>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.09.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na środę - 17. Września


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Tokyo (Japonia), twarda
Godzina: 05:30
Spotkanie: Vandeweghe C. (Usa) - Cibulkova D. (Svk)
Typ: Vandeweghe
Kurs: 2.61
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Na prawdę nie wiem czym sugerują się tutaj bukmacherzy wystawiając tak wysokie kursy na Amerykankę, i faworyzując Słowaczkę? Może ktoś będzie mi w stanie to wytłumaczyć, bo póki co nie jestem w stanie tego pojąć. Nie wiem czy Cibulkova powraca do swojej lepszej gry, ale na pewno nie brałbym pod uwagi gładkiej wygranej z Flipkens, która w tym sezonie gra poniżej oczekiwań i przegrywa co się da, więc nie powinien to być wykładnik formy Słowaczki. Jutro sprawdzimy rzeczywistą dyspozycję Dominiki, bo po drugiej stronie siatki stanie niesamowicie groźna w tym sezonie, a na pewno na nawierzchni twardej Coco Vandeweghe, która według bukmacherów ma takie same szanse na zwycięstwo ze Słowaczką, jak Flipkens, co szczerze powiedziawszy trochę doprowadza Mnie do śmiechu. No ale nic, prześledźmy dokonania Cebuli w tym roku, kapitalny poczatek sezonu i tak było do Maja, od tego momentu przenieśliśmy się na mączkę, gdzie nastąpiło zupełne załamanie formy, myślałem, że odrodzi się na trawie, a przynajmniej na hardzie w Stanach, nic bardziej mylnego, forma Słowaczki poszła gwałtownie w dół i zupełnie nie przypomina zawodniczki sprzed poczatku sezonu, gdzie dotarła do finału Australian Open. Zupełna kompromitacja w US Open i porażka z zajmującą, uwaga, 1000 miejsce w rankingu, tak dokładnie, zupełnie nieznana zawodniczka, o której chyba nikt nie słyszał pokonuje zawodniczke z top20, co chyba już nigdy jej się w życiu nie uda. Moze wygląda to lepiej w Japonii, ograna bez problemu Belgijka, a jak już wielokrotnie powtarzałem, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Amerykanka jest w dobrej dyspozycji, może dużo nie pograła w US Open, ale odpadła z solidna Suarez Navarro, która potrafi walczyć z najlepszymi, więc było to do przewidzenia. Na Hardzie Coco radzi sobie bardzo dobrze, jak przegrywa ostatnio to tylko z top20, w Montrealu nawet pokonała Ivanovic i Jankovic i powalczyła z będącą ostatnio w gazie, Makarovą. Widać, że w ostatnim czasie nieźle sobie radzi, więc czemu miałaby nie powalczyć z Cibulkovą? Szczerze powiedziawszy trochę dziwie się tutaj bukmacherom, bo spodziewałem się przynamniej wyrównanych kursów, a tu taka miła niespodzianka. Po tym co w ostatnim czasie pogrywają dziewczyny, większe szansę w tym pojedynku daje Amerykance, która swoją niesamowicie agresywną grą powinna załatwić Słowaczkę, a przynamniej ugrać seta, tego jestem niemal pewny. Wiem, że w końcu może przyjść zła seria, ale nie sądzę, że nastąpi ona od tego momentu. Po kursie 2.60 warto zagrać na Coco.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psychonauta 3

psychonauta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Schalke 04
Typ: Chelsea -1,5 (handicap azjatycki)
Kurs: 1.93
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poprzednim sezonie Chelsea zaszła najdalej ze wszystkich Angielskich drużyn w LM odpadając w półfinale z Atletico. W tym sezonie apetyty są dużo większe, ponieważ drużyna Jose Mourinho zaliczyła świetne okienko transferowe sprzedając Davida Luiza za aż 50 mln i Lukaku. Mourinho w końcu może się cieszyć z klasowego napastnika jakim jest Diego Costa. Do tego dochodzą Fabregas, Luis, Remy. Ale myślę, że kadry Chelsea nie muszę przedstawiać. Londyńczycy zaliczyli kapitalny start w Premier League zdobywając jak dotąd maksymalną liczbę punktów. Drużyna Schalke może pochwalić się tylko jednym meczem w tym sezonie - remisem 1-1 z Bayernem. Pozostałe 2 mecze to 2 przegrane i drużyna z Galsenkirchen zajmuje miejsce spadkowe w niemieckiej Bundeslidze. Do tego kadra Schalke zmaga się z kontuzjami podstawowych gracz. Ostatnio nie mogli zagrać Farfan, Obasi, Meyer, Ayhan a także Kolasinic. W dodatku problemy mają Fahrmann, Korchoff i Santana. Nie jest pewne czy zagra Howedes. Schalke do tej pory zawodzi a Chelsea wręcz przeciwnie. Liczę na wysokie zwycięstwo zespołu z Londynu.
⛔100
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - PSG
Typ: 2
Kurs: 1,75
Data i godzina: 20,45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybrałem to spotkanie, gdyż uważam kurs 1,75 za mocno zawyżony. PSG to z sezonu na sezon coraz mocniejsza drużyna. Nieograniczony budżet transferowy i coraz większe doświadczenie powodują, że Paryżan można uważać za jednych z faworytów do wygrania LM w tym roku obok takich firm jak Chelsea, Barcelona, Bayern, Real itp. Ajax nie ma najmniejszych szans na wyjście z grupy grając z PSG i Barceloną. W ostatnich latach piłkarze holenderskiego klubu również nie wychodzili z grupy, mimo że nie mieli grup aż tak ciężkich jak w tym roku. Ponadto Ajax stracił takich piłkarzy jak Blind, Siem de Jong, nie sprowadzając przy tym żadnych gwiazd (uważam że piłkarze pokroju Milika to nie ta półka co piłkarze PSG). W lidze Ajax na razie też bez szału i muszą uważać piłkarze z Amsterdamu, żeby nie stracić za dużo do PSV, gdyż w niedziele ważny wyjazdowy mecz z Feyenordem, więc mecz Ligi Mistrzów może zejść na dalszy plan.
Co do PSG mają prawie taki sam zespół jak rok temu. Jak już to nawet bardziej się wzmocnili niż osłabili. A w zeszłym sezonie w fazie grupowej LM potrafili wygrywać na wyjazdach 5-0 z Andrlechtem czy 4-1 z Olympiakosem. Uważam, że Ajax prezentuje w chwili obecnej co najwyżej taki poziom jak Olympiakos, więc PSG nie powinno mięc problemów z pokonaniem Ajaxu. Tym bardziej, że to 1 kolejka i nie ma co tracić punktów mając w perspektywie dwumecz z Barceloną. Kurs 1.75 zachęca.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie:Roma-CKSA
Typ: roma wygra 2 golami
Kurs 4.90
godz 20:45
Buk Unibet
Analiza:
Witam, jutro w ramach elitarnych rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów Włoska AS Roma podejmię przed swoją publicznością rosyjskie CSKA Moskwa. Naturalnie dla mnie jak i dla bukmacherów wystawiających kursy na to spotkanie jest gospodarz z stolicy Włoch. CSKA w lidze nie radzi sobie aż tak źle , jest na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji i traci aż 6 punktów do prowadzącego Zenitu St.Petersburg, który jak do tej pory zgromadził komplet punktów, CSKA niespodziewanie dwukrotnie dała się pokonać w 4 oraz piątej kolejce rosyjskiej ekstraklasy piłkarskiej, najpierw przegrała spotkania na swoim stadionie z Spartakiem Moskwa, natomiast kolejkę później dała się pokonac Rubinowi Kazan , w tym momencie ich bilans jest następujący 5,0,2 . Roma wyglada dużo stabilniej i po dwóch kolejkach Włoskiej serie A jest wiceliderem,ale ma tyle samo punktów zdobytych co liderujący AC Milan , drużyna ze stolicy w pierwszym spotkaniu 2:0 pokonała Fiorentine na swoim stadionie, następnie wymęczyła 0:1 z zespołem Empoli , który nie wykorzystał dogodnych sytuacji i nie zdołał zdobyć ani jednej bramki. Tutaj Dla mnie faworytem jest drużyna gospodarzy, która na swoim stadionie jest niezwykle mocna , z ostatnich 25 spotkań przegrała tylko jeden raz na koniec poprzedniego sezonu z Juventusem, 0:1 i zremisowała 4 spotkania, jeden mecz był tylko sparingiem, reszta meczami o punkty, nie uważam że tutaj goście z Rosji będą w stanie cokolwiek zrobić aby zapobiec swojej porażce, jeśli by CSKA grała na swoim stadionie to bym się dwa razy zastanowił,ale na wyjeździe Rosjanie moim zdaniem nie mają żadnych szans na korzystny rezultat, dla odważnych polecałbym na zagrania handicapu -1.5 na ekipę z Włoch,ale ja zagram asekuracyjnie po prostu na wygrana AS Romy.
⛔100 // nie centruj //
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Manchester City
Typ: Bayern -1,5 (ha)
Kurs: 2.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsza runda tegorocznej edycji Ligi Mistrzów przed nami. Na pierwszy ogień biorę szlagier grupy E gdzie do Monachium poleci ekipa prowadzona przez Pellegriniego Manchester City.Na sam początek wypada najlepszy mecz według mnie w tej grupie. Anglicy dość słabo weszli w ten sezon Premier League. Co prawda wygrali dwa pierwsze mecze sezonu, ale na dwa ostatnie już tylko jeden punkt wywalczyli z Arsenalem na wyjeździe. W poprzedniej kolejce do Manchesteru zawitał Stoke i wygrał niespodziewanie 0-1. Za to Bayern prowadzony przez Pepe Guardiole konsekwentnie realizuje plan w Bundeslidze. Na tą chwilę 3 zwycięstwa i remis na wyjeździe z Schalke. Nie sądze aby w tym meczu drużyna z Manchesteru powalczyła na z Bayernem, tym bardziej na ich terenie. Lewandowski łapie formę, jakieś tam bramki strzela, trochę asystuję, myślę, że niemcy napną się na ten mecz, a kursy nie adekwatne wedlług mnie do realiów. Uważam, że pewne jest zwycięstwo Bayernu, ale warto spróbować zagrać z handicapem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 2:00
Spotkanie:Waterhouse (Jam) - DC United (Usa)
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 2,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnio jak grały te drużyny między sobą, DC wygrało 1-0 u siebie, ale ... grając rezerwami i młodziakami! Teraz prawdopodobnie zagrają głównie podstawowymi zawodnikami!
Jamajski klub kontra klub ze Stanów. Stany może nie są czołówką światową, ale przeciwko Jamajskiej ekipie są mega mocni!
Prawdopodobne nazwiska zawodników pierwszego składu DC United to:
Joe Willis, Samuel Inkoom, Kofi Opare, Lewis Neal, Chris Pontius, Jared Jeffrey, and Kyle Porter.
Ogólnie jest to mecz Concacaf Liga Mistrzów, czyli puchar Ameryki Północnej i Centralnej. W tamtym roku Meksykańskie ekipy zdominowały ten puchar. Amerykańskie drużyny mieliśmy za to w ćwierćfinale i to aż trzy. DC United tam nie było co prawda, ale skoro w tym roku są to oznacza, że są mocni! Aktualnie są liderami w Amerykańskiej MLS w Konferencji Wschodniej z przewagą 2 punktów, mają 1 mecz mniej.
Drużyny Jamajskie nie mają porównania do drużyn ze Stanów.
O ile z rezerwami DC przegrali tylko 0-1, o tyle z kilkoma podstawowymi zawodnikami nie mają szans. Przynajmniej tak to wygląda w teorii. W praktyce... Przekonamy się
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball,MLB
Spotkanie: St.Louis Cardinals - Brewers
Typ: Cardinals at moneyline
Kurs 1.68
Bukmacher: Pinnacle
Start: 02:15
Na wstępie podziękowania dla wszystkich którzy kliknęli &quot;Dzieki&quot; pod moimi postami w ostatnich dniach. ;)
Starting Pitchers
Milwaukee: Peralta (16-10, 3.75 ERA)
St. Louis: Lynn (15-9, 2.73 ERA)

Cardinals (83-67, 47-28 home) rozpoczną dziś serie 3-ech spotkań vs Milwaukee Brewers.Przystąpią do tego meczu jako zwycięscy ostatnich 8 swoich występów na Bush Stadium.Od razu trzeba powiedzieć ze oba te zespoły znajdują się na przeciwnych biegunach od jakiegoś czasu i tak Cardinals wygrali 12 z 16 ostatnich spotkań a Brewers przegrali 14 z 19.
Brewers maja jeszcze trochę czasu by wywalczyć sobie miejsce w playoffach jako ze sa tylko 1 1/2 gry za Pirates i 5 gier za Cardinals a przed nimi jeszcze 12 spotkań.Dzisiaj jednak bedzie im ciężko zrobić krok naprzód bo będą musieli zmierzyć sie z jednym z najlepszych miotaczy Cardinals Lance Lynn.
Lynn :
1.Moze pochwalić się świetnym 1.85 ERA w 6 ostatnich startach.
2.Wygrał z Brewers 6 września 5-3.
3.Notuje 1.48! ERA vs Brewers w ostatnich 5 meczach.
4.Wygrał 8 z 10 ostatnich spotkań u siebie gdzie notuje 2.47! ERA na 102 inningi.
Po drugiej stronie mamy Wiliego Peralte który:
1.Wygrał co prawda ostatnie spotkanie u siebie 4-1 ale w poprzednich 3 meczach schodził do szatni na tarczy oddając w nich aż 26! runnow.
2.Notuje dobre 3.58 ERA w delegacjach.
3.Notuje świetne 2.08 ERA vs Cardinals
Generalnie Peralta ocknął się w ostatnim meczu w udanym swoim występie vs Marlins.Dzisiaj jednak nie sadze by miał wsparcie runnerow którym nie będzie łatwo w starciu ze świetnym Lynnem ktory co prawda przegrał swoje ostatnie spotkanie vs Reds na wyjeździe ale pozwolił na zdobycie w nim tylko jednego runnu.Poza tym warto tez zauważyć ze mecz ten bedzie transmitowany w telewizji ESPN a to raczej gwarantuje nam mobilizacje w szeregach gospodarzy którzy zajmuja pierwsze miejsce w tabeli w meczach u siebie.
Gramy na 9 z rzędu zwycięstwo Cardinals u siebie!
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern-Manchester City
Typ: Powyżej 2,5 i Tak (suma goli/obydwie drużyny strzelą)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na jutro z LM biorę zdecydowanie najciekawsze starcie pomiędzy Bayernem Monachium i Manchesterem City. Długo się wahałem i zdecydowałem pograć 2,5 goli + obie strzelą. Szczerze mówiąc mam obawy jeżeli chodzi o zwycięstwo gospodarzy. Nie pokazują dobrego futbolu, w lidze skromne wygrane z Wolfsburgiem i Stuttgartem. Dodatkowo dochodzą braki kadrowe. City natomiast w mojej opinii spisuje się lepiej. Mimo drobnej wpadki u siebie ze Stoke, i remisem z Arsenalem. Byłbym ostrożny grając na wygraną gospodarzy. BTS wydaje się być pewniakiem (kurs około 1,60,) . Obie ekipy mają znakomitą ofensywę. Spodziewam się jutro gradu bramek. 2,5gola+ obie strzelą po takim kursie biorę w ciemno.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 00:00
Spotkanie: Estudiantes - Gimnasia LP
Typ: X/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Rewanzowe spotkanie w Copa Sudamericana gdzie zmierza sie Estudiantes i Gimnasia La Plata. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie remisem 0:0, mimo ze goscie byli duzym faworytem (kursy takze znacznie spadały). Teraz jako gospodarz Estudiantes powinni sobie poradzić. Bardzo niskie kursy wystawiono na to spotkanie jesli chodzi o under 1,5 (ogolnie czesto w lidze argentynskiej takie wyniki padaja, 0:0, 1:0, 1:1, 0:1). Pierwsze spotkanie takze potwierdzilo trudnosci w zdobywaniu bramek. Goscie sa tez w raczej slabej formie. Na 10 ostatnich spotkan wygrali tylko jedno i to u siebie. JOstatnie 5 meczow bezposrednich pomiedzy tymi druzynami to under 2,5 i nizej. ak dla mnie ten mecz trzeba zagrac wiec albo X/1 albo 1/1, a ze przewiduja malo bramek to do przerwy moze X sie udać.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Liga Mistrzów
Spotkanie: Maribor- Sporting Lizbona
Godzina: 20:45
Typ: Sporting (-1)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Expekt
Analiza: Maribor- mistrz Słowenii kontra czołowa drużyna Portugalii. W zasadzie tu mógłbym skończyć analizę, bo powyższe zdanie świadczy po prostu o różnicy klas, ale dodam trochę suchych faktów. Każdy kto oglądał cały mecz, bądź skróty pierwszego meczu pomiędzy Słoweńcami a Celticiem, wie, że gdyby Szkoci mieli trochę lepiej ustawione celowniki w końcówce to mogliby wygrać tamten mecz i pewnie całe baraże. Ale z drugiej strony, to Maribor grał więcej piłką. Sporting jest w przeciętnej, żeby nie powiedzieć, że słabej formie, bo w pierwszych czterech meczach swojej ligi zanotowali aż 3 remisy i tylko 1 zwycięstwo. Ale to i tak nie zmienia mojego zdania na temat tego meczu. Maribor zapewne zechce strzelić co najmniej jedną bramkę w powrocie do LM po wielu latach, a to może być wodą na młyn dla Sportingu. Poza tym gracze tacy jak: Nani czy Slimani gwarantują pewną jakość, która powinna wystarczyć do pokrycia wybranej przeze mnie linii.
⛔100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina:20:45
Spotkanie:Athletic Bilbao-Shakhtar Donieck
Typ:1
Kurs:2.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie grupy H, fazy grupowej Ligi Mistrzów w którym zespół Athletic Bilbao podejmie na swoim stadionie ukraiński Shakhtar. Moim zdaniem to zespół gospodarzy zwycięży w tym spotkaniu, ponieważ mają solidny zespół i dobrego trenera, który ma widoczny wpływ na grę obronną. Fakt, że Bilbao będą grali u siebie ma tutaj ogromne znaczenie, ponieważ to właśnie tam czuje się najlepiej.W poprzednim sezonie gospodarze przegrali tam zaledwie 2 mecze: z Atletico Madryt (1-2) i Espanyolem (1:2). Jeśli chodzi o zespół gości ze statystyk wyraźnie wynika, że w tamtym roku zarówno w lidze ukraińskiej jak i w Lidze mistrzów dużo gorzej radzili sobie na wyjazdach.Należy sobie też zdać sprawę z tego, że obecna sytuacja na Ukrainie na pewno ma jakiś wpływ na grę Shakhtara. W internecie są nawet dostępne zdjęcia ich poniszczonego stadionu. Jeżeli chcielibyśmy popatrzeć na ostatnie spotkania ligowe obu zespołów to zespół gości prezentuje się wyraźnie lepiej, ale trzeba sobie zdać sprawę, że liga ukraińska poziomowo nijak ma się do ligi hiszpańskiej, a także to, że Bilbao musiało rozgrywać dwa trudne mecze z Napoli, po których (wydaje mi się, że ze zmęczenia) przegrali z Malagą, a w ostatniej kolejce mierzyli się z Barceloną, której dotrzymywała kroku aż do 70 minuty. Pomijając statystykę i zdając się na własną opinie i doświadczenie wydaje mi się, że zespól gospodarzy jest zbyt dobrze poukładany, żeby dać się ograć Shakhtarowi, a atut własnego boiska jeszcze bardziej skłania mnie do zagrania na ich zwycięstwo.
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern-Manchester City
Typ: Manchester City
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Serio 5,25 na City przy tak grającym Bayernie? Zanim Guardiola ich przejął niszczyli wszystko co stawało im na drodze bo gros osób chyba pamięta spotkania jak 7:0 w 2meczu z Barcą czy wiele kończących się wynikami w okolicach 5/6:0 w lidze. Teraz Hiszpan chce, żeby klepką wygrywali mecze, ale kto ma to robić Lewy? Skład ma być podobny do tego z meczu o SP Niemiec, który przegrali 0:2 z BVB. Martinez, Alcantara, Badstuber, Rafinha i Bastian Schweinsteiger na 100% nie zagrają Robbena nie było na treningu bo go niby kolano bolało, Ribery również out. No niezbyt ciekawie to wygląda. MC 2 pierwsze spotkania w lidze przyzwoite pózniej ze Stoke 0:1, ale to raczej był wypadek przy pracy, później 2:2 na wyjeździe z Arsenalem to ani dobrze, ani źle. Obie drużyny pewnie były usatysfakcjonowane bo ważniejsze od tego były i są ich nadchodzące spotkania w LM. Arsenal się nie popisał, ale City powinno pokazać klasę i stawić silny opór mocno faworyzowanemu Bayernowi. Puszczałbym to nawet po kursie 3,0, a 5,25 tylko dodatkowo mnie motywuje więc stawiam na City i czekam na mecz.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria ( Bundesliga )
Spotkanie: SV Grödig - SC Rheindorf Altach
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 17.09.2014
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na mecz 8 kolejki ligowej austriackiej Bundesligi.
W prawie siedmiotysięcznym austriackim Grödig leżącym u podnóża Alp Bawarskich na Untersberg Arena mogącym pomieścić ponad cztery tysiące widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Sportverein Grödig założonym w 1948 roku o barwach biało-niebieskich a w gości z miasta Altach liczącego niecałe sześć tysięcy czterysta mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1929 o barwach żółto-czarnych a mianowicie Sportclub Rheindorf Altach.
SV Grödig rozegrało w tym sezonie ligowym 7 spotkań w których zdobyło 8 punktów po 2 zwycięstwach, 2 remisach oraz 3 porażkach i zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 8-16.
SC Rheindorf Altach zdobyło 8 oczek w swoich 7 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 2 remisach oraz 3 porażkach co daje obecnie 7 pozycje w tabeli austriackiej Bundesligi, bilans bramek 5-11.
Gospodarze zagrali w tym sezonie ligowym u siebie 3 razy zdobywając 6 oczek po 2 wygranych oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Untersberg Arena 5-3.
Goście zdobyli 4 punkty w swoich 3 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 zwycięstwie, 1 remisie oraz 1 przegranej, bilans bramkowy w delegacjach 1-5.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie drużyny maja w tabeli ligowej po tyle samo oczek i sąsiadują ze sobą bezpośrednio w austriackiej Bundeslidze a w ostatnich 6 spotkaniach o ligowe punkty pomiędzy tymi zespołami w mieście Grödig 3 razy wygrywali gospodarze oraz 3 razy góra byli goście z miasta Altach, bilans bramkowy w tamtych meczach 7-7.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim Untersberg Arena, Sportverein Grödig u siebie gra dobrze i przegrał tylko z najlepszą drużyną na wyjeździe jak i całej ligi a mianowicie AC Wolfsberger lecz problemem gospodarzy są mecze w delegacjach dlatego powinni jak najwięcej meczy u siebie wygrywać szczególnie z takimi zespołami jak jedenastka z miasta Altach a Sportclub Rheindorf Altach graja podobnie u siebie i na wyjazdach w tym sezonie ligowym lecz teraz jadą do drużyny grającej lepiej niż dobrze na swoim terenie i moim zdaniem na Untersberg Arena będą musieli uznać wyższość gospodarzy spotkania SV Grödig.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Man City
Typ: Obie strzelą
Kurs: |1.61|
Betsson !
Jeden z najciekawszych meczy środowych Champions League. Myślami już wędruję do Allianz Arena gdzie gospodarze będą gościć u siebie zespół z Manchesteru. Tutaj poluje jednak na BTS, mimo że kurs już trochę spadł aczkolwiek jest bardzo interesujący jak dla mnie żeby go zagrać. City, w lidze i Lidze Mistrzów gra zupełnie inaczej. Mam czasem wrażenie, że to właśnie w Premier League radzi sobie znacznie lepiej niż w Champions League. Choć z takimi ekipami jakim są Mistrzowie Niemiec, na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Defensywa Monachium będzie miała trudne zadanie ,żeby powstrzymać Aguero, bo i ten potrafi bardzo dużo namieszać. Natomiast Bayern z Lewandowskim w składzie, bo powinniśmy zobaczyć go w podstawowym to również będzie czyhał na bramkę gości. Lekkim faworytem są gospodarze, bo oni są bardzo silnie produktywnym zespołem, choć są na papierze faworytem to łatwej przeprawy mieć nie będą. Obie ekipy jak najbardziej stać na gole, także spodziewam się wyrównanego meczu z nawiązką bramek dla obu ekip.
⛔100
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ANGLIA: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Nottingham - Fulham
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet-at-home
Przed nami spotkanie na zapleczu angielskiej Premier League,mianowicie zagrają ze sobą drużyny Nottingham Forest i Fulham z Londynu.Najpierw nieco informacji o drużynie gospodarzy.Gospodarzom jutrzejszego spotkanie niewiele brakowało do awansu do upragnionej Premier League w poprzednim sezonie ,niestety kiepska końcówka zadecydowała o tym,że zostali na zapleczu. W obecnym gracze z Nottingham dobrze rozpoczęli rozgrywki.Nottingham znajduje się na trzecim miejscu w tabeli z jednym zaległem meczem i nieco pechowym remisem w poprzedniej kolejce z Derby County(Derby ograło u siebie Fulham wysoko,bo aż 5:1 ).Gospodarze wygrali cztery mecze i dwa zremisowali,jeśli pokonają jutro zespół Fulham to wskoczą na fotel lidera.Mają całkiem niezły bilans bramkowy 12:4.W domu też grają całkiem fajnie ,bo mają dwa wygrane i jedno zremisowane spotkanie.Dobrze,to przejdźmy teraz do ekipy gości z Londynu.Fulham po fatalnym poprzednim sezonie w elicie z hukiem spadło do Championship.Na zapleczu idzie im fatalnie.Goście znajdują się na samym dole tabeli z bilansem bramkowym 3:13 i tylko jednym bardzo skromnym punktem.Jeśli chodzi o wyjazdy to gracze stołecznej drużyny nie mogą popisać się choćby jednym zdobytym oczkiem.Bilans wyjazdowy 2:10,ewidentnie ekipa Fulham trudno zniosła spadek i widać to na początku tego sezonu.Mój typ to wygrana gospodarzy czyli drużyny Nottingham Forest.Fulham po prostu nie ma sportowych argumentów tym momencie i każda strata punktów przez Nottingham będzie niespodzianką.Kurs jest całkiem fajny i biorę go w ciemno
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Segunda Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Aves-Oliveirens
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs jak dla mnie atrakcyjny.I na pewno wynika on z tego że Aves jest u siebie silne ale ogólnie rzecz biorąc ten sezon coś słabo rozpoczęli 2 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki.Szczególnie kiepsko wygląda ich forma z 5 ostatnich spotkań gdyż zdołali wygrać tylko jeden mecz z ostatnim Feirensem tak zwanymi dostarczycielami punktów. Goście mają 4 zwycięstwa i 2 porażki. Z czego 2 zwycięstwa odnieśli na wyjeździe. A dzisiaj Ich napastnicy maja ułatwioną robotę gdyż gospodarze zagrają bez dwóch kluczowych obrońców Riberio lewy obrońca (5/0),Leandro środkowy obrońca ( 5/0) no i plus Ginho środkowy obrońca (3/0) wchodzący z ławki.
ZWROT
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Metz
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tsonga J-W. - Muller G.
Typ: Muller G.
Kurs: 4.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 0:2, ale z 2005 i 2007 roku, więc tą statystykę traktuję bardziej jako ciekawostkę niż jakiś wyznacznik. Francuz wygrał ten turniej w 2011, 2012 roku, a w 2013 przegrał w finale z Gillesem Simonem. Pomimo to upatruję się tutaj zwycięstwa Luksemburczyka który ma bardzo mocny serwis. W pierwszym meczu zagrał 18 asów z Vasselinem, ogólnie pod względem statystyki serwisowej wyglądał bardzo pewnie.
Tsonga jaki jest każdy wie, czasami gra na genialnym poziomie, czasami potrafi przejść obok meczu, mam tu raczej na myśl fakt, że nic mu nie wychodzi podczas spotkania. Rok temu w dwóch meczach tracił sety, a w finale jak już wyżej wspomniałem przegrał. Dla niego to będzie pierwsze spotkanie po Davis Cupie, może mieć spore problemy z Mullerem który świetnie serwuje. W takim wypadku tie-breaki mogą się pojawić w tym meczu, a tam już dosłownie decydują detale o zwycięstwie poszczególnych setów.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Schalke 04
Typ: Chelsea over 3.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mourinho zabrał co najlepsze z Atletico i sam nie wierzę w to, co wyprawia w tym sezonie Chelsea. Drużyna której w zeszłym sezonie nie dało się oglądać bez odruchów wymiotnych gra jak nakręcona. Diego Costa wkomponował się w drużynę fenomenalnie i co mecz punktuje. Szczególnie z Fabregasem współpraca na boisku układa mu się idealnie.
W lidze jakieś kosmiczne wyniki 6:3, 4:2. Liczę, że tak rozkręconej drużyny trener dzisiaj nie zabije i nie każe im od 5 minuty grać na czas, jak to ma w zwyczaju.
Schalke gra słabo. Ten remis z Bayernem, to raczej duża skucha Bayernu niż jakaś zasługa graczy Schalke. W ostatniej kolejce 4 bramki wcisnęła im Borussia. Jeszcze jakby to była Borussia z Dortmundu, to byłbym w stanie zrozumieć. Ale to była Borussia Mönchengladbach!
Dwie bramki strzeliło Schalke nawet trzecioligowe Dynamo Drezno w pucharze.
Kurs kusi, szanse na to, że dzisiejszy mecz może wyglądać tak jak wczorajsza potyczka Realu z Basel są jak najbardziej, więc gram.
Oczywiście są też bezpieczniejsze overki do grania. Schalke pewnie ustawi się w bramce i skupi na wykopywaniu piłki po autach, ale liczę że drużyna w takim gazie jak obecnie Chelsa, rozmontuje tą zmasowaną defensywę.
Kto jak kto, ale Mourinho na autobusach w bramce zna się najbardziej na świecie ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Finlandia Veikkausliiga /
Godz. 17:30
Spotkanie - TPS Turku : Inter Turku
Typ - obie strzelą
Kurs - 1.61
Buk - Bet365
DERBY ! wiadomo mecz inny niż wszystkie ale i sytuacja obu drużyn w tym sezonie wyjątkowa bo obie drużyny na 6 kolejek przed zakończeniem sezonu walczyć muszą o być albo nie być , u gospodarzy czyli TPS wygląda to tragicznie bo mają tyle samo pkt co ostatni zespół Honka czyli 24 jednak trochę lepszy bilans bramkowy bo minus 18 ale Honka minus 19 tak więc sytuacja nie do pozazdroszczenia , goście natomiast są tuż nad tą dwójką i mają nad nimi 4 pkt przewagi tak więc nie jest to zbyt wiele dlatego uważam że to spotkanie będzie trzymało w napięciu do samego końca , w tym sezonie obie ekipy rozegrały ze sobą dwa pojedynki w obu meczach gospodarzem był Inter a wyniki to dwa zwycięstwa Interu 2:1 i 3:2 i już po tych wynikach widzimy dramaturgię a przede wszystkim to że obie ekipy strzeliły bramkę i dziś uważam że też powinniśmy liczyć na gole z obu stron , no i moje ulubione H2H gdzie na 44 spotkania bilans wydaje mi się bardzo remisowy 16-13-15 a gole 58:63 natomiast gdy gospodarzem jest TPS bilans 10-5-6 tu niby trochę lepiej w stronę TPS-u ale gdy zobaczymy na gole to 35:34 czyli tylko 1 gol lepszy TPS , tak więc ciekawe dziś będzie to spotkanie i myślę że parę goli możemy zobaczyć ale liczę że z obu stron po nie złym kursie !
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom