>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 17.06.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 604,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek- 17 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
makaveli23 604,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Hiszpania - Urugwaj (Confederation Cup)
Typ: 2 (DNB)
Kurs: 4.5
Buk: bet365
Wyobrażasz sobie Barcę bez Messiego? Patrząc na skład Hiszpanii właśnie to widzę, mianowicie brak gwiazdy która pociągneła by zespół w najtrudniejszych momentach. Ale czy w przypadku Hiszpanii, można mówic o braku wyróżniającego się piłkarza, gdy wszyscy mają status co najmniej dobrego i podstawowego piłkarza w swoim klubie? Zdecydowanie nie i trzeba przyznać że nadal Hiszpania to zgrany i silny kolektyw, mający w składzie wiele gwiazd. Co do szans Urugwaju w tym meczu myślę ze są one podobne jak niedawno Atletico w pucharze króla kiedy wygrali po dogrywce z Realem. Te dwa porównania nie bez powodu przyszly mi do głowy, powiedzmy tak, Urugwaj przypomina mi Atletico, wtedy kursy były wystawione podobnie cos jak 1.5 - 6.0. Cavani cholernie przypomina mi Falcao ???? , nie mogę pozbyć się podobienstwa wizerunku obydwu pilkarzy nie tylko z twarzy i fryca ale równiez sa onio podobni na boisku no i obydwaj grają troche cofnięci ale w ataku. Hiszpanię porównywac do Realu? No na upartego moznaby bylo przeciez duzo pilkarzy z tego klubu bedzie wystepować w skladzie Spain. Licze tylko ze Urugwaj poradzi sobie w podsawowym wymiarze czasowym. Jest to zdecydowanie fan-bet także polecam go ludziom lubiacym ryzyko nie na powaznie, ale chocby dla powodu by dobrze się ogladalo mecz, który mam nadzieje bedzie bardzo fajnym ofensywnym widowiskiem z bramkami, emocjami po oby stronach barykady i licze na Urugwaj który użądli Cavanim i Suarezem. 1-2 lub 2-3 to moje typy. Good Luck.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball Meksyk LMB 0:05
Spotkanie::Monterrey-Tabasco
Typ::Monterrey -1,5
Kurs:2,11
Bukmacher:pinnacle
Dziś dość nietypowo bo na tapetę wziąłem meksykańską ligę baseball&#39;a ale wydaje mi się że typ jest warty uwagi.Jest to trzeci mecz serii pomiędzy Monterrey a Tabasco i pojedynek Jonathana Castellanosa z Jose Pino.Gospodarze wystawili dziś jednego ze swoich najlepszych pitcherów który w tym sezonie zagrał juz 13 meczy jako starter a wygrał 10 z nich.Castellanos może także popisać się świetnym bilansem gry przed własną publicznością bo jako starter w tym sezonie przegrał tylko raz oddając łącznie rywalą 19 run-ów i co jak na tą ligę w 7 spotkaniach jest dobrym wynikiem.Po drugiej stronie staje Jose Pina,miotach ze znacznie słabszej ekipy która obecnie zajmuje drugie miejsce od końca w lidze i nic nie wskazuje na to aby ten stan rzeczy się zmieniła.Sam Pina zagra dopiero drugi mecz w barwach ekipy Tabasco jako starter po transferze z Saltillo w którym zagrał w tym sezonie jako starter 5 razy z czego dwa razy wygrał.W drużynie Tabasco jak już wspomniałem Pina zagrał tylko raz jako starter jednak pokazał się z dobrej strony wygrywając ten mecz i nie oddając pałkarzą nawet run-a jednak to by było na tyle bo w inny mecz gdy wszedł na zmianę oddal rywalą 6 run-ów po 12 hitach.Uważam jednak że dziś to gospodarze wygrają pewnie to spotkanie,ponieważ mają znacznie lepszych pałkarzy a do tego dochodzi świetny miotacz który przed własną publicznością wygrywa praktycznie wszystko_Owszem może Pina nie jest złym miotaczem jednak wczoraj goście wystawili jednego ze swoich najlepszych pitcherów a i tak przegrali 4-1 więc dziś grając przeciwko Castellanosowi nie widzę innego wyniku niż łatwe zwycięstwo i wysokie zwycięstwo gospodarzy stąd mój typ.Polecam
⛔ 100
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Aegon International R1 Tennis
Pennetta - Bartoli
Typ: 2:0 wygra Bartoli
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Pozwolę sobie na dłuższą analizę, ponieważ o Pennecie wiem dużo ;)
Pennetta w najlepszych swoich latach była dobra na twardym oraz na mączce, największe sukcesy odnosiła w obu Amerykach (QF w US Open - 3 razy, dobre wyniki w Acapulco, Bogocie). Na trawie nigdy jej nie szło, nigdy nie była w finale imprezy w singlu na trawie w WTA. Na Wimbledonie też bez rewelacji, bilans meczy 14-10. Po powrocie po kontuzji gra fatalnie, obecnie zajmuje 161 miejsce w rankingu, w Aegon występuje dzięki PR. Popełnia masę błędów, nie zdąża do piłek, gra ofensywna w rozsypce. O ile w przeszłości sobie porażki w singlu rekompensowała deblem w parze z Dulko (przez pewien czas najlepszy debel świata), to od kiedy Argentynka nie gra (zaciążyła i skończyła karierę, możliwe że powróci jak Clijsters) - Penneta nie potrafi odnaleźć rytmu. Z Dulko tworzyła niesamowity duet - obie potrafią świetnie mówić po włosku i hiszpańsku - dzięki czemu rozumiały się niesamowicie, dodatkowo się przyjaźniły od lat i dobrze się sprzedawały medialnie. Teraz gdy nie ma Dulko - Penneta nie potrafi się odnaleźć - z Kuźniecową jej wyraźnie nie idzie w deblu, Rosjanka cały czas marzy o sukcesach singlowych - a to przeszkadza w skupieniu się na deblu.

Bartoli też ostatnio jest w nie formie, ale Francuzka ma dobry bilans z Pennetą 3:1. Włoszka obecnie nie potrafi wygrać w zasadzie z nikim z pierwszej setki, więc tym bardziej nie będzie miała szans z zawodniczką pierwszej 20. Spodziewam się lania, wysokie zwycięstwa Francuzki. Niestety dla Pennetty nie ma już powrotu do main touru - nie zdziwię się jeżeli z końcem tego sezonu skończy karierę (po US Open) - bo gdy skończy się PR - nie będzie miała po co grać, wątpię by w wieku 32 (w 2014 roku) jej się chciało przebijać przez kwalifikacje i męczyć się tak jak np. Rezai lub grać w ITFach. Dodatkowo wycofała się tydzień temu z Norymbergi z powodu kontuzji nogi. Wszystko przemawia przeciwko Pennetcie.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Panam Cup Women
Spotkanie: USA vs Dominikana
Typ: USA (-1,5 seta)
Kurs: 1,79
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Finału turnieju Panama Cup w którym Amerykanki zmierzą się z reprezentacją Dominikany.Faworytem jest ekipa USA i nie ma się czemu dziwić.Drużyna Amerykanek to bardzo solidna i utytułowana drużyna.Szczerze mówiąc nie wiem jaki skład gra n tym turnieju w szeregach Amerykanek ale w tym typie kieruje się jedną ważną sprawą.Otoż obie te drużyny grały mecze z Brazylią.Co prawda obie zwyciężyły jednak to zwycięstwo Amerykanek było bardziej przekonywujące.Wygrana 3:0(do 11, 20 i 22) robi wrażenie i pokazuje siłę reprezentantek USA.Dominikanki wygrała natomiast z Brazylią 3:1 wygrywając swoje sety po dość sporych męczarniach.Tak więc widać że to Amerykanki są mocniejszym zespołem i powinny to pokazać w tym finale. Obstawiam że Dominikanki ugrają w tym finale co najwyżej seta.Myślę że na pewno Amerykanki w młodym składzie będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony i wyjdą na boisko zagrać na 100% swoich możliwości i wygrać Panam Cup Women&#39;s Volleyball 2013.O grze swoich koleżanek wypowiadała się po meczu z Brazylią kapitan drużyny Kristin Hildebrandt która mówiła że w tym meczu mogły pograć wszystkie zawodniczki i wyszło to na dobre.Wspomniała również że Dominikana będzie trudnym rywalem ale wyjdą na boisko cieszyć się grą i postarają się zwyciężyć.Jak dotychczas te reprezentacje spotkały się 6-krotnie a bilans tych meczów brzmi 5-1 dla Amerykanek i sądzę że po tym meczu będzie to wyglądało jeszcze bardziej okazale gdyż USA gładko pokona Dominikanę 3:0 lub 3:1.Kurs całkiem przyzwoity i na pewno warty grania dlatego polecam obstawianie tego typu bo nie powinien zawieźć.
✅79
 
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - Szwecja(Allsvenskan)
Spotkanie: IFK Göteborg - Djurgarden
Typ: 1
Kurs:1.67
Godz:19.05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Szwecji na mecz w lidze Allsvenskan.
Mecz odbędzie się w Göteborgu a zmierzą się w nim IFK Göteborg i Djurgarden.
Gospodarze rozegrali w tym sezonie jedenaście meczy i zdobyli w nich dwadzieścia jeden punków co daje im trzecie miejsce w tabeli.
IFK Göteborg u siebie rozegrał pięć meczy w których cztery razy wygrał i zaliczył jeden remis.
Goście rozegrali w obecnym sezonie także jedenaście meczy ale zdobyli w nich jedenaście punktów co uplasowało ich na trzynastym miejscu w Allsvenskan.
Djurgarden na wyjeździe gra tragicznie, na pięć meczy zdobyli tylko jeden punkt, a do tego strzelili tylko dwie bramki tracąc ich aż piętnaście.
Mój typ to jedynka po bardzo dobrym kursie jak na tak grające IFK Göteborg u siebie i Djurgarden na wyjeździe.
⛔100
 
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic 2013
Spotkanie: Mecze Wuxi Classic rozgrywane 17.06.2013
Typ: Czy Joel Walker, Ding Junhui i Joe Perry wygrają swoje mecze? (Tak)
Kurs: 4.10
Bukmacher: bwin

O meczu Perry’ego pisałem już w dziale Snooker, więc nie ma sensu się powtarzać tylko kliknąć w podany link. Z kolei o Dingu można wiele powiedzieć, że forma nierówna, że w Azji nie zawsze wytrzymuje presję miliarda kibiców itd. i nawet jeśli w dużej części to prawda, bo ja też nie widzę Chińczyka w roli faworyta tego turnieju, to trudno się spodziewać, żeby potknął się już w 1 rundzie i to ze słabym Burnettem. Mecze grane do 5 wygranych frejmów, więc jest trochę czasu na nadrobienie ewentualnego falstartu, chociaż wątpię, żeby to było konieczne. Pozostaje zająć się meczem Walkera z Daviesem zamykającym tego tripla. Davies to nie najmłodszy debiutant (26 lat), który dostał się do touru przez Q-School. Miał wejście smoka, bo w pierwszym meczu ograł Murphy’ego (5-1), dzięki czemu go w ogóle zobaczymy w Wuxi. Później bywało już gorzej, wtopa z Linesem w kwalach do Australian Open, w Bułgarii odbił się od Bonda (2-4), trochę odżył w Asian Tour, gdzie przegrał dopiero w 4 rundzie z Delu (1-4) po drodze ogrywając Jonesa i Dale’a. W Wuxi tak łatwo nie będzie, bo już w pierwszym meczu zmierzy się z jednym z największych snookerowych prospektów na przyszłość. Chociaż Walker dopiero co skończył 19 lat ma dużo większe doświadczenie od swojego rywala. Przeszedł tę samą drogę przez Q-School co Davies, tylko rok wcześniej dominując tamte rozgrywki. Ma za sobą całkiem udany debiutancki sezon, w którym ustrzelił kilka cennych skalpów (Bingham, O’Brien, Maflin). Nowy sezon zaczął bez fajerwerków, ale łatwo ogrywa słabeuszy, a na rozkładzie ma już też Burnsa i Drago. Dla obu będzie to debiut w głównej drabince turnieju rankingowego, ale większe szanse daję bardziej doświadczonemu Walkerowi. Tripel w żadnym razie nie jest pewniakiem, ale wobec tego, że według mnie jego powodzenie zależy od jednego meczu, to widzę w nim spore value, a obok takiego kursu trudno przejść obojętnie.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka
Spotkanie: San Antonio Spurs - Miami Heat
Typ: 1
Kurs:2.02
Godz:2.05
Bukmacher: Betgun
Analiza: Witam. Na dzisiejsza noc proponuję mecz w NBA, a mianowicie mocną 1. Moim zdaniem San Antonio po ostatniej porażce zostało postawione pod ścianą i nie może tego meczu przegrać. Heat prowadząc w serii 3-2 i mając w perspektywie 2 następne mecze w domu rozstrzygnęło by praktycznie sprawę. Jedyna nadzieja dla Spurs to wygrać ten mecz i przedłużyć swoje szanse. Oba zespoły pokazały w tej serii że potrafią grać pod presją, gdy jest duże ciśnienie i gdy po prostu trzeba wygrać robią to. San Antonio musi postawić wszystko na jedną kartę, a przecież w AT&amp;T Center potrafią to robić. Czas pracował na ich korzyść, bo już w pełnej dyspozycji ma być Tony Parker który miał problemy z udem, a nie muszę mówić jak wiele od niego zależy. Wydaję mi się że Miami też delikatnie mogą być rozluźnieni po ostatniej wygranej, osiągnęli plan minimum i z tyłu głowy siedzi, że wracają do siebie niezależnie od wyniku i tam wszystko mogą rozstrzygnąć. Reasumując aby San Antonio dalej liczyło się w grze o mistrzostwo muszą dzisiejszy mecz wygrać i ja wierzę w to że to uczynią. Dodatkowy bonus to kurs za który naprawdę warto zaryzykować. Pozdrawiam
✅102
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka
Spotkanie: San Antonio Spurs - Miami Heat
Typ: over 184,5
Kurs:1,70
Godz:2.05
Bukmacher: Betgun
Drugim moim typem na tą noc jest w moim odczuciu niska linia na ten mecz i overek powinien spokojnie siąść. Obie drużyny grają bardzo ofensywnie, San Antonio często gra na obwodzie i oddaje dużo rzutów z dystansu, często są to akcje 3 punktowe z wykorzystaniem Mata Bonnera ale i nie tylko.Kroku dotrzymuje im Miami które, może mniej ma akcji 3-punktowych, ale są to szybkie akcje i częste kontry. Jestem przekonany, że dzisiaj będziemy oglądać szybki i emocjonujący mecz, a co za tym idzie ze sporą zdobyczą punktową. Tym bardziej taka linia jest jak najbardziej w zasięgu i myślę że spokojnie ją osiągną. Polecam
TYLKO JEDNA ANALIZA NA DANY DZIEŃ :!:
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Hiszpania - Urugwaj
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bwin
Analiza: Grupa B rozpoczyna swoje zmagania bardzo mocnym uderzeniem, mistrzowie Europy i Świata podejmą jeden z najbardziej utytułowanych reprezentacji Am. południowej. Hiszpanie w tym roku bardzo poważnie traktują ten turniej o czym świadczą powołania, bo aż 19 mistrzów Europy z 2012r przyjechało do Brazylii. Z drugiej strony jednak Urugwaj, którym zdecydowanie ten turniej podchodzi i jak to u tej reprezentacji bywa potrafią się zmobilizować na większą impreze i często coś tam ugrać, dlatego raczej wytypowanie zwycięzcy tego meczu nie jest łatwą sprawą. Ostatni mecz tych drużyn rozegrany był w lutym tego roku kiedy to Hiszpanie pokonali Ursusów 3:1, potencjał ofensywny obu drużyn jest niesamowity, dlatego uważam że typ 2,5 wejdzie jak w masło, dla bardziej odważnych polecam over 3,5. Pozdrawiam
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

krzysiek_oth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Hiszpania - Urugwaj
Typ: Urugwaj strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 5,25
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam ???? Zdecydowałem się postawić na min. 2 bramki dla Urugwaju. O sile ofensywnej Urugwaju nie trzeba chyba nikogo tutaj przekonywać: Arevalo Rios, Cavani, Suarez, Forlan... - moim zdaniem z taką ofensywą Urugwaj jest w stanie strzelić 2 bramki w meczu każdej drużynie na świecie. Z drugiej strony defensywa hiszpańska niespecjalnie przekonywała mnie w meczach towarzyskich, wyglądała raczej na podmęczoną tym sezonem. Choćby w meczu z Haiti - rywale Hiszpanii stworzyli sobie zaskakująco dużo bramkowych sytuacji, Oczywiście dziś skład defensywy hiszpańskiej może być trochę inny (choć niekoniecznie), ale nawet jeśli będzie parę zmian - to na placu boju również pojawią się zawodnicy, którzy rozegrali w tym sezonie mnóstwo spotkań. Nie zdziwię się, gdy popełnią kilka sporych błędów. A przy takich zawodnikach jak Suarez czy Cavani wystarczy mały błąd w ustawieniu/rozprężenie i zagrożenie jest ogromne. Puchar Konfederacji rozgrywany w Ameryce Płd. to jak dla mnie dodatkowy, mały atut dla drużyny Urugwaju. Stawiam dziś na bardzo emocjonujące spotkanie, w którym padnie kilka bramek. Urugwaj na pewno coś strzeli, odważnie stawiam, że będą to min. 2 bramki ????
⛔100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Hiszpania - Urugwaj
Typ: Urugwaj over 2,5 żółtych kartek
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Drugi dzisiejszy mecz, choć teoretycznie jutrzejszy ???? Przy rozpoczęciu zmagań Grupy B, zmierzą się dwie najlepsze drużyny. Cóż to będzie za piłkarska uczta, Hiszpania kontra Urugwaj.
To co zagra Hiszpania, nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Tiki-Taka, w najbardziej zwrulgaryzowanej wersji. Gra nie tysiąca, ale miliona podań, obliczona na wymęczenie przeciwnika. Czekanie na jeden dogodny moment, by przeszyć strefę prostopadłym zagraniem rzuconym za linię obrony, do któregoś z wbiegających graczy.
Urugwaj przeciwstawi temu swoją naturalną grę opartą na szybkich atakach, polotowi liderów i ogromnej agresywności w grze. Na tej agresji opieram swoje dzisiejsze propozycję na ten mecz.
Żółte kartki dla drużyny Urugwaju w starciu z tak technicznym przeciwnikiem, to moim zdaniem bardzo dobra propozycja na zarobek. Hiszpanie lubujący się w tych wymianach piłki łatwo mogą sfrustrować Urusów, sprowokować do fauli i tym samym łapania kartek. Z resztą co będę się rozpisywał - drużyna Urugwaju na przekraczaniu przepisów i brutalności opiera swoją grę w obronie.
No i jeszcze personalia. Diego Perez i Luis Suarez to niemal pewne żółte kartki, jeśli nie za faule, to za dyskusje z arbitrami, czy w przypadku Suareza symulowaniu. Godin natomiast grać będzie na Xaviego i Iniestę. Ponadto jeszcze Caceres, Godin, Lugano, Pereira, Gargano czy Rodriguez także są narażeni na grę faul. Dodam jeszcze odgórny trend arbitrów aby chronić graczy technicznych, i skłonności do symulowania Hiszpanów mogące wpływać na sędziego (zwłaszcza Busquets).
Hiszpania (4-3-2-1): Casillas - J.Alba, S.Ramos, Pique, Arbeloa - Busquets, Xavi, Iniesta - Fabregas, Pedro - Soldado
Urugwaj (4-4-2): Muslera - Caceres, Godin, Lugano, M.Pereira - C.Rodriguez, Gargano, D.Perez, G.Ramirez - Cavani, Suarez
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Urugwaj-Hiszpania
Typ: BTS? Tak
Kurs: 2,00
WilliamHill

Jutro zmagania w Pucharze Konfederacji zaczynają zawodnicy z grupy B. O ile faworyta i zwycięzce łatwo jest przewidzieć w meczu Thaiti-Nigeria, tak wytypowanie zwycięzcy pojedynku Urugwaju z Hiszpanią będzie niezwykle ciężkie. Obie ekipy do Brazyli udały się w najmocniejszym składzie także jutrzejsze spotkanie będzie bez wątpienia bardzo interesujące i emocjonujące. Osobiście gram na to, że obie drużyny strzelą bramkę. Dlaczego? Obie drużyny mają piekielnie mocną ofensywę. Po stronie Urugwaju niesamowity Cavani , Suarez oraz Forlan a po drugiej cała ofensywa Barcelony, a więc Fabregas,Xavi czy też Pedro. Faworytem bukmacherów jest Hiszpania co chyba nikogo nie dziwi , jednak gracze Urugwaju to dla mnie czołowa drużyna Ameryki Południowej mimo, że w obecnych eliminacjach do MŚ im nie idzie. Błędy zdarzają się najlepszym, tak więc licze , że jutro Ramos bądź Pique takowy popełni a ktoś z tercetu Cavani-Suarez to wykorzysta.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: tenis, ATP: Eastbourne
spotkanie: Grega Zemlja - Fabio Fognini
typ: 1
kurs: 2,09
godzina: 13:30
bukmacher: pinnaclesports
analiza:
przed nami spotkanie 1/16 finału rozgrywanego na trawie turnieju rangi ATP w Eastbourne, pomiędzy nierozstawionym Słoweńcem Gregą Zemlją, a rozstawionym z ósemką Fabio Fogninim. Grega w rankingu ATP zajmuje obecnie 51. miejsce z dorobkiem 886 punktów, a Fabio dzięki wywalczonym 1345 punktom jest sklasyfikowany na 31. pozycji. Obaj panowie grali ostatnio we French Open, którym Zemlja dotarł do 2 rundy w której przegrał z Nishikorim, natomiast Fognini po dwóch wygranych przegrał gładko 3:0 z Nadalem. Jednak ostatnio gra Zemlji bardziej mi się podoba oraz wydaje się być w lepszej formie niż Fabio. Ponadto za Słoweńcem przemawia fakt, że zagrał już 3 mecze na trawie, w których zaprezentował się bardzo przyzwoicie, natomiast dla Gogniniego będzie to tego sezonowy debiut na trawie. Reasumując stawiam na zwycięstwo Zemlji w trzech setach.
⛔100
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Panam Cup Women
Spotkanie: Kuba - Portoryko
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o północy zostanie rozegrane spotkanie o 5 miejsce Panam Cup w siatkówce kobiet. W meczu tym zmierzą się siatkarki Kuby i Portoryko. Ja typuje zwycięstwo Portorykanek mimo tego, że to siatkarki z Kuby wygrały rywalizację w grupie B. Komplet punktów w grupie zdobyty przez Kubanki (3-2 Kanada, 3-0 Kostaryka, 3-2 Peru) chyba pozwolił im czuć się zbyt pewnie, ale na ziemię sprowadziła je porażka w ćwierćfinale z Argentyną 0-3. Natomiast Portorykanki trafiły na znacznie trudniejsze rywali w grupie i zajęły w grupie 3 miejsce (0-3 Argentyna, 2-3 USA, 3-0 Trynidad). Szczególnie zacięta pięciosetowa walka z USA - moim zdaniem faworytkami do trofeum - była pokazem umiejętności Portorykanek, które do walki o 5 miejsce musiały się jeszcze uporać z Kostaryką (3-0) i z Kanadą (3-1). W bezpośrednich meczach między zainteresowanymi drużynami w tym roku lepsza była ekipa Portoryko ogrywając Kubę dwukrotnie 3-2. Mam nadzieję że seria zwycięstw siatkarek z Portoryko będzie kontynuowana i zdobędą one 5 miejsce w tym turnieju.
✅72
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 2:00
Spotkanie:San Antonio Spurs - Miami Heat
Typ: 2 (-1)
Kurs: 1.93
Buk: Pinnacle

Daruję sobie opowiastki od strony taktycznej.
Heat, w ostatnim meczu wyglądali, jak prawdziwy zespół mistrzowski.
Większego doświadczenia od Spurs, w składzie Heat, nie zabierze im nawet całe grono antyfanów zespołu prowadzonego przez Spo.
Przed tym meczem, towarzyszy mi przeczucie, że zwycięzca dzisiejszego meczu, zostanie mistrzem.
Heat będąc pod ścianą, mają 100%. Czy dziś też są? Poniekąd. Gdyż jest to ostatni mecz Spurs na ich parkiecie, a seria zakończy się w Miami.
Idealnym rozwiązaniem dla drużyny z Florydy byłoby wywiezienie z San Antonio drugiego zwycięstwa, gdyż znacznie ułatwiłoby to sytuację przed powrotem do Miami.
Od strony biznesowej, bo ten argument często jest powtarzany przy okazji PO - co da zdobycie mistrzostwa dla Spurs, na parkiecie Heat? ;-) ????
Duet Wade - Bosh, zamnękli bardzo poważnie usta swoim krytykom, gdyż zagrali na poziomie, w którym obecnie, żadna ekipa w NBA nie byłaby im się w stanie przeciwstawić.
Co przed tym meczem jest najgorsze dla Spurs? LBJ. W ostatnim meczu wskoczył na swój poziom i bardzo szczerze wątpię, by w jednym z najważniejszych meczy, który może zaważyć o tytule, wyłączył swój tryb &quot;bestii&quot;. Jeżeli bestia jest aktywna, całej reszcie zespołu gra się o wiele lepiej.
Wszyscy wypominają kolana Wade&#39;a, a w Spurs wszyscy zdrowi? Czyżby...
Francuski rozgrywający podczas konferencji prasowej przyznał, że nie mógł grać w meczu numer cztery na sto procent, bo mógłby pogorszyć uraz. - To było moim celem, aby tylko nie pogorszyć kontuzji, bo Popovich nie byłby wtedy zadowolony - przyznaje Tony Parker. - Chciałem zagrać i odrobinę zaryzykowałem. – przyznaje.
Co gorsza ścięgno podkolanowe może w każdej chwili się zerwać, czego Parker jest świadom. - Gdyby to był sezon regularny, musiałbym odpoczywać z 10 dni. Jednak gramy w finałach NBA, jeżeli dojdzie do urazu – takie jest życie - mówi tak, bo nie chce zawieść zaufania jakim obdarzyli go fani zespołu Ostróg z Teksasu.
Jeżeli dostrzegamy słabości, w ekipie przeciwnej, to oceńmy obiektywnie i realnie sytuacje, w &#39;swoim zespole&#39;, by dać pełen pogląd na sytuację przedmeczową...

Powodzenia!
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaLiga Europejska
Spotkanie: Czechy – Węgry ACH (0:2,5)
Typ: 1
Kurs: 1,99
Buk: Pinnacle
Godzina i data: 17.06.13 18:00

Dziś o godz. 18:00 w Kecskemét odbędzie się mecz w grupie B Ligi Europejskiej między reprezentacjami Węgier i Czech. Gospodarze w tym turnieju ugrali tylko seta i zajmują ostatnią pozycję w tabeli. Czesi wygrali 2 spotkania i są liderem grupy.

Węgrzy stanowią tło dla Czechów, Hiszpanów i Czarnogórców. Gospodarze mini-turnieju ulegli w pierwszym meczu siatkarzom z Bałkanów 0:3 (-13,-15,-21). W drugim spotkaniu po walce urwali Mistrzom Europy z 2007 roku seta, wygrywając na przewagi 24:22. Trzy kolejne sety, do 14,17 i 16, wygrali jednak goście i mecz zakończył się spodziewaną porażką Węgrów. Liderem tej reprezentacji jest David Szabo – 23-letni siatkarz to zdobywca Pucharu CEV z Sisley Treviso w 2011 roku. Atakujący reprezentacji Węgier reprezentuje obecnie barwy Hypo Tyrol Innsbruck.

Czesi pokonali w pierwszym meczu Hiszpanów 3:1 (16:21, 21:17, 18:21, 19:21) – było to bardzo cenne zwycięstwo, które pozwoliło ze spokojem podejść do kolejnych spotkań. 13 punktów w tym meczu zdobył Michal Finger, 10 – Tomas Siroky. W drugim spotkaniu Czesi zwyciężyli Czarnogórę również 3:1 (15:21, 21:15, 22:20, 21:19). Liderami reprezentacji naszych południowych sąsiadów są Lukáš Ticháček – gracz Asseco Resovii Rzeszów, półfinalista LŚ 2003, zdobywca 3. Miejsca w Pucharze CEV w 2005 roku z Duklą Liberec, zdobywca Ligi Mistrzów z VFB Friedrichsafen w 2007 roku, zdobywca 2. Miejsca w Pucharze CEV z Resovią w 2012 roku, wielokrotny drużynowy Mistrz Czech, Niemiec i Polski; a także Aleš Holubec – środkowy UGS Nantes-Reze, finalista Pucharu CEV 2008 z Noliko Maaseik, drużynowy Mistrz Francji 2010, Belgii 2008 i 2009 oraz Czech 2004 i 2005.

Składy:

Czechy: Ticháček , Hýský , Finger , Široký , Holubec , Mauler, Kopáček (libero), Bartoš, Janouch

Węgry: Bagics, Nagy, Gergye, Kovacs, Kaszap, Baroti, Dömötör (libero), Szabo, Nemeth, Nacsa

Myślę, że Czesi powinni odnieść zdecydowane zwycięstwo w tym meczu. Węgrzy mają tylko 2 atuty – własnej hali oraz fakt ugrania seta z ME 2007. Nic innego nie są w stanie zaoferować kibicom. Czesi co prawda nie są siatkarską potęgą, ale dwoma poprzednimi spotkaniami udowodnili, iż są w stanie wygrywać wysoko z równorzędnymi rywalami. Ich obecni przeciwnicy to ekipa o klasę gorsza – dlatego też powinno obejść się bez straty seta. Nie jestem takim optymistą bym grał np. under 115,5, ale sądzę że 3:0 i mniej niż 136,5 punktów jest bardzo atrakcyjną ofertą do gry.
⛔100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball USA: MLB
Spotkanie:Atlanta Braves - San Francisco Giants
Typ: 2
Kurs: 2,43
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Dziś o 02:05 rozegrają po raz 3 z rzędu mecz te same drużyny. W ich rywalizacji jest jak do tej pory 1-1. Drużyna z Atlanty nie jest obecnie w zbyt dobrej formie ponieważ na 5 ostatnich meczy tylko 1 zwycięstwo to trochę mało tym bardziej że zajmują 3 miejsce w Lidze Narodowej. Ostatnio 3 porażki z rzędu z San Diego które plasuje się zdecydowanie niżej świadczy że jest kiepsko. San Francisco natomiast wypada troszeczkę lepiej bo 2 zwycięstwa z ostatnich 5 rozegranych spotkań przy czym po 2 porażkach z piratami wynieśli wnioski i w ostatnim meczu rozgromili ich 10:0. Co do meczy pomiędzy tymi drużynami wszystko wypada na korzyść Giantsów. Wygrana 4 na 5 meczy z Bravesami skłoniła mnie do takiego typu i ostatni mecz który mogli wygrać lecz stracili w końcówce meczu inicjatywę co zakończyło się ich przegraną. Myślę że ten mecz jednak poprowadzą do końca i odniosą zwycięstwo
⛔100
 
M 7

misza19

Użytkownik
Tahiti - Nigeria
Typ: Over 6,5
Kurs: 8.5
Buk: BetClic
Mój typ może wydawać się z grona tych &quot;szalonych&quot;, ale moim zdaniem ma rację bytu. Oczywiście nie jest tajemnicą, że o reprezentacji Tahiti nie wiem praktycznie nic (poza kilkoma tekstami przeczytanymi przed PK), ale jedna informacja przykuła moją uwagę. Drużyna ta przed turniejem przegrała aż 0:7 z reprezentacją Chile U-21. Już sam ten fakt nie może świadczyć o nich najlepiej. Wnioskuję więc, że wynik ten powtórzyć są w stanie Nigeryjczycy. Łatwe to oczywiście nie będzie, ale uważam, że kurs jest zachęcający. A, dodam jeszcze, że tym piłkarzom z Oceanii cztery gole potrafili zaaplikować gracze z Nowej Kaledonii.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic
Spotkanie: Martin Gould - Kurt Maflin
Typ: Kurt Maflin
Kurs: 2,53
Bukmacher: Pinnacle

U Maflina jest value, bo 2,50 na Norwega, wciąż niedocenianego z Martinem, który słabiutko zaczął sezon to za dużo. Kurt potrafi grać efektownie, szybko i bardzo skutecznie. Wysokie brejki to nie jest dla niego żadna nowość. Warto dodać, że obok Robina Hulla, to właśnie Maflin jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem Europy kontynentalnej na liście wszechczasów brejków 100+ (pomijając również osobę Tony&#39;ego Drago). Początek sezonu zdecydowanie na korzyść norweskiego snookerzysty, który pokonał bardzo groźnego Thanawata i zagrał niezwyle wyrównany mecz z Neilem Robertsonem. Gould do tej pory tylko dwa spotkania. Dwa spotkania od czasu MŚ rozgrywanych akurat w przypadku tego gracza w drugiej polowie kwietnia! To szmat czasu i brak ogrania może być widoczny, szczególnie, że w obu przypadkach Anglik zagrał słabo - 5:4 z amatorem Cartym i 2:4 z Anthonym McGillem to nic rewelacyjnego. Handicap dodatni na Maflina, w takich okolicznościach, wydaje się być bardzo rozsądnym typem i tak właśnie tutaj gram, choć czyste zwycięstwo również jest dość prawdopodobne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom