>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.09.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 17. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
U 0

ulter777

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Turkey, Super Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: GALATASARAY SK VS CAYKUR RIZESPOR
Typ: Gol w obu połowach TAK
Kurs: 1.57
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Po ostatnim remisie 1-1 ze słabym Kayserispor, Galatasaray będzie chciała u siebie pokazać dobrą grę i dać kibicom zwycięstwo.

Jak już wspomniałem ostatni mecz Gospodarzy, był w ich wykonaniu kiepski.
Za to we wcześniejszym meczu, Galatasaray na wyjeździe z Akhisar Belediyespor, po szybko straconej bramce potrafiła do przerwy zremisować. A następnie strzelić w drugiej połowie dwie bramki i wygrać mecz.

Goście nie są silnym rywalem. W ostatnim meczu u siebie wymęczyli wynik 1-0, z przeciwnikiem, który ostatnie 15 minut grał w osłabieniu.

Delikatnie na korzyść Gospodarzy działa też fakt, że mają od poprzedniego swojego meczu, jeden dzień więcej odpoczynku, niż goście.

Goście nie wygrali jeszcze żadnego meczu na wyjeździe. Uważam, że nie zanosi się, żeby przełamali swoją złą passę z trzecią w tabeli Galatasaray.

Galatasaray stać na zwycięstwo na swoim boisku, choć nie przewiduję tu dużej ilości bramek z ich strony i jakiegoś pogromu do zera. Będzie to raczej skromne zwycięstwo, po dość wyrównanej grze na boisku - być może i goście z raz trafią.

Na zwycięstwo Galatasaray po kursie 1.40 w Unibet nie opłaca się grać.

A myślę, że strzelanie bramek w tym meczu będzie rozłożone w czasie.
Dlatego zagram tak: Gol w obu połowach TAK 1.57

✅57
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Włochy, Seria A
Godzina : 2:45
Spotkanie : Napoli - Bologna
Typ : Napoli(-1,5)
Kurs : 1,71
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Idealne do dubla, typ HA(-1,5) w stronę Napoli. Oba zespoły rozpoczęły dobrze rozgrywki, różnica między nimi to tylko jeden punkt. Napoli świetnie wchodzi w sezon, co najważniejsze siła w ofensywie jest znakomita. Mecz w LM wygrany. W lidze na inauguracje sezonu co prawda zremisowali na wyjeździe 2:2 z Pescara, ale przegrywali już w tamtym spotkaniu 2:0 i udało im się doprowadzić do remisu, trzeba zaznaczyć, że wtedy w drugiej połowie dopiero na boisku zameldował się Milik, który w przeciwieństwie do meczów w reprezentacji w klubie strzela znakomicie. Potem było już lepiej, u siebie ograli 4:2 Milan, i ostatnio na wyjeździe Palermo 3:0.

Bologna co prawda dwa zwycięstwa i jedna porażka, ale ta porażka, aż 5:1 na wyjeździe z Torino. Na inauguracje wygrali z beniaminkiem Crotone 1:0, w ostatnim meczu udało im się wygrać 2:1 Cagliari. W ubiegłym sezonie goście przegrali tutaj aż 6:0.
Myślę, że mecz skończy się 2:0 bądź 3:0

✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Hull City - Arsenal Londyn
Typ:
Arsenal -1 bramka
Kurs:
2,6
Bukmacher:
WiliamHill
Analiza:
Na jutro zapraszam na KC Stadium gdzie miejscowe &quot;tygrysy&quot; podejmą ekipę Arsenalu Londyn. Uważam, że faworytem spotkania są &quot;kanonierzy&quot; i dlatego gram w ich stronę. Do zagrania na Arsenal skłoniła mnie przede wszystkim sytuacja kadrowa gospodarzy. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów zobaczyłem większą ilość kontuzji u przeciwnika Wengera:
A. Bruce (achilles),
M. Dawson (kolano),
B. Lenihan (kolano),
G. Luer (kolano),
A. McGregor (plecy),
M. Odubajo (kolano),
Oczywiście szpital również po stronie &quot;kanonierów&quot; ale wygląda to już trochę lepiej niż kilka tygodni temu:
Gabriel (kostka),
P. Mertesacker (kostka),
D. Welbeck (kolano),
A. Ramsey (udo - możliwa gra),
T. Walcott (kolano - możliwa gra),
&quot;Bezpośredni bilans spotkań pomiędzy Arsenalem a Hull City jet bardzo korzystny dla podopiecznych Arsene&#39;a Wengera. Dotychczas odbyły się tylko 24 takie spotkania. Ekipa z północnego Londynu okazywała się lepsza aż 16 razy. Tylko 3 starcia wygrywała drużyna The Tigers, a w pozostałych spotkaniach padał wynik nierozstrzygnięty.&quot; żródło: www.kanonierzy.com
Statystyka pięciu ostatnich pojedynków między oboma ekipami na terenie Hull:
Hull - Arsenal 0:4;
Hull - Arsenal 1:3;
Hull - Arsenal 0:3;
Hull - Arsenal 1:2;
Hull - Arsenal 0:2;
Podsumowując uważam, że goście są faworytem tego spotkania i gram zwycięstwo Arsenalu przynajmniej dwoma bramkami. Pozdrawiam


✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, 1 liga polska
Godzina : 18:00
Spotkanie : Górnik Zabrze- Bytovia Bytów
Typ : X2
Kurs : 2,00
Bukmacher : Bet365

Witam, mimo że kibicuję Górnikowi i bardzo bym chciał żeby to oni zgarnęli pełną pulę to w jutrzejszym meczu wydaje mi się że to się już nie uda. Dwa mecze z rzędu teraz Górnik ma wygrane, jeden wyjazd w Grudziadzu i wymęczone zwycięstwo u siebie z MKS Kluczbork (4:2) Bytovia na wyjazdach spisuje się słabo ostatnio 2 porażki i remis, więc dlaczego gram X2......bo Górnik niby się rozkręca ale obrona Górniak to dziurawe sito, dlatego gola lub gole powinni stracić, Bytovia nawet przegrywając mecze wcześniej też strzelała gole, Igor Angulo co mecz teraz strzela gole,ale jak wiadomo na Górnik drużyny się mobilizują co było widać we wcześniejszych spotkaniach Górnika w 1 lidze.
Dlatego myślę że trzy zwycięstwa z rzędu to dla żaboli za wiele i oddadzą punkty gościom...............powodzenia

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina:WTA TENIS
Godzina: 01:15
Spotkanie: Tereza Martincova - Jessica Pegula
Typ: wygra 2-0 w setach Tereza Martincova
Kurs: 5.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Typ konkursowy, ale także bardzo prawdopodobny.Dla mnie to czyste 50/50 że wskazaniem na underdoga. Jest ryzyko bo to 2-0 w setach ale &quot;potrzebuje&quot; tych punktów do klasyfikacji konkursowej. Pegula to amatorka. Jej ubiór i sylwetka o tym świadczą. Jest to &quot;jakaś tam&quot; córka amerykańskiego miliardera , a gra tylko aby nie patrzeć w lusterko bo za urodliwa to nie jest ! Gra na niskim poziomie chwilami zaskakując przyspieszeniem i dynamika. Jej serwis i gra z glebi nie są regularne ani precyzyjne. Gra dobrze ale momentami. Jej dzisiejsza rywalka jest bardziej zawodowa tenisistka. Ma dłuższe ramiona i jest agresywniejsza. Napewno zagra lepiej mocniej i dokładniej w obronie. W ataku jest agresywniejsza i pewniejsza. Atakuje w pierwsze tempo i gra serwis na wysokim poziomie. Polecam ten typ !

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 18:15
Spotkanie: Eibar – Sevilla
Typ: Sevilla over 2.5 bramki
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie rozumiem tego kursu trochę sugerowaniem się tym że Sevilla grała we Włoszech mega ciężki mecz w ogóle mnie nie odstrasza a bardziej jeszcze napędzę bo po takim wyniku pewność tej ekipy po wielu zmianach jeszcze wzrosła. Do tego wszystkiego trener szczególnie w ofensywie ma bardzo wyrównany skład i nawet jak postawi na rezerwowych to jakość będzie dla mnie ta sama tym bardziej przy takiej taktyce i intensywności jaką wymaga ten trener, tworzenie sytuacji to nie będzie dziś żaden problem.
Kolejna sprawa Eibar oglądałem w starciu z Valencią oraz przed tygodniem z Granadą to że mają sześć punktów oczywiście zawdzięczają też swoje grze ale to rywale im podarowali oczka. Valencia kompletnie bez formy i rozbita marnowała takie setki że szok to co Mina marnowała to nadaje się do kabaretu, po prostu grająca katastrofalnie Valencia powinna strzelić minimum dwie bramki. Następny rywala Granada totalnie zespół bez defensywy który łapie kontrę w ostatniej akcji meczu, też pełna dominacja i masa zmarnowanych okazji, śmieszne to trochę porównywać do Sevilli ale Granada atakowała z taką samą intensywnością jaką gra obecna ekipa Sampaoli przy czym tutaj ma kto to wszystko wykańczać. Na koniec z powodu kartki dziś nie zagra doświadczony bramkarz numer jeden też spore osłabienie. Ja tu widzę świetny kurs Eibar po prostu już tyle szczęścia to nie będzie miał, może coś strzelą ale dwie na pewno stracą.

⛔100
 
X 1K

xdawidxd96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto-Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła K. - Piast G.
Typ: Piast -1
Kurs: 6.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Każdy chyba sobie zdaje sprawę z tego w jakiej &quot; dziurze &quot; znajduje się klub z Krakowa . Na jutro wybrałem to spotkanie ponieważ jest jedno z pewniejszych . Wisła po 8 meczach ma na koncie 3 punkty zdobyte na inauguracje rozgrywek z Pogonią potem 7 PORAŻEK Z RZĘDU jutrzejszy typ stwierdzam że powiedzie się w 90 % i obstawiam wynik 1-3 .

Kiepska analiza
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Leganes-Barcelona
Typ:
over 4.5
Kurs:
4.05
Bukmacher:
Oddsring
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Barcelony zmierzy się z zespołem beniaminka z Leganes. Goście naturalnie są przed tym spotkaniem zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej serii spotkań Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, Barcelona po 3 rozegranych kolejkach na swoim koncie do tej pory zdołała zgromadzić tylko 6 punktów na swoim koncie, po dwóch wygranych pod rząd w 3 spotkaniu ligowym niespodziewanie dała się ograć drużynie Alaves na swoim stadionie , po tym meczu co prawda było spotkanie w lidze mistrzów z Celtikiem i ich wysoka wygrana, ale moim zdaniem w lidze będą chcieli się odkuć i wygrać wysoko, na pewno nie zlekceważą Leganes tak jak zrobili z zespołem Alaves w poprzednim tygodniu, ja stawiam na pewną oraz wysoką wygraną zespołu przyjezdnych. Leganes na swoim stadionie nie gra źle zdobyło ligowe punkty z zespołem Atletico Madryt ,ale czuję iż właśnie w tym spotkaniu beniaminek zapłaci tak zwane frycowe. Mój typ to wynik 0:2 do połowy oraz 0:5 po 90 minutach tego spotkania, uważam również że gospodarzy ani razu nie pokonają bramkarza zespołu przyjezdnych.



✅305
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Primera Division
Data, godzina: 17.09.2016 13-00
Spotkanie: Leganes - Barcelona
typ: Barcelona -2.5
kurs: 2.67
buk: bet365

Analiza:
Kolejny beniaminek na drodze Barcelony. Po zeszłotygodniowej sensacji i porażce z Alaves u siebie teraz graja mecz w Leganes. Czy może dojść do podobnej sensacji jak w zeszłą sobote?? No wydaje sie to niemożliwe. Barca powetowała sobie przegrany mecz ligowy w Lidze Mistrzów, gdzie roznieśli w pył Celtic 7-0. Widać więc wyraźnie ze mecz z Alaves to wypadek przy pracy. Duzy wpływ na wynik tamtego meczu miał na pewno dość eksperymentalny skład Blaugrany, bo w wyjsciowym składzie zagrał Vidal, Mathieu czy Paca. O ile Francuz strzelił nawet gola to i tak powinien zaliczyć conajmniej dublet, a tak po jego fatalnym kiksie pod bramką rywala gola sprezentowali gościom Mascherano do spółki z Vidalem. Nie pomogło nawet wejście Messiego i Suareza, zbyt egoistycznie grał Neymar i sensacja stała się faktem. Ale na postawę graczy gospodarzy na pewno miała przerwa reprezentacyjna i długie powroty do Europy ze zmianą czasu, która wiadomo ze niekorzystnie wpływa na grę zawodników. We wtorek widzieliśmy już natomiast taką Barcę do jakiej przywykliśmy. Świetny początek meczu z golem juz w trzeciej minucie. Hatt-trick Messiego, dublet Suareza, trafienie i cztery asysty Neymara, w tym przy najładniejszej bramcę meczu, którą zaliczył powracający po kontuzji Iniesta. Oj cięzko bedzie się postawić gospodarzom w bedacej w takiej formie strzeleckiej Barcelonie. Narazie ich wyniki są dobre, bo wygrali w Vigo, u siebie nie dali sie pokonać Atletico (0-0), natomiast przegrali dopiero w poprzedniej kolejce w Gijon. Moim zdaniem jednak dziś nie powstrzymają Barcelony, ktora po stracie punktów z pewnością nie pozwoli sobie na kolejną wpadkę. Stawiam na pewną wygrana podopiecznych Luisa Enrique

✅167
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jak1 32

jak1

Użytkownik
Dyscyplina: : Piłka Nożna , Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie: Bayern - Ingolstadt
Typ: Bayern -2
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365


Witam,
Nadszedł weekend, i udaję się do Bawarii gdzie urzęduje najlepsza drużyna Bundesligi - Bayern Monachium. Bawarczycy podejmują u siebie o klasę gorszy zespół Ingolstadt.
Po obfitym pod względem bramek ostatnim meczu w Lidze Mistrzów mogą zająć się ligą. Niestety wypada z tego meczu czołowy stoper drużyny - Mats Hummels. Jak wiemy Bayern posiada niesamowitą ofensywne oraz naszego reprezentanta Polski w formie. W tym sezonie to zupełnie coś innego pod wodzą Ancelottiego. Efektowna ofensywna piłka,grad bramek to co kibice lubią najbardziej. Uważam,że mecz skończy się minimum 3:0,ze względu na to,że trener może dać odpocząć niektórym po wtorkowym meczu i rywal nie jest zbyt wymagający. Powodzenia ????


Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Boks, Ergo Arena Gdańsk, WBO Junior Ciężka
Godzinna: 22:00
Spotkanie: Krzysztof Głowacki - Aleksander Usyk
Typ: Krzysztof Głowacki - wygrana
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro wielkie święto! Nasz mistrz świata będzie bronił tytułu po raz drugi. Na papierze Usyk jest faworytem co jest wielką głupotą jak dla mnie. Dla mnie Główka jest mistrzem świata to już powinno go faworyzować, dochodzi doświadczenie którego ma 10 razy więcej od Usyka. Owszem Usyk wielki mistrz olimpijski. No i? Igrzyska olimpijskie według mnie nie mają się nic a nic do walk zawodowych. Ukrainiec nigdy w swoim życiu nie przewalczył 12 pełnych rund. Wszystkie jego poprzednie walki były szczerze mówiąc ze średnimi przeciwnikami i jak na faworyta w każdym spotkaniu zawsze dostawał dużo ciosów. Jedynym atutem jaki przemawia za wygraną Usyka jest jego styl walki, nie jest głupi i zapewne nie pójdzie na wymianę z Główką. Będzie go obskakiwał cały czas, prawe i lewe proste, ale nie od dziś wiadomo że siła&gt;szybkość taka jest prawda przynajmniej w takich wagach. Krzysiek będzie czekał i ma na to 12 rund, aż w końcu trafi się moment w którym pośle Usyka na deski. Przecież sa Cunningham leżał kilka razy na deskach, a Amerykanin jest jeszcze szybszym zawodnikiem od Ukraińca, owszem Cunningham w tej walce wybrał walkę i to go pogrzebało. Aleksander wydaje się strasznie pewnym siebie bokserem, ale ta walka jest najtrudniejszą w jego karierze. W tej walce jeśli nie okaże pokory to zostanie znokautowany. Główka walcząc przed polską publicznością na pewno jest bardziej zmotywowany żeby pokazać kawał dobrego boksu.
Jak dla mnie wygra Polak tylko według mnie jest 50% szans na nokaut i drugie 50% na pełne 12 rund. Wszystko zależy od Usyka czy będzie walczył czy uciekał. Mam nadzieje że jego pewność siebie zgubi go i zawalczy siłowo z Główką.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 124

stolik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 16.00
Spotkanie: Man City - Bournemouth
Typ: Man City -1.5
Kurs: 1.775
Bukmacher: bet365

Dopiero początek sezonu, a forma Manchesteru City znakomita! Tydzień temu zwycięstwo w prestiżowym meczu z United na ich terenie, a w środę demolka Moenchengladbach 4:0! Dziś podejmują przeciętniaka - Bournemouth i pytanie: jak wysoko wygrają?
Wielce prawdopodobne wydaje się powtórzenie wyników z ubiegłego sezonu:

02.04.16 Bournemouth - Manchester City 0:4
17.10.15 Manchester City - Bournemouth 5:1

Stawiam bezpieczny handicap, że wygrają przynajmniej 2 golami z bardzo dobrym kursem 1.775

✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fokkusu 67

fokkusu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dijon - Metz
Typ: Mevlut Erding strzeli
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niewątpliwie najbardziej zaskakującą informacją jest kurs na ekipę Dijon. Metz fantastycznie weszło w obecne rozgrywki wygrywając 3 z 4 spotkań. Liderem ich formacji ofensywnej wydaje się być Mevlut Erding. Turek w ostatnim meczu zdobył 3 bramki, można więc rzec, że jest w wyśmienitej dyspozycji. Warto wspomnieć że jest egzekutorem rzutów karnych, a jak wiadomo jest to zawsze alternatywna droga do wejścia typu. Ma tendencje do serii strzeleckich, pokazywał to już na boiskach Ligue 1 niejednokrotnie. Myślę, że ową formę potwierdzi i dziś.

⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja - Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Monaco - Rennes
Typ: Monaco -1 HA
Kurs: 2.43
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Monaco w tym sezonie zachwyca. Ograli w lidze PSG 3-1, a kilka dni temu na Wembley wygrali z Tottenhamem w Lidze Mistrzów. Kontynuują passę 6 kolejnych wygranych. Wczoraj swój mecz rozgrywali Paryżanie i w delegacji rozgromili Cean 6-0. Dzięki temu awansowali na fotel lidera spychając Monaco, które ustępuje im tylko przez gorszy bilans bramkowy. Dziś Monaco jeśli zdobedzie jakiekolwiek punkty to znow rozsiądzie sie na pierwszym miejscu i na to własnie liczę, że podtrzymają passę i wygrają pewnie z Rennes.
Rennes także nieźle zaczelo sezon. Po 4 meczach mają 7 punktów. Bilans 2-1-1, musieli uznać wyzszość ekipy z Nicei w 1 kolejce.

✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lazarr 6

lazarr

Użytkownik
Dyscyplina:WTA TENIS SEUL Kwalifikacje runda 1
Godzina: 03:30 Spotkanie: Renata Voracova - Urszula Radwańska
Typ: wygra 2-0 w setach Urszula Radwańska
Kurs: 1.44
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Mój typ na to spotkanie to 2:0 w setach dla Urszuli i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie innego wyniku..
Ranking obydwu tenisistek jest duża różnica otóż Renata jest 776 a Polka 212. Dodam,że tenisitki spotkały się już w Kwietniu 2015 roku i mecz zakończył się 2:0 dla Urszuli i dziś także tak się stanie.
Kiepska analiza (trzecia lub kolejna w miesiącu)
⛔100
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -2. Liga Niemiecka
Godzina:
13:00
Spotkanie:
FC Keiserslautern - VFB Stuttgart
Typ:
2
Kurs:
2,5
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Witam.Dzisiaj o godzinie 13 na stadionie Fritz- Walter Stadium zmierzą się drużyny które jeszcze kilka sezonów temu walczyły w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech.

VFB Stuttgart spadkowicz w ostatnim sezonie. Chyba w połowie feralnego sezonu nikt się nie spodziewał spadku bo zajmowali 10-11 pozycje a jednak coś poszło nie tak. Po spadku za priorytet włodarze klubu uznali szybki powrót do elity dlatego zatrudniono &quot;eksperta&#39; od awansów Josh Luhukay wywalczył go z BOrussia Mgl,Augsburg i Hertha. Niestety tym razem się nie sprawdził i po kilku miesiącach podał się do dymisji. Klub pozostaję bez trenera, w dzisiejszym meczu poprowadzi jego asystent Olaf Jansen.

Kaiserslautern rozgościł się w 2.Bundeslidze i nic nie wskazuję żeby szybko tak wrócili.

VFB przed sezonem przebudował swój zespół, sprzedał kilku piłkarzy a w ich miejsce sprowadzili nowych (np Marcin Kamiński) którzy z powodzeniem powinni walczyć o awans.

Kaiserslautern zajmuje 17 pozycje w tabeli z dorobkiem 2 punktów(2remisy, 2 przegrane) VFB 11 pozycja 6 punktów (2wygrane i 2 przegrane)

Stawiam na wygraną VFB swój typ argumentuje zwolnieniem trenera co ponoć dobrze wpłynęło na atmosferę w szatni, aspiracje do awansu (w końcu muszą zacząć wgrywać)

Powodzenia i pozdrawiam




✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 16.00
Spotkanie: Man City - Bournemouth
Typ: Over 4,5 Gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365

Na dzień dzisiejszy zdecydowałem się na analizę meczu piątej kolejki Premier League , a konkretnie spotkania ManC z Bournemouth. Mecz który szczególnie zapadł mi w głowie po ostatnio świetnych występach City na własnym podwórku czy arenie międzynarodowej.
Drużyna Josepa Guardioli wygrała spotkanie derbowe z United będą drużyną zdecydowanie lepszą w pierwszej połowie choć za sprawą błędów obrony i niepewnej gry bramkarza United mogli nie tylko wyrównać, ale wygrać to spotkanie.W tak trudnym i prestiżowym spotkaniu debiutował Claudio Bravo, który kilkukrotnie pokazał swoje atuty, ale też nie ustrzegł się błędów, a po jednym z nich gola strzelił Ibrahimovic. Po spotkaniu manager mocno go chwalił, ale wiadomo, że chciał w ten sposób tylko zdjąć z niego nieco presji.Zawieszonego za uderzenie Reida w meczu z West Ham Aguero zastąpił Kelechi Iheanacho i oprócz bramki zaliczył kilka bardzo dobrych zagrań, zebrał bardzo dobre oceny i powinien zagrać w pierwszej jedenastce w następnym meczu.W drużynie zadebiutował też sprowadzony za ogromne pieniądze z Schalke reprezentant Niemiec Leroy Sane, który nie pokazał jednak w tym spotkaniu znanych z Bundesligi atutów czyli szybkości, przebojowości i dobrej techniki. Dobre spotkanie zagrał z kolei wprowadzony w drugiej połowie Fernando.
The Cherries w ostatniej kolejce zdobyli bardzo ważne punkty pokonując West Bromwich Albion po golu w 79 minucie, w meczu w którym gospodarze mieli przewagę i oddali więcej celnych strzałów na bramkę rywala.Gola na wagę trzech punktów zdobył Callum Wilson i był to pierwszy gol Anglika od września poprzedniego roku i spotkania z Sunderlandem, później zawodnik stracił większą część sezonu z powodu zerwania więzadła krzyżowego.
W zespole zdołał zadebiutować sprowadzony z Arsenalu na zasadzie wypożyczenia Jack Wilshere. Jeśli Anglik będzie zdrowy powinien być cennym wzmocnieniem zespołu Eddie Howe&#39;a.W dwóch spotkaniach z Manchesterem City w poprzednim sezonie Bournemouth straciło aż dziewięć bramek strzelając tylko jedną. Obecnie jest to jedna z najładniej grających drużyn jeśli chodzi o potęgi europejskie. Uważam, że bramki w tym meczu są kwestią czasu i rozpędzona lokomotywa Guardioli długo się jeszcze nie zatrzyma.

⛔100
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League
Godzina : 12:00
Spotkanie : FC Tokio : Urawa
Typ : Urawa over 2.5 gola
Kurs : 4.00
Bukmacher : Bet365

Dziś u mnie Japonia gdzie sezon powoli dobiega końca i mecz FC Tokio z Urawą i liczę na coś szalonego , Urawa z szansami na tytuł zresztą jak co roku ale w/g mnie w tym sa bardzo blisko i wszystko w ich nogach i głowach , Urawa w meczach wyjazdowych gra bardzo dobrze i na ta chwilę są najlepszą ekipą na wyjazdach stad dziś znów wyjazd dlatego liczę na 3 pkt , zaglądając do H2H to tu też + w ich stronę bo tu w Tokio 5-6-7 i br. 18:23 , w poprzednim sezonie w dwumeczu wyglądało to tak Urawa : Tokio 4:1 i Tokio : Urawa 2:4 , w pierwszym meczu tego sezonu na boisku Urawy 3:2 dla nich stąd u mnie over 2.5 gola dla gości !

✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna
Godzina20:30
Mecz Wisła-Piast
Typ: Wisła DNB
Buk williamhill
Analiza:
Istny hit w naszej Ektraklasie się zapowiada ???? Ostatnia w tabeli Wisła KArków zagra o honor, o ptzetrwanie o wszystko w meczu z 14 w tabeli Pisatem Gliwice który non stop tylko remisuje lub czasem przegrywa. Obie drużyny nie wygrały po 7 spotkań ligowych z rzędu! To istny oszmar szczególnie dla karkowskiej drużyny która musi wreszcie się podnieść, zagrac jeden dobry mecz może wszystko się odwróci...ale naprawdę nic nie przemawia ani za jedną ani za drugą drużyną. Obie bez formy jednak dziś myslę bardziej zależeć p,us wreszcie zagrac dobry mecz będzie bardziej zależało gospodarzom dlatego na nich stawiam z podpórka bo remis dość prawdopodobny także się wydaje, np takie 0:0...ale nie nie dziś po 7 porażkach zrzędu co ja nie pamiętam by tyle Wisła przegrała kiedykolwiek, musi wreszcie się szczęście uśmiechnąć, albo lepszy mecz albo jakas nawet przypadkowa bramka,albo nawet karny nie ważne Wisła musi zrobić wszystko by wygrac i to najlepiej właśnie przed własną publicznością, są to winni swoim kibicom przede wszystkim.
Nieregulaminowy zapis typu (brak podanego kursu)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom