>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 17.10.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Ekstraliga Czechy)
Spotkanie: HC Slavia Praha - HC Verva Litvinov
Typ: HC Slavia Praha -1,5
Kurs: 2.05
Bukmecher: bwin
Analiza:HC Verva Litvinov to od kilku lat największy słabeusz w lidze który tylko jakimś cudem jeszcze gra w Ekstralidze co sezon męcząc się w walce o utrzymanie. Slavia to przede wszystkim klub bogaty z charyzmatycznym trenerem Ruzicka, wieloletnim trenerem kadry Czech. Początek sezonu Slavia miała świetny, po 7 kolejkach mieli 18 punktów i byli liderem. Potem jednak coś się zepsuło. Od tego czasu zdobyli ledwie 1 punkt w 5 meczach. Trzeba jednak dodać że były to mecze z samymi silnymi drużynami (Liberec, Pilzno - mistrz ligi, Trzyniec i Sparta Praga czyli 2 drużyny najbardziej bramkostrzelne w lidze). Teraz Slavia ma przed sobą 3 mecze w domu i na pewno będą chcieli wrócić na odpowiedni tor bo jest to drużyna która aspiruje do play-off i jakimś dziwnym trafem sędziowie wydają się ją faworyzować (niektórzy łączą to ze znanym trenerem ???? ). Jeśli chcą coś ugrać w tym sezonie muszą wygrywać z takimi drużynami jak Litvinov tym bardziej u siebie. HC Verve Litvinov to ostatnia drużyna w lidze w tym sezonie (7 porażek w 12 meczach) i również kiepska passa, 6 meczy bez punktu i bilans 6-24 w tych meczach. Zapewne i w tym roku będą się bronić przed spadkiem. Myślę że można się tu pokusić o postawienie na Slavie nawet z handi.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Eliminacje ME U-19
Spotkanie: Chorwacja - Gibraltar
Typ: rzuty rożne powyżej 14
Kurs: 3,6
Bukmecher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj na stadione w czeskiej Osrtavie reprezentacja U-19 Gibraltaru zaliczy swój debiut w meczu o punkty w eME z Chorwacją.
Mimo,że Gibraltarski związek piłki nożnej jest sporo starszy od Polskiego i jest jednym z najstarszych wogóle, dlugi czas z powodów głownie politycznych nie mógł rozgrywać spotkań miendzynarodowych pod auspicjami międzynarodowych federacji.
Gibraltar uczestniczył w rogrywach drużyn nie zrzeszonych w FIFA oraz igrzyskach wyspiarskich,brak doświadczenia w meczach o punkty będzie ich główną bolączką bo potencjał i warunki mają zdecydowanie większe niż Andora i San Marino i nie należy się spodziewać,że będą aż takim kopciszkiem w pilkarskim świecie.
W piątek w Łoweczu w towarzyskim meczu młodzieżowa drużyna z półwyspu uległa gospodarzom 0:6, według relacji na stronie federacji Gibraltarskiej spisali się całkiem dobrze i profesjonalnie ,mieli swoje okazje bramkowe.
Liczę, że dziś Chorawaci troszeczkę przycisną, a niedoświadczeni Gibraltarczycy będą czasami ulegać panice,im dłużej będą się bronić skutecznie tym większa szansa na rzuty rożne.
Chrowaci w tej kategorii wiekowej jakimiś hegemonami nie są(notowali w tym roku sporo remisów),więc tym większa szansa na to iż ilość bramek nie będzie większa od ilości rzutów rożnych.
Buki ustawiły na ten mecz nieco wyższą linie u/o rzutów rożnych niż standardowe 10,ja idę dalej i liczę na podobną ilość jak w meczu Anglia - Polska i zaryzykuję typ powyżej 14 w bet365.
Mecz rozpoczyna się o 14:30.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Moscow
???? Gasquet R. - Donskoy E.
Donskoy E. +5 gemów ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10

Bardzo wysoki handicap moim zdaniem. Gasquet co prawda ostatnio jest w wybornej formie, to jednak po takich sukcesach z Azji i Stanów Zjednoczonych wątpię by zmiażdżył gospodarza młodego Donskoya. Rosjanin już nie raz zaimponował mi swoją formą w tym sezonie, a kto wie, może jeszcze nie raz pokaże swój tenisowy talent. Evgeny Donskoy wątpię by ten mecz wysoko przegrał. Sensacja niewykluczona.
kiepska analiza
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U17
Spotkanie: Brazylia U17 - Słowacja U17
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Debiutujących na Mistrzostwach Świata U17 Słowaków czeka już na początek ciężkie spotkanie z szukającą swojego czwartego tytułu w tej kategorii wiekowej Brazylii. Na papierze faworytem są oczywiście piłkarze z Ameryki Południowej ale myślę, że młodzi Słowacy łatwo pola nie oddadzą i czeka nas interesujące starcie.
Ja postanowiłem zagrać wysoki over 3.5 goli. Wiadomo, że jest to mecz Brazylii czyli możemy się spodziewać po ich grze młodzieńczej fantazji oraz ciągłego parcia na zdobywanie bramek. Jeśli chodzi natomiast o Słowaków to wydaje się, że również jest to reprezentacja mająca swoje atuty jeśli chodzi o grę do przodu.
W kadrze Słowaków są zawodnicy tacy jak Lukas Haraslin (Parma Primavera), Jakub Hromada (Juventus Primavera), Filip Lesniak (Tottenham U18) czy Tomas Zazrivec (Aston Villa U18) czyli są to piłkarze którzy mimo młodego wieku mają już jakieś umiejętności skoro są w takich klubach. Oczywiście jeśli chodzi o Brazylię to na pewno warto zwrócić uwagę na Gabriela Boschilla czy Kenedy&#39;ego. Myślę, że Brazylia zaprezentuje nam tutaj dość otwartą dla oka piłkę w której przede wszystkim będziemy widzieli szukania bramek i będzie to przekładane nad dobrą grą w obronie. Myślę, że na dobry początek tego turnieju można spróbować właśnie zagrać over 3.5 goli.
✅ 120
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - TBL
Spotkanie: AZS Koszalin(+10.5) - Turów Zgorzelec
Typ: Turów Zgorzelec
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
W 2. kolejce TBL Akademicy podejmą na własnym parkiecie wicemistrza Polski, zespół PGE Turowa Zgorzelec. AZS na inaugurację nowego sezonu odniósł porażkę z przebudowanym zespołem Asseco Gdynia. PGE Turów zdecydowanie wzmocnił siłę rażenia głównie za sprawą przyjścia Dylewicza i Wiśniewskiego. Damiana Kulig znajduje się w znakomitej dyspozycji i wyrasta na jedną z czołowych postaci PGE Turowa. Na papierze podopieczni Rajkovicia wyglądają zdecydowanie mocniej. AZS po sezonie 2012/2013 zmienił swój skład na gorsze i nie widze dzisiaj dla nich szansy.
✅ 200
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Euroliga
Spotkanie: Nanterre - CSKA Moskwa
Typ:portland +12.5 Nanterre
Kurs:1.94
Bukmacher:Bet365
Analiza: Na dzisiaj przykuł moją uwagę szczególnie jeden mecz. O tuż lider ligi francuskiej Nanterre bedzie podejmował zespół CSKA, który jest zdecydowanym faworytem i tutaj się zgadzam, natomiast czy aż takim w to wątpie. Na wyjezdzie Francuzi pokonali juz Nancy i Strasbourg, a więc drużyny mocne w tamtej lidze a u siebie są jeszcze groźniejsi. Uważam, że takie handi po takim kursie warto na nich postawić tym bardziej ze bea chcieli się pokazać przed własną publicznością i łatwo skóry nie sprzedadzą. CSKA wiadomo początek sezonu, gwiazdorzy ,czasami chimeryczni, potrafią jak teraz zagrać z drużynami NBA na styku doskonałe mecze żeby później męczyć się z przeciętniakami i na pewno nie są w jakimś niesamowitym gazie, o formie będzie można mówić za kilkanaście spotkań. No nic czas pokaże, ale am nadzieję że Francuzi zrobią to handi, zwycięstwo poza zasięgiem, tak duże kusi. Powodzenia
✅ 94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
devillo 10,3K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna , Liga Mistrzów Kobiet
spotkanie: Glasgow City - Standard Liege
typ: Glasgow
kurs: 1.53
buk: bet365
analiza:
Spotkanie kobiecej Ligi Mistrzów pomiędzy Glasgow a Standardem Liege zapowiada się bardzo ciekawie, obie ekipy nie przyjmują do wiadomości zakończenia rozgrywek na tym etapie. Można powiedzieć, że droga gospodarzy do europejskich pucharów jest usłana różami, ponieważ całkowicie dominują w szkockiej lidze. Na 19 spotkań rozegranych dotychczas 18 zwycięstw i 1 remis. Standardowi idzie już nieco gorzej 4 miejsce w lidze, ale do lidera zaledwie 2 punkty. Mimo że to dopiero 1/32 finału emocje tym meczem daje się wyczuć, na pewno zobaczymy ładne parę tysięcy na trybunach. Poprzednie spotkanie rozegrane tydzień temu między tymi ekipami zakończyło się remisem 2:2, ale bez dwóch zdań większy charakter pokazały kobiety ze Szkocji. Przegrywały najpierw 0:1, a następnie 1;2 dwukrotnie odrabiając straty. Zwycięstwo Glasgow City powinno dziś być swojego rodzaju formalnością, stawiam na pewne prowadzenie od początku do końca, ale trzeba pamiętać że ten sport jest piękny ze względu na nieprzewidywalność, zwłaszcza gdy gra płeć piękna.
✅ 53
 
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Dania Adeccoliden
Spotkanie : AC Horsens - Koge BK
Typ : Over 2.5
Kurs : 1.65
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Na dzis wybieram spotkanie ligi dunskiej pomiedzy 2 a 6 zepolem tamtejszej ligi. Tamtejsza liga jest bardzo overowa, gospodarze ze srednia 4.2/mecz, goscie zas 2.3 bramki. Faworytem spotkania jest druzyna Horsens ktora jak dotad na wlasnym obiekcie sztrzelila 14 goli w 6 meczach a w 4 z tych szesciu 2 lub wiecej takze sami gospodarze przy dobrych wiatrach powinni ten over pokryc. Goscie w pieciu wyjazdowych spotkaniach strzelili 5 brameki i jesli wierzyc statystykom, w tym przypadku ja wierze, to i dzisiaj powinni cos ustzrelic. Powodzenia
✅ 65
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK, 19:00
Spotkanie: AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec
over 149
1.91
Pinnacle
Tak jak napisałem, w poprzedniej analizie. Zespół z Koszalina jest groźny dla każdej ekipy, gdy &quot;Akademicy&quot; czują swój parkiet.
Wspomniałem o strzelcach z Koszalina, ale spodziewam się, że backup na pozycji rozgrywającego - Oded Brandwein, nie zagra drugiego tak słabego meczu. Zawodnik, który jest szybki z piłką, posiada dobry przegląd boiska, w wyjazdowym meczu , w Gdyni wyglądał na bardzo statycznego zawodnika.
Wspomniałem o przewagach Turowa i przy tym typie, szersza rotacja będzie również istotna, bo Turów w swoich szeregach dysponuje znacznie mocniejszymi Polakami.
Najważniejsze dla tego typu będzie pierwsze dziesięć minut spotkania. Jeśli obie ekipy zagrają na wysokim procencie z gry, powinno być z górki, gdyż AZS nie słynie ze szczelnej obrony.
Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom