>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.07.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
T 4

timon007

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Gstaad debel
Spotkanie : Kubot L./Tipsarevic J. - Stakhovsky S./Youzhny M.
Typ : 1
Kurs : 1.55
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie naszego rodaka Łukasza Kubota w parze z serbem &#39;&#39;Tipsarevicem&#39;&#39;. Przyjdzie się im zmierzyć z parą która od września 2011r nie wygrała ze sobą żadnego meczu.Można by rozmyślać :a czemu dziś by nie mieli wygrać?
Otóż Kubot i Tipsarevic są jak burza ostatni sukces to dojście do finału w Rzymie w prawdzie w finale polegli ale w półfinale rozgromili fantastyczną parę Lindstedt R / Tecau H
6-2,6-3. Uważam ,że dzisiaj poradzą sobie na początek i sam stawiam na nich kupon,Pozdrawiam

⛔100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, Eliminacje
Spotkanie: Valletta - Partizan Belgrad
Typ: Partizan wygra do zera
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Analiza: Na początku chciałem zagrać mecz TNS-Helsingborg i gospodarze nie strzelą po 2,45, ale jednak uznałem że ryzyko jest sporo większe niż tutaj.
W pierwszej rundzie Maltańczycy wbili rywalowi 8 bramek u siebie. Ale porównywanie drużyny z Andory z mistrzem Serbii raczej nie ma sensu.
Serbowie dobrze przepracowali okres przygotowawczy, drużyna nie została osłabiona.
Ważną statystyką dla mnie tutaj był ligowy wynik Partizana. Wygrali oczywiście, ale co najważniejsze dla mnie: stracili tylko 12 bramek w 30 meczach. Wynik świetny.
Valletta w ostatnich latach w eliminacjach LM tak naprawdę nie grała z zespołem pokroju Partizana. Odpadali z Ekranasem czy Petrzalką. A nie da się ukryć, że Partizan to półka wyżej. Dla mnie jest to dość pewny typ.

⛔100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, Eliminacje
Spotkanie: Skenderbeu Korca - Debrecen
Typ: Skenderbeu nie strzeli gola
Kurs: 2,32
Bukmacher: Betfair

Zaczynamy II rundę eliminacji LM. Dzisiejsza oferta jest bardzo ciekawa i naprawdę jest w czym wybierać. Mi w oko wpadł typ Debrecen Clean Sheet. Dlaczego akurat taki zakład? Przeanalizowałem 10 ostatnich meczów mistrza Albanii:

Ostatnie mecze: SKENDERBEU KORCA
17.05.12 ALB Skenderbeu Korca Tirana 0 : 1
(0 : 0)
12.05.12 SUP Pogradeci Skenderbeu Korca 1 : 3
05.05.12 SUP Skenderbeu Korca Apolonia Fier 2 : 0
29.04.12 SUP Bylis Skenderbeu Korca 0 : 0
25.04.12 SUP Skenderbeu Korca Vllaznia 2 : 1
22.04.12 SUP Flamurtari Skenderbeu Korca 1 : 0
18.04.12 ALB Kastrioti Skenderbeu Korca 0 : 0
14.04.12 SUP Skenderbeu Korca Tirana 2 : 0
08.04.12 SUP Kastrioti Skenderbeu Korca 1 : 2
04.04.12 ALB Skenderbeu Korca Kastrioti 3 : 1

W swojej lidze zbytnio nie imponują &quot;płodnością strzelecką&quot;, w ostatnim meczu mieli problem ze strzeleniem bramki Tiranie, nawet po dogrywce widniał wynik 0-0. A dziś naprzeciw nich zdecydowanie trudniejszy przeciwnik, ze zdecydowanie mocniejszej ligi. Ostatnie mecze Mistrza Węgier:

Ostatnie mecze: DEBRECEN
11.07.12 SUP Debrecen Videoton 1 : 2
(1 : 1)
30.06.12 CLU Debrecen Gaz Metan 5 : 2
26.05.12 NBI Debrecen Haladas 2 : 0
20.05.12 NBI Honved Debrecen 0 : 3
12.05.12 NBI Debrecen Pecsi 4 : 0
06.05.12 NBI Győr Debrecen 1 : 2
01.05.12 PUC MTK Budapest Debrecen 3 : 4
(3 : 3)
28.04.12 NBI DVTK Debrecen 0 : 2
22.04.12 NBI Debrecen Kaposvar 3 : 0
14.04.12 NBI Paks Debrecen 0 : 0

Warto tu zwrócić uwagę na zachowane czyste konto w 6 meczach. Dziś skupienie obrońców będzie pewnie jeszcze większe i nie dadzą poszaleć Albańczykom w ataku. Osobiście spodziewam się wyniku 1-0 albo 2-0 dla Debreczyna, który ma miłe wspomnienia z eliminacjami do LM.

⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Atlanta
Mecz: Soeda G. - Malisse X.
Data: 17.07.2012 22:00
Typ: 0:2
Kurs: 2.46
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 22:00 podczas turnieju ATP w Atlancie spotkają się ze sobą Japończyk Go Soeda oraz Belg Xavier Malisse. Ja stawiam na zwycięstwo bez straty seta Belga Xaviera Malisse&#39;a. Dlaczego? Ponieważ w ostatnim czasie jest on w wyśmienitej formie i powinnien dzisiaj spokojnie wygrać swoje spotkanie. Xavier Malisse swój ostatni turniej zaliczył w Londynie podczas wielkiego szlema, gdzie dotarł do 4 rundy, gdzie zostal wyeliminowany w 4 ciężkich setach przez triumfatora imprezy. Podczas swojej gry na londyńskiej trawie, Xavier Malisse pokonał Matosevicia 3:0, 3:0 ograł Gillesa Simona oraz w pięcio setowym boju pokonał Fernando Verdasco. Myślę, że te wyniki pokazują, że Xavier Malisse jest obecnie w bardzo wysokiej formie i Go Soeda nie powinnien przysporzyć mu żadnych problemów. Go Soeda jest co prawda nieco wyżej notowanym tenisistą w rankingu, jednak podczas swojego ostatniego turnieju w Newport Japończyk odpadł już w pierwszej rundzie ulegając Belgowi Rochusowi 4:6, 6:3, 3:6. Podczas Wimbledonu dotarł do drugiej rundy, gdzie zostal pokonany w 4 setach przez Del Potro. Trudno porównywać klasę oraz formę, w jakiej obecnie się znajdują obydwaj zawodnicy, wystarczy popatrzeć na statystyki ostatnich turniejów oraz na przeciwników, z jakimi przyszło im grać. Jak dla mnie Xavier nie powinien mieć dzisiaj żadnych problemów.

⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
17.07.12 20:00
Tenis, WTA Carlsbad
Erakovic - Keothavong
Typ: 1
Kurs: 1.44
WilliamHill

Spotkanie pierwszej rundy turnieju WTA rozgrywanego na nawierzchni twardej w Amerykańskim Carlsbad pomiędzy 24-letnią reprezentantką Nowej Zelandii Mariną Erakovic a 29-letnią reprezentantką Anglii Anne Keothavong. Erakovic jest według mnie zdecydowanie lepszą tenisistką, dużo bardziej utalentowaną, już w 2008 roku była w okolicach 50 miejsca w rankingu WTA, później straciła długi okres i wróciła w zeszłym sezonie w świetnym stylu, przesuwając się z czwartej setki na 60 miejsce w rankingu WTA, w tym sezonie nadal idzie w górę, zajmowała już nawet 39 miejsce, a obecnie jest 47. Jej rywalka Anne Keothavong najlepszy okres miała 3 lata temu, udało się jej wtedy awansować na chwilę do top50, ale jednak jej poziom to końcówka setki, jej przełom, obecnie jest nieco lepiej, miejsce 73, ale to dzięki występom w turniejach niższej rangi gdzie potrafi zrobić wynik, jednak w turniejach rangi WTA dostaje w tym roku ciągłe baty, na Wimbledonie jedynie udało się pokonać Hiszpankę Pous-Tio a tak to praktycznie same porażki i to często bardzo wyraźne. Tegoroczny bilans zwycięstw do porażek to 18/18 a rywalki 18/23. Marinie rzadko zdarzały się jednak porażki z słabszymi rywalkami, grała w dużych turniejach i gdy przegrywała to nie z byle kim, choć jej bilans tegoroczny (3/6) na hardzie nie jest zadowalający do tej pory porównując go do zeszłorocznego (19/7). Keothavong tak jak w zeszłym roku i w tym jest na minusie (9/11). Dobre podanie i forehand Erakovic powinny dać jej awans do drugiej rundy, to niestety dla Keothavong szykuje się kolejne w tym roku odpadnięcie jej w pierwszej rundzie turnieju WTA.

✅44
 
bodziowlodek 16

bodziowlodek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - II runda El. Ligi Mistrzów
Spotkanie: Ulisses - Sheriff
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotyka się mistrz ligi Armeńskiej(Ulisses) z mistrzem ligi zdecydowanie wyżej notowanej ligi Mołdawskiej(Sheriff). Pierwszym argumentem który przemawia za drużyną Sheriffu jest doświadczenie, w el. do Ligi Mistrzów przystępują oni regularnie, wyjątkiem jest poprzedni sezon. Natomiast Ulisses to zdecydowany debiutant el. LM. Drużyna pochodząca z Armenii wcale w swojej rodzimej lidze nie zachwyca, zajmuje 6 miejsce w lidze, która liczy tylko 8 zespołów. Mistrz ligi Mołdawskiej w rozpoczynającym się dopiero sezonie ligowym w pierwszej kolejce wygrał aż 5-0, pokazując jak się gra z zespołami z niższej półki, podejrzewam że bardzo podobnie może być także w dzisiejszym meczu.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - Superettan
Spotkanie: Brage - Halmstad
Typ: Obie strzelą – TAK
Kurs: 1,61
Buk: bet365

Analiza:
Zaryzykuję w tym meczu na postawienie na to, że obydwie drużyny strzelą gola. Faworytem spotkania jest Halmstad, które w tabeli jest na 3 miejscu i cały czas liczy się w walce o powrót na pierwszoligowe boiska. Ich wyjazdowy bilans to 2-2-2, 13 bramek strzelonych i 8 straconych. Brage nie należy do najsilniejszych drużyn. W lidze zajmują 12 miejsce, ostatnie pozwalające na spokojne utrzymanie. Uzbierali dotychczas 16pkt, z czego tylko 5 wywalczyli na własnym boisku, zdobyli w nich 5 bramek, tracąc 8. Na 6 rozegranych spotkań u siebie zdobywali bramki w czterech z nich. Nie udało im się pokonać bramkarza Osters (lidera) i Hammarby, są to jednocześnie najlepiej grające drużyny na wyjazdach w lidze. Halmstad w ostatnich swoich wyjazdach dużo strzela, ale także sporo traci: z Landskroną 3-3 i zwycięstwo z Vernamo 5-2. Brage w ostatnich spotkaniach u siebie zanotowało 1-1 Angelholms (4miejsce) i przegrali 1-2 z Brommapojkarna (2 miejsce). Po 2tygodniowej przerwie w lidze powinni powalczyć o jakiś dobry rezultat, a żeby to uczynić powinni strzelić bramkę. Halmstad nie jest drużyną która super broni więc będą ku temu okazje, oby ją wykorzystali. Goście jeżeli utrzymają swoją dyspozycję z wcześniejszych wyjazdów nie będą mieli problemów z umieszczeniem piłki w bramce gospodarzy.

✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Piłka nożna , el. LM
Ulisses - Sheriff
typ: over 3,5 bramki w meczu
kurs:5,0
buk: Betsafe

Przedstawmy sytuację Ulisses drużyna z ligi armeńskiej jednak stosunkowo mało znana na arenie międzynarodowej nawet jak na zespół z tej ligi, owszem wielu słyszało nazwy Piyunik, MIKA czy też nawet Shirak, jednak o mistrzu tamtejszej ligi nie słyszał prawie nikt, jak temu zespołowi udało się przerwać 10-letnią dominację Piyunika ? tego nie wie nikt lub prawie nikt, w każdym razie ten sezon to powrót do normalności, liderem MIKA przed Shirak&#39;iem, z drugiej strony etatowy mistrz Mołdawii Sheriff Tiraspol który niedawno otarł się o Ligę Mistrzów-nawiasem mówiąc MOŁDAWSKI zespół był bliżej celu niż nasze drużyny przez 16 lat. Co charakteryzuje i zarazem jest cechą wspólną obu drużyn ? pada w ich meczach sporo bramek, Ormanianie mają serie 5 meczów z over 3,5 gola w ich meczach (mam nadzieję że podtrzymają ją także dziś) natomiast Sheriff rozpoczął ligę z wysokiego C, gromiąc Costuleni 5:0, dlatego też sądzę że i w tym meczu bramek będzie dostatek (conajmniej 4), osobiście widzę ten mecz z wynikiem 1:4, pozdrawiam

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwecja - Superettan
Spotkanie: IK Brage - Halmstads BK
Typ: over 2,5
Kurs: 1.7
Bukmacher: bwin
Analiza: Według mnie dość oczywiste jest to, że w tym spotkaniu będzie kilka bramek. To ostatni mecz 15 rundy szwedzkiej Superettan. Gospodarze mają bilans bramkowy 16-22, goście 30-14. Faworytem są przyjezdni, bilans 8-4-2 i 30 strzelonych goli (drugi atak w lidze) daje prawo myśleć, że to zespół lepszy. Ponadto Brage nie może wygrać już od ponad 10 kolejek. Gospodarze u siebie 1-2-3, bramki 5-8. Patrząc na mecze under/over w tym sezonie to goście jak i gospodarze zanotowali 8 overów i 6 underów. Goście w ostatnich meczach strzelali sporo bramek, w ostatnich 7 grach raz 1 gol, raz 2 gole, poza tym po 3 i więcej. Znakomicie grają Islandczycy Baldvinsson i Steindorsson. U gospodarzy za strzelanie odpowiedzialny jest Kupcevic (7goli). Halmstads myśli o powrocie do Allsvenskan więc takie mecze musi wygrywać, mam nadzieję, ze i z overem bramkowym.

✅10
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elitserien
Spotkanie: Vargarna - Hammarby
Typ: Vargarna
Kurs: 1,727
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Oczywiście przesadzili z tym kursem. Ja bym dał tyle co dają inni bukmacherzy czyli w granicach 1,45-1,50. Ja nie mogę znaleźć atutów przemawiających za gośćmi. Miedziński na pewno nie jest pewniakiem na wielką zdobycz punktową. Andersson jeździ tak słabo że we Wrocławiu przegrał walkę o miejsce w składzie z Monbergiem. Gollob ???? tego typa nawet nie będę opisywał liczę na 3 zera i obrażony na cały Świat pójdzie pod prysznic. Walasek jego forma jest zagadką, w Szwecji radził sobie dobrze ale na SWC jeździł fatalnie wczoraj w Polsce nie jechał także trudno powiedzieć co on dzisiaj zrobi. Ale nawet niech dobrze zapunktuje to oprócz niego nie ma zawodnika który zrobi 10 punktów. Zorro to raczej zawodnik swojego toru. Batchelor w słabej formie w tym roku. Brzozowski też raczej nic nie zwojuje, ale jakieś punkty może przywiezie. Gospodarze mają mocny zespół. Dwa Pederseny czyli Bjarne i Nicki w Elitserien nie zawodzą. DO tego solidny Karlsson, przyzwoity Kildemand i nieobliczalny Hott Scott to mieszanka wybuchowa. Do tego fajnie rezerwy Nilsson Mellgren. Nicki jest niewątpliwym liderem i dzisiaj praktycznie nie powinien przegrywać. Seniorzy z numerów 1-5 zdecydowanie lepsi po stronie gospodarzy. Do tego rezerwy tak jak pisałem niezłe i przynajmniej powinny zapunktować tak samo jak rezerwy gości. Dla mnie faworytem jest Vargarna i zdecydowanie pobieram ich wygraną. Do tego bym jeszcze zagrał under Galopa, ale przyjąłem ostatnio zasadę jeden mecz jeden typ więc odpuszczam.

✅72,7
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, eliminacje LM
Spotkanie: Shamrock Rovers - FK Ekranas
Typ: u 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: betsafe

Shamrock Rovers jest u siebie faworytem. Obecnie zajmują 4 pozycję w swojej lidze irlandzkiej, są w pełni sezonu - także forma powinna być. 4 dni temu zremisowali 1:1 z dość słabą ekipą Dundalk na wyjeździe, a 9.07 u siebie również zremisowali 1:1 z solidną ekipą St. Patricks. Generalnie Shamrock grają solidny, irlandzki futbol, który rok temu mieli okazję pokazywać w LE. Pamiętam mecz z Tottenhamem i strzeloną im bramkę - widać było potencjał kilku młodych zawodników, zamysł gry skrzydłami. Ekranas z Litwy ostatni mecz rozegrał 1.07 zwyciężając na wyjeździe 3:2 z ekipą Sudova. Wcześniej padł remis 1:1 z Kruoja. Patrząc w statystyki widać, że Ekranas na wyjeździe bardzo rzadko strzela więcej niż 2 gole w słabiej lidze litwińskiej (odpowiednio ostatnio 3;1;1;1;0). Shamrock również nie słynie z wielkiej ilości bramek. To bardzo ważny mecz. Ekranas powinno postawić twarde warunki i jak to drużyna ze wschodu - wybiegać spotkanie. Irlandczycy sami nie powinni wiele nastrzelać. Patrząc na statystyki i mając w pamięci grę Shamrock z Tottenhamem typuję, że będzie to mecz bez większej ilości bramek. Zbyt mała siła ofensywna i zbyt wielka waga spotkania. Jakieś 1:0 lub 1:1 wydaje mi się najbardziej prawdopodobnym rezultatem.

✅70
 
V 0

veyron

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Europa – Eliminacje LM
Spotkanie: Shamrock Rovers FC Dublin - FK Ekranas Poniewież
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Dzisiaj o 21 w Dublinie spotykają się miejscowy Shamrock Rovers podejmujący litewskiego FK Ekranas. Bukmacherzy podobnie jak ja stawiamy zdecydowanie na zwycięstwo wielokrotnego mistrza Irlandii. Ekranas pokazuje solidną formę w swojej lidze prowadząc w miarę spokojnie 6 pkt nad drugim [/i] Zalgirisem Vilnius, ale trzeba stwierdzić, że poziom piłki na wyspach jest zdecydowanie wyższy. Za zawodnikami z Irlandii przemawia rola gospodarza co za tym idzie kibice i ich doping. Trzeba również zwrócić uwage, że Shamrock od 2 spotkań nie może wygrać przed swoją publicznością spotkania więc jest świetna okazja przełamania tej złej passy w meczu kwalifikacji do LM. Uważam że spotkanie będzie wyrównane ale dzięki fanatycznym kibicom i ich wsparciu oraz doświadczeniu jakie na arenie międzynarodowej które posiada Shamrock zdoła przechylić zwycięstwo na swoją korzyść.

⛔100
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Ligi Mistrzów
Spotkanie: TNS - Helsingborg (czyste konto)
Typ: Helsingborg
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj zainteresowałem się pojedynkiem TNS ze szwedzkim Helsingborgiem. Zdecydowanym faworytem są goście i mój typ to potwierdza. Gospodarze zagrają co prawda u siebie ale piłkarsko to jest to różnica jak dla mnie 2 klas. Helsingborg w ostatnich 5 meczach wygrał 4 razy i zanotował jeden remis. W dwóch meczach ekipa ta nie dała sobie wbić bramki grając z lepszymi drużynami niż TNS a to potwierdza mój typ.
Co do zespołu ze Szwecji to spodziewam się, że w linii obrony zobaczymy dzisiaj Walida Attę (urodzony w Arabii 25-latek z obywatelstwem już szwedzkim, w tym sezonie 8 meczy i 2 gole. Grał 2 lata temu w AIK.), w środku obrony spodziewam się doświadczonego Norwega Hanstveita (grał swego czasu w belgijskim Gent, w tym sezonie 14 meczy, świetne warunki fizyczne 189/81). Natomiast liderem powinien być doskonale znany Erik Edman. 33-letni lewy obrońca ograny w silnych europejskich ligach powinien po profesorsku dzisiaj powstrzymywać ataki ekip TNS a przy okazji wspierać swoją drużynę w ofensywie.
Moim zdaniem jeszcze do tej trójki dołączy któryś z młodych wilków:
* E.Krafth
* J.Baffo
* J.Uronen
Są to zawodnicy w przedziale wiekowym 17-19 ale już grający w składzie Helsingborga.
O ekipie TNS napisać mogę też sporo jednak analizując ich siłę ofensywną to możemy napomknąć o takich zawodnikach jak:
* Alex Darlington (w ostatnim sezonie 12 goli w 31 meczach)
* Greg Draper (22 lata, 29 meczy i 21 goli w ostatnim sezonie, przed przyjściem do TNS grał w 5 lidze angielskiej w barwach Basingstoke i zdobył tam 14 goli w 35 meczach)
* Matthew Williams (w ostatnim sezonie 15 meczy i 8 goli)

Moim zdaniem ta trójka jest godna uwagi nie mniej jednak uważam, że defensywa Helsingborga spokojnie zatrzyma ewentualne ofensywne zapędy Walijczyków.
Stawiam na 2:0 dla szwedzkiej ekipy.

⛔100
 
panczo23 25

panczo23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Atlanta
Mecz: Soeda G. - Malisse X.
Data: 17.07.2012 22:00
Typ: over 9.5 gema w 1 secie
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiaj o 22.00 na kortach w Stanford w ramach pierwszej rundy turnieju na kortach twardych w USA spotykają się Xavier Malise i Go Soeda. Japończyk ostatni mecz zagrał 9 lipca z Rochusem w 1 rundzie turnieju w Newport na kortach trawiastych gdzie przegrał po walce 1:2 w setach. Malisse z kolej odpoczywał trochę dłużej bo jego ostatnim turniejem w jakim brał udział był Wimbledon gdzie odpadł w R16 z Federerem. Obaj tenisiści niemieli okazji grać ze sobą w żadnym turnieju. Bilans gier na hardzie w tym roku spotkań na powierzcni twardej wygląda następująco: Soeda 26/3 ( były to w większości challengery ) i Malisse 3/6. Podczas tych spotkań liczę tu tylko turnieje rangi ATP, Japończyk w 4/6 przypadków grał więcej niż 9 gemów w 1 secie natomiast jego przeciwnik w 6/9. Szansę na wejście typu są według mnie większe niż 50% ale typ i tak jest ryzykowny jak na taki kurs.

✅65
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Carlsbad(USA)
Spotkanie: Wickmayer- Chan Y.J
Typ: u 19,5 gema
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsafe

Już dziś o godzinie 23 na kortach twardych w amerykańskim Carlsbad wybiegną naprzeciw siebie : 22 letnia belgijka Yanina Wickmayer oraz jej rówieśniczka chinka Chan Yung Jan . Będzie to ich 2 pojedynek , pierwszy stoczyły także na kortach twardych , 2 lata temu w Stanford i wtedy zdecydowanie w 2 setach zwycięzyla belgijka, i myślę że dziś bęzdie podobnie. Za belgijką przemawiają wszystkie argumenty na korcie , jest wyższa o 10 cm , bardziej doświadczona, wyżej notowana w rankingu WTA (Wickmayer 31 ,Chan 161).
Chinka awansowała do turnieju z kwalifikacji w których rozegrała 2 mecze , co czyni ją bardziej zmęczoną. Wickmayer odpadła w poprzednim turniej aż w półfinale ze świetną amerykanką Vandeweghe w 3 setach.
Uważam iż to będzie szybki mecz, zakończony w 2 setach dla Wickmayer, ponieważ nie oszukujmy się ale jest po prostu lepszą tenisistką. Mecz ten podobnie jak ich pierwsze spotkanie zapowiada się na małą ilość gemów, dlatego polecam ten typ.
Dla bardziej odważnych polecam handicap +6.5 na belgijke.



Zła data
 
jankes191093 6

jankes191093

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis ATP Atlanta
Spotkania : Michael Russell - Alex Kuznetsov
Typ : Alex Kuznetsov
Bukmacher : Pinnacle Sports
Kurs : 2.94

Analiza :

Dzis o godzinie 22:10 dojdzie do pojedynkow dwoch Amerykaninow.Russell to bardzo juz doswiadczony zawodnik ale ma tez juz swoj wiek bo az 34 lata.Kuznetsov to 25 letni zawodnik,dla ktorego nawierzchnia twarda to nawierzchnia na ktorej czuje sie najlepiej.Russell to 96 rakieta swiata a Kuznetsov 206.Ranking wskazywalby na zdecydowanego faworyta u starszego z Amerykanow.Ja jednak uwazam inaczej grali ze soba 9 razy wszystkie mecze wygral Russell,lecz teraz uwazam ze czas by wresczie Kuznetsov ogral swojego starszego kolege.Jezeli pomoglem kliknij dzieki.

⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Carlsbad
Spotkanie: Daniilidou - Watson
Typ: Watson wygra 2-0
Kurs: 1.98
Buk: Pinnacle
Analiza:

Mecz juz za 10 minut więc szybciutko. Daniilidou przegrała ostatnie 10 meczy. W dodatku kreczowała na Wimbledonie więc jej forma raczej nie mogła wzrosnąć przez problemy ze zdrowiem. Watson nie jest w jakiejś wybitnej formie, ale wygrywa przynajmniej pierwsze mecze ostatnich turniejów. Grają na twardej i myślę, że Watson zdecydowanie lepiej czuje się na tej nawierzchni niż jej przeciwniczka. Obie Panie zagrały ze sobą raz do tej pory na twardej nawierzchni w Washingtonie rok temu i Watson pewnie wygrała 2-0 oddajac ledo 5 gemów. Myślę, że dzisiaj jest szansa na podobny wynik i Watson gładko pokona załamaną swoją formą zawodniczke z Grecji.

✅98
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis Challenger Granby
Spotkanie: Dancevic F. (Can) - Ghedin R. (Ita)
Typ : 1
Kurs : 1,72
Bukmacher : Unibet
Analiza:

Dziś (tj 17,07,2012) na godz 23:00 na kortach w Granby odbędzie się spotkanie pomiędzy Danceviciem a Ghadinem. Faworytem spotkania jest Dancević i myśle że właśnie on wygra.
Patrzęc na Ostatnie pojedynki kążdego z nich ro Dancević przegrał ostatnie 4 więdz myśle że tym razem on wygra.

Zaprezętuje teraz Statystyki obydwó tenisistów.


Ostatnie mecze: DANCEVIC F. (Can)
09.07.12 NEW Sela D. (Isr) Dancevic F. (Can) 2 : 0
12.06.12 LON Dancevic F. (Can) Dodig I. (Cro) 0 : 1
28.05.12 ROL Dancevic F. (Can) Klizan M. (Svk) 0 : 0
07.04.12 TAL Dancevic F. (Can) Smyczek T. (Usa) 0 : 1
07.04.12 TAL Dancevic F. (Can) Ito T. (Jpn) 2 : 1
05.04.12 TAL Dancevic F. (Can) Reynolds B. (Usa) 2 : 0
05.04.12 TAL Dancevic F. (Can) Baker J. (Gbr) 2 : 0
03.04.12 TAL Dancevic F. (Can) Sitak A. (Nzl) 2 : 0
24.03.12 MIA Dancevic F. (Can) Fish M. (Usa) 0 : 2
22.03.12 MIA Dancevic F. (Can) Chardy J. (Fra) 2 : 0



Ostatnie mecze: GHEDIN R. (Ita)
13.07.12 BOG Falla A. (Col) Ghedin R. (Ita) 2 : 1
09.07.12 BOG Ghedin R. (Ita) Quintero M. (Col) 2 : 0
16.06.12 SHE Fucsovics M. (Hun) Ghedin R. (Ita) 1 : 0
06.06.12 PAR Trevisan M. (Ita) Ghedin R. (Ita) 2 : 1
05.06.12 PAR Eremin E. (Ita) Ghedin R. (Ita) 0 : 2
18.05.12 FER Kirillov E. (Rus) Ghedin R. (Ita) 2 : 1
16.05.12 FER Ghedin R. (Ita) Chiudinelli M. (Sui) 2 : 1
14.05.12 FER Ghedin R. (Ita) Uzakov V. (Uzb) 2 : 1
08.05.12 ATE Ghedin R. (Ita) Kudryavtsev A. (Rus) 1 : 2
01.05.12 CHA Bautista R. (Esp) Ghedin R. (Ita) 2 : 0


Widzimy że Dancević potrafił wygrywać z niezłymi zawodnikami.

Zła data
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom