>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.06.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Polska, 1. Liga
Godzina: 14:30

Spotkanie: Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk
Typ: Daugavpils(-10.5)
Kurs: 2.2
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Kilka minut temu dostałem informacje od kolegi który jest wielkim fanem żużla, że kolejny raz Gdańsk nie pojedzie w optymalnym składzie. Podczas meczu w Daugavpils nie wystąpi Patrick Hougaard, którego zastąpi Marcin Turowski. Gdańszczanie jadą trzema juniorami więc takie rozstawienie będzie miało dość znaczący wpływ na wynik tego spotkania. Kilka bukmacherów już wycofało z oferty możliwość grania tego zakładu więc kto jeszcze ma okazję niech próbuje. Powodzonka ;)
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kostaryka-Serbia
Typ: Rzut karny w meczu - TAK
Kurs:
3
Bukmacher: fortuna

Witam! Kolejny dzień i kolejny raz próbuję swojego szczęścia w meczu grupowym Mistrzostw Świata. Na przeciw siebie wyjdzie dzisiaj Kostaryka oraz Serbia. Obie drużyny jeśli myślą o wyjściu z grupy muszą ten mecz po prostu wygrać. Faworytem jest Serbia, która przeszła eliminacje jak burza i dysponuj naprawdę świetną kadrą - Matić, Mlinković-Savić, Mitrović, Prijović, Ivanović, Kolarov, Tadić, Ljalić, Milivojević, Grujić ... i moża tak wymieniać. Naprawdę bardzo mocna ekipa. Jeśli chodzi o Kostarykę to obecna drużyna niczym nie przypomina tej, która 4 lata temu wyszła z grupy śmierci (Włochy,Anglia, Urugwaj i Kostaryka) i prawie otarła się o półfinał MŚ. Obecnie w dobrej formie jest tylko as Realu Madryt - Keylor Navas. Tacy zawodnicy jak Ruiz czy Campbell w tym sezonie nie grali dużo i na mundial nie przyjeżdżają w dobrej dyspozycji. Mimo wszystko uważam, że Serbowie będą musieli się napracować, żeby złamać ich defensywę. Ja w tym meczu nie skłanialbym się w 100 % w stronę Serbii. Kostaryk już wiele razy udowadniała, że potrafią zaskakiwać. Ale przejdźmy do rzeczy... Te MŚ jak na razie śmiało można nazwać &quot;Mistrzostwami karnych&quot;. Wczoraj w każdym z 4 meczów sędzia wskazał na 11metr, w piątek w meczu Hiszpanii z Portugalią również. Moim zdaniem w tym meczu również arbiter podyktuje rzut karny. Drużyny z Bałkanów słyną z agresywnej gry.. poza tym obie ekipy będą chciały wygrać to spotkanie i zdobyć pełną pulę punktów jeśli myślą o wyjściu z grupy. Moim zdaniem 11nastka w tym meczu jest bardzo realna.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kostaryka - Serbia
Typ: Kostaryka
Kurs: 4.60
Bukmacher: fortuna
Analiza: Uważam, że będziemy świadkami niespodzianki w dniu dzisiejszym na tych mistrzostwach. Kostaryka to dobrze zorganizowanadrużyna i bez wątpienia będą chcieli sprawić niespodziankę po prostu pokonując Serbów. To ekipa, która mocno motywuje się na takie imprezy, co pokazał poprzedni Mundial. Mają szybkich piłkarzy, do tego dochodzi ogromna motywacja i chęć rywalizacji. Kostaryka jest solidną drużyną i nie zdziwi mnie ich zwycięstwo w tym spotkaniu. Ponadto dochodzi aspekt, iż nikt nie chce przegrać pierwszego meczu na Mundialu, każdy jest skupiony w stu procentach. Myślę, że jest tutaj spora szansa na zwycięstwo Kostarykańczyków i możemy spodziewać się dobrego widowiska. Dla mniej odważnych można zagrać czysty remis, bądź remis lub zwycięstwo Kostaryki. Mogą namieszać na tych Mistrzostwach. Powodzenia!
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ:
Niemcy i over 3,5
Kurs:
3,4
Bukmacher: etoto
Analiza:

Czym dłużej mundial trwa tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że lepiej przeczekać pierwszą kolejkę fazy grupowej. Jednak na potrzeby konkursu znalazłem ciekawy typ. Niemcy to biegający miliard Euro po boisku. Do tego dochodzi perfekcyjna taktyka i przygotowanie fizyczne. Nie lubię gry naszych sąsiadów bo jest wyrachowana i właśnie perfekcyjna. W bukmacherce nie ma jednak miejsca na sentymenty. Według mnie Niemcy zaczną dzisiaj z wysokiego C i zapakują kilka bramek do siatki rywala. Grać na Niemców to jak dostać parkę asów w pokerze. Według mnie jest już po meczu i Niemcy mogą sobie dopisać 3 pkt. Pozdrawiam!
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Nottinggham
Godzina: 13:30
Spotkanie: Evans - De Minaur
Typ: Evans
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Evans gracz ,który aktualnie zajmuję 530 pozycje w rankingu ATP,natomiast jego przeciwnik Minaur zajmuję aktualnie 96 pozycje w rankingu. Różnica jest dosyć wielka ,ale jeśli chodzi o umiejętności to bardziej przemawia do mnie zawodnik ,który według mnie lepiej prezentuje się na nawierzchni trawiastej. Evans w tym roku pokonał już Granollersa-Puyola,Schnura,Stachowskiego,Koepfera,Melzera,Moraing,Fabbiano. Widać ,że chce wrócić do swojej optymalnej formy. Kurs nadal rośnie na Evansa co jest dla mnie nieporozumieniem. Dwa lata temu Evans zaprezentował się na Wimbledonie i pokonał Struffa oraz Dołhopołowa dwóch znakomitych tenisistów. Jeśli chodzi o Minaura to ostatnimi czasy spisuję się na nawierzchni trawiastej całkiem dobrze. Obaj zawodnicy zostali dość nie dawno pokonani przez Chardiego. Minaur na osiem spotkań przegrał zaledwie jedno. Mimo to idę po takim kursie w stronę Evansa. Daniel według mnie ma lepsze umiejętności i doświadczenie w grze na kortach trawiastych. Ja dzisiaj idę w stronę Evansa i myślę ,że dzisiaj wygra finał i przybliży się do czołowych zawodników w rankingu.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Baskonia - Real Madryt
Typ: Powyżej 172,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna

Na dzień dzisiejszy zdecydowałem się na spotkanie z koszykówki w lidze hiszpańskiej, pomiędzy gospodarzami dzisiejszego widowiska Baskonią, a tegorocznym zwycięzca Euroligi Realem Madryt, który na pewno będzie chciał również we własnej lidze zdobyć tytuł najlepszej drużyny. Jesteśmy w zasadniczej fazie, a więc play offów. Obecny stan serii to 1:1 i nic nie jest jeszcze przesądzone, kto zdobędzie tytuł mistrza Hiszpanii. Baskonia cały sezon grała bardzo dobrze, jest to zespół, który jest w stanie dorównać Królewskim i uwieńczyć cały trud mistrzostwem kraju. Spotkania pomiędzy tymi zespołami są zawsze mocno wyrównane, a przy tym obfite w ilości zdobytych punktów. Cieżko wskazać tutaj faworyta do wygrania meczu, gdyż jedni jak i drudzy posiadają świetnych zawodników na papierze i każdy ma szanse na wygranie. Moja propozycja skierowana jest w stronę overu punktowego, ponieważ jedni jak i drudzy lubią grać ofensywny basket, a przy tym skuteczny co wpływa na końcowy rezultat. Zwykle bez problemu rzucają powyżej osiemdziesięciu punktów swoim przeciwnikom ligowym, a w meczach bezpośrednich grają jeszcze mocniej i intensywniej. Spotkanie nie jest o pietruszkę i każdy z zawodników zdaje sobie z tego sprawę, dlatego Baskonia za wszelką cenę będzie chciała dzisiaj wygrać i przedłużyć swoje marzenia o mistrzostwie kraju. Jeśli dzisiaj ulegną to na parkiecie w Madrycie będzie bardzo cieżko wygrać, chodź ta sztuka udała się im w pierwszym finałowym spotkaniu, gdzie pokonali Królewskich 90:94. Jedni jak i drudzy w swoich szeregach posiadają dużo indywidualności, które są w stanie wziąć ciężar gry na siebie w kluczowych momentach i podkręcić tempo. Linia +172,5 może wydawać się być wygórowana, jednak przy tak ofensywnie grających drużynach może zostać pokryta z nawiązką. Ostatnie trzy mecze bezpośrednie z dwóch miesięcy również były mocno overowe 101:89; 90:94 oraz 98:91 jak widać linia którą dzisiaj proponuję pokrywała się z dużym zapasem.
⛔100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kostaryka - Serbia
Typ: 1.5-0 w rogach wygrana Serbii
Kurs:
1.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dzień Dobry, niestety wczoraj mimo trafionego typu -100 z uwagi na powtórzony typ, trudno. Dzisiaj gram zakład,że Serbia będzie miała 2 rzuty rożne więcej od przeciwnika. Czemu tak? Nasuwa mi się ostatni mecz Kostaryki z Belgią. Belgia operowała piłką na 30 m od bramki zawodników z Ameryki Południowej. Ten mecz może wyglądać podobnie. To Serbia będzie w posiadaniu piłki a Kostaryka będzie kontrowała. Nie oczekuję dominacji takiej jaką zaprezentowała Belgia lecz liczę na solidny mecz ze strony Serbów i pokazanie,że są lepiej przygotowani w aspekcie taktycznym. Mecz z Belgią zakończył się 9:1 w rożnych, wcześniej grali z Anglią i było to samo. Serbia zdobywa dużo rożnych i przy grze obronnej Kostaryki liczę dziś na nich w tym aspekcie. Powodzenia.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Mundial
Godzina: 14:00
Spotkanie: Kostaryka - Serbia
Typ: Obie strzelą/tak i wygra Serbia
Kurs: 5
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Za ponad pół godziny na boisko wybiegną piłkarze Kostaryki i Serbii.

4 lata temu w Brazylii skazywana na pożarcie w grupie śmierci/Włochy,Urugwaj,Anglia/ Kostaryka wyszła z grupy i dotarła do Ćwierćfinału przegrywając z Holandią,ale dopiero po rzutach karnych.
W ostatnich meczach słabo 6 porażek na 8 meczy./to tylko sparingi./Ostatni mecz przegrali z Belgią 4-1,ale bramkę strzelili.
Serbia na topie,wysoka forma i solidny skład.W ostatnich 12 meczach tylko raz nie strzelili gola.
Ostatni sparing ,wysoka wygrana 5-1 z Boliwią./strata gola/.
Wyśmienity kurs jak na prawdopodobieństwo zdarzenia.
Inne możliwości na ten mecz
Opcja gol/gol 2,45.
Mitrovic gol 2,5/w ostatnim meczu z Boliwią hat-trick/
Wygrana Serbii 1,95
⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, OBOS-ligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levanger – Mjondalen
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Forbet

Dziś analizie poddałem mecz w 2 lidze norweskiej. Goście są liderami jeśli chodzi o mecze na wyjeździe ze stosunkiem meczy 4-1-1 w tym obecnie mają serie 3 zwycięstw z rzędu, bramki 7-2. Gospodarze za to u siebie są czerwoną latarnią na 5 meczy mają stosunek 1-1-3 bramki 8-10. Goście obecnie zajmują 3 miejsce ze stratą do lidera 4 punktów (mają tyle samo punktów co 2-ga drużyna, która w momencie jak piszę tą analizę przegrywa, ale dopiero 30 minuta 1 połowy. W 5-ciu ostatnich meczach gospodarze odnieśli 2 zwycięstwa i 3 porażki goście natomiast mają 4 zwycięstwa z rzędu i 1 porażkę. W meczach bezpośrednich na boisku gospodarzy padły 2 remisy a generalnie na 4 mecze mamy 1 zwycięstwo gości i 3 remisy. Niemniej to jest tylko historia a liczy się forma a ta obecnie jest po stronie gości dlatego stawiam, że wygrają.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Szwajcaria
Typ: 1 (ahc 0:1,5)
Kurs:
2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Oczywiście do dubla idealna jest czysta jedynka, ale jednak tutaj zagramy handicap co także jest bardzo realnym zakładem do trafienia. Według mnie to Brazylia jest faworytem turnieju, niesamowita paka, każda pozycja obsadzona mocno ( szkoda, że nie ma Alvesa ) no i ofensywa piekielnie mocna. Coutinho, Neymar, William czy Gabriel Jesus, wspomagani z drugiej linii przez Paulinho i Casemiro. Na papierze ten skład jest kosmiczny ale wiadomo różnie to bywa. Na początek niełatwy rywal bo Szwajcaria, która wydaje się być w wysokiej dyspozycji. Ostatnio nie przegrywają, grają ciekawą piłkę, wielu zawodników ogranych na arenie europejskiej. Moim zdaniem będą się bili z Serbią o awans, ale dla Brazylii ten mecz bardzo ważny nie tylko ze względu że otwarcia, ale właśnie przez Serbię czyli mocny również rywal bo Kostaryka jednak odstaje od tych ekip. Jeżeli skuteczność nie zawiedzie, w obronie Brazylia zagra swoje to według mnie 2:0 to minimum a nie zdziwi mnie też jakieś 3:0 lub może 3:1.
⛔100
 
B 22

bartswir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia-Szwajcaria
Typ: 1/+1.5
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Wczoraj się nie pomyliłem odpuszczając handi na Francuzów i postawiłem na taki sam typ jak proponuje dzisiaj.
Brazylia- jeden z faworytów do zdobycia pucharu zaczyna turniej meczem z reprezentacją Szwajcarii.
Eliminacje do samego do turnieju jak i ostatnie mecze towarzyskie to koncert Canarinhos, poukładana obrona i piekielnie mocna ofensywa, która moim zdaniem dzisiaj wpakuje przynajmniej dwie,trzy bramki.
Szwajcarzy to solidna drużyna ale na starciu z faworytami będzie musiała uznać wyższość, kompletnej drużyny Brazylii, która dzisiaj oczaruje publikę na stadionie w Rostowie.
*Polecam też handi. na Brazylijczyków.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ 2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy - Meksyk
Typ: Meksyk strzeli pierwszą bramkę w 1.połowie
Kurs: 4.25
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Przeczucie podpowiada mi, że w końcu dla Niemców zdarzy się nieudany turniej i odpadną dość szybko, o ile raczej nie w grupie to później max w 1/4. Ogólnie dzisiaj powinniśmy zobaczyć kilka bramek, po obu stronach, a mi wydaje się, że Meksykanie zaskoczą i zdobędą pierwszego gola w pierwszej połowie. Powinni wyprowadzać groźne kontrataki, a nawet Arabii Saudyjskiej w meczu towarzyskim udawało się ładnie Niemców kontrować. Wiadomo, że to Mundial i inna koncentracja, ale Chicarito, Guadrado, Lozano i Vela mogą coś z przodu wykombinować z dużym prawdopodobieństwem. Przed chwilą dotarła informacja, że w ostatniej chwili z powodu przeziębienia wypadł ze składu Niemców lewy obrońca Jonas Hector, także takie zawirowanie tuż przed meczem na pewno nie jest na plus. W jego miejsce Plattenhard z Herthy, który za dużego doświadczenia w kadrze nie ma. Do tego jakieś zgrzyty związane z Ozilem i Gundoganem, ten drugi został niemiłosiernie wygwizdany na meczu z Arabami po tym jak spotkał się z prezydentem Turcji i nazwał go ,,swoim prezydentem&#39;&#39; po czym podobno rozpłakał się w szatni. Neuer jest po całym sezonie bez gry, to wszystko sprawia, że atmosfera w drużynie Niemiec moim zdaniem nie jest na najwyższym poziomie i Meksykanie mogą tutaj zaskoczyć Niemców, tak jak zrobili to choćby Austriacy w meczu towarzyskim. Moim zdaniem w tym turnieju łatka drużyny turniejowej Niemcom nie pomoże, a dzisiejsze spotkanie rozpocznie się od bramki Meksykanów w pierwszej połowie i od razu będzie gorąco.
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Czechy;Division D
Godzina;17.00
Spotkanie;Strani-Trebic
Typ;over 4.5
Kurs;2.18
Bukmacher;1xBet
Analiza;
13ta druzyna ligi gra z 15ta(de facto ostatnia).Ale;
gospodarze maja bilans 27-7-3-17 br.38-57
a goscie odpowiednio 27-1-7-19 br,28-84. Jak widac goscie odniesli do tej pory jedno zwyciestwo w sierpniu ub.roku i wygrali u siebie 2-1 ze....Strani ????
Gospodarze to z kolei druzyna ktora do tej pory na wyjezdzie zdobyla....1pkt ???? za to u siebie potrafi wygrywac z druzynami znacznie wyzej notowanymi.
Goscie w 4 ostatnich meczach zanotowali wyniki odpowiednio;6-4,6-1,3-3,8-1.No i co tu wiecej pisac-licze ze gospodarze w drodze rewanzu nastrzelaja tych goli (lub zrobia to obie druzyny)pokrywajac over 4.5.
⛔100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Sweden » Division 1 - Södra
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ljungskile - Grebbestads
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przepiękne kursy na bramki dzisiaj w pojedynku pomiędzy gospodarzem tego spotkania czyli ekipą Ljungskile oraz beniaminkiem rozgrywek Grebbestads. Gospodarze tego spotkania jak na razie plasują się dopiero na dwunastej lokacje, dopiero ponieważ w poprzednim sezonie zajęli dobre siódme miejsce po fantastycznej końcówce. W tym sezonie jak na razie udało im się wygrać tylko trzy spotkania, trzykrotnie remisowali i doznali pięciokrotnie porażki. W poprzedniej kolejce odnieśli zwycięstwo z Ängelholm co sprawiło, że awansowali o jedno miejsce, natomiast jeśli dzisiaj wygrają to przy dobrych wynikach z innych boisk mają szansę awansować nawet na dziewiątą lokatę. Sezon zaczęli dość słabiutko bo od dwóch bramkowych remisów - w jednym z nich stracili bramkę dopiero w ostatniej minucie. Pierwsze zwycięstwo nadeszło dopiero w czwartej kolejce gdzie rozgromili ekipę Husqvarna wbijając im cztery bramki. W poprzednim sezonie pokazali, że są mocni na swoim terenie jednak w tym sezonie nie potrafią tego jeszcze do końca wdrożyć ponieważ na sześć spotkań wygrali tylko dwukrotnie, trzy razy zremisowali i zanotowali jeden remis. Trzeba nadmienić, że wszystkie drużyny z którymi spotykali się zawodnicy Ljungskile aktualnie znajdują się w górnej części tabeli i dopiero spotkanie z Grebbestads będzie pierwszym w którym goszczą słabszą drużynę. Goście tego pojedynku to beniaminek rozgrywek ponieważ w poprzednim sezonie grali w 2 Dywizji, jednak widać znacząco, że jest przepaść nad tymi dwoma poziomami rozgrywek. Awans wywalczyli sobie dopiero w ostatniej kolejce ponieważ między nimi a trzecim zespołem, który nie awansował różnica wyniosła tylko jedno oczko. Do tej pory Grebbestads zdobyło w jedenastu spotkaniach zaledwie osiem punktów i do końca tamtej kolejki zajmowali ostatnie szesnaste miejsce jednak dzięki zwycięstwu z ekipą Åtvidaberg awansowali na piętnaste miejsce spychając właśnie ich rywali na ostatnie miejsce. W tym sezonie oprócz zwycięstwo z Åtvidaberg wygrali raz, dwukrotnie zremisowali i zanotowali siedem porażek. Obydwa zwycięstwa odnieśli na swoim stadionie - z aktualnie ostatnią i ósmą drużyną w lidze. Co ciekawe tylko trzykrotnie na jedenaście razy nie zdołali umieścić przynajmniej jednej bramki natomiast ani razu nie zachowali czystego konta. W spotkaniach wyjazdowych jak na razie mają bilans dwóch remisów i trzech porażek, jednak średnia strzelonych goli w tych meczach wynosi aż 3,40 z czego oni strzelają 1,20 bramek na mecz i tracą ich 2,20. Ta średnia spowodowana jest tym, że czterokrotnie stracili przynajmniej dwa gole w meczu jednak również w czterech przypadkach strzelali przynajmniej gola. Gospodarze tego spotkania na pewno będą chcieli pokazać wyższość nad świeżakiem w lidze, ich forma na pierwszy rzut oka nie powala, jednak dzisiaj spotykają się z jedną z najsłabszych drużyn w lidze w której formacja defensywna ma spore braki. Goście grają bardzo otwarcie co powoduje, że w spotkaniach zdobywanych jest sporo bramek i dzisiaj liczę, że taki scenariusz jak z poprzednich spotkań się powtórzy.
⛔100
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna : MS2018
Godzina: 17:00
Spotkanie: Niemcy-Meksyk
Typ:Niemcy(handi-1)
kurs:2.22
Bukmacher: Betsson
Analiza:Niemcy pomimo słabych wyników w sparingach są przygotowani świetnie fizycznie i mentalnie do Mistrzostw Świata. Gwarantem Niemieckiego zespołu jest to że są oni drużyną kapitalnie zbilansowaną i są typową turniejową drużyną. Czuje , że dziś będą chcieli rozpocząć turniej z przytupem i kropnąć kilka bramek Meksykowi który dla mnie wybrał się bardziej na drużynową wycieczkę niż z myślą o wywiezieniu konkretnego rezultatu z mistrzostw. Przypuszczam że wszystko się rozwiążę już w pierwszej połowie ????
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Grecja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Panathinaikos - Olympiakos (game 5)
Typ: Panata -6 pkt AH OT
Kurs:
2.03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Na dziś zaglądam do Grecji gdzie stan rywalizacji wynosi 2-2. Hala przenosi się do O.A.C.A. Olympic Indoor Hall w Atenach i to mega handi w stronę Koniczynek.
Niedawno w tej hali Olympiakos uległ 73:58 gdzie oprócz Spanoulisa i Printezisa nie zagrali goście niemal nic solidnego. Poniżej 60 pkt w hali rywala świadczy o wielkich problemach szczególnie po atakowanej stronie parkietu. Nie mniej jednak w ostatnim meczu w Pireusie historia się odwróciła. Hala Olympiakosu dała się we znaki gościom i padł blow out 92:76 z tym, że Panata zaprezentowała się solidnie w tym spotkaniu trzymając jakiś poziom. kluczem do wygranej Oly była świetna skuteczność której tutaj nie powtórzą raczej. Brak strzelb i w on road game skuteczność z gry czy zza łuku spada diametralnie. Moim zdaniem gospodarze dziś biorą to spotkanie pewnie. U gości McLean, Brown czy Roberts niemal bez wsparcia. Gospodarze to wykorzystają, są drużyną w tym sezonie silniejszą i posiadają atut własnego parkietu.
✅103
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Tercera Division - Play Off Awans
Godz: 19:00
Spotkanie: Orihuela CF - UP Langreo
Typ: Orihuela CF
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w Tercera Division - Play Off Awans na Estadio Municipal Los Arcos w pierwszym meczu finałowym zmierzą się ze sobą miejscowe Orihuela Club de Fútbol a w gości przyjedzie drużyna Unión Popular de Langreo.
Orihuela CF w tym sezonie ligowym grała w 6 grupie Tercera Division i zapewniła sobie awans z 3 pozycji natomiast UP Langreo uplasowało się na 2 miejscu w grupie 2 Tercera Division co dało awans do Play Off o Awans.
Gospodarze w Play Offach pokonali Cristo Atletico oraz zremisowali z AD Ceuta co dało awans rywalowi który jednak nie grał dalej i Orihuela miała szczęście zaś goście pokonało z problemami Alondras oraz odprawili Naxarę przegrywając na wyjeździe ale u siebie już z zaliczką sporą awansowali.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Orihuela CF która u siebie gra bardzo dobrze co pokazał sezon zasadniczym w którym u siebie 2 przegrane zaliczyli w ostatnich meczach u siebie mając już zapewniony awans do Play Off i moim zdaniem w tym spotkaniu zrobią wszystko aby wyrobić sobie zaliczkę przed rewanżem na terenie gości którzy niby byli w swojej grupie najlepszym wyjazdowiczem ale można ich pokonać co pokazał rundę wcześniej Naxara i moim zdaniem gospodarze na swoim Estadio Municipal Los Arcos również dadzą radę i pojadą na teren UP Langreo z jakąś zaliczką bramkową.
✅105
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brazylia - Szwajcaria
Typ: Liczba fauli popełnionych na tym zawodniku - Neymar powyżej 4,5 (zakłady rozstrzygane według oficjalnych statystyk publikowanych przez FIFA)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak wiadomo Brazylia jest tutaj zdecydowanym faworytem ale w zakończonym przed chwilą spotkaniu Niemiec z Meksykiem przekonaliśmy się, że nie zawsze faworyt wygrywa.
Myślę, że Brazylia będzie chciała mocno zacząć te mistrzostwa i szybko wybić Szwajcarom marzenia o dobrym wyniku i od początku zaczną mocno ofensywnie i z ich strony będziemy oglądać atak za atakiem.
Wspomniany w typie Neymar uwielbia utrzymywać się przy piłce i sporo dryblować i dzisiaj zapewne będzie tak samo czym z kolei naraża się na sporo fauli popełnionych na swojej osobie.
Obrońcy czy pomocnicy rywali będą z nim mieli dzisiaj sporo roboty i moim zdaniem przynajmniej te 5 razy nieprzepisowo go zatrzymają.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom