>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.06.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Spotkanie:Landskrona - Östers
Typ: Over 3
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj spotkanie między zajmującym 1 lokate w tabeli
Östers a Landskrona który obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli ... Östers idzie jak burza wygrał ostatnie 7 spotkań w lidze .
Bilans bezpośrednich pojedynków w lidze wynosi 7:1 dla Landskron .
F. Olsson grający dla
Landskron jest w wyśmienitej formie strzelił 7 bramek na 10 spotkań ale i tak idzie mu gorzej niż grającemu dla przeciwnej drużyny F. Söderberg strzelił 9 goli na 11 występów wiec jak widać bedziemy mieć pojedynek drużyn jak również piłkarzy .

W poniższej tabeli przedstawiam statystyki najbardziej bramkostrzelnych zawodników obu drużyn


Zwrot/ zgłosił nowy typ
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Montanes A. - Gimeno-Traver D.
typ: 2:1
kurs: 4.35
bukmacher: bwin

Hiszpański finał na Włoskiej ziemi między faworyzowanym Montatnesem oraz Gimeno - Traverem. Ścieżkę do finału obaj zawodnicy mieli na podobnym poziomie, jedynie Montantes&#39;owi w ostatnim spotkaniu poszczęściło się i do finału doszedł poprzez krecz Blaz&#39;a. Finał to finał więc obaj zawodnicy są wystarczająco zmotywowani do gry. Wydaje mi się że żaden z graczy łatwo nie odpuści spotkania i nie skończy się to 2:0. Wiadomo że Montantes jest lepszym zawodnikiem z większym doświadczeniem i wygra to spotkanie lecz nie będzie to łatwy orzech do zgryzienia. Gimeno jako outsider na nawierzchni ceglastej w przeciągu ostatniego roku wygrał 4 z 5ciu spotkań a to oczymś świadczy. Liczę na dobre widowisko z 3ema setami.

⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, ME
Spotkanie : Portugalia-Holandia Portugal total goal
Typ : 2 badz wiecej
Kurs : 2,41
Bukmacher : Betfair
Analiza : W ostatnim spotkanie fazej grupowej ME w grupie B spotykaja sie reprezentacje Portugalii i Holandii. Obie druzyny nadal maja szanse zeby awansowac do nastepnej rundzie, choc Holendrze musza liczyc na wygrana Niemcow z Dania. W dwoch poprzednich spotkanie pilkarze z Holandii slabo sie spisywali nie wykorzestujac wiele sytuacje do zdobycie gole oraz grajac nie pewnie w obronie. Moim zdaniem dzis wicemistrzowi swiata zrobia wszystko zeby do koncza powalczyc o awans badz conajmniej pozegnac sie z mistrzostw honorowo. Znajac sila ognia reprezentacji Holandii mysle ze dzis uda sie holendrom wrezcie zagrac skutecznie w ataku. Ten fakt zmusi pilkarze Portugalii zeby takze zagrac skutecznie w ataku tak jak to mialo miejsce w ostaim spotkanie przeciwko Danii. Moim zdaniem dzis jesli Portugalia chce wywalczyc awans to jej pilkarze nie moga liczyc na Niemcow przeciwko dobra druzyna z Danii, i zadowolic sie gra na remis. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy Portugalia i Holandia, Portugalczycy zdobeda powyzej 1,5 gola.

✅141
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Data: 17.06.2012 20:45
Spotkanie: Dania-Niemcy
Typ: Niemcy (-2 Gole) Handikap dwudrożny
Kurs:4.97
Bukmacher: PinnacleSports

Ekipa Olsena ma szanse na awans z gr. jednak przede wszystkim nie może przegrać dzis w spotkaniu z reprezentacja naszych sąsiadów i liczyc na korzystny rezultat w drugim spotkaniu w gr. przy zremisowanym spotkaniu. Jednak niestety ja nie widze dzis dla nich dużych szans, nie maja argumentów zeby z rywalami dzis cos ugrac. Na Euro pokazali sie z dobrej strony, trzeba zaznaczyć dwa dobre spotkania z Holandią niespodziewanie ogrywając ja 1:0 jak i z Portugalią gdzie blisko byli wywalczenia punktu, bowiem na 10 minut po wyrównującej bramce na 2-2 remisowali. Niestety w końcówce nie upilnowali Vareli ktory przechylił szale zwycięstwa na strone Portugalczyków. I spodziewam sie niestety ze po ostatnim spotkaniu u Duńczyków moze byc małe załamanie, ze względu na ostatnia porażkę ktora mogła juz w głowach podciąć im skrzydła i wiarę w awans. Przynajmniej do niej dojdzie jesli dzisiaj rywal strzeli bramke, wtedy beda musieli zaatakować a ekipa Loewa niestety to szybko wykorzysta gdy rywale sie otworzą za bardzo. Wtedy moze sie otworzyć worek bramek i na to dzis licze.

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Dania - Niemcy (shot on goals Poniżej/powyżej: 14.5)
Typ: poniżej 14.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza: Mecze rozstrzygające w grupie B. Niemcy z 6 pkt. nie są jeszcze pewni awansu, ale jest to mało prawdopodobne, aby przegrali z Danią i Portugalia wygrała z Holandią. Tak czy inaczej granica celnych strzałów w tym spotkaniu na poziomie 14,5 wydaje mi się zbyt wysoka. Niemcy w poprzednich meczach 3 celne strzały z Portugalią i 5 z Holandią. Zresztą i Portugalia miała 3 celne i Holandia 5, widaćwięc, że w meczach Niemców było równo, ale suma to 6 i 10. Duńczycy w meczu z Holandią zanotowali 5 celnych strzałów, a z Portugalią 4. W obu było mniej niż wyznaczona granica bo 11 i 14. W tym spotkaniu też nie liczyłbym na ostre strzelanie, Niemcy na pewno gry nie otworzą, bo im starcza remis. Dania nie ma z przodu graczy, typu Gomez czy Muller. Krohn czy Bendtner to nie są zawodnicy, którzy będą raz za razem zagrażać bramce Neurera.

✅85
 
maverick46 17

maverick46

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie:Euro 2012 Portugalia-Holandia
Typ: powyżej 2,5 bramki
Kurs:1,77
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Holandia ma jeszcze szanse na awans ale musi hurtowo zdobywać bramki w meczu z Portugalią. Portugalia to samo, zapowiada się ciekawy mecz z dużą ilością bramek.wydaje mi się że pierwsza bramka wpadnie ciągu piętnastu minut
Holandia ostatni mecz przegrała 1,2
Portugalia wygrała 3:2
w każdym było powyżej 2,5 brami uważam że dzisiaj też tak będzie

✅77
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Dania - Niemcy
Typ: Dania wygra pierwszą połowę (remis nie ma zakładu)
Kurs: 3.8
Bukmacher: Unibet
Analiza: Duńczycy są świetni na tym Euro. Grają bardzo dobrze. Mają poukładany zespół i prezentują się dobrze przez pełne 90 minut. Dobrze z punktu taktycznego, fizycznego i mentalnego.
Niemcom natomiast wystarczy remis. To może spotęgować szansę na zlekceważeni Duńczyków. Niemcy średnio weszli w mecz z Holendrami, przespali też pierwszą połówkę z Portugalią. Dlatego być może znowu trochę biernie zagrają w pierwszych 45 minutach, a Dania to wykorzysta.
Duńczycy mają potencjał, mimo porażki, są na fali. Powalczą o pełną pulę, ale wydaje mi się, że większe szanse na zaskoczenie przeciwnika mają w pierwszej połowie, nie w drugiej. Niemniej powinni się mocno postarać dzisiaj o korzystny rezultat. Niemcy zazwyczaj mają słabszy mecz w grupie, być może właśnie dziś. Dużo bedzie zależeć od dyspozycji gry defensywnej Duńczyków. Ufam, że Olsen ich dobrze ustawi.

0
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Spotkanie: Niemcy- Bułgaria
Typ: 2
Kurs: 4,39
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Na pewno w tym spotkaniu Bułgarzy faworytami nie będą, jednak widzę dość spore value. Ostatni raz drużyny grały ze sobą pod koniec maja i wtedy to wygrali Bułgarzy 3:1. Warto wspomnieć, że w tamtym meczu również zdecydowanym faworytem według bukmacherów był zespół Niemiec. Jednak Bułgarzy udowodnili, że mimo ostatnio niezbyt wysokiej formy, potrafią się zmobilizować i pokonać wyżej notowanych rywali. Jeśli uda się zatrzymać Grozera i Schopsa i poprawić przyjęcie z czym zawsze mieli problemy powinni zrobić kolejną miłą niespodziankę. Niemcy nigdy nie odnieśli żadnego sukcesu na Lidze Światowej i myślę, że w tym roku będzie podobnie.


✅339
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Euro 2012
Spotkanie - Dania : Niemcy
Typ - jaka akcja odbędzie sie jako pierwsza w 1 połowie ? rzut wolny
Kurs - 2.80
Bwin
Analiza :

No dzisiaj kolejne emocje w ME Euro 2012 ja decyduję się na spotkanie Duńczyków z Niemcami . Typ może jakiś inny niż zwykle ale decyduję się na taki z jednego powodu sędzią spotkania jest nasz bardzo znajomy sędzia z meczu z Grekami Carlos Velasco Carballoa co za tym idzie przekonaliśmy się osobiście . No a w dzisiejszym spotkaniu też może dać znać o sobie tym bardziej że Duńczycy i Niemcy do delikatnych nie należą a mecz dla Duńczyków to też jest mecz o być albo nie być . Dania awansuje do ćwierćfinału w przypadku wygranej nad Niemcami, w przypadku porażki Portugalii Duńczykom do awansu starcza remis.Inaczej jest w przypadku Niemców, którzy w razie przegranej 0:1 i 1:2, a także każdej porażki różnicą przynajmniej dwóch bramek odpadną na rzecz Portugalii w razie jej wygranej.Tak że uważam że ostra gra będzie od pierwszego gwizdka sędziego na każdym metrze boiska , myslę że Duńczycy zaczną od ataków no a np. Schweinsteiger wiemy jaki jest ostry w swoich wejściach dlatego myślę że najpierw będzie odgwizdany faul niż np. rzut z autu . No ale zobaczymy !

✅180
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna EURO
Spotkanie : Dania-Niemcy
Typ: Over 9 rzuty rożne
Kurs: 1,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Co tu dużo mówić i pisać dwie drużyny walczące o awans dwie ekipy które będą grały szybki agresywny futbol i przy atakach nie trudno o błedy obrony i rzuty rożne :
Poprzednie spotkanie Dania := 15 rzutów rożnych
Poprzednie spotkanie Niemcy:= 11 rzutów rożnych

Jak dla mnie grać i zarabiać ja postanowiłem ustawić sobie właśnie over 9 chociaż wcześniej zamierzałem grać over 10 ale lepiej mniej a pewniej zarobić.

Składów nie bedę przytaczał , tabeli statystyk również bo wszystko znajdziemy na stronach o Euro , co mnie nakłania do zagrania takiego typu :
Poprzednie spotkania,
Ranga spotkania ,
Przeczucie :razz:

⛔100
 
J 0

janoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekwador Serie A
Spotkanie: Barcelona - El Nacional
Typ: powyżej 2,5 goli
kurs: 2,00
Bukmacher: Expekt

W trakcie 19 kolejki Ekwadorskiej Serie A, zmierzą się ze sobą 1 drużyna tabeli - Barcelona (34 pkt - 9/7/2, bramki 29-12) z 7 - El Nacional (23 - 6/5/7, bramki 18/27). Barcelona u siebie wygrała 4 mecze 5 zremisowała, bilans 18/5, El National na wyjeździe 2 wygrane, 2 remisy 5 porażek, bilans 6/17. Gospodarze dużo strzelają - goście dużo tracą, to przemawia za gospodarzami, którzy mają świetna passę - 5 zwycięstw z rzędu. Uważam że najlepszy snajper Barcelony - Villalba (13 goli) powiększy swój bramkowy dorobek.

obstawiam w meczu powyżej 2,5 goli.

✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom