>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 18.01.2023 (środa)

Status
Zamknięty.
pawelo2893 39,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – 1 Liga Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: IFK Helsinki - JYP
Typ: Juha Jaaska strzeli gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna

Analiza: IFK rozpędza się na dobre. Klub ze stolicy po początkowym falstarcie imponuję w ostatnich dniach (4 wygrane i porażka po dogrywce) i jest już blisko strefy barażowej. Niewielka strata do szóstego KaiPa sprawia, że takie spotkania jak dzisiejsze wygrywać po prostu trzeba. Tym bardziej, że rywalem druga najgorsza defensywa sezonu. JYP traci na potęgę, co nie może napawać optymizmem. W 10 ostatnich delegacjach aż siedem kończyło się golami straconymi +3. Czy udowodnią to również dziś zawsze groźne Helsinki?

Idę w stronę bramki młodego Fina. 24-latek w tym sezonie trafiał 6 razy „dorzucając” 16 asyst. Występuję w pierwszej formacji swojego zespołu, gra też w przewagach (ostatnio 1 z dwóch asyst w powerplay). Co ciekawe, zawodnik ten 2023 rok rozpoczął wybornie – 4 batalie ligowe – 6 asyst i dwa gole! Dostaję dużo szans i trener widzi, że musi opierać na nim grę. Dodając do tego fakt, że IFK jest faworytem i JYP może być skazane na grę w osłabieniu ryzykuję po tym kursie grę na trafienie sympatycznego Fina!

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
K 69,8K

krzepki89

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Czechy, Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kladno - Pardubice
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: SUPERBET
Analiza: Nikt nie lubi takich meczy gdzie lider gra na wyjeździe z ostatnią drużyną ligi . Pardubice , to najlepsza drużyna na wyjeździe w całej lidze, doznali tylko 1 porażki , oraz 2 po dogrywce, na 18 spotkań. Już kiedyś opisywałem, że Pardubice włożyły kupe hajsu bo mają100lecie, i zrobią wszystko by być pierwszym zespołem w tabeli po rundzie zasadniczej.Aktualnie mają 2 mecze mniej i 1 pkt przewagi nad Vitkovice. ostatnie 3 mecze na wyjeździe wygrane. ostatnio w Kladnie wygrali 2 lata temu, czas to zmienić, tym bardziej , że ekipa zacna a kontuzje graczy które mają to już trwają dłużej i nie mają większego wpływu na grę.

80
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1608
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Hiszpania
Typ: Joan Canellas over 2.5 bramek
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie no koło takiego kursu żal przejść obojętnie, za bardzo nie rozumiem skąd aż takie dysproporcje w kursach, zwykle buki kręciły się w okolicach przedziału o/u 1.60-2.25, a tu mamy 1.35 na under i aż 3.00 na over, dlatego jak dla mnie warto wykorzystać. Canellas to nie byle jaki zawodnik, tylko doświadczony środkowo rozgrywający, który dla Hiszpanii rozegrał już ponad 200 spotkań, a w swojej karierze grał w takich klubach jak Barcelona, Kiel, Vardar czy Szeged, aktualnie zawodnik Kadetten, a więc sporo zalicza pomału zjazd, ale dalej nie jest to zawodnik, którego można lekceważyć. Na obecnych mistrzostwach nie grał przeciwko Czarnogórze, ale już z Chile zagrał 35 min, kończąc mecz z 2 bramkami na 3 rzuty, oraz z Iranem zagrał 27 min kończąc mecz z 3 bramkami na 3 rzuty. Czy Polska jest na tyle silna w defensywie, żeby Canellas nie miał wręcz żadnych szans na pokrycie overu? Według mnie nie, kursy trochę przesadzone, przeciwko Polsce over 2.5 bramek zaliczało 5 Francuzów, 5 Słoweńców i 4 reprezentantów Arabii Saudyjskiej. Po raz ostatni Polska zagrała z Hiszpanią w tamtym roku na Mistrzostwach Europy, Canellas był wtedy w składzie Hiszpanów i rzucił nam 3 bramki oddając 6 rzutów, tu raczej tak dużo okazji mieć nie będzie, mimo wszystko uważam, że kursy powinny być wystawione trochę inaczej.

200
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +2118
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cercle Brugge - Royale Union Saint Gilloise
Typ: Royale Union SG wygra + BTTS
Kurs: 4,20
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dwudziesta pierwsza kolejka belgijskiej Jupiler League przyniesie nam ciekawe spotkanie. Royale Union zmierzy się na wyjeździe z ekipą Cercle Brugge. Goście wydają się być faworytami tego spotkania. Są w świetnej formie, wygrali 8 spotkań z rzędu i zdaje się, że nie mają zamiaru zwalniać. Zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli i gonią liderujący Genk. Wygrali również 5 ostatnich spotkań wyjazdowych w lidze, więc jak widać gra na obcym boisku nie jest dla nich wyzwaniem. Cercle Brugge w ostatnich 5 meczach u siebie też na papierze wygląda dosyć dobrze - 3 zwycięstwa, remis i porażka. Jednakże ich rywalami były głównie ekipy z drugiej połowy tabeli, z rywalem znacznie silniejszym może być o wiele trudniej powalczyć o punkty. Ostatnio przegrali z Westerlo zajmującym 8 miejsce. Przewiduję, że goście poradzą sobie z ekipą gospodarzy, ale myślę, że nie zachowają czystego konta. W lidze tracą średnio ponad bramkę na mecz, a statystyki potwierdzają, że istnieje duża szansa na gole obydwu zespołów. W ostatnich 5 spotkaniach Royale Union notowali BTTS 3 razy, w meczach na wyjeździe 4/5, gospodarze ogółem 3/5, u siebie 4/5. Ogółem Roayel Union zdobywali gole w każdym z poprzednich 5 meczów, a Cercle w 4. W starciach bezpośrednich BTTS był w 8/10 ostatnich meczów. Myślę, że istnieje duża szansa na powodzenie tego typu, a kurs z pewnością zachęca do zaryzykowania. Życzę zieloności!

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
S 48,3K

sensebuk

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna
Godzina: 20
:30
Spotkanie:
Typ:
Dujshebaev A. Najwięcej goli w drużynie - Hiszpania
Kurs: 2.45
Bukmacher:
Totalbet
Analiza:

Nie lubię nie patriotycznych typów i grania przeciwko naszym reprezentacja, sercem za naszymi choćby nie było żadnych szans i przewidywania były bezlitosne, jednak rozsądek i to co prezentuje nasza.reprezentacja jako gospodarze mistrzostw świata nie zbyt pozwala dopuszcza jakąkolwiek myśl o sukcesie w tym spotkaniu z Hiszpania. Po sromotnej porażce ze Słowenia i męczarniach z Arabia Hiszpania to rywal wyższej klasy, tu nie ma wątpliwości, idę tu bramki duszabajeva, gra w Kielcach już od dobrych kilku lat zna polska piłkę rzeczna od podszewki tak samo bardzo dobrze z naszych zawodników myślę że to sprawi mu więcej przestrzeni i na pewno będzie chciał dobrze zaprezentować się przed polską publicznością, kurs bardzo dobry wart próby widzę w tym spore value.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia, Jupiler League
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Oostende – Antwerp
Typ: over 2 azjan bramki Antwerp
Kurs: 2.55
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Gospodarze mocno pod formą ich ostatnie cztery spotkania tragiczne, wszystko skończone porażkami z ogromnymi problemami w defensywie po to 13 bramek straconych i w każdym minimum dwie w plecy były. Do tego kolejny problem 4 podstawowych graczy brakuje dwóch kontuzje, dwóch pauza za kartki, widać że atmosfera jest trudna bo te mecze z ogromną ilością kartek bo frustracja jest ogromna. Antwerp wyglądał kapitalnie na początku sezonu zwycięstwo za zwycięstwem i lider rozgrywek gdzieś jednak przyszedł spory dołek i stracili kontakt z czołową dwójką to jednak ekipa z ogromną jakością i moim zdaniem ta przerwa spowodowała że wrócić ekipa która dominowała co pokazują te trzy mecze po przerwie ograli lidera w pucharze i to na jego terenie 0:3, ograli Gent 2:0 i przegrali co prawda ostatnio z Royale Union ale wicelider jest w kapitalnej formie i wcale Antwerp źle tam nie wyglądało był to bardzo dobry mecz z obu stron. Trzy ostatnie bezpośrednie starcia to zwycięstwa dzisiejszych gości 3:0, 1:2 oraz 3:0

155
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1068
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia FA Cup
Godzina 20:45
Spotkanie : Leeds : Cardiff
Typ : czerwona kartka w meczu - TAK
Kurs : 5.25
Bukmacher : Superbet


Marne szanse już na powalczenie w typach dnia o cokolwiek i już nie bardzo mi się chciało pisać jakieś analizy, ale mam chwilę czasu to jednak coś dodam.
Podobnie jak kolega wyżej widzę w tym meczu kartki, ale szukam większego kursu i uderzę w czerwoną kartkę w tym meczu.
Pamietam że grałem kartki w pierwszym ich meczu i opłaciło się to .
Nie wiem w sumie z czego to wynika, czy zespoły te się nie lubią aż tak czy o co chodzi, ale jeśli spojrzeć na ostatnie 5 spotkań bezpośrednich to w 4 aż padała czerwona kartka... W tym pierwszym pucharowym też. Dodatkowo też zawsze było sporo zółtek .
Osobę sędziego przeanalizował już kolega Stanley więc ja tylko krótko napiszę, że w tym pucharze potrafił już dać 2 czerwone kartki w 11 meczach . Liczę na to że dzisiaj pokażę trzecia.
Ppolecam też wszystkim grę overów kartkowych .

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester United
Typ: United i over 2,5 gola w meczu
Kurs:
2.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Manchester United notują najlepszą serię zwycięstw z rzędu od sześciu lat. Jeżeli Czerwone Diabły przywiozą komplet z Sellhurst Park, to wygrają dziesiąty mecz z rzędu. Na tę chwilę goście już w TOP 4 i moim zdaniem śmiało mogą myśleć o vice-mistrzostwie (tytuł rezerwuję w tej kampanii dla Arsenalu). Crystal Palace w dołku, przegrali trzy mecze z rzędu w różnych rozgrywkach przy bilansie bramkowym 1:9. Ponadto w domu doznali ostatnio dwóch bolesnych porażek w lidze, 0:3 z Fulham i 0:4 z Tottenhamem. Wygrana Czerwonych Diabłów pozwoli im wyprzedzić derbowego rywala, którego ostatnio pokonali z drugiej pozycji (przynajmniej na 24 godziny). Liczę na rozpędzonego Markusa Rashforda, który ostatnio ładuje aż miło i strzelał bramki w każdym z ostatnich siedmiu gier United. Myślę, że stać gospodarzy na strzelenie gola w tym pojedynku, ale to jest max i Manchester pokaże swoją moc.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
barti2000 761,9K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Hiszpania
Typ: Hiszpania wygra i mniej kar
Kurs: 3,0
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Nie ma co ukrywać, ktoś się prawdopodobnie pomylił przy wystawianiu kursu i warto to wykorzystać. Ta kombinacja jest warta max 1,80. Polacy pewnie się postawią w tym meczu, ale ciężko sobie wyobrazić, żebyśmy nie przegrali z Hiszpanią. Do tego Polska więcej kar. W ostatnim meczu Polacy ze słabą Arabią złapali aż 7 kar. Wcześniej ze Slowenią 5. Hiszpanie nie łapią tylu kar. Ten kurs to mega value i warto to wykorzystać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia FA Cup
Godzina 20:45
Spotkanie : Leeds : Cardiff
Typ : gol Cardiff w 1. połowie
Kurs :
3.15
Bukmacher : fORTUNA

Cardiff już w pierwszej konfrontacji tych ekip pokazało, że może namieszać. Kursy na gości są mocno zawyżone zważywszy na naprawdę przeciętną postawę formacji defensywnej Leeds. Spodziewam się otwartego meczu z nieznaczną przewagą gospodarzy, ale także z sytuacjami Cardiff, z których przynajmniej jedna mam nadzieje zakończy się golem w 1. połowie. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła, chociaż są rotacje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom