>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.09.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
death89 84

death89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Primiera Division
Spotkanie: Barcelona - Osasuna (H 0-2)
Typ: 1
Kurs: 1.81
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Cóż.. Barcelona ostatnie 2 mecze zremisowała, w dość dziwnych okolicznościach: z Realem Sociedad 2:2 - strata dwóch bramek w 2 minuty, z Milanem również 2:2 - stracili bramkę w 1 i ostatniej minucie. Jak to bywa w przypadku, niby najlepszego zespołu świata - zaczyna się mówić o kryzysie. Według mnie to po prostu niefart. W obu tych meczach zagrali o klasę wyżej, niż przeciwnik, ale razili nieco nieskutecznością.
W lidze tracą już 2 pkt do Realu, mimo że jest zaledwie po 2 meczach. Jeśli Katalończycy nie chcą tracić dystansu to zagrają dziś dobre zawody. W zespole Blaugrany z powodu kontuzji nie zagra Alexis Sanchez, oraz Andrés Iniesta, ale za to ofensywne trio MVP jest całkowiciwe zdrowe. Do składu powraca Carles Puyol, który zapewnia stabilność w obronie, dzięki czemu Barca nie powinna tracić tak łatwo bramek.
Osasuna prezentuje się w miarę dobrze, jak na warunki którymi dysponują - bezbramkowy remis na Vicente Calderón, oraz skromna wygrana u siebie 2:1 z Gijon. Jak to się mówi &quot;szału ni ma&quot;;)
Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami na Camp Nou zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Dziś Barcelona będzie chciała udowodnić, że wciąż jest topową drużyną, zamknie usta wszystkim tym, którzy wróżą jej upadek i wygrają wysoko. Myślę, że spokojnie może być 3:0, bądź 4:0 dla Blaugrany.
✅ 81
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, angielska Ligue 1
Spotkanie: Lille - Sochaux
Typ: Strzelec gola w dowolnym czasie : Eden Hazard
Kurs: 2,25
Buk: William Hill

Analiza:
Dziś o godz 21 na Stadium Nord Lille Metropole , miejscowa drużyna podejmię ekipę Sochaux.Zdecydowanym faworytem bukmacherow tego spotkania jest Lille które zajmuje obecnie 3 lokatę , na 7 miejscu jest ekipa dzisiejszych gości. Obydwie drużyny w tym sezonie prezentują się dobrze , choć może większą niespodzianką jest to że Sochaux jest na 7 miejscu a nie , że Lille na 3 , bo gospodarze to obecny mistrz Francji. Lille zgromadził to tej pory 10 pkt w 5 spotkaniach , 3 razy wyg. , 1 zrem. i raz przeg. , ekipa przyjezdnych zgromadzila na swoim koncie jak na razie nie wiele mniej bo 8 pkt, 2 razy wygrywając 2 rem. i 1 przeg.
Myślę , że atut własnego boiska zrobi swoje i Lille spokojnie poradzi sobie z Sochaux a jedną z bramek strzeli Hazard , który w poprzedniej kolejce rozegrał znakomite spotkanie strzelając 2 bramki pięknej urody i po indywidualnych akcjach.Jest to młody , bo ma zaledwie 20 lat , utalentowany chłopak , który tak naprawdę dopiero od tego sezonu gra regularnie w ekipie Lille . Myśle, że w tym meczu pokaże na co go stać . Stąd mój typ .


✅ 125
 
C 0

cabi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska Ekstraklasa Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Witam.
Dziś spotkanie Korony z Lechią, czyli drużyny grającej dzisiaj o lidera i Lechii plasującej się na 10 miejscu w tabeli z ośmioma punktami, więc jest to nie lada motywacja dla Korony. Ostatnie spotkanie tych drużyn w lipcu Korona przegrała (3:2), ale dzisiaj grają u siebie, co dodatkowo zwiększa szanse wygranej. Mimo, iż Lechia ostatnie 2 mecze w lidze wygrała (w tym z Wisłą na wyjeździe) myślę, że dzisiaj Koronę pokonać będzie im trudno. Sam postawiłem na Koronę, kurs ciekawy i wydaje mi się, że warto. Mecz już dzisiaj, o 18.
Pozdrawiam.
✅ 120
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia Blue Square Premier
Spotkanie: Luton - Lincoln City
Typ: Luton -1.5
Kurs: 2.17
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Spotkanie pomiędzy celującym w awans Luton, a toczącym się po równi pochyłej Lincoln City. Zawodnicy Lincoln City jeszcze rok temu grali w drugiej lidze, a teraz mogą się bać o byt w konferencji narodowej. Luton jak narazie nie zaznało jeszcze goryczy porażki, a po sprowadzeniu Fleetwooda ich gra stała się jeszcze lepsza. Oprócz wyżej wymienionego o bramki dla dzisiejszych gospodarzy dba także Morgan-Smith zdobywca 6 goli w 7 pierwszych meczach sezonu. Lincoln w ostatniej kolejce polegli u siebie 0:2 z Kettering, a dzisiaj napewno nie będzie łatwiej. Spodziewam się okazałego zwycięstwa gospodarzy.
⛔ 100
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Tennis - Challenger - BH Tennis Open, Belo Horizonte, Brazil
Spotkanie: Eduardo Schwank - Gastao Elias
Typ: Schwank -1.5 seta (wygra 2-0 w setach)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Tobet
Czas rozpoczęcia 18:30
Co tu wiele można powiedzieć, Eduardo Schwank zajmuje aktualnie 242 pozycję w rankingu ATP ponad rok temu zajmował miejsce w pierwszej pięćdziesiątce rankingu, a więc widać że potrafi grać w Tenisa. Ogromny spadek zaliczył zapewne poprzez kontuzję ostatnio bardzo dużo graczy nie wytrzymuje obciążeń sezonowych i na kortach o twardej nawierzchni najczęściej doznają kontuzji, Mowił także o tym Mats WIlander. Schwank dzisiaj spotka się z zawodnikiem który zajmuje pozycję 268 ale on w odróżnieniu od Schwanka nie zaliczył tak ogromnego spadku w rankingu, on po prostu utrzymuje się mniej więcej na takich pozycjach. Edurado jest znacznym faworytem u bukmacherów jeśli chodzi o to spotkanie, i ja ich w zupełności popieram. Myślę też że przeciwnik Schwanka z Portugalii nie będzie dzisiaj dla niego problemem i wygra 2 do 0 w setach po niezłym kursie 1.90
⛔ 100
 
F 0

filip20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Primera Division
Spotkanie: Sao Paulo SP - Ceara CE
Typ: 2
Kurs: 6.25
Bukmacher: tobet.com
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem taki ryzykowny typ ale myślę ze kurs jest wart ryzyka. Jak można zauważyć, ze obie drużyny graja na przemian. Ostatni wygrało Sao Paulo SP wiec teraz mysle ze pora na Ceara.
25/08/2011 Copa Sudamericana Sao Paulo vs. Ceara 3:0
11/08/2011 Copa Sudamericana Ceara vs. Sao Paulo 2:1
19/06/2011 Brasilero Serie A Ceara vs. Sao Paulo 0:2
24/10/2010 Brasilero Serie A Ceara vs. Sao Paulo 2:0
31/07/2010 Brasilero Serie A Sao Paulo vs. Ceara 2:1
Sao Paulo zajmuje obecnie 3 pozycje w tabeli z dorobkiem 41p, natomiast Ceara jest na 15 pozycji z 27p. Jednak nie sugeruje się tutaj miejscem w tabeli. Ostatnie 5 meczy wygląda nastepujaco SP 2-1-2, Ceara 1-2-2 jednak warto wspomnieć ze ceara miała wymagających przeciwników takich jak Botafogo i Vasco da gama. Powodzenia
⛔ 100
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Quebec City
Spotkanie: Marina Erakovic - Tamira Paszek
Typ: Dokładny wynik 0:2
Kurs: 3.15
Buk: betsson
Data: 17.09.2011 - 19:05
Analiza:
Kilka minut po godzinie 19 rozpocznie się półfinałowe starcie w kanadyjskim turnieju. Zmierzą się ze sobą Erakovic i Paszek. Kursy na to spotkanie są równe. Jednak w moim odczuciu to Austriaczka ma większe szanse na odniesienie zwycięstwa. Ten sezon dla Tamiry jest udany, wiele dobrych wystepów i pokonianie naprawdę dobrych tenisistek w tym m.in Francesci Schiavone na Wimbledonie, w którym doszła aż do ćwierćfinału. Erakovic z kolei ten sezon ma średnio udany. Nie doszukałem się jakichś wyników zwracających uwagę. Obie tenisistki w dwóch pierwszych rundach traciły sety, a w ćwierćfinałach ograły swoje rywalki nie oddając seta. Erakovic pokonała Hantuchovą, co na pewno było sporą niespodzianką, a Paszek ograła Heather Watson. Obecnie Marina jest dopiero 85, a najwyżej w karierze była na pozycji numer 49, a potem kontuzje spowodowały jej spadek poza trzecią setkę. Paszek natomiast rok 2010 skończyła na miejscu 90 a już zdołała awonsować na pozycję numer 40, która jest jej najwyższą w karierze więc, to pokazuje jak dobry sezon ma za sobą Tamira. Dojście Nowozelandki urodzonej w Chorwacji do półfinału tego turnieju i tak już jest dużym zaskoczeniem i myślę, że to by było na tyle. Dobry mecz z Hantuchovą, więc teraz jak to panie będące dalej w rankingu mają w zwyczaju powinno być już dużo gorzej. Obie spotkały się ze sobą niemal dokładnie rok temu, bo 14.09.2010 właśnie w tym turnieju i lepsza i to zdecydowanie na kortach w hali w Quebec City okazała się Paszek pokonując Erakovic 6:0 6:4. Dzisiaj również bez utraty seta powinna zwyciężyć Austriaczka.
⛔ 100
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Clausura, Chile, 23:00
Nublense - Universidad Catolica
Typ: Universidad Catolica
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle

W ostatnim meczu 8. kolejki chilijskiej Clausury spotkają się Nublense - Universidad Catolica. Początek meczu o godzinie 23:00. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gości. Na 8 ostatnich spotkań Nulense wygrało zaledwie 1 raz, raz padł też remis i aż 6-krotnie wygrywała Catolica. Universidad Catolica w sezonie Apertura zajęło 1. miejsce, natomiast Nublense ostatnie. W tym sezonie jest podobnie. Catolica obecnie zajmuje 4. miejsce, a Nublense znów zamyka ligową tabelę. Dzisiejsi goście w 7 meczach zdobyli 13 bramek, a stracili 5. W swoim ostatnim meczu ligowym pokonali 2:1 Palestino. Nublense jak do tej pory zdobyło zaledwie 4 punkty. 1 mecz wygrało, 1 zremisowało i 5 przegrało. Bilans bramkowy wynosi 7:16. Ich poprzednie mecze to porażki z CD La Serena 1:3 oraz 1:4 z Universidad de Chile. Universidad Catolica powinna dzisiaj zdecydowanie zwyciężyc.
⛔ 100
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Spotkanie: Longford-Athlone
Typ: Longford wygra pierwszą połowę
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
Data: 17.09.2011 - 20:30
Spotkanie z 1 Ligi Irlandzkiej. Zajmująca 5 miejsce w tabeli drużyna Longford zmierzy się z okupującą 8 miejsce drużyną Athlone. Typ czysto statystyczny. Nie mam za dużej wiedzy o tej lidze ale na pierwszy rzut oka gospodarze są murowanym faworytem tego spotkania, a ja dodatkowo ryzykuję i stawiam ich prowadzenie do przerwy. bie drużyny nie mają już o co walczyć. Athlone jest pewne utrzymania, a Longford nie ma już szans na awans więc nie wiadomo tak na prawdę czego się można spodziewać po tym meczu. Mam nadzieję, że mój typ się sprawdzi.
⛔ 100
 
walkatrwa 10

walkatrwa

Użytkownik
Spotkanie: Inter - Roma
Typ: Forlan - pierwszy strzelec dla Interu.
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Data: 17.09.2011r
Analiza:
Witam serdecznie na wstępie chciałbym, żeby jakiś mod usunął ten mój post wyżej, ale przez przypadek &quot;pie*dolnąłem&quot; enter i poszło w świat. ;) Skupmy się jednak na analizie tego spotkania, bo zagrają dwie drużyny, które strzelają, a zaraz tracą wiele bramek. Dodatkowo drużyna Interu w kryzysie, wszystko pod górkę i jestem pełen nadziei, że ten mecz będzie dla nich przełomowy, bo Roma skompromitowała się w LE, a i ligę zaczęli bardzo słabo. W lini ataku Interu w porównaniu z meczem z Trabzonem kilka zmian, w składzie zagra Diego Forlan, który na nieszczęście Nerazzurrich nie może występować w tych rozgrywkach, do wyjściowej jedenastki trafił Milito,który zmarnował parę okazji z turecką drużyną to twierdzę, że zaprezentował się lepiej niż Pazzini. Uważam, że Forlan strzeli pierwszego gola, jest wypoczęty, więc powinien pogonić trochę defensorów Romy. Ostatnio podawałem podobny typ, ale Forlan zamiast pierwszy strzelił ostatni gola, a w LE Falcao miał strzelić dwa gole i po 3 minutach byłem pewien tego typu, a snajper ten miał już na swoim koncie gola, to później zmarnował kilka setek, liczę na przełamanie tej złej passy odnośnie strzelców goli, do 3 razy sztuka. FORZA NERAZZURRI !
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Brazylia Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Sao Paulo - Ceará
Typ: Sao Paulo Over 2,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 24 kolejki Brazylijskiej Campeonato spotykaja sie Sao Paulo i Ceará. Gospodarze tego spotkanie z 41 punktami na koncie zajmuja 3 pozycja i traca do lider tylko 2 punktow. Goscie maja na koncie 27 punktow, zajmuja 15 lokata i walcza o utrzymaniu sie w ekstraklasy. W tym sezonie pilkarze Sao Paulo na wlasnym boisku zdobyli tylko 18 punktow w 11 spotkan kiedy ich rywale na wyjedzie zdobyli tylko 6 punktow. Faworytami teg spotkanie beda gospodarz dla ktorych celem bedzie zdobyc komplet punktow efektownie. W 3 ostanich spotkan na wyjedzie pilkarze Ceara nie zdobyli punktow, zdobyli tylko jednego gola i stracili az 8 gole. Ten fakt sprubuja dzis wykorzestac gospodarze zeby wysoko wygrac i zapomnic o ostatnia porazka w lidze. Uwazam ze gospodarzom w to spotkanie uda sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Licze na skutecznosc napastnikom Sao Paolo szczegolnie Rivaldo, Cicero i Palentier dla ktorych bedzie dzis okazja zdobyc kolejne gole. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Sao Paulo i Ceará gospodarzom uda sie zdobyc powyzje 2,5 gola.
✅ 200
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
piłka nozna
spotkanie: Sevilla - Real Sociedad
typ: over 4.5
kurs: 5.00
buk: bet365
W spotkaniu 3 kolejki hiszpańskiej Primera Division zmierzą się 2 zespoły znajdujące się odpowiednio na 6-i 7 miejscu w tabeli z 4 pkt i identycznym bilansem bramkowym 4:3. Faworytem tego spotkania są gospodarze , ja jednak zdecydowałem się zagrać na over bramkowy który jest równie prawdopodobny. Obie drużyny należą do zespołów wybitnie ofensywnych. Zwłaszcza Real Sociedad dużo strzela i dużo bramek traci. W poprzednim sezonie na 38 kolejek aż w 27 meczach z udziałem gości padł wynik overowych. W przypadku Sevilli były to 23 spotkania. W tym sezonie zarówno Sevilla jak i Sociedad zaczęły z wysokiego pułapu, w 2 meczach 7 goli a więc daje nam to średnią 3.5 bramki na mecz. O gole dla Sevilli się nie martwię i liczę na skuteczność gości którzy w 2 dotychczasowych meczach zdobyli 4 gole w tym 2 bramki w zremisowanym meczu na inauguracje z Barceloną.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom