>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.02.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
T 283

teilweise

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2 Bundesliga
Spotkanie: Erzgebirge Aue - FC Kaiserslautern
Typ: 1 AH +0,5
Kurs: 2,16
Analiza:
Mam zastrzeżenia do FC Kaiserslautern, szczególnie kiedy grają na wyjeździe z słabymi drużynami. Rundę wiosenną zaczęli dobrze, wygrana z Greutherem i w DFB-Pokal, ale mają duży problem z napastnikami, kiedy Zoller jest kontuzjowany. Iddrisou i Ocean są bez formy, a Lakic jeszcze nie wdrożył się do drużyny. W poprzednich spotkaniach w strzelaniu bramek wyręczali ich defensywni piłkarze, ale taka sytuacja nie będzie trwać wiecznie i słaba forma napastników odbije się na wynikać. Z kolei AUE jest u siebie nieobliczalne i zarówno z każdym potrafi przegrać jak i zrobić dobry wynik. Przeprowadzili kilka transferów, ale prezentują się one bardzo słabiutko, co najwyżej doświadczony Ling z SV Sandhausen coś mi mówi, ale raczej zależało klubowi na poszerzeniu kadry niż na realnym wzmocnieniu składu. Myślę, że dzisiejszy mecz to nie będzie spacerek dla Lautern i będą się bardzo męczyć z AUE. Nie przewiduje ich większej wygranej z zespołem gospodarzy wyżej niż różnicą 1 bramki.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie: Lens – Le Havre
Typ: I połowa meczu over 1,5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 24 kolejki Francuskiej Ligue 2 w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 4 pozycję w tabeli drużyna RC Lens z 15 Le Havre. Gospodarze tego meczu aktualnie rozegrali 11 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 7x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 18 bramek a stracili 9. Goście natomiast aktualnie mają za sobą 11 spotkań ligowych rozegranych na wyjeździe w których to zdołali 2x zwyciężyć 6x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 11 bramek a stracili 13. Gospodarze tego meczu bardzo dobrze prezentują się w tym sezonie na własnym stadionie zdobywając przy tym sporo bramek. Goście natomiast sporo bramek na wyjazdach tracą bo średnio 1 bramkę na każdy mecz lecz też o dziwo spor ich strzelają bo również średnio 1 bramkę na każdy wyjazdowy pojedynek. Reasumując to wszystko zaryzykuje tutaj i pobiorę over 1,5 bramka już po I połowie meczu.
⛔ 100
 
defect 65

defect

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Puchar FA
Spotkanie: Brighton - Hull
Typ: 2
Kurs: 3.1
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie 1/8 finału FA Cup. Zmierza się ze soba drużyny z innych lig. Gospodarze występuja w Championship, natomiast goście to drużyna najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii, czyli Premier League. Juz sam ten fakt sprawia ze to goscie sa faworytami. Moim zdaniem kursy ktore proponuja nam buki to spore value. Zwłaszcza, że wyniki Tygrysów w lutym nie sa az takie slabe. Remis z Tottenhamem, wyjazdowa wygrana z Sunderlandem oraz ostatnio minimalna porażka ze Świętymi. Widać, że przeciwnicy byli wymagajacy a jednak udalo sie zdobyc 4 punkty. Mecz w lidze dopiero za 5 dni, więc myślę, że zobaczymy najmocniejszy skład Tygrysów. Niepokojaca jest wiadomość o kontuzji obrońcy Paula McShane, jednak uważam, że pomimo tego Hull uda się wyjść zwycięsko z tego pojedynku.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna - Liga portugalska
Spotkanie: Estoril Praia - Sporting Braga
Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.75
Betgun
Estoril zaskakuje w tym sezonie swoją postawą. Obecnie 5 miejsce premiowane awansem do Ligi Europejskiej jest bardzo dobrym wynikiem. Na 9 ostatnich meczy ekipa gospodarzy przegrała tylko 2 razy. Z Porto i właśnie z Braga (mecz pucharowy). Poza tym notowali same remisy i zwycięstwa. Kibice są rozpieszczani i sami nie dowierzają w rezultaty swojej drużyny. Braga obniżyła loty. Dopiero 7 miejsce jest małym zaskoczeniem. Wielu widziało ich w pierwszej trójce na koniec sezonu, a tu nagle trzeba zdecydowanie obniżyć swoje oczekiwania. Choć mimo to, piłkarze i działacze Bragi nadal celują w walkę o europejskie puchary. Potencjał jest, zaplecze także, tylko brakuje wyników. Patrząc na statystyki w 12 ostatnich meczach Braga zawsze przynajmniej 1 raz zdobywała bramkę w meczu. Więc problem ze zdobywaniem goli ich nie dotyczy. Zresztą to samo można powiedzieć o Estoril Praia. Dla porównania gospodarze tego meczu w 12 meczach aż 10-krotnie trafiali przynajmniej raz do bramki. To pozwala wnioskować, że i dzisiaj będziemy świadkami bramek, dla jednej i dla drugiej drużyny. Obydwa zespoły ofensywnie nastawione, mają o co walczyć, bowiem zwycięstwo gospodarzy sprawi, że awansują na 4 pozycję w tabeli wyprzedzając przy tym Nacional, natomiast Braga zrówna się punktami z zajmującą 6 miejsce drużyną Guimaraes. Szanse powodzenia osobiście uważam za dość spore, a kurs na BTS jak na ligę Portugalską zawsze zawyżony...
✅ 75
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Verona-Torino Handicap(0:0.5)
Typ: Verona wiecej rożnych
kurs: 1.9
betsson
Mecz juz za 20 minut także na szybko czemu tak. Przede wszystkim Verona mocna u siebie. Wiadomo, że to nie druzyna pokrjou Juve Czy Romy, ale sa w stanie u siebie na prawde powalczyc. Gospodarze z realnymi szansami na 5 miejsce, ktore byloby sukcesem. Goscie maja w skladzie swietnie spisujacego sie Immobile, ale obawiam sie, że to może nie wystarczyć. Hellas u siebie na pewno nie odpusci. Bedzie walka i uważam, że są w stanie spokojnie ugrać więcej roznych niż Torino, które na wyjazdach nie zdobywa ich najwiecej.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Piłka Nożna Puchar Fa Anglia
Obie ekipy strzelą |1.65|

▶ Unibet !
Krótko, bo niedugo mecz. Tutaj zdarzenie, w którym obie ekipy będą grali swoje największe obroty, aby awansować do kolejnej rundy. Goście po spadnięciu do kolejnej ligi, na wyjazdach grają całkiem solidnie, dużo strzelają, mają silną ofensywę jak na miejsce które plasują nie wygląda ich gra źle. W pierwszym meczu było 2-2 a Swindon stawiało opór i też swoje oddało. Dziś grają już u siebie gdzie z kolei grają słabiej niż w delegacjach. Mimo bardzo ważnego meczu obie ekipy stać na bramki, a myślę że żadna nie poprzestanie wiedząc, jakiej rangi jest ten mecz. Stawiam na BTS.
⛔ 100 / co to w ogóle jest ?? jaki mecz ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Spotkanie: Sesi Sao Paulo - Sollys Ossasco
Typ: Sesi +1,5seta
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o 23.00 bardzo ciekawe starcie w brazylijskiej lidze siatkówki kobiet. Sesi Sao Paulo podejmie u siebie Sollys Ossasco. Kilka dni temu w finale rozgrywek klubowych Ameryki Południowej Sesi niespodziewanie rozbiło Ossasco 3-0 (-21,-21,-16) a kurs buków wynosił na nie aż 7zł! Sesi fatalnie zaczęło sezon lecz ostatnio wygrywa wszystkie mecze, w ostatnich 10 meczach mają bilans 8-2 i zajmują 4 pozycję w tabeli. Ossasco ma wręcz nieprawdopodobny bilans bo wygrały wszystkie 20 meczów, a bilans setowy to 60-8! Ciężki mecz do typowania ogólnie bo w obu ekipach jest wiele znakomitych zawodniczek, praktycznie większośc to byłe lub obecne reprezentantki. W Sesi główne role odgrywają Dani Lins, środkowa Fabiana, Ivna Marra oraz Bia. Ossasco to 4/7 pierwszej szóstki reprezentacji Brazyli bo Sheila Castro, Thaisa, Fabiola, Adenizia oraz Camila Brait uzupełnione dwoma przyjmującymi włoszką Catteriną Bosetti oraz serbką Sanją Malagurski. Trochę jestem zdziwiony bilansem Ossasco bo przyjmujące Malagurski oraz Bosetti to nie są wybitne specjalistki od przjęcia zagrywki, zwłaszcza Malagurski z tego co pamiętam była często obstrzeliwana i nie radziła sobie zbyt dobrze, widocznie musiała się rozwinąć tam w tej Brazylii. Jak już podkreślałem ciężki mecz do obstawienia, nie polecam specjalnie tego gracz, typ wyłącznie konkursowy, może pójść w obie strony, Ossasco może być żądne rewanżu, do tego sety grane do 21pkt więc nie ma za dużo dystansu do pogoni w razie czego.
⛔ 100
 
zyletka 29

zyletka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Malaga - Real Sociedad
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Typ zapewne lekko zaskakujący, ale myślę, że wbrew pozorom nie tak bardzo ryzykowny. Zawodników z San Sebastian w mojej opinii dzisiaj czeka ciężka przeprawa, zagrają ze zdeterminowaną drużyną, która gra u siebie i chce się spokojnie utrzymać.
A więc będzie to mecz drużyny, która walczy o utrzymanie i drużyny walczącej o europejskie puchary.
Skupię się na zespole Malagi.
Ostatnie 3 mecze tej ekipy u siebie w lidze:
Malaga - Sevilla 3:2
Malaga - Valencia 0:0
Malaga - Atletico M. 0:1
Należy zwrócić uwagę na fakt z jakimi zespołami Malaga grała i jakie osiągała wyniki. Dzięki tej wygranej nad Sevillą myśle gospodarze nabiorą trochę wiatru w żagle i poprzez swoją teraźniejszą sytuację w tabeli i tym fakcie, że są dziś gospodarzami wyjdą bojowo nastawieni i zwyciężą to spotkanie.
Malaga od 5 spotkań nie wygrała z Sociedad, myślę, że dziś ta seria się skończy.
Absencje:
Malaga: Sergio Sanchez
Sociedad: Dani Estrada, Granero, D. Ifran, De la Bella
Przewidywane składy:
Malaga
=&gt; Caballero - Angeleri,Welington,Flavio,Antunes - P.Morales,I.Camacho-Amrabat,Perez,Samu-Juanmi
Sociedad =&gt; Bravo - Angel, Ansotegi, I. Martinez,C. Martinez - Bergara,Pardo-Griezmann,Prieto,Vela -Agirretxe
Zakład bez remisu w stronę Malagi, trochę bezpieczniej. Trochę też pokierowałem się intuicją, a trochę ostatnim H2H Malagi u siebie. Słabo wyglądają ostatnie mecze Malagi z Sociedad, dziś ta serią się skończy, a Malaga dziś wykona kolejny krok do utrzymania.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom