>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.07.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Europa - Liga Mistrzów - KwalifikacjeGodzina: 20:00Spotkanie: Piast Gliwice - BATETyp: Wynik meczu / obie strzelą Piast/takKurs: 5.25Bukmacher: STS

Szczerze mówiąc nie rozumiem tej masówki jaka idzie przeciwko Piastowi. Ci, którzy nie dają im szans chyba nie oglądali pierwszego meczu. Mistrzowie Polski pokazali się z naprawdę dobrej strony, przeważali w całym meczu. Biorąc pod uwagę, że grali na wyjeździe i tam ugrali dobry wynik, to dlaczego nie mieliby wygrać u siebie? Mówiłem to w przypadku pierwszego meczu, i powiem i teraz - dawno nie mieliśmy w Polsce ekipy, która miała taką passę bez przegranego spotkania. Oczywiście nie biorę tu pod uwagę ostatniej porażki z Lechią w superpucharze, bo to normalne, że oszczędzali siły na pojedynek rewanżowy z BATE. Gliwiczanie maja wszystko co potrzeba by przebić się o krok wyżej w LM. Widzimy co odwala Legia w LE i to z nich należy się teraz śmiać , a Piastowi trzeba kibicować, bo grają w tym momencie piłkę przyjemną dla oka i to nie oni robią Polsce posmiewisko w całej Europie. Moim zdaniem są tutaj w stanie ugrać dobry wynik, tym bardziej że BATE nie jest póki co tak mocne jak w poprzednich sezonach, gdzie dochodzili do fazy grupowej LM. Są groźni to fakt i myślę że coś tu ustrzelą, ale to ostatecznie Piast będzie się cieszył ze zwycięstwa. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Piast Gliwice - BATE Borisov
Typ: Piast
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


A ja idę w przeciwną stronę niż większość forumowiczów i zakładam zwycięstwo gospodarzy. Starsi koledzy zawsze powtarzali mi, żeby w bukmacherce nie kierować się patriotyzmem, tylko realnie oceniać szansę drużyn. Dla mnie zespół BATE to nie jest ta sama drużyna sprzed kilku sezonów gdzie z powodzeniem walczyła na arenie europejskiej (lata 2008 - 2016 faza grupowa Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej). Ok na Białorusi jest to potentat, ale jak dla mnie europejski średniak. Piast też nie jest hegemonem europejskiej sceny piłkarskiej, ale według mnie to solidna dobrze poukładana przez trenera z dużym doświadczeniem ekipa. Moim zdaniem zwycięstwo podopiecznych Waldemara Fornalika nie powinno być traktowane, jako żadna niespodzianka. Atutem na pewno będzie własna murawa, na której gliwiczanie przegrywają niezwykle rzadko (nie patrzę tutaj na Puchar z Lechią Gdańsk) bo tak jak kolega gdzieś wyżej napisał 6 zmian w składzie musi wpłynąć na grę każdego zgranego ze sobą zespołu. Dla miejscowych jest to historyczna szansa, która już może się nie powtórzyć, więc muszą zrobić wszystko aby ją wykorzystać i tak moim zdaniem się stanie. Nawet trener Białorusinów Aleksiej Baga stwierdził na konferencji prasowej, że odpadnięcie z rozgrywek jego drużyny "nie będzie końcem świata", coś mi się wydaje, że ma dobre przeczucie.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP
Godzina : 17:05
Spotkanie : Isner J. - Majchrzak K. 
Typ :  Isner - 2.5 gema
Kurs : 1.94
Bukmacher : Fortuna

Dwóch kolegów wyżej zabrało typy które chciałem podać. Isner z swoim serwisem zrobi dziś ogromną krzywdę Kamilowi. Spodziewam się po jednym przełamaniu dla Amerykanina. Bez sensu pisać to samo co kilka typów wyżej, a że nie można grać tych samych typów, to musiałem trochę inaczej skonstruować swój typ. 

  94
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aue - Hertha
Typ: Aue DNB
Kurs: 2,21
Bukmacher: FortunaSpotkanie towarzyskie między niemieckimi klubami z których pierwszy występuje w 2. bundeslidze, a Hertha znana jest wszystkim fanom piłki nożnej z występów w najwyższej klasie rozgrywkowej u naszych zachodnich sąsiadów. Obie drużyny radzą sobie całkiem dobrze w spotkaniach towarzyskich przed zbliżającym się sezonem. Każdy z zespołów wygrał we wszystkich dotychczasowych meczach kontrolnych. Zdaję sobie sprawę, że każdy wynik inny niż zwycięstwo Herthy będzie dzisiaj niespodzianką, ale w spotkaniach towarzyskich bywa różnie. W ostatnich trzech meczach o pietruszkę między tymi zespołami dwa razy padł remis i raz zwyciężyli dzisiejsi gospodarze, więc ekipa z Berlina może nie podoła i tym razem. Typ konkursowy.

  121
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie:Piast Gliwice - BATE Borysów
Typ: Piast over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.40
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Kursik do jakiegos dubla jak znalazl. Juz w pierwszym meczu bylo dosyc ostro miedzy oboma druzynami. Bilans to 3 zoltka dla Piasta i 4 zoltka i w konsekwencji czerwona kartka dla BATE. Jesli nasza druzyna chce dalej awansowac to musi zagrac w tym meczu bezkompromisowo i zdecydowanie. Zatrzymywanie akcji faulem i nerwy sa tutaj pewne. Jest to drugie spotkanie, ktore bedzie decydowac o tym kto dalej awansuje wiec teoretycznie powinno byc jeszcze ostrzej niz w pierwszym meczu. Niska linia ale wydaje sie w miare bezpieczna i ja to kupuje.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Ludogorets Ferencvaros 
Godzina 19:30
Typ remis, gospodarz wygra zwrot 
Kurs 1.61
Bukmacher forbet 
Mecz rewanzowy, w pierwszym meczu Ferencvaros wygral 2:1. Buki faworyzują Ludogorets, myślę ze wplywa na to lepsza marka na arenie międzynarodowej. Wedlug mnie potencjał jest zblizony, Wegrzy w ostatnich latach zarowno jako reprezentacja jak i kluby (MOL) zrobili postęp. Wiecej znanych obcokrajowców w Ludogorcu, w tym nasi rodacy ale trenerem Ferencvarosu jest slynny Ukrainiec Serhij Rebrow. Dzis gościom wystarczy remis i spodziewam sie mocno defensywnej postawy z ich strony. Jesli Ludogorets szybko nie strzeli bramki bedzie nerwówka i gra na czas ze strony gosci. Liczę na remis, jeśli wygra gospodarz mamy zwrot stawki. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina: Piłka Nożna- Europa - Liga Mistrzów - KwalifikacjeGodzina: 19.30Spotkanie: Ludogorets - FerencvarosTyp: 1Kurs: 1.57Bukmacher: STS
Ludogorets uważany jest przez bukmacherów w tym meczu za faworyta i słusznie... Wartość rynkowa Bułgarów wg transfermarkt to 49 mln euro, a Węgrów 20 mln euro. Oczywiście pieniądze nie grają, jak to się mówi, ale obiektywnie rzecz biorąc Ludogorets ma lepszych graczy, grają tam też Polacy Góralski i Świerczok. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Madziarów 2-1, więc dzisiaj Świerczok i spółka muszą po prostu wygrać choćby 1-0. Jeszcze trochę statystyk z pierwszego meczu, groźne akcje 13 do 10 na korzyść Bułgarów, strzały celne po 5, strzały niecelne 4 do 2 dla Bułgarów i rzuty rożne również Bułgarzy wygrali 8 do 1, a grali na wyjeździe. Tutaj ich przewaga będzie większa i znajdzie to wg mnie odzwierciedlenie w wyniku.

  100
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Bukareszt WTA
Godzina: 19:40
Spotkanie: J. Fourlis - V. Kuzmova
Typ: 1
Kurs: 3.70
Bukmacher: forbet
Analiza: 
Dziś wieczorem dojdzie do spotkania pomiędzy, 19 letnią Fourlis, a 21 letnią Kuzmową. Słowaczka pierwsze spotkanie w turnieju wygrała z Jakupic 2-0. Reprezentantka Australii zagrała już 4 spotkania, bo musiała przebrnąc przez kwalifikacje. Fourlis prezentuje agresywny tenis, często bierze sprawy w swoje ręce i sama kończy punkty, nie czekając na błędy rywalki. Wydaje mi się, że 19 latka może sprawić niespodziankę i awansować do kolejnej rundy.

  100
 
black-star 47,5K

black-star

Użytkownik
 Dyscyplina : Piłka nożna  PNA
Godzina 21:00
Spotkanie : Tunezja - Nigeria
Typ : Over 3.5 gola
Kurs : 4,30
Bukmacher: STS

To już bardzo zaawansowana faza tego turnieju - mecz o 3 miejsce. Obydwa zespoły pomimo porażek w półfinale zaprezentowały się z dobrej strony. Nigeria przegrała z Algierią po dobrej passie, a Tunezja po dogrywce z Senegalem. Obie drużyny nie mają nic do stracenia, więc podejrzewam zaciętą walkę. W ostatnich meczach Nigerii padało sporo goli, a Tunezja przegrała dopiero po bramce samobójczej w dogrywce pierwszy raz od 9 spotkań.W meczach bezpośrednich 3 ostatnie wyniki to remisy, teraz jest więc doskonała okazja na zmianę. Liczę dziś na spore emocje.

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom