>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 18.01.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers
Typ: Minnesota Timberwolves (-4,5 pkt.) AH
Kurs: 4,40
Bukmacher: William Hill
Analiza: Los Angeles Clippers grają bez swojego lidera Chrisa Paula. Co ciekawe bez niego wygrali dwa ostatnie mecze wyjazdowe z Memphis i Houston. Teraz czeka ich trzeci, a zarazem ostatni mecz w tej wyjazdowej serii. Ich rywalem będzie nieobliczalna Minnesota Timberwolves. Jest to drużyna, która potrafi seriami przegrywać mecze, a mogą też grać na bardzo wysokim poziomie i ogrywać najlepszych. Nie tak dawno sprawili oni ogromną niespodziankę ogrywając Denver Nuggets na wyjeździe, a to przecież jeden z najtrudniejszych terenów w lidze. Minnesota u siebie gra dość dobrze, mają tam 10 wygranych i 5 przegranych. Nie tak dawno Minnesota przerwała piękną serię zwycięstw Oklahomy wygrywając z nimi 99:93 po naprawdę dobrej grze, a przed tym meczem Thunder mieli serię dwunastu zwycięstw z rzędu. Minnesota potrafi się zmobilizować na najlepszych, a Clippers wiecznie wygrywać nie mogą, szczególnie bez swojego lidera, dlatego uważam, że gospodarze mają duże szanse.
⛔100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australia, Australian Open ATP[/b]
Spotkanie: Evgeny Donskoy - Kei Nishikori
Typ: 1 set over 9.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: yo?
W trzeciej rundzie turnieju AO wybieram pojedynek Rosjanina z Japończykiem. A dokładnie mi potrzebny tylko 1 set ;). Przypomnijmy Donskoy w pierwszej rundzie rozniósł Ungura 3:0 natomiast Nishikori oddał jednego seta Rumunowi Hanescu. Druga runda to już batalia w pojedynku &quot;bracianym&quot; a mianowicie z Mikhaiłem Youznym. 5 setowy pojedynek zakończony 20 asami w meczu Evgeny. Jest to całkiem przyzwoity wynik. Co prawda może czuć trudy poprzedniego meczu ale to na pewno nie w pierwszym secie. Miał cały dzień na regenerację i dziś pojedynek z Keiem. Japończyk 2 mecze dwóch pierwszych rund w 1 setach zaliczał Tie break. Obydwaj zawodnicy to bardzo młodzi gracze. 23 letni Japończyk zajmuje 18 pozycje w rankingu a 22 letni Rosjanim 82 pozycję. Co tu więcej pisać ? W pierwszym secie nie przewiduje przełamań gdyż obaj gracze będą jeszcze w pełni sił a serwisy to ich mocne strony.
Podsumowanie :
* Wystarczy , że zdobędą po 4 gemy potem może się dziać co chce.
* Evgeny w tym turnieju przegrał tylko 2 razy swoje podanie, Kei 5.
* Kei w poprzednich dwóch meczach w pierwszych setach osiągał Tie break. więc liczę na to dziś.
* Rusek w każdej chwili może wypalić asem co jest dużym plusem i zwiększa szanse na powodzenie betu.
W 1 secie nie przewiduje przełamań ewentualnie 7:5 dla któregoś z zawodników. ;) także polecam.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Tenis ziemny
Spotkanie: Querrey-Wawrinka
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tenis, AO na dzisiaj wybieram mecz Amerykanina Querreya ze Szwajcarem Wawrinka...Wawrinka nie Olśniewa w tym turnieju, miewa słabe momenty w piierwszych 2 meczach co taki Querrey na pewno wykorzysta...Niestety Kamke i Stebbe to nie ta para kaloszy...Sam miał słay mecz z Bekerem i gdyby nie krecz to podejrzewam że by go przegrał...Myślę że 2 słabe mecze pod rząd mu sie nie przytrafia...Jego atuty to serwis jak wiadomo a na hardzie to 70% sukcesu...Stawiam na Sama i myślę że się nie zawiodę, kurs zachęcający.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Venus Williams -Maria Sharapova
Typ: over 10,5 gema w pierwszym secie
Kurs:4,20
Bukmacher:Unibet
Pierwsze spotkanie sesji wieczornej na Rod Laver Arena zaplanowane na 9:00 czasu polskiego to mecz pomiędzy Venus Williams a Rosjanką Marią Szharapovą.Rosjanka jak na razie niszczy swoje rywalki i w dwóch poprzednich meczach nie oddała nawet gema jednak poziom znacznie wzrasta bo na przeciw Marii staje starsza z sióstr Williams,Venus.Amerykanka do tej pory także nie straciła seta pokonując kolejno Voskoboeva 6-1 6-0 oraz Cornet 6-3 6-3.Co warte podkreślenia w obu tych meczach % punktów zdobywanych po pierwszym serwisie był w okolicach 70% i więcej a jeśli chodzi o drugi serwis to granica średnia z obu meczy przekracza 50%.Co do samej Marii to wiadomo do póki pierwszy serwis funkcjonuje jest ok,jednak dziś rywalka jest z innej półki dysponująca lepszym uderzeniem i większą siłą co może przysporzyć trochę kłopotów Marii.Uważam że w tym meczu wszystko jest możliwe i Venus na pewno nie podda się bez walki ani nie przegra 6-0 6-0 więcej sądzę nawet że mecz będzie na prawdę wyrównany bo patrząc na dyspozycje serwisową Venus możemy się spodziewać dłuższego widowiska.Dlatego mój typ na ten mecz to over 10,5 gema w pierwszym secie,co prawda nie gram tego ,ale myślę że kurs na ten zakład jest po prostu zbyt wysoki i jeśli ktoś lubi grac tego typu zakłady,to chyba warto
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open ATP
Spotkanie: Jurgen Melzer - Tomas Berdych
Typ: 1 (+2.5sets)
Kurs: 2.38
Bukmacher: Pinnacle
Trzecia runda Australian Open - Jurgen Melzer z Austrii, zajmujący 29 miejsce w rankingu ATP zmierzy się z Czechem Tomasem Berdychem - ATP6. Austriak to wg mnie dość nieprzewidywalny tenisista o sporych umiejętnościach, dlatego wcale się nie zdziwię, jeśli wygra seta i napsuje nerwów rywalowi. W pierwszej rundzie szybko i pewnie pokonał Kukushkina(105) a w drugiej po 5 setowej walce, wygrał z Bautistą(56) - zawodnikiem, który pokonał już w tym roku Berdycha. Sądzę, że te wyniki pokazują, że forma leworęcznego Melzera jest na dobrym poziomie. Jeśli chodzi o Tomasa to dość gładko przeszedł pierwsze rundy AO, natomiast wcześniej przegrał ze wspomnianym Bautistą i Hewittem, dlatego mam pewne wątpliwości co do wysokiej formy. Psychika Berdycha jest dość chwiejna, dlatego tym bardziej uważam, że pojedynek nie skończy się w trzech setach. Bezpośrednie mecze to 2 zwycięstwa Melzera i 3 Berdycha, co doskonale potwierdza sytuację, że gra Jurgena &quot;nie siedzi&quot; Czechowi.
⛔100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie klubowe
Spotkanie: Pribram - Bohemians Prague
Typ: Bohemians Prague
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Piątek o godzinie 11:00 w towarzyskim spotkaniu zmierzą się:
Primbar - drużyna zajmująca ostatnie miejsce w Gambrinus Liga po rundzie jesiennej, w której udało im się wygrać tylko dwa z 16 spotkań.
Bohemians Prague - drużyna występująca w niższej klasie rozgrywkowej, po pierwszej rundzie na 11 miejscu.
Primbar to po jesiennej rundzie pierwszy pretendent do spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej. Po takiej rundzie morale drużyny nie wyglądają najlepiej. Trener w meczach sparingowych szuka rożnych rozwiązań co w pojedynkach z w wyruwnanymi przeciwnikami ma zdecydowanie niekorzystny wpływ na wynik. A ne oszukujmy się w meczach towarzyskich nie wynik jest najistotniejszy a sprawdzenie zawodników i różnych wariantów gry. I w tym widzę szansę na zwycięstwo w dzisiejszym meczu drużyny Bohemians.
Ostatnia drużyna wyższej ligi gra na poziomie średniaka zligi jeden stopień niższej.
Obie drużyny spotykały się przez ostatnie dwa lata również w meczach towarzyskich, w 2011 mecz skończył się wynikiem 2:3 dla Bohemians, ostatnie spotkanie Bohemians wygrali 2:0.
Moim zdaniem kurs na Bohemians jest decydowanie zawyżony i grechem byłoby z takiej szansy nie skorzystać, jest to typ ryzykowny, 50/50 ale przy kursie 4 ja zaryzykuje.
✅300
 
zubi-zu 9

zubi-zu

Użytkownik
witam
dziś mecz i łatwe pieniadze choć kurs nie jest wielki jesli gra sie singla,niestety podajemy tu jeden typ a jest dzis do grania za duże pieniadze kilka meczy -mówi to Wam Zubi Zu lider milenium w Polsce;)
dyscyplina-piłka ręczna
spotkanie-Argentyna -Tunezja
kurs-1.65
typ-Tunezja
milenium bukchmacher
Analiza-cięzko o analize na mistrzostwa,widziałem wszystkie mecze,Tunezja przegrała ostatnie spotkanie ale po raz 1 na tych mistrzostwach nie miała skuteczności,zdarza sie.
Nie po to ogrywali Niemców żeby teraz nie wyjsc z grupy kosztem Argentyny.To mistrz Afryki i graja naprawde dobra piłke.Jesli odpala to może byc nawet 2 przy -4Tunezja ale czysta 2 jest jak najbardziej do grania.pozdrawiam.
wygrałeś kliknij dzieki
chcesz wiecej typów napisz priv-moge odrobine podpowiedziec Zubi Zu;)
⛔100/ Nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2013
Spotkanie: Graeme Dott v Judd Trump
Typ: Judd Trump (Najwyższy break)
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365

Dotty walczył jak to tylko on potrafi w 1 rundzie pokonując Maguire’a po meczy, który stał na mocno średnim poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o Szkota. Maguire wyglądał jak cień gracza jakim potrafi być, co ostatnimi czasy stało się w jego przypadku niemal reguła w wielkich turniejach. Niemniej jednak wyszarpanie tego meczu przez Dotta w decydującej partii zasługuje na duży szacunek. Trump jest kolejnym graczem, kt ó ry może dziękować niebiosom, że ciągle jest w turnieju. Barry Hawkins pewnie jeszcze do tej pory ma koszmary o zmarnowanych szansach, by zakończyć przygodę Trumpa z tegorocznym Masters. Niestety ich nie wykorzystał, a Judd nie jest graczem, któremu można w nieskończoność dawać tyle szans, bo on akurat potrafi je wykorzystać jak mało kto. Szczerze mówiąc, po meczu Dotta pomyślałem sobie, że ktokolwiek zagra z nim w następnej rundzie to go rozniesie, a kiedy wiadomo było, że będzie to Trump to jeszcze się to wrażenie wzmocniło. Dzisiaj już nie jestem tego tak pewien, biorąc pod uwagę co działo się na stole Masters w tym tygodniu. Pogromu pewnie nie będzie, ale wydaje mi się jednak, że Trampek powinien jednak wygrać przynajmniej 2 frejmami. Natomiast za zupełną promocję uważam typ, że to Anglik wykona najwyższy break w meczu. Wszyscy wiemy jakie możliwości budowania breaka ma Trump, właściwie w każdej chwili i z każdego układu jest w stanie ustrzelić setkę. Pokazał to dobitnie w meczu z Hawkinsem, kiedy to w odwróceniu meczu z 3-5 &gt; 6-5 pomogły mu dwa świetne breaki trzycyfrowe (105, 107), a wcześniej jeszcze wbił równie imponujące 99 w jednym podejściu, nie wspominając o takich marnych zdobyczach jak 71 i 57. Dott zaliczył tylko 3 breaki +50 (92, 69, 61), jego gra była mocno szarpana, a sporo błędów w pozycjonowaniu stawia go niemal na straconej pozycji w rywalizacji na wysokość breaka z takim graczem jak Trump. Oczywiście gdyby były mistrz świata był w najwyższej formie, to jego szanse wyglądałyby zupełnie inaczej, problem w tym, że od dawna nawet nie zbliżył się do swojego najwyższego poziomu. Zdecydowanie Trump z najwyższym breakiem w meczu.
⛔ 100
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Już jutro zaczynam, to warto napisać o kluczowych kwestiach mianowicie nie zagra Huntelaar, ani też Afellay. W takim wypadku trudno faworyzować gospodarzy, niemniej trzeba. Aczkolwiek oba zespoły miały słabe końcówki dlatego dobry strat to klucz do sukcesu. Ja jednak nie będę grała ani czysto na Schalke, ani wręcz odwrotnie czyli przeciw nim. Za to H96 plus 2 wygląda bardzo dobrze, dwoma golami wygrać z Hannover to sztuka, bo mają fenomenalnego Dioufa, który strzeli, i skończy się 2-1. Chociaż z ofensywą S04 wobec absencji Huntelaara może nie być najlepiej i o te dwie bramki nawet będzie trudno, chociaż też zaznaczę że sam zawodnik w tym sezonie nie spełnia oczekiwań. Moim zdaniem wyrównany mecz się szykuje, nie widzę nikogo kto mógłby zdominować nawet chwilowo mecz. Dlatego polecam mój typ, choć wiem że po niskim kursie.
Hannover 96 + 2 Kurs:1,4 Bet365
✅40
 
avecfc 11

avecfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie: Istres – Monaco
Typ: Monaco
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Już dziś o 20 rozpocznie się mecz wiceliderów ligi z gospodarzami którzy zajmują 8 pozycje w Ligue 2. W ostatnich 3 meczach w ubiegłym(2012) roku goście wygrali wszystkie 3 mecze. Po ostatnie wpadce Monaco ze słabiuteńkim Laval na własnym boisku powinni się bardzo zmotywować i wygrać to spotkanie jeśli myślą o powrocie do Ligue 1. Drużyna gości gra w kratkę i raczej nie powinna sprawić jakiejś większej sensacji. W dodatku w ostatnim meczu przegrali z broniącym się przed spadkiem Ajaccio co nie świadczy o ich dobrej formie po przerwie w rozgrywkach.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK, 19:00
Spotkanie: PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
Typ: Turów -4
Kurs: 1.76
Buk: Pinnacle

Przed tym spotkaniem nie sugeruję się występem Turowa z ekipą Khimek w ramach VTB.
Odnośnikiem do tego meczu będzie ostatnia ligowa kolejka, gdzie Turów rozgromił Prokom na ich terenie.
Ku zaskoczeniu większości obserwatorów, Turów od początku meczu narzucił szaleńcze tempo spotkania. Presja w obronie i szybko wyprowadzane ataki przez ekipę ze Zgorzelca były w kilku sytuacjach niemalże zabójcze dla Prokomu. Można powiedzieć, że Turów pokonał Prokom ich własną bronią - szybką grą, do której przyzwyczaili nas koszykarze Prokomu po odejściu Kestutisa Kemzury.
Wiele złego pisałem o Djordje Micicu, gdy musiał kreować akcje. Jednak w Gdyni nie zagrał katastrofy , jak w poprzednich meczach. Prezentował się dosyć przyzwoicie. Jeśli nie będzie na niego wywierana presja, to jego głowa nie powinna się zagotować w dzisiejszym meczu. A jeśli się nie zagotuje, to może być bardzo przydatnym graczem na parkiecie, bo swoimi szarżami powinien rozbijać obronę Trefla, czy wymuszać faule obrońców, bo jest szybki na koźle i minięciu z piłką.
Jackson po powrocie wydaje się być w formie, tak sam jak Chyliński, a to już bardzo wiele, bo do dyspozycji Rajkovica pozostaje jeszcze przecież Cel, Kulig i Opacak, który w ataku ostatnio jest bardziej aktywny.
Nie wystąpi dziś Vukasic, ale upatruję w tym pozytywu, bo Vukasin nie potrafił napędzać szybkich akcji. Drużyna pod nim grała bardzo statycznie, a mają u boku Chylińskiego, Cela, Jacksona - trzeba korzystać z ich indywidualnych umiejętności.
Co do Cela... Ostatnio miał słabszą formę spowodowaną żołądkowymi przypadłościami. Czuje się lepiej, więc powinien być bardzo przydatnych zawodnikiem, w obronie przeciwko najlepszemu zawodnikowi Trefla - Dylewiczowi.
Sporym problemem dla gości może być walka na tablicach, bo tutaj jest wspomniany Cel, który potrafi agresywnie włączyć się o zbiórki po obu stronach parkietu, ale jest jeszcze Kulig, Zigeranovic. Dla porównania centrzy Trefla (Spralja, Looby), w ostatnim spotkaniu na własnym parkiecie przeciwko Stelmetowi, zebrali łącznie... UWAGA ! 2 piłki! Najwięcej zbiórek miał kapitan Trefla, Filip Dylewicz - 14.
Zastawianie tablicy będzie kluczem, w tym spotkaniu.
Główna broń Trefla, to przede wszystkim Turner - Dylewicz - Waczyński. Pozostali Polacy, czyli Dąbrowski, Stefański, czy Michalak - to typowi zadaniowcy. Jeśli któryś z nich nie rozegra &quot;życiówki&quot;, to Trefl przez swoją krótką rotację może być w sporych problemach.
Jeśli Turner będzie próbował wywierać presję w obronie na rozgrywających Turowa, to i tak będzie to ze szkodą dla Trefla, bo ten zawodnik lepiej się prezentuje, gdy ma jasny przekaz - kreowanie zespołem, niż skupianie się w defensywie, bo Turów prócz Micica, asekuracyjnie mogą go zmieniać Jackson oraz Chyliński. W obu przypadkach nie jest to prawdziwe rozgrywanie, ale nie przynosi ono również wielkich strat.
Najlepszym rozwiązaniem do gospodarzy powinno być zastosowanie obrony kombinowanej, czyli strefy z indywidualnym naciskiem na Turnera, bo Trefl jest nieobliczalny z dystansu i każdy wolne miejsce na dystansie mogą zamieniać na punkty lub Turów zagęszczanie pomalowanego.
Sporą przewagą Turowa prócz przewagi parkietu, jest znacznie szersza ławka.
W pierwszym meczu Frank Turner rozbijał obronę Turowa, jak chciał, ale od tego meczu, w Turowie zaczął się ich lekki kryzys w stylu gry. Poza tym na początku listopada Vukasic był cieniem zawodnika, co przy szybkości rozgrywającego Trefla Sopot zostało całkowicie obnażone, a filigranowy Amerykanin zanotował 25 punktów i 11 asyst.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Reczna, Mistrzostwa Swiata 18.01 20:15
Dania - Macedonia (1polowa)
typ: over 28,5 gola
1,85
Sportingbet
Analiza
Dzis w spotkaniu ostatniej kolejki fazy grupowej Mistrzostw Swiata, Dunczycy spotkaja sie z Macedonczykami. Sytuacja obu reprezentacji przed ostatnim spotkaniem jest zgola odmienna. Dunczycy maja juz zapewnione pierwsze miejsce w grupie, Macedonczycy natomiast wciaz walcza o jak najwyzsze miejsce przed kolejna runda. Istnieje szansa nawet na druga pozycje, pod warunkiem jednak albo porazki Rosjan z Katarczykami, co wydaje sie niemozliwe lub w przypadku bardzo wysokiego zwyciestwa nad Dunczykami, co rowniez jest malo prawdopodobne. Zajmijmy sie jednak moim dzisiejszym typie, a mianowicie overem bramkowym w pierwszej polowie. Dunczycy zagraja dzis na calkowitym luzie, beda zapewne chcieli grac widowiskowo, co moze skutkowac spora iloscia bramek, na pewno nie beda tak zaangazowani w defensywie jak w poprzednich spotkaniach. Macedonczycy powinni to wykorzystac i zaaplikowac Dunczykom duza ilosc bramek. Obydwa zespoly to bardziej ofensywne teamy niz defensywe, czesciej stawiaja na gre w ataku, co moze nam dzis dac duzo goli. Wszystko wiec wskazuje, ze w tym spotkaniu bedziemy ogladac sporo bramek.
⛔100
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Dania - FYR Macedonia Mistrzostwa Świata Mężczyzn
typ Mikkel Hansen(Total Goals) Under 5.5
kurs 1.72
Tobet 18.01 20:15
Typ ryzykowny, ale myślę warty zagrania.Dania na pewno zagra ławką- rezerwowi dostana sporo minut, może byc tak ze Hansen nie zagra ani minuty tak jak w meczach z Chile i Katarem.Ja osobiście uważam ze dostanie parę minut może polówkę żeby byc w rytmie meczowym- formie.Przed bardzo ważnymi meczami w play-off.Jak na razie 7 goli z Islandia na 11 prób z Rosja 2 gole na 8 strzałów.Ulrik Wilbek ma w czym wybierać, graja jak na razie świetnie pewne 1 miejsce w grupie,dzisiejszy rywal bardzo nie wygodny grający dość agresywnie w obronie.Macedonia będzie zmotywowana,bo z szansami na 2 miejsce w grupie, na pewno zobaczymy ciekawe spotkanie.Linia dość wysoka, możliwe ze grając w normalnym składzie tagze była by nie pokryta Mikkel Hansen.
✅72
 
E 0

e-toto

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, DEL, 19:30
Spotkanie ???? usseldorf- Eisbaren Berlin
Typ: Eisbaren Berlin
Kurs: 1.95
Bukmacher: e-toto

Dziś o godzinie 19:30 spotka się ostatnia drużyna z tabeli z piątym w tabeli Eisbarenem Berlin. Eisbaren z ostatnich pięciu meczy przegrał aż 4, zaś Dusseldorf z ostatnich pięciu meczy wygrał aż 4 i to pod rząd. Według mnie ta dobra passa Dusseldorfu powinna się skończyć, a Eisbarenu Berlin powinna się skończyć zła. Według mnie Eisbaren Berlin to o wiele lepsza drużyna od Dusseldorfu i powinna gładko wygrać, dodam jeszcze że według mnie Eisbaren to najlepsza drużyna ligi i według mnie główny kandydat do mistrzostwa.
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
assecorr 12

assecorr

Użytkownik
Dyscyplina : hokej Finlandia
mecz : Jokerit - Tappara
typ : over 4.5 gola w meczu
kurs : 1.55
buk : STS
analiza
na dzisiaj wybrałem mecz hokeja ligi fińskiej Jokerit - Tappara. Spotkanie rozpocznie się o 17.30 gospodarze są liderem tabeli mają na koncie 78 punktów i bilans bramkowy 130-104 natomiast rywale Tappara 4 miejsce z 66 punktami i 120-107 w bramkach. W ostatniej kolejce Jokerit wygrał 5-0 z Ilves a Tappara pokonał po dogrywce Assat 5-4 . Więc pięć bramek w tym meczu powinno wpaść. W tej lidze ogólnie pada dużo goli w meczach.
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Spotkanie: Olsztyn - Jastrzębie
Typ: Olsztyn +1,5seta
Kurs: 2.95
Bukmacher: betsafe
W meczu 16 kolejki Plusligi w Olsztynie miejscowy AZS podejmuje Jastrzębski Węgiel. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście, jednak Olsztyn na pewno powalczy zwłaszcza u siebie. W oststniej kolejce oba zespoły spisały się fatalnie. Jastrzębie uległo u siebie 0-3 Zaksie po bardzo kiepskiej grze. Brakowało trochę na boisku Mateo Martino bo Krzysztof Gierczyński nie spisał się za dobrze. Także słabo zagrał dotychczasowy lider zespołu Michał Kubiak. Olsztyn również spisał się wręcz fatalnie bo przegrana z mocno osłabioną Warszawą 0-3 chwały im nie przyniosło, zwłaszcza że w małych punktach wypadli słabo. Gra Olsztyna opiera się tylko i wyłącznie na Bartku Krzyśku i Wojtku Ferensie. Ferens jest w tym sezonie świetny, przede wszystkim w ataku mimo nie najlepszych warunków fizycznych gra świetnie, chętnie bym go zobaczył w barwach Resovii. Krzysiek to też wielki talent, lecz jeszcze gra nierówno bo chocby już w kilku kolejkach zdobywał w okolicach 30pkt lub więcej. Lecz zdarzają mu się mecze gdzie mu nie idzie jak z Waeszawą gdzie zdobył tylko 7pkt. Olsztyn u siebie walczy, z Resovią 2-3, Zaksa 3-2, Skra 1-3. Myślę że są w stanie ugrac dwa sety a może nawet sprawią sensację i pokonają JW.
⛔100
 
wyszek 15

wyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Espanyol Barcelona - Real Mallorca
Typ:
X
Kurs:
3.48
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza: Dwudziesta kolejka hiszpańskiej La Liga zostanie rozpoczęta w Barcelonie. Szesnaści w tabeli Pericos podejmą znajdujących się dwie lokaty niżej Barralets. Przegrany będzie prawdopodobnie zajmować miejsce w strefie spadkowej. Gospodarze przed tygodniem ograli na własnym boisku Celtę 1:0, a goście osiągnęli w tym sezonie tylko jedno zwycięstwo na wyjeździe, także i w tym spotkaniu są skazywana na porażkę. Mimo to sądzę, że Mallorce stać na ugranie czegoś w tym meczu, lecz Espanyol łatwo skóry nie sprzeda i skończy się podziałem punktów.
⛔100
 
N 2

nananaro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie: Nimes - Clermont
Typ: 1
Kurs: 2.47
Bukmacher: Pinnacle Sports

Ekipa Nimes nie przegrała ani razu w ostatnich 5 spotkaniach, a dzisiejszego wieczoru podejmuje na własnym stadionie zespół z Clermont, obecnie 12 drużynę tabeli. Nimes nabrało ostatnio sporego rozpędu, będąc obecnie najlepszą drużyną w tabeli pod względem formy w ostatnich 5 spotkaniach(11pkt i zero porażek), Clermont natomiast prezentuje się w tym zestawieniu dużo słabiej (7pkt). Dodatkowo również 4 na 5 ostatnich spotkan na własnym stadionie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy (ostatnia porażka 23.11 z Lens). Sądzę więc, że mogą na nim zwyciężyć i tym razem.
✅147
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hoekj,Szwecja
Spotkanie: Timra - Brynäs(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Sportingbet
18.01.2013 19:00
Analiza:
Kolejne podejście na mistrza kraju Brynas.W tym meczu mam nadzieję ze w końcu się przełamią bo ostatnio także mieli ale wspaniale zagrało Rogle na własnym terenie.W sumie wiedziałem o tym ze dobrze grają u siebie ale chęć przełamania i motywacja wezmą górę.tak jednak się nie stało.Dziś jednak myślę że nie będzie żadnych niedomowień. Gospodarze u siebie nie grają nad specjalnie dobrze.Timta zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli i teraz nie gra dobrze.Ostatnio przegrali po dogrywce.wcześniej wygrali po zaciętym boju i doliczonym zcasie. Były to jednak zespoły nie z górnej półki. Brynas od czterech spotkań bez wygrania spotkania co na mistrza kraju to bardzo słabiutko.Mają słabszy dzień do dziś w ktorym powinni wygrac i to zdecydowanie.Zacząć pnąć się w górę i myśleć już o play offach.Timra gra w kratkę a u siebie nie jest mocna. Wiekszość spotkań wygrało Brynas jeśli chodzi o te zespoły gdy się spotykają czy to na wyjeździe czy u siebie.Dziś na nich licze więc mam nadzieję że trafię z tym przełamaniem i zakończą swą paskudną passę.
⛔100
 
no0si 51

no0si

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Orlando (-5) - Bobcats
kurs: 1.61 - Bet365
Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale odkąd Van Gundy vel &quot;rzucamy za 3, jak nie wpadnie to Dwight złapie&quot; nie jest już trenerem Orlando to grają coraz bardziej przyjemną dla oka koszykówkę. Skromny Vucevic świetne zastępuje zastępuje showmana Howarda i dokłada prawie co mecz solidne double double ( ostatnio 16 pkt, 15 zbiórek i to przeciwko nie byle jakim podkoszowym bo graczom Pacers ). Nelson wydaje się, że złapał znów wiatr w żagle ( dość sporo asystując o dziwo ) ale także wraz z JJem pakują 3ki na świetnej skuteczności ( w ostatnim meczu 8 na 12 przeciwko dobrze broniącym obwodu Pacers ). &quot;Big Baby&quot; Davis wrócił po kontuzji i jak narazie nie zachwyca, ale z meczu na mecz powinien szybko odnaleźć swój rytm i wspomóc reszte chłopaków. Co do Charlotte to nie mam zamiaru się zbyt wiele rozpisywać. Zespół ten zamyka prawie każdą tabelę czy to w obronie, ataku czy ilości wygranych meczów. Kilka razy się już przejechałem na ich rzekomym &quot;odbiciu się&quot; od dna i dostałem srogą nauczke. Niestety wyglądają czasami jakby byli pozbawieni chęci wygrania, a zespół dążył po kolejny wysoki pick w drafcie. Jeśli się nie myle to Kemba czyli najlepiej punktujący zespołu przykręcił kostkę i ma status dtd na dzisiejszy mecz. Jedynym względnie jaśniejszym punktem tego zespołu jest pierwszoroczniak Kidd-Gilchrist i Henderson, ale oni również przeplatają lepsze mecze ze słabymi. Myślę, że jeśli nie taki handicap to o czysty win Orlando się można spokojnie ustrzelić dzisiejszej nocy. Sam zaproponowałbym nawet większy lecz nie ma co wodzić na pokuszenie.
więcej propozycji w dziale &quot;NBA Styczeń 2013&quot;.
⛔100 - nie ten dzień
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom