>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 17.03.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 17 Marca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Spotkanie: Montreal Canadiens @ Ottawa Senators
Typ: Ottawa Senators Total Goals: Over 3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś Funt proponuje nieśmiało bardzo kozackie pociągnięcie..Gdyby to był początek lub środek sezonu typ ten omijał by z daleka..Ale, że rozgrywki są już na finiszu to warto się pokusić o ten strzał..
Montreal pomimo koszmarnego sezonu to bardzo niewygodny rywal dla Senatorów..
Oto 12 ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami..W żadnym z nich Ottawa nie zdobyła 4 goli..Więc dziś czas na przełamanko..
Montreal Canadiens - Ottawa Senators 3 : 2 (1 : 1) (0 : 0) (1 : 1) n.P
Montreal Canadiens - Ottawa Senators 2 : 3 (0 : 0) (0 : 0) (2 : 2) n.P.
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 2 : 6 (1 : 3) (1 : 2) (0 : 1)
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 1 : 2 (0 : 0) (0 : 2) (1 : 0)
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 3 : 2 (0 : 0) (0 : 1) (2 : 1) n.V
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 1 : 7 (1 : 2) (0 : 3) (0 : 2)
Montreal Canadiens - Ottawa Senators 4 : 1 (1 : 1) (0 : 0) (3 : 0)
Montreal Canadiens - Ottawa Senators 2 : 3 (0 : 1) (1 : 1) (1 : 1)
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 0 : 3 (0 : 1) (0 : 2) (0 : 0)
Montreal Canadiens - Ottawa Senators 4 : 3 (1 : 1) (2 : 2) (1 : 0)
Montreal Canadiens - Ottawa Senators 0 : 2 (0 : 1) (0 : 0) (0 : 1)
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 3 : 2 (1 : 0) (1 : 1) (0 : 1) n.V.
Szczerze przyznaję, że im dłuzej patrze na ten mecz tym mniej jestem pewny..Już kilkakrotnie wybierałem inne..Ale za każdym razem coś nie pasowało..
I zdecydowałem, że jednak zaufam pierwszemu wrażeniu..
Co przemawia za tym overkiem ?..
Po pierwsze jak już wspomniałem Montreal powalczy tylko o prestiż i wyższe miejsce w tabeli..Nie o Play Offy..(Matematyczne szanse jeszcze są)
Ottawa już ma miejsce w Play Offach prawie pewne..&quot;Prawie&quot; robi sporą różnicę..No i na pewno czas zrewanżować się za ostatnie dwie przegrane we własnej hali z Habs..(2:6 i 1:2)...
Po trzecie..Ma tylko punkt straty do lidera Konferencji z Bostonu..
Po czwarte Ottawa sporo strzela..
15 ostatnich meczy Senatorów..

Dosyć istotne jest że Ottawa gra bez pierwszego goallie Andersona..Więc strach dawać na ich zwycięstwo..
Tym bardziej, że &quot;Nadzieja umiera ostatnia&quot; i Montreal może się pokusić o niespodziankę i odnieść czwarte zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach..(jedna przegrana w rzutach karnych z Sabres..)
Dziś bez szaleństw ze stawkami..Bo wszystko się może zdarzyć..
Wszystko w rękach i nogach tych panów.. ;)


Gwoli przypomnienia - zakład z dogrywką i rzutami karnymi..
**********
Marzec 2012:
:hokej: : ✅ ✅ ✅ ⛔ ✅ ⛔ ✅ ✅ ⛔ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ :?: +634.9
⛔ 100
 
koralgol 83

koralgol

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie:
Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils
Typ: Pittsburgh Penguins
Kurs: 2,25
Bukmacher: bwin
Analiza:

Na sobotę wybrałem spotkanie pomiędzy ekipami, które obecnie są w rewelacyjnej formie. Pingwiny wygrały bodajże 10 ostatnich spotkań. Natomiast diabły wygrały 5 z ostatnich 6 meczy. W meczu tym padnie zapewne dużo bramek. Ja przewiduje tutaj zwycięstwo pingwinów. Przekonują mnie 2 argumenty: ofensywa i powrót Crosbiego. Pingwiny w tym sezonie są ekipą, która strzela najwięcej goli. Ich średnia to 3,25 goli na mecz. Strzelają dużo bramek także w walce z czołówką tabeli. Chociażby piątkowy mecz ze strażnikami, czy wcześniejszy z bruins, którym strzelili po 5 goli. Oddają dużo strzałów na bramkę. Na bramkę strażników strzelali ponad 30 razy. Kolejnym atutem pingwinów jest powrót do składu centra Sidneya Crosbiego, który jest uważany przez ekspertów za najlepszego hokeistę na świecie. 1 mecz po 3 miesięcznej absencji spowodowanej wstrząśnieniem mózgu zagrał w piątek ze strażnikami i już zanotował asystę. Crosby oczywiście przed kontuzją był najlepszym zawodnikiem pingwinów, jednak nauczyli się oni grac i wygrywac także bez niego. Co jest ich dodatkowym atutem Obydwie drużyny są już prawie pewne awansu do Play Off. Teraz trzeba zając jak najlepsza pozycję. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 18.00. Zagram na pingwiny.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: Motherwell FC - Aberdeen FC
Typ:
goście nie strzelą
Kurs: 2.50 (5/10)
Bukmacher: unibet
Analiza: Aberdeen to zdecydowanie drużyna własnego boiska, bo inaczej jej określić nie można, biorąc pod uwagę fakt, iż w trwającym sezonie legitymuje się najsłabszym wyjazdowym bilansem w całej lidze: 2-5-7; 11:20. Z kolei Motherwell, jak na 3. obecnie drużynę SPL przystało, radzi sobie dobrze zarówno przed własną publicznością (7-3-4; 20:16), jak i poza domem. Warto dodać, iż The Well pewnie wygrali 4 ostatnie mecze rozgrywane na Fir Park. Trudno więc liczyć na to, iż The Dons cokolwiek tam jutro ugrają. Aczkolwiek trzeba zauważyć, iż Aberdeen notuje obecnie serię 9 ligowych spotkań bez porażki, notując jednak w tym czasie aż 7 remisów (w tym w 4 ostatnich meczach). Wydaje się, iż Hutnicy, którzy wygrali aż 5 z 7 ostatnich ligowych potyczek, przerwą jutro serię podopiecznych Craiga Browna.
Goście zawitają jutro na Fir Park dość poważnie osłabieni. Wystarczy wymienić chociażby absencje Roba Milsoma :!: (PO, 22/1), Isaaca Osbourne&#39;a :!: (PO, 22/0), Josha Magennisa :!: (NP, 18/1), czy Chrisa Clarka :!: (PO, 18/0).
Natomiast menedżer gospodarzy, Stuart McCall, będzie zmuszony poradzić sobie jedynie z brakiem zawieszonego Keitha Lasley&#39;a :!: (PO, 26/4).
Nastroje w obozie gospodarzy i tak są już niemal szampańskie, gdyż praktycznie zapewnili sobie grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów (wykluczenie z rozgrywek UEFA borykających się z ogromnymi problemami finansowymi Glasgow Rangers i 11 punktów przewagi nad 4. w tabeli Dundee United), ale piłkarze The Well na pewno są też świadomi tego, iż wygrana w jutrzejszym meczu może pozwolić im nawet zrównać się w ten weekend punktami ze wspomnianymi The Gers, którzy goszczą jutro na terenie wspomnianego Dundee. Także o motywację piłkarzy Stuarta McCalla można być spokojnym.
Na koniec dodam jeszcze, że Motherwell ograło jutrzejszego rywala w 4 ostatnich ligowych konfrontacjach, m.in. 2-krotnie już w tym sezonie.
Tylko 11 goli (w 14 meczach) zdobytych poza Pittodrie nie świadczy o dużym potencjale ofensywnym drużyny Owiec. W ostatnich 4 kolejkach napastnicy The Dons raptem 2-krotnie pokonywali bramkarzy rywali. Stąd też mój typ.
Oczywiście warto postawić na wygraną gospodarzy po bardzo dobrym kursie:
Motherwell 7/10 @2.15 (bet365)
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Nożna,Bundesliga
Augsburg-Mainz
typ: Augsburg DNB
kurs: 2.15
bukmacher: tobet
analiza:

Augsburg po słabym początku rozgrywek Bundesligi zaczął regularnie punktować,na półmetku słychać było głosy z wewnątrz klubu mówiące ,że &#39;&#39;spadek to jeszcze nie koniec świata&#39;&#39; . Augsburg nie pójdzie w ślady Śląska Wrocław z tamtego sezonu i nie będzie wicemistrzem co więcej beniaminek prawdopodobnie do końca będzie bił się o utrzymanie z Lautern,Freiburgiem i Herthą,jednak ich gra uległa znacznej poprawie. Jest to 1 sezon w Bundeslidze w historii tego klubu,zawodnicy mieli trudny początek,musieli odnaleźć się na całkiem innym poziomie, historyczne,pierwsze zwycięstwo w Bundeslidze miało miejsce 15-tego października ,co ciekawe,w Moguncji,z miejscowym Mainz 0-1. Augsburg zimą wzmocnił zespół. Obrona została ustabilizowana,atak stał się bardziej elastyczny. Co to znaczy ? Augsburg jako jedna z niewielu drużyn stosuje krycie bezpośrednie,tracą mniej goli i nie przegrali na swoim stadionie już od 6 spotkań. Elastyczny atak? Augsburczycy pierwszą część sezonu grali bardzo schematycznie,byli prości do rozczytania przez obronę rywali,gdy zaciął się Molders pojawił się duży problem ze zdobywaniem goli,teraz atak funkcjonuje bardzo miło ,moją uwagę zwracają Oehrl,Bellinghausen,Baier i sprowadzony z HSV w czasie przerwy zimowej (nie wiem czy transfer czy wypożyczenie) Ja-Cheol Koo. Koreańczyk świetnie wprowadził się do zespołu i jest teraz jego ważnym ogniwem. Beniaminek opiera swoją grę ofensywną na skrzydłach,trzeba im oddać ,że przyzwoicie opanowali tę sztukę, po dośrodkowaniach z bocznych sektorów zdobyli już w tym sezonie 11 goli (najwięcej w lidze).
Mainz to zespół typowo własnego podwórka,dość powiedzieć,że ich ostatnie zwycięstwo w Bundeslidze miało miejsce 13 sierpnia poprzedniego roku w stosunku 1-2 we Freiburgu. Ciekawym faktem,który rzucił mi się w oczy jest to iż Mainz,jest jak słaby skoczek narciarski ,który ma problem z oddaniem 2 równych skoków, tak samo Mainz ma problem ,żeby zagrać 2 dobre połowy, np:

  • Schalke - Mainz,1 połowa goście strzelają ,stwarzają groźne sytuacje,Schalke praktycznie nie tworzy sobie groźnych sytuacji na wałasnym boisku(!),w 2 połowie goście nie wychodzą z własnej połowy.
  • BVB-Mainz-1 połowa, nudny mecz ze strony Mainz, koncentrowali się głownie na obronie,obudzili się w 2 po stracie gola,jednak to było za mało by coś ugrać na SIP

  • Mainz-Schalke - pamiętamy ten mecz, do przerwy 2-0 FT 2-4,nie wymaga komentarza.

To tylko 1 z brzegu mecze ,który miałem w głowie,już to kiedyś pisałem w Bundeslidze przede wszystkim ważna jest powtarzalność,stabilizacja formy,solidność, Mainz takie nie jest u siebie o wyjeździe nie mówiąc,Augsburg jest drużyną bardzo solidną na własnym stadionie.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 17

oli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka (NBA)
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers
Typ: Dodatkowy Handicap/ Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers (-8,5) / 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem właśnie to spotkanie z takiego powodu, że ostatnimi czasu Lakersi notują na prawdę wysoką formę. 4 zwycięstwa z rzędu, bilans 7-3 w ostatnich 10 meczach i nieprawdopodbne wyniki w Staples Center (bilans 18-2 w spotkaniach we własnej hali - najlepszy w całej NBA!). Niewątpliwie przyczyną wyboru tego meczu były także problemy jakie przeżywa ekipa z Minnesoty. Drużyna z aspiracjami do Top8 zachodu chyba będzie musiała odłożyć swoje ambicje do następnego sezonu. A wszystko to spowodowane jest absencją rookie Rickiego Rubio, który zerwał więzadła krzyżowe przednie, co wyklucza go z gry przynajmniej do końca sezonu. Kontuzja ta od razu spowodowała, że w 4 kolejnych meczach bez Rickiego, Minnesota doznała aż 3 porażek. Oglądając ostatni mecz Minnesoty widziałem z jakim bólem zmagał się także drugi lider tej drużyny - Kevin Love. Kilkakrotnie schodził z boiska, trzymając się za nadgarstek, co widać było utrudniało mu znacznie grę. Zobaczymy jak będzie dzisiaj, ale myślę, że może to mieć duży wpływ na jego tegoroczne zdobycze punktowe i zbiórki. Ponadto, za drużyną gospodarzu przeważa fakt, że nie przegrali 17 meczów z rzędu z ekipą gości i jest to najdłuższa aktywna seria zwycięstw przeciwko jednemu przeciwnikowi w całej NBA. KObe jak zwykle niezawodny, szczególnie jeśli zbliżamy się do końca meczu. Bynum w formie i nie ma na niego mocnych w pomalowanym. Gasol prezentuje równy poziom. W tym meczu zabraknie jednak Dereka Fishera, który wczoraj został sprzedany, ale w tym wypadku myślę, że minuty wykorzystywane przez niego przejdą na Steviego Blake i będzie to lepsze rozwiązanie niż dotychczasowe. Zabraknie także Jasona Kapono i Lukea Woltona, którzy także zostali sprzedani, lecz oni często nie znajdowali się nawet w meczowej rotacji. Nowi gracze - Sessions, Hill raczej nie będą gotowi do gry w tym meczu. Myślę że Lakersi odniosą dzisiaj łatwe i wysokie zwycięstwo!
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej , NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings @ Anaheim Mighty Ducks
Typ: Los Angeles Kings OT
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
I ostatni dla mnie mecz to potyczka Kings z Ducks.. Aktualnie to Królowie są lepszą ekipą, z nieco pewniejszą ofensywą i przedewszystkim głównym priorytetem jakim są play-offy w tym sezonie. Kaczory już raczej pozbawione szans, poza tym nieco opuścili z tonu i poza ostatnim zwycięstwem nad okrojonym składem Wings czy wcześniej z przytłumionymi Nafciarzami, nic znaczącego nie osiągneli. Kings wręcz przeciwnie, są aktualnie na misji, którą uważam że do końca konsekwentnie zrealizują. Stawiam na gości.
✅ 101
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków


Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 2,25
tobet
W końcu moment na który czekałem cała zimę. W sobotę na stadionie przy ulicy Jana Pawła II o godzinie piętnastej trzydzieści siedlecka Pogoń podejmie krakowską Garbarnie. Jest to mecz który podopieczni trenera Piotra Szczechowicza wygrać muszą. ich rywal zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem siedemnastu punktów. W wyjazdowych spotkaniach wygrywał zaledwie dwukrotnie. Pokonał Świt Nowy Dwór Mazowiecki dwa do zera po bramkach Siedlarza i Praciaka oraz Stal Stalową Wolę trzy do zera po golach po bramkach Siedlarza i dwóch Praciaka. Jak więc widać ich wyjazdowa forma pozostawia wiele do życzenia. Podopieczni Krzysztofa Bukalskiego między ósmą a siedemnastą serią spotkań zdobyli marne trzy punkty. Krakowianie nie radzili sobie w obronie i stracili w tym okresie dziewiętnaście bramek. Nowymi twarzami w ekipie z grodu Kraka są: bramkarz Marek Wróblewski, obrońcy Radosław Barabasz i Paweł Byrski oraz pomocnik Bartosz Iwan (syn byłego Piłkarza Andrzeja). Siedlczanie na swoim obiekcie jak dotąd tylko czterokrotnie z zespołami KSZO Ostrowiec, Resovia Rzeszów, Stal Stalowa Wola i Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Kadrę Pogoni wzmocniło az ośmiu nowych zawodników Andrzej Olszewski (Pogoń Łapy), Marcin Rogoziński (Wigry Suwałki), Adrian Dziubiński (Broń Radom), Maciej Górecki (Mazur Karczew), Hubert Kosim (Mazur Karczew), Dariusz Dadacz (Dolcan Ząbki), Michał Steć (Jagiellonia Białystok) i Hubert Łukanowski. Dziubiński, Kosim i Dadacz w meczach sparingowych strzelili w sumie sześć bramek co jest dobrym prognostykiem. Siedlczanie w okresie przygotowawczym rozegrali dwanaście meczy sparingowych z tego wygrali pięć, trzykrotnie zremisowali i pięciokrotnie przegrywali. Po wzmocnieniach w linii obronnej gra w defensywie, wyglądała co raz lepiej, natomiast w meczach kontrolnych biało-niebiescy mieli problemy z jak dotąd dobrze spisującym się atakiem. Najlepszy strzelec zespołu Jacek Kosmalski trenował indywidualnie i dopiero później dołączył do zespołu zaś Adam Czerkas i Hubert Kosim zmagali się z problemami zdrowotnymi jednak bramki dla zespołu strzelali inni gracze. W sparingach ogółem Pogoń strzeliła czternaście bramek a strzelali je gracze z każdej pozycji co też jest dobrym prognostykiem. Ja myślę że te wzmocnienia pomogą zespołowi. Obecnie wszyscy piłkarze są do dyspozycji trenera na ten mecz i nie pozostaje nic innego jak wybrać się na stadion i kibicować Siedlczanom co pomoże w osiągnięciu sukcesu w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Bułgaria, 1 Liga
Spotkanie: Litex Lovech- Slavia Sofia
typ: Slavia Sofia (+1,5)
kurs:1,83
bukmacher:Bet365
Spory value znalazłem w dzisiejszym meczu pierwszej Ligi Bułgarskiej pomiędzy Litex Lovech a Slavia Sofia. Litex, obecny mistrz Bułgarii przeżywa delikatny kryzys. Po 17 kolejkach znajduje się na 5 pozycji i traci 8 punktów do Lidera - Ludogorets Razgrad. Bilans meczowy Litexu to 10-4-3. Jeśli chodzi o zespół gości ze stolicy znajdują się oczko niżej od dzisiejszego rywala z 1 pkt różnicy. Bilans meczowy 10-4-3. Obydwa zespoły nadal liczą się w grze o mistrza kraju oraz miejsca gwarantujące występy w Europejskich Pucharach. Jeśli porównamy statystyki formy obydwu drużyn z ostatnich 10 spotkań Slavia Sofia wygrała 7 z nich, 2 razy remisując i tylko raz nie spodziewanie przegrywając z Beroe. Forma gospodarzy wygląda trochę gorzej na 10 spotkań 5 wygranych, 3 remisy, 2 porażki. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe Slavii Sofia spisuje się całkiem nieźle na 9 spotkań 5-1-3. Uważam, że w tym meczu Slavia Sofia może zremisować lub nawet pokusić się o zwycięstwo a w przypadku przegranej będzie to przegrana jedna bramką. Stawiam na wygraną Slavii z handii +1,5.
✅ 83
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: GKS Bełchatów - Wisła kraków
Typ: w spotkaniu zostanie przyznana czerwona kartka
kurs: 4,45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jutro w Bełchatowie przy ulicy sportowej GKS zmierzy się z Krakowska Wisłą. Myślę że jutrzejsze spotkanie będzie bardzo ofensywne,spodziewam się jutro dużo groźnych sytuacji zarówno ze strony Wisły jak i GKS-U.Wisła będzie chciała od początku zdominować to spotkanie i szybko stzrzelić bramkę a GKS za wszelką cenę nie będzie chciał do tego dopuścić próbując powstrzymywać ataki wisły często faulując co w rezultacie może skończyć się czerwoną kartką i moim zdaniem tak właśnie się skończy.Oczywiście mam nadzieję że to może Krakowianie będą musieli się bronić i dostaną kartkę i GKS wygra to spotkanie(wierzę w to z całego serca:razz ???? .
⛔ 100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Lorient - Brest
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Koszmarna seria Lorient nie będzie trwać w nieskończoność, to zdecydowanie za solidny zespół, żeby ciągle remisował, albo przegrywał. A na ligową wygraną zespół Christiana Gourcuffa czeka - uwaga ! - od 27 listopada ubiegłego roku, gdy ograł ekipę z Nicei. Bilans od tego czasu zatrważający - 12 spotkań bez pełnej zdobyczy, w tym aż 8 porażek. Sam Gourcuff o swoją posadę raczej martwić się nie musi, jest legendą klubu, spędził w nim prawie całą karierę trenerską i zawodniczą, ale zespołowi, który miał przed sezonem powalczyć o europejskie puchary, zaczyna zaglądać w oczy widmo spadku. Nic dziwnego, że zarówno sam trener, jak i piłkarze w wypowiedziach dla oficjalnej strony internetowej klubu podkreślają wagę spotkania, ale także jego prestiż, jakby nie patrzeć są to derby Bretanii. Cytowany jest głównie pomocnik Mathieu Coutadeur (20/2), którego powrót po kilkutygodniowej absencji spowodowanej urazem barku ma być sporym wzmocnieniem gospodarzy. Zresztą, w porównaniu z ostatnim spotkaniem w Tuluzie, to nie jedyny powrót. Gotowy do gry jest też inny filar drugiej linii Yann Jouffre (20/3), już od kilkunastu dni, po wyleczeniu kontuzji mięśnia czworogłowego, w pełni sił jest napastnik Jeremie Aliadere (11/2). Sytuacja kadrowa zatem dużo lepsza niż jeszcze na przykład w styczniu, czy w lutym, jedynym osłabieniem będzie właściwie brak Gillesa Sunu (15/1). Delikatna zwyżka formy Lorient już jest widoczna. Mimo porażki, zagrali bardzo dobre spotkanie przeciwko Rennes (zwłaszcza pierwsza połowa, sporo niewykorzystanych okazji), swoją wagę miał też punkt przywieziony z trudnego terenu w Tuluzie. Sam Gourcuff mówi przed meczem z Brest, że życzyłby sobie, żeby jego drużyna zagrała właśnie tak, jak w pierwszych 45 minutach przeciwko Rennes.
Brest, zespół strasznie specyficzny, zwłaszcza pod względem bilansu gier wyjazdowych (0-8-5, tylko cztery zdobyte gole !). Bardzo niewygodny, o czym przekonały się choćby takie ekipy jak Marsylia, Rennes, czy Bordeaux (wszystkie na własnym boisku tylko zremisowały). Ale w ekipie Alexa Duponta cała masa absencji. Z powodu kontuzji jutro wypadają m.in.: Diallo Guidileye (6/0) i Alexandre Alphonse (5/0), od dłuższego czasu z urazami borykają się Gregory Lorenzi (12/0) i Jonathan Ayite, a jutro dodatkowo kartki wykluczają z gry podstawowego obrońcę, doświadczonego Senegalczyka Omara Dafa (8/0).
Klasyczny typ na przełamanie, taki zespół jak Lorient, na dodatek drużyna własnego boiska, musi wreszcie sięgnąć po trzy punkty, a z kim jak nie z osłabionym beniaminkiem.
I na koniec bardzo, bardzo ciekawy wyciąg ze statystyki. W dotychczasowej historii gier Lorient podejmowało Brest czterokrotnie. Wygrywało za każdym razem - kolejno 3:0, 5:0 (oba w Ligue 2), 1:0 (w Pucharze Ligi) i 2:0 (w Ligue 1).
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - Milan-San Remo
Spotkanie: Matthew Goss - Peter Sagan
Typ: Peter Sagan
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Myślę że jutro Liquigas zgarnie zwycięstwo. Na dwa fortepiany jedzie Liquigas ale jest to przemyślana taktyka. Na Poggio ma zaatakować Nibali jeśli mu się nie uda odjechać i utrzymać dobrego miejsca po zjeździe wtedy do gry wchodzi Sagan. Sagan w tym roku zadziwia świetnie się spisywał w TA gdzie razem z Nibalim rządzili w wyścigu, w górach Sagan pomagał Nibalemu, na płaskich etapach było odwrotnie. Jeśli dojdzie do finiszu z pomniejszonej grupy to Sagan powinien sobie porazić w tej parze. Goss jest szyki ale coś mi się wydaje że na Poggio zostanie albo i nawet szybciej. To jest długi etap prawie 300 km także wydaje mi się że w tej formie jakiej jest Goss nie powinien stworzyć zagrożenia dla Petera. Goss co prawda wygrał tu rok temu w barwach HTC ale miał pomagać Cavendishovi który się ujechał także Australijczyk pojechał na własne konto i jak widać z niezłym skutkiem. Rok temu Sagan 17 ale forma z ubiegłego roku a teraz to niebo i ziemia. Jeśli będzie finisz z peletonu Sagan będzie w najlepszej 3.

Po więcej typów zapraszam do działu kolarstwo :!:

✅ 50
 
xmessiiix 19

xmessiiix

Użytkownik
USA: NBA
Spotkanie: New York Knicks - Indiana Pacers
Typ 2
Kurs: 2.60
Bukmacher : Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś w nocy z Piątku na Sobote o godzinie 00.30 odbędzie sie bardzo ciekawe widowisko ostatniego mi czasu gram na ryzyko bo kto nie ryzykuje ten niema i tylko kursy ponad 2.00 mnie interesuja. Wracajac do meczy spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie poniewaz te druzyny dawno ze soba nie graly prawie rok temu wiec oba zespoly nie wiedza jaka sila dysponuja oba zespoly mozna patrzec tylko i wylacznie na tabele i ostatnie wyniki tych druzyn i cos z tego wywnioskowac goscie sa w formie w dwoch ostatnich meczach nie wygrali z byle kim bo z druzyna Philadellphi i Portland Trabzlers a co do gospodarzy zaskoczyli w ostatniej kolejce wygrywajac dosc duzo z druzyna Portland ale i tak ta passa nie nalezy do dobrych w tabeli plasuja sie mniej wiecej na polmetku a goscei mieszcza sie mniej wiecej w pierwszej szostce wiec wyniki mowia same za siebie gosci to druzyna waleczna nie odpuszczajaca w zadnym momencie mam nadzieje ze w dzisiejszym spotkaniu beda zdobywali duzo pkt z rzutow za trzy punkty bo to by byl klucz do zwyciestwa w dzisiejszym spotkaniu na bardzo trudnym terenie ale nie jedna druzyna ostatniego mi czasu wygrywala na wyjezdzie z gospodarzami wiec czemu nie moze byc to kolejna porazka jestem wrecz pewien ze goscie zaskocza w tym spotkaniu gospodarzy dobra skutecznoscia rzutowa i ambicja boiskowa i zgrana pelna pole tego spotkania i pojada do domu z usmiechem na twarzy i z wieksza determinacja na kolejne spotkanie.
Prezentacja Ostatnich pieciu spotkan pomiedzy tymi zespołami:
11.04.11 NBA Indiana Pacers New York Knicks 109 : 110
16.03.11 NBA Indiana Pacers New York Knicks 119 : 117
14.03.11 NBA New York Knicks Indiana Pacers 93 : 106
02.01.11 NBA New York Knicks Indiana Pacers 98 : 92
08.04.10 NBA Indiana Pacers New York Knicks 113 : 105
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Primera division Hiszpania
Spotkanie: Daily goal Primera Division 17 mars
Typ: 16 goal or more
kurs: 3,66
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 27 kolejki Hiszpanskiej Primera Division bedziemy mieli kilku ciekawych spotkan. W Granadzie gospodarze podejmuja Sporting Gijon. Bedzie to bardzo wazne spotkanie dla dolny uklad tabelii. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 28 punktow i zajmuja niebezpieczna 16 pozycja. Goscie maja na kncie 4 puntow mniej i znajdzuja sie w strefie spadkowej. Pilkarze Grenade nie zdobyli punktow od 3 spotkan i zapewnie zrobia w to spotkanie wszystko zeby przerwac ta nieciekawa seria zeby siegnac po komplet punktow i oddalic sie od strefie spadkowej. Pilkarze z Gijon nie mga sobie pozwolic na 15 porazka w tym sezonie szczegolnie w spotkanie o 6 punktow. Mim zdaniem w to spotkanie jego stawka zmobilizuje jego pilkarze zeby nie raz pokonac bramkarza rywale. Ostatni w tabelii Zaragoza podejmuje 6 w tabelii Osasuna. Dla goscie bedzie to okazje zeby zdobywac gole i siegnac po komplet punktow zeby wzmonic sie na jedna z czolowych pozycji badz zblizyc sie do pozycji ktore umozliwia za rok udzial w rozgrywkach lidze mistrzow. Pilkarze Zaragoze wygrali ostani spotkanie u siebie i zapewnie powalcza przeciwko Osasune i zrobia wszystko zeby pokonac jej bramkarza. W spotkanie srdek tabelii spotykaja sie Getafe i Real Sociedad. Gospodarze tego spotkanie sa na 13 pozycji z 32 punktami kiedy ich rywale maja jeden punkt wwiecej i zajmuja jedna pozycja wyzej w tabelii. Gospodarze tego spotkanie nie wygrali u siebie od 4 spotkan i zapewnie zrobia wszystko zeby przerwac ta passa. Z drugiej stronie goscie nie zdobyli punktow na wyjezdzi od 3 spotkan i takze zrobia wszystko zeby w to spotkac przerwac ta zla seria. Widac wiec ze w to spotkanie nie zabraknie determinacji i walki zeby sie przelamac i zapewnie pilkarze obie druzyn zrobia wszystko zeby nie raz pokonac bramkarza rywale. Drugi w tabelii Barcelona zagra w Sevilli przeciwko lokalna FC Sevilla. Dla pilakrze Blaugrany bedzie to kolejna okazja zeby potwierdzic ze nadal beda sie liczyc w walke o mistrzostwo kraju i zdobyc kolejna raz komplet punktow. Mozemy liczyc w to spotkanie ze pilkarze Barcy szczegolnie Messi zrobia wszytko zeby nie raz zdobyc gole. Pilkarze Sevilli nie przegrali z Barcelona od 2 spotkan i zapewni zrobia wszystko zeby w to spotkanie strzelci gole zeby miec szanse przedluzyc ta dobra seria przeciwko jedna z najsilnijeszych druzyn na swiecie. W ostatnim spotkanie zagraja Rayo Vallecano i Real Betis. Gospodarze tego spotkanie dobrze sobie radza w tym sezonie, maja 34 punktow i zajmuja 10 pozycja. Goscie maja 4 punktow mniej i zajmuja 15 pozycja z tebelii z 6 punktami przwagi nad strefa spadkowa. Pilakrze Rayo przegrali w ostanim spotkanie az 1 do 5, i zapewni w to spotkanie zrobia wszystko zeby wysok wygrac zeby o to wywoska porazka szybko zapomnic. Goscie zdobyli tylko jeden punkt w 3 ostanich spotkan co spowodowalo ich spadek w klasyfikacji generalnej. Jesli pilakrze Betisu chca uniknac nerwowa koncowka sezonu to musze przerwac ta nieciekawa seria i zdobywac punktow przeciwko Rayo. napewno w to spotkanie nie zabraknie determinacji i walki zeby zdobywac gole i siegnac po komplet punktow. Moim zdaniem w tych 5 spotkan mamy sznse zobaczyc kilku gole. Dlatego na dzis wybralem ze w dziszajszych spotkanie Hiszpanskiej lidze padnie conajmniej badz wiecej niz 16 gole.
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Australia
Spotkanie: Rochedale - Brisbane
Typ: Rochedale
Kurs: 1,40
Buk:


Jedna z dwóch najlepszych drużyn w lidze podejmuje średniaka amatorskiej ligi w Australii. Rochedale niedawno rozpoczęty sezon otworzył remisem 2-2 z Eastern Suburbs, lecz zaraz po nim przyszły 3 kolejne wygrane: 1-2 z Peninsula Power, gładkie 5-0 z North Pine i wyjazdowe 0-3 z Queensland Lions. To pokazuje, że strata punktów w premierowym spotkaniu tego sezonu nie ma w tej chwili żadnego znaczenia i goście jutrzejszego meczu prezentują już poziom z poprzednich rozgrywek.
Brisbane natomiast po niesamowicie imponującym starcie rozgrywek (6-0 z Queensland Lions i 1-6 z University of Queensland) zostało brutalnie sprowadzone na ziemie przez Wolves, aktualnego mistrza, który gładko wygrał 4-0. W następnej kolejce również nie zaprezentowało dyspozycji z samego początku sezonu, remisując u siebie z Redlands 2-2.
Rochedale w przeszłości dość gładko radziło sobie z Brisbane, wygrywając 5 z 6 spotkań. W poprzedniej rywalizacji obu drużyn faworyt zmiażdżył swego jutrzejszego przeciwnika, wygrywając na jego boisku aż 1-5. Wcześniej 4-krotnie triumfował: 3-1, 2-3, 2-1 i 2-4 i zaledwie raz przegrał, co było sporą niespodzianką (2-3).
✅ 40
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile
Spotkanie:GKS Bałchatów-Wisła Kraków
Typ:czyste konto Wisła-TAK
Kurs:2.5
Bukmacher: bet365
Na dzisiaj mam spotkanie z naszej ekstraklasy. Wisła po objeciu stanowiaka trenera przez Probierza gra duzo lepiej niz wczesniej i mysle ze bede chcieli powalczyc jeszcze o mistrzostwo polski i takie mecze jak z gksem bede musieli wygrac i pewnie zrobia to bez straty bramki. Natomiast belchatow ostatni mecz u siebie wygral z polonia warszawa ale jak wiemy polonia jest bez formy a wisla jest w tym momencie w bardzo dobrej formej i mysle ze jutro bedzie to latwy mecz dla druzyny z krakowa.
⛔ 100
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Holandia - Eredivisie
Spotkanie: SBV Excelsior vs. Roda JC
Typ: over 3.25 (zwrot połowy stawki przy 3 golach).
Kurs: 2.03
Buk: Pinnacle
Analiza:
Wiele o typie nie trzeba pisać. Gospodarze mają czternastą średnią w lidze jeśli chodzi o bramki na mecz (3.04), w tym w domu 1.0 strzelonych bramek i 1.75 straconych. Ponadto, w 11 meczach z 25 które rozegrali w tym sezonie padło 3 lub więcej bramek.
Roda może pochwalić się dużo lepszymi statystykami. 4. średnia bramek w lidze (3.88) w tym 1.17 strzelonych i 3.0 straconych na wyjazdach, a aż 19 z ich 25 ogółem rozegranych meczy kończyło się z 3 lub więcej golami.
Ostatnie mecze drużyn (domowe w przypadku gospodarza i wyjazdowe w przypadku gości):
I H2H:
Jak widać po statystykach, prawdopodobieństwo wielu goli w tym meczu jest więcej niż duże. Obie drużyny lubią zarówno postrzelać jak i stracić kilka bramek, H2H jest bardzo korzystny (overy oczywiście przeplatane czasem z underami, ale przecież nie zawsze uda się urządzić kibicom goleadę :p) i po takim kursie z zabezpieczeniem połowy stawki śmiało można pograć dość wysoki over po naprawdę atrakcyjnym w typ wypadku kursie.
Pozdrawiam i polecam!
✅ 51.5
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Spotkanie: Portsmouth - Bristol City
Typ: Bristol City strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: Wydaje mi się, że może to być najlepszy zakład na ten sobotni dzień... A więc zaczynamy, aby móc przybliżyć wam - czytającym tą analizę, dlaczego tak uważam. O godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie na Fratton Park, gdzie pogrążone w niemożliwie wielkim kryzysie Portsmouth będzie podejmować nieco wyżej znajdujące się Bristol City. Wszystko wskazuje na to, że &quot;The Pompey&quot; spadną z Championship i nie jest wykluczone, że nawet w League One będzie im ciężko się utrzymać... Dlaczego? Może dlatego, że w klubie nie dzieje się ciekawie... Dopóki w klubie grali zawodnicy z wypożyczeń, którzy stanowili jako taką siłę zespołu, o tyle teraz w wszyscy nagle jak grom z jasnego nieba wrócili do swoich klubów. Z wypożyczeń wrócili do swoich klubów między innymi pomocnik Hayden Mullins (34/1), ostatnie spotkanie dla &quot;The Pompeys&quot; rozegrał 6 marca tego roku w przegranym meczu 0:1 z Reading, ale to nie koniec... Do swoich klubów z wypożyczeń wrócili także - pomocnik Liam Lawrence (23/0), napastnik Erik Andre Huseklepp (27/6), w ostatnich dniach odszedł także podstawowy bramkarz ekipy z Fratton Park - Stephen Handerson (25/0). Pomimo tych braków, są także kontuzje - napastnik Kanu (10/0), kolejny napastnik Mwaruwari (18/1). Jak widać sytuacja Portsmouth wygląda coraz gorzej, ich skład z dnia na dzień staje się coraz mniejszy i bardziej kruchy... Nie wykluczone, że aż 5 graczy z Akademii będzie musiało zasiąść na rezerwie... Bristol City, także nie powala w tym sezonie 21 pozycja w lidze i ciągła walka o utrzymanie, a także zaledwie trzy punkty przewagi nad Doncaster Rovers, którzy znajdują się już w strefie spadkowej. Dla podopiecznych Michaela Appletona będzie to niewątpliwie szansa, by odskoczyć od strefy spadkowej gdyż Doncaster Rovers będzie się mierzyć w tej kolejcez Derby County i wszystko wskazuje na to, że także będzie im ciężko zdobyć pełną pulę w tym spotkaniu. Ale to opiszę w innej analizie spotkania. W pierwszej części sezonu Bristol City na własnym stadionie zremisowało 0:0 z Portsmouth, jednak wtedy w składzie był między innymi Mullins, Lawrence, Kanu teraz tych graczy zabraknie i nie tylko... o czym już pisałem.
Ciężko spodziewać się czegokolwiek po pogrążonej w kryzysie drużynie &quot;The Pompey&quot;. Myślę, że Bristol City stać na zwycięstwo i strzelenie przynajmniej dwóch bramek...
⛔ 100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
NHL
Dyscyplina NHL hokej
Spotkanie Edmonton Oilers vs Calgary Flames
Typ Over 5.5
Kurs 2.15
Bukmacher PinnacleSports
02.30
Analiza
Flames w zagorzalej walce o play-off. Oilers na pewno z chęcią popsują im miłą grę z 5 zwyciestwami z rzedu. To derby i dwa najbardziej rywalizujące ekipy w Kanadzie. Oilers już nie grają o play-off, jak od lat bywa nie liczą się w grze końcowej. Flames od lat walczą o play-off i skutki są różne. Skłąd: Flames na pozycjach ataku są skuteczniejsi i kreatywni. Oilers zawsze spinają się na mecze z Flames, ataki na wlasnym lodzie sa bardziej niz przyzwoite, ustal w grze Hopkins, ale Hall i Horcroff spełniają zadania. Flames nigdy nie probowalo defensywnej gry przeciwko rywalowi zza okolicy, to bylby policzek, dlatego graja 1-3-2 i efekty widoczne. Oilers odwzajemniaja sie tym samym, szacunek to drugorzedna sprawa. U Flames rzadzi Iginla, Jokinen podaje , rozporzadza gra, a inne istotne postacie wypracowuja sytuacje Wszyscy robia swoje Oilers cieszą się z przewidywanego skladu, a w nim znajduje sie bramkarz Irving, Kiprusoff, ktory wybronil im niejedne mecz bedzie ogladal to spotkanie z lawki, czas na odpoczynek. To zwiastuje sytuacje i bramki. Mecze są nadzwyczaj ofensywne, gra bezpardonowa i zaangazowanie potezne. Kary i gry w przewagach, bijatyki i bramki, oto co rzadzi sie tym meczem.
⛔ 100
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
17.03.2012 14:45
Typ: 2 remis nie ma zakladu
Kurs: 1,61
Buk: Bet365
analiza
Wisła gra bardzo nie równo, w kratkę zdecydowanie lepiej na wyjedzie gdzie może skontrować rywala. Nie ma takiej presji niz u siebie na Reymonta.Pozycja w tabeli, to ze Bełchatów u siebie ma dobry bilans 10 ( 5 - 3 - 2 ) to za malo,na wiślaków.Kursy bardzo atrakcyjne.Dla mnie zakład bezpieczny ale zarazem pewny i warty grania.Dla mnie Wisła jest drużyną lepsza piłkarsko.Gospodarze graja bardzo solidna piłkę,ale krzywdy ekipie mistrzów polski nie sa wstanie zrobić, maksymalnie remis. To tylko od Wisły zależy jak ten mecz będzie wyglądał a przede wszystkim jak sie skończy. Stawiam na podobny scenariusz jak w Gdańsku gdzie wisla nie zachwyciła ale wygrała strzelając bardzo szybko bramkę, ktora ustawiła to spotkanie.Probierz ma bardzo doświadczona drużynę jak na nasze warunki i właśnie zdobyte doświadczenie z europejskich pucharów musi procentować.
zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom