>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 17.12.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Reading - Arsenal
Typ: over 9 celnych strzalow na bramke
Kurs: 1,85
Bukmacher: expekt
Analiza: Dla mnie nie warto grać na win Arsenalu. To zbyt nieprzewidywalna drużyna - raz potrafią wygrać z Tottenhamem, by potem dostać od Swansea. Tym bardziej, że teraz zagrają z Reading, które również potrzebuje punktów. Dlatego też myślę, że oba zespoły postawią na atak, ale wiadomo, że w Arsenalu jest problem ze skutecznością. Giroud także nie gra na wysokim poziomie i powoli potwierdza się fakt że jest jedynie zawodnikiem jednego sezonu. Do składu gospodarzy ma wrócić Pogriebniak , więc dodatkowo tworzy się kolejna opcja ofensywna dla Reading. Zawodnicy z Madejski Stadium notują porażkę za porażką, ale ta passa w końcu musi się zakończyć i być może w meczu z Arsenalem? Nic nie wiadomo, Reading potrafi walczyć - przytoczę chociażby spotkanie z United. Kanonierzy grają nie za dobrze na wyjazdach, do tego porażka z Bradford na pewno nie wpłynie dobrze na ich grę. Ale tak czy siak musza przystąpić do spotkania z nastawieniem ofensywnym, podobnie jak ich przeciwnik i sądzę, że padnie tutaj wiele strzałów jak i bramek.
✅85
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, ORLEN liga
Spotkanie: Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie drużyn z dołu tabeli, obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli i walczą o playoffy na razie ze średnim skutkiem. Bilans 2-8 jakim się legitymują nie faworyzują nikogo. Moim zdaniem kursy na ten mecz powinny być bardziej wyrównane. Jedynymi atutami wrocławianek jest własna hala i nowa dobrze znana z występów w reprezentacji Serbii rozgrywająca Maja Ognjenović i tutaj rodzi się kolejna wątpliwość. Jest to zawodniczka wysokiej klasy ale myślę że nie jest wystarczająco zgrana z zespołem. W pierwszym meczu w październiku bydgoskie siatkarki pokonały na wlasnym parkiecie Impel 3-1 w jeden z setow wygrały aż do 12. Tak naprawdę w tym meczu wszystko może się zdarzyć. Gram na Bydgoszcz głównie ze względu na kuszący kurs i liczę na powtórkę wyniku z sprzed 2ch miesięcy.
⛔100
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Spotkanie: Reading - Arsenal
Typ:
X
Kurs:
4.00
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:
Dziś na Madejski Stadium zwieńczenie siedemnastej kolejki Premier League. Kierując się kursami można jasno wywnioskować kto jest zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak ja nie wierze do końca w takie pewne zwycięstwo Kanonierów. Pomimo ostatniego miejsca w tabeli gospodrazy trzeba na pewno zwrócić uwagę jak sobie radzą z czołowymi zespołami. Zwycięstwo z Evertonem, w Londynie z The Blues potrafili przeszło ponad połowe prowadzić w meczu, Nwecastle zatrzymane, no i mecz u siebie z Czerownymi Diabłami gdzie w meczu padło siedem bramek, a potrafili nawet dwa razy wychodzić na prowadzenie. Dlatego jest to doskonała okazja do pokazania, że zespół McDermotta nie odpuścił jeszce walki o utrzymanie. A okazja jest niebywała, gdyż Arsenal znajduje się chyba w największym kryzysie od kilku lat. Dla mnie osobiscie odejście Nasriego i Van Persiego zachwiało potęge The Gunners. Jak pokazują staty Arsenal potrafi przegrać u siebie z ligowym średniakiem jakim jest Swansea. Podsumowując obydwie drużyny niezwykle zmotywowane, Reading aby odnieść pierwsze zwycięstwo z Arsenalem w historii (a jest to nie lada okazja), zaś Arsenal musi zdobyć w tym meczu trzy punkty, dzięki czemu wyprzedzi Norwich i zrówna siępunktami z WBA i Evertonem. Remis jest dla mnie jak najbardziej możliwy, a tym bardziej jest w zasięgu gospodarzy.
⛔100
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Spotkanie: M. Haifa-M.Tel Aviv
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam, jest to mój debiut, więc proszę o wyrozumiałość. Patrząc na statystyki drużyn zbliżającego się spotkania izraelskiej pierwszej ligi można zdecydowanie wywnioskować, że faworytem jest drużyna gości. W 14. kolejce Ligat ha&#39;Al dziewiąta ekipa podejmuje wicelidera tabeli. Za drużyną Maccabi Tel Aviv przemawia nie tylko fakt, że obie drużyny dzieli 11pkt w tabeli, ale również to, iż w przypadku zwycięstwa Maccabi przesunie się na pozycję lidera ligi. Avi Nimni zdecydowanie nie nastawi swojej ekipy na grę defensywną, co udowadniał w poprzednich spotkaniach z odważną grą w ofensywie. Posiada najskuteczniejszą ofensywę w lidze ( 27 trafień przy 13 drużyny M. Hajfa), gra na wyjeździe nie powinna być tu więc problemem . W pięciu ostatnich spotkaniach tych ekip czterokrotnie triumfowali gracze Maccabi i tylko raz gracze Hajfy urwali punkt. Myślę, że niewiele wskazuje na to, aby mimo przewagi własnego boiska gospodarze wywalczyli nawet punkt.
⛔100
 
M 26

madridplayer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Bundesliga
Spotkanie: Braunschweig - Union Berlin
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Ostatni mecz 19 kolejki 2 Bundesligi, drugi zespół w tabeli podejmuje szósty. Ekipa Braunschweig gra na własnym stadionie rewelacyjnie, na 9 spotkań wygrała 8 i tylko jeden mecz zremisowała - są to najlepsze statystyki w lidze. Natomiast drużyna ze stolicy na wyjazdach prezentuje się przeciętnie - bilans 2-4-2, daje Unionowi 11 miejsce w tej klasyfikacji. Jednak co warto zaznaczyć, na ostatnie 5 mecz ekipa gości wygrała 3, a pozostałe zremisowała. W ostatniej kolejce pewnie pokonali mocny Kaiserslautern. Na 5 ostatnich meczy wyjazdowych Union Berlin nie przegrał żadnego meczu! Drużyna gości jest na fali i to właśnie taka ekipa może po raz pierwszy w sezonie zwyciężyć Braunschweig na ich własnym stadionie. Każda passa się kiedyś kończy, a drużyna gospodarzy ostatnio nie gra jakoś rewelacyjnie. W ostatniej kolejce zremisowali 2:2 z Koln, które w tym sezonie gra przeciętnie. Uważam, że taki kurs pozwala na postawienie na Union Berlin, który ma realne szanse na zwycięstwo w dzisiejszym meczu.
⛔100
 
N 2

nananaro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia 2
Spotkanie: Helmond - FC Oss
Typ: 1
Kurs: 1,4
Bukmacher: Pinnacle Sports
Godzina: 20.00
FC Oss wygrało w tym sezonie na wyjeździe zaledwie dwa ligowe spotkania, ostatnio 16 listopada z zajmującym obecnie ostatnią pozycję w tabeli Excelsiorem. W 7 wyjazdowych spotkaniach do tej chwili stracili aż 18 bramek. Zespół ten nie notuje ostatnio najwyższej formy nie odnosząc zwycięstwa w ostatnich 3 spotkaniach. Helmond to jak na razie mistrzowie własnego boiska, na którym przegrali jak na razie tylko jeden mecz. Uważam, że będą w stanie zwyciężyć z notującym obecnie spadkową formę FC Oss.
⛔100
 
B 4

bukwah

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2 liga Holandia
Spotkanie: Helmond - Fc Oss
Typ: x2
kurs:2,75
Expekt
Analiza:
Na dziś wybrałem ciężkie spotkanie 2 ligi holenderskiej pomiędzy fowaryzowanym helmondem zajmującym 5 miejsce a prawie zamykającym tabele bo klasyfikującym się na 15 miejscu Fc Oss. Ostatnie pięć spotkań na terenie gospodarzy zakończyło sie wyraźnymi zwycięstwami helmondu. Jednak ostatnie spotkanie Fc Oss jako gospodarzy zakończyło się zwycięstwem 2:1. W Holandii jak wiadomo nie sprzyjająca pogoda a goście na pewno nie przyjadą tanio sprzedać skóry,więc licząc na trudne warunki atmosferyczne i zaciętość gości wietrzę niespodziankę.
✅175
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia Premier League
Spotkanie: Reading - Arsenal
Typ: kto więcej kartek Arsenal
Kurs: 2,025
Godz. 21.00
Bukmacher: Bet365
Ciekawy mecz na Madejski stedium.Arsenal gra strasznie nie równo po kompromitacji Capital One Cup z Bradford, strasznie ciężko co kol wiek przewidywać.Dla gospodarzy to juz chyba jedna z ostatnich szans na złapanie jakiegoś pozytywnego bodźca w postaci wyniku- zwycięstwa, ktory by odmienił losy zespołu ostatnie miejsce w tabeli. Dość duża strata do miejsc gwarantujących utrzymanie.Arsenal raczej zawodzi niz zachwyca, to juz nie ten sam zespól co kiedyś. Kadrowo jeszcze mamy bardzo ciekawych piłkarzy, ale niestety nie przekłada to sie na wyniki zespołu. Reading u siebie gra całkiem niezłe 1 - 4 - 2 na pewno zaatakują kanonierów- ci zaś w defensywie graja dość słabo, popełniają sporo prostych błędów, co może sie przełożyć na fale -kartki.Patrząc na statystyki gospodarze łapią bardzo mało kartek w ogolę bardzo mało faulują. Zdecydowanie więcej przewinień i kartek ma ekipa Wengera.Grali ze sobą w Capital One Cup w takim szalonym meczu gdzie po dogrywce kanonierzy wygrali 7-5 przegrywając chyba juz 4-0, gdzie az 7 żółtych kartek Arsenal złapał przy 2 Reading.
0
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Anglia Premier League
Spotkanie:Reading-Arsenal
Typ:eek:ver 1,5 bramki do przerwy
Kurs:2,5
Bukmacher:bet365
Godzina 21:00 i początek spotkania kończącego 17 kolejkę Premier League pomiędzy Reading a Arsenalem.Pomimo tego że Reading jest outsiderem ligi to mecz zapowiada się bardzo ciekawie a to za sprawą niedawnego spotkania tych drużyn w pucharze Anglii i słynnego wyniku 5:7.W tamtym meczu drużyna Reading prowadziła już 4:0 mimo to uległa właśnie 5:7 po dogrywce i wyrównaniu przez Arsenal w 95 minucie.Uważam że i dziś może być bardzo ciekawie bo obie ekipy mają dość ofensywny styl gry a bilanse bramek jak i meczy bezpośrednich w których tylko raz padło mniej niż trzy bramki przemawiają za ciekawym widowiskiem.Wybrałem na dziś typ over 1,5 bramki do przerwy właśnie ze względu na bilans meczy bezpośrednich jak i ostatnie spotkanie w pucharze Anglii.Do tego trzeba dodać fakt że statystyka obu ekip jeśli chodzi o tracenie bramek w pierwszej połowie [Arsenal na wyjazdach traci pierwszą bramkę ok 22minuty a Reading u siebie ok 32 minuty] także przemawia za moją propozycją,jednak chyba najważniejszym argumentem jest fakt że Reading po prostu potrzebuje 3 pkt a Arsenal także łatwo się nie podda a usposobienie obu ekip gwarantuje interesujące spotkanie.Cóż polecam typ liczę na dobre spotkanie nie koniecznie z bramkarzami w roli głównej
✅150
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premiership
Spotkanie: Reading- Arsenal
Typ: Over 3.5 goli
Kurs: 2.5
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie kończące 17 kolejkę spotkań w angielskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. Spotkanie pomiędzy Reading a Arsenalem może być obfite w bramki. Jak ktoś wyżej napisał, gospodarze u siebie grają otwarty futbol, i strzelają sporo, jak na swoje możliwości, bramek. Strzelając u siebie 12 bramek i przy okazji tracąc ich aż 14 daje nam średnią 3.72 bramki na mecz. Dorobek Arsenalu na wyjeździe nie jest aż tak okzały. Łącznie w meczach na wyjeździe padło tylko 14 bramek co daje średnią 1,75 gola na mecz. Nie można jednak zapominać o h2h klubów. Arsenal grał na wyjeździe z Reading trzykrotnie, w 2 meczach było po 4 gole a w jednym aż 8 bramek. Widać, że Madejski Stadion daje możliwości strzelania. Oby było dziś tak samo. Myślę, że granica 3,5 gola nie jest zbyt wygórowaną granicą i jeśli tylko piłkarzom będzie się chciało grać to z palcem w ... powinni łącznie strzelić minimum 4 gole,
pozdrawiam zilzil
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Lega Pro C1/A
Spotkanie: Sudtirol - Portogruaro
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Może i się mylę, ale taki kurs ? Gospodarze to jeden z kandydatów do awansu i po serii ciężkich spotkań, w których notabene zdobywali cenne punkty, wreszcie mają okazje zagrać przeciwko słabo dysponowanemu zespołowi, i co za tym idzie słabej formacji obronnej. Goście przez 4 ostatnie mecze stracili 10 goli i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby i dziś przynajmniej dwa stracić przeciwko gospodarzom. Słabszy rywal z kolei, od czasu do czasu rozluźnia podejście do meczu i stąd brak zachowanego czystego konta. I tu mamy taki przykład. Goście przy kiepskiej postawie i mniejszych szansach(na papierze) na punkty muszą zaatakować i coś strzelić, żeby liczyć na honorowy wynik. Z obu stron dziś brak po jednym obrońcy z podstawowej jedenastki. Dodatkowo Sudtirol wystąpi bez nominalnego defensywnego pomocnika - Finka. Wpadł mi w oko wynik 2:1, ze względu na mocne przeczucie o golu gości. Tak czy inaczej, więcej niż dwa gole stawiają nas w wygranej sytuacji.
⛔100
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie B
Spotkanie: Ascoli - Brescia
Typ: 1X
Kurs: 1,6
BUkmacher: Betfair
Analiza:
Dzisiaj w ostatnim meczu 19 kolejki Serie B Ascoli podejmie na własnym terenie Brescie. Minimalnym faworytem według buków są goście, jednak według mnie nie ma tutaj faworyta. Szanse obu drużyn w tym meczu rozłożyłbym równomiernie mimo iż w tabeli dzieli ich trochę miejsc. Brescia w sumie jest w formie i to niezłej. Remis z Sassuolo czy wygrana z Hellas to na pewno jest sukces, a jak jeszcze dodamy do tego te 9 meczy bez porażki to już w ogóle jest bajka...tak? No ale niestety każda seria musi się kiedyś skończyć i ja obstawiam, że to nastąpi właśnie dzisiaj. Ascoli jest zapewne słabszą drużyną, mająca słabszy skład, sztab itd itp ale kogo to obchodzi. Gospodarze mają po prostu nie spaść z ligi, a na razie idzie im to tak na styk. Runda jesienna się kończy i chyba nikt nie chciałby jej zakończyć porażką. Zresztą to jest taki okres w którym dużo klubów przeprowadza zmiany, tym bardziej jak im nie idzie. No a po co się stresować, że zaraz się straci posadę i takie tam? Przecież wystarczy wygrać mecz.

Ascoli gra dzisiaj u siebie (a tu uzyskują niezłe wyniki) a Brescia nie radzi sobie na wyjazdach. Dodatkowo trochę braków w składzie będzie, więc wydaje mi się, że taki typ i kurs są warte zachodu.
W Ascoli nie zagra: Hanine
W Brescii: Bouy, Salamon, Saba, Martina Rini, Benali, Russo
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom