7 z 9 przegranych jest jedna bramka!
✅ 265
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Bayer Leverkusen - PSG
PSG (-1 HA) ::: 3,70 ::: Bet365 ::: 1/10


Ten typ zagrałem już jesienią, a o PSG pisałem wiele razy, ale napiszę jeszcze raz... Moim zdaniem aktualnie PSG to klub na poziomie Realu Madryt, Barcelony, Bayernu Monachium czy Manchesteru City. Różnica jest tylko taka, że np. kurs na Real na wyjeździe z Schalke wynosi około 1,60-1,70 natomiast na Paryżan wynosi w granicach 2,40-2,50 w meczu wyjazdowym do Niemiec.
Bayer to dla mnie tuż obok Zenitu jedna z najsłabszych drużyn w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Po pierwsze co najważniejsze, nie są aktualnie w formie. Po drugie są zdecydowanie słabsi, a Champions League ich moim zdaniem przerasta. W fazie grupowej zaliczyli u siebie blamaż z Manchesterem United aż 0:5, a na wyjeździe przegrali 4:2. Przypomnę wszystkim, że gdyby wygrał Szachtar Donieck na Old Trafford to nie oglądalibyśmy Bayeru w tej części sezonu.
PSG? Jak dla mnie to zespół kompletny. Warto pamiętać o tym, że Paryżanie przegrali tylko jedno spotkanie w Lidze Mistrzów odkąd przejął klub &quot;Szejk&quot;. Było to ostatnie spotkanie fazy grupowej dla PSG o nic, na wyjeździe z Benficą która walczyła o awans. Oczywiście nie zagrał w meczu podstawowy skład. Większość zwycięskich meczów PSG wygrywało ponad 2 bramkami.
Klub ze stolicy Francji ma na każdej pozycji lepszego zawodnika, są w lepszej formie i osiągają dobre wyniki. Motywacją są dla nich premie od &quot;Szejka&quot; za sukcesy w europejskich pucharach. Moim zdaniem właśnie pieniądze najbardziej &quot;nakręcają&quot; piłkarzy. W tym sezonie są jednym z głównych kandydatów do zdobycia głównego trofeum.
Na ostatnich 7 wyjazdowych meczów w Lidze Mistrzów wygrali aż 5 razy w tym 4 razy ponad 2 bramkami (jeden mecz wygrali 1:2 z Valencią na wyjeździe, ale pamiętam dobrze ten mecz, pokpili sprawę w ostatnich minutach i stracili bramkę, wcześniej mogli wrzucić bramkę na 0:3). W dwóch pozostałych meczach stracili punkty z Benficą w meczu o nic i rok temu z Barceloną zremisowali 1:1 na Camp Nou co uważam za świetny wynik.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Mecz: Bielgorod - Zenit Kazań
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: sportingbet
W meczu na szczycie rosyjskiej Superligi zagrają ze sobą aktualni liderzy grup niebieskiej i czerwonej czyli Bielgorod oraz Zenit Kazań. Co ciekawe obie te ekipy zmierzą się w półfinale LM. Faworytem buków jest aktualny mistrz i gospodarz tego meczu. Bielgorod jakby miał jakiś patent na Kazań bo z ostatnich sześciu meczach ograli ich aż cztery razy, a w tych dwóch przegrali minimalnie bo 2-3 i to w meczach wyjazdowych. U siebie wygrali ostatnie 4 mecze z Kazaniem, w ostatnim meczu jakiś miesiąc temu Bielgorod rozbił Kazań 3-0 (-17,-23,-19). Porównując obie ekipy to na pewno Bielgorod ma 14 świetnych graczy, a Zenit oprócz 7-8 zawodników nie ma jakichś wybitnych zmienników. Zwłaszcza na przyjęciu Bielgorod posiada pięciu znakomitych przyjmujących Tietiuchin/Pantalajmienko/Ilnykh/Kosariev/Chtiej, a Zenit praktycznie tylko para Sivozelez/Anderson. Matt Anderson nie jest mocnym punktem w meczach z drużynami które mocno biją z zagrywki oraz mają dobry blok, a właśnie taką ekipą jest Bielgorod. Grozer, Muserski oraz Pantalajmienko biją niesamowicie mocno z zagrywki, często zdobywają seriami punkty przez co budują przewagi, w Zenicie też są mocno zagrywający lecz różnica w tym elemencie na korzyść Bielgorodu jest bardzo duża. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, tak na prawdę to te dwie ekipy to najlepsze zespoły w Europie w tym momencie, ja stawiam na nieprawdopodobną wręcz siłę w ataku i zagrywce gospodarzy.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maer 268,5K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )
Spotkanie: Halifax Town - Braintree Town
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 18.02.2014
Godz: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam wszystkich na piąty poziom rozgrywek w Anglii a mianowicie Conference Premier.
W mieście Halifax liczącym ponad osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców na The Shay odbędzie się mecz ligowy angielskiej Conference Premier w którym spotkają się miejscowy Football Club Halifax Town a w gości przyjedzie drużyna z miejscowości Braintree posiadająca swój klub Braintree Town Football Club.
Halifax Town rozegrał w tym sezonie ligowym trzydzieści cztery spotkania w których zdobyli czterdzieści osiem punktów po trzynastu zwycięstwach, dziewięciu remisach oraz dwunastu porażkach i zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli ligowej pietego poziomu rozgrywkowego w Anglii z bilansem bramek na poziomie sześćdziesięciu trzech strzelonych goli oraz pięćdziesięciu trzech straconych.
Braintree Town zdobyło w tym sezonie ligowym trzydzieści osiem oczek w swoich dwudziestu pięciu meczach po jedenastu zwycięstwach, pięciu remisach oraz dziewięciu porażkach i obecnie plasuje się na osiemnastej pozycji mając parę meczy mniej rozegranych niż rywale w tej lidze a ich bilans prezentuje się trzydzieści dwie strzelone bramki i dwadzieścia cztery stracone gole.
Gospodarze na swoim The Shay w tym sezonie ligowym zagrali siedemnaście razy zdobywając czterdzieści oczek po dwunastu wygranych, czterech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 46-17.
Goście na wyjazdach zdobyli dziewiętnaście punktów w swoich czternastu meczach w delegacji w tym sezonie ligowym po pięciu zwycięstwach, czterech remisach oraz pięciu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 16-13.
Moim zdaniem może być to bardzo ciekawy mecz w którym ja stawiam na gospodarzy, Halifax Town jest w tym sezonie drużyną która u siebie zdobyła dużą większość swoich punktów ligowym do tego strzelając na swoim The Shay ogromną ilość czterdziestu sześciu bramek co mówi samo za siebie jaka to skuteczna u siebie drużyna a Braintree Town gra równo i u siebie i na wyjazdach gdzie zdobyli po dziewiętnaście punktów lecz ostatnio to u siebie idzie im trochę lepiej a na wyjazdach w swoich ostatnich pięciu meczach jedna wygrana oraz cztery porażki czyli moim zdaniem spadek wyjazdowej formy co na pewno będą chcieli wykorzystać gospodarze z The Shay i moim zdaniem osiągną swój cel z taką gra jaką prezentują w swoim mieście Halifax.
ZWROT
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
???? ATP Delray Beach
Sam Querrey - Feliciano Lopez
2 @ 2.10 bet365

Drugi turniej dla obu zawodników w USA, dla obu pierwszy skończył się totalnym niepowodzeniem i oboje odpadli w 1 rundzie, Querrey niespodziewanie odpadł z Rosjaninem Bogomolovem, a Lopez z finalistą tego turnieju - Chorwatem Ivo Karloviciem. Dla 27-letniego Amerykanina sezon zaczął się fatalnie, szybkie odpadnięcie z turniejów w Australii (od razu zaznaczam, że nie grał z dużo lepszymi od siebie, powiedziałbym, że nawet odwrotnie), do tego doszedł fatalny występ w Pucharze Davisa gdzie przegrał z Brytyjczykiem Wardem, a potem z Murray&#39;em. Co do Hiszpana, sezon także niezbyt dobrze się dla niego zaczął, jednak miał też trudniejszych przeciwników niż Querrey, np Hewitt w Brisbane, Murray w AO czy Mayer w Davisie. Według mnie mecz 60/40 dla Hiszpana. H2H 2-2, jednak ostatni mecz rozgrywany na turnieju w Valencii w 2012 roku.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Man City- Barcelona
typ: City over 5,5 roznego
kurs: 2.2
bet365
Absolutna perła na jutro po kosmicznym kursie. Od dawna czekałem na ten mecz, ale wiedzialem że zagram rożne City. Linia nie jest za wysoka, a kurs jest wrecz z kosmosu. Barca u siebie fakt dominuje i nabija mnóstwo rogów, ale jutro w Anglii to City będzie visnąć. Zapewne pojdzie nie jedna szybka kontra na bramke Valdesa. Nie wiem czy jest sens przed takim meczem patrzec w statystyki, ale City 6 roznych to podejrzewam, że może były takie 2 mecze w których u siebie mieli mniej. Dobra wiem, ktoś napisze Barca przyjedzie będą klepać. Wiadomo , że tak będzie ale jak wyjdzie Kolarov z Zabaletą na bokach obrony to oni sami sa w stanie te rozne zrobić. Jest przeciez Silva, pewnie Navas. Ja to gram grubo. Polecam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Man City - Barcelona
Typ: Over 10,5 RR
Kurs : 2.0
Bet365
Witam, ja idę w ślady bzyQ, i też myślałem że pójdę w stronę rożnych, bo stawianie na drużyny czy remis to loteria, bo wszystko ma takie same szanse. Barcelona gra świetną piłke, City bez Kuna, ale mają wielkie nazwiska, 2 wielkie kluby, więc remis też wchodzi w rachubę. Jedno jest pewne, nie będzie to łatwy mecz dla żadnej z tych drużyn, i pełen akcji, fantastycznych zagrań jak i pewnie parad bramkarzy. Dla wielu, jak i dla mnie typowy No-Bet jeśli chodzi o grę 1X2, ale jeśli chodzi o rożne, i to powyżej 10 (!!!) i kurs to dar od buka. Nie wiem czy każdy wie, ale ja oglądam mecze obydwóch drużyn i śledzę statystyki jak i gram rożne, niedawno w moim temacie (kupony ze statystykami można znaleźć) grałem over 11,5 rożnych w meczu Barcelony, gdzie sama pokryła ten typ z RR 15. City, też w ost meczu bodajże z Chelsea samo 12 rożnych w tym Chelsea dorzuciła 6. Do pokrycia kursu potrzeba 11 rożnych czyli średnio rożny, naciągając co 9 minut, a w takim meczu akcja będzie co 1-2 minuty a nie co 9 ;) Jak dla mnie świetna okazja aby podwoić stawkę czy dodając Paryżan do dubla i zagrać po świetnym AKO. Jako kibic Barcelony mam nadzieję że Barca odniesie zwycięstwo na tym trudnym terenie gdzie Citizens nie kwapi się aby oddawać punkty, ale mam nadzieję że będzie to 1-2. Jak pisalem granie 1X2 odradzam, ale powyżej 10 RR powinno paść. Powodzenia!
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
WTA Dubai
Simona Halep - Alize Cornet @4,46 Pinnacle
Simona w zeszłym tygodniu dała ładnie zarobić, a więc pójdzie jej śladem do kolejnego turnieju w ZEA. Tym razem turniej niższej rangi więc można się spodziewań kilka zaskakujących wyników. Halep zagrała w zeszłym tygodniu pięć znakomitych pojedynków lecz już w pierwszej rundzie o mały włos nie pożegnała się z turnieje, gdzie była o krok od przegrania meczu z przeciętną Kanepi. Później już zdecydowanie lepsze mecze. Niestety przez cały turniej dokuczała jej w mniejszym lub w większym stopniu kontuzja ścięgna. Na pewno odczuwała w pewnych momentach dyskomfort. Przed nią długi sezon gdzie będzie musieć zacząć bronić pkt i tytuły oraz rozmyślnie rozkładać siły, tutaj w Dubaiu nie broni niczego. Jak już wspomniała na początku sezonu będzie mobilizować się tylko na te ważniejsze turnieje i jak na razie świetnie jej to wychodzi, zeszłotygodniowy triumf oraz znakomity wynik na AO.
Tutaj w 1r trafia na groźną i nieobliczalną Francuzkę, Cornet która również zaczyna dobry sezon, świetne mecze przeciwko Sharapovej na AO i w paryskiej hali przeciwko obronie Errani. Jutro Simona trafia na niewygodną rywalkę i biorąc powyższe aspekty spokojnie może ten mecz przegrać a i Alize dołoży do tego swoją równie agresywną grą.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Liga Mistrzów
Manchester City-Barcelona
Man City
2.91
ComeOn

Na dziś spotkanie ligi mistrzów pomiędzy drużyną Manchesteru City , a ekipą FC Barcelona.Wielki klasyk już od razu po takiej przerwie od najlepszych rozgrywek Europy na pewno przyciąga wielu ekspertów piłki nożnej.Ja w tym meczu postawię na City , które wg mnie gra fenomenalny sezon.W lidze są na drugiej pozycji ze strata zaledwie punktu do Arsenalu i 3 do Chelsea , jednak City rozegrało o 1 mecz mniej także w przypadku wygranej wskoczą na pierwszą pozycję co jest bardzo prawdopodobne.Manchester ostatnio wyeliminował Chelsea z Pucharu wygrywając u siebie 2:0 .Wiemy , że Chelsea wygrała z nimi 1:0 w lidze jednak teraz porządną lekcję dali im gracze z Etihad Stadium , sądzę , że to samo będzie w dzisiejszym meczu LM.Ich przeciwnik czyli Barcelona w lidze jest na pierwszej pozycji dorobkiem 60 pkt , tyle samo ma Real i Ateltico jednak Barca ma lepszy bilans bramkowy.Katalończycy ostatnio ograli u siebie 6:0 Rayo Vallecano , a wcześniej wygrali z Sevillą 4:1 i zremisowali w pucharze na wyjeździe z Real Sociedad.City w ldize ostatnio zremisowało na wyjeździe 0:0 z Norwich , a wcześniej wygrali na wyjeździe z Tottenhamem 5:1.Manchester ma świetną ofensywę jak i pomoc , np Silva , Nasri , Toure , Negredo.Potrafią grać dobrze w powietrzu więc tacy gracze jak Negredo , Kompany , Toure , którzy są silni i wysocy przy rzutach rożnych i innych wrzutkach stwarzać będą niesmowite zagrożenie , gdyż zawodnicy Barcy są raczej niscy nie licząc Pique.Poza tym jak City ma przejść dalej to muszą udowodnić to wygrywając na swoim stadionie gdzie są bardzo mocni , przegrali tam jedynie z Chelsea , bo na wyjeździe na Camp Nou będzie ciężko dla nich , także myślę , że dziś muszą pokazać swoją moc i wygrają to spotkanie 2:0 by przed rewanżem mieć już jakiś komfort.Powodzenia!
Pomogłem? Kliknij dzięki ????
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Dubai (ZEA), twarda
Spotkanie: Flipkens K. (Bel) - Pliskova Ka. (Cze)
Typ: 2
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak czytam analizę kolegi powyżej, który twierdzi, że PSG to klub na poziomie Realu, Barcy czy Bayernu, to nie mogłem na prawdę powstrzymać się od śmiechu, ale wracajmy do tematu. Kuje żelazo póki gorące. Czeszkę opisywałem już w czasie jej pojedynku z Chinką Zheng w kwalifikacjach i oczywiście okazała się lepsza. Dzisiaj bez problemu wygrana, z nieobliczalną Włoszką Giorgi, która w 2 rundzie kwalifikacji wyrzuciła z turnieju Petkovic, a dzisiaj nie miała najmniejszych szans z grającą z meczu na mecz Karoliną. Nie będę się już po raz kolejny powtarzał, Pliskova bardzo dobry początek sezonu, awansowała już na 51 w rankingu, i jeśli będzie tak dalej grała na wysokim poziomie, to kto wie, może pod koniec sezonu zobaczymy ją w okolicach 20 najlepszych zawodniczek. Wszystko dobrze funkcjonuje, przede wszystkim bardzo dobry, mocny serwis, duża ilość asów serwisowych, dających jej dużo pkt, mało niewymuszonych błędów, pokazała już w tym sezonie, że potrafi walczyć z najlepszymi. Jej Rywalką będzie Belgijka Flipkens, obecnie 20 rakieta świata, jednak na pewno w zasięgu Czeszki. W Doha porażka z Safarova, która prosto z lotniska(grała dzień wcześniej na Fed Cup) udała się na pojedynek z Belgijką i pomimo zmęczenia, wygrała. Gra Flipkens Mnie do końca nie przekonuję, serwis słaby, który powinien być przez rywalkę wykorzystywany. Ponadto Belgijka rok temu w Dubaju nie grała, nie broni pkt, więc na 100% swoich możliwości nie musi zagrać. Kieruję się tutaj głównie formą Karoliny, bo widać, że z meczu na mecz gra coraz lepiej. Już 2 razy w Dubaju, nie będąc faworytką wygrała i udało mi się zarobić na dobrej grze Czeszki, mam nadzieję, że podobnie będzie jutro. Wg mnie mecz 50/50 i przy obecnych kursach po raz kolejny zaufam Pliskovej i mam nadzieję, że również tym razem się nie zawiodę i uda mi się zarobić parę groszy. GL
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seban7 2

seban7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Paris Saint-Germain
Typ: PSG strzeli bramkę w 1 połowie
Kurs: 1.85
Data: 18.02.2014
Godz: 20.45
Bukmacher: Unibet
Analiza: PSG swoją znakomita grą udowadnia, że jest najlepszą drużyna we Francji. Znakomicie radzi sobie również w Lidze Mistrzów. Wracając do swojego typu (goście strzelą w 1 połowie) PSG strzelało co najmniej jedną bramkę w 4 z ostatni 5 meczów w LM, na tym też opieram swój typ.

KIEPSKA ANALIZA
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Spotaknie: Bayer Leverkusen-PSG
Typ:pSG
Kurs:2,2
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Można powiedzieć , ze znowu zaczyna sie gra o najwyższe cele , tym razem jest to juz runda pucharowa i nikt nikomu nie bedzie odpuszczał i grał słabszym składem . Od jutra zobaczymy najlepszych zawodników swiata w akcji na maksymalnych obrotach . Z 4 spotkań które zostaną rozegrane w tym tygodniu , zabieram sie za mecz Bayer-Paryż. Co prawda mecz zostanie rozegrany na BayArena w Leverkusen , ale to zupełnie nie przeszkadza mi na granie w strone ekipy ze stolicy Francji. Patrząc na ostatnie występy zespołu z Leverkusen , nie mozna tutaj wietrzyć jakiś szans na pozytywny wynik , ostatnie 5 spotkań w Bundeslidze to 3 porażki i 2 zwycięstwa, warto powiedzieć ze wygrana z Stugarttem (2:1) , troche szczęsliwa, bramka w 84 minucie Derdiyoka , skromne zwycięstwo z Borussia Moenchengladbach (1:0) , no i to chyba na tyle dobrych informacji o ekipie Leverkusen , 3 inne mecze to porażki , o ile przegraną z Schalke (1:2) , mozna jeszcze jakoś zrozumieć i wytłumaczyc , o tyle wtopy z Freiburgiem (3:2) i z zespołem Werderu (1:0) który gra tragicziczną piłke juz trudniej wytłumaczyć. Co prawda Bayer utrzymuje sie na drugim miejscu w tabeli , ale z taką grą juz długo tam nie pozostanie . Do tego we wtorkowym meczu z ekipą PSG , ma zabraknąc napisatnika Derdiyoka , równiez niepewny jest występ obroncy Spahicia.
Przejde teraz do drugiej druzyny , która zagra w tym spotkaniu , ekipa lidera francuskiej ligi , która wygrywa wiekszość spotkań w swojej lidze , a równiez w fazie grupowej LM nie miała większych problemów z wygraniem swojej grupy. Bardzo równa i stablina gra ekipy z Parc des Princes . W ostatnich 5 spotkaniach , zespoł Laurent Blanca wygrał 3 mecze i 2 zremisował , w tym pechowy remis z Monaco , gdzie Thiago Silva umieścił piłke w własnej bramce , oraz starta punktów z Guningamp. Wygrane i to pewne z Nantes (5:0) , Bordeaux (2:0) czy Valenciennes (3:0) . Zespoł z Paryża ma czym postraszyć w ataku , jest Zlatan który w tej edycji strzelił juz 8 bramek , Cavani , Pastore , a obronna równiez spisuje sie dobrze, tylko 16 straconych bramek w 25 spotkaniach . Wracając jeszcze do zespołu z Niemiec, jeżeli w ostatnim spotkaniu w obronie grał Boenisch , to musi dawać do myslenia i pokazywać ze obrona nie jest najmocniejszą stroną tej drużyny. Moim zdanie ten mecz moze zakonczyć sie nawet 2 bramkowym zwycięstwem gości , aptekarze w tym spotkaniu raczej za dużo piłki nie powąchają . Niżej przedstawie jeszcze pare propozycji co do tego meczu
Powtórzenie typu / ⛔ 100
 
A 67

akira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AC Milan - Atletico Madryt
Typ: Ilość żołtych kartek w 1. połowie +1,5
Kurs:1,75
Bukmacher: Bwin
Co tu duzo pisac kazdy zna goracy temperament wlochów i hiszpanów do tego gra toczy sie o najwyzsza stawke wlosi beda cisneli by strzelic jak najwiecej goli u siebie by na wyjezdzie mogli sie spokojnie bronic i grac na zwloke tak jak tylko oni to potrafia (no i grecy) ???? troche statystyk w ostatnich meczach grupowych padalo mnostwo zołtych kartek nie tylko w grupie tych druzyn ale w kazdej grupie
druzyna Milanu zebrala w grupie 11 zołtych kartek i 1 czerwona
druzyna Madrytu zebrała w grupie 11 zołtych kartek i nawiecej bo po 3 zbierala z mocnymi druzynami a wlasnie z taka beda grali we wtorek
To pierwsze mecze po kilku tygodniach i niektorzy pilkarze zdazyli zapomniec ze mieli jakiekolwiek kartki we wczesniejszych spotkaniach LM i bede grali na maxxa a nerwowa atmosfera bedzie procentowac świnskie zagrania na boisku
⛔ mecz 19 lutego
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Newport - Oxford
Liga: Anglia / Two League
Typ:
Oxford DNB (zakład bez remisu)
Kurs:
2.15 / WilliamHill
vs

Analiza: Gospodarze z problemami w bramce, gdzie pierwszy bramkarz L. Pidgeley 24/0,
oraz J. Stephens 2/0 są kontuzjowani. W bramce stanie 23-letni goalkeeper E. Parish 1/0.
Bramkarz ten zadebiutował dwa dni temu w meczu przeciwko Hartlepool United, gdzie
przegrali 3:0. Dodatkowo nie zagra środkowy obrońca I. Yakubu 17/2.
Drużynie gości sypła się linia obrony, gdzie nie zobaczymy Raynes 18/0, Wright 18/0,
oraz Whing 14/0. Drużynie Newport zaczyna się teraz seria pięciu meczy granych w
roli gospodarza.. to odpowiedni moment by uzbierać 15 punktów choć rywale będą
wymagający :
18/02/14 LI2 Newport County 20 : 45 Oxford United FC
01/03/14 LI2 Newport County 16 : 00 Scunthorpe Uni…
04/03/14 LI2 Newport County 20 : 45 Fleetwood Town
..wróćmy do w/w spotkania. Oxford, wyniki spotkań ma przeplatane między sobą to raz
remis, to raz wygrana.. Oxford na wyjeździe 7/7/0, także by zagrać ich DNB to opcja
jak najbardziej elegancka ! Drużyna gospodarzy od 6 spotkań nie posmakowała
zwycięstwa.. no ale przede wszystkim liczę tu na powinięcie się nogi przez młodego i
niedoświadczonego goalkeeper&#39;a drużyny gospodarzy !

⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Spotkanie: Manchester City – FC Barcelona
Typ: Manchester City over 2,5 żółtych kartek
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
ANALIZA. Witam, zacznę od tego, że mierzyłem w BTS, ale tutaj piszecie o meczu walki i po głębszym przemyśleniu tej walki to kartki są warte uwagi. Tutaj znowu najpierw miało być over 4,5, ale zauważyłem, że na over 2,5 zawodników City kurs jest jeszcze korzystniejszy, a raczej sporo kartek będzie. Na początek arbiter spotkania, czyli pan Jonas Eriksson ze Szwecji, który sędziował między innymi mecz Polski z Ukrainą w Kijowie, jeżeli chodzi o mecze LM to był arbitrem pojedynku Ajaxu z Milanem, Arsenalu z BVB i Juve z Kopenhagą,oraz sędziował Super Puchar Europy (a tam pamiętamy jak Bayern grał z Chelsea, było żółto a nawet czerwono jeżeli chodzi o kartki). Jak widać arbiter dość często uspokaja zawodników żółtym kartonikiem, a przy dzisiejszym spotkaniu gra będzie dość często przerywana, tym bardziej City będzie próbowało wszystkiego by powstrzymać Barce.
Przewidywany skład na City:
Hart, Clichy, Kompany, Lescott, Zabaleta, Toure, Garcia, Silva, Nasri, Navas, Negredo
Teraz przedstawię listę zawodników z podziałem na mecze fazy grupowej LM, którzy dostawali żółte kartoniki:
17 września, Plzno vs MC, żółte kartki: Koralov i Fernandinho.
2 październik, MC vs Bayern, żółte kartki: Aguero, Nasri, Milner
23 październik, CSKA vs MC, żółte kartki: Negredo, Toure, Zabaleta
5 listopad, MC vs CSKA, żółte kartki: Toure
27 listopad: MC vs Plzno, żółte kartki: Milner, Demichelis, Toure
10 grudzień, Bayern vs MC, żółte kartki: Dzeko, Milner, Fernandinho, Zabaleta
Tam gdzie była walka i zaciętość, tam były kartki, z Bayernem 2x 3 żółtka, mecz u siebie z Czechami, oglądałem to spotkanie i tam zawodnicy gości walczyli o każdą piłkę, a błękitni nie zostawali dłużni. Teraz zaprezentuję kartki z 3 ostatnich spotkań z PL,
29 styczeń: Tottenham vs MC, żółte kartki: Toure, Demichelis, Augero, Zabaleta
3 luty, MC vs Chelsea, żółte kartki: Demichelis, Kolarov, Nastasic,
8 luty, Norwich vs MC, żółte kartki: Milner.
Więc tych kartek trochę łapią, teraz to na co zwracałem już uwagę na początku, czyli sposób gry, Barca będzie grała piłką, będą chcieli grać długo, więc trzeba będzie te ich ataki pozycyjne rozbijać, często gra będzie przerywana gwizdkiem, a sędzia w końcu zacznie sięgać po kartki, w drugiej połowie dojdzie czynnik zmęczenia i spóźnione interwencje… Do tego gra drużyna angielska z hiszpańską, czyli siła i walka kontra finezja i technika (co prawda City gra ładny football ale grając na wyspach są „naleciałości”)
Wyniku meczu nie typuje, bo tu zdarzy się wszystko, grunt, żeby była walka i piękne widowisko.
Powodzenia i Pozdrawiam
✅125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom