>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy dnia - 17.05.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Roma, godz 21
Federer R. - Janowicz J (+4,5 gema)
TYP: 2
KURS: 2,07
BUK: Pinnacle Sports


Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21 Jerzy Janowicz powalczy ze Szwjcarem Rogerem Federerem. Oczywiście faworytem tutaj jest Szwajcar ale Jerzyk pewnie powalczy ale czy mu się uda to szczerze powiem że w to nie wierzę.​
Obaj zawodnicy występują we Włoszech w miejscowości Roma. Pula nagród jest bardzo wysoka a więc każdy z zawodników chciałby wygrać ten turniej. Jerzy w tym turnieju nie został rozstawiony natomiast jego przeciwnik został rozstawiony z numerem 2. A więc jak widać przepaść mała jest.​
Teraz napiszę może coś więcej na temat zawodników. Szwajcar w rankingu ATP znajduje się na 3 pozycji z dorobkiem 7760 punktów. Pochodzi on ze Szwajcarii. Ostatni turniej skończył bardzo szybko ponieważ odpadł w 2 rundzie z Japończykiem a przegrał 2:1. To był wypadek przy pracy ponieważ taki zawodnik z takimi słabymi zawodnikami nie przegrywa. Jak przegrywa to z zawodnikami z wyższej półki. W tym turnieju wygrał dwa pierwsze mecz gładko po 2:0 i w obu meczach stracił jedynie 3 gemy. A więc jak widać jest w formie a przecież pokonał Simona i Srarace.​
Natomiast Jerzy w rankingu znajduje się na 24 pozycji z dorobkiem 1354 punktów. A więc jak na Polaka znajduje się na wysokiej pozycji. W ostatnim turnieju odpadł w 2 rundzie z Berdychem. Natomiast ten turniej zaczął bardzo dobrze ponieważ wygrał 3 mecze. W pierwszej rundzie wygrał z zawodnikiem Giraldo 2:0. W drugiej i trzeciej rundzie sprawił wielką niespodziankę pokonując zawodników takich jak Tsonga czy Gasqueta. Jednak tamci to nie są Rogerem i będzie mu bardzo ciężko wygrać i ugrać jakiegoś seta.​
Moim zdaniem faworytem jest Federer i warto postawić na niego jakiś handicap gemowy albo na Jerzyka można wygrać handicap gemowy bo na seta są bardzo małe kursy więc się nie opłaca.​
✅107
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Tenis ATP Rzym, 17.05 21:00
Jerzy Janowicz - Roger Federer
typ: Suma gemów Powyżej 20
Kurs: 1,70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś super ciekawe spotkanie naszego rodaka.Janowiczowi przyjdzie się mierzyć dziś z fenomenem tenisa czyli z Rogerem Federerem. No cóż Roger to nie byle kto. Ja dziś stawiam że w całym meczu padnie over 20 gemów. Myślę że jest to w miarę prawdopodobny typ. Janowicz do tej pory świetnie serwował,ciężko było przełamać jego podanie. Dlaczego dziś miał by odpuszczać. Jeżeli zagra tak dobrze jak w ostatnich spotkaniach myślę że jest w stanie nawet wygrać to spotkanie. Te minimum 20 gemów w takim meczu myślę że wystarczy na pokrycie. Roger niby pokonał ostatnio SImona 2-0 oddawając mu zaledwie 3 gemy,ale cóż. Simon na pewno nie zagrał na 100%.
Roger w ostatnich spotkaniach wprawdzie zanotował tylko 2 porażki,ale te ostatnie było z Nikishorim i to 1-2. Co jak dla mnie było śmieszne. Federer ma już swoje lata i na pewno dziś będzie to zauważalne. Janowicz jest młody pełen wigoru. Chce coś w tym turnieju osiągnąć. Wczorajszy mecz mi się podobał. Pokonał Gasqueta 2-1. Wtedy dysponował Jerzyk solidnym podaniem oraz agresywną grą w wymianach jak i przy siatce. Różnica między tymi dwoma Panami jest duża. Bo przecież Roger to wielka gwiazda. Jeżeli Janowicz na początku seta nie odpuści myślę że może być ciekawie i to w 3 setach.
Janowicz do tej pory wygrał z Tsongą oraz Gasqetem. To nie są byle jacy tenisiści. Natomiast Roger pokonał Starrace oraz Simona czyli nie aż tak dobrzy zawodnicy.
✅70
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Janowicz - Federer
Typ : Janowicz
Kurs : 5,00
Bukmacher : Expekt
Analiza :
Wielki dzień dla Polskiego tenisa, ale i całego Polskiego sportu.
17 maja zapamiętamy jako datę, kiedy to Polak, mierzył się z największym tenisistą w ostatniego wieku.
Zdecydowana większość nie daje Jerzykowi żadnych szans, spisuje go na straty i wydawać by się mogło, że ta większość zapomniała co wydarzyło się na przełomie października i listopada ubiegłego roku. Właśnie wtedy w Paryżu Jerzy Janowicz dotarł do finału turnieju z serii Masters, przedzierając się wcześniej przez kwalifikacje i ogrywając po drodze czołowe rakiety świata.

I teraz to co o Federerze pisałem wcześniej.
&quot;Federer gra teraz dla przyjemności, taka jest prawda. Nie będzie dawał z siebie 100 % bo szkoda zdrowia, zarobił już tyle, że starczy do końca życia jemu i jego dzieciom.
Federer posiada nienaganną technikę, z kondycją już o wiele gorzej. Z biegiem lat stracił na sile uderzenia, zyskał na doświadczeniu. Widzę to tak, jeśli będzie mógł wygrać ten mecz bez przysłowiowego wypruwania sobie żył, to po prostu go wygra, jeśli nie - potraktuje to jako popołudniową rozrywkę.&quot;
Co mogę dodać, mecz, do którego odnosi się fragment analizy Szwajcar przegrał, a ograł go Kei Nishikori w Madrycie. Szwajcar zagrał nierówno, ale wielkim zaskoczeniem taki stan rzeczy nie jest, bo w tym roku kończy 32 lata i kondycja pozostawia wiele do życzenia.

Za Janowiczem przemawia przede wszystkim młodość, werwa, ogromna chęć do gry i wpisania się w tenisowe karty historii. Serwis, jeden z wielu atutów Polaka, bardzo dobre czucie rakiety, potężny backhand i niesamowita jak na ten wzrost szybkość i zwrotność.

Jerzyk z Federerem gra po raz pierwszy, na pewno dojdzie presja, ale z reguły go to napędza. Mam nadzieję, że będzie tak jak w Paryżu, gdzie w meczu z Murrayem pokazał na co go stać i odprawił Szkota do domu.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Rzym
Spotkanie: Jerzy Janowicz – Roger Federer
Typ: over 2,5 seta
Kurs: 3,25
Buk: bet365

Dziś o godz. 21:00 odbędzie się mecz pomiędzy Jerzym Janowiczem a Rogerem Federerem w ćwierćfinale turnieju ATP w Rzymie. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się o finał turnieju z Francuzem Benoit Paire.

Wszystko na temat tego pojedynku zostało powiedziane. Nie trzeba być ekspertem sportowym ekspertem by wskazać faworyta tego pojedynku. Szwajcar to ikona światowego tenisa, Polak to tenisista, który dopiero wchodzi do światowego topu. Federer w drodze do ćwierćfinału pokonał Włocha Starace oraz Francuza Simona – obydwóch bez straty seta. Polak pokonał w tym turnieju Kolumbijczyka Giraldo 0:2, Jo-Wilfrieda Tsongę również 0:2 oraz Richarda Gasqueta 2:1.

Warunki pogodowe będą idealne do rozegrania tego pojedynku – dzisiejszego wieczoru w Rzymie będziemy mieli 14-15 stopni, bezchmurne niebo a opady deszczu i załamania pogody wpływające na przebieg meczu są wykluczone.

Uważam, iż będzie to mecz walki – Polak w wielu pojedynkach pokazywał swój mocny charakter i to że walczy do ostatniej piłki. Federer w nie tak dawno temu rozgrywanym turnieju ATP w Madrycie (taka sama nawierzchnia w Rzymie) przegrał z niżej notowanym Japończykiem Nishikori 2:1. Dlaczego podobna sztuka ma się nie udać naszemu Jerzykowi?

Jestem przekonany, iż będziemy świadkami świetnego widowiska. Trzymam kciuki za Jerzyka!



⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Slask - Wisla
Typ:X2
Kurs: 1,77
Bukmacher: BET-AT-HOME
Analiza:

Mecz przyjaźni tylko na trybunach - Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Drugim sobotnim meczem jest mecz przyjaźni we Wrocławiu - Śląsk podejmuje Wisłę Kraków. Oba zespoły walczą jeszcze o europejskie puchary, więc na pewno żaden z zawodników czy to gospodarzy czy gości nie odstawi nogi. W tabeli wrocławianie są sześć punktów przed Białą Gwiazdą, więc jeśli wygrają, to wyeliminują podopiecznych Tomasza Kulawika z gry o eliminacje do Ligi Europejskiej. Jednak o to nie będzie łatwo, bo Wiślacy na pewno powalczą o występy na Starym Kontynencie. W Krakowie jeden sezon bez pucharów to o jeden za dużo. W lepszych nastrojach do tego meczu przystąpią przyjezdni, którzy wygrali z Koroną w poprzedniej kolejce 3:0, jednak zawitają w stolicy Dolnego Śląska osłabieni brakiem Patryka Małeckiego, Michała Szewczyka i Radosława Sobolewskiego. Wojskowi natomiast przegrali w 26. kolejce z Piastem w ostatniej sekundzie meczu 3:2. Śląsk nie imponuje formą, a na dodatek terminarz nie jest dla wciąż aktualnych Mistrzów Polski łaskawy. Zarówno jedna, jak i druga drużyna musi zgarnąć dziś 3 punkty, aby myśleć o końcowym sukcesie. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. W Pucharze Polski dwukrotnie lepszy okazał się Śląsk. W Ekstraklasie jednak pierwszy mecz wygrała Wisła.

⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Śląsk - Wisła
TyP: Dw: 2-2
Kurs: 12.0
Buk: Bet-at-home
Analiza: Oba zespoły z większym potencjałem ofensywnym niż defensywnym. Dla mnie wychodzi tutaj remis. Ślask będzie dążył do rewanżu za puchar polski, ale w mojej opinii oni już są dosyć słabi obecnie. Oba powinny coś strzelić, bo jak pisze w ataku lepiej wyglądają niż w obronie. Oba zagrały już w tym sezonie sporo bramkowych meczów, dlatego sądzę że podobnie będzie tym razem. isła obecnie wygląda trochę lepiej bo pokonała Koronę 3-0 co jest świetnym wynikiem. Korona, nie patrzac na wyniki, gra całkiem dobrą piłkę. Pokonac ich 3-0 na własnym boisku to duży sukces, dlatego dzisiaj Wisła powinna wyjść bez kompleksów i szukać gola. Oba zespoły już grają praktycznie o nic. Mogą stworzyć dobre widowisku, na luzie. Śląsk ma własny stadion i powinien być podrażniony porażką w Gliwicach. Dlatego remis bramkowy.
⛔100
 
D 2

danielos911

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA RZym
Spotkanie: Federerr- Janowicz 2;1
Kurs: 4.0
Bukmacher:Betclick
Analiza: Mysle ze Jerzyk jest w stanie urwac seta dla szwajcara. W dwóch ostatnich meczach rozegranych w Rzymie pokazał się z dobrej strony. Szczególnie we wczorajszym spotkaniu pokazał ogromne serce do gry i w sumie w tym upatruje jego szanse.
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom