>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.03.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia 2 liga
Spotkanie - Toyama Kataller : Verdy
Typ - Verdy ( -1 )
Kurs - 4.0
Buk - Bet365
Analiza -
Na dzis wybrałem spotkanie w 2 lidze Japońskiej pomiędzy Toyama Kataller a Verdy . Jest to dopiero 3 runda rozgrywek dlatego trudno o jakiegos zdecydowanego faworyta ja jednak postawię na zdecydowane zwycięstwo Verdy w tym spotkaniu . Jak na razie gospodarze po 2 kolejkach zdobyli 1 pkt. remisując w pierwszej kolejce z Okayama Fagiano 1:1 a w ostatniej przegrali też na wyjeżdzie z Mito 1:0 teraz czas na pierwsze spotkanie domowe , jednak przeciwnik Verdy nie za bardzo leży gospodarzom bo na 3 spotkania jak dotąd rozegrane na swoim terenie Toyama przegrała wszystkie spotkania ( 1:5 , 2:3 i 0:3 ) jak już wspomniałem że to dopiero początek sezonu , to sięgnołem do sezonu 2011 i gospodarze na swoim terenie nie wyglądali najlepiej bo na 19 spotkań u siebie mieli bilans 6-2-11 i 22:34 w bramkach czyli nie za fajnie . Goscie natomiast w tym sezonie rozegrali dwa spotkania u siebie i zdobyli 3 pkt. pokonując na inaugurację Matsumoto Yamaga 2:0 i przegrali z Kofu 1:3 tak więc czas na wyjazdy gdzie w ubiegłym sezonie nie było może rewelacyjnie jednak na 19 pojedynków zaliczyli 7-6-6 i 32:24 w bramkach co dało im w sumie 5 miejsce w tej klasyfikacji na koniec sezonu myslę że nie zle , a ogólnie to w ubiegłym sezonie goscie wyszli lepiej zajmując na koniec 5 miejsce z dorobkiem 59 pkt. natomiast gospodarze zajeli dalekie 16 miejsce z dorobkiem 43 pkt. dlatego uważam że nie za bardzo zmieni się dzisiaj historia pomiędzy nimi w bezposrednich spotkaniach i goscie wygrają minimum dwoma bramkami . No ale historia to historia a życie to zycie jak będzie dzis zobaczymy za niedługo . Pozdrawiam !
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
yage 21

yage

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Parma-AC Milan
Typ: 2
Kurs: 1,63
Bukmacher: Bwin
AC Milan sukcesywnie zmierza ku mistrzostwu. Jego główny rywal co do pierwszego miejsca czyli Juventus ma serię wpadek. AC Milan pod względem meczy wyjazdowych zajmuje pierwsze miejsce, strzelając przy tym także najwięcej goli.
Oto mecze wyjazdowe Milanu w tym roku
8.01 Atalanta-Milan 0:2
22.01 Novara-Milan 0:3
1.02 Lazio-Milan 2:0
11.02 Udinese-Milan 1:2
19.02 Cesena-Milan 1:3
3.03 Palermo-Milan 0:4
Tylko jedno spotkanie przegrali w tym roku na wyjazdach z nieźle spisującym się w tym sezonie Lazio
Parma na swoim podwórku wygrała 5 zremisowała 5 i przegrała 3 mecze.

Kiepska Analiza
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, Indian Wells
Spotkanie: Novak Djokovic - Johh Isner
Typ: dokładny wynik 1 seta: 7-6
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo mówić, Djoko nr 1 rankingu, zdecydowany faworyt. W tym roku miał tylko jedno potknięcie, gdy przegrał z Murrayem w Dubaju, poza tym - wszystko jak idzie, chociaż w paru spotkaniach miewał problemy, więc nie jest to takie &quot;wejście z buta&quot; w rok, jak to miało miejsce w jego przypadku w 2011. Podczas IW stracony set z Andujarem i niełatwe spotkanie z Almagro wygrane 6-3 6-4, Hiszpan w drugiej partii dał się złamać przy *4-4 bodajże, a gema czy dwa wcześniej nie wykorzystał kilka bp, ogólnie panowie często się łamali jak na męski tenis. Nie wyobrażam sobie jednak by Novak miał przy swoim podaniu jakiekolwiek problemy dzisiaj. Jak wszyscy wiedzą, Isner to tenisista, który liczy tylko na swój serwis i swojej szansy może szukać tutaj co najwyżej w tie-breaku. W wymianach po prostu nie ma szans (chyba, że wyjdzie mu od czasu do czasu jakiś strzał, to wiadomo, a na pewno będzie próbował kończyć), Serb go zabiega i zniszczy. John w tym turnieju wygrywał wszystkie swoje pierwsze sety - z Gilem, Monaco, Ebdenem i Simonem, jednak w aż dwóch łamał dopiero przy wyniku 5-5, mnie osobiście bardzo dziwi, że obeszło się bez tb. Jeśli podtrzyma pasę potężnego serwowania od początku spotkania, to powinniśmy widzieć tutaj &quot;trzynasty gem&quot;. Panowie spotkali się dwukrotnie i pierwsze sety wygrywał Djoko 7-5 i 7-6. Teraz winno być podobnie, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana Djokovica z jednym breakiem (6-4 / 6-3 - zależy kto zacznie mecz, ew. 7-5), bądź loteryjny tajbreczek. Do wyboru: tiebreak w pierwszym secie po kursie 3,75 i dokładny wynik 7-6 z kursem 5,50. Wybieram to drugie. Isner wygrał w tym roku 9 na 11 granych tb, ale sądzę, że tutaj przynajmniej raz mu się powinie noga i przegra seta, a potem cały mecz.
⛔ 100
 
lukasi 8

lukasi

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia - Lech
Typ: Lech
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie Jagieloni Bialystok z Lechem wedlug mnie to bedzie pierwsze ligowe zwyciestwo pilkarzy Kolejorza. JAgielonia to sredniak ligowy a LEch ma kilku bardzo dobrych pilkarzy ktorzy wkoncu musza zaczac wygrywac nie ma innej opcji pytanie tylko kiedy zaczna to robic? Ja sadze ze juz dzis sie im uda chociaz napewno w Bialymstoku spacerek to nie bedzie i aby wygrac beda musieli sie nabiegac.
Lech na wiosne slabiutko jak do tej pory tylko jeden remis i 3 przegrane
13/03/2012 Puchar Polski Lech vs. Wisła Kraków P - 0:1
09/03/2012 Ekstraklasa Wisła Kraków vs. Lech R - 0:0
24/02/2012 Ekstraklasa Ruch Chorzów vs. Lech P - 3:0
17/02/2012 Ekstraklasa Lech vs. Bełchatów P - 0:1
Jagiellonia wcale nie gra lepiej 3 przegrane i rowniez jeden remis
12/03/2012 Ekstraklasa Polonia Warszawa vs. Jagiellonia P - 4:1
04/03/2012 Ekstraklasa Jagiellonia vs. Ruch Chorzów P - 0:1
25/02/2012 Ekstraklasa Cracovia vs. Jagiellonia R - 0:0
20/02/2012 Ekstraklasa Korona vs. Jagiellonia P - 2:0
Wedlug mnie bedzie to mecz walki w ktorym bedzie przewazala Jagiellonia a LEch bedzie kontratakowal i wydaje mi sie ze po takiej kontrze wygraja to spotkanie. Typuje zwyciestwo Lecha.
⛔ 100
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Spotkanie:
Millwall - Southampton
VS

Typ: 2
Kurs: 2,14
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:
Swieci sa liderami N Power Championship z przewaga nad Reading 2 pnkt, nad West Ham-em 3 pnkt(mecz zaległy)Warto dodac iz Southampton to beniaminek tej klasy rozgrywkowej.Druzynga gospodarzy - Millwal to typowa druzyna przecietna ze wskazaniem na walke o utrzymanie.
Goscie dzisiejszego spotkania ostatnimi czasy prezentuja sie dobrze.
Obiekt Millwall nie jest forteca nie do zdobycia bowiem na 18 rozegranych meczy 5 wygrali,6 zremisowali i 7 przegrali.Swieci niewatpliwie maza o upragnionym awansie do Barclays Premier League, patrzac na tabele to glownie 3 druzyny bija sie o awans zapewniony bez grania w play off.
Co do wyjazdowych spotkan Southampton to na 17 meczy 6wygrali 6 zremisowali i 5 przegrali.W tym spotkaniu typuje wygrana Swietych bo to dobra okazja aby odskoczyc rywalom glownie West Hamowi ktory mierzy sie z Leeds.
✅ 114
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: HSV Hamburg - Freiburg
Typ: obie drużyny strzelą
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejsze popołudnie wybrałem spotkanie z niemieckiej Bundesligi. Do Hamburga przyjeżdża drużyna SC Freiburg.
Goście walczą o ligowy byt i dzisiejszy mecz jest dla nich kluczowy. HSV ostatnie mecze nie najlepsze:
* porażka 0:4 u siebie ze Stuttgartem
* porażka na wyjeździe z Schalke 1:3
Freiburg natomiast w dwóch ostatnich meczach zgromadził ważne 4 pkt:
* w ostatniej kolejce remis 0:0 z Moenchengladbach
* wygrana 2:1 u siebie z Schalke
Jak widać forma z ostatnich kolejek jest zdecydowanie po stronie ekipy gości. Wybrałem jednak typ, że obie drużyny strzelą bramkę w dzisiejszym meczu. Spodziewam się wyrównanego meczu i uważam, że padnie tutaj over 2.5.
Do tej pory na 13 spotkań rozegranych między tymi drużynami na stadionie w Hamburgu aż 7 razy padały gole dla HSV oraz Freiburga. Ten fakt potwierdza mój typ.

✅ 66
 
psm 921

psm

Użytkownik


Milan-San Remo 2012
So 17/03/12 g.9:55
Mark Cavendish wygra
kurs 4,00
Expekt
A ja po najmniejszej linii oporu...Trasa bardzo dluga,prawie 300km i moze sie powtorzyc historia o ktorej pisal dawid,ze Cavendish sie ujedzie,ale licze ze Mark tym razem lepiej przygotowany i dojedzie do konca a wtedy pokaze reszcie plecy tak jak na obrazku.Wszyscy zdajemy sobie sprawe z tego ze na innego zwyciezce nie ma co tu stawiac,chyba ze rzeczywiscie uda sie urwac Nibaliemu,w co watpie,watpie nawet aby probowal po wygranej w TA.Moim zdaniem Liquigas bedzie od poczatku jechac na Sagana.W ciagu ostatnich 5 lat dwukrotnie w San Remo wygrywali Cancelara,Cavendish,Goss i dwukrotnie Oscar Freire.Ja najwiekszego rywala upatruje w Szwajcarze,ktory od poczatku roku pokazuje swietna forme,do tego podobno zrzucil sporo na wadze i bedzie sie czul mocniej na podjazdach.Jesli zas dojdzie do sprinterskiego finiszu,a o tym marze stawiajac ten typ,nie mam zludzen kto bedzie najlepszy,tym niemniej zabezpiecze sie tez jakims zakladzikiem na Fabiana.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna ANGLIA: Premier League
Spotkanie : Wigan - West Brom
Typ : West Brom ( - 1 )
Kurs : 4.75
Bukmacher : bet 365
Dziś o godzinie 16:00 Wigan przed włąsną publicznością zagra z West Brom . Wigan po 28 rozegranych kolejkach znajduje sięna ostatniej 20 pozycji w tabeli ( 4 wygrane , 9 remisów , 15 porażek ) co daje im 21 punktów ich bilans bramkowy to 24 - 53 ich strata do bezpiecznego 17 miejsca to tylko 2 punkty . West Brom po 28 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 14 ( 10 wygranych , 5 remisów , 13 porażek ) co daje im 35 punktów ich bilans bramkowy to 34-37 . West Brom na wyjazdach radzi sobie dosć dobrze na 5 ostatnich spotkań wyjazdowych 2 razy wygrali 1 raz padl remis i 2 razy przegrali lecz przegrywali nie z byle kim bo z Manchesterem United i Tottenhamem . Myśle że goście wygrają to spotkanie różnicą przynajmniej dwóch goli .
⛔ 100
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premiership
Spotkanie: Fulham - Swansea
Typ: Swansea
Kurs: 4.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj na Craven Cottage ekipa Fulham podejmuje Swansea. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. Choć The Cottagers to ekipa typowo domowa, zaryzykowałem typem na przyjezdnych. Duży wpływ na to miały ostatnie poczynania obu ekip. Gospodarze udowodnili kolejny raz, że nie potrafią grać na wyjazdach przegrywając na Villa Park z AV 0:1 przerywając tym samym passę trzech zwycięstw z rzędu. Fulham zagrało bardzo słaby mecz, a na pewno pierwszą połowę - zupełnie ją przespali. Oddając 1 celny strzał przez cały mecz - co zdarza się im stosunkowo rzadko - nie można liczyć na jakiekolwiek punkty. Choć przebudzili się w drugiej połowie, mogą cieszyć się, że dostali najniższy wymiar kary od The Villas. Bramka w 3 minucie doliczonego czasu gry mogła niezbyt dobrze wpłynąć również na morale drużyny. Tą poniżej przeciętną grą przewiduję spadek formy w szeregach The Cottagers. Tym spotkaniem udowodnili tylko, że są ekipą strzelającą na wyjazdach najmniej bramek w lidze, a jeśli chodzi o stosunek punktów, zajmują 3 miejsce od końca, wyprzedzając jedynie Wolves i QPR. W spotkaniach domowych zdobyli niemal półtora raza więcej punktów, odnosząc stosunek bramkowy 29:19 co pokazuje jaką siłą w stosunku home-away są u siebie. Z ostatnich 5 spotkań u siebie 4 wygrali oraz 1 zremisowali (z WBA, co nie było jakimś niesamowitym wynikiem). Więc sami sobie udowodnili, że z Craven Cottage można wywieźć punkty. Teraz troszkę o ekipie gości. Beniaminek tworzy historię. Ten sezon jest dla nich historyczny, gdyż pierwszy rozgrywany w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii - Premiership. Nikt chyba po takim wydarzeniu jak awans, nie chciałby od razu sezon później spaść znowu do Championship. I na pewno nie zrobią tego Łabędzie, mając 13 punktową przewagę nad strefą spadkową. Grają jak potrafią najlepiej, a to powoduje, że to co wywalczą w jednym spotkaniu, stracą w kolejnym. Typowa gra w kratkę angielskiego średniaka. Myślę jednak, że po zwycięstwie nad Wigan (2:0 na wyjeździe) i ostatnio dość niespodziewanie nad ekipą Manchesteru City (1:0) goście będą chcieli podtrzymać passę zwycięstw do 3 wygranych. Choć Wigan Fulham nie jest równy, to wydaje mi się, że The Swans są w stanie tych drugich ograć, zwłaszcza, że będzie to mecz o przysłowiowe 6pkt, mogący podzielić parę ekip ze względu na cel o który będą walczyć. Na miejscach 8-13 w tabeli zrobiło się bardzo ciasno. Wszystkie ekipy dzieli zaledwie punkt, a wśród nich są zarówno Fulham jak i Swansea. Wczoraj przewidziałem przerwanie domowej serii 13 spotkań bez porażki (i zarówno pierwsze w sezonie) ekipy Sparty Rotterdam. Dziś wydaje mi się, że kolej na dobrą serię domową Fulham. Sądzę, że padnie wynik 1:2.
✅ 386
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Y 9

yancho

Użytkownik
Dyscyplina : Biegi Narciarskie
Spotkanie : 10 km styl klas. start wsp.
Typ : Marit Bjoergen
Kurs : 1,57
Bukmacher : bwin
Po raz kolejny wg. mnie zawyżony kurs na Cybjoerga, który jest w takim gazie, że właściwie tylko czynnik losowy (upadek, kontuzja) mógłby jej odebrać zwycięstwo. Justyna napewno nie będzie liczyć się w walce z nią, Johaug wczoraj wyglądała baaardzo mizernie. Ciekawie prezentuje się Steira ale nie przypominam sobie, żeby Steira była wyżej od Bjoergen w zawodach o jakąś stawkę (no chyba, że w osławionych Mistrzostwach Norwegii :p). Bjoergen wczoraj właściwie pobiegła tak jak chciała, wygrała bez problemów, a druga była Kalla, która dziś nie będzie się liczyć gdyż Panie biegną klasykiem co nie jest jej domeną. Tak jak wczoraj, proponuje każdemu zagrać ten zawyżony, zdecydowanie kurs. Jak dla mnie najlepszy typ dnia.
⛔ 100
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Sevilla - FC Barcelona
Typ : 3 gole lub więcej
Kurs : 1,50
Bukmacher : betclic
Analiza: Barca jest ostatnio w wysokiej formie i wygrywa mecz za meczem. Na mecz z Sevillą Guardiola zapowiedział najsilniejszy skład, więc z pewnością Blau Grana poważnie podejdzie do tego spotkania. Największym mankamentem gry podopiecznych Guardioli jest defensywa, która popełnia sporo błędów, co przy spotkaniu z szybkimi skrzydłowymi Sevilli może się dla Katalonczków źle skończyć. Bez względu na to czy Barca wygra czy nie, to zapowiada się na sporo bramek, dlatego typ over 2,5 wydaje się być bezpieczny. W ostatnich 10 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami tylko 3 razy zdarzyło się, że padło mniej niż 3 bramki. Dziś Barca wystąpi w pełni skoncentrowana, a i Sevilla musi walczyć jeśli chce zakwalifikować się do Ligi Europejskiej, dlatego bramki są nieuniknione.
⛔ 100
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
Typ: X
Kurs: 3,76
Buk: Pinnacle
Analiza:
Według mnie dzisiaj w Zabrzu padnie wynik remisowy. Szalony typ? Szalona, to jest nasza Ekstraklasa...
Dzisiejsi gospodarze są niekwestionowanym faworytem tego spotkania. No bo jak taka solidna drużyna jak Górnik, może stracić punkty na własnym stadionie z przed ostatnim w tabeli ŁKSem. No nie może albo raczej nie powinna, przecież to nie wypada. Ale czy piłkarzom Adama Nawałki wypadało remisować tydzień temu ze słabą Lechią, która z 3 strzałów oddanych w pierwszej połowie zdobywa dwa gole?
Z kolei Łodzianie trochę nieszczęśliwie zremisowali z Cracovią. Wszystko przez tą czerwoną kartkę. Myślę, że ŁKS nie zasługuje na pozycję, którą aktualnie zajmuje. Z taką grą jaką prezentują ostatnimi czasy powinni spokojnie zajmować pozycję dającą im utrzymanie. Czy dziś zrobią krok w tę stronę? Punkt w Zabrzu może być cenny, bo wiadomo, że na 3 punkty nie ma co liczyć.
W Górniku z kadry wypadło dwóch podstawowych zawodników: lider środka pola Zabrzan - Aleksander Kwiek oraz podstawowy bramkarz Łukasz Skorupski
O kadrze ŁKSu niestety nie mogę nic znaleźć, nawet oficjalna strona nie podaje informacji na ten temat.
Oba zespoły są maksymalnie zmotywowane - piłkarze Górnika twierdzą, że chcą uciec od zespołów domykających tabelę, aby spokojnie zapewnić sobie utrzymanie. ŁKS z kolei, po wczorajszej wygranej Zagłębia, chce zdobyć 3 punkty, żeby Lubinianie za bardzo im nie uciekli. Stawiam na remis, ponieważ uważam, że Zabrzanie nie dadzą Łodzianom wygrać, ale myślę, że remis jest jak najbardziej możliwy.
Powodzenia.
✅ 276
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Górnik Zabrze - ŁKS Łódz
Typ - rezultat po pierwszej połowie ? ŁKS
Kurs - 6.25
Buk - Bwin
Analiza :
Wybrałem spotkanie w naszej rodzimej T-Mobile Ekstraklasie pomiędzy Górnikiem a ŁKS które uważam że będzie bardzo ciekawe . Gospodarze co ważne w tym typie zagrają dzisiaj w osłabionym składzie brakiem Łukasza Skorupskiego i Aleksandra Kwieka,co w/g mnie jest dosyć poważnym osłabieniem . W ostatnim swoim spotkaniu Górnicy także na swoim terenie podejmowali zespół Lechii i wiemy jaki był przebieg tego spotkania , przegrywali 0:2 by ostatecznie zremisować 2:2 według mojej opinii goscie byli w tym spotkaniu lepszym zespołem . Teraz przyjeżdza ŁKS który potrzebuje punktów jak ryba wody i piłkarze zrobią wszystko aby osiągnąć jak najlepszy rezultat . W swoim ostatnim spotkaniu Łodzianie byli bardzo bliscy zdobycia kompletu punktów z Cracovią czerwona kartka mocno zmieniła styl gry Łodzian i ostatecznie zremisowali 2:2 . Uważem że dzisiejsze spotkanie może być podobne do ostatniego spotkania Górnika z Lechią i stawiam że goscie będą prowadzić do przerwy , nie wiem może i wygrają to spotkanie i przełamią statystykę meczów z Górnikiem na ich stadionie gdzie jak dotąd nie wygrali . Jak będzie zobaczymy po spotkaniu ! Pozdrawiam .
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽
Spotkanie: Real Saragossa - Osasuna Pampeluna
Typ: Osasuna wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Bukmacher: Gamebookers
Kurs: 5
Dzisiaj o 18:00 Osasuna stanie przed szansą, by znaleźć się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Aby tak się stało, trzeba jednak pokonać Saragossę. Gospodarze grają o życie. Jeżeli nie zdobędą dzisiaj kompletu punktów, to Segunda Division jeszcze bardziej się przybliży. Gdy Saragossa wygrała z Villareal myślałem, że ta drużyna może jeszcze powalczyć, ale zaraz potem przyszła dotkliwa porażka z Sociedad. Osasuna wysokie miejsce w tabeli zawdzięcza głownie meczom u siebie, bo na wyjazdach zdobyła tylko dziesięć punktów w dwunastu spotkaniach. Celem zespołu z Pampeluny jest jednak gra w pucharach, a konkretniej w Champions League i takie mecze jak ten z ostatnią drużyną ligi, trzeba po prostu wygrywać. Osasuna nie zawiodła mnie w meczu z Bilbao i mam nadzieję, że utrzyma dobrą dyspozycję, bo ograć Basków w takiej formie to wyczyn godny podziwu. Na korzyść gości przemawia także bilans ostatnich spotkań. Ostatnie sześć spotkań w lidze to aż pięć wygranych Osasuny i jeden remis. Saragossa potrafiła strzelić w tych konfrontacjach tylko jedną bramkę ... Jak dla mnie spore value.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 5

grzesiu_id

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Premier League
Spotkanie - Dundee United - Glasgow Rangers
Typ - Dundee United
Kurs - 2.60
Buk - Betclic
Analiza :
W tym spotkaniu przewiduje małą niespodzianke. Wiadomo że Rangers i Celtic w Szkockiej lidze są zawsze faworytami ale jednak wyczajono dzisiaj że Dundee ma spore szanse na zwycięstwo. O problemach Rangersów większość pewnie słyszała. Olbrzymie kłopoty finansowe, piłkarze proszeni przez władzę o obniżenie swoich pensji, kara -10 pkt w lidze. To na pewno nie sprzyja atmosferze w zespole. Do tego w dzisiejszym meczu nie zagra 6 obrońców którzy rozegrali na prawdę sporo meczów.
Sasa Papac - 18 meczy ( mówię o tym sezonie ) - kontuzja
Steven Whittaker - 18 meczy - kontuzja
Kirk Broadfoot - 14 meczy - kontuzja
Kyle Bartley - 12 meczy - kontuzja
Dorin Goian - 26 meczy - kartki
Carlos Bocanegra - 23 mecze - kartki
Do tego nie zagra dwóch czołowych napastników:
Kyle Lafferty - 17 meczy - 6 goli
Steven Naismith - 11 meczy - 9 goli
W drużynie Dundee z podstawowej jedenastki zabraknie jedynie Robbiego Neilsona który pauzuje za kartki.
Dodam że Dundee z 40 pkt jest na 4 miejscu w lidze tracąc do Rangersów 14 pkt ( uwzględniam już odjęcie pkt ).
Myślę że warto skusić się na postawienie tego meczu z dobrym kursem
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja KHL Play-offs
Spotkanie: Atlant - SKA St Petersburg
Typ: 1X
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 14:00 w Play-offach KHL spotkają się drużyny z Moskwy i St. Petersburga. Narazie stan rywalizacji to 2:0 dla drużyny dzisiejszych gości po pewnych wygranych. Ja jednak stawiam że dzisiaj u siebie drużyna z Moskwy pokaże, że też nie przypadkiem zaszła aż tak daleko i powalczy o honorowe zwycięstwo, jeśli nie zdecydowanym atakiem, to może przynajmniej solidną obroną i ugraniem chociażby remisu w regulaminowym czasie gry. Nie muszę chyba wspominać, że odatkowy plus dla Atlantu to gra u siebie.
Jest to jak dla mnie typowe spotkanie na przełamanie, bo trzeba wspomnieć o wcześniejszych spotkaniach tych drużyn ze sobą. W tym sezonie na 4 spotkania wszystkie wygrali goście z St Petersburga i na pewno kiedyś musi przyjść przełamanie. Tym bardziej że drużyna Atlantu potrafiła z nimi wygrywać wielokrotnie w tamtym sezonie. Nie jest zatem regułą, że dzisiejsi goście zawsze byli i pozostaną górą. Myślę że można zaryzykować za niewielka stawkę typ na gospodarzy z podpórką po dobrym kursie. Powodzenia.
✅ 130
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
Dyscyplina: p.nożna
Spotkanie: Venlo - Nijmegen
typ: Handicap 0:1 Venlo
Kurs: 6,75
Buk: bwin
Analiza:
Witam.Dziś o godz.20.45 rozpocznie się spotkanie Venlo - Nijmegen,mój typ to handicap Venlo,dlaczego??? Gospodarze aktualnie plasują się 16 miejscu w lidze (w grupie spadkowej) w ostatniej kolejce przegrali z Roda na wyjezdzie 3:1 ;/ ale przed tamtą kolejka mieli cztery wygrane z rzędu! w tym 3 spotkania wygrane handicapem ???? dziś zmierzą się z Nijmegen które jest podbudowane wygrana z Twente i na pewno punktów nie odda.Ja wierzę w wygraną gospodarzy handicapem ponieważ napastnicy Cullen i Nwofor w ostatnich spotkaniach pokazują swą wartość ???? dla mniej odważnych czysta jedyneczka ????
⛔ 100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: p.nożna
Spotkanie: Orzeł Wałcz Victoria Przecław
typ: Orzeł
Kurs: 1.65
Buk: Betsafe
Analiza:
Typ troszke ryzykowny bo podaje go na podstawie meczu pucharowego z zeszlego tygodnia gdzie w porownaniu do składu z jesieni zostało 2 zawodnikow, byc moze po prostu trener dal pograc rezerwom ( tego nie wiem) albo zawodnikom znudzila sie zabawa w pilke. Pisze znudzila poniewaz Victoria byla lub jest oparta na zawodnikach mogących bez problemu grac w kategorii oldboye , mowa tu o zawodnikach pokroju Bilinskiego Andruszki Walburga itd czyli bylych ligowcow z doswiadczeniem w ekstraklasie, jezeli porezgnowali oni z gry to nie widze mozliwosci aby mlodziez byla w stanie ugrac cos w lidze.
✅ 65
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
polska extraklasa, pilka nozna
spotkanie: Gornik - LKS
typ: DW 2-1, 3-1 lub 4-1
kurs 5
bwin
analiza:
przed nami spotkanie pilkarskiej extraklasy w ramach 22 kolejki. a zmierza sie w nim gornik zabrze oraz lodzki LKS. gospodarze zajmuja aktualnie 1o miejsce z dorobkiem 25 pkt ich dzisiejszy rywal zamyka tabele z 17 oczkami. jesli chodzi o bilans spotkan na na wlasnym terenie gornika to wynosi on 5 wygranych 2 remisy oraz 3 porazki.LKS gra wyjazdach kiepsko, tylko 3 wygrane i 5 strzelonych goli. gornik w ostatnich meczach notowal remisy kolejno w belchatowie oraz z lechia gdansk , natomiast w rundzie wiosennej jeszcze nie doznal porazki. LKS z kolei gra slabiutko odmieniona druzyna nie jest w stanie nawiazac wyrownanej walki z rywalami, dopiero w ostatnim meczu ligowym z Cracovia odblokowali swoj dorobek strzelecki aplikujac rywalom dwa gole. dzis spodziewam sie otwartego meczu i podtrzymania dobrej passy gornika. typuje wygrana gospodarzy 2-1, 3-1 lub 4-1
⛔ 100
 
B 16

balans

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: PGE GKS Bełchatów(+1) - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Analiza:
Wisła Kraków rozegra mecz o 15:45 na stadionie w Bełchatowie. Krakowianie przystąpią do tego meczu po wyjazdowym zwycięstwie w Pucharze Polski z Lechem Poznań 0-1. Bełchatów swój ostatni mecz przegrał z Widzewem w Łodzi 0-1. Gospodarze na własnym boisku nie zwykli przegrywać. Nie zdobyli punktu tylko dwa razy i zremisowali 3 razy. Wisła zaskakująco lepiej radzi sobie na obcym terenie niż na własnym, przegrali tylko dwa razy z rozegranych 10 meczów. Krakowianie po zmianie trenera liczą jeszcze na obronę mistrzowskiego tytułu o co będzie jednak bardzo trudno. Wisła w takich meczach jak z Bełchatowem który zajmuje 12 miejsce powinna wygrywać bez problemów tak jak w ostatnim meczu wyjazdowym z Lechią Gdańsk 0-2. Wisła posiada w swojej drużynie wicelidera najlepszych strzelców Ekstraklasy jest nim Dudu Biton ,który mam nadzieje powiększy dziś swój dorobek bramkowy. Krakowianie od objęcia drużyny przez Michała Probierza graja dwoma napastnikami a nie jak wcześniej jednym. Liczę na zwycięstwo Wisły Kraków 0-2.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom