>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 17.06.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Liga Szwecka, godz 19:00 / Data: 17.06.2013
Kalmar - Norrkoping
TYP: 1
KURS: 2,08
BUK: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Kalmary a zespołem Norrkoping. Faworytem tego meczu są gospodarz. Analiza będzie krótka ale dość treściwa. Według bukmacherów faworytem tego meczu są gospodarze i powiem szczerze że ja również tak uważam a kursy są bardzo interesujące aby zagrać na zespół Kalmar.
Gospodarze tego meczu w lidze Szweckiej znajdują się na 6 pozycji z dorobkiem 16 oczek. A więc w tym sezonie średnio się spisują jak na razie. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 5 meczy w których to 2 mecze wygrali i 3 mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 6 goli i stracili 3 bramki. A więc jak widać na 5 meczy to dość mało goli i wychodzi średnio 2 bramki w meczu. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 2 mecze wygrać oba na własnym stadionie, 2 mecze przegrać (na wyjeździe oba mecze) oraz jeden zremisować również na wyjeździe. A więc grają w kratkę u siebie wygrywają a na wyjeździe przegrywają.
Natomiast zespół gości tego meczu w lidze znajduje się na 9 pozycji z dorobkiem 14 oczek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 5 meczy w których to 1 mecz wygrali, 2 mecze zremisowali i również 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 5 goli i stracili 7 bramek. A więc aż tak źle nie grają lecz przegrywać na wyjeździe potrafią. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 2 mecze przegrać i zremisować a wygrali jedynie 1 mecz na własnym stadionie. A więc słabo ostatnio się spisują.
Ten mecz zapowiada się bardzo interesująco ponieważ ostatnie dwa mecze wygrali goście lecz 3,4 i 5 mecz wygrali dzisiejsi gospodarze i ten mecz będzie bardzo zacięty ale liczę na zwycięstwo gospodarzy tego meczu. A kurs jest interesujący więc warto zagrać.​
⛔100
 
anzelmo 246,8K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji 17.06 21-00
Spotkanie: Thaiti - Nigeria
Typ: 1 Kartka Thaiti
Kurs: 1,44
Bukmacher: WH
Analiza:
A ja standardowo tak jak w meczu otwarcia idę w stronę kartek.Potencjału obu ekip nie ma co porównywać- bo standardowy kowalski nie wiele wie o ekipie z Polinezji, na pewno będą chcieli sie strasznie pokazać, będą biegać walczyć na tyle ile starczy sil, ambicji. Zaangażowania nie zabraknie co do umiejętności tego nie wiem...Nigeria znowu ma swoje problemy czyli kłótnie o premie- finanse sa dla piłkarzy z czarnego lądu bardzo ważne.1 spotkanie obu ekip w tym turnieju a wiec Nigeria ma duzo do stracenia... sil mobilizacji słabszemu rywalowi nie powinno zabraknąć.Nigeria powinna wygrać- jakiegoś lania bym sie nie spodziewał może 1-3 . Patrząc na te wszystkie sprawy Nigeria jest zespołem lepszym technicznie, bardziej ogranym na tego typu imprezach. Po prostu maja wszystkie atuty i argumenty po swojej stronie czy będzie im sie chciało, czy będą sie starać? to już inna kwestia, ale kartek w tym meczu nie powinno zabraknąć. Braki czysto piłkarskie ekipa z Polinezji,powinna nadrabiać ambicja wola walki co powinno sie przekładać na faule .Z biegiem upływających minut tej drużynie powinno brakować tlenu ,powietrza co powinno przełożyć na przewagę super orłów.Kurs nie powala ale do jakiegoś małego dubla poniedziałkowego idealny . 1 kartka jak i ich ogólna ilość powinna być zdecydowanie większa po stronie Thaiti.Trafnych wyborów.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom