>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.03.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Leverkusen - Villarreal
Typ:
Leverkusen -3 EH rożnych
Kurs: 2,25
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Nie widzę przeciwskazań by Marcelino podjął taktykę defensywną. Mają 2-0 domowe. Nie stracili więc gola na wyjeździe co jest świetną wiadomością. Dopiero przy 2-0 dla Bayeru mogą zaczać myśleć o jakimś przyciśnięciu chwilowym Niemców. Hiszpanom wystarczy jeden gol i jest praktycznie po meczu (Bayer musiałby pyknąć 4).
Bundesliga to ofensywna liga. Bayer to też nie byle kto. Grając u siebie przeciwko mocno rezerwowej Barcelonie pokazali, że potrafią ostro przycisnąć rywala, jeśli o coś walczą. Strzelali, 25 razy. Aż dziwne, że wbili tylko 6 rożnych. Sytuacji było zdecydowanie więcej (przynajmniej w samej drugiej połowie, bo tyle tego meczu wtedy oglądałem). Może do połowy Bayer będzie uważny aby nie stracić gola, ale po przerwie to już musi być atak przy 0-0 czy 1-1 czy nawet przy tym 1-0 dla nich. Także w drugiej połowie pewnie te rożne będą wykonywać.
Ostatnio Villarreal pokazuje swoją defensywę z dobrej strony. Ostatnie 10 meczów to stracone 5 goli. Aż 4 z Sevillą, ale jak one wpadały... jeden to samobój (takie gole rzadko się zdarzają), bomba Konoplyanki z 30 metrów około (także rzadkie, przynajmniej w Hiszpanii) i w 91 min gdy postawili wszystko na jedną kartę. Równie dobrze mogli wbić na 3-3. Nie wyszło. 2-4 na koniec dla Sevilli.
W większości tych meczów dało się zauważyć grę defensywną. Nie kwapili się do ataków niejednokrotnie oddając inicjatywę rywalowi. Co dziwne, nawet przegrywając z Las Palmas na El Madrigal potrafili oddać piłkę Wyspiarzom co nie mieści się w głowie! Na Balaidos z Celtą osiągnęli tylko 30% posiadania.
Świetnym przykładem jest rewanż z Napoli. W pierwszym meczu - w Hiszpanii - Villarreal wygrał 1-0. W drugim meczu co robili? Głównie obrona. Teraz mają wyższą przewagę, bo 2-0. Tu nie ma innego wyjścia jak przewaga Bayeru. Podobniej jak to robiło Napoli (i udało im się wbić 12 rr). Atletico też przeważało nad Villarrealem - 10 rożnych (60% posiadania około).
Szczególnie na wyjazdach Villarreal gra niesamowicie apatycznie. Czasem to tylko jechać tam i kroplówkę im podłączyć.
Jak dla mnie GRUBO W TO IŚĆ!
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska Play - Off
Godzina: 19.00
Spotkanie: Valencia – Ath. Bilbao
Typ: Czerwona kartka Tak
Kurs: 3.40
Bukmacher: betsson
Analiza:
Witam kolejna analiza z serii poszukiwania czerwonej kartki.
W pierwszym spotkaniu została ona pokazana.stosunek meczowy nie świadczy o jednostronności jakieś drużyny, więc walka o awnas powinna być zawzięta, i dlatego taki mój typ dużo już napisano o tym spotkaniu,ale ja jednak obcuję przy dość ostro grających hiszpanach co można załważyć w ligowych statystykach.
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lazio Rzym - Sparta Praga
Typ: 1 HA -1,5
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pod szczególną uwagę dziś wziąłem spotkanie rundy rewanżowej piłkarskiej Ligi Europejskiej pomiędzy Lazio Rzym a Spartą Praga. W pierwszym spotkaniu padł wynik 1:1, ale od pierwszej do ostatniej minuty dominowali goście z Włoch. Oddali w tym meczu aż 12 strzałów (6 celnych) przy 5 strzałach w tym 2 celne gospodarzy tamtego meczu. Patrząc na wyniki w krajowych zmaganiach oba zespoły są w niezłej formie, ale rzecz jasna poziom Serie a do Synot Ligi to jak dzień do nocy. Między meczami rundy 1/8 LE oba zespoły zagrały po jednym spotkaniu. Lazio pewnie ograło 2:0 Atalante, zaś Sparta w takim samym stosunku pokonała Sigme Olomuniec. Dodatkowo Lazio bardzo zależy na grze w tych rozgrywkach na co wskazuje skład jakim Lazio grało z Atalantą. Stefano Pioli dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom (Candreva, Keita, Milinkovic-Savic, Biglia, Parolo, Konko, Bisevac, Radu) a dał szansę zmiennikom (Klose, Kishna, Cataldi, Onazi, Gabbaron, Mauricio), zaś Sparta w meczu z Sigmą praktycznie najmocniejszym skadem. Sparta chciałaby oczywiście zajść jak najdalej ale dla nich priorytetem jest liga, gdzie muszą gonić Victorie Pilzno do której tracą 6 punktów i mają zaległy mecz. Na dodatek w niedzielę grają bardzo ważne spotkanie ze Slavią Praga (derby Pragi, bardzo ważny mecz dla nich). Reasumując grająca nie na 100% Sparta moim zdaniem wysoko ulegnie na Stadio Olimpico w Rzymie, ponieważ jest po prostu zespołem gorszym pod każdym względzie, przede wszystkim sportowym.
⛔ 100
 
scigant 76

scigant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Braga - Fenerbahce
Typ: Braga DNB
Kurs: 1.61
Bukmacher: BetGun
Analiza:
Nastał czas rewanży w Lidze Europy. Poznamy 8 drużyn, które zagrają w ćwierćfinałach. Ja pod lupę biorę mecz portugalskiej Bragi z tureckim Fenerbahce. Braga na własnym stadionie potrafi wygrać praktycznie z każdym czego dowodzą zwycięstwa z Porto w lidze, Sportingiem w pucharze krajowym, Marsylią w Lidze Europy. W tym sezonie tylko jedna porażka w lidze z Benficą 0:2. Bilans na własnych śmieciach 15-4-1 we wszystkich rozgrywkach robi wrażenie. Teraz coś o Fenerbahce Turcy bardzo mocni głównie u siebie, ale na wyjazdach też mocni, remis z Ajaxem w fazie grupowej LE, ale zdarzają się im wpadki szczególnie w ostatnim czasie remis z Bursaspor w lidze z Lokomotiwem 1:1 w LE. Nie sądzę by byli w stanie wygrać z Bragą tym bardziej, że pierwsze spotkanie wygrali skromnie 1:0 po golu w końcówce. W lidze mają gorący okres tylko punkt straty do Besiktasu, który koncentruje się wyłącznie na lidze. Natomiast Braga ma klarowną sytuację. Jest 4. z dużą stratą do 3. Porto (11 punktów) i bezpieczną przewagę nad 5. i 6. drużyną odpowiednio 6 i 11 punktów, więc mogą spokojnie powalczyć w LE. Stawiam na zwycięstwo Bragi ze zwrotem w przypadku remisu, ale można spróbować grać czystą 1 (@2,), Braga awans lub Braga powyżej 1,5 gola.
✅ 61
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lazar 109

lazar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska Play - Off
Godzina: 21.05
Spotkanie: RSC Anderlecht - FC Shakhtar Donetsk
Typ: 2
Kurs: 2.59
Bukmacher: BAH
Analiza:
Szachtar to bardzo solidnie prowadzona ekipa. Kilka lat z rzedu są juz widoczni w lidze mistrzów i graja z najlepszymi druzynami w Europie. Po poprzednim sezonie sprzedali kilku kluczowych zawodnikow, m.in Coste do Bayernu i te osłabienia widać teraz gołym okiem, ale nadal to druzyna grająca fajną piłkę i tworzaca sporo sytuacji bramkowych. W tym sezonie w lidze mistrzow na wyjazdach szlo im kiepsko, bo w fazie grupowej przegrali wszystkie mecze: Realem, Malmo i PSG. Jednak juz w Lidze Europy powinno być łatwiej i w pierwszym meczu z Schalke wygrali wlasnie w rewanzu 0:3.
Anderlecht tez wie co to europejskie puchary i lubie ten zespol grac, szczegolnie jak nie jest faworytem, bo potrafią sprawiac niespodzianki. Wydaje mi sie jednak że oba zespoly maja inne cele w tym sezonie, a mianowicie, ze Anderlecht powalczy o mistrzostwo kraju, ktore wymyka im sie z rak z roku na rok, a Szachtar moze zaskoczyc w lidze europy.
Pierwszy mecz niby juz troche ustawil ten dwumecz (3:1 dla Szachtara) i niby Anderlecht powinien gonić wynik, ale tym bardziej postawię na Szachtar, który moze tą sytuację wykorzystać tak jak w meczu z Schalke i wypunktować Belgów z kontrataku.
✅ 159
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Leverkusen-Villarreal
Typ: Powyżej 11 rzutów rożnych
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym spotkaniu idę w kierunku rzutów rożnych. Myślę, że powinno ich być sporo. W spotkaniu przed tygodniem drużyny nabiły aż 14 cornerów.
Gospodarze w tym sezonie nie spisują się zbyt dobrze. Daleko im do optymalnej formy, ale w meczach w Leverkusen pada dużo rzutów rożnych. Oto statystyki ostatnich 5 Spotkań:
Leverkusen-Hamburg 5-7
Leverkusen-Werder 9-6
Leverkusen-Dortmund 8-1
Leverkusen-Bayern 6-8
Leverkusen-Hannover 6-6
Wychodzi, że procentowo, we wszystkich meczach w Leverkusen w tym sezonie powyżej 10,5 rr było w 69,2 % spotkań.
Jeśli chodzi o rzuty rożne Villarreal na wyjazdach to też to wygląda całkiem nieźle.
Sevilla- Villarreal 5-8
Celta-Villarreal 2-1
Atletico M.-Villarreal 10-2
Bilbao-Villarreal 5-3
Espanol-Villarreal 3-9
La Coruna-Villarreal 9-3
We wszystkich meczach wyjazdowych w La Liga, w których uczestniczył zespól Villarreal, powyżej 10,5 rr było w 64,3 % spotkań.
⛔ 100
 
bardzochce 3

bardzochce

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska Play - Off
Godzina: 21.05
Spotkanie: RSC Anderlecht - FC Shakhtar Donetsk
Typ: 1
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Niestety nie mogę się zgodzić co do typu z moim przedmówcą. Nie mówię, że Belgowie awansują, ale ich szanse na wygranie dzisiejszego meczu są wysokie. Oglądając ostatni mecz tych drużyn zauważyć można było przestoje w grze Ukraińców, tak na dobrą sprawę mecz został ustawiony w pierwszej połowie przez 2 bramki w 5 minut. W drugiej połowie Anderlecht zaczął coś grać, prezentując równocześnie dobrą grę taktyczną. Po bramce na 2:1 uwierzyli w siebie, odkryli się i dostali K.O czyli trzecią bramkę. Wierzę, że jak przełożą grę z początku drugiej połowy na dzisiejszy mecz to mają szanse dzisiaj wygrać, zwłaszcza że Belgowie u siebie zwykle nie przegrywają ! W dodatku potrafili w tej edycji LE wygrać w Brukseli z Tottenhamem, czyli własne boisko jest dla nich atutem. W dodatku w ostatnich meczach ligowych Anderlecht wygrał, a Szachtar, boleśnie przegrał 4:1 z Dnipro.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy, 1/8 finału
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham – Borussia Dortmund
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Starcie pomiędzy Borussia Dortmund a Tottenham na tym etapie rozgrywek spokojnie swoją rangą mogło by być meczem finałowym. Pierwsze starcie w Niemczech jednak rozwiało wszystkie wątpliwości co do tego kto jest lepszy i kto jakie ma priorytety – wynik 3:0 mówi wszystko. Moim zdaniem to dobra opcja wobec tego by i tutaj w Londynie poszukać bramek.
Tottenham jest świetnej formie w tym roku ale swoje priorytety ma skierowane na Premier League gdzie walczy o mistrza, stąd sporo rotacji w pierwszym meczu gdzie tak naprawdę nie istnieli. Mimo takiego wyniku dziś będą walczy o wynik, zresztą Angielskie zespoły zawsze na wyjazdach grają znacznie słabiej ni inaczej jest u „Kogutów”. W tym roku zaledwie trzy wygrane wyjazdy ale z bardzo słabymi rywalami a u siebie piękna gra i bardzo skuteczna AS Monaco 4:1, Fiorentina 3:0 – to ostatnie dwa mecze. Zapewne będą rotację które dotkną wszystkie formację zapewne najbardziej dobije się to nad defensywie na tle takiego rywala tak jak a pierwszym meczu, zresztą ostatnio ta formacja jest w słabszej dyspozycji nawet w pełnym składzie. Ofensywa będzie mocna jak zwykle u siebie zresztą nie wyobrażam sobie by Tottenham zlał ten mecz u siebie aż tak by nie grać tu szybko bo ostatnio z Aston Villa się nie przemęczali, teraz w lidze mecz z beniaminkiem u siebie a później przerwa reprezentacyjna.
Borussia jest świetna w tym sezonie, w Bundeslidze cały czas depcze po piętach Bayernowi, a w Lidze Europy przed tygodniem pokazała swoją moc. Fantastyczna robota Tchuela z tym młodym składem, dla mnie w takiej dyspozycji to w Lidze Mistrzów by zaszli za daleko. Najważniejsza sprawa to trener nie ma zamiaru tutaj rotować składem bo mimo wyniku z pierwszego starcia cenni bardzo wysoko rywala. Borussia zawsze była zespołem że świetnym zmysłem kombinacyjnym w ataku, w tym roku także poprawili grę w destrukcji. Dalej są zespołem który potrafi jednak tracić sporo bramek szczególnie jeśli weźmiemy mecze w delegacji. Największa broń dzisiaj to będą jednak wyśmienite kontry i wybitni gracze do takiej gry czyli Reus i Aubameyang, którzy na 100% procent będą mieli sporo miejsca bo Tottenham jak wspomniałem zaatakuje.
Borussia nie jest zespołem który będzie tutaj tylko bronił, Tottenham u siebie zawsze walczy dlatego to jest mecz na bramki.
⛔ 100
 
jacoz 7

jacoz

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europy
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Sevilla - Basel
Typ:
Czas pierwszej kartki – kartka przed 27:00
Kurs:
1.83
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Wiele meczów Ligi Europy zapowiada się bardzo interesująco. Na tapetę wziąłem mecz, w którym po pierwszym meczu nic nie jest rozstrzygnięte w kwestii awansu. 0-0 to otwarty wynik i obie drużyny zrobią wszystko, aby awansować do kolejnej rundy.
Faworytem wydaje się być Sevilla, która gra u siebie i scenariusz w którym strzela kilka bramek, aby pewnie awansować wydaje się prawdopodobny. Nie będą oni jednak posiadać komfortu psychicznego, jeżeli szybko nie znajdą drogi do siatki przeciwnika.
Bazylea pokazała już w tym sezonie dobry futbol. Piłkarze nie mają nic do stracenia i na pewno nie poddadzą się bez walki. Potrafią przecież dobrze bronić i wyprowadzać szybkie kontrataki, a Sevilla ma problemy z narzucaniem swojego stylu gry w ostatnich meczach. Obie drużyny będą gryźć trawę od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego i to gwarantuje, że kartki będą sypały się gęsto i często.
Liczę, że sędzia Aytekin z Niemiec będzie (jak to ma w zwyczaju) bardzo aptekarski i już w pierwszej połowie pokaże kilka żóltych karteczek, a pierwsza z nich na pewno trafi się przed 27 min spotkania.
Mój wczorajszy typ na kartki w meczu Bayernu z Juventusem wszedł bez większych problemów i dzisiaj również liczę na łatwy zarobek.
✅ 83
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Manchester U - Liverpool
Typ: Rzuty rożne - handicap (0: 2,5) - typ na Liverpool
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Taktyka drużyny uzależniona jest od miejsca, gdzie
drużyna rozgrywa spotkanie, czy u siebie czy na wyjeździe. Poniżej wyniki zdobytych ilości rożnych obu drużyn z podziałem na dom/wyjazd.
Manchester u siebie kontra rywale:
7-4 9-7 2-3 14-1 2-5
A to wyniki Rywale - Liverpool na wyjazdach:
6-6 1-7 0-6 6-8 3-12
Jak widać Liverpool tych rzutów rożnych ma sporo w każdym meczu i co najważniejsze ma ich prawie zawsze więcej niż ich rywal. W pierwszym spotkaniu z Manchesterem było to 7-0 dla liverpoolu. Wydaje mi się, że różnicą 3 rzutów rożnych Manchester nie da rady wyprzedzić Liverpoolu.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kudlaty123

Użytkownik
Dyscyplina: hokej ,Norwegia,Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Storhamar Dragons - Sparta Sapsborg
Typ: over 9,5
Kurs: 11
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam wszystkich. To moja pierwsza propozycja na tym forum i myślę,że nie ostatnia. W norweskiej Elitenserie czwarta kolejka play-off. Po trzech meczach prowadzą smoki 2:1. pozostały dwa mecze i Sparta ma jeszcze szansę na wygraną.Obie drużyny preferują ofensywny styl gry zapominając często o obronie. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi zespołami 3 razy padło więcej niż 9 bramek, raz dokładnie 9 i jeden mecz zakończył się wynikiem 4:2.
kurs jest rewelacyjny i wart ryzyka, a dla tych którzy są ostrożniejsi zostaje over 5,5 za 1,75
⛔ 100
 
grecu88 30

grecu88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy
Godzina: 17.00
Spotkanie: Liberec - Chomutov
Typ: 1 (HA -2,5)
Kurs: 2.80
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

Witam, Na dzisiaj wybrałem mecz play off w czeskim hokeju. Najpierw gospodarze; 6 zwycięstw z rzędu. Goście grają w kratkę na 10 meczy 4 porażki.
Liczę na ich zmęczenie z barażu o ten ćwierćfinał, gdzie pokonali 3-1 Komete. Po rundzie zasadniczej Liberec pierwsze msc, Chomutov ósme. Ostatni mecz 7-1 w Libercu.
Typ 2/10 mocno ryzykowny&quot;
✅ 180
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chomix 11

chomix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska Play - Off
Godzina: 21.05
Spotkanie: Tottenham - Dortmund
Typ: RR under/over 11,5 +
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Pod lupę w tym meczu wziąłem rzuty rożne. W pierwszym spotkaniu obejrzeliśmy ich 13. Styl gry Londyńczyków powoduje, że w ich meczach oglądamy wiele kornerów. Tottenham w 6 ostatnich spotkaniach u siebie : 11,14,12,22,16,15. Dlatego typ uważam za warty zagrania.
⛔ 100
Proszę o przywiązywanie większej wagi do zamieszczanych analiz//psotnick
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Indian Wells 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Cilic M. - Goffin D.
Typ: Goffin D.
Kurs: 2.36
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
H2H 0:1 z 2016 roku, grali ze sobą dość niedawno bo z okazji rozgrywek Pucharu Davisa. Po 4 setach wygrał Goffin, ale wtedy grali na mączce. Teraz trochę inna sytuacja bo już nie gramy w Belgii gdzie doping był niesamowity tylko na drugim końcu świata w Indian Wells do tego na hardzie.
Co by nie mówić o Cilicu to w mojej opinii on ma jeszcze cały czas przyklejoną łatkę jako zwycięzca US Open, jednak fakty są takie jakie są czyli on od tego czasu nie wygrał niczego konkretnego. Rzekłbym nawet, że wrócił na ten swój typowo wysoko-średni poziom gry. W tym sezonie nikogo konkretnego jeszcze nie pokonał, jeżeli przeciwko niemu stanął jakiś gracz będący w dobrej formie to Cilica nie było już na turnieju - Bautista-Agut, Kyrgios, Harrison, Thiem, Zverev, Kohlschreiber i właśnie Goffin. To nazwiska osób które pokonały w 2016 roku Chorwata.
Belg co prawda w mojej opinii to mentalna c**** co kolejny raz potwierdziłby chociaż wczoraj w meczu z Wawrinką pod koniec 3 seta, ale pomimo to wygrał mecz. Strata seta w jego wykonaniu to nic dziwnego, dlatego liczę tutaj na 3 setowy mecz. Goffin potrafi grać, ale jedynie czego mu brak to właśnie jaj do wielkich meczów i siły uderzenia. Cilic sezon ratuje jeszcze serwisem.
Polecam też w tym meczu over gemowy, z Ligi Europejskiej fajnie wygląda Bilbao DNB, oraz Basel +1 AH lub under 3 bramki. Będzie ciekawie!
✅ 136
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Anderlecht - Shakhtar
Typ: 1 i obie strzelą
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Shakhtar wygrał u siebie 3-1, przez co Anderlecht musi odważnie zagrać w tym meczu. Anderlecht pokonał na włąsnym terenie Olimpiakos, zespół z dużym doświadczeniem w europejskich pucharach. Ograł również Tottenham, zremisował z Monaco oraz wygrał z Dynamem Kijów. Dlaczego nie miałby wygrać z zespołem z Doniecka. Liczę na otwarty mecz, a że odbywa się na terenie Belgów, mój typ to ich wygrana, z bramką gości. Nie twierdzę, że Anderlecht awansuje, raczej 2-1.
⛔ 100
 
murlatt 0

murlatt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Man Utd vs Liverpool
Typ: więcej rożnych dla Liverpoolu
Kurs: 3:80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dziś z szerokiej oferty postanowiłem zagrać powyższy typ. Kurs całkiem atrakcyjny i warty uwagi . Wydaję mi się że Liverpool w tym meczu będzie stroną przeważającą co wpłynie na dużą ilość rzutów rożnych , w ostatnich 7 meczach Liverpoolu na wyjeździe drużyna ta zdobywała średnio po 7,8 rożnych co skutkowało większą liczbą . Polecam zagrać ten typ za drobne , ja stawiam za 30 jako singiel . Jeśli komuś ten typ nie odpowiada polecam również zagrać typ over 11.5 rożnych w meczu
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bayer vs Villareal
Typ: BTS
Kurs: 1,8
Bukmacher: Betano
Analiza:
Dzisiaj typujemy Ligę Europejską- są to specyficzne rozgrywki, bo drużyny tutaj grające często są kapryśne, tzn jest to turniej pocieszenia dla tych dla których LM była za mocna, nie wszystkim to się uśmiecha, niektórzy wolą skupić się na domowych podwórkach, tam też jest o co walczyć i tak aptekarze walczą o miejsce w LE bądź w LM bo mają ku temu okazję, natomiast żółta łódź podwodna raczej Realu nie dojdzie i też raczej pozostaje im LE, więc może by tak warto dzisiaj wygrać i awansować dalej- zwycięzca tegorocznej edycji gra w przyszłym sezonie w LM, więc spodziewam się bramek z dwóch stron, Bayer jak będzie im zależało to pójdzie ostro do przodu, jeżeli odpuszczą to będzie to skład rezerwowy, który będzie chciał się pokazać, tak czy siak bramkę powinni zdobyć. Goście również nie powinni skupiać się na bronieniu wyniku sprzed tygodnia, ale również powinni zaatakować- zdobyta bramka daje im praktycznie pewny awans. dzisiaj typujemy, że obydwie drużyny strzelą, czyli BTS
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europy
Godzina:
21:05
Spotkanie:
Sevilla - Basel
Typ:
druzyna 1 wygra i obie strzela
Kurs:
3.1
Bukmacher:
gamebookers
Analiza:
sevilla u siebie jest faforyzowana przez bukow po kursach patrzac mozna spodziewac sie 2-0 i wiecej dla sevilli .Ja jednak nie skazywalbym basel na sromotna porazke, co prawda Basel u siebie zagral wrecz beznadziejny mecz to licze na to ze na wyjezdzie cos ustrzela zwazywszy ze maja wielu zawodnikow ktorym to przychodzi latwo ,licze rowniez na wysokie prowadzenie sevilli co spowoduje rozluznienie w szeregach i spadek koncentracji .Wynik 0-0 w pierwszym meczu byl conajmniej zaskakujacy po naprawde nieciekawym meczu.dodam jeszcze ze ani sevilla ani basel nie maja jakiejs niesamowitej obrony.spodziewam sie w tym meczu wielu goli a wsrod nich choc jeden dla basel powodzenia....
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, A-Lyga, Litwa.
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lietava Jonava - FK Kauno Żalgiris.
Typ: Lietava AH(0)
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mój typ należy potraktować ostrożnie , po raz pierwszy typuję przed meczem tę ligę i nie mam na myśli tylko krótkiej mojej historii na tutejszym forum. Sprowokowała mnie do zajęcia się tym spotkaniem niechlujna analiza, którą znalazłem w internecie, informacja o ciekawym transferze do klubu gospodarza meczu, postawa obu drużyn w rozpoczętym 2 kolejki temu sezonie 2016, a także ruchy kursu na wynik tego meczu w ciągu ostatnich kilku godzin. Oto szczegóły:
- gospodarz to tegoroczny beniaminek w okrojonej do zaledwie 8 drużyn A-Lydze. Jego siedziba mieści się w Janowie, 30 km. od Kowna, gdzie ulokowany jest klub dzisiejszych przeciwników. Z powodu modernizacji własnego stadionu Łabędzie (ptak ten jest w godle miasta Janowa oraz klubu) swoje gospodarskie mecze rozgrywają poza Janowem, dzisiejszy odbędzie się w Kiejdanach. Awans Lietavy sezonie 2015 1Lygi dały ich następujące końcowe statystyki: 34 25-5-4 br. 103-24,
- Żalgiris Kowno jest beniaminkiem z roku 2015, podobnie jak gospodarze też niewielkim klubem, ze skromną infrastrukturą i 1,5-tysięcznym stadionem. Żalgiris utrzymał się kończąc sezon 2015 na 5 miejscu. Jego statystyki z zeszłego sezonu: 36 13-6-17 br. 47-74.
- w meczach obecnego sezonu Lietava zremisowała „u siebie” z drużyną Suduva 1:1, a następnie na wyjeździe zespołem Utenis Utena wygrała 1:0. Z kolei Żalgiris wygrał z Utenis 3:2 na wyjeździe, a potem przegrał u siebie 0:2 z Trakai (po polsku: Troki),
- pojawiła się informacja, że klub Łabędzi pozyskał zmarnowany, czarnoskóry talent niemiecki (mistrz Europy U-19), czyli Savio Nsereko, lat 26. Pan Nsereko jest pomocnikiem, nie strzela goli ( w statystykach od 2006 roku znalazłem 4), ale prawdopodobnie jego technika może dodać walorów nowemu zespołowi. Litwini też widzą go jako wzbogacenie swojej ekstraklasy, bo podali wiadomość o transferze na oficjalnej stronie A-Lygi, Ma być pozwolenie na grę w dzisiejszym meczu,
- oba zespoły bazują na piłkarzach rodzimych. W podstawowych składach jest dotąd po 1 obcym: u gospodarzy Serb Susnijar , obrońca lat 20. który w 2 meczach zdążył strzelić 1 bramkę, a u gości Rosjanin Mushnikov - pomocnik. Lietava po awansie zmieniła bramkarza i linię obrony, wszyscy ci zawodnicy mają doświadczenie ligowe, są wartościowi zmiennicy, w linii pomocy dokooptowano do podstawowego składu 2 pozyskanych zawodników, dwaj pozostali z poprzednich rozgrywek, linia ataku pozostała bez zmian. U gości w linii obrony do 4 podstawowych graczy dołączono 2 nowych, ale z doświadczeniem, podobnie w linii pomocy i ataku, Mushnikova pozyskano z 2 Dywizji rosyjskiej ( 3 poziom rozgrywek) inni przyszli z innych klubów A-Lygi, długą wśród nich historię ma pomocnik Kazonis (32 lata), który był zawodnikiem Glasgow Rangers w latach 2009-2011, ale niewiele tam grał.
Wnioski: - skuteczność gospodarzy w zeszłym sezonie znalazła potwierdzenie w punktowaniu w wyższej klasie rozgrywkowej, możliwości strzeleckie są; a defensywa jest co najmniej solidna, pomimo że formacja została całkowicie zmieniona, w 2 meczach stracono 1 bramkę,
- goście nie zmienili brzydkiej cechy z poprzedniego sezonu, w każdym meczu stracili wtedy średnio ponad 2 bramki, w tym sezonie w obu meczach stracili po 2 bramki, w pierwszym pokazali możliwości strzeleckie, ale w drugim nie trafili do bramki Trakai.
W świetle powyższych rozważań uważam typ na zwycięstwo Lietavy za optymalny w tym meczu. Ponieważ obserwuję od kilku godzin systematyczny wzrost kursu, którego nie rozumiem, nie mam informacji o możliwych powodach, ograniczę się do handi.
ZWROT
 
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham-Dortmund
Typ: remis
Kurs: 3.5
Bukmacher: expekt
Analiza:
Rewanżowe spotkanie 1/8 LE , na White Hart Lane przyjeżdża dzisiaj zmierza swe szyki Tottenham oraz Borussia.Pierwsze spotkanie raczej rozwiało wszelkie dyskusje na temat awansu ,dzisiejszy gość bezapelacyjnie rozbił rywala 3:0.Szczerze mówiąc myślałem ze drużyna Pochettino potraktuje ten dwumecz bardzo poważnie i stawiałem na Spurs lecz ostatecznie Koguty w pierwszym meczu nie wystąpili w najsilniejszym składzie.Tottenham raczej nie będzie forsował tempa w tym meczu i zapewne takie gwiazdy jak np. Kane nie wystąpią dzisiaj , dla nich po prostu liga jest ważniejsza i nie ma co się męczyć przed spotkanie z Bournemouth.Dortmund mając taką zaliczkę wydaje się ze nie będzie chciał grac tak ofensywnie jak to miało miejsce w pierwszym spotkaniu , praktycznie awans jest rozstrzygnięty.Dzisiaj wydaje się ze remis jest jak najbardziej w zasięgu obie ekipy będą się skupiały raczej na spotkaniach ligowych niż na LE.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom