>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.05.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, MŚ
Godzina: 19:15
Spotkanie: Kanada - Finlandia
Typ: X
Kurs: 4.96
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Spotkanie dwóch obecnie bezsprzecznie najlepszych drużyn tych Mistrzostw. Niewykluczone, że obie ponownie spotkają się w finale. Mimo zapewnionego już awansu do ćwierćfinałów spotkanie to ma spory ciężar gatunkowym, gdyż potencjalny zwycięzca w następnej rundzie zmierzy się z Danią, zaś przegrany z o wiele silniejszymi Szwecją lub Rosją. Dlatego też o odpuszczaniu lub oszczędzaniu się nie ma mowy. Naturalnym faworytem tej potyczki wydają się Kanadyjczycy, którzy przyciągnęli na Mistrzostwa Świata wiele gwiazd NHL. Skład Finów wygląda również nieźle, ale już na pewno nie aż tak imponująco. Jednak drużyna Suomi, jak zwykle ma to w zwyczaju dużo nadrabia zespołowością, dobrą organizacją gry obronnej, jak również świetną dyspozycją bramkarzy. W mojej ocenie dzisiejszy mecz będzie równie zacięty, co spotkanie na Olimpiadzie, kiedy to Kanadyjczycy wygrali dopiero po dogrywce. W związku z tym w regulaminowym czasie gry typuję remis, zaś kursy na to rozstrzygnięcie uważam za więcej niż dobre.

⛔ 100
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Bournemouth
Typ: X2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Pojawiły się już dwie analizy na ten mecz, ja idę w stronę braku porażki Wisienek. Manchester United aktualnie nie gra już o nic, po remisie City ze Swansea pewny jest brak LM, natomiast zagrają o/w Ligę Europejską, co dla takiego klubu jest brakiem spełnienia pewnej normy. Sporo mówi się o tym, że LVG wystawi gorszy skład, aby oszczędzić najlepszych graczy na sobotni finał Pucharu Anglii z Crystal Palace. Wszyscy wiemy, jak wygląda gra United w tym sezonie, do tego dochodzi brak rywalizacji z City, bo ich wynik już znamy, także nie ma takiej motywacji, jaka mogłaby być w niedzielę, także działacze spodziewają się niskiej, jak na OT, frekwencji, gdyż mecz jest praktycznie bez większego znaczenia. Cyrk z odwołaniem meczu przez &quot;atrapę&quot; raczej nie będzie miał większego wpływu na podejście graczy. B&#39;mouth utrzymanie ma pewne, ale nie zapominajmy, że jest to beniaminek, jakaż byłaby to radość, gdyby udało im się wygrać na Old Trafford? Warto wspomnieć, że w pierwszym meczu Wisienki pokonały Czerwone Diabły 2:1. Podsumowując, uważam, że przy słabszym składzie United, braku możliwości do LM, B&#39;mouth jest w stanie osiągnąć korzystny wynik na Old Trafford.

⛔ 100
 
black-star 51,5K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: AFC Liga Mistrzów, Play Offs
Godzina: 12:30
Spotkanie: Tokyo- Shanghai SIPG
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,14
Bukmacher: Oddsring

Analiza:

Rozgrywki wkraczają w decydującą fazę i żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na słabszy występ w tym spotkaniu. Gospodarze ostatnio bardzo słabo grają na własnym stadionie, na którym to przegrali aż trzy mecze na cztery ostatnie, a ostatnie spotkanie zaledwie zremisowali. Daleko im więc do w pełni optymalnej formy. Forma wyjazdowa gości z kolei nie jest zła, gdyż na ostatnie sześć spotkań na stadionach przeciwników wygrali aż cztery. Ostatnio bardzo często w takich meczach strzelają gole. Ogólnie na 13 ostatnich spotkań ponieśli zaledwie dwie porażki, a 9 z nich wygrali. Gospodarze mają szansę na zmianę niekorzystnej serii na własnym stadionie, a goście bronią się ostatnimi wynikami. Myślę, że możemy oczekiwać tutaj sporej liczby goli.

⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, A Lyga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - Atlantas
Typ:
2
Kurs: 1.48
Bukmacher: Betclic

Niniejszy typ dotyczy spotkania 12 kolejki litewskiej ekstraklasy. Podczas, gdy sezony w większości krajów europejskich dobiegają końca lub już się skończyły, na Litwie piłkarze są w trakcie pierwszej połowy rozgrywek. W spotkaniu między Zalgiris Kaunas a Atlantas stawiam na zwycięstwo gości, którzy aktualnie zajmują drugie miejsce w tabeli i na 11 meczów, wygrali aż 8, a przegrali 3. Nie zaliczyli żadnego remisu, więc są bezkompromisowi - albo wszystko albo nic. Choć z dzisiejszym rywalem gra Im się w delegacji nie najlepiej to są zdecydowanym faworytem, bo grać będą z drużyną, która nie wygrała meczu od września 2015 roku (licząc mecze z poprzedniego sezonu), a w każdym spotkaniu od ostatniego domowego zwycięstwa traciła choć jednego gola. Ponadto w trwającym sezonie na 5 meczów na własnym stadionie Zalgiris Kaunas przegrał aż 4 i zremisował 1 (stosunek bramek 5-14). To świadczy o Ich słabej formie czy o braku umiejętności, a przecież poziom w lidze litewskiej nie jest zbyt wysoki. Z kolei zespół Atlantas na 5 spotkań na wyjeździe doznał 2 porażek, a 3 spotkania wygrał. Jeśli przegrywał to z potentatami ligi (1-0 z Sudova i 2-0 z Trakai). W pozostałych 3 meczach zwyciężył co w efekcie w połączeniu z wynikami meczów na własnym stadionie, dało Im miejsce nr 2 w tabeli. Są w dobrej formie, bo wygrali 2 ostatnie mecze, a ekipa Zalgiris Kaunas w ostatnich 5 kolejkach zdobyła zaledwie 2 punkty. Dzisiaj także nie ma co na nie liczyć. Na koniec wspomnę by nie pomylić drużyny Zalgiris Kaunas z Zaligiris Wilno, gdyż to nie te same zespoły! Zalgiris Kaunas ma znaną ekipę, ale w koszykówce, w piłce nożnej to ligowy outsider.
Jeśli ktoś zastanawia się nad kuponem na dzisiaj, to warto umieścić ten mecz, ponieważ kursy będą spadały coraz bardziej, aż w końcu przestanie się opłacać w ogóle brać te spotkanie pod uwagę. Życzę powodzenia i wygranych!
✅ 48
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Grecji
Godzina: 19:30
Spotkanie: Olympiakos Pireus - AEK Ateny
Typ: Dodatkowy handicap azjatycki -1.5, -2.0
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Aby porównać potencjały drużyn i ich ostatnie osiągnięcia posłuże się rozgrywkami ligowymi. Olympiakos 28 wygranych, 1 remis i 1 porażka. Bramki 81-16. Takiej przewagi nie miała żadna drużyna w Europie. To przepaść. Trzeba wziąść pod uwagę, że grali też w europejskich pucharach, także tam też musieli tracić siły. Mimo to nikt im nie przeszkodził w wykręceniu takiego miażdżącego wyniku. Obydwie drużyny zagrają na wyjeździe (neutralny teren finału), drużyna z Pireusu bilans na wyjazdach 13-1-1, AEK znacznie gorzej 4-6-5,co pokazuje, że Olimpiakosowi właściwie obojętne gdzie gra, dla AEK-u stanowi to już różnicę. Stawiam na zakończenie sezonu piłkarskiego przez Pireus z hukiem, czyli zdobyciem puchary grecji kilkubramkową wygnaną. Lider ligi greckiej w klasyfikacji najlepszych strzelców Fortounis i spółka powinni nam ich dzisiaj dostarczyć. Lige zakończyli 5-0 z Kalloni, licze na wysoką wygraną z AEK

⛔ 100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Tour - Nicea
Godzina: 14:00
Spotkanie: Diego Sebastian Schwartzman - Kevin Anderson
Typ: Diego Sebastian Schwartzman
Kurs: 1,59
Bukmacher: Unibet
Analiza:


W dzisiejszym meczu na kortach Nicei zmierzą się Argentyńczyk Diego Sebastian Schwartzman(65 ATP) oraz reprezentant Republiki Południowej Afryki Kevin Anderson(20 ATP). Diego to specjalista od gry na mączce. Od miesiąca(z wyjątkiem Bordeaux, gdzie przytrafiła mu się wpadka z Bourgue) gra na bardzo wysokim poziomie, ograł: Bagnisa, Dzumhura, Tomica, Delbonisa, Dimitrova oraz już w Nicei Fernando Verdasco. Anderson, zawodnik z klubu +200cm, jak same warunki fizyczne wskazują preferuję szybkie nawierzchnie, gdzie ciężko dobrać się do jego serwisu. Na mączce ma to mniejsze znaczenie. Oczywiście nie musi być to łatwy mecz dla Diega, Kevin to klasowy gracz, jednak myślę iż zdecyduje wysoka forma Argentyńczyka.

_______________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.

⛔ 100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Estonia - KLM
Data, godzina: 17.05.2016 18:00
Spotkanie: Tallinna Kalev - Tyco Rapla Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betano
Analiza:

Dzis w stolicy Estoni dojdzie do 3 pojedynku pomiedzy Tallinna Kalev a goscmy z Tyco
Rapla. W ty sezonie koszykarze ze stolicy grali 3 razy u siebie z goscmi , przegrywajac 2 mecze jeden wygrywajac po dogrywce. Ja wroce do pierwszego finalowego ich meczu ze soba gdzie przegrali 1 pkt tylko dlatgo ze zagrali slaba 2 kwarte przegrywajac 9pkt. Potem juz niestarczylo czas na dogonienie rywali poprostu.
Drugi mecz juz jako goscie zagrali w Rapla wygrywajac 10pkt pokazujac ze sa w dobrej
formie i ze sa zespolem nieco lepszym. Mysle ze dzis tez pokaza wyzszosc nad zespolem z Rapla i wygraja.

⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy 2 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pardubice -Ceske Budejovice
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Czeska liga oraz mecz dwóch drużyn, które lubią remisować. A w szczególności goście dzisiejszego spotkania. Notowali w 5 ostatnich spotkaniach wszystkie remisy, czasami z mniej, a czasem z bardziej wymagającymi przeciwnikami niż Pardubice, na przykład ostatni mecz z 3. drużyną ligi również na remis. 5-14-6 to bilans ligowy gości, który mówi sam za siebie i przemawia za typem żeby iść w remis dzisiaj. Pardubice w ostatnim meczu u siebie z dzisiejszymi gośćmi również zremisowali 1:1. 6-4-2 to bilans Pardubic na własnym terenie, od niedawna nie prezentują się najlepiej, przegrywając z przeciętnymi zespołami, lecz remisując z podobnymi klasą do siebie, jakim to zespołem też są Budejovice. Oni zaś na wyjazdach mają bilans 2-7-3, co mówi samo za siebie. Taktyka to prosty schemat - wywieźć coś z terenu rywala. Polegli wysoko 0-3 z liderem oraz przydarzyła im się wysoka wygrana z Usti. Bardzo chimeryczna drużyna nastawiona na odnoszenie jak najmniejszych strat, jednocześnie skutecznie pozyskując regularnie punkty z terenów rywala. Jakbym miał typować dokładny wynik, szedłbym w kierunku 0:0 bądź 1:1. Mecz na styku.

⛔ 100
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Dania: Superliga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Aarhus - AAlborg
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.7
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz zostal juz opisany powyzej. Ze swojej strony dodam, ze oba zespoly spotkaly sie niedawno w pucharze i Aarhua wyeliminowal z nich alborg. Dwumecz konczyl sie wynikami 2;0 i 2;2. Druzyna aarhus nie ma nic do stracenia wiec gdybam ze nie zagraja 11 z tylu, tym bardziej ze strzelili niedawno az 4 bramki temu przeciwnikowi. Aalborg ma noz na gardle i na pewno przy wyniku 1;0 sie nie zabarykaduja. To z takich moich przepowiedni bo przeciez nikt nie zna taktyki trenera. A teraz statystyki. Aalbrog na ostatnich 10 meczy na wyjezdzie tylko 2 razy strzelil mniej niz 2 bramki. W h2h ostatnie wyniki kiedy aalvorg gral na wyjezdzie to 2;2 ,2;3 ,2;5 ,1;4 ,3;0. Dodatkowo pod katem ilosci bramek w meczu na poziomie 2,5 to aarhus jest druga druzyna w lidze i ma mecz mniej od pierwszego zespolu, ktory tych bramek w meczach ma najwoecej w lidze.

⛔ 100
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia,Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Thrtottur - Breidablik
Typ: over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam,na forum &quot;siedzę&quot; od dawna,ale dopiero dzisiaj wjeżdżam z pierwszym typem.
Na dzisiaj polecam over bramkowy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Islandii.Zmierzą się ze sobą drużyny Throttur i Breidablik.Ku takiemu typowi najbardziej skłania mnie kiepska postawa defensywy drużyny gospodarzy,którzy w trzech meczach stracili już jedenaście bramek strzelając zaledwie dwie.Goście w trzech meczach dwukrotnie pokryli over i wydaje mi się,że dzisiaj sami są w stanie strzelić trzy bramki.W pięciu ostatnich spotkaniach tych drużyn over 2,5 był pokrywany za każdym razem ,zazwyczaj ze sporym zapasem.Można próbować nawet over 3,5,ale ja z pierwszym typem nie szarżuję i zostanę przy bardzo prawdopodobnym 2,5.

⛔ 100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Szwajcaria Challenge League
Godzina: 19.45
Spotkanie: Xamax-Lausanne
Typ: over 2.5+BTTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Spotkania w szwajcarskiej lidze jak wiadomo słyną z obfitości w gole , na przeciw siebie staną z jednej strony gospodarz .Druzyna która &quot;walczy&quot; o to zeby skonczyć na jak najlepszym miejscu w czubie tabeli . Z drugiej strony pewny awansu lider , który chcąc nie chcąc , nie ma wyjscia i w przyszłym roku powalczy z najlepszymi ekipami z Super League . Mecz o pietruszkę , czyli piłkarze raczej podejdą na luzie do tego spotkania i w tym głównie upatruje trafienie mojego typu . Jak pokazuje historia meczy pomiedzy tymi druzynami w meczach o pietruszkę zazwyczaj padało duzo goli , poza tym forma w ostatnich meczach pokazuje , że Xamax grając u siebie strzeliło 12goli tracąc zaledwie 3 , a Lausanne na samych tylko wyjazdach w 5 meczach strzeliło 9 goli tracąc 4 czyli oba zespoły są w idealnym momencie , aby mój typ się sprawdził . Powodzenia ????

✅ 90
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Grecji
Godzina: 19:30
Spotkanie: Olympiakos Pireus - AEK Ateny
Typ: Olympiakos strzeli gola w obydwóch połowach
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, ten mecz już analizowałem kilka dni temu i wywnioskowałem tak jak koledzy wyżej, chciałem zagrać handicap -1,5 ale ktoś mnie ubiegł. Kurs w granicach 1,60 na zwycięstwo Olympiakosu z przeciwnikiem z ligi Greckiej jest co najmniej zaskakujący i zarazem podejrzany. Jest on spowodowany tym, że to mecz finałowy i tutaj wszystko się może zdarzyć. Zawodnicy ze stolicy nie mają po prostu żadnych argumentów, które by przemawiały za nimi. Olympiakos od momentu odpadnięcia z Europejskich Pucharów 25 lutego, wygrał wszystkie mecze, legitymując się bilansem bramek 31-4. W półfinale pucharu pewnie ograli PAOK 3:0, a na zakończenie ligi wygrali z Kalloni 5:0. AEK ostatnio gra przeciętnie, na dowód tego można przytoczyć ich statystyki z ostatnich 9 spotkań: 3 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki, a bilans bramek to 8:7. Olympiakos zagra w najmocniejszym składzie, prawie że cała kadra jest gotowa do gry, łącznie z liderem zespołu i motorem napędowym w tym sezonie Fourtunisem oraz z Kasamim, Durmazem, Brownem czy doświadczonym Estebanem Cambiasso. Ateńczycy być może z ważnym osłabieniem, mianowicie nie pewny gry jest skrzydłowy Buananotte.
Myślę, że dzisiaj bezapelacyjnie i pewnie wygrają zawodnicy z Pireusu i że strzelą przynajmniej po jednym golu w obu połowach. Stawiam na wynik w okolicach 3-4:0. Powodzenia!

⛔ 100
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel, Liga szwedzka
Godzina: 19:00
Spotkanie Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Szczerze nie wiem, dlaczego &quot;Kowale&quot; są faworytami tego pojedynku. Ostatnia porażka z Lejonen 65-25, nie była przypadkowa. Oszczędnościowy skład to efekt ogromnych problemów finansowych, jakie ma ekipa, za której sterami zasiada Larry Hojer. Na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu ze sponsoringu wycofał się główny udziałowiec - firma Ikaros, co spowodowało, że &quot;Kowale&quot; mają nie tylko problemy z płynnością finansową, ale dokończenie sezonu przez nich stoi pod znakiem zapytania. Zaangażowano kibiców do ratowania żużla w Eskilstunie. Dyrektor sportowy Jimmy Jansson zapytany o szansę w meczu z &quot;Piratami&quot; mówi, że ma ważniejsze sprawy na głowie (szukanie nowych sponsorów etc). Smederna zaczęła sezon od dwóch porażek, natomiast &quot;Piraci&quot; na start zanotowali dwa zwycięstwa. Mecz meczowi nierówny, ale biorąc pod uwagę, że Masarna wyjechała stąd z kompletem punktów, a Piraterna uporała się na G&amp;B Stadium z Dackarna, to według mnie również Piraterna powinna dzisiaj zanotować zwycięstwo (Piraterna&gt;Masarna, Dackarna&gt;Smederna). Personalnie &quot;Piraci&quot; też mają więcej argumentów. Jest z tygodnia na tydzień lepszy Hancock i Pawlicki. Niezła para Kildemand&amp;Nicholls, dość solidny w Szwecji - Davidsson i gość, który może być na tle rezerwowych gospodarzy swoistym &quot;języczkiem u wagi&quot;, czyli Engman. Szwecję różnie zawodnicy traktują, albo poważnie, albo pod testowanie sprzętu. Mam wątpliwości, czy niewypłacalna (najprawdopodobniej) Smederna będzie traktowana w pełni poważnie przez Żagara czy Łagutę. Przedpełski sprzętowo nadal niedogadany, a Zorro raczej po drugiej stronie rzeki. Teren w Eskilstunie nie jest jakiś nie do zdobycia. W ostatnich trzech latach &quot;Piraci&quot; trzykrotnie wywozili stąd zwycięstwo (na cztery razy). Myślę, że w tym roku stać ich na podobny rezultat. Kursy dla mnie zawyżone na takie zdarzenie. Warto spróbować.

✅ 125
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, MŚ
Godzina: 19:15
Spotkanie: Kanada - Finlandia
Typ: under 4.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Niewątpliwie miecz na miarę finału. Na pewno z przyjemnością obejrzę to spotkanie ????
Aż żal jeden z tych drużyn, że będzie musiała dzisiaj przegrać swój pierwszy mecz na tym turnieju. Stawka jest duża, bo zespół który przegra czeka dużo trudniejsze zadanie w ćwierćfinale.
Z tego powodu uważam, że oba zespoły będą grały dziś ostrożnie. W defensywie grają znakomicie. Do tej pory w 6 meczach Kanadyjczycy stracili 4 bramki, a Finowie 6. Oczywiście sprzyja to mojemu typowi.
Do zespołu Klowego Liścia nie dołączyli Spezza i Eakin, którzy odpadli już z Pucharu Stanleya. &quot;Świeża&quot; krew na pewno trochę by im pomogła.

✅ 185
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom