>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 17.11.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 17. Listopada



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Szwecja
Typ: Francja strzeli gola w obu połowach
Kurs: 2,95
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

W tym spotkaniu ma zagrać Mbappe, a wiadomo jak ważny jest to gracz dla tej reprezentacji. Według mnie Francja ma najmocniejszą kadrę spośród wszystkich reprezentacji. Swój wielki potencjał potwierdzili w meczach z Ukrainą i Chorwacją. Z Ukrainą wygrali aż 7:1, a z Chorwacją wygrali 4:2 u siebie i 2:1 na wyjeździe. We wszystkich tych meczach Francuzi strzelili gola w obydwu połowach. Nie obyło się bez wpadki, gdyż przegrana 0:2 z Finlandią to była ogromna niespodzianka, ale raz na jakiś czas każdemu może się przytrafić taki mecz.
Szwedzi wydają się być bez formy. Na siedem ostatnich spotkań wygrali tylko dwa i pięć razy przegrali. Trzy ostatnie mecze wyjazdowe zakończyły się ich porażką, w dwóch z nich stracili bramki w obydwu połowach, a było to z Chorwacją i Portugalią. Francuzi powinni przystąpić do tego meczu bardzo zmotywowani, żeby zmyć plamę po tej wpadce 0:2 z Finlandią i moim zdaniem uda im się strzelić gola w obu połowach.

195
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +105
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. MS Am. Pld.
Godzina: 22:00
Spotkanie: Wenezuela - Chile
Typ: Chile - hc 1.5
Kurs: 4.65
Bukmacher: Fortuna


Wenezuela rozpoczela fatalnie te eliminacje i po 3 meczach ma 0 pkt nie strzelajac nawet gola , legitymujac sie bilansem 0:5.
Chile z wynikiem 1-1-1 w srodku tabeli z realnymi szansami na bezposredni awans. Dzisiejsza wygrana przyblizy ich do top 4.

Maja goscie na pewno mocniejdxy zespol kadrowa , lepszych pilkarzy i mimo ze to trudne spotkanie to sa faworytem do wygranej. Bezposrednie starcia h2h tez na korzysc Chile nawet w takich meczach jak ten czyli wyjazdowych.
Co prawda postawili sie Wenezuelczycy w sobote meczem wyjazdowym w Brazylii przegrywajac tylko 1:0 ale bylo to efektem mocno defensywnego stylu. Dzisiaj z racji spotkania w domu mysle ze zagraja odwazniej co moze przyniesc odwrotny do zamierzonego skutek .

Zaryzykuje opcje. -hc na gosci z racji ciekawego kursu patrzac wstecz na poprzednie wizyty Chile w Wenezueli. Typ odwazny ale realny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Seria A
Godzinna: 00:00
Spotkanie: Botafogo – Bragantino
Typ: over 3 azjan bramki
Kurs: 2.45
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Obie ekipy mają słaby okres za sobą, brak zwycięstwa w lidze oraz porażki w pucharze Brazylii, to jednak nie dziwi po celem obu ekip to liga. Mieli sporo czasu na przygotowanie tego starcia i tutaj czuje że będzie mocne ciśnienie w obu reprezentacjach na przełamanie i wygranie i to już mnie przekonuje tutaj do bramek. Gospodarze przed rokiem walczyli o ligowy byt i ten sezon zapowiada się na to samo i w meczach z rywalami z którymi o to utrzymanie będzie trzeba się bić trzeba u siebie wygrać dlatego stawiam na odważną grę do przodu. Dobra informacja jest taka dla typu że w ekipie kontuzjowani są dwaj pierwsi bramkarze. Beniaminek zderzył się z rzeczywistością Seria A i aspirację muszą odłożyć na inny okres, muszą skupić na utrzymaniu. Na pewno istotne jest to że są wierni swojej grze oparte na młodzieży, fantazji i ofensywnej grze i jestem przekonany że tutaj tak do tego starcia podejdą, tym bardziej że jeszcze do tej pory na wyjeździe nie wygrali, no z takim rywalem to już trzeba mocno zaryzykować. Obie ekipy potrzebują zwycięstwa, był czas na przygotowanie stawiam na ataki od pierwszej minuty.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Euro U 21
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Grecja - Szkocja
Typ: 2
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jest to bezpośredni pojedynek pomiędzy Grecja U21 a Szkocją U21. W roli gospodarzy zagrają piłkarze z Grecji. Mecz zaplanowany na godzinę 17:00 zostanie rozegrany w ramach kwalifikacji Euro u21. Grecja w tym spotkaniu bez szans na awans tym samym ekipa może dokonać tutaj wielu zmian w pierwszym składzie aby dać pograć zmiennikom. Z drugiej strony Szkocja musi wygrać ten pojedynek aby zakwalifikować się bezpośrednio do turnieju. Ostatni pojedynek po dobrym spotkaniu goście zremisowali z Chorwacją 2-2. Kursy do jutra na pewno polecą w dół. Dla mnie Szkocja wygrywa bez żądnych problemów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +1
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka - Superliga kobiet
Godzina: 23:00
Spotkanie: Sao Caetano vs Praia Clube
Typ: poniżej 160,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: forBet
Analiza:

Ktoś tutaj mocno na głowę upadł. Chyba im się cyferki pomieszały i miało być 106,5. Linia na 100% spadnie, bo w meczu padnie jakieś 125 punktów maksymalnie.
Praie opisywałem dwukrotnie i dwukrotnie dały zarobić. Trzeci raz nie będę tego robić. Chcę tylko napomknąć, że na razie idą zgodnie z planem, chociaż w ostatnim meczu z Brasilia Volley nie funkcjonował blok co przyczyniło się do 131 punktów łącznie, a spodziewałem się jednak trochę mniej. Nadrobiła to jednak Brayelin Martinez, która kończyła piłki z ogromną łatwością i utrzymywała linię w grze.
Natomiast Sao Caetano to zdecydowanie jedna z dwóch najgorszych ekip w lidze. Do tej pory co prawda trafiają na czołowe ekipy (zostały zgniecione przez Sesc i rozjechane przez Minas), ale to nie zmienia faktu, że Praia jest od tych dwóch drużyn lepsza. Nie mówię, że wygra tak samo gładko. W lidze brazylijskiej jest duży problem w tym sezonie. Wymienione zostały parkiety, są bardzo śliskie i zawodniczki i zawodnicy często się ślizgają lub źle lądują, co przekłada się na kontuzje - w meczach, które oglądałem widziałem już 3. W związku z tym na pewno nie będzie forsowanego wyniku i przy korzystnym rezultacie pojawią się rezerwowe. Natomiast 160,5 punkta jest do pokrycia tylko i wyłącznie przy 4 setach. Nie wiem co musi się stać, żeby Praia przegrała seta. Sao Caetano nie ma absolutnie żadnych argumentów, na każdej pozycji (włącznie z ławką trenerską) ma odpowiednik Prai tylko o dwie klasy niższy.
Uważam, że wynik będzie wyglądał podobnie do tego, który Minas zrobiło na wyjeździe w pierwszej kolejce z Sao Caetano. Nie będzie zapewne pogromu jaki zapewnił im Sesc, ale będzie to bardzo spokojna wygrana, oczywiście w trzech setach. Śmiało!


83
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +190
yrek 15,2K

yrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Godzina: 14:00
Spotkanie: Madagaskar - Wybrzeże Kości Słoniowej

Typ: 1
Kurs: 3.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz na szczycie w grupie k w kwalifikacjach do PNA. Spotkanie to przyciągnie niewątpliwie ogromne zainteresowanie kibiców jak i mediów. Taka dawka dodatkowych emocji jak i fakt, że zwycięzca praktycznie zapewni sobie awans na najbardziej radosne mistrzostwa czyli PNA, spowoduje, że nie będzie meczu na remis. Gospodarze na pewno zechcą wykorzystać atut swego gorącego Madagarskiego boiska i pokuszą się o wygraną. W niedawno rozgrywanym pojedynku tychże drużyn padł wynik 2:1 dla WKS. Jednak WKS grał u siebie. Statystyki 51:49 % posiadanie piłki. Strzały na bramkę 3:1. Także widać gołym okiem, że mecz był wyrównany. Teraz Madagaskar wg mnie zwycięży. Można to też podeprzeć faktem jak gra WKS na wyjazdach. Otóż potrafili przegrać na wyjeździe z Etiopią (146 msc w FIFA) 2:1. Dla porównania Madagaskar 92 msc w FIFA, a WKS 61. Po takim kursie naprawdę warto zagrać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje Pucharu Narodów Afryki
Godzina: 20:00
Spotkanie: Namibia - Mali
Typ: Druga drużyna wygra do zera
Kurs: 2,50
Bukmacher: sts
Analiza:
Zacznę od tego, że kurs na asy nie siadł, ale duża w tym zasługa Medvedeva, który jak to ma w zwyczaju biegał do każdej piłki. Również dobrze mogło być minimum 5 asów po stronie Zvereva (nie mówiąc że na zagrywce dzisiaj słabiutko, dodatkowo uważam, że dwa asy oddał Medvedevowi). Dobra ale to tyle o wczoraj, pora na dzisiaj. Jutro w Afryce mamy kilka naprawdę ciekawych spotkań, gdzie na faworytów są spore kursy. Mimo wszystko ja idę w strone tego chyba najmniej pewnego typu, ale mam na to spore argumenty. Reprezentacja Mali według mnie ma najlepszą generację piłkarzy w historii tego państwa. Pamiętacie skład z Kanoute? Mieli ciekawy zespół jak na standardy Afrykańskie. Dzisiaj to nowa drużyna, a co najważniejsze z młodą generacją zawodników. Może się ktoś teraz zaśmiać, ale uważam, że w przeciągu 3-5 lat Mali stanie się jedną z najlepszych drużyn na kontynencie Afrykańskim. Namibia nie jest chłopcem do bicia, ale uważam, że ten mecz przegrają w linii pomocy. Jednak takie nazwiska jak Haidara z Lipska, Samessekou z Hoffenheim, czy Camara z Salzburga. Są to gracze odpowiednio 22-24-20 letni. Do tego dochodzą gracze z Ligue 1 jak chociażby ich kapitan Hamari Traore, który w barwach klubów Francuskich zagrał już 132 mecze na najwyższym poziomie we Francji pokazuje, że ta kadra ma spory potencjał. W ataku Mali straszyć będą Soku Koita (Salzburg - na poziomie 1 ligi Austriackiej 37 meczy - 20 goli i 9 asyst w wieku 20 lat), El Bilal Toure (Reims - na poziomie Ligue 1 - 15 meczy -4 gole - 1 asysta, lat 19), czy największa gwiazda (według mnie) tej kadry - Moussa Djenpo (23 mecze w Southampton 3 gole - 2 asysty + 61 meczy w Stadardzie Liege - 12 goli - 7 asyst, wiek 22 lata). Ten ostatni nie bez powodu jest nazywany przeze mnie największą gwiazdą zespołu reprezentacji Mali. Liczby może ma średnie, ale nie bez powodu nazywany jest Nowym Sadio Mane. Świetny drybling, duża szybkość to jego największe atuty (bardzo podobne do Mane). Jeżeli dołoży cyferki, może być naprawdę bardzo dobrym i rozchwytywanym skrzydłowym. Obrona Mali to ich najgorszy punkt, szczególnie w bramce. Mimo to tworzą ją gracze z ligi Francuskiej, dlatego jestem w stanie uwierzyć, że dadzą radę Namibi. Jak już wspomniałem, bardzo dobrze grający defensywni pomocnicy powinni zapewnić Mali spokój w środku pola i już w tym rejonie boiska pozbawiać szans na ataki gospodarzy. Jedyny minus tej drużyny to brak typowego kreatora. Jednakże szybkość Djenpo, czy Koty może powodować spore problemy w szeregach Namibi. Myślałem o typie na poniżej 2,5 gola i zwycięstwie Mali, ale zdecydowałem się zagrać ich zwycięstwo do zera, ponieważ Mali stać na strzelenie tych 3 goli, pomimo, że Namibia nie jest chłopcem do bicia, a Ci młodzi gracze dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kadrą w większości przypadków. Właśnie ta młodość może spowodować, że Mali rozstrzela się jutro, ale ja stawiam na ich zwycięstwo chociażby 1-0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Andora - Łotwa
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jeśli miałbym wytypować, które z wtorkowych spotkań dostarczy przeciętnemu kibicowi najmniej emocji, to z pewnością postawiłbym na konfrontację między Andorą a Łotwą. Nie jest tajemnicą fakt, że Łotwa jest obecnie cieniem samej siebie. Kilkanaście lat temu potrafiła wygrać z Polakami, dziś - jest na trzecim miejscu grupy outsiderów. W tym roku rozegrali siedem spotkań i, jedno - z San Marino - zakończyło się trzema bramkami. Wszystkie pozostałe - maksymalnie dwiema. Andora tak ultraunderowych statystyk nie ma, ale w dużej mierze jest to efekt choćby porażki 0:7 z Portugalią czy 1:3 z Maltą. Poza tymi przypadkami - mecze z jej udziałem są ubogie w bramki. Dwa miesiące temu w Łotwie na tablicy wyników wisiał rezultat 0:0. Dwa lata temu obydwaj rywale zagrali ze sobą dwukrotnie - i również obydwa mecze zakończyły się bezbramkowo. Wszystko więc wskazuje na to że dzisiejsze spotkanie będzie ubogie w bramki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
krzysiek74 75,1K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania-Niemcy
Typ: Hiszpania i obie strzelą
Kurs: 4,10
Bukmacher: Forbet

Analiza:
dziś wielki hit w Lidze Narodów czyli Hiszpanie podejmują Niemców.
Sytuacja w tabeli (punkt straty) przed ostatnią kolejką "zmusza " gospodarzy do zwycięstwa w tym meczu by wyprzedzić rywali na finiszu i awansować jako zwycięzca grupy do turnieju finałowego.
Po obu stronach ma kto strzelać.Obie nacje to od zawsze czołowe ekipy nie tylko na Starym Kontynencie ale też biorąc rzecz globalnie.
Szkoda że kontuzjowany jest Ansu Fati jednak jest Morata choćby a z drugiej strony Werner więc o gole z obu stron powinnismy być spokojni.
Mecz jak dla mnie 1x2 jednak bardziej skłaniam się ku Hiszpanom bo cenię ich wyżej niż Germańców.
Mój typ wygrana podopiecznych Luisa Enrique i obie strzelą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy - Extraliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ołomuniec vs Pilzno
Typ: Pilzno
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po krótce bo kursy myślę polecą w dół jeszcze im bliżej spotkania. Na flashscore również ich tendencja jest spadkowa. A więc tradycyjnie zaczniemy od przyblizenia obu zespołów w tabeli extraligi:

1.PilznoPilzno 10 7 2 1 0 43:22 26pts

11.OłomuniecOłomuniec 8 2 0 0 6 13:28 6pts

Nie kwestionowany lider tabeli podejmuje na wyjeździe zespół z dołu tabeli Ołomuniec, których forma w ostatnich spotkaniach jest na poziomie mojej byłej - wszystko w d**e i pięć porażek z rzędu. Poza tym będą bardzo osłabieni na ten mecz, abstrahując już od prognoz że koronawajrus uniemożliwia występ pięciu graczom to w dodatku kontuzje innych czeskich graczy. Dla mnie ? - formalność, dobry pewny typ do AKO. Łapce póki kurs w miare wygląda

Pozdrawiam i życzę powodzenia

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Godzina: 17:30
Spotkanie: Polska U21 - Łotwa U21
Typ: Spotkanie/obie drużyny strzelą gola - 1/NIE
Kurs:
2.04
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiejsze spotkanie wybrałem ostatni mecz młodych Polaków w kwalifikacjach do ME. Mecz ten nie jest do końca bez znaczenia ponieważ Polska żeby zająć drugie miejsce w grupie musi ten mecz wygrać. Przy ewentualnym remisie, a jednocześnie wygranej Bułgarów z Estonią to Bułgarzy zajęli by drugie miejsce w grupie ponieważ mają lepszy bilans meczów bezpośrednich z nami. Do postawienia typu, że obie drużyny nie strzelą gola skłania mnie fakt, że Polska w każdym ze swoich 5 wygranych meczów w kwalifikacjach nie traciła bramki tylko wygrywała do 0. W pierwszym meczu z Łotwą wygraliśmy skromnie 1:0. Myślę, że dziś może być podobnie i Polska drużyna nie da sobie wbić bramki w tym meczu. Wiadomo, że czasem wystarczy obcięcie się obrońcy lub błąd bramkarzy i strata bramki się może przytrafić, ale łotewska ofensywa nie jest zabójcza strzelając jedynie 6 bramek w 9 spotkaniach, natomiast Polacy w swoich meczach dotychczas tracili 7 bramek + jak wspomniałem wcześniej w żadnym z wygranych meczów nie traciła bramki i z najsłabszą w grupie Łotwą tą passę wydaje mi się, że podtrzymają i dzisiaj pewnie wygrają bez straty bramki na zakończenie kwalifikacji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska III liga
Godzina 18:00
Spotkanie : Ruch Chorzów - GKS Pniowek Pawlowice
Typ : remis lub GKS Pniowek Pawlowice czyli X2
Kurs : 3.15
Bukmacher : ETOTO

Dziś przy ulicy Cichej w Chorzowie powinno być ciekawie , lider z Chorzowa idzie jak burza , 15 meczy i bilans 12-2-1 i bramki 44:13 , na swoim terenie 6-1-0 i bramki 25:6 i nie dziwi że dziś niewątpliwie są faworytem , z drugiej strony GKS Pniowek Pawlowice który ostatnio mocno zachwyca i od 5 kolejek z kompletem 15 punktów jakby tego było mało stosunek bramek w tych 5 meczach 10:1 od 4 meczy nie stracili gola czyli same plusy w stronę gości , Niebiescy zresztą także ostatnie 5 meczy to 15 punktów i 17:3 bramki , liczę ze goscie którzy obiecują że dziś zagrają na 110% mogą urwać punkty liderowi , Ruch w piątej kolejce po 4 zwycięstwach pod rząd grał u siebie z Piastem Zmigrod , był 100% faworytem a mecz zakończył się remisem i to 2:2 , w poprzednim sezonie obie drużyny rozegrały między sobą tylko 1 mecz wiadomo z jakiego powodu , mecz odbył się w Pawłowicach wtedy padł remis 1:1 , liczę że goście dziś postarają się ugrać tutaj dobry wynik a X2 z kursem 3.15 można chyba zaryzykować !

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker – Northern Ireland Open 2020
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Pang Junxu vs Jak Jones
Typ: WYGRA MECZ - Pang Junxu
Kurs: 1.90
Bukmacher: etoto
Analiza:


To może być ciekawy mecz. Jones jest świeżo po tym jak parę dni temu metodycznie ograł Wilsona (5-4) w kwalach do German Masters i wyglądał świetnie. Z kolei Junxu już gra dużo powyżej swojego rankingu 107 co tylko pokazują ostatnie wyniki. W tych samych kwalifikacjach łatwo ograł Ursenbachera (5-2) i Allena (5-2), który był świeżo po wygraniu Champion of Champions. A że nie były to wypadki przy pracy świadczą jego wcześniejsze wygrane w tym sezonie z Hawkinsem i R.Williamsem. Jeśli obaj formy nie zgubili przez te parę dni to z tego zestawienia może wyjść bardzo dobry mecz, ale wątpię żebyśmy to zobaczyli bo inne mecze zaplanowano na stołach tv. Mimo wszystko stawiam na młodego Chińczyka, który dobrą formą zaskakuje regularnie od tygodni.


100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Szwecja
Typ: X2
Kurs: 2,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Francja jest oczywiście faworytem, ale... już o nic nie gra, bo ostatnim zwycięstwem z Portugalią zapewnili sobie pierwsze miejsce i awans do Final Four. Szwedzi natomiast zajmują ostatnie miejsce w grupie i muszą zdobyć punkty, żeby nie spaść do niższej dywizji, a dzięki ostatniej wygranej z Chorwacją zachowali jeszcze na to szanse, bo mają tyle samo punktów, a przegrywają bilansem bramkowym (a właściwie mniejszą liczbą strzelonych bramek, bo bilans zarówno Szwedów, jak i Chorwatów to -6). To oznacza, że teoretycznie Szwedzi mogą nawet przegrać, pod warunkiem, że Chorwaci przegrają wyżej z Portugalią. Myślę jednak, że Trzy Korony nie będą kalkulować i powalczą o punkty, zwłaszcza że porażka Vatrenih też nie jest pewna. Uważam, że przy tym kursie warto spróbować zagrać w stronę zespołu ze Skandynawii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina : Piłka nożna - eliminacje Pucharu Narodów Afryki
Godzina 17:00
Spotkanie :
Sierra Leone - Nigeria
Typ : Nigeria
Kurs : 1.64
Bukmacher : eTOTO
Analiza:

Jak się zakończył poniedziałkowy mecz między tymi drużynami to wie chyba każdy. Nigeria prowadząc po 29 minutach 4:0 wypuściła prowadzenie i zremisowała 4:4 z dużo niżej notowaną drużyną. Moim zdaniem ten scenariusz nie powtórzy się drugi raz.
Różnicę klas może pokazać chociażby ranking Fifa (chociaż on oczywiście nie gra). Nigeria jest w nim na 32 miejscu, natomiast Sierra Leone na 120. Natomiast lepszym wyznacznikiem będzie to, że w zeszłym PNA Nigeria zajęła trzecie miejsce. Sierra Leone natomiast wcale nie wzięło udziału w turnieju. Co ciekawe, rozegrali oni wtedy tylko jeden mecz w eliminacjach - porażka z Etiopią 1:0. Po tym spotkaniu reprezentacja dzisiejszych gospodarzy została zdyskwalifikowana z nich z powodu korupcji w ich związku piłki nożnej.
Od tamtego spotkania reprezentacja Sierra Leone przez ponad roku nie rozegrała ani jednego spotkania. Wrócili dopiero w zeszłym roku na eliminacje MŚ oraz eliminacje PNA.
Nigeria zwyciężając w tym spotkaniu może sobie zapewnić już awans na przyszłoroczną imprezę. Nie ukrywając, Sierra Leone nie ma nią zbyt wielkich szans. Mają jedynie dwa punkty i przed sobą mecze właśnie z Nigerią i z również lepszym od nich Beninem, który jeżeli dzisiaj wygra to może pozbawić kompletnie szans na awans gospodarzy.
Nigeria jest w takiej sytuacji, że po takim blamażu na pewno będą żądni krwi i będą skupieni w 100% by nie powtórzyć czegoś takiego raz jeszcze. Oczywiście gospodarze mogą być zmotywowani dodatkowo tym odrobieniem strat, ale myślę, że goście ich sprowadzą na ziemię. Dużo zależy w tym meczu od początku. Jeżeli Nigeria szybko strzeli bramkę to mogą iść za ciosem i nastukać ich znowu z 3-4. Jednak jeśli będą się męczyć, to myślę że spotkanie skończy się jakąś jednobramkową wygraną gości, po o wiele konsekwentniejszej grze w obronie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna, EHF Cup
Godzina: 18:45
Spotkanie: GOG - Rhein-Necker
Typ: GOG
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

GOG mocno niedoceniany w mojej opinii z Rhein-Neckar. Duńska drużyna to naprawdę solidna marka, w tym sezonie w lidze jeszcze nie przegrali, a zremisowali chociażby z Aalborgiem, którzy ostatnio trochę zdominowali tą ligę. Rozegrali już też 2 spotkania w EHF, z mieszanym uczuciem, bo na otwarcie przegrali z Kadetten 29:28, by w następnym meczu wygrać z Eurofarm Pelister 30:29. GOG grają ofensywną piłkę, co zresztą widać po ich wynikach i to jest często dużym problemem dla ich przeciwników. Rhein-Neckar nie znaczy już w Niemczech tyle, co w poprzednich latach, ale to dalej mocna ekipa, tylko, że wiadomo jak niemieckie drużyny traktują rozgrywki europejskie, poza tym nie zagrali jeszcze ani jednego spotkania w EHF, wiadomo przez co, 3 dni temu grali mecz ligowy, a do Danii nie poleciał Gensheimer, Schmidt i Spath, dwaj pierwsi zawodnicy są już dość zaawansowani wiekowo, bo mają odpowiednio 34 i 37 lata, ale obu nie trzeba nikomu przedstawiać i wiadomo ile znaczą dla drużyny, wraca za to na parkiet Nielsen, który pauzuje od ostatnich ME, ale czy to będzie w tej chwili jakieś duże wzmocnienie do takiej długiej przerwie? GOG jak dla mnie jest tu niedoceniane i są tu w stanie wygrać mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Chore Jazdy 8,4K

Chore Jazdy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, puchar narodów Afryki
Godzina:
17:00
Spotkanie: Sierra Leone vs Nigeria
Typ: Nigeria
Kurs:
1.57
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam, jestem nowy na forum a to będzie moja pierwsza analiza.
Na ruszt biorę spotkanie pucharu narodów Afryki między Sierra Leone a Nigeria.
Postaram się krótko i zwięźle..
Ostatni mecz to jedna wielka wpadka Nigerii. Reprezentacja z dużo lepszymi zawodnikami, którzy grają w Europie i mają pojęcie o piłce.Na przeciw nim stanie Sierra Leone które tak jak łatwo się domyślić nie robi wyników, nie ma w swoim zespole gwiazd, ani nie walczy o większe cele w Afryce. Moim zdaniem poprzedni mecz to jeden wielki wypadek przy pracy i w dzisiejszym meczu Nigeria pokaże, że to nie zespół, który nadaje się do memów pomeczowych. W skrócie, przemawia za nimi jakość piłkarska i to wystarczy, dodatkowo będą mocno zmotywowani ostatnim wynikiem i stratą tak dużego prowadzenia i w tym meczu udowodnią że są o klasę lepsi. Osobiście gram Nigerie w handi, jako, że to mój pierwszy typ na forum polecam Nigeria wygra mecz po dość fajnym kursie do dubla. Mam nadzieję, że pierwszym typem na forum nie zaliczę falstartu i jutro będę mógł z podniesiona głowa polecić wam kolejny świetny mecz ( który już mam w głowie)
Powodzenia

100
Powtórzony typ
Polecam zapoznać się z regulaminem Typów Dnia
https://forum.bukmacherskie.com/thr...y-dnia-przeczytaj-zanim-coś-napiszesz.156149/
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Szwecja
Typ: Francja i powyżej 2,5
Kurs:
2,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Co prawda Francuzi w tym spotkaniu nie grają już o nic, zwycięstwem 1:0 z Portugalia zapewnili sobie 1 miejsce w grupie i awans do Play off natomiast Szwecja wygraną z Chorwacją 2:1 nadal marzy o utrzymaniu się w najwyższej dywizji Ligi Narodów.
O punkty dziś Szwecja będzie miała bardzo ciężko bo grają na wyjeździe z Mistrzami Świata - Francuzami.
Mimo, że trener Francuzów za pewno wymieni kilku zawodników to wydaje mi się, że Francuzi nie odpuszczą tego spotkania, grają u siebie a Szwecja nie ma aż tak dobrego składu aby wygrać. Oczywiście mogę się mylić ale ja jednak uparcie stawiam na Francję ale również myślę, że trochę w tym meczu zobaczymy bramek.

147
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +100
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina: Koszykowka, Polska - PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: Torun - Spojnia Stargard
Typ: Spojnia Stargard +5.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: STS
Analiza:

Od rana chodzi mi po glowie jak ugryzc ten mecz. Torun u siebie zwykle gra mocny, ofensywny basket i na ekipy pokroju Spojni zwyklo to wystarczac. Takie moglo panowac przekonanie, kiedy ladnie oddali punkty Dąbrowie. Znakiem tego, jesli przy takim ukladzie spotkan, nawet nie wygrali, chocby nie kryjac wystawionego hcp, to jest cos na rzeczy. Przy tak dysponowanym rywalu na dzien dzisiejszy, jakim jest Spojnia, wygrana moze nie przyjsc im latwo. Spojnia jak pisalem poprzednio, jest w gazie, morale swietne i nie straszna im historia spotkan z ekipa z Torunia, gdzie w ostatnich latach zbierali bęcki, czy to u siebie czy na wyjezdzie. Cztery zwyciestwa w ostatnich pieciu potyczkach, czy tez dwie wygrane wyjazdowe z rzedu zaczynaja dawac do myslenia. Ale nie o tym, jak szybko pojda w gore, ale jak szybko to sie skonczy. Ta seria, to chyba jedyny minus, ktory nie przekonuje mnie ostatecznie by zagrac gosci ML. Ten mecz wyglada na wyrownany, oczywiscie na papierze. Hcp wystawione 5.5 to duzo i malo. Tak po prawdzie, gdyby byl na poziomie 7.5, to gralbym na Torun, uznajac, ze to jednak podpucha przy dyspozycji Spojni, gdyby zas byl 3.5 np, to chyba uderzyl bym bez cienia watpliwosci w wygrana gosci. W takiej sytuacji jak teraz, nie wykluczam wygranej Torunian max 5 oczkami, ale nie zdziwi mnie tez zwyciestwo gosci. Dodam jeszcze jedno, jesli Spojnia to wygra, bez cienia watpliwosci zagram ich pozniejsza porazke z Polpharma, bez znaczenia, czy beda faworytem, czy underdogiem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom