>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.09.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern - Ingolstadt
Typ: Robert Lewandowski 3 lub więcej goli
Kurs: 7,50
Bukmacher: Bet365

Czekałem do ostatniej chwili az ukażą się składy na to spotkanie. Otóż Bayern wychodzi w podstawowym składzie. Zabraknie tylko Thomasa Mullera i kontuzjowanego Matsa Hummelsa. Dziś Bayern gra na Alianz Arena przed własną publicznością z zespołem, który traci dość duzo goli, popełniając duzo błędów w defensywie. Dodatkowo Martin Matip i Tisserant to bardzo rośli i mocno zbudowani stoperzy. Przy wolnych i mało zwrotnych obrońcach tak szybcy i przebojowi zawodnicy jak Franck Ribery czy Kingley Coman będa raz po raz przebijac się przez szyki obronne zespołu Ingolstadt. Dziś jestem tego pewien - Robert Lewandowski będzie stawał kilkakrotnie przed szansą zdobycia kolejnych bramek w Bundeslidze. Stawiam na minimum hat-tricka, ponieważ podejmuję próbę wejścia do czołówk iw tym miesiącu oraz uważam ze po takim kursie warto spróbować. Dla mniej odważnych polecam bramkę Roberta po kursie 1,60 oraz 2 bramki po kursie około 3,00. Powodzenia!

⛔100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Pilka Nozna Polska 2 liga
Spotkanie ; wejherowo-warta
Godzina ; 16,00
Typ ; wejherowo
kurs ; 2,10
bukmacher ; bet 365
analiza ;

Niekonczaca sie opowiesc w Poznaniu. Ciagly szpital. Jeden sie wyleczy , to znow dwoch na lozko. Braki , duze braki w graczach defensywnych . Brakuje obroncow , mlode chlopaki moga nie podolac , Warta zmienia z koniecznosci system na 3-5-2. Ambicji im nie zabraknie , jednak umiejetnosci moze zabraknac.
Win Gryf Wejherowo.

Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Dinamo Bukareszt - CS Municipal Studentesc Iasi
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na sobotę najpewniejszym typem wydaje mi się grać na Dinamo Bukareszt. Po 7 kolejkach Dinamo jest na miejscu 6 z bilansem 3 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki. Zespół CSM Iasi z kolei jest dwa oczka niżej na 8 pozycji z bilansem 2 zwycięstw, 3 remisów i 2 porażek. Kadrowo Dinamo wydaje mi się być zespołem silniejszym a dodatkowo gra u siebie więc ten fakt zespół ze stolicy powinien wykorzystać i zgarnąć 3 punkty zwłaszcza, że ich rywal będzie dzisiaj dość poważnie osłabiony. Po stronie gości nie zagrają w tym meczu podstawowi obrońcy Voicu i Mihalache, którzy póki co grali w każdym spotkaniu, podstawowy pomocnik Bole, który także grał we wszystkich meczach i podstawowy napastnik Cristea (również zagrałw każdym meczu strzelając 2 gole) i rezerwowy Martin. U gospodarzy, aż takich problemów kadrowy nie ma i nie zagra dziś jedynie podstawowy napastnik Gnohore, który jak narazie strzelił 4 bramki. Napewno jest to osłabienie po stronie gospodarzy ale jednego zawodnika myślę, że uda im się zastąpić bez problemu czego nie można powiedzieć o drużynie przyjezdnej. Oni będą mieli zadanie o wiele trudniejsze aby tylu piłkarzy zastąpić na tyle dobrze, by nie ucierpiał na tym styl gry i zgranie. Jak dla mnie to gospodarze tutaj dzisiaj zdobędą 3 punkty i polecam grać na ich wygraną.[/center]

✅66
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Niemcy
Godzinna : 18:30
Spotkanie : Mgladbach-Brema
Typ : -2.75 Mgladbach
Kurs : 4.70
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Po dwóch kolejkach Brema fatalny bilans, 2 przegrane i 8 straconych bramek, tylko 1 strzelona.
Na ich usprawiedliwienie przegrana w Monachium 0-6, ale przegrana 1-2 u siebie z Augsburgiem potwierdza ich nie najwyższą formę.
Czy dzisiaj gospodarz nie jest w stanie wygrać min 3 bramkami?
W lutym 2016 roku wygrali 5-1, dlaczego teraz miałoby być inaczej.
Fakt, wyjazdy mają słabe, ale u siebie ostatnio wygrali z mocnym Leverkusen 2-1.
W Bremie kontuzjowany pozyskany z Wolfsburga Max Kruse. oraz obrońca Caldirola.
Nie wiadomo czy zagrają też kupieni przed sezonem Moisander z Sampdorii i Kainz z Rapidu.
W Borussi bez większych osłabień, rezerwowi, nie zagra Herrmann,pod znakiem zapytania występ Schulza.
Liczę, że Borussia zechce wynagrodzić wyjazdowe porażki swoim kibicom, może ta z City jeszcze by przeszła, ale z Freiburgiem... Czas na rehabilitacje.

✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Dyscyplina : Żużel
Godzinna : 19:00
Spotkanie : Finał SEC
Typ : Grigori Laguta wygra Turniej
Kurs : 3.50
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Grigori genialna forma do tego jedzie u siebie czyli w rybniku. Jest tu nie do zatrzymania, w lidze kręci średnią (tor w rybniku) na poziomie 2.645 jedyne co moze mu dzisiaj zagrozić to pogoda. Dodatkowo walczy o tytuł SEC wiec wszystko przemawia za nim. Polecam

⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Everton - Middlesborough
Typ: Everton i poniżej 2.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ekipa pod wodzą Ronalda Koemana sprawuje się w tym sezonie na prawdę dobrze.
Po bramkowym remisie z Tottenhamem 3 wygrane, kolejno: wyjazdowe z West Bromem 2-1, ze Stoke na własnym terenie 1-0 i ostatnią delegację z Sunderlandem 3-0, gdzie Lukaku w 11 minut 2 połowy strzelił hat tricka.
Z tym, że Sunderland gra w tym sezonie kiepsko.
Dzisiejszy rywal, beniaminek Middlesborough do tej pory bilans 1-2-1, wygrał z wyżej wspomnianym Sunderlandem 2-1.
M&#39;Boro następny mecz bezbramkowo z West Bromem, ale już ostatni mecz przegrali u siebie z Crystal Palace 1-2.
W h2h wygrana Evertonu 2-0. Reszta meczow odległa, więc nie przytaczam wyników.
Biorąc pod uwagę dobrą grę w obronie gospodarzy (bilans bramek w 4 spotkaniach 7-2), mój typ na dzisiaj to 1 lub 2 do zera.

⛔100
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Na Lodzie- Puchar Świata
Godzina: 21:30
Spotkanie: Team Europe vs USA
Typ: Over 5.50
Kurs: 1.71
Bukmacher: Unibet

Analiza:


Dzisiaj w Kanadzie startuje Puchar Świata w pierwszym meczu na lód wyjedzie reprezentacja Europy czyli zawodnicy z reprezentacji które nie biorą udziału w imprezie . Na papierze ten skład wygląda całkiem nieźle ale kto będzie umierał za jakiś zespół Europy?? Ciekawe jak to będzie wyglądać ale jak dla mnie nie daje im najmniejszych szans w spotkaniu z USA . Obie drużyny przed turniejem rozegrały po 3 spotkania
Team Europa:
-Team North America u23 0-4
-Team North America u23 4-7
-Szwecja 3-2
USA:
-Kanada 4-2
-Kanada 2-5
-Finlandia 3-2

Jak widać sporo bramek w 4/6 linia została spełniona! Liczę na mniejsze zgranie zespołu z Europy i to że będzie dostarczycielem punktów i raczej będą się cieszyć grą niż walczyć zaciekle o każdy kawałek lodu a tym samym w meczach z ich udziałem zobaczymy sporo bramek !!

⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Włochy, Seria A
Godzina : 20:45
Spotkanie : Napoli - Bologna
Typ : -2.75 Napoli
Kurs : 3.25
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Napoli wygrało z Bologną całkiem niedawno, bo w kwietniu aż 6-0 co istotne, nie grał w tym meczu Huguain (gole strzelali Mertens (3) i Gabbiadini (2) i Lopez).
Milik też będzie miał dzisiaj sporo sytuacji, Napoli gra ofensywną piłkę. Arek dobrze wszedł do zespołu, więc nie widzę przeszkód, aby i w tym meczu coś strzelił.
Na pewno będzie mu zależało na tym, ponieważ chce udowodnić, że jest godnym następcą Argentyńczyka, o którym Neapolitańczycy
wciąż nie mogą zapomnieć.
Wygrali gładko, mieli przygniatającą przewagę, w posiadaniu 61%, w sytuacjach bramkowych 20-5. Strzały na bramkę aż 14-0.
Wcześniej pokonali Milan 4-2 i Palermo 3-0. Strzelanie bramek nie sprawia im trudności.
Co do Bolognii, przegrała ostatnio z Atalantą aż 1-5.
Jeżeli Napoli szybko strzeli gola, odprawi ich z podobnym bagażem bramek.
Dzisiaj nie zagra gwiazdaBolonii, napastnik Mattia Destro, mam nadzieję, że wobec braku siły rażenia,nie będą murowali bramki.
Ogólnie widzę, że faworyci w ten weekend strzelają dużo goli, PSG 6-0, Arsenal 4-1, MC 4-0, Dortmund 6-0, Atletico Madryt 5-0 .... Łęczna 4-0 ???? Taki żarcik ????
Liczę na kolejny over i łatwą wygraną Napoli.
Po cichu liczę przy okazji na występ od pierwszych minut Zielińskiego.
Powodzenia!

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom