>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.12.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 17. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atalanta-Lazio
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie które zamknie nam 16 serię spotkań we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej i które zarazem zapowiada się niezwykle ciekawie. Ekipa Lazio pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Atalanty Bergamo. Ciezko jest w tym meczu obstawić zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów, bowiem gospodarze na tą chwilę na swoim stadionie zdobyli 10 punktów, goście na wyjazdach zebrali 11 oczek. Atalanta dobre spotkania na swoim boisku przeplata słabszymi , tak jak potrafiła wysoko ograć drużynę Interu Mediolan później natomiast przegrała z Napoli w słabym stylu i poniosła porazkę w Empoli pomimo prowadzenia. Goście natomiast są wyżej w ligowej klasyfikacji , ale nie wygrali 6 ostatnich spotkań ogółem i 4 w lidze, gdzie zanotowali 4 remisy z rzędu. Obawiam się że w tym meczu może być podobnie i obie ekipy mogą podzielić się punktami, patrząc jednak na potencjał ofensywny tak Atalanty jak i ekipy z Rzymu myślę że na remisie bez bramek skończyć się tutaj nie powinno. Analizując spotkania z poprzednich sezonów widać że bramki w tych meczach nie są nowością, rzadko pada mniej niż 2 a czasem nawet i 6 czy 7 jak to miało miejsce całkiem niedawno. Dlatego też ja postanowiłem pójśc w tym kierunku i myślę że typ ma szanse powodzenia , tym bardziej kurs na to zdarzenie jest zachęcający. Straty po obu stronach przedstawiają się następująco: Varnier nie zagra w Atalancie a w Lazio na pewno nie obaczymy Lucasa. W ekipie przyjezdnych pod znakiem zapytania stoi występ Milinkovicia-Savicia, Badeljego , Jordeo oraz Marusicia. Mój typ to remis 2:2 po 90 minutach rywalizacji....
⛔100
 
Z 705,3K
Dyscyplina: Koszykowka Australia NBL
Godzina: 09:50
Spotkanie:Melbourne United - Perth Wildcats
Typ: 0ver 175,5
Kurs: 2,45
Bukmacher:Forbet
Analiza.Po 2 wtopach po kolei na handicapy spróbuje z ilością punktów.To spotkanie nadaje się jak rzadko które bo w Australi lidze NBL padają wysokie wyniki.Właśnie te dwa zespoły wyróżniają się szczególnie i średnio zdobywają ponad 90 punktów na mecz.Melbourne Unitet jest wysoko w tabeli bo zajmuje teraz 3 miejsce z 9 zwycięstwami i 5 pojedynków przegrali.w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrali na swoim parkiecie z Brisbane 70-94.Jeżeli w tymj pojedynku gracze gospodarzy Ware,Goulden i Kennedy bedą z większą skutecznością rzucac za 3 punkty niz w ostatnim pojedynku to jestem spokojny o wysoki rezultat.Ich rywale koszykarze Perth Wildcats to grożny przeciwnik który obecnie zajmuje 1 miejsce w tabeli.Na ich wynik składa się 11 odniesionycgh zwycięstw i 3 mecze przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na swoim terenie 97-98 z Sydney Kings.W ostatnich 6 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami padało więcej niż 175,5 punkta i moim zdanem teraz też będzie podobnie
⛔100
 
czaro82 435,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Włochy / Serie A
Godzina: 20 : 30
Spotkanie: Atalanta Bergamo - Lazio Rzym
Typ: over 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak to bywa w poniedziałek dość uboga oferta z piłki
kopanej, więc atakuje rożne w kończącym 16 nastą kolejkę meczu włoskiej Serie A. Drużyna z Bergamo jako 10ta drużyna ligi, podejmować będzie 5te Lazio.
W tym pojedynku uderzam zdecydowanie w kornery, ponieważ obie ekipy nabijają ich naprawdę sporo...
Gospodarze w ostatnim przegranym meczu z Napoli
niemalże sami pokryli proponowaną powyżej linię
wybijając piłkę z narożnika 12 razy, koledzy Milika dołożyli 6 sztuk i mieliśmy w sumie 18 rożnych!
Wcześniej wysoko ograli w lidze Inter 4:1 gdzie łącznie wykonano ich 15, Atalanta 9 a rywale 6.
W pojedynku z Parmą obie wykręciły też łącznie 12, trochę wcześniej przegrali z Sampdorią tam było 13!
Goście akurat w tym aspekcie nieodstaja zbytnio od przeciwnika, ostatnie ich pojedynki potwierdzają to również w liczbach, grając z Chievo nabili 6, trochę wcześniej z Sassuolo 6, z Parmą 8, no i z Romą 9. Obecna forma minimalnie lepsza u podopiecznych Simone Inzaghiego i to oni stawiani są przez buka
w roli faworyta. Piłkarze z Mediolanu grali w ten czwartek w LE gdzie polegli z Eintrachtem Frankfurt
pomimo tej porażki i tak zagrają w dalszej fazie. Możliwe więcej absencji również w zespole Lazio tak więc gra w stronę gospodarzy jest tu wskazana.
( obie strzelą i powyżej 2.5 bramki @ 1.87 )
( Atalanta i powyzej 1.5 gola w meczu @ 2.50 )
( gram także over 3.5 bramki w meczu @ 2.70 )
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Washington Wizards - Los Angeles Lakers
Typ: Kyle Kuzma powyżej 20.5 punktów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Etoto
Analiza: Dwóch zawodników stanowi fundament ofensywy Lakers w tym momencie - Lebron i Kuzma. Grając z Wizards można spodziewać się spotkania z większym naciskiem na ofensywę niż obronę. Waszyngton średnia punktów około 113 punktów na mecz, a pamiętajmy że Lakers również podkręcają tempo dość często. Obie drużyny nie spotkały się jeszcze w tym sezonie. Wielu stawia na Lakers po niedzielnym blowoucie na Hornets i po częsci można się z tym zgodzić. Ja jednak traktuje ten mecz jako zagadkę. Kuzma natomiast powinien pokazać się z dobrej strony. W takim spotkaniu nastawionym na atak poczuje się jak ryba w wodzie. Dodatkowo spodziewam się lepszego spotkania pod względem punktowym ze strony Wizards niż Charlotte, więc jest szansa że mecz nie zostanie rozstrzygnięty do połowy czwartej kwarty. Brak Portera też na pewno ułatwi sprawę w sprawie overa Kyle&#39;a Kuzmy.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Vancouver Canucks- Edmonton Oilers
Typ: Oilers ML
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Oilers od kiedy na ławce trenera zasiadl Hitchcock maja niesamowity bilans 9-2-2. Dzięki swoim bardzo dobrym wynikom zajmują obecnie 4 miejsce w Pacyfik Div.
Obie drużyny do spotkania przystępują jako zwycięzcy potyczki z Flyers i obie drużyny poprzednie gry zakończyły wysoka suma goli. Ostatnie trzy gry Oilers miały sume 4, 9 i 10. Ostatnie trzy Canukcs to odpowiednio 6, 7 i 5.
Ostatnie 10 pojedynków między tymi zespołami to 6-2-2 na korzyść Edmonton. Sadze ze w nocy Oilers dopisze kolejne zwycięstwo nad Orkami i uważam ze mecz zakończy się suma goli ponad 6.
Zapraszam do działu NHL
https://forum.bukmacherskie.com/threads/nhl-regular-season-2018-19.153569/page-18
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy 1 Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Atalanta - Lazio
Typ: + 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza: Zauważyłem, że ktoś już się pokusił o typ na rzuty rożne. Jednak moja propozycja jest trochę bezpieczniejsza niż kolegi. Dlaczego ? Ponieważ 13 rożnych w meczu to dużo. Sprawdziłem statystki wszystkich meczy w lidze włoskiej w tym sezonie i Atalanta ma w 26,7% wszystkich meczy przekroczony próg 12,5 rożnych a Lazio 33,3%. Ale trzymam kciuki ???? Wracając do konkretów opiszę na szybko to dwie drużyny. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 7 rzutów rożnych a Goście 6,6. Na 5 ostatnich spotkań bezpośrednich w 3 została przekroczona moja linia. Do tego w tym sezonie Atalanta przekroczyła tą linię w 46,7 % wszystkich spotkań a Lazio 60%. Liczę na dobre widowisko i na rzuty rożne ???? Powodzenia !!
⛔100 typ jest mniej ryzykowny od typu powyżej
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
stanley-63 843,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska
Godzina 18:00
Spotkanie : Miedź Legnica : Lechia Gdańsk
Typ : przyznany zostanie rzut karny
Kurs : 4.00
Bukmacher : Unibet
Z takimi typami to wiadomo jest loteria , ale na loterii też idzie wygrać więc spróbuję , w/g mnie nie wiem dlaczego aż tak wysoki kurs na karny ale jest jak jest , sędzią w tym meczu jest pan Zbigniew Dobrynin z Łodzi , ogólnie ten pan sędziuje niewiele meczy w Ekstraklasie , w tym sezonie zaledwie 4 mecze , bilans 20 żółtek 1 czerwień i 2 karne , sędziował już spotkanie z udziałem Miedzi w meczu z Zagłębiem Sosnowiec a bilans tego spotkania 5 żółtek i karny dla Miedzi i żeby było ciekawiej ten karny był podyktowany już w 3 minucie gry , ogólnie z udziałem Miedziowych pan Zbigniew sędziował 12 meczy i wskazał aż 6 razy na wapno ( 4 dla Miedzi i 2 dla rywala ) co do Lechii to tych meczy to zaledwie 1 karny dla rywali Lechii , Lechia zdobyła w tym sezonie 5 bramek po karnych Miedz 3 dlatego jak pisałem karny to loteria ale w tym meczu spróbuję !
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedz Legnica - Lechia Gdańsk
Typ: (Lechia wygra,remis=zwrot)
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Lechia w tym okresie nie ma innego celu w tym sezonie jak Mistrzostwo Polski. Aktualnie Lechia ma przewage ale ona moze szybko stopniec przy chwilowej stracie jakichkolwiek punktow. Miedz beniaminek ktory w tym sezonie nie ma co liczyc na cos wiecej jak tylko utrzymanie w Ekstraklasie a o to powinni byc w miare spokojni mimo iz tabela tego nie pokazuje ale gra Miedzi wyglada naprawde calkiem dobrze szczegolnie z poczatku sezonu. Teraz forma Miedzi lekko opadła i mysle ze aktualny lider wygra dzisiejsze spotkanie i powiekszy swoja przewage nad rywalami. Miedz nadal gra w Pucharze ostatnie dwa mecze ligowe z Gornikiem i Wisła wygrane. Mimo wszystko ja tutaj widze tylko jeden typ w tym meczu i tym sie kieruje. Pozdrawiam trzymajcie się.
▶zwrot
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy, 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: FK Jablonec - Slavia Praga
Typ: BTTS

Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dziś wybieram ostatni mecz 19 kolejki Czeskiej Ekstraklasy. Można powiedzieć, że to taka truskawka na torcie jesiennych zmagań w lidze czeskiej, obecny lider jedzie na mecz do zajmującego 4 lokatę FK Jablonec. Liczę na bramki w tym meczu bo spotykają się dwie najlepsze ofensywy w lidze. W pierwszym meczu tych drużyn(sierpień 2018), wygrali dzisiejsi gospodarze 0:2. Zacznijmy od drużyny FK Jablonec, która w czwartek zakończyła zmagania w europejskich pucharach i teraz piłkarze mogą skupić się na lidze i walce o mistrza?- mają 13pkt straty do Slavii w tym momencie i jeżeli przegrają to raczej pożegnają się z marzeniami o mistrzostwie. Co najważniejsze jeżeli chodzi o dzisiejszy typ, to jest to,że w forma strzelecka jest dobra w ostatnich 5 meczach zdobyli aż 14 bramek i bilans ostatnich spotkań 3-1-1. Slavia w bardzo dobrych nastrojach przystępuje do tego meczu w czwartek wygrali mecz z Zenitem dzięki czemu awansowali do fazy pucharowej Ligi Europejskiej, w lidze krajowej są liderem, więc założeniem trenera na pewno będzie umocnienie się na tej pozycji. Podobnie jak ich dzisiejsi rywale problemów ze zdobywaniem bramek nie ma. Ostatnie 5 meczów to 14 bramek z bilansem 4-1-0. Jeżeli chodzi o h2h- na ostatnie 5 meczów, 4 kończyły się btts&#39;ami. Jeżeli chodzi o braki kadrowe, to sporym osłabieniem będzie w drużynie gospodarzy brak jednego z dwóch najlepszych strzelców Dolezal(f 14/8), jeżeli chodzi o gości to dziś nie wybiegnie na murawę Tecl(f 9/3) i pod znakiem zapytania stoi występ Zmrhal&#39;a(m 15/4). Powodzenia! ????
⛔100
 
bartollomeo 20

bartollomeo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia - Zwyciestwo
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Witam w ten poniedziałkowy poranek. Dziś decyduję się pograć na Lechię w meczu w Legnicy. Kurs zachęca, w końcu to lider zagra z outsaiderem. Pisałem wcześniej że Miedź wstała z kolan i jest to prawda, ale na ekipę Stokowca raczej to nie wystarczy. Na każdej pozycji włącznie z trenerem Gdańszczanie są poprostu lepsi.
Po drugie prezentują bardzo wyrachowany styl gry tj najważniejsze nie stracić, a do tego prawie zawsze się udaje coś złowić. Ostatnio w spotkaniu z Legią zabrakło szczęścia po strzale Sobiecha w końcówce.
Miedź bez klasowego napastnika, słabszym drużynom gole wbija Forsel na spółkę z Ojamą, ale myślę że z tak grającą Lechią jest to mało prawdopodobne.
Przewiduje wynik 0-2
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Chorwacja A1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cedevita Zagrzeb -Gorica
Typ: Cedevita Under 89.5 pkt OT
Kurs: 1.84
Bukmacher: 1xbet
Strasznie niska linia na gospodarzy na 1 rzut oka, nic bardziej mylnego. Gospodarze dziś zagrają z jedną z najgorszych ekip w A1 jednak tutaj liczę na sporo ceglenia i wolne tempo gry. Cedevita kilka dni temu grała w Czarnogórze z Mornarem Bar 102:103. Tam nie zagrali najważniejsi gracze i dziś także nie powinniśmy zobaczyć w dużych minutach obcokrajowców którzy stanowią o sile ofensywnej ekipy z Zagrzebia. Jutro spotkanie w Eurocup z Tofas a sytuacja w tabeli jest na tyle nieklarowna że siły Cedevity powinny być skierowane na ten mecz.
Przeciwko Goricy zagrają najprawdopodobniej sami rodacy i tutaj upatruje bardzo równe spotkanie i wolne tempo. Warto
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna / Cypr
Godzina: 18:00
Spotkanie: Apollon - AEK Larnaca
Typ: Remis
Kurs: 4,56
Bukmacher: 1xbet
Tabela przedstawia się następująco: Apollon jest 3 zaś AEK Larnaca 6. https://www.oddsportal.com/soccer/cyprus/first-division/standings/
Obie drużyny mają po 1 remisie we wszystkich spotkaniach jakie rozegrały w tym sezonie. W etoto 4.05 na remis w tym spotkaniu, w sts 3,65. Bilans bezpośrednich spotkań pod linkiem https://stats.sts.pl/pl/1/season/55561/h2h/3402/3404/match/15024043.
Statystycznie rzecz biorąc jak nie dziś remis to kiedy?
Pozdrawiam
✅356
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: siatkówka / Plus Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bydgoszcz - MKS Będzin
Typ: MKS Będzin wygra
Kurs: 3.00
Bukmacher: LVBET
analiza:
tak, gram na Będzin. Dlatego, że ich skład nie jest gorszy od zawodników Chemika. Moim zdaniem zapowiada się ciekawy i wyrównany pojedynek. Kurs jest za wysoki i spróbuję tutaj zaryzykować. Fakt, grają dzisiaj na wyjeździe i może będą mieli trudniej ale Chemik jest jak najbardziej w ich zasięgu i z kim jak nie z nimi mają spróbować zapunktować? Sporo będzie zależeć o d dyspozycji Lincolna Wiliamsa (ich najlepszego punktującego) ale akurat jestem dobrej myśli, bo on zawsze sporo punktuje i postara się poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. W ostatniej kolejce Będzin pauzował, za to gospodarze dzisiejszego meczu przegrali na wyjeździe z Resovią 3:2. Natomiast dwie kolejki temu drużyna Gido Vermeulena pokazała, że jest bardzo waleczna i po mega zaciętym meczu uległa Gieksie po pięciosetowym meczu.
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chemik Bydgoszcz vs MKS Będzin
Typ: Lipiński więcej punktów od Kovacevica
Kurs: 1,55
Bukmacher: Etoto
Analiza: Spotkanie zamykające 12 kolejkę Plusligi. Spotkanie w dołach tabeli. Chemik jednak w przeciwieństwie do MKSu nie raz pozytywnie zaskoczył w tym sezonie. Na przykład w ostatnim meczu z Resovią, że gdzie uległ dopiero po 5 mega równych setach. Dużym powodem tego wyniku był Bartłomiej Lipiński. Młody polski przyjmujący wrócił do Polski po roku spędzonym w Serie A2. Widać że pomimo tego że to zaplecze ligi włoskiej to dużo mu to dało. W tym sezonie jest bardzo ważnym elementem układanki Jakuba Bednaruka. W parze z Kovacevicem, który jest starszym bratem lepiej znanego Urosa z Trentino to bez wątpienia on jest tym bardziej ofensywnie usposobionym. Jest drugą opcją w ataku zaraz po Filipiaku o dobrze wywiązuje się ze swej roli. Vinhedo kieruje do niego dużo więcej piłek niż do Kovacevica, często wystawia mu także do 6 strefy. Kovacevic ma za zadanie raczej przytrzymać przyjęcie i nie jest tak często wykorzystywany przez Vinhedo. Rozkład ataku w zespole nie zmieni się od tak, a Lipiński rozgrywa naprawdę dobry sezon więc uważam to za ciekawy typ.
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kolonia - Magdeburg
Typ: Kolonia - 2
Kurs: 3
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam serdecznie! Ostatni mecz 17 kolejki drugiej niemieckiej.
Spadkowicz z Kolonii podejmuje beniaminka z Magdeburga. Co Koziołki robią na zapleczu Bundesligi? Nie mam pojęcia. Co zrobił Marcus Anfang z zespołem? Nie mam pojęcia. Wiem jedno. Wraz z HSV awansują. Magdeburg jest przedostatni, Kolonia druga. Gospodarze, po porażce z Hamburgiem, na początku listopada (1:0), seria czterech wygranych. Łupem Koziołków padły: 11 Drezno(8:1,d), 13 Darmstadt (0:3,w), 10 Furth(4:0d) i 9 Regensburg(1:3w). Przewiduje mały pogrom. W zespole gospodarzy występuje Simon Torodde. Gość niesamowity. 15 meczy i 20 bramek. Koszmar bramkarzy 2 Bundesligi. Typ baaaardzo prawdopodobny, aczkolwiek własnego buta nie zjem (pzdr);).
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
Skorzystałeś? Nie lub. Reputuj. Dzięki
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Alaves - Athletic Bilbao
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiejszy typ opieram na wysokim kursie za zwycięstwo gospodarzy, które uważam ma szansę powodzenia 50/50. To całkiem sporo, dlatego warto świadomie zaryzykować. Drużyna Alaves w tym sezonie spisuje się doskonale, szczególnie w meczach u siebie. Generalnie zajmują 7. miejsca, a w domowych potyczkach moga pochwalić się bardzo dobrym bilansem 4-3-0. Trzeba przyznać, że nawet jeśli Alaves wygrywa, zazwyczaj różnicą tylko 1 bramki, ale jeśli zechcemy odnaleźć ich domową porażkę w lidze, musimy cofnąć się aż do kwietnia ( 0:1 z Atletico). Od tamtej pory na Estadio Mendizorrotza poległy m.in. Villareal, Real Madryt, Espanyol, czy dzisiejszy rywal - Bilbao ( 3:1 w maju tego roku). Athletic na wyjeździe prezentuje się przeciętnie, by nie powiedzieć słabo - bilans 0-4-3. Porażki które zanotowali na ten moment tworzą passę 3 porażek na wyjazdach z rzędu. Myślę, że dzisiaj z takim rywalem jak Alaves nie przełamią się, w moim odczuciu pozostaje kwestia wybory między zwycięstwem gospodarzy a remisem. Dzisiaj wybieram tą mniej opłacalną opcję, ale myślę że bardziej prawdopodobną. Zwycięstwo Alaves 2:1.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Valenciennes vs Metz
Typ: Valenciennes over 0.5 gola
Kurs:
1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nikt nie pogral tego meczu, wiec ja sprobuje. Kurs maly, ale to jest Ligue 2, i tutaj takie mecze i takie kursy moga lekko nie wiejsc. Ale tutaj jest pare opcji, do krorych sie sklaniam grajac taki typ. Valenciennes potrzebuje punktow, bo jest prawie na dnie tabeli. I patrzac ze strony Valenciennes spokojnie to zrobic. Inna sprawa, ze nie wiem w jakiej jest formie, ale to zweryfikuje boisko..
⛔100
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka kobiet - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lulea - Telge
Typ: Lulea powyżej 90.5
Kurs: 1.912
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Lulea jakiś czas temu stracila Nystrom, ale i tak sporo punktow zdobywają dziewczyny. W lidze pięc zawodniczek notuje dwucyfrowe zdobycze i tutaj potencjal w O jest naprawde ogromny..
Jak wspomnialem nie ma juz Nystrom, ale bez niej zespol konczyl na 123 oczkach z Visby, 95 oczkach z Norkami oraz 108 oczkach z Mark. Z Mark, Allis pojawila sie symbolicznie, wiec to jeszcze wliczam do tych statystyk.
Sklad solidny, w Szwecji budzacy strach, sklad wyrownany i naprawde ciężko jest ta ofensywe zatrzymać. Tak naprawde Lulea tylko raz zeszla w tym sezonie poniżej zaproponowanej tu linii, poniżej 90 oczek, ale w tamtym starciu nie grala najlepsza strzelba zespolu, Reed.
Dzis tez licze na ostre strzelanie.. Telge co prawda lekko podnioslo sie po tych problemach ze skladem, jest Weaver, do gry z Gorzowem wrocila Trajchevska, a po absencji w meczu z Polkami, w skladzie jest takze Lundquist (zaczyna jednak na lawce) ale to nie zmienia faktu, ze przyjezdne nie będa w stanie zatrzymac rywalek, to jest za duza moc po drugiej stronie.
Ja uważam, ze gospodynie tego meczu stac tutaj nawet na setke, wiec z taką linią przy ich mozliwosciach spokojnie można sprobowac.
⛔100
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Championship
Godz: 20:45
Spotkanie: Derby County F.C. - Nottingham Forest F.C.
Typ: Derby County F.C.
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej Championship na Pride Park Stadium w spotkaniu kończącym 22 serię gier zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Derby County Football Club a w gości przyjedzie drużyna Nottingham Forest Football Club.
Derby County F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 21 meczach zdobyło 37 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Nottingham Forest F.C. plasuje się na 7 pozycji w angielskiej Championship ze zdobytymi 34 oczkami w swoich 21 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 16-12 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 6 remisów oraz porażka z bilansem bramkowym 19-13.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie są bardzo groźni i ogólnie w tym sezonie ligowym grają dobrze czemu zawdzięczają swoją wysoką ligową lokatę do tego u siebie potrafią grać z zespołem dzisiejszych gości co pokazali już nie raz ich ogrywając a goście na wyjazdach nieźle lecz ich dotychczasowe spotkania na terenie Derby County F.C. pokazują że tam grać nie potrafią i moim zdaniem to właśnie gospodarze zdobędą w tym spotkaniu u siebie przeciwko gościom kolejne 3 ligowe oczka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom