>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.11.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 17 listopada


Typy podajemy według wzoru:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brasileiro godz 00:50
VS

Ceara - Corinthians
Typ : Corinthians wygra jednym golem @ 4,00 Bet365
Ceara nie dała rady rezerwowym graczon Santosu, którzy obnażyli ich słabości do bólu. Oglądająć skrót z tego meczu rzuciło się też kilka świetnie wykonanych rzutów wolnych zawodników Peixe. Corinthians to mój główny faworyt to zdobycia mistrzostwa.
(Nawet udało mi się to przewidzieć w maju kiedy rozpoczynalismy zmagania z Brasileiro to pisałem wtedy w takim tonie o nich mniej więcej -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f167 ... ost2232067
Jak widać to też do paru zespołów się pomyliłem oceniając ich potencjał, ale akurat Timao to mój mały sukcesik hehe więc się chwale )
Przeciwko Atletico PR, zespół Corinthians wygrał pewnie bo mieli sporo okazji, ale jak to przy okazji wyników tego zespołu znowu wygrali tylko jednym golem. No, ale nic na to nie poradzę, że do tego zespołu przylgnęła taka łatka. Przejrzałem ich poczynania to doszedłem do wniosku, że poprostu warto tak stawiać w ich meczach. Na potwierdzenie mojej tezy świadczą wyniki bieżących rozgrywek.Spośród 17 wygranych meczów tylko 4 były o rozmiarach więcej niż jednego gola. Zatem aż 13 razy przy zwycięstwach moja teza została potwierdzana. Wniosek? Gram drugi raz z rzędu ich wygraną w meczu jednym golem
A to, że dzisiaj Corinthians jest faworytem tego starcia nie podlega dyskusji. Ceara bez formy, 5 porażek w 6 ostatnich meczach.
Corinthians dzisiaj bez Chicao, Alex, Jorge Henrique(kontuzje) ale ich również i ostatnio nie było, a jedyną nową absencją jest brak Paulinho, który pauzuję za kartki. Jednak z nim, czy bez niego to powinni sobie poradzić, bo uważam, że są naprawdę mocnym zespołem. Ceara co prawda bez osłabień ale tak jak napisałem, oni są po prostu na chwilę obecną bardzo słabi i ciężko od nich oczekiwać wielkich spotkań
Ceara: Fernando Henrique; Boiadeiro, Fabrício, Daniel Marques e Eusébio (Vicente); Michel, Heleno, João Marcos e Thiago Humberto; Felipe Azevedo (Washington) e Osvaldo
Corinthians: Júlio César; Alessandro, Paulo André, Leandro Castán e Fábio Santos; Ralf, Edenilson e Danilo; Emerson, Willian e Liédson
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings : Anaheim Ducks
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: Betsson
Analiza:
Juz dzis o godzinie 4,30 królowie na własnej tafli podejmą kaczory. Zespól z Los angelez zajmuje 11 miejsce w konferencji zachodniej zaś goście zajmuja 14 miejsce w tej samej konferencji.Jak widac miejsca nie sa odlegle lecz to o niczym nieswiadczy,wręcz przeciwnie według mnie królowie sa murowanym faworytem tego spotkania innej opcji niewidze grają u siebie przyzwoicie do tej pory wygrali 4 spotkania 2 zremisowali i 4 przegrali przy stosunku 24:23, zaś kaczory na wyjezdziw wypadaja słabiutko wygrali 2 razy 3 razy zremisowali oraz przegrali 4 razy przy stosunku 15:29 jak widac traca na wyjazdach duzo bramek i tragicznie mało strzelają. W tym spotkaniu faworytem według mnie jest zespół z Los Angeles lecz jak to w NHL wszystko sie może zdążyć.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Brazylia, Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Palmeiras- Vasco
Typ: Vasco
Kurs: 2.45
Bukmacher: William Hill
Analiza:
17.11.2011 roku o godzinie 00:50 odbędzie się spotkanie pomiędzy zajmującym 14 pozycję w tabeli Palmeiras a będącym na pozycji 2 Vasco. Poniżej podam parę argumentów, dla których zatypowałem na wygraną Vasco.
1. Sama różnica miejsc w tabeli obydwu drużyn niesamowicie daje się we znaki, mianowicie Palmeiras jest aż 12 miejsc niżej od Vasco.
2. Biorąc pod uwagę ostatnie rozegrane spoktania obydwu drużyn to:
a) Vasco:
- 3 zwycięstwa (z Botafogo RJ, Bahią, Atletico-MG)
- 1 remis (z Sao Paulo)
- 1 przegrana (z Santos)
b) Palmeiras:
- 4 przegrane (z Coritibą, Atletico-MG, Figueirense, Fluminense)
- 1 remis (z Gremio).
3. Następną rzeczą, którą brałem pod uwagę jest forma obydwu drużyn. Mianowicie bezapelacyjnie lepszą formę ma Vasco. Wystarczy popatrzeć na ich poziom gry, który na pewno jest wyższy od poziomu piłkarzy Palmeirasu.
Z tych paru powodów uważam, że typ na wygraną Vasco jest jak najbardziej oczywisty, a że obydwie drużyny lubią grać mecze z dużą ilością bramek to warto spróbwać zagrac over. Na koniec dodam iż typ konsultowałem także ze specjalistą od lig brazylijskich z naszego forum damianem671. Dzięki Damian. Pozdrawiam
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings : Anaheim Ducks
Typ: Kings -1.5
Kurs: 2,85
Buk: Betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 4:30 odbędą się kolejne spotkania ligi hokejowej NHL. Na przeciwko siebie staną ekipy Los Angeles Kings oraz Annaheim mighty ducks. Naturalnie faworytem tej potyczki będzie zespół który bedzie rozgrywał ten mecz na własnym lodowisku i bedzie miał okazję wykazać się przed własną publicznością bowiem ich przeciwnik przegrał ostatnie 5 spotkań z rzędu i nie jest aktualnie w najwyższej formie, a co za tym idzie Kingsi jeśli przeciwnika nie zlekceważą będę mogli sobie trochę postrzelać. Myślę że po takim kursie warto nie tylko zagrać na zwycięstwo gospodarzy,ale też można spróbować zagrać na handicap -1.5 na zespół z Los Angeles ponieważ kurs bliski 3 jest dosyć kuszący w tym spotkaniu. jeśli miałbym wytypować dokładny wynik w tym spotkaniu to myślę że dałbym na 4:1 dla gospodarzy tego meczu!!:]
⛔ 100
 
quagliarella 25

quagliarella

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, FiVB Puchar Świata Kobiet 2011
Spotkanie: Włochy - USA
Typ: 1
Kurs: 2.57
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: O godzinie 7:00 w pucharze świata kobiet zmierzą się liderujące w tabeli Włoszki z reprezentacją USA. W tym meczu może się rozstrzygnąć, która drużyna zgarnie Puchar. Włoszki jak na razie bez porażki. W dziewięciu spotkaniach straciły tylko pięć setów. Jako jedyne mają już zapewniony awans na Igrzyska Olimpijskie w 2012 roku w Londynie. Drużyna ze Stanów Zjednoczonych jak na razie poniosła jedną porażkę z reprezentacją Niemiec 3:0. Drużyna z Półwyspu Apenińskiego będzie chciała zrewanżować się za dwie ostatnie porażki w Grand Prix, które odbywało się w sierpniu. Jak widzimy po ostatnich spotkaniach są teraz w wyśmienitej formie. Wydaje mi się, że będzie to bardzo zacięte spotkanie, być może rozstrzygnięcie nastąpi dopiero w tie-breaku. Jednak uważam, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdą siatkarki z Europy.
⛔ 100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga kobiet
Spotkanie: Lotos Gdynia (-6.5) - Kowno
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Lotos ma strasznie ciężką grupę, więc nawet biorąc pod uwagę ich niezły skład, trudno było spodziewać się cudów. Ale dwa ostatnie spotkania mogą napawać optymizmem. Najpierw domowa wygrana z solidnym Bourges, potem bardzo dobry występ w Stambule (co prawda porażka z Galatasaray 71:77, ale przegrać sześcioma punktami z taką potęgą to nie wstyd, tam większość drużyn przegrywa w dużo wyższych rozmiarach). Wysoką formę potwierdziła Aneika Henry (15 pkt, 17 zbiórek), skuteczne były Jolene Anderson (20 pkt) i Adriana Knezević (17 pkt). To, że Lotos jest w dobrej dyspozycji pokazał też ligowy mecz w Rybniku i nadspodziewanie łatwa wygrana z mocnym przecież ROW-em 77:56. Znowu błysnęła Henry (20 pkt), solidnie też Knezević (14 pkt). Anderson nie grała i jutro najprawdopodobniej też nie zagra - w Stambule doznała kontuzji kostki.
Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, Kowno powinno zająć przedostatnie miejsce w grupie A (zapewne wyprzedzi Gyor). O ile na własnym parkiecie raz na jakiś czas potrafią zaskoczyć (w zeszłym sezonie na przykład pokonały Galatasaray), o tyle na wyjazdach grają tragicznie. Regularnie zbierają solidne, kilkunasto, a czasami kilkudziesięciopunktowe, baty. W tym sezonie oberwały już w Jekaterinburgu (49:85), Walencii (55:83) i Stambule (66:83). W minionych rozgrywkach też pięć wyjazdowych klęsk (kolejno: -20, -24, -24, -33, -27). Generalnie bardzo, bardzo przeciętny zespół i jeśli Lotos potraktuje spotkanie poważnie (a musi w kontekście walki o awans do dalszej fazy) to powinien wygrać i to wysoko.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Puchar Swiata kobiet
Spotkanie: Japonia-Niemcy
Typ: Japonia
Kurs: 2,20
bet365
Zdecydowanie mecz dnia a w takich ciezko wytypowac faworyta. Kursy mnie lekko zdziwily bo myslalem ze buki dadza 50/50 a tu mamy Niemki jako faworytki. Faworytkami moim zdaniem byc nie powinny po piachu ktory graja ostatnio. Poczatek turnieju znakomity lecz z biegem czasu coraz gorzej. Po porazce z Dominikana 3-2 !!! przyszedl znowu dziwny mecz z Wloszkami. Przy stanie 2-0 przestaly grac zaczynajac popelniac amatorskie bledy. To samo w tiebreaku oddaly wygrany mecz. Jesli w takich momentach druzyna &quot;pada&quot; to sadze iz jutro rowniez nie wytrzyma pojedynku z gospodyniami ktore pomijajac mecz z Serbkami zaczely cos grac, chociazby 3-0 z Brazylijkami. Po takich ogolnych przemysleniach przejde do szczegolow.
h2h- zdecydowanie po stronie Japonek 4-1 ale to malo wazne. W sierpniu tego roku 3-0 dla Japonek, sierpien 2010 3-1, czerwiec 2010 3-1. To juz o czyms swiadczy a wiec zdecydowanie + stawiam przy Azjatkach. 1-0
forma - tutaj ciezko mi przyznac komukolwiek przewage.. ale sklamialbym sie rowniez ku Japonii bo ich forma idzie w gore z biegiem turnieju natomiast Niemki graja troche slabiej.
potencjal kadrowy - patrzac co dzisiaj wyprawiala Grun, Kozuch czy Brinker to stwierdzam iz Japonki maja lepsza ekipe ale rowniez ciezko dac komukolwiek przewage w tym aspekcie.
motywacja i nastroje - Niemki zapewne podłamane meczem z Wloszkami ktory jak przegraly to tylko same wiedza... Japonki wygraly z Brazylia i tutaj sadze dostaly kopa i szybko zapomnialy o meczu z Serbkami. 2-0
Gospodarz - JAPONIA - trybuny, sedziowie - sciany 3-0.

Zaznaczam ze to ciezki mecz, ale widze value w kursie na Japonki i go pobieram.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 98

tomisdz

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Spotkanie: Buffalo Sabres - New Jersey Devils
Typ: Over 5,0 (incl. OT&amp;PS)
Kurs: 1.85
Buk: Tobet
Analiza:
Dziś mała oferta z NHL zdecydowałem się na mecz Buffalo Sabres - New Jersey Devils. Jak to przystało rzadko gram 1x2 większość moich typów to Over/Under ML lub gole na daną drużynę w tym spotkaniu typuje over 5,0 dlaczego?
Buffalo Sabres:
Dzisiejszy gospodarze jak ktoś obserwuje NHL to dużą strzelają i jak również tracą (scored 3.06 avg. received 2.47 avg.) bilans ogólny to 52:42 (8-3-6) 10x under 58.8% 7x over 41.2%. Ostatnie ich 5 spotkań miało przebieg taki: Montreal Canadiens 2-3 pen. (away) Boston Bruins 6-2 (away) Ottawa Senators 5-1 (home) Winnipeg Jets 6-5 po dog. (home) Ottawa Senators 2-3 pen (away) 4x wygrana 1x porażka w bramkach 19:16
Co do meczów na własnej tafli bilans wygląda to tak: (4-1-4) 31:24 (scored 3.44 avg. received 2.67 avg.) na 9 spotkań u siebie zanotowali 4x under 44.4% 5x over 55.6%
W dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy Ryana Millera (wstrząs mózgu po starciu z Luciciem) GAA 2.86 jego miejsce zagra Jhonas Enroth GAA 1.76 Na zawodników z pola liczę oczywiście na liderów ,,szabli&#39;&#39; Vanek Thomas (11goli 10asyst), Pominville Jason (7golia 14 asyst)

New Jersey Devils:
Kolej teraz ekipę ,,diabłów&#39;&#39; Będzie to ich trzecie spotkanie z rzędu grając na wyjeździe. Oglądałem ich dzisiejsze stracie z Boston Bruins nie wyglądało to źle z ich strony ale ulegli ,,niedźwiadkom&#39;&#39; 4-3 tak widać ze potrafią strzelać na wyjazdach.Bilans meczów wyjazdowych ,,diabłów&#39;&#39; wygląda następująco (1-3-4) 21:23 8pkt (scored avg. 2.63 received 2.88) 5x under 62.5% 3x over 37.5% Ogólny bilans (3-6-7) w bramkach 40-45 10x under 6x over. NYJ sa 3 ekipą ze wszystkich którą zdobywa najmniej bramek co nie znaczy ze dziś nie zdobędzie żadnej pokazał to mecz z ,,niedźwiadkami&#39;&#39;.Obecna forma NYJ na 5 ostatnich spotkań bilans wygląda: Boston Bruins 4-3 (away) Washington 2-3 pen (away) Washington 1-3 (home) Carolina 3-2 (home) Winnipeg 3-2 po dog. (away). w bramkach 17:16 Z tego co mi wiadomo nie zagrają Eric Boulton Jacob Josefson Travis Zajac. Liczę na Nicka Palmieria który w meczu z Boston strzelił 2 bramki oraz na lidera ,,diabłow&#39;&#39; Eliasa Patrika (6goli 9asyst).
Konfrontacje bezpośrednie:
2011-03-26 Buffalo Sabres - New Jersey Devils 2-0
2010-11-11 New Jersey Devils - Buffalo Sabres 4-5 pen.
2010-10-24 New Jersey Devils - Buffalo Sabres 1-6
2010-10-14 Buffalo Sabres - New Jersey Devils 0-1 po dog.
2010-04-11 New Jersey Devils - Buffalo Sabres 2-1
Powodzenia
Pozdrawiam!
✅ 85
 
manager91 66

manager91

Użytkownik
Siatkówka
Dominikana - Korea Południowa
Typ: 2
Kurs: 2,54
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Bukmacherzy oraz obstawiający faworyzują dziś Dominikanę, która w tym turnieju zaskoczyła już takie zespoły jak Serbia czy Niemcy co jest niewątpliwie dużym osiągnięciem, ja jednak oglądając mecze obu zespołów faworyta widzę w zespole Koreanek, każdy pewnie ma swoje wrażenia jednak w moich oczach Koreanki są zespołem mocniejszym. W wygranych meczach Dominikankom przewagę dawała zagrywka, która mimo iż moim zdanie nie była rewelacyjna sprawiała kłopoty rywalkom i tutaj pojawia się ten element zwrotny, ponieważ moim zdaniem zagrywka Dominikanek nie przyniesie przewagi w pojedynku z Koreankami, który w większości słynie z gry w obronie jak wszystkie zespoły Azjatyckie. Koreanki bardzo poprawnie zagrały np z Japonkami, które uchodziły za zdecydowanego faworyta w tym pojedynku, w tamtym meczu zabrakło skończenia akcji w końcówkach ponieważ Japonki potrafiły wybronić trudne piłki iiii tutaj pojawia się moja opinia, że Dominikanek nie będzie stać tak jak np Japonek na obronę, ponieważ te nie są porównywanie dobre. Także podsumowując elementy które dadzą przewagę Koreankom: Większa skuteczność dokładnych odbiorów serwisu rywalek oraz podejrzewam, że będą wygrywały w większości długie wymiany. Elementy takie jak skuteczność ataku i bloku myślę, że będą na podobnym poziomie, nie sądzę by Dominikanki mogły osiągnąć przewagę nawet w tym elemencie.
Od razu proszę o to by nie negować powyższej analizy, splotłem na szybkiego tę wypowiedz mimo iż ekspertem siatkarskim nie jestem, napisałem własnymi słowy co uważam i jak w moich oczach może to wyglądać ;)Powodzenia.
⛔ 100
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Paire - Janowicz 2 2,05 (Unibet)

Paire już powinien być po za turniejem, swoją obecność w Salzburgu zawdzięcza bezmyślnemu Struffowi, który pokazał jak nie powinno grac się w końcówkach setów.
Francuz zachowywał się tak jakby był wielką gwiazdą światowego tenisa, którego zmuszono grać w challengerze.
Wątpię, aby w meczu z Janowiczem było inaczej. Jurek powinien w tym spotkaniu stabilnie utrzymywać swoje podanie. Szanse na przełamanie chimerycznego Paire zapewne będą i nie sądzę, aby dość ustabilizowany psychicznie Polak nie wykorzystał tego.
⛔ 100
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SEA Games - Azja - U23
Data: 17.11.2011
Spotkanie: Laos U23 - Wietnam U23
Typ: Over 5(przy 5 bramkach=Zwrot)
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Godzina Rozoczęcia: 10:00
Analiza:
Ostatni mecz fazy grupowej w grupie B pomiędzy Laosem a Wietnam.Na boiskach w Indonezji kończy się już faza grupowa, Laos na razie na 4 miejscu, zaś Wietnam jest 2, zwycięstwo dzisiaj pozwoli uniknąć im gry z Indonezją w półfinale, prawdopodobnie zagrają z Malezją.Jak narazie w 4 meczach obie ekipy strzeliły 22 bramki i straciły 9. Laos ma bilans 9-8, zaś Wietnam 13-1.Każde zwycięstwo pozwala Wietnamowi zając pierwsze miejsce, bo Myanmar chociaż ma 3 punkty więcej ale jedną bramką ustępuje Wietnamowi a między nimi padł remis.Dodatkowym faktem na over jest iż w każdym meczu Laos traci co najmniej dwa gole z kim by nie grał, czy ze słabym Brunei które dostało lanie od Wietnamu czy z najlepszą jak narazie ekipą Myanmar.Dodatkowym smaczkiem jest to iż Laos ma najskuteczniejszego zawodnika turnieju Lamnao Singto który strzelił jak na razie 6 goli, a drugi w klasyfikacji zawodnik ma 4 bramki i gra dla Indonezji która już ma zapewnioną grę w półfinale własnej imprezy.Ekipa Wietnamu wygląda na rozluźnioną a zarazem pewną siebie, atmosfera wokół kadry jest rewelacyjna, zespół prowadzi niemiecki trener Falko Gotz, aczkolwiek tak rozluźniona ekipa może przy wysokim prowadzeniu się rozluźnić i stracić bramkę lub więcej goli.
Tak więc w drodze do złotego medalu na SEA Games dla U23 Wietnam pozostaje trudnym,wymagającym trenerem Falko Götz spędzić maksymalnego stężenia w każdej chwili. Falko Götz trener powiedział: &quot;Zawsze próbowałem wszelkich starań, aby osiągnąć najwyższą, ale najpierw upewnij się wygrać pierwsze miejsce. Tak więc, zanim myśleć o jakimkolwiek przeciwnikiem w półfinale gry przed nadchodzącym U23 Laos pozostaje najważniejszym. Chcę graczy mieć pewność i podekscytowany, ale wszystkie mają zachować swoje nogi na ziemi&quot;.
⛔ 100
 
S 7

slony33

Użytkownik
HOKEJ. BASEL-OLTEN typ-1 kurs -2,35 buk -bet365 Analiza ;patrząc po statystykach zespół Basel po kiepskim początku zaczyna sobie nie żle radzić w ostatnich 5 meczach tylko raz przegrał,dzisiejszego rywala pokonał na ich tafli 4;2. na starcie sezonu pokonał obecnego lidera więc potrafi grać w hokeja..OLTEN na 5 meczy 4 przegrane wydaje się że są słabo przygotowani kondycyjnie ,ja zaryzykuje zwycięstwo gospodarzy....
Zły zapis, ⛔ 100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, KHL
Spotkanie: Torpedo - Kazan
Typ: 1
Kurs: 3,21
Bukmacher: Pinaacle

Z dzisiejszej, dosyć ubogiej oferty postanowiłem wybrać dosyć ciekawie zapowiadające się spotkanie hokejowej ligi KHL. Na początek zaznaczam, że nie jestem fanem hokeja, meczów praktycznie wcale nie oglądam, nie mam też pojęcia o składach drużyn, kontuzjach czy wykluczeniach. Dlaczego więc ten mecz? Ano dlatego, że grają zbliżone w tabeli drużyny stąd wnioskuję, że poziom podobny. Dotychczasowe pojedynki zespołów na przestrzeni lat również wyrównane. Dzisiaj jedni i drudzy wyjdą na świeżości dlatego liczę, że gospodarzom pomogą ściany i wykorzystają atut własnej tafli. Często w swoich typach sugeruję się statystykami z czeskiej strony vitisport cz, a skoro tamci panowie dają ciemno-zieloną jedynkę (48% na zwycięstwo Torpedo przy odpowiednio 20 - remis, 32 - goście), to po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować.
Powodzenia.
✅ 221
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Flamengo : Figueirense
Typ : over 4,5
Kurs : 6,00
Bukmacher : bet365
Godzina : 23.30
Analiza :
Liga Brazylijska powoli zmierza ku końcowi i teraz te spotkania są nadzwyczaj emocjonujące i ważne.
Dzisiaj w walce o czołowe lokaty zmierzą się Flamengo i Figuirense.
Flamengo ma na swoim koncie 55 punktów i jakby dzisiaj wygrali to przesuną się na czwarte miejsce, a teoretycznie jeszcze nawet Mistrzostwo mogą zdobyć.
Rywale zaś są w lepszej pozycji bo mają 56 punktów i są na czwartym miejscu w tym momencie, a jak dzisiaj wygrają to się przesuną na miejsce trzecie, i oczywiście również mają jeszcze szanse na Mistrzostwo.
Faworytami są goście którzy wygrywają ostatnio wszystko - mają serię sześciu wygranych z rzędu, a nie przegrali już od trzynastu spotkań.
CO innego gospodarze którzy ostatnio grali bardzo źle i spadali co chwilę.
Licząc wszystkie rozgrywki to na ostatnie sześć spotkań wygrali raz, zremisowali raz i przegrali aż cztery mecze.
Forma gdzieś wyparowała, ale nie można im odbierać szans na odnalezienie jej i wygranie tego meczu.
W sumie te ekipy ostatnio spotkały się ze sobą 14 razy i over 4,5 był cztery razy a więc całkiem sporo takich efektownych meczów.
Flamengo dziewięc razy w tym sezonie miało przynajmniej over 4,5, a rywale cztery razy.
Polecam
⛔ 100
 
G 10

glowka

Użytkownik
Spotkanie: Brose Baskets Bamberg - Panathinaikos Ateny
Data spotkania: 17.11
Liga: Euroliga
Typ: Panathinaikos Ateny -7.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
W czwartek zostanie rozegrana kolejna seria spotkań euroligowych. W grupie B dojdzie do konfrontacji ekipy Brose Baskets Bamberg z drużyną Panathinaikosu Ateny. Początek tego pojedynku o godz. 20.45.
Mistrzowie Niemiec w tym sezonie niejednokrotnie udowadniali już, że potrafią postraszyć każdego rywala, a nawet powalczyć o zwycięstwo. Jak dotychczas podopiecznym Chrisa Fleminga udało się wygrać jedno spotkanie. Przed własną publicznością rozgromili KK Zagrzeb 96:65. Ostatnie tygodnie na europejskich parkietach nie były jednak dla nich już tak udane.
Warto zaznaczyć, ze drużyna z Bambergu szczególnie dobrze spisuje się w domowych pojedynkach. Każdy z dotychczasowych rywali Brose Baskets, którzy pojawiali się na Stechert Arena, spotykał się z wielkim oporem i determinacją gospodarzy.
Jednak w najbliższej kolejce Euroligi podopiecznych Fleminga czeka jedna z najtrudniejszych, jak nie nawet najtrudniejsza przeprawa w tym sezonie. Do Bambergu zawita bowiem Panathinaikos Ateny, który nie może pozwolić sobie na utratę punktów z rywalem z teoretycznie niższej półki.
Zespół ze stolicy Grecji zaznał już w tym sezonie goryczy porażki. Drużyna Żeljko Obradovicia w ostatniej kolejce nieznacznie uległa ekipie CSKA Moskwa. Wcześniej jednak gładko rozprawiała się ze swoimi rywalami.
W szeregach gospodarzy ostatni ligowy mecz opuścił najlepszy strzelec zespołu, Julius Jenkins, który ze względów rodzinnych musiał udać się do USA. Amerykanin prawdopodobnie jednak wystąpi w starciu przeciwko ekipie Panathinaikosu. Drużyna rywala natomiast na niemieckie parkiety zawita osłabiona brakiem Kostasa Tsartsarisa, który nabawił się kontuzji w meczu przeciwko CSKA.
Ewentualna porażka ateńskiego zespołu może poważnie skomplikować sytuację tego teamu w tabeli grupy B, dlatego wydaje się, że podopieczni Obradovicia od samego początku postarają się narzucić rywalom swój styl gry. Za przyjezdnymi przemawia też ogromne doświadczenie z euroligowych parkietów. Jeżeli zatem w pełni wykorzystają swoje atuty, powinni oni odnieść kolejne przekonujące zwycięstwo.
⛔ 100
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja Elitserien
Spotkanie: Modo Hockey - HV 71
Typ: over 5.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: W dzisiejszym dniu lider szweckiej Elitserien jedzie do przedostaniej drużyny w lidze - MODO Hockey. MODO jak dotąd spisuje się bardzo słabo. Bilans 7-13 przy bilansie choćby dzisiejszych rywali HV 15-6 wygląda bardzo blado. Wybrałem typ że w tym meczu padnie wiele bramek. Otóż w tym sezonie:
MODO Hockey 44:58
HV 71 72:50
Jest ogromna różnica. HV w tym meczu upoluje pare bramek a w dodatku MODO też powinno coś ustrzelić bo atak nie mają najgorszy (lepszy od trzech zespołów w lidze pod względem strzelonych goli).
U siebie MODO legitymuje się stosunkiem 20:22 zaś HV na wyjazdach 35:29 co daje nam średnio wyniki 2:2 lub 3:3.
MODO w ostatnim czasie podejmowało bardzo podobny zespół jeśli chodzi o bramki do HV i mecz zakończył się wynikiem 3:3, zaś HV w meczu z podobnym rywalem do dzisiejszych przeciwników wygrało 5:1 co daje nam 6 bramek.
Według mnie dzisiejszy mecz zakończy się wynikiem 2:4 lub 1:5. Nie powinno być problemów z osiągnięciem wyznaczonej linii 5.5
✅ 125
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Spotkanie: Giannessi Alessandro - M.Cuevas
Data spotkania: 17.11
Tenis:Montevideo
Typ: DW 2-0
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dzisiaj 1/8 turnieju w Urugwaju gdzie zawodnik z 136 miejsca w rankingu Giannessi zmierzy się z mało doświadczonym i przeciętnym zawodnikiem miejscowym Cuevasem.
Alessandro ma za sobą bardzo dobry wrzesień i październik gdzie doszedł do ćwierćfinału turnieju w Bucharstie z pulą 420 tyś USD w którym po drodze pokonał min:Alberta Montanesa i Frederico Gila.Później mniej prestiżowy turniej w Neapolu gdzie doszedł do finału w którym nieznacznie uległ zwycięzcy.Teraz listopad i trochę spadek formy ale przez pierwszą rundę przeszedł bez problemu i także teraz miejscowy zawodnik nie powinien mu sprawić kłopotów.Moim zdaniem szybka wygrana Alessandro.

⛔ 100
 
G 4

gregor81070

Użytkownik
Dyscyplina: hokej Dania
Data: 17.11.2011
Spotkanie: Kobenhaven - Herlev
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: bwin
Godzina Rozoczęcia: 19:00
Analiza:
Witam dzis kolejne mecze w Duńskiej lidze hokeja na przeciw siebie hokeiści Kobenhaven i harlev .
Zespół kobenhaven zajmuje obecnie 9 i co za tym idzie ostatnia pozycję w tabeli z 13 punktami , i dorobkiem 3 zwycięstw i 16 porażek ! W dodatku z bardzo niekorzystnym bilansem bramkowym 43-78. Natomiast Herlev zajmuje 6 pozycję z 25 punktami i dorobkiem 8 zwycięstw i 10 porażek , a jeśli chodzi o bramki to nawet nieźle 43-51 , choć mogło by być lepiej . Tyle jeśli chodzi o czyste statystyki a teraz to dlaczego stawiam dziś na gości . Po pierwsze zespół gospodarzy to czerwona latarnia tej ligi przegrali aż 16 z 19 meczy ( i w ostatnich 5 meczach zanotowali 2 zwycięstwa i sądzę że tak szybko następnego nie odniosą ) Po drugie i to jest mo główny powód : ekipa harlev przegrała 7 kolejnych meczy w lidze ! z Aalborg 1:2 , z Esbjerg 4:5 m, z Odense 2:3 , z Sonderjyland 0:7 , z Hening 2:4 , z Rodowe 2:3 , z Fredrishavn 0:5 . Myślę iż zespół wyczerpał limit porażek z rzędu , bo nie pamiętam nawet kiedy ostatnio tyle razy przegrali z rzędu , po drugie każda seria się kiedyś musi skończyć a dlaczego nie może to być właśnie dziś z ostatnim zespołem tabeli który wkółko tylko przegrywa , warty do odnotowania jest jeszcze fakt iż od 3 listopada hokeiści mieli przerwę jęśli chodzi o spotkania ligowe więc te 2 tygodnie na pewno był czas na przemyślenia : skąd te porażki , gdzie są błędy . Myślę iż dziś koniec czarnej serii ekipy Harlev i może nie gładko ale pokonają rywala .
⛔ 100
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-Brazylia Campeonato Brasileiro
Spotkanie:Flamengo : Figueirense
Typ: do przerwy / koniec meczu - remis / Figueirense
Kurs:9,0
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W spotkaniu zespołów z górnej części tabeli szósty w tabeli zespół Flamengo podejmie zajmujący czwartą lokatę Figueirense.Jeśli goście przegrają to spotkanie to stracą swoją dotychczasową pozycję na rzecz bezpośredniego przeciwnika.Jeśli wygrają to awansują na trzecie miejsce i wciąż będą liczyć się w walce o tytuł,przynajmniej matematycznie.Analizując ostatnie 5 rozegranych spotkań to goście są w wyraźnie lepszej formie-odnieśli 5 wygranych z rzędu.Gospodarze natomiast wygrali 2 razy ,2 razy przegrali i raz zremisowali.Faworytem spotkania jest Figueirense i obstawiam remis do przerwy a po 90 minutach skromną wygraną gości jedną bramką.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom