>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.07.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 17. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Typ: over 2.5
Kurs: 2.12
Buk: unibet
Godz. 18:00
Analiza:
Powoli wkraczamy w nowy sezon Europejski, jedną z lig która startuje najwcześniej jest nasza Ekstraklas. Wszystko jak zwykle zacznie się w piątek o godzinnie 18:00 a zaszczyt zainaugurowania sezonu przypadł Wiśle Kraków która będzie podejmować przed własną publiczności Górnik Zabrze. Wisła Kraków ciągle z problemami finansowymi ale ma walczyć o wysokie lokaty a już na pewno powrót do Europejskich Pucharów, już przed rokiem byli kandydatem ale w końcówce gubili w głupi sposób punkty. Zmiany w zespole trzeba przyznać duże całkowicie inaczej będzie wyglądać druga linia gdzie odeszli tacy piłkarze jak Dudka, Stilic czy Garguła. Wzmocnienia jednak w moim odczuci bardzo dobre: Cierzniak, Cywka, Mączyński, Crivellaro i Popović. Szansę prowadzenie dalej zespołu zachował Moskal a więc moim zdaniem będzie oglądać tą samą Wisłę czyli grająca atrakcyjny futbol z dużo ilością bramek strzelonych jak i straconych bo to przy tym sposobie gry duża bolączka tej ekipy a teraz może być jeszcze gorzej przynajmniej na początku bo przecież druga linia jak wspomniałem mocno przebudowana. Dla mnie jednak najważniejszym argumentem jaką Wisłę będziemy w tym starciu oglądać to te wypowiedzi trenera: „Chcielibyśmy tym meczem zachęcić kibiców do przyjścia na stadion i chcemy, aby uwierzyli w to, że możemy dobrze grać”, „W drugiej linii mamy taki potencjał, że niekoniecznie jeden zawodnik musi zastąpić Semira Stilicia”. Z tym drugim trudno się nie zgodzi, pierwsze zdanie natomiast oznacza że nie tylko będzie to gra o trzy punkty ale jeszcze przy tym trzeba zagrać efektownie a chodzi tutaj po prostu o bramki. W sparingach i na treningach podobno bardzo dobrze wyglądał Paweł Brożek a przy tym wsparciu z drugiej linii jego skuteczność będzie kluczowa. Górnik Zabrze cel numer jeden to jak zwykle ósemka, to też jeden z tych zespołów który gra otwartą piłkę w tamtym sezonie mieliśmy kilka spotkań w którym był hokej zresztą skończyli z najwyższą średnia w lidze. Moim zdaniem będziemy oglądać ten sam zespół bo personalnie wszystko wygląda tak samo a i przygotowania do sezonu też na to wskazują. Ostatnie spotkanie w Krakowie zakończyło się zwycięstwem Białej Gwiazdy 4:1 oglądaliśmy wówczas świetny mecz i to samo będzie dzisiaj.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie : Lechia-Cracovia
Typ: Lechia dokładnie 1 golem
Kurs 3.70
Buk Unibet
Godz: 20:30
Analiza: Na piątkowy wieczór wybrałem spotkanie z pierwszej kolejki polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Lechia Gdańsk podejmowała będzie na swoim stadionie Cracovię. W poprzednim sezonie ekipa gospodarzy dostała się do pierwszej ósemki, Cracovia natomiast walczyła o pozostanie w lidzę zajęła w tej grupie pierwsze miejsce radziła sobie w tej lidze niezwykle dobrze wygrywając praktycznie wszystkie spotkania, Lechii zabrakło niewiele do europejskich pucharów, myślę że w tym spotkaniu jednak faworytem jest gospodarz, który w tym sezonie już po prostu musi spróbować poszukać punktów już w pierwszych kolejkach ponieważ oczekiwania zarządu jak i kibiców co do tego zespołu są ogromne, Lechia od kilku sezonów nie ma większych problemów z ogrywaniem zespołu z Krakowa, myślę że bardzo podobnie moze być w tym jutrzejszym spotkaniu, gospodarze powinni okazać się tutaj zespołem przynajmniej o jedną bramkę zespołem lepszym, jednak nie postawiłbym że Lechia wygra w tym spotkaniu bez straty bramki.
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina WTA
Spotkanie : Koukalova K. - Putintseva Y.
Typ: Putintseva Y.
Kurs 1,59
Buk Pinnacle
Godz: 11:00
Analiza:
Zawodniczka z Kazachstanu ostatnio prezentuje świetną formę, powalczyła nawet na Wimbledonie z Venus. Na ziemi również prezentuje się dobrze, na RG przegrana po 3setówce z Svitoliną, także ścisła czołówka, ale mniejsza o to. W Szwecji na prawdę gra znakomity tenis, minimalna ilość błędów własnych, trzymanie piłki w korcie, dobra gra z bh. Z fh gra trochę za wysoko próbując topspinów które średnio wychodzą ale i tak sprawiają trudności. Skróty fatalne w jej wykonaniu ale jutro na &quot;Kouek&quot; wystarczą.
Spodziwałem się zobaczyć jutro mecz Sereny z Putintseva i pobrać świetny kurs na rywalkę Sereny, ktora ewidentnie przyjechała tylko zwiedzić szwecką plażę, niestety już dziś oddała spotkanie walkoverem i mamy taki, a nie inny kurs na Putintseva.
Coż można napisać o Koukalova ? Ledwo przeszła 1rundę, popełniając przy tym mnóstwo błędów.
✅ 59
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chile, Puchar Chile, grupa 7
Spotkanie: Colo Colo - Deportes Concepcion

Typ: Remis
Kurs: 5.22
Bukmacher: Pinnacle Sports
Godzina: 01:00

Analiza:

Spotkanie kończące trzecią kolejkę Chilijskich pucharów z siódmej grupy. Dzisiejszy zwycięzca może sobie małym krokiem zapewnić awans do &quot;play off&quot;
Jak by nie patrzeć w tabelkę na drugim miejscu są goście z dorobkiem 4 punkty i zdobytą jedną bramką. Rozegrali 2 spotkania jedno wygrali skromnie 1:0 z liderem Huachipato natomiast z ostatnim Nublense zremisowali na wyjeździe bezbramkowo. Gospodarze natomiast uważani są za faworyta co widać po spadających kursach. Są na trzecim miejscu i grają całkiem nie równo i tracą bramki. Przegrali pierwsze spotkanie 1:0 z liderem a drugie z Nublense też gdyby nie te karne w drugiej połowie zapewne by tylko zremisowali (w sumie to jakaś ustawka chyba była bo w w 4 minuty 3 bramki w tym właśnie te 2 karne). Tak więc myślę, że dziś rewelacji w wykonaniu gospodarzy może nie być mimo, że są uznawani za faworyta to stawiam tutaj na remis wiem, dość ryzykownie ale wydaje mi się, że ten rezultat może być faktem. Mimo iż bezpośrednie starcia w lidze dominowała właśnie drużyna gospodarzy to liczę, że dziś padnie remis.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles Galaxy 2 - Orange Country Blues
Typ: Los Angeles Galaxy 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Wybrałem mecz z ligi amerykańskiej, a mianowicie z USL, 3 poziomu rozgrywek w USA. Proponuję tu zwycięstwo zespołu gospodarza i aktualnego lidera tabeli czyli zespołu z Los Angeles. Według mnie ten zespół jest aktualnie w dobrej formie. W 5 ostatnich meczach zanotowali 4 zwycięstwa i 1 remis. I to już nawet nie chodzi o te suche statystyki, bo przykładowo w ostatnim meczu i to na wyjeździe roznieśli zespół z Sacramento aż 4 do 0, a 3 mecze temu pokonali Tulsę 4 do 2. A ta Tulsa mecz później powetowała sobie wysoką porażkę i rozjechała zespół Orange 4 do 1. Jak wspomniałem Los Angeles to lider tabeli. w 17 meczach tego sezonu ich bilans to 10 - 2 - 5. Ich rywale trochę według mnie bez formy. Po serii wygranych przyszedł trudniejszy okres i przegrali 2 mecze, a ostatni zremisowali. Ogólnie to taki ligowy średniak. W tym roku oba zespoły grały ze sobą 2 razy. 2 mecze odbyły się w czerwcu tego roku i na wyjeździe Los Angeles wygrało 2 do 1, a u siebie 3 do 0. Liczę trochę na powtórkę tego drugiego wyniku. POWODZENIA!!!
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Chile
Spotkanie: Colo Colo - Deportes Concepcion
Typ: 1 (AH -1, -1,5)
Godzina: 01:00
Kurs:
1.80
Bukmacher:
bet365
Analiza:

za chwilę arcyciekawe spotkanie na chijskiej ziemi, doskonały zespół gospodarzy zmierzy się z gośćmi z niezłego zespołu ale niższej klasy rozgrywkowej.
Co do przewagi gospodarzy nie ma wątpliwośći nie wiadomo jednak jak wyjątkowo wysoko wygra.
Spodziewam się że od samego poczatku będzie kontrolował grę i doprowadzi do pewnego zwycięstwa.
podany typ, to typ minimum polecam wyższe po niezlym kursie
KIEPSKA ANALIZA
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IRLANDIA: Pierwsza Liga - Kolejka 20
Godzina: 17.07.2015 20:45
Spotkanie: Derry City - Limerick
Typ: over 4
Kurs: 5,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Juz jutro meczyk w lidze irlandzkiej, kursy leca na leb na szyje, wielka promocja po 1,95 mozna zlapac over 2,5 ale ja ryzykuje wyzsza linie poniewaz sa duze szanse na powodzenie tego typu zakladu. Goscie Limercik po 20 meczach maja tylko 5 punktow i nikt juz nie wierzy w utrzymania, gospodarze natomiast ciagle sa w grze i do dajacej utrzymanie pozycji brakuje im punktu. Jutro nie powinno byc kalkulacji tylko mocna walka ze strony gospodarzy i gra dla przyjemnosci i wypromowania sie u gosci , ktorym nic innego juz nie pozostalo tylko pokazac sie innym klubom i wypromowac - Limercik goscie maja cudowna passe 9 porażek z rzedu z wysokimi wynikami - ostatni mecz przegrany Limerick Galway 2 : 4, Dundalk Limerick 6 : 2 czy ST Patricks Limerick 3 : 1 to jedne z wielu overowych wynikow , gospodarze tez potrafia wysoki over zrobic o czym swiadczy mecz sprzed 4 kolejek Shamrock Rovers Derry City 4 : 1. Zapowiada sie jazda bez trzymanki i mily dla oka mecz. Warto zaryzykowac
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Międzyklubowe spotkania towarzyskie
Data: 17.07.15 10:45
Spotkanie: Brisbane Roar (Aus) - Liverpool (Eng)
Typ: Powyżej 5.5 goli
Kurs: 6.20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Lubię takie spotkania, w którym nożna zobaczyć sporą ilość goli. Inny kontynent i obie drużyny, które lubią wpuszczać właśnie w takich spotkaniach dużo graczy z ławki, którzy chcą się wykazać i strzelić jak najwięcej goli. Moim zdaniem zobaczymy tu plejadę bramek - głównie ze strony zespołu Angielskiego. Już ostatnio zespół przyjezdnych poradził sobie z Thailand Stars wynikiem 0:4 na korzyść właśnie ich. Dziś będą mieli przed sobą zespół, który lubi grę z kontry i jest znacznie wymagający niż &quot;gwiazdy&quot;. Moim zdaniem po takim kursie można spróbować. Zazwyczaj w takich meczach padają duże overy, na co liczę i dziś. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
stanley-63 935,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Dania / Superliga /
Godzina 18:00
Spotkanie - FC Nordsjaelland : Sonderjyske
Typ - FC Nordsjaelland strzeli over 2.5 gola
Kurs - 4.50 / Unibet

No to rozpoczynamy sezon 2015/16 w Danii , mecz inauguracyjny rozpocznie się na Farum Park gdzie gospodarze FC Nordsjaelland podejmować będą zespół Sonderjyske i powiem że spodziewam się dobrego otwarcia sezonu w wykonaniu gospodarzy , FC Nordsjaelland dwa ostatnie sezony kończył w środkowej części tabeli jednak w sezonie 11/12 wywalczył tytuł mistrzowski a rok póżniej został wicemistrzem Superlig , co do gości to ci raczej nie błyszczą a w dwóch ostatnich sezonach do samego zakończenia grali o utrzymanie tak więc w/g mnie większe szanse na komplet pkt daję gospodarzom , zajrzałem jak zaczynali obie ekipy poprzedni sezon i tak gospodarze także rozpoczynali sezon 2014/15 jako pierwsi i również tu u siebie na Farum Park pokonali Vestsjaelland 3:2 a Sonderjyske bezbramkowo zremisowało u siebie z Aalborgiem , tak więc rozpoczęcie sezonu dla gospodarzy było udane , teraz H2H pomiędzy nimi także na korzyść zespołu Nordsjaelland a bilans 14-5-7 br. 48:28 a tu na Farum Park 8-4-3 i br. 32:15 tak więc ta statystyka również na ich korzyść dlatego liczę że i dzisiaj gospodarze zaczną z wysokiego &quot;C&quot; i strzelą przynajmniej 3 bramki
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła - Górnik
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nareszcie wraca rodzima ekstraklasa. Na inaguracje spotyka się Wisła Kraków z Górnikiem Zabrze. Gospodarze przemeblowali linię pomocy. Odszedł Stilic, Dudka, Stjepanovic i Garguła. Na ich miejsce przyszli Cywka, Popovic, Mączyński i Crivallero. Trzej pierwsi powinni wyjść w pierwszym składzie, choć nie wiadomo do konca co mozna sie po nich spodziewac. Na pewno solidność, ale czy to wystarczy na pierwszą wygraną? Goście z kolei grają dalej bez typowego napastnika lub napastnikiem slabej klasy. Do tego wyjazd. Ostatnie 2 sparingi po 0:0. Mysle ze gra będzie niskiej jakości, przynajniej w pierwszej połowie i wiecej niz remisu do przerwy nie ujrzymy, zapewne 0:0. Druga polowe moze wygrac solidnosc, indywidualnosci - nadal Wisła ma Brożka, który strzela gole (2 w ost sparingu) i atut gry domowej.
⛔ 100
 
R 2

robbroy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-Liga Światowa
Data: PIĄTEK 19:05
Spotkanie: USA-FRANCJA
Typ: Over 186,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Otobet
Analiza:
Trwa liga światowa siatkarzy. W grupie I dojdzie do pojedynku USA Z Francją. Faworytem meczu są siatkarze z Europy którzy w pierwszym spotkaniu pokonali gospodarzy imprezy, Brazylię 3:1. W meczu tym obie drużyny zdobyły 205 małych punktów. Amerykanie również mają za sobą mecz z Brazylią. Niestety dla nich spotkanie zakończyło się porażką 1:3 (200 małych punktów w meczu) i spotkanie z „Les Bleus” będzie z gatunku być albo nie być. Trójkolorowi wciąż są drużyną niepokonaną w obecnej edycji Ligi Światowej. Czy podtrzymają świetną passę? Uważam, że czeka Nas interesujące widowisko trwające co najmniej 4 sety, chociaż nie wykluczam tutaj 5-setowego pojedynku. Linia 186,5 wydaje się spora ale przy dłuższym i wyrównanym spotkaniu spokojnie może zostać przekroczona.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, LŚ
Spotkanie: USA - Francja
Godz: 19:05
Typ: Francja +0,5 pkt
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz o wszystko dla ekipy z Ameryki Północnej. Ja w tym meczu typuje że Francuzi zdobędą łącznie wiecej pkt niż ekipa USA. Gre Francji ogląda sie z przyjemnościa, dla mnie są oni głównym faworytem do wygrania tej edycji LŚ. Nie przegrali jeszcze ani jednego meczu a po wygranej nad Brazylią utwierdzili mnie w przekonaniu że ta edycja moze nalezec do nich. Słów kilka o Amerykanach, po porażce z Brazylia musza dzisiaj wygrac za 3 pkt zeby awansować, jeszcze najlepiej bez straty seta, co dla mnie jest niewykonalne w ich przypadku przy takiej dyspozycji ekipy Francji. Francuzi jak już przegrywają sety to minimalną roznicą pkt, gdy wygrywają to raczej wysoko co powinno mi pomóc w wejściu tego typu. Myślę ze USA zjedzą nerwy i to Francja odniesie zwycięstwo, a najważniejsze ze pokryje handicap pktowy. Powodzenia;)
⛔ 100
 
L 57

largeprofit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Brisbarne - Liverpool
Typ: Over 4.5
Godzina: 10:45
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Spotkanie Towarzyskie i wszystko może się zdarzyć. Jedno jest pewne , powinno być parę goli bo w takich meczach chodzi o dobre widowisko i ciekawe akcje. Liverpool reklamuje się w takich meczach i nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Brisbarne wcale słabą drużyną nie jest i potrafią strzelać bramki. Australijczycy prezentują ofensywny futbol , są poukładani i dziś również BTS jest bardzo fajnym typem. Ostatni mecz Liverpoolu to wygrana 4:0 z gwiazdami Tajlandii. Wynik może być dziś podobny , tyle że bramkę/i powinni strzelić też zawodnicy którzy występowali w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Wcześniej spotkań ze sobą nie grali. Ciężko napisać merytoryczną analizę do spotkania towarzyskiego. Skupiam się na tym że obie drużyny w tym meczu chcą zadowolić kibiców i będzie to bardzo ofensywny mecz , gdzie może paść naprawdę dużo bramek, a kurs na 5 goli mnie przekonuje do inwestycji. Dziś paru nowych zawodników w Liverpoolu dostanie swoje szansę i będą chcieli je wykorzystać. Mecz za 15 minut także wszystko się okażę. Z innej beczki na koniec , Over 2.5 HT 4.40 ? Warte przemyślenia. Wiadomo ,że nie zarobimy tyle co Liverpool na koszulkach w tourne&#39;e , ale zysk na tym meczu można zrobić.
-----
2/2 Typy Dnia trafione.
Skorzystałeś z typu ? Podziękuj reputacją ;) Pozdrawiam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Davis Cup
spotkanie :
Janowicz J. (Pol) - Dolgopolov A. (Ukr)
godzina 16.00
typ zw Janowicz 3:0
kurs 7.5
williamhill
Typ konkursowy do zagrania za drobne , zdziwię się bardzo jesli wejdzie.Janowicz w ubiegłym roku grał z Dolgopolovem dwukrotnie i oba mecze przegrywał gładko po 2:0 .
Ostatnie wyniki Janowicza nie napawają optymizmem ale kiedyś się trzeba przełamać , może akurat dzisiaj?Janowicz wygrał przed wimbledonem z Alejandro Fallą był to ich trzeci mecz a dwa pierwsze przegrał.Licze że dzisiaj w trzecim meczu z Dolgopulovem również , wyciągnie wnioski z dwóch poprzednich porażek.Wracając do tych ubiegłorocznych spotkań z Ukraińcem to ten mecz w styczniu w Sydney akurat widziałem , była to pierwsza runda , grali gdzieś na bocznym korcie z małą ilością publiczności , i Dolgopulov nic specjalnego nie pokazał , bardziej Janowicz przegrał ten mecz niż Dolgopulov wygrał,
Polak serwował na fatalnie niskim procencie , popełniał masę błedów , wiekszość piłek lądowała w aucie bądz w siatce.Jerzy ewidętnie miał fatalny dzień.Obaj są bardzo chimeryczni , mają huśtawki formy i nie do końca równo pod sufitem i obaj w rankingu ATP powinni być wyżej a jakoś nie są.Janowicz przed wimbledonem był bliski pokonania
w Halle Nishicoriego , gdyby dzisiaj zagrał na podobnym poziomie nie jest bez szans ,
zwłaszcza że Janowicz dobrze czuje się w hali , do tego doping własnej publiczności i bardzo szybka nawierzchnia , to atuty które powinien dziś Polak wykorzystać a czy wykorzysta ?zobaczymy.Ja próbuje ale za bardzo spokojną stawkę.
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Bukareszt
Spotkanie : Monica Niculescu - Cristina Mitu
Typ: Mitu
Kurs: 3,45
Bukmacher: Pinnaclesports
Godz: 14:05
Analiza: Dziś kolejny rumuński pojedynek na kortach w Bukareszcie. Po ograniu Cirstei, Mitu gra dzis z Niculescu, i jesli wierzyc bukmacherom, nie jest faworytem tego spotkania. Ja jednak wierze w ta zawodniczke. Nalezy pamietac, ze w tym roku doszla do 4 rundy Rolanda Garrosa. Na trawie nie radzila sobie zbyt dobrze, jednak odzyskala forme po powrocie na maczke. Tutaj grala dwie trzysetowki, dwukrotnie odwracajac losy spotkania po przegranym pierwszym secie z solidnymi zawodniczkami: Beck i Cirstea. Niculescu z kolei to polfinalistka z poprzedniego roku, tutaj w imponujacych rozmiarach ograla Pereire, jednak moze to wynikac ze slabszej ostatnio formy Brazylijki, ktora ma ogromny talent, ale takie same problemy z wykanczaniem teoretycznie wygranych wymian. Niculescu na maczce przegrywala niedawno z takimi zawodniczkami, jak Erakovic czy Jovanovski. Utalentowana Mitu na pewno nie jest bez szans, a jej wynik na Rolandzie robi wrazenie. Licze, ze zobaczymy tutaj bardziej wyrownany mecz, niz sugeruja bukmacherzy.
⛔ 100
 
T 0

theanswer3

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka-Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Estonia-Polska
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza
: Obie druzyny z kompletem zwyciestw w tych rozgrywkach, jednak ekipa gosci rozegrala 2 mecze wiecej. Druga reprezentacja Polski pokazala podczas tego turnieju i igrzysk europejskich, ze sa solidna ekipa i nie powinni sie obawiac zespolu pokroju Estonii- sredniaka europejskiego.

⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na PGE Arena w Gdańsku Lechia podejmie dziś Cracovię Kraków. Faworytem bukmacherów tego starcia są piłkarze Lechii. Trzeba jednak przyznać, że jest to faworyt minimalny, bo Cracovia bardzo dobrze wyglądała pod koniec ubiegłego sezonu (w grupie spadkowej) i teraz wielu ciekawi czy formę z końcówki poprzedniego sezonu uda się utrzymać w obecnym.
Według mnie szans na to wielkich niema. Po pierwsze Cracovia w grupie spadkowej grała z teoretycznie słabszymi ekipami, po drugie aktualna seria Cracovii to 9 kolejnych meczów w lidze bez porażki (7 zwycięstw i 2 remisy). Rzadko kiedy taka seria bez porażki zdarza się nie tylko ekipom z topu polskiej ligi ale (jak w przypadku Cracovii) średniakom nasze Ekstraklasy. Dlatego spodziewam się, że w pierwszym poważniejszym spotkaniu (a Lechię należy uznawać za poważnego przeciwnika) ta seria po prostu się zakończy.
Lechia latem grała kilka ciekawych sparingów, m.in. z Szachaterem Donieck, Hannoverem 96 czy Wolfsburgiem i w żadnym z tych meczów nie odstawała od swoich bardziej renomowanych rywali. Owszem żadnego meczu nie wygrała ale ich gra napawa optymizmem przed ligą, zresztą Lechia znów dokonała ciekawych wzmocnień - doszli Michał Mak czy Marko Marić, który nieźle prezentował się w bramce Lechii w sparingach. Owszem Cracovia również się wzmocniła (Wołąkiewicz, Wójcicki czy Sandomierski) ale myślę, że w tym meczu górą będzie Lechia.
Zresztą Cracovii w Gdańsku nie najlepiej się grało do tej pory co pokazują poprzednie mecze z Lechią:
04.10.14 TMO Lechia Gdańsk Cracovia 1 : 0
10.08.13 TMO Lechia Gdańsk Cracovia 3 : 1
14.08.11 TMO Lechia Gdańsk Cracovia 1 : 1
17.09.10 TMO Lechia Gdańsk Cracovia 1 : 0
12.12.09 TMO Lechia Gdańsk Cracovia 1 : 0
24.08.08 TMO Lechia Gdańsk Cracovia 2 : 0
W dzisiejszym meczu w ekipie Lechii nie zagrają Makuszewski i Colak. W ekipie przyjezdnych zabraknie natomiast Armiche, Zajdlera, Jaroszyńskiego i Wdowiaka. Moja propozycja na to spotkanie - zwycięstwo Lechii Gdańsk.
⛔ 100
 
maciek94 75

maciek94

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Liga Światowa
Godzina:
21.05 [możliwe opóźnienie]
Spotkanie:
Serbia vs Polska
Typ:
Over 185.5 punkta
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza
:
Po wczorajszym wygranym typie na ugranie chociaż jednego seta przez Włochów, czas na typ dzisiejszy. Tak jak mówiłem , Polakom brakuje chłodnej głowy - wygrywają 2:0 i myślą, że rywal pójdzie do domu ,a oni spacerkiem wygrają trzeciego seta. Jednak Włosi pokazali, że walczyć potrafia - mimo iż walka ta pozwoliła na ugranie tylko 1 seta..
Ale ok , przechodzimy do dzisiejszego typu :
Dziś pod lupę również mecz Polaków , tym razem z Serbią.
Co można powiedzieć o Serbii? To, że wszystko leży w ich rękach - dosłownie i w przenośni. Dzisiejszym meczem mogą przypieczętować swój awans do półfinałów bądź odpaść z walki jak ostatnie ogórki. Awans na pewno utrudniła im przegrana potyczka właśnie z Włochami 2:3 , gdzie jak czytałem popełnili masę katastrofalnych błędów i przegrali na własne życzenie. Osłabione Włochy potrafiły przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę i zainkasować być może ważne dwa punkty.
Jak wszyscy wiemy Polacy mają zapewniony awans do półfinałów więc ich zagotowane głowy będą kipieć jeszcze bardziej. Co dziś przeczuwam? Bardzo wyrównany mecz. Jedni walczą o awans , drudzy o wygraną i zakończenie zmagań w grupie z dwoma zwycięstwami. Serbii starczą dzisiaj 2 sety i awans sobie zapewnią. Polacy myślę, że będą chcieli wygrać by awansować z pierwszego miejsca , a jeśli nie to chociaż te dwa sety też dadzą im awans z pierwszego. Nie widzę innej opcji by ktoś sobie odpuścił ten mecz, bo ani jedni ani drudzy na to sobie pozwolić nie mogą.
Typ na over 185.5 punkta może pokryć się w czterech bardzo zaciętych setach , bądź w 5 setach - wtedy to już na 100% ???? i licze właśnie na batalie 5 setową i zakończenie jej przez Polaków. Zwyciężą i oni , zwycięże ja i mój typ.
A więc.. gramy ????
Powodzenia.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła - Górnik
Typ: Górnik wygra i obie strzelą
Kurs: 6.35
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Typ wbrew jakiejś większej logice , ale przecież taka jest cała nasza Ekstraklasa- nielogiczna i nieprzewidywalna, a typy &quot;na czuja&quot; często sprawdzają się lepiej niż te poprzedzone gruntowną analizą . Wisła chce udanie zainaugurować sezon i po kilku transferach powoli powracać na salony. Poprzedni sezon zakończyła na miejscu szóstym, miała 2 punkty przewagi nad siódmym Górnikiem. Obie drużyny odniosły po 12 zwycięstw. Można więc powiedzieć, że spotykają się równorzędni rywale. Choć za Wisłą stoją niezłe wzmocnienia, stadion, wielka chęć udanej inauguracji, która zachęciłaby kibiców do obecności na meczach, a także trener Moskal to Krakowianie nie mają w rekach podstawowego atutu - wyższych umiejętności. I niech nikogo nie zmyli poprzedni mecz obu drużyn na Reymonta. 4:1 było wynikiem osiągniętym przy wielkim udziale szczęścia. Najpierw wyrównanie w 5 minucie ,a więc minutę po stracie bramki. Następnie sam początek drugiej połowy i zdobycie 2 goli w przeciągu 3 minut i odebranie chęci do gry rywalom. Kolejny raz tak szczęśliwy scenariusz jest naprawdę mało realny i tym razem fortuna powinna pomóc gościom, jakkolwiek zabobonnie by to nie zabrzmiało. Poza tym najlepszym dowodem słabości Wisły jest fakt, że po tym zwycięstwie z Górnikiem nie wygrali już do końca sezonu żadnego spotkania. Reasumując- mecz w którym zdarzyć może się wszystko, możliwe, że obfitował będzie w kilka bramek (ostatni5 meczy tych drużyn to 22 bramki), dodając do tego nieprzewidywalność ekstraklasy i fakt, że to sam początek ligi- aż żal nie spróbować za drobne postawić na wygraną gości.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom