>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.09.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 19
Spotkanie: Fenrbahce-Molde
Typ: x2
Kurs: 3.0
Bukmacher:Bwin
Analiza: Widzę że po ilości typów na Midtliand szanse Legii rosną. Ale nie ważne. Gram sercem. Nie tak dawno dzięki Molde wygrałem parę złotych. Zespół ten ma duży zmysł do gry kombinacyjnej,zresztą nie tak dawno odpadł co prawda z Legią ale kilka razy ją ładnie sklepał. W Norwegii piłka jest ofensywna o czym świadczy dużo overów nie tylko w pierwszej ale i drugiej lidze. Trzeba pamiętać tez że Norweska piłka poszła do przody co pokazuje reprezentacja. Widzę też że jest sporo typów na Fenerbahce. Tylko że ja odnajduje w tym zespole anologię do Lechii Gdańsk,czyli wielkie pieniądze,wielkie nazwiska,ale to wszystko na siłę,więc wyników brak. Mohamed Elyounossi to idealny piłkarz na kontry,strzela dużo goli i liczę że właśnie on dziś coś trafi. No i przede wszystkim to że dużo typów dziś na jedynkę w tym meczu.....
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax-Celtic
Typ: over 2.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na over szka wiadomo ze holenderskie drużyny nie grzeszą obroną albo może inaczej preferują ofensywny styl gry tak jest na arenie narodowej ale czy będzie tak na miedzy narodowej?Byc moze kurs jest ten spowodowany ostatnim dwumeczem w której Ajax walczyl o faze grupowa LE z Czeskim zepołem i padły wyniki 1:0 i 0:0 ale trzeba dodac ze Czesi stawiali duzy opór.Rok temu Ajax walczy w fazie grupowej LM gdzie zdobył 5 pkt stosunek bramek 8:10 na 6 meczy czy średnio 3 na mecz na sowim terenie zremisował z PSG 1:1 przegrał z Barcelona 0:2 i wygrał 4:0 z APOELem. Aktualnie w lidze po pięciu meczach maja 13 pkt z bilansem 14:2 mając w gazie swojego młodego napstnika Anwara El-Ghazi (Milik zaczyna na ławce).Natomiast co do Celticu ostani sezon w fazie grupowej w LE dorobek 8 pkt stosunek bramek 10:11 na wyjedzie wyniki 1:1 2:2 i 4:3 .w lidze aktualnie drugie miejsce bilans bramek 15:7. Według mnei mecz skonczy sie wynikiem 2:1 3:1.​
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dzolus 9

dzolus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska,
Godzina: 19-21,

Europejskie puchary.. Chyba każdy wie co to oznacza: dużo emocji, dużo walki, piękne, zmysłowe akcje, gra kombinacyjna, najładniejsze bramki, najlepsze akcje. Liga europejska charakteryzuje się wyrównanym poziomem, praktycznie każdy może z każdym wygrać, gospodarze praktycznie zawsze są w roli faworytów. Ogromny prestiż, gwarantuje chęć wygrania każdej drużyny. Wiadomo żeby wygrać, trzeba strzelić bramkę, lub bramki. Dzisiaj zostaną rozegrane 24 mecze, prawdziwa żyła złota, moim zdaniem przynajmniej w połowie meczy padnie BTTS.
Moje wybrane mecze na BTTS:
1. (konkursowy)
Spotkanie: Rapid W - Villareal
Typ: BTTS
Kurs: 1,70
Analiza: chyba każdy pamięta dwumecz Rapid - Shaktar, bardzo dużo sytuacji podbramkowych, dużo bramek. Przyjeżdża Villareall, który kojarzy mi się z bardzo efektowną kombinacyjną grą, bankowy BTTS
Proponuję również zagrać (tak jak ja na kuponie):
- Bordeaux vs. Liverpool : BTTS (1,75)
- St. Etienne vs Rosenborg : BTTS (1,90)
- Anderlecht vs. Monaco : BTTS (1,85)
- Bilbao vs. Augsburg : BTTS (2,10)
ZŁY ZAPIS
⛔ 100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lech Poznań - Belenenses
Typ: x2
Kurs: 2
Bukmacher: bet365

Oczywiście,że chcę żeby polskie kluby na arenie międzynarodowej wygrywały co się da jak chyba każdy normalny kibic,ale... To co ostatnio prezentuje Lech i Legia nie napawa optymizmem i nie będę was tu zasypywał statystykami,każdy może kto ma braki znajdzie w necie info,kieruje się w tym typie zdrowym rozsądkiem,trudno wierzyć w nagłą odmianę formy,a jeśli nie siądzie i Lech jednak wygra też nie będę zły ;) , jutro też będzie dzień.. Powodzenia


&quot;Nic tak nie sprzyja mądrej i rzeczowej dyskusji jak atmosfera pieniądza.&quot; Mario Puzo
✅ 100
 
P 16

pablozet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: APOEL - Schalke
Typ: BTS
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Patrząc w stecz 3 miesiące Shalke na wyjazdach tak co drugi mecz lekko strzela 3 bramki np. z A. Klagenfurt 1:3, VfL Osnabruck 2:3, Werder Bremen 0:3. W ostatnim ich wyjazdowym meczu z Wolfsburgiem 28 sierpnia nie strzelili nic. Zważając na to że Shalke na wyjazdach gra w kratkę, wydaje mi się że nie powinni puścić z torbami kolejnego wyjazdu i bramkę strzelą jak nie dwie.
Jeżeli chodzi o Apoel to tak patrząc w stecz dobre 9 miesięcy to jedyną porażką jaką odnieśli u siebie było z Midtjylland 0:1. Nie dostali do grupy Monaco, Fiorentiny, Marsylii i myślę że robią sobie nadzieje na awans, a żeby to się stało muszą strzelać. Jeżeli Shalke zagra ofensywnie i zrobią lukę w obronie walecznie nastawiony Apoel powinien strzelić bramkę, na co też liczę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom