>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.06.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 17. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J - League
Godzina: 12:00
Spotkanie: C – Osaka - Shimizu
Typ: 1 handicap(-1)
Kurs: 2.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Cerezo Osaka podejmuje na swoim stadionie Shimuzu S-Pulse. Zespół gospodarzy jest wiceliderem i traci tylko 2 pkt do Kashiwy. Goście zajmują 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 pkt, czyli połową tego co uzbierała Osaka. Zespół gości traci dużo goli, tylko 2 drużyny w lidze straciły więcej. Z kolei C-Osaka dużo strzela – jest 3 w lidze pod tym względem. Gospodarze grają rewelacyjnie na swoim stadionie – 5 zwycięstw i 2 remisy, w bramkach 16-4. Shimizu nie radzi sobie najgorzej na wyjazdach (3-3-1) w bramkach 12-9. W tym meczu jednak według mnie zdecydowanym faworytem jest Cerezo, które potrafi wygrać u siebie wysoko. Liczę dziś na zwycięstwo 3-0,3-1.
⛔100
 
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna ME Kwalifikacje
Godzina : 19.30
Spotkanie : Norwegia - Litwa
Typ : Norwegia powyżej 32.5 bramek
Kurs : 1.88
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Kohlschreiber niestety nie dał rady, przegrał 2:1 .
Na sobotę wybieram piłkę ręczna kwalifikacje do ME.
Norwegia i Litwa mają po 6 punktów i zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce w tabeli.
Mecz ten zadecyduje o awnsie. Niekwestionowanym faworytem tego spotkania , są rzecz jasna Norwegowie. Litwa natomiast niespodziewanie dobrze sobie radzi w tej grupie, pokonala Norwegie u siebie pół roku temu .
Norwegia to jednak czołówka europejska, a Litwie jeszcze brakuje sporo, co prawda w ostatnim ich meczu z Francja powalczyli, lecz Francuzi nie zagrali mocnym składem i pewnie nie na 100 procent swoich możliwości .
Norwegia zdemolowala Belgię i mam nadzieje ,ze pokaże klasę , od początku narzuci swoje tempo i z przytupem zapewni sobie awans.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 831,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J2-League
Godzina 7:00
Spotkanie : Avispa Fukuoka - Nagoya
Typ : Nagoya strzeli gola w obydwu połowach
Kurs : 4.20
Bukmacher : Unibet
Coś ostatnio z tymi bramkami nie wchodzi ale spróbuję jeszcze raz , dziś 2 liga w Japonii i mecz rozpoczynający 19 kolejkę , lider Avispa podejmuje dziś 4 w tabeli Nagoyę i jest to dla nich rywal nie zbyt wygodny , Avispa ostatnio pogubiła parę pkt i tak porażka u siebie z Kusatsu aż 1:3 i ostatnio zremisowali wyjazdowe spotkanie z Chibą tak więc dziś wypadało by zgarnąć komplet pkt ale nie będzie to chyba takie proste patrząc na grę Avispy u siebie 5-1-3 i br 12:11 i nie wygląda to imponująco porównując z wyjazdami 5-3-1 i 14:4 w bramkach co do gości w meczów na wyjeżdzie 4-2-3 i 14:14 czyli sporo strzelonych , Nagoya to również najskuteczniejsza drużyna i w 18 meczach ma strzelonych 31 bramek , ostatnio dwa mecze i dwie porażki tak więc czas na przełamanie tej nie zbyt dobrej passy a jak już wspomniałem z Avispą gra im się całkiem dobrze stąd też liczę że i dziś powinno być OK , osobiście liczę że zdołają strzelić gole w obydwu połowach !
⛔100
 
S 24

stskop

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Chiny 1 liga
Godzina: 9:30
Spotkanie : Guizhou Zhicheng - Guangzhou Evergrande
Typ : obie strzelą
Kurs : 1.90
Bukmacher : Unibet
Guizhou Zhicheng, gospodarze, jako beniaminkowie, byli przed sezonem skazywani na ciężki los w lidze. Do bardzo szybko rozwijającej się ligi weszli w sezon bez większych wzmocnień, jedyne nazwisko mówiące coś przeciętnemu kanapowemu widzowi to Nikica Jelavic(kiedys Everton m.in.)
Póki co, ich pozycja i wyniki w lidze mówią, że nie należy ich traktować jako chłopców do bicia. Wyjazdowy remis 1-1 z Changchun Yatai przedłuża ich serię meczów bez porażki do czterech. Zajmują 8 miejsce w tabeli i radzą sobie dość nieźle, 6 punktów nad strefą spadkową.
Mimo wszystko, sobotni mecz to spotkanie z obecnymi mistrzami ligi i liderami obecnej tabeli, Guangzhou Evergrande. Goście zaprzestali sprowadzać wyłącznie głośne nazwiska i skupili się na budowie drużyny, no i trzeba przyznać że efekt narazie musi ich satysfakcjonować.
Może w Guangzhou nie sprzeda się tak wielu koszulek z nazwiskiem Ricardo Goularta co Carlosa Teveza, ale fakt że Goulart ustrzelił w meczach już 9 bramek, świadczy o tym że jest po prostu bardzo ważnym graczem potrafiącym swojemu zespołowi wygrać mecz. Francuz ustrzelił ostatnio kolejną bramkę w wyjazdowym meczu zakończonym zwycięstwem jego drużyny 3-1(jest to już 8 wygranych z rzędu i 10 meczów bez porażki).
Goście zrozumiale są tutaj faworytami, jednak kurs 1.50 na wyjazdowe zwycięstwo to dość niskie value, biorąc pod uwagę nienajgorszą dyspozycję gospodarzy w ostatnich meczach. Co do strzelania bramek przez oba zespoły:
- goście strzelali bramkę w każdym z 10 ostatnich spotkań
- gospodarze strzelali bramkę w meczach u siebie w 8 z 10 ostatnich spotkań.
Moja sugestia zatem to &quot;obie strzelą&quot;, kurs 1.90 jest satysfakcjonujący.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Metropolitana
Godzina: 20:30
Spotkanie: Acassuso - Tristan Suarez
Typ: Remis
Kurs: 2.95
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na sobotę wyszukałem mecz w jednej z dwóch regionalnych lig, tworzących argentyńską trzecią ligę. Zaciekawił mnie mecz drużyn plasujących się w drugiej części tabeli wyróżniających się tym, że czesto remisują swoje mecze. Gospodarz spotkania Club Atlético Acassuso z Buenos Aires, to drużyna która zajmuje 17 miejsce (na 19) w tabeli, a w obecnym sezonie zremisowała 2/3 swoich meczy (4-21-8). Spoglądając na ostatnie 9 meczy, to Acassuso zanotował aż 8 remisów (4 u siebie) i jedno zwycięstwo. Z kolei Tristan Suarez to zespół zajmujący 13 miejsce w tabeli, remisujący średnio co trzeci rozgrywany mecz (10-11-12). W ciągu ostatnich czterech lat obie drużyny zmierzyły się ze sobą ośmiokrotnie, remisując... 6 RAZY. Według mnie wszystkie te statystyki i liczby w sposób jednoznaczny wskazują, że i tym razem w nadchodzącym meczu padnie remis. Powodzenia!
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 01:10
Spotkanie: New York Mets - Washington Nationals
Typ: Nationals zdobędą punkty jako pierwsi i zwyciężą
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zdecydowałem się wybrać ten oto typ z kilku prostych przyczyn. Po pierwsze start Maxa Scherzera. Gość jest w tym sezonie w samej czołówce najważniejszych statystyk miotaczy i gdyby nie jeden z najgorszych bullpenów w całej lidze pewnie mógłby się pochwalić jeszcze kilkoma wygranymi więcej. Jego ERA w meczach z Metsami odkąd dołączył do Nationals wynosi zaledwie 2.24, jeszcze lepiej, bo 1.45 prezentuje się na stadionie Citi Field, na którym będzie rozgrywany dzisiejsze mecz. Warto dodać jeszcze, że w ostatnich czterech startach Scherzer miał przynajmniej 10 strikeouts. W drużynie gospodarzy na pagórku stanie Steven Matz. Jeśli nie jest kontuzjowany (a rzadko mu się to zdarza) miota bardzo dobrze. W jego jedynym tegorocznym starcie zanotował bardzo solidny występ, w 7 inningach pozwolił przeciwnikom na 5 uderzeń i tylko 1 run. Mam nadzieję, że dziś Nationals te statystyki mu podbiją. Ważną rzeczą jaką warto też wymienić jest to, że w 5 zwycięskich w tym sezonie meczach przeciwko Metsom, Nationals zdobywali punkty jako pierwsi w 4 z nich i wszystkie 4 były spotkaniami wyjazdowymi. Wszystkim grającym życzę powodzenia!
✅114
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Stuttgart ATP
Godzina: 13:45
Spotkanie: M.Zverev - F.Lopez
Typ: M.Zverev
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Półfinały w Stuttgarcie i na jutro proponuję zagrać na starszego z braci Zverev. Czyli na Mishę. Niemiec nie stracił w Stuttgarcie seta i potwierdził tym ,że jest w świetnej formie. Niedawno mógł cieszyć się świetnym wynikiem w Genewie, gdzie startując w kwalifikacjach doszedł do samego finału, przegrywając 2:1 z Wawrinką. Był to niezwykły wyczyn, ponieważ Zverev w drodze do finału pokonał kolejno Haase, Isnera, Johnsona i Nishikoriego. W żadnym z tych spotkań Misha nie występował w roli faworyta. Lopez pokonał dziś ,,trójkę&quot; turnieju - Berdycha - 2:1. Feliciano przegrał w tym turnieju dwa sety , co wiążę się też ze zmęczeniem. Myślę,że trzydziestopięciolatek odczuwa te kilometry przebiegnięte na boisku i ulegnie jutro będącemu w świetnej formie Mishy. Powodzenia ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike, ELEAGUE, Clash for Cash
Godzina: 04:00
Spotkanie: Astrails-Virtus.Pro
Typ: 0:2
Kurs: 6,15
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Oj tutaj można byłoby dużo pisać wielki hype na ten mecz w puli 250k dla zwycięzcy 0 dla przegranego. Wielki rematch. Mistrz I sezonu kontra Mistrz I i Vice II. Wszyscy wiemy jak polacy grają kiedy przychodzi im grać o taką stawkę. Na pewno będą chcieli zmazać swoją porażkę i spadek do premier league ESL. Wszyscy zawodnicy Virtus.Pro w świetnej formie, przynajmniej tak oznajmiają na portalach społecznościowych. Prawdopodobnie będzie Nuke które wygra VP i Inferno na którym grają w kratkę, trzeciej mapy nie biorę pod uwagę bo nie będzie grana.
Ostanie mecze jednej jak i drugiej drużyny ostro w kratkę, jednak VP można powiedzieć ma przewagę tłumu gdyż Ameryka to drugi dom Polaków.
PS: typ jest moim autorskim typem i został także zamieszczony na innym forum, więc nie zaliczam się do plagiatu tak? jeśli tak proszę o usunięcie i poinformowanie mnie o tym wtedy mój typ podam inny, ale według mnie nie powinno być problemu.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Superliga
Godzinna: 13:35
Spotkanie: Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po dwutygodniowej przerwie wracają rozgrywki Chińskiej Super Ligi, dziś interesuje mnie mecz ekip które przed dwoma tygodniami oglądałem na żywo Shanghai Shenhua będzie podejmować przed własną publicznością Chongqing Lifan, po tym co grają w tym sezonie obie ekipy i po tym co widziałem ostatnio liczę tutaj zdecydowanie na bramki.
Shenhua to jak na razie największe rozczarowanie sezonu, do podium tracą już sporo a to plan minimum na ten sezon. Posada Poyeta wisi na włosku u musi to dziś wygrać. Tutaj z takim trenerem i takimi graczami Tevez, Moreno, Martins, Guarin ofensywnej gry nie brakuje, są mecze z zastojami w skutecznością ale jak grają swoje zawody to robi się bardzo overowo bo w defensywie jest straszny chaos i dużo przestrzeni dla przeciwnika stąd bilans bramkowy 17:17. Jak na razie prawie cały czas na wyjazdach dziś wreszcie powrót do siebie tak długo wyczekiwania, tak więc kibice będą czekali tylko i wyłącznie na trzy punkty połączone z ofensywną grą a to ich nastawienie w domu zawsze jest mocno do przodu. Wracają do ostatniego meczu o który wspomniałem to tylko pokazało jak słabo wyglądają w defensywie, przegrywali mnóstwo indywidualnych pojedynków i powinni to przegrać wyżej dodatkowo dziś zabraknie środkowego defensora który otrzymał czerwoną kartkę, słabo zagrali w ofensywie ale to dla mnie bardziej było zmęczenie wyjazdami tak wiec takich słabych zawodów akurat w tej formacji nie będzie.
Z gości zeszło sporo ciśnienia po seria pięciu porażek udało się przełamać serię ogrywając mocne Beijing Guoan. Ta ekipa odkąd oglądam tą ligę utknęła mi w pamięci dzięki świetnym kontrą, potrafią to robić naprawdę wyśmienicie i dla mnie ta ostatnia seria to tylko winna skuteczności której brakuje ale może to właśnie zwycięstwo zdjęło z nich presją i już będzie tylko lepiej bo w poprzednim roku to druga ekipa jeśli chodzi o średnia bramkową. Szczególnie w tym szybkim wyjściu do kontry podam się Brazylijczyk Fernandinho wspierany przez swojego rodaka Kardeca, dziś mnóstwo szansa dla tych panów do kontrowania bo gospodarze od pierwszej minuty się rzucą do ataku a to że lubią taką postawę gospodarzy pokazuje łatwość jaką ostatnio tutaj strzelają bramki dwa remisy 2:2 w dwóch ostatnich spotkaniach. To co widziałem przed dwoma tygodniami to jest zwiastun dla mnie po prostu tutaj bramek.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ARGENTYNA: Primera División
Godzina: 02:15
Spotkanie: Banfield - Rosario
Typ: over 2.5
Kurs: 2,16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niestety Polaką się nie udało i mój typ też niestety w plecy. Ale nie ma co się poddawać , wiec wybieram pod lupe lige Argentyny. Benfield 3 druzyna ligi walczy z Rosario, która walczy o puchary sudamerica. W sumie oba zespoły o coś walczą bo benfield ma jeszcze szanse na mistrzostwo kraju. Patrzać na ostatnie mecze miedzy tymi drużynami to 6 na 10 meczy kończyły się overami 2.5. Z tąd mój typ , licze na otwartą gre benfield walczy o mistrza , rosario o puchary i czuje dużo bramek.
✅116
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Serie B
Godzina : 00:15
Spotkanie : Criciuma - Guarani
Typ: Guarani DNB
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz już za godzinę, więc dziś w miarę krótko. Wicelider Serie B – Guarani, zagra dziś w Criciumie. Jak sam aktualny tytuł („wicelider”) wskazuje, goście dobrze się w tym sezonie prezentują. Bilans meczy 5-0-2 i bramkowy 11:6. Gorzej sprawa wygląda natomiast z wyjazdami. Na obcych stadionach Guarani odnotowuje bilans 1-0-2. Warto jednak zaznaczyć, że przegrane miejsce miały z silnymi drużynami Santa Cruz i Vila Nova, kolejno 3-1 i 2-1. Ostatnie wyjazdowe spotkanie to zwycięstwo z Paraną 0-1.
Gospodarze w tym sezonie słabo. Bilans 1-2-4 i bramkowy 5:9. przed własnym stadionie nic specjalnego. 1-0-2. Jedyny wygrany mecz, to 1-0 z kiepskim CRB.
Guarani odnotowuje serię 3 zwycięstw z rzędu, z czego 2 ostatnie bez straty bramki.
Myślę, że goście mogą to spotkanie spokojnie wygrać , jednak w niższej lidze często zdarzają się niespodzianki. Co prawda nie odnotowali jeszcze remisu, jednak każda seria kiedyś się skończy. Liczę na zwycięstwo Guarani, ale podeprę się zwrotem w przypadku remisu.
Powodzenia i pozdrawiam. ⛔100
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Hertogenbosch ATP
Godzina: 16:30
Spotkanie: Cilic M. - Karlovic I.
Typ: tie break - tak
Kurs: 1.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Półfinał turnieju w Hertogenbosch. W każdym z dotychczasowych meczy między nimi był tie break, nie licząc jednego gdzie Ivo skreczował.
Karlovic jest w dobrej dyspozycji, odprawił Kozlova 6:4 6:1 i Medvedeva 6:4 6:4. Cilic to mocniejszy przeciwnik, zresztą jest tu wyraźnym faworytem, dobrze serwujący. Myślę, że tie break jest niemal pewny w tym meczu, obaj świetnie serwują, mecz na trawie, H2H zawsze tiebreak
✅40
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy, Kwalifikacje
Godzina: 19:45
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Francja powyżej 39,5
Kurs: 2,73
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza ponownie okazała się trafiona i dała bardzo fajny plus po przyzwoitym kursie. Dzisiejsza oferta jest bardzo bogata jeśli chodzi o dyscyplinę którą najbardziej lubię, a mowa oczywiście o piłce ręcznej i kolejnych meczach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy. Chciałbym podzielić się jednym z trzech spotkań ktôre mocno przeanalizowałem i jestem bardzo dobrej myśli o ich końcowe rozstrzygnięcie. Spotkanie które rzuciło mi się odrazu w oczy to starcie pomiędzy reprezentacjami Belgii i Francji. Moja propozycja skierowana jest w stronę wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy, a więc Francji i zagrania najwyższej lini jaka jest dostępna, a więc overu 39,5 rzuconych bramek przez trójkolorowych. Ostatni mecz Francuzi grali z Litwinami, przeciwko którym ich gra pozostawiała wiele do życzenia przez co wynik 25:26 jest sporym zaskoczeniem i rozczarowaniem po stronie francuskiej, którzy w męczarniach zdobyli komplet punktów. Uważam, że w meczu z Belgami będą chcieli zmazać tę plamę słabego występu i przed własną publicznością, we własnej hali pokazać że są jedynymi mistrzami tej dyscypliny. Warto przypomnieć ostatni wynik Belgii, która mierzyła się z Norwegią i tak jak myślałem bo również ten typ wam udostępniłem że zostaną niemiłosiernie bici i tak też było 27:43, wynik nie potrzebuje zbędnego komentarza. Francja jest najmocniejszą reprezentacją która potencjałem przewyższa Norwegów, a wynik meczu niedawno rozgrywanego pomiędzy tymi reprezentacjami 28:24 najlepiej to odzwierciedla. Jeśli Norwegowie potrafili rzucić czterdzieści trzy bramki Belgom, to nie chce mi się wierzyć, że Francuzi na własnej ziemi i publiczności nie rzucą czterdziestu bramek żeby pokryć podaną linię. Bardzo dobrym alternatywnym zagraniem na ten mecz są również bramki, bo spotkanie na pewno będzie toczyło się w szybkim tempie jak to miało miejsce w meczu Belgi z Norwegami, dlatego polecam też grać największą linię 65,5 po podobnym kursie do tego co proponuje. Na zakończenie wynik meczu z koniec ubiegłego roku pomiędzy Belgią, a Francją 37:38. Jak widać wynik mocno overowy, a trójkolorowi rzucili wtedy trzydzieści osiem bramek, dlatego mam nadzieję że dzisiaj przed własną publicznością pokażą podobną siłę rażenia co Norwegowie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia , 1 liga norweska Eliteserien
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kristiansund - Aalesund
Typ: Kristiansund strzeli pierwsze i remis
Kurs: 8,0
Bukmacher: Forbet
Analizuje już ten typ od poniedziałku. Co mnie utwierdza przy tym typie? Zacznijmy od tego , że Kristiansund u siebie ostatnio zremisowało dwa mecze były to spotkania ligowe z Sogndal , które skończyło się remisem 1-1 przy pierwszej bramce Kristiansund i tak samo z Lillestrom mecz zakończył się wynikiem 1-1 przy pierwszej bramce gospodarzy. Moim zdaniem sytuacja może się powtórzyć. Norweska liga jest dosyć wyrównana oprócz Rosenborgu , który od zawsze odbiega od pozostałych zespołów, poziom drużyn jest do siebie bardzo zbliżony. W tym przypadku grają bardzo sobie równe drużyny patrząc na bilans meczowy obu zespołów można odnieść wrażenie , że będzie to typowy mecz na tzw. śmierdzący remis 1-1. Co ciekawe drużyny te spotkały się ze sobą wcale nie tak dawno bo w marcu i zgadnijcie jakim wynikiem mecz się skończył? :grin: 1-1 oczywiście przy pierwszej bramce Kristiansund. Myślę że jutro wynik będzie podobny przy pierwszej bramce gospodarzy. Powodzenia, mam nadzieję , że tą swoją pierwszą analizą poskromimy lwa
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 617,2K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21, Turniej Finałowy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Portugalia U21 - Serbia U21
Typ: Serbia
Kurs: 4.30
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Drugi dzień imprezy. Mocno zniesmaczony wczorajszym popisem naszych &quot; orlików&quot; mam nadzieję na dobre widowisko zaprezentowane przez wyżej wymienione ekipy. Od razu zaznaczam że gram ten typ gdyż widzę tutaj duże value na drużynę gości. Nie wiem do końca czym sugerują się bukmacherzy wystawiając na Serbię takie kursy , wiem natomiast że nie są oni wcale gorsza drużyną od dzisiejszego rywala.
Czasy gdy w piłce młodzieżowej Portugalia była potęgą w Europie odchodzą w zapomnienie , sam fakt kwalifikacji do turnieju też mocno wątpliwy wszak przyszło Portugalczykom borykać się z takimi &quot; potęgami &quot; jak Izrael , Grecja , Węgry , Albania , Lichtenstein.....Bilans 8-2-0 br. 34:5 nabiera zatem innego znaczenia.
Serbia rywalizowała w swojej grupie między innymi z Włochami ustępując im ostatecznie jednym pkt. i swojej szansy na grę w turnieju musiała szukać w barażach , w których ostatecznie okazała się lepsza od drużyny Norwegii (2:0 dom , 0:1 wyjazd).
Dlatego przyjmując że obie dzisiaj grające ekipy są na takim samym poziomie , wybieram opcję na Serbię ze względu na kurs.
Wersja bezpieczniejsza dla mniej zdecydowanych Serbia DNB @ 3.15
⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - Iran
Typ: Over 3,5 seta
Kurs: 1.51
Bukmacher: Unibet
Zapraszam wszystkich na bardzo ciekawy mecz siatkówki gdzie Polska zagra z Iranem.
Polska koniecznie musi wygrać ten mecz. Nasze orły zajmują 8 miejsce z 9 pkt na koncie , Iran 10 miejsce i 7 pkt.
W ostatnim mecz obu drużyn Iran wygrał 3:1
Polska w ostatnim meczu z Rosją zagrała dramatycznie słabo,Rosją wygrała bez większego wysiłku.Mysle że mecz będzie ciężki dla obu drużyn i nie spodziewam się tutaj wyniku 3:0 dla którejś z drużyn.
Kurs nie wysoki ale do jakiegoś kuponu myślę że ok.
Powodzenia!
⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Turniej WTA w Nottingham, półfinał
Godzina : 17:00
Spotkanie : Safarova - Vekic
Typ: Safarova i +22,5 gema w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher : Fortuna
Typ nieco na przekór tego co mogłoby się wydawać. Vekic gra na razie świetne zawody, wygrała wszystkie mecze 2;0, natomiast Safarova w kazdym ciężko się jej grało, wyniki 2:1 to potwierdzają i to nie z tenisistkami światowego formatu. Typ moj wynika z tego że Safarova generalnie jest lepsza tenisistka, bardziej doświadczona, była już nawet 5 w rankingu w 2015 roku. Ponadto nie grały jeszcze ze sobą nigdy, w związku z czym nie ma bezpośredniego powodu by sądzić że Vekic ma na nią jakiś patent. 22,5 seta bo jak mówiłem Safarovej idzie jak na razie jak krew z nosa. Myślę że w tym meczu również będzie wyrównanie i przewiduje 3 setowy pojedynek.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 17:25
Spotkanie: USA - Rosja
Typ: Usa - 1,5
Kurs: 2,22
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Fakt, że Rosjanie się powoli odbijają od tego co prezentowali na początku ligi światowej wygrywając z Polską i Włochami ale to ciągle nie ta Rosja co wygrała mistrzostwo olimpijskie, co do wygranej z nami to obstawiałem Rosjan ze względu na kurs i zmiany kadrowe w naszej reprezentacji co do Włoch to no cóż grają rezerwami i z tabeli wynika, że to najsłabsza drużyna w tej grupie. Teraz przejdźmy do zespołu zza Atlantyku porażka z Francją aktualnym liderem WL i porażka z Belgią którą trudno wytłumaczyć logicznie jednak w mojej opinii są na fali wznoszącej i pokonają Rosjan ze względu na to, że Rosjanom którzy raczej bazują na sile fizycznej po prostu nie leży gra amerykanów którzy grają bardzo ułożoną i techniczną siatkówkę.
⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis
Godz; 11:10
Spotkanie: Konjuh A. - Vikhlyantseva N.
Typ: wygra 2-0 w setach Vikhlyantseva N.
Kurs: 4.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz za chwilę, zaraz się zacznie rozgrzewka. Zacznę od Konjuh. Jej ostatnie występy na cegle to parodia. Przegrywa na miękko sety do 0 ze słabiakami i nawet z Linette i to na French Open. Widać jest w słabszej dyspozycji, a raczej w kryzysie. Brak rytmu i pewności siebie i poddawane mecze. A miała być w ścisłym topie, ale ma jeszcze czas bo ma 19 lat bo talent ma, jest dynamiczna i mocna fizycznie. Za to po drugiej stronie Rosjanka Vikhlyantseva. No właśnie Natalia czeka na gorsze momenty rywalki i wie jak je wykorzystać. Jest wielka i potrafi zabijać punkty w pierwszym uderzeniu. To co zrobiła z Rus było niesamowite. To Natalia kontroluje ten mecz od początku do końca, to będzie mecz do jednej bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom