>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.11.2022 (czwartek)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Buenos Aires
Godzina: 17:00
Spotkanie: Podoroska - Kovinic
Typ: Podoroska
Kurs: 2.25
Bukmacher: STS
Analiza: Mało czasu bo za chwilę panie wychodza na kort. Podoroska wraca po kontuzji i zmierzy się z dobrze dysponowana Kovinic. Argentynka zagra u siebie i ma okazję zagrać dobry turniej, warto pamiętać że jest to zawodniczka która stosunkowo nie tak dawno było na 37 pozycji rankingu WTA. Zmierzy się z Kovinic która mimo dobrej formy, lubi czasem zepsuć swój mecz. Myślę że grająca u siebie Podoroska postawi się i przejdzie do kolejnej rundy i pierwszy raz ogra zawodniczke z Czarnogóry z którą mierzyla się już 2 razy w swojej karierze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Auger-Aliassime - Fritz
Typ: Fritz 2:1
Kurs: 5,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Auger 2:0 z Nadalem i 0:2 z Ruudem, natomiast Fritz nieco lepiej 1:2 z Ruudem i 2:0 z Nadalem. Obaj panowie prezentują całkiem dobrą formę i obaj mogą tutaj zaskoczyć. Auger jednak słynie czasem z pustego przebiegu, czyli jak serwis nie siedzi to nic nie wychodzi. Fritz z kolei potrafi męczyć się niemiłosiernie, jak mu mecz nie podchodzi, choć nie da się ukryć, że nawet wtedy walczy. Dlatego widzę tutaj 2:1 dla Fritza. Bardzo realne, że padnie parę tie-breaków. W tym Turynie praktycznie same tie-breaki Powodzenia w poprawnym obstawieniu meczu!

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2342
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Tauron Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Uni Opole - Budowlani Łódź
Typ: powyżej 179,5
Kurs:
1,90
Bukmacher: STS
Analiza:


Uni Opole do tej pory rozegrały zaledwie 2 spotkania, przegrały 0:3 z ŁKS Łódź i wygrały 3:1 z Radomka Radom, Budowlane po 3 spotkaniach mają na swoim koncie 1 zwycięstwo 3:0 z Legionowo oraz 2 porażki 0:3 z Bielsko Biała i 0:3 z Radomka Radom.
Obie drużyny 9 dni temu rozegrały ze sobą spotkanie w ramach Pucharu Polski i tam lepsze okazały się zawodniczki Budowlani Łódź grając u siebie ale mecz był niezwykle wyrównany i zakończył się po 5 setowym pojedynku.

Dziś to Uni Opole wydaje się lekkim faworytem tego meczu jednak uważam, że taki over spokojnie mogą obie drużyny osiągnąć w 4 setach a nie wydaje mi się aby jedna bądź druga drużyna miała by zakończyć ten pojedynek w 3 setach.

90
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2754
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie U-21
Godzina 18:00
Spotkanie : Chorwacja U-21 : Polska U-21
Typ : Chorwacja U-21 over 2.5 gola
Kurs : 3.60
Bukmacher : Fortuna

Zacznę może od wczorajszego spotkania tych naszych orzełków nr 1 a ci w meczu z Chile pokazali na jakim poziomie jest nasz futbol , totalna nieudolność w każdej formacji , co prawda wygraliśmy 1:0 ale tak szczerze to nie zasłużyliśmy na zwycięstwo , no a dziś w akcji zobaczymy tych młodszych których od niedawna prowadzi Michał Probierz i z całym szacunkiem dla tego pana ale jako trener się nie spełnia ( takie jest moje zdanie ) , w debiucie tego pana młode orzełki polegli 1:0 z Grecją , potem był mecz z Łotwą i remis 1:1 w tym meczu nasi zaliczyli pudło roku i z paru metrów nie trafili do bramki , Chorwaci z kolei nie grali ostatnio żadnego meczu towarzyskiego za to walczyli w finale kwalifikacji do ME - U-21 i pokonali po karnych Duńczyków , w meczach towarzyskich Chorwaci ostatni mecz grali u siebie z Turkami w ubiegłym roku wygrywając 4:1 , ogólnie wyniki Chorwatów są dużo lepsze od naszych i liczę że udowodnią to dziś grając z naszymi orzełkami którzy powiedzmy sobie strzeże nie prezentują nic ciekawego a zapewne pan Michał znowu będzie kombinował składem , tak czy siak strzelenie 3 bramek przez Chorwatów to nie jest żaden problem .

260
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2566
R 5,8K

Richard_Feynman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Finals Turyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Auger-Aliassime - Fritz
Typ: 1set/spotkanie --> Auger-Aliassime/Fritz
Kurs: 9,5
Bukmacher: etoto
Analiza:
Wczoraj miałem sporo pecha. Wytypowałem tb w 1 secie w meczu Tsitsi - Miedwiediew i co prawda w całym meczu oglądaliśmy 2 tb, ale w pierwszym secie się go nie doczekałem.
Dzisiaj moją uwagę zwrócił fakt, że bukmacherzy mocno faworyzują Kanadyjczyka. Nie lubię za bardzo grać w kierunku faworytów spotkania, tym bardziej jeżeli reprezentują zbliżony poziom, a kurs sugeruje zupełnie coś innego. W związku z tym postanowiłem zagrać coś w stronę Fritza. Długo wahałem się co to ma ostatecznie być. Myślałem o asach serwisowych Fritza, gdyż linia nie jest wcale jakaś bardzo wysoka (+9,5 kurs 2.3 superbet), myślałem też o tb w pierwszym secie (kurs 3,55 etoto), ale wczorajsza porażka odwiodła mnie od tego pomysłu. Rzuciło mi się w oczy, że Fritz ma bardzo słabe początki meczów, po prostu bardzo często albo pierwszy set przegrywa, albo gra TB, a kolejne sety idą mu dużo lepiej, jest cierpliwy, nie załamuje się. Może nawet dostaje wtedy kopa, wchodzi na wyższy poziom swoich możliwości.

Poniżej statystyki z 5 ostatnich meczów Amerykana:
Ruud - Fritz: 6-3, 4-6, 7-6
Nadal - Fritz: 6-7, 6-1
Fritz - Simon: 5-7, 7-5, 4-6
Fritz - Fokina: 7-5, 6-2
Shapovalov - Fritz: 6-1, 4-6, 6-3

Auger nie ma tego problemu z początkiem meczów, w ostatnich meczach pierwszy set jest tym, w którym częściej sprawuje się lepiej niż w kolejnych.

Poniżej statystyki z 5 ostatnich meczów Kanadyjczyka:
Nadal - Auger: 3-6, 4-6 (tutaj po równo)
Ruud - Auger: 7-6, 6-4 (1 set bez przełamań, 2 set dał się złamać 1 raz)
Rune - Auger: 6-4, 6-2 (1 set dał się złamać 1 raz, 2 set dał się złamać 2 razy)
Tiafoe - Auger: 1-6, 4-6 (1 set przełamał 2 razy, 2 set przełamał raz)
Simon - Auger: 1-6, 3-6 (tutaj po równo)

Dodatkowo ostatni mecz pomiędzy tymi panami (styczeń 2022) zakończył się zwycięsko dla Fritza, po przegranym pierwszym secie w tiebreaku.

Wiem, że statystyki nie grają, ale wierzę, że dziś będziemy świadkami podobnego scenariusza, tzn. Fritz zacznie słabo, może da się złamać, a potem wykazując się swoją cierpliwością doprowadzi mecz do zwycięstwa.
Łamak w tenisie zdarza się (w odniesieniu do kursu) dosyć często, a w tym meczu wg mnie kurs 9.5 w całości pokrywa związane z nim ryzyko.

Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 23:15
Spotkanie: Hemphiers - Smith
Typ: Smith wiecej 180tek
Kurs:
1,72
Bukmacher: STS
Analiza: Podoba mi sie forma Smitha na tym turnieju, a szczegolnie rzucanie jego 180tek akurat w tej dziedzinie w porownaniu do Luka jest zdecydowanie lepszy. Bukmacher to wie dlatego w tym zakladzie mocno faworyzuje Smitha . W ostatnich 3 spotkanie Luk rzucil 5 180tek jak na 3 spotkania. Ross rzucil w 3 spotkaniach 14 a co najlepsze w ostnim meczu z MVG rzucil az 9..

72
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2222
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom