>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.07.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 17 Lipca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
blaugrana7 13

blaugrana7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwecja - Superettan
Spotkanie: IK Brage - Halmstads BK
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzisiaj propozycja ze szwedzkiej Superettan i mecz 15 kolejki pomiędzy zespołem IK Brage zajmującym obecnie 12 miejsce z dorobkiem 16 punktów, a drużyną Halmstads BK aktualnie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 puntków. Przypomnę tutaj, że drużyna gości w poprzednim sezonie opuściła Allsvenskan (odpowiednik naszej ekstraklasy) i walczy o powrót do najwyższej klasy rozgrywek. Drużyna gospodarzy ostatnią wygraną u siebie zanotowała w 2 kolejce wygrywając z Landskrona BoIS 2:1, notomiast goście ostatni raz poczuli smak porażki w 5 kolejce przegrywając na wyjeździe z aktualnym liderem Superettan drużyną Östers w stosunku 2:1. Jeżeli chodzi o bezpośrednie potyczki to odbyła się tylko jedna w sezonie 92/93 i zakończyła się bezbramkowym remisem. Jak widać IK Brage nie jest najwyższej klasy przeciwnikiem i jeżeli Halmstads BK na poważnie myśli o powrocie do najwyższej klasy rozgrywek to powinno sobie bez problemu poradzić w tym spotkaniu, a mój typ to 0 :2.
__________________
„ Najlepszy smak, to smak wygranej ”

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dergon 88

dergon

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Atlanta
Mecz: Lorenzi P. - Anderson K.
Typ: Anderson K. 2-0 (CS)
Kurs: 1.41
Buk: Betfair

Równo o północy planowany jest początek meczu Kevina Andersona z Paolo Lorenzim. Zdecydowanym faworytem meczu jest Anderson po którego stronie leżą wszystkie atuty. Forma - Kevin jest w solidnej dyspozycji, we French Open zagrał świetny 5-setowy mecz z Berdychem, na Wimbledonie odpadł w 1R po dobrym meczu z Grishą Dimitrovem, Lorenzi przegrywa ostatnio większość spotkań, ostatnio nawet na mączce z Marco Trungellitim. Nawierzchnia - dla Kevina chyba najlepsza z możliwych, w tym sezonie gra bardzo solidnie, zdobył tytuł w Delray Beach i zaliczył kilka solidnych występów bez większych wpadek. Dla Lorenziego może być za szybko, regularny Włoch lepiej sobie radzi na wolnej cegle niż na szybszych nawierzchniach. Dużym atutem powinien być serwis Andersona, który potrafi wskoczyć na najwyższy level jeśli chodzi o podanie. Lorenzi jest łatwy do przełamania, z lekkim podaniem, które powinno być łatwe do zbijania dla Kevina, który łatwo powinien narzucić Włochowi swój styl gry i zepchnąć go do głębokiej defensywy. 2-0 do pobrania. :)

✅41
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, II runda eliminacji Ligi Mistrzów.
Dudelange - Salzburg
Typ: Powyżej 3,5 bramek w meczu
Kurs: 2,75
Buk: Unibet

II runda eliminacji do Ligi Mistrzów. Spośród zaplanowanych na wtorek spotkań moją uwagę przykuło szczególnie starcie luksemburskiego Dudelange z austriackim Salzburgiem. Faworytem są oczywiście goście, jednak osobiście bardziej skłaniałbym się tutaj o typowanie overa bramkowego bo kursy na poszczególne linie są naprawdę zachęcające. Przedmiotem tej analizy będzie selekcja na over 3,5 bramek - dość ryzykownie, sam mam tego świadomość, ale uważam, że kursy na tą opcję są nieco zawyżone i z tego względu warto ryzyko podjąć. Mniej odważnych odsyłam do niższych linii, tudzież innych zupełnie typów. Mnie do typu powyżej 3,5 bramek w meczu skłaniają wzajemnie uzupełniające się czynniki - siła austriackiej ekipy i słabość luksemburskiej. Zacznijmy jednak od gospodarzy. Dudelange ma za sobą dwa znakomite mecze w I rundzie kwalifikacyjnej gdzie zdemolowało ekipę Tre Penne z San Marino 7:0 i 4:0, co mimo słabości rywala musi budzić szacunek. Jednak na tym atuty Luksemburczyków się kończą. Pojedynek z wielokrotnym mistrzem Austrii to już zupełnie inna bajka, w której różnica poziomów między gospodarzami a gośćmi powinna być jeszcze bardziej widoczna niż to było między Dudelange a Tre Penne. Wyniki natomiast mogą być podobne, jednak tym razem na niekorzyść ekipy z Luksemburga, która z profesora (w meczach z Tre Penne) stanie się uczniem zbierającym cięgi, bo w porównaniu z Salzburgiem tak to właśnie powinno wyglądać. Dodatkową zachętą do typowania wysokiego overu w tym spotkaniu była dla mnie znakomita postawa mistrza Austrii w meczach sparingowych, których wyniki każą sądzić, że drużyna jest perfekcyjnie przygotowana do startu w europejskich pucharach. Otóż na przestrzeni minionych 2 tygodni Salzburg rozegrał aż 5 spotkań sparingowych notując przy tym komplet (!) zwycięstw. A trzeba przyznać, że rywali miał nie byle jakich. Austriacy rozprawili się kolejno z: Steauą Bukareszt (3:2), Terekiem Grozny (1:0), Anderlechtem (2:0), Viktorią Pilzno (4:1), oraz w Superpucharze Austrii z Wienerem (2:0). Po samych sparingach widać, że forma Austriaków jest na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie zwycięstwa z tak solidnymi ekipami jak Steaua, Anderlecht czy Viktoria muszą budzić uznanie. Jak teraz ma się do tego ekipa z Luksemburga? Z całym szacunkiem dla Dudelange, ale wobec tak dysponowanego Salzburga nie widzę cienia szans na jakikolwiek korzystny wynik dla gospodarzy. Jeśli tylko mistrzowie Austrii podejdą do tego spotkania zupełnie poważnie, z nastawieniem by już w pierwszym starciu rozstrzygnąć kwestie awansu, to powinniśmy być świadkami ostrej strzelaniny i wtedy linia 3,5 bramek może paść nawet w pierwszej połowie. Z doświadczenia wiem, że sparingi bywają złudne i nie ma się co nimi na poważnie sugerować, jednak w przypadku Salzburga zrobię wyjątek bo 5 zwycięstw z solidnymi ekipami europejskiego formatu nie mogło wziąć się znikąd. Na tym tle Dudelange wypada gorzej niż kopciuszek, więc nie sądzę by potrafili stawić Austriakom jakikolwiek opór. Tym bardziej dziwią mnie tak wysokie kursy na opcje overowe w tym spotkaniu. Nie wiem na jakiej podstawie buki pokładają tak wysoką wiarę w defensywę mistrzów Luksemburga, ale nie mam zamiaru tego roztrząsać. Zważywszy na kurs, warto moim zdaniem zaryzykować bo szanse powodzenia są wbrew pozorom dosyć duże.

⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB data: 17.07.2012 1:05
Spotkanie: LA Angels (E Santana) @ DET Tigers (R Porcello)
Typ: powyżej 14,5 Runs w meczu
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Ofensywa Los Angeles Angels jest w bardzo dobrej formie, co pokazali w serii z New York Yankees. Angels w trzech meczach z Yankees zdobyli w sumie 18 Runs, co daje średnią 6 Runs na mecz, a przecież New York Yankees to jedna z najlepszych drużyn w lidze i jeden z dwóch głównych faworytów do zwycięstwa w całej lidze. Gorzej sprawa wygląda z defensywą, gdyż Angels stracili w tych trzech meczach 19 Runs, co daje średnią ponad 6 straconych Runs na mecz. Na domiar złego starter Los Angeles- Ervin Santana spisuje się w tym sezonie słabiutko, gdyż jego ERA to 5,75. Na dodatek ofensywa Detroit jest w bardzo dobrej dyspozycji, gdyż w trzech meczach z Baltimore zdobyli 17 Runs, co daje średnią prawie 6 Runs na mecz, a wcześniej w trzech meczach z Kansas City zdobyli ich aż 19, co daje średnią ponad 6 Runs na mecz. Można powiedzieć, że będzie to mecz aktualnie dwóch bardzo dobrych ofensyw, a dodając do tego kiepskich starterów(bo starter Detroit- Rick Porcello też nie ma dobrych statystyk, bo jego ERA to 4,47) można się spodziewać wysokiego wyniku.

⛔100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina : Baseball - MLB
Spotkanie: Detroit Tigers (-1,5) - Los Angeles Angels
Typ: Detroit Tigers
Kurs: 2,65
Bukmacher: Pinnacle
Godzina rozpoczęcia:01:05
Analiza:

Już za niecałe pół godziny, a dokładnie pięć minut po pierwszej czasu polskiego na Comerica Park dojdzie do spotkania pomiędzy Detroit Tigers, a Los Angeles Angels. Będzie to pierwsze spotkanie czteromeczowej serii pomiędzy tymi zespołami. Tygrysy z Detroit grające w American League Central zajmują w swojej dywizji drugie miejsce z bilansem 46-43. Goście z Anaheim występują w American League West, w której są sklasyfikowani na drugiej pozycji z bilansem 49-40. Dzisiejsi gospodarze swój ostatni mecz wygrali na trudnym terenie w Baltimore 4-0, natomiast Anioły pokonały New York Yankees 10-8. W Detroit widać wyraźną zwyżkę formy, gdyż na ostatnie dziesięć spotkań wygrali aż siedem. Jeśli chodzi o gościu to &quot;szału nie ma&quot;. Ich bilans z ostatnich dziesięciu meczy to 5-5. Dla ekipy gospodarzy jako pierwszy narzucać będzie Rick Porcello. Niezły miotacz, który może się pochwalić bilansem 6-5 i ERA na poziomie 4,47. Po przeciwnej stronie stanie Ervin Santana. Ten doświadczony miotacz w tym sezonie nie może złapać odpowiedniej formy i legitymuje się bilansem 4-9 i ERA na poziomie 5,75. Uważam, że dzisiaj Tygrysy dobrze wejdą w tę serię pokonując wysoko Los Angeles Angels. Zakład proponuje z handicapem, gdyż uważam, że w dyscyplinie jaką jest baseball często warto grać ten typ zakładu.

✅165
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis – Challenger Penza
Spotkanie: Aleksandr Nedovesov – Ilya Marchenko
Typ: 1
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek tenisowy w ramach turnieju Challenger Penza rozgrywanego na twardej nawierzchni w którym to zmierzą się dwaj Rosjanie kolejno Aleksandr Nedovesov z Ilya Marchenko. Obydwaj panowie w ostatnim czasie wygrali turnieje ITF Futures i tak Nedovesov na ziemnej nawierzchni pokonał w finale innego Rosjanina Stanislava Vovka 2:1 natomiast Marachenko pokonał na twardej nawierzchni Egora Gerasimova 2:0. Obydwaj w/w zawodnicy w ostatnim czasie prezentują podobny poziom oraz znajdują się bardzo blisko siebie w rankingu ATP (Nedovesov 436 miejsce, Marachenko 440) dlatego też troszkę nie rozumiem wystawionych kursów pobierając osobiście wygraną Nodovesova po bardzo dobrym kursie 3.35 który znaleźć możemy w Unibet.

⛔100
 
stanley-63 827,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Singapur S-League
Spotkanie - Woodlands W. : Tampines
Typ - zwycięzca w min. 1-15 ? Tampines
Kurs - 3.50
Buk - Sportingbet
Analiza :

Na dzisiaj wybieram jedną z bardziej overowych lig jaką jest S-League w Singapurze . Naprzeciw siebie staną drużyny Woodlands W. i Tampines , osobiscie liczę na gosci gdyż przy dzisiejszym zwycięstwie wskoczą na fotel lidera S-League . Gospodarze w tym sezonie zawodzą na całej linii i zajmują przedostatnią pozycję w tabeli ich dorobek jak do tej pory po rozegranych 15 kolejkach to 2-3-10 w bramkach 11:27 , na swoim terenie w 6 rozegranych spotkaniach zgromadzili zaledwie 4 pkt. ( 1-1-4 i 7:10 ) na ostatnie 10 meczy zaledwie 3 remisy i aż 7 porażek , no i choćby nie wiem jak na to patrzeć raczej dzis nic nie wskurają z aktualnym mistrzem kraju . Goscie natomiast są na fali wznoszącej i w 4 ostatnich swoich spotkaniach odniesli komplet zwycięstw wsród tych wygranych spotkań były też cenne wygrane min. z Brunei DPMM ktore w tym sezonie mierzy wysoko i jest przed Tampinesem w tabeli bo na 2 pozycji . Gdy porównamy obie 11 w H2H to tu również piłkarze Tampines górują bo w 41 dotychczas rozegranych spotkaniach bilans jest następujący 12-10-19 w bramkach 51:87 teraz jeszcze dopiszę jak to bywało w meczach na stadionie Woodlands W i tak 23 mecze 8-4-11 i 30:41 w bramkach . W tym sezonie mistrz podejmował u siebie Woodlands W i wygrał 4:0 , w ubiegłym sezonie na 3 pojedynki 3 wygrane Tampinesu a wyniki to 1:3 , 5:0 i 0:4 mówią same za siebie , w tym pierwszym pojedynku między nimi o którym wspomniałem wczesniej Tampines już w 1 min. rozpoczął strzelanie goli i myslę że i dzisiaj padnie pierwszy gol dla gosci w pierwszych 15 min spotkania , jak to będzie zobaczymy . Pozdrawiam !

✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
FC Viljandi - JK Tammeka Tartu

Typ: FC Viljandi
Kurs: 1,70

bet-at-home

Tym razem, chyba po raz pierwszy, zdecydowałem się na mecz ligi Estońskiej. Dzisiaj kwadrans przed osiemnastą FC Viljandi zagra na swoim obiekcie Viljandi linnastaadion z JK Tammeka Tartu. Są to obecnie najniżej stojące ekipy w ligowej tabeli. Ja zdecydowałem się postawić dzisiaj na gospodarzy. Wygrywając te spotkanie odskoczą na pięć punktów od dzisiejszego rywala co pozwoli właczyć się jeszcze w walke o uniknięcie spadku a nawet zapobiec barażom o utrzymanie. Viljandi na swoim obiekcie udało się wygrać raz z także walczącym o utrzymanie FC Kuressaare i to aż trzy do jednego, mimo że prowadzenie zdobyli goście. Jeśli chodzi o zespół Tammeka to na wyjexdzie wygrali oni tylko raz. Strzelili zaledwie jedną bramkę tracąc ich aż szesnaście w ośmiu spotkaniach ligowych. Te jedyne zwycięstwo miało miejsce zaraz na poczatku sezonu gdy to pokonali FC Kuressaare. Ostatnie ich cztery spotkania zakończyły się porażkami. Jak więc widać nic niewskazuje na to aby mogli cokolwiek ugrać na wyjeździe. Gospodarzom napewno też doda skrzydeł ostatnie pucharowe zwycięstwo z Jogeva SK Noorus aż sześć do jednego. Ostatni ligowy pojedynek też zakończył się sukcesem w postaci ugranego punktu na wyjeździe z czwartym w tabeli Sillamae Kalev. Więc warto stawiać na gospodarzy.

✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna El. do LM
Spotkanie - Dudelange - Salzburg
Typ - zwycięzca w min. 1-15 / Salzburg
Kurs - 3.75
Buk - Sportingbet
Analiza ;

Analiza na ten mecz padła tutaj już wczesniej jednak bardzo zainteresował mnie kurs na to że goscie będą już prowadzic w min 1-15 dlatego wybieram tą opcję . Spotkanie Dawida z Goliatem można tak porównać obie drużyny i pomimo zwycięstwa w dwu-meczu Dudelange z Tre Penne i to dosyć wyrażnego bo najpierw u siebie 7:0 i w rewanżu 4:0 to dzisiaj z Salzburgiem nie można im dać żadnych szans a wynik no cóż może być podobny jak wyżej wymieniony tylko w drugą stronę . Luksemburski klub za wiele tych sukcesów nie odniósł jednak w sezonie 2004/5 grając w eliminacjach LM jako pierwszy w historii klub z Luksemburga awansował do drugiej rundy, pokonując wtedy bosniacki zespół Zrinjski Mostar . W sezonie 2011/12 ponownie udało im się przebrnąć pierwszą rundę kwalifikacji do LM , tym razem pokonali 4-0 w dwumeczu FC Santa Coloma no i w tym sezonie także druga runda ? Natomiast drużyna Austriacka Red Bull Salzburg to już dużo wyższa przeszkoda - Salzburg w zakończonym sezonie 2011/12 z przewagą 6 pkt. nad Rapidem zdobył mistrzostwo Austrii w meczach wyjazdowych drużyna uzyskała najlepszy wynik w lidze i tak na 18 spotkań poza domem ich bilans to 11-6-1 i bramki !! 32:7 . Austriacy w meczach towarzyskich także dobrze sobie radzili o czy już wspomniał tutaj jeden z uczestników i tak Salzburg rozegrał 4 spotkańia sparingowe ze Steauą Bukareszt 3:2 , ze Terekiem Grozny 1:0 z Anderlechtem 2:0 i z Viktorią Pilzno 4:1 może nam podpowiedzieć że forma drużyny jest dobra przed tym spotkaniem , dlatego uważam że Austriacy dosyć szybko zdobędą swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu . Pozdrawiam !

⛔100
 
klaus 16

klaus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / godz. 20:15 - Islandia Dyw. 1
Spotkanie: KA Akureyrar - BÍ/Bolungarvík
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,62
bet365

Analiza:
Na dzisiaj mam meczyk z Islandi , jak każdy się orientuje jest to dość bramkostrzelna liga
Obie drużyny mają po 11 pkt. ze sobą grali 2 razy i 2 razy Over ( mało by mieć dokładne rozeznanie) , ale przemawia do mnie ta nazwa &quot;Islandia&quot; ???? - &quot;po 11 pkt.&quot; ( więc mam nadzieję tu na walkę) i fakt , że gospodaże jak dotąd w tym sezonie maja 70% meczy na Over a goście 60%
Gospodarz u siebie zdobywa średnio 2 gole - traci 1,17
Goście na wyjeździe średnio zdobywają 0,5 gola ( nieciekawie) ale tracą 1,75
Ogólnie we wszystkich meczach w tym sezonie wygląda to następująco :
Gospodarz strzela 1,60 a traci 1,80 goli na mecz
Goście strzelają 1,20 a tracą również 1,80 gola na mecz




✅62
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Credit Agricole Suisse Open - Gstaad
Spotkanie:Julien Benneteau - Grigor Dimitrov
Typ: 1
Kurs:2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Wiem, że Grigor Dimitrov ma za sobą bardzo udany występ w Bastad gdzie przy odrobinie wyrachowania mógłby nawet pokusić się o trzeciego seta w starciu z Davidem Ferrerem i wtedy kto wie czy Bułgar nie awansowałby do finału turnieju. Dziś natomiast zaczyna swoją przygodę w Gstaad, gdzie jednak już w pierwszej rundzie trafia na bardzo niewygodnego przeciwnika jak jest niewątpliwie Julien Benneteau.
Francuz mimo, że w minionym tygodniu nigdzie nie grał to jestem pewny, że jest w bardzo dobrej dyspozycji. Dlaczego? Jego gra na Wimbledonie a w szczególności mecz III rundy z późniejszym zwycięzcą turnieju Rogerem Federerem w którym grał naprawdę jak równy z równym przez cztery sety (ostatecznie przegrał 2-3) i był bardzo blisko sprawienia olbrzymiej niespodzianki (prowadził w setach 2-0).
Benneteau na pewno będzie miał dzisiaj jako atut swój serwis z których przez dłuższy okres nie mógł sobie poradzić nawet Szwajcar Roger Federer. Owszem Bułgar również imponował swoim serwisem w meczu przeciwko Fererowi jak i w całym turnieju w Bastad jednak w kluczowych momentach chyba nie wytrzymywał nerwowo i za bardzo chciał skończyć akcję jednym uderzeniem. Co oczywiście kończyło się niewymuszonym błędem i stratą punktu.
Julien Benneteau co prawda nie ma zbyt imponującej statystyki jeśli chodzi o grę na kortach ziemnych (53.24 % zwycięstw na tej nawierzchni) a w tym sezonie grał raptem w dwóch turniejach na &quot;mączce&quot; w Monte-Carlo i Roland Garros (gdzie jednak również pokazał się z bardzo dobrej strony) to jednak uważam, że jeżeli dzisiaj zagra tak dobre zawody do jakich przyzwyczaił nas podczas tegorocznego Wimbledonu to dla mnie nie będzie w tym meczu innej możliwości niż zwycięstwo Francuza.

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Singapur S-League
Spotkanie - Balestier Khalsa : Hougang
Typ - over 4.5 gola w meczu
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :

No w lidze Singapurskiej dzis dwa spotkania ja wybieram mecz pomiędzy Balestier Khalsa a Hougang , obie drużyny w ostatnich spotkaniach nie potrafią jakos zdobywać gole i tak gospodarze w 5 ostatnich spotkaniach zdołali ich zdobyć zaledwie 3 tracąc 8 a goscie no troszeczkę lepiej bo 5 zdobytych ale za to 11 straconych . Ja osobiscie liczę że w tym spotkaniu zobaczymy dużo goli bo : gospodarze na swoim terenie grają nie żle i większosc swoich punktów które mają na koncie zdobyli własnie na swoim terenie i tak w sumie mają 24 pkt ( 16 u siebie ) zajmują 7 miejsce w tabeli jednak przy ewentualnym dzisiaj zwycięstwie zrównają się punktami z 4 w tabeli Home czyli jest o cos grać . Goscie natomiast zajmują 8 pozycję jednak strata do sąsiada w tabeli jest 7 punktowa tak więc oni jedynie mogą zmniejszyć stratę nie awansując w tabeli wyżej .Gospodarze po dwóch ostatnich porażkach w lidze ale miały one miejsce na wyjazdach gdzie im nie idzie za dobrze powracają do domu , natomiast goscie o wiele lepiej spisują się w tym sezonie w meczach wyjazdowych gdzie jak dotąd zdołali ugrać 13 pkt . przy tylko 4 w domu ( jest róznica )a dwa ostatnie pojedynki to własnie mecze wyjazdowe i komplet 6 pkt. Dlatego uważam że to spotkanie może dostarczyć nam dużo emocjii i oczywiscie goli . W H2H między nimi również ciekawie , na 45 spotkań 18-16-11 i 85:67 dla Balestier Khalsa , również u siebie bilans 6-9-5 i 42:35 dla gospodarzy ale popatrzy na to , na 20 pojedynków na terenie Balestier Khalsa padło 77 bramek a w ostatnim czasie bywały takie wyniki jak 4:2 , 2:2 czy 3:1 dlatego pokuszę się na over 4.5 . Pozdrawiam !

⛔100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Middelkoop - Rochus
Typ: Middelkoop
Kurs: 3,25
Buk: Bet365

Analiza:
W dniu dzisiejszym w Bercuit na przeciw siebie staną tenisiści z Holandii oraz Belgii, odpowiednio Middelkoop i Rochus. Faworytem i to dość zdecydowanym jest Rochus, jednak ja spodziewam się tutaj niespodzianki. Middelkoop ostatnio radzi sobie bardzo dobrze, gra w challengerach na ziemi i odnosi tam zwycięstwa. Wygrał turniej w Middelburgu czy zagrał w finale w Scheveningen. Na 10 ostatnich pojedynków przegrał tylko jeden.
Z kolei Rochus jest w kiepskiej formie, na ostatnie 10 spotkań wygrał tylko 2 w tym jeden raz po kreczu. Ostatnie mecze na nawierzchni ziemnej to pasmo porażek, więc nie spodziewam się, aby właśnie dziś miało się to zmienić.
Middelkoop bardzo dobrze radzi sobie na ziemi, w dodatku widać, że challengery to turnieje dla niego, osiąga w nich dobre wyniki.
Mimo faworyzowania Rochusa ja skuszę się na zagranie na Holendra, bo kurs zachęca, a szansa jest dość spora.
Pozdrawiam.

✅225
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - FINLANDIA: Kakkonen East
Spotkanie: Kiffen - Gnistan
Typ: DNB Kiffen
Kurs: 7.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Oba zespoły na przeciwnych biegunach w tabeli, dlatego typ może wydawać się trochę dziwny ale ja zaryzykuje. Gospodarze pojedynku drużyna Kiffen zajmuje obecnie ostatnie miejsce, bilans meczy u siebie następujący 0-3-3 w bramkach 7:13 jeszcze do tej pory na własnym obiekcie nie wygrali w końcu to pierwsze zwycięstwo musi przyjść tym bardziej ze dzisiejsze zdobycie 3 punktów pozwoli im opuścić ostatnie miejsce i wskoczyć na pozycje numer 10 jest o co walczyć . A ze na własnym stadionie potrafi grać bardzo dobrze udowodnił to w zeszłym sezonie gdzie byli jedna z najlepszych ekip grającą na własnym terenie odnosząc 8 zwycięstwa na 13 spotkań. I jeszcze jedna ważna rzecz te 3 remisy z tego sezonu były osiągane z zespołami z czołówki tabeli czyli z mocnymi potrafią grać tym lepiej dla typy.
Goście natomiast są najlepszą ekipa w lidze oraz na wyjazdach jak dla mnie seria pięciu zwycięstw na wyjazdach z rzędu to zbyt długa seria. W ubiegłym sezonie doznali oni 4 porażek na wyjeździe a właśnie jedną z nich była wysoka przegrana 1-3 z dzisiejszym rywalem. Liczę że gospodarze wreszcie się przełamią na własnym boisku a ze grać potrafią u siebie już wspomniałem. Rywal bardzo trudny nie ma co ukrywać ale gospodarzy stać na zdobycie wreszcie 3 punktów czuje tutaj przełamanie gospodarzy dla bezpieczeństwa remisu warto postawić opcje DNB po świetnym kursie .

0
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Spotkanie: Helsinki - Reykjavik
Typ: under 2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza: W pierwszej rundzie el. do LM zmierza sie ze soba dwie ekipy - HJK oraz Reykjavik. Wg bukmacherow faworytem jest druzyna z Helsinek, ale ich ostatnie wyniki nie potwierdzaja powyzszych przemyslen. Za to druzyna gosci prezentuje sie bardzo dobrze, na 5 spotkan udalo im sie wygrac az 4. Reykjavik to zespol przede wszystkim defensywnym, nie otwieraja sie za szybko i tym samym czekaja na ruch przeciwnika. Nie uwazam, zeby obie druzyny rozpoczely spotkanie od wielkiego natarcie, raczej bedzie to mecz pozbawiony wielu goli.

⛔100
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecz EL. do LM.
Spotkanie: FC Flora Tallinn - FC Basel
Typ: under 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiejszy mecz eliminacyjny do Ligi Mistrzów między miejscową Florą, a gośćmi FC Basel. Sądzę, że będzie to nie przyjemny wyjazd dla Szwajcarów, ponieważ Estończycy nie położą się na boisku. Ogólnie FC Basel grał sparingi z drużynami, które porównywał bym do poziomu Flory, a są to ekipy Unterhaching oraz Aarau, czyli średniaki z Niemiec i Szwajcarii i w tych meczach nie strzelali dużo bramek. W ostatnim spotkaniu ligowym pokonali tylko 0-1 drużynę Servette, która do aż tak mocnych nie należy. Oczywiście będzie to mecz zupełnie inny niż te sparingowe ale uważam, że zaliczka dwóch bramek w zupełności wystarczy Szwajcarom, dlatego myślę, że będzie poniżej 2.5 bramek w meczu, Flora nie strzeli, będzie próbować ale ekipa FC Basel zbyt doświadczona. Myślę, że ekipa z Estonii nie jest na jakimś najwyższym poziomie, potrafi grać dobre mecze i nie tracić bramek u siebie w lidze ale sądzę, że nie wystarczy to dzisiaj dlatego liczę na spokojną wygraną FC Basel i nie w dużej ilości bramek. Uważam również, że drużyna FC Basel spokojnie się dopiero rozkręca, ponieważ nie dawno zakończyli treningi przygotowawcze, są po pierwszym meczu ligowym i ten worek z bramkami do czego nas przyzwyczajali w lidzę nie powinien się jeszcze otworzyć.

✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Piłka nożna, II runda el. Ligi Mistrzów
Flora Tallin - FC Basel
Typ: FC Basel wygra do zera
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365

Wreszcie zaczyna się coś dziać od zakończenia Euro. Ruszyły niektóre ligi, ruszyły również eliminacje do LM i LE. Na tablicę wziąłem spotkanie w Tallinie, gdzie miejscowa Flora zmierzy się z FC Basel. Tu nie ma co się oszukiwać, bowiem faworyt tego dwumeczu jest tylko jeden. Szwajcarzy regularnie (!) grają w fazie grupowej Ligi Misiów, a w minionej edycji udało im się wyrzucić za burtę wielki Manchester United i tym samym dojść do 1/16. Takie spotkania procentują, bo w w rodzimej lidze nie mają sobie równych (trzy mistrzowskie tytuły z rzędu). Budżet, podobnie jak umiejętności piłkarzy, również rośnie. Dla Basel dzisiejsze spotkanie nie będzie pierwszym o stawkę w tym sezonie. W piątek zainaugurowali krajowe rozgrywki, wygrywając na wyjeździe z Servette 1:0. Nie ma większego sensu porównywać składów obu drużyn (mam na myśli Basel i Florę). Po jednej stronie - przyznajmy szczerze - amatorzy, po drugiej doświadczeni wyjadacze (reprezentanci tacy jak: Frei, Degen, czy Streller). Pierwszy mecz co prawda na wyjeździe, ale wydaje mi się, że podopieczni Heiko Vogela, już dzisiaj zapewnią sobie spokojny awans do kolejnej rundy. Jeśli miałbym porównać w jakiś sposób tę potyczkę, to powiedziałbym, że będzie to stracie a&#39;la Ruch Chorzów - Austria Wiedeń sprzed kilku lat. Sami chyba wiecie, jak to się skończyło u nas, w Chorzowie. Stawiam na Basel, że wygra i nie straci gola, bowiem mają znacznie większe możliwości w ofensywie i mocniejszą defensywę.

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie : Żilina - Shmona
Typ : Żilina
Kurs : 2.05
Bukmacher : Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 19:30 w Kwalifikacyjnych rozgrywkach zmierzą się
Żilina v Shmona. Żilina jest klubem który od kilku dobrych lat pokazuje swoją wyższość
w lidze słowackiej. W tym sezonie trochę się wzmocniła. Zawodnicy Shmona w ostatnim sezonie mieli problemy finansowe , które groziły nawet upadkiem klubu. Shmona nie jest o jakiś wielki klub Izraaela.Dla mnie faworyt jest tylko jeden. MSK ŻILINA. W sezonie 2010/2011 zawodnicy MSK dostali równieższanse do gry w Lidze Mistrzów. Zdobywali 4 razy Superpuchar Słowacji a także pięciokrotnie sięgalipo tytuł Mistrza Słowacji. Są więc o wiele doświadczoną drużyną niż Shmona, którzy nie mają tak bogatej historii jak MSK.Klub został założony w 2000 roku. W sezonie 2011/12 zdobyli mistrzostwo. Myślę że w tym meczu powinno wygrać doświadczenie ,a Happoel Ironi Kiryat Szmona może niech spróbuje szansy w następnym sezonie ? ???? powodzenia wszystkim. pozdrawiam michalb20 ????

✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis ATP Atlanta
Soeda G. (Jpn)-Malisse X. (Bel)
2
1,58
Pinnacle Sports
Analiza
Dla Buków faworytem jest Belg i w zupełności się z nimi zgadzam. Japończyk może jest wyżej w rankingu ale jest w zdecydowanie gorszej formie . Belg miał dwa tygodnie przerwy więc sądzę że będzie wypoczęty. Warto zauważyć rywali w ich ostatnich meczach oraz rezultaty to wiele nam mówi :

09.07.12 NEW Rochus O. (Bel) Soeda G. (Jpn) 2 : 1
28.06.12 WIM Soeda G. (Jpn) Del Potro J.M. (Arg) 1 : 3
26.06.12 WIM Soeda G. (Jpn) Kunitsyn I. (Rus) 3 : 0
19.06.12 EAS Kohlschreiber P. (Ger) Soeda G. (Jpn) 2 : 0
13.06.12 LON Soeda G. (Jpn) Dodig I. (Cro) 0 : 2

02.07.12 WIM Federer R. (Sui) Malisse X. (Bel) 3 : 1
29.06.12 WIM Verdasco F. (Esp) Malisse X. (Bel) 2 : 3
28.06.12 WIM Malisse X. (Bel) Simon G. (Fra) 3 : 0
25.06.12 WIM Malisse X. (Bel) Matosevic M. (Aus) 3 : 0
22.06.12 SHE Petzschner P. (Ger) Malisse X. (Bel) 2 : 0

To widać po wynikach. Belg wraca do gry po Wimbledonie więc ważne jest by ten mecz wygrać i kontynuować dobrą dyspozycje . POLECAM !!!

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom