>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.12.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KMS
Spotkanie Flamengo Al Hilal
Godzina 18.30
Typ powyzej 2.5 gola
Kurs 1.60
Bukmacher Totolotek
Półfinał Klubowych Mistrzostw Swiata. Dwie overowe druzyny. Flamengo over 2.5 w ostatnich 5 meczach, Al Hilal w 7 z 10 ostatnich spotkan. Ma kto strzelac bramki, Flamengo z Gabrielem Barbosą, w Al Hilal znani z europejskich boisk Gomis, Giovinco i Carillo. Faworytem jest Flamengo ale liczę ze Al Hilal też dołoży bramkę. 

  60
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Europa, Euroliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Panathinaikos - Fenerbahce
Typ: Panathinaikos +1.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.41
Bukmacher: Forbet
Analiza: Sezon nabiera rozpędu i powoli zaczynają się klarować prawdziwe siły drużyn zarówno w ligach krajowych, jak i europejskich pucharach. Dziś ponownie wraca Euroliga, a to chyba dla mnie najłatwiejsze rozgrywki do typowania (mam nadzieję, że po meczu nie odszczekam tych słów). Najbardziej podoba mi się pojedynek greckiego Panathinaikosu z tureckim Fenerbahce i kurs trochę mnie zdziwił, tym razem jednak pozytywnie. Obie ekipy widziałem już w tym sezonie wielokrotnie i wyciągam z tych spotkań swoje wnioski. Sprawdzam kadry obu drużyn i nie ma dziś wielkich braków, poza Veselym, który jest istotnym ogniwem w drużynie Obradovicia. 
Dla gospodarzy to ważny mecz, bo cały czas są na miejscu premiującym, jednak rywale nie śpią, a ewentualna dzisiejsza porażka bardzo skomplikowałaby ich sytuację. Fenerbahce raczej bez większych szans na awans, tym bardziej, że szczytu formy nie widać, a ostatnio bardzo brutalnie ich umiejętności zweryfikował Efes, który dwukrotnie pokonał rywala zza miedzy. Do tego ligowa porażka z Karsiyaką oraz wygrana po dogrywce we własnej hali z Albą Berlin.
Kadra, motywacja, umiejętności, własny parkiet - wszystko według mojej opinii w tym meczu stoi po stronie Ateńczyków i sądzę, że nie powinni mieć dziś problemu z odesłaniem Fene z powrotem do Turcji. Odesłaniem ich na tarczy.
W Atenach przegrywały już w tym sezonie euroligowym takie ekipy, jak Baskonia, czy Efes. Turcy na wyjeździe zdołali ograć tylko chimeryczny Lyon. Nie widzę dziś innej opcji niż wygrana faworytów.

  41
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Augsburg - Dusseldorf
Typ: Augsburg -1
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam serdecznie! Zupełnie nie rozumiem zachowania typerów. 1/3 z was typuje spotkanie BVB z RBL. Ten mecz może ułożyć się we wszystkie strony. Tutaj każdy wynik jet możliwy. Ja osobiście takie spotkania omijam szerokim łukiem.  Do rzeczy. Co zrobił  trener gospodarzy Martin Schmidt, że zespół gra tak dobrze? Nie mam zielonego pojęcia, ale ostatnie wyniki Augsburga imponują. Pięć ostatnich meczy to bilans 4-1-0 i bramki 12-4. Minimalne wygrane z Paderborn, czy Moguncją nie robią wrażenia, ale pokonanie Herty u siebie 4-0, czy ostatnio Wieśniaków na ich obiekcie 4-2 już tak. Forma niesamowita. Goście po drugiej stronie barykady.Od pięciu meczy bez wygranej. Bilans 0-2-3 i bramki 4-16. Fakt, że trzy porażki z zespołami z top 3 (0-4 Bayern, 5-0 BVB i 0-3 RBL). W Augsburgu rozstrzelał się ostatnio obrońca Filip Max (5 meczy, 3 bramki). Na szpicy zagra najlepszy strzelec Niederlechner. Spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy, a kurs baaardzo soczysty.

Niech będzie co będzie. Czas wszystko równo w swym unosi pędzie.

Pozdrawiam i powodzenia życzę.

  220
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dortmund - RB Lipsk
Typ: Lipsk i over 2,5 gola
Kurs: 3,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie na szczycie w niemieckiej Bundeslidze. Starcie trzeciej w tabeli Borussi Dortmund z liderem Red Bull Lipsk. Obie drużyny zapewne będą chciały wygrać, bo zwykle z takim nastawieniem wychodzą na murawę. Zapowiada się wymiana ciosów, gdyż obie ekipy lubią postrzelać (Lipsk 42 bramki w 15 meczach - Dortmund 37). Borussia może się pochwalić trzema kolejnymi wygranymi – 2:1 z Herthą Berlin, 5:0 z Fortuną Dusseldorf i 4:0 z FSV Mainz. Goście wygrali sześć ostatnich spotkań ligowych. Świetna postawa podopiecznych Juliana Nagelsmanna sprawiła, że w ostatni weekend objęli prowadzenie w tabeli I Bundesligi. W ostatni weekend RB Lipsk pewnie 3:0 pokonał na wyjeździe Fortunę Dusselforf. Teraz zagrają na Signal Iduna Park z nadzieją na przedłużenie zwycięskiej passy i utrzymanie fotela lidera. Oba zespoły grały ze soba na poziomie Bundesligi sześciokrotnie - Bilans 3 winy Borussi, 2 RB Lipsk i jedno spotkanie nierozstrzygnięte. Stawiam, że po dzisiejszej potyczce będzie idealny remis. Trener gospodarzy Lucien Favre w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Hitza, Delaneya, Schmelzera i Witsela. Tymczasem w zespole gości nie wystąpią Kampl, Konate i Orban. Przewidywane składy: Borussia: Bürki - Akanji, Hummels, Zagadou - Hakimi, Weigl, Brandt, Guerreiro - Reus - Hazard, Sancho RB Lipsk: Gulacsi - Mukiele, Klostermann, Upamecano, Halstenberg - Demme, Laimer - Sabitzer, Forsberg - Werner, Poulsen

  100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga

Godzinna: 20:30

Spotkanie: Borussia – RB Lipsk

Typ: over 3.5 bramki

Kurs: 2.10

Bukmacher: fortuna

Analiza:

Nic dziwnego w tym typie nie ma, to się wydaje bardzo oczywista wersja na ten mecz, co prawda nie raz takie wersję idą w drugą stronę ale mimo to trzeba tak dziś zagrać.

Dortmund ma za sobą ten słabszy okres, zdecydowanie obudzili się w ofensywie, znowu są skuteczni, szybcy, kombinacyjni w ataku czyli grają to co lubią najbardziej, od tej bolesnej porażki z Bayernem w czterech meczach strzelili aż 14 bramek i właśnie powrót skuteczności pozwolił znowu walczyć o najwyższe cele. Trener ma coraz mniej problemów kadrowych a w takiej sytuacji ma wiele możliwości, wariantów do kombinowania w ataku. Na pewno jednak ten zespół miewa w każdym meczy trudne momenty w defensywie, niby ostatnio Favre poszukał nowych rozwiązań które dał efekt ale im silniejszy rywal tym ciężej mi się broni tym bardziej że to nie ich styl, czyli bronienie czegoś. Dziś przyjeżdża lider z Lispka który naprawdę wyrasta na mocnego kandydata do mistrza – ta młodość ma w sobie tyle fantazji która daje takie wyniki i lidera tabeli. Lipsk w ostatnich pięciu spotkaniach zdobył komplet punktów strzelając aż 17 bramek, w Lidze Mistrzów też  popisy w ofensywie ale tutaj też widać podobnie jak w przypadku Borussi mocniejszy rywal to trudnej się broni. Jednak to ich naciskanie przez 90 minut w ofensywnie jednak robi swoje. Fantastycznie to wygląda w delegacji 8 spotkań 22 bramki zdobyte!!. Jest to też zespół który nie przyjedzie tutaj przestraszony i wyjdzie grać swoje dlatego liczę na bardzo otwarty mecz, tak jak dwa ostatnie spotkania tych ekipa w Dortmundzie 4:1, 2:3

  110
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: SiatkówkaBrazylia K
Godzina: 23
Spotkanie: Fluminense-Sesi Bauru
Typ: Fluminense
Kurs: 4.1
Bukmacher:betclic 
Analiza: Brazylijki z Fluminense podejmą we własnej hali Sesi. Obie ekipy nie odstają jeżeli chodzi wyniki w ostatnich kilku spotkaniach. Są i wygrane i porazki. Fluminense jednak notuje całkiem dobre h2h przeciwko Sesi, siatkarki grały ze sobą poprzednio w marcu i wtedy okazały się lepsze zawodniczki z Fluminense 3:1. Myślę że dzisiejsza atmosfera dodatkowo zmotywuje siatkarki gospodarzy do zwycięstwa. Kursy są dość wygórowane moim zdaniem, bo tak jak wspomniałem forma obydwu drużyn jest dość zbliżona. Liczę ze zawodniczki z Fluminense zagrają jeszcze lepiej na serwisie niż ostatnio i odniosą zwycięstwo na własnym boisku. W tabeli wyżej jest Sesi jesmak Fluminense ma zawodniczki w ataku które mogą sprawić problemy przyjezdnym.

  310
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom