>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.02.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania Primera Division
Spotkanie : RCD Espanyol Barcelona - Betis Sevilla
Typ : x
Kurs : 3.30
Bukmacher : bet-at-home
Analiza:
Ciężko wskazać w tym spotkaniu wyraźnego faworyta. Trener Espanyolu Javier Aguirre zrobił dla klubu już i tak bardzo wiele ale to jeszcze nie jest ekipa do regularnych zwycięstw. Mimo tego, że Espanyol gra u siebie to mecz najprawdopodobniej zakończy sie remisem, dodajmy, że Betis na wyjazdach radzi sobie całkiem poprawnie no i nie wygrał w lidze od ponad miesiąca. Jaki będzie rezultat? Przekonamy sie wieczorem.
⛔100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Mężczyźni
Spotkanie: Fak vs Ustiugov
Typ: 2
Kurs:2,3
Bukmacher: Unibet

Ostatnio się wkręciłem w biathlon (głównie dzięki naszym dziewczynom) i na dziś pobieram typ przeciwko faworyzowanemu Fakowi. Typ opieram na potencjale zawodników, bo póki co Rosjanin jak i jego koledzy rozczarowują na MŚ, a to już ostatni gwizdek, by się pokazać. Nie oczekuję od Ustiugova podium, ale przynajmniej przyzwoitego występu i dobrego strzelania, co ostatnio nie było u niego normą. Fak też nie błyszczy i można powiedzieć, że obaj są pod formą. Trochę ryzykuję, ale mam nosa, że dziś Rosjanie się pokażą, a jak Rosjanie to Ustiugov ????
✅130
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Szwajcaria 2 liga
Spotkanie - Bellinzona : Biel
Typ - obydwie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.80
Buk - Bet365
Analiza :
Dziś spróbuję coś z Szwajcarskiej 2 ligi , po analizie stwierdziłem że w meczu Bellinzony z Biel obie drużyny strzelą przynajmniej po 1 golu . Gospodarze to aktualnie czołówka 2 ligi zajmują 3 miejsce jednak mają o jeden mecz mniej rozegrany od 1 w tabeli Aarau i 2 Wil a różnica w pkt pomiędzy nimi jest nie za duża bo np. do liderującego Aarau to 5 pkt natomiast z drugim w tabeli Wil mają taką samą liczbę pkt 35 jednak gorszy stosunek bramkowy ( Wil +7 w bramkach Bellinzona +5 ) Bellinzona na swoim terenie w 9 meczach ma bilans 6-0-3 i bramki 15:14 ( to jeden z powodów że liczę na bramkę gości w tym meczu ) gospodarze ostatnio w nie złej formie bo w ostatnich 5 kolejkach bilans 4-0-1 i 5:4 w bramkach a ostatnie 3 zwycięstwa to tylko skromne 1:0 dlatego chyba ten kurs na gole z obu stron taki wysoki , no a goście to 7 drużyna ligi ich bilans jak dotąd to 6-6-7 ale popatrzmy na gole 33:34 co pokazuje że strzelać potrafią a obrona raczej dziurawa bo 34 stracone bramki tu drugi najgorszy wynik w lidze , 5 ostatnich spotkań w ich wykonaniu to bilans 1-2-2 ale tu też popatrzmy na gole 10:10 a teraz może ich skromne bo skromne H2H i tylko 4 spotkania w 3 z nich każda drużyna strzeliła po przynajmniej 1 golu tylko w jednym padł wynik remisowy 0:0 ale było to na stadionie Biel natomiast dwa mecze rozgrywane na stadionie Bellinzony to wyniki 3:2 ten wynik to z tego sezonu natomiast wynik z ubiegłego roku to 5:2 dlatego sumując to wszystko liczę na gole w wykonaniu obu ekip . Pozdrawiam
⛔100
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpańska La liga
Spotkanie: Valencia - Mallorca
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: betclic
Faworyt w tym spotkaniu jest jeden - gospodarze. Nie potrzebowali dużo czasu, aby dogonić czołówkę ligi. Do miejsca promowanego grą w lidze mistrzów brakuje im 5 punktów (obecnie 5 lokata w tabeli). Dzisiaj na Mestalla podejmują Majorkę, która gra bardzo słabo, zajmując przedostatnią pozycję w ligowej tabeli. Najgorszą formacją gości jest defensywa, która w dotychczasowych ligowych meczach straciła aż 43 bramki. Ostatnie 5 spotkań to 4 porażki i jeden tylko remis (z Osasuną u siebie).
&quot;Nietoperze&quot; powinni ten mecz łatwo wygrać. Wszystkie atuty przemawiają za nimi.
Zagraj ten zakład bez ryzyka w Betclic! Zwracają do 100PLN
✅42
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria
Spotkanie: Lausanne - Basel
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
W Szwajcarii trwa druga kolejka po przerwie zimowej. Do konkursu wybrałem spotkanie między ekipą Lausanne, która zajmuje w tabeli 6. miejsce, a wiceliderem FC Basel. Gospodarze dzisiejszego pojedynku słabo zaczęli rundę, zaliczając porażkę na boisku Zurichu - siódmego zespołu ligi, który w tym sezonie spisuje się dość kiepsko. Przegrana z taką ekipą nie wróży nic dobrego. Uważam, że póki co ich forma daleko odbiega od optymalnej i czeka ich sporo pracy, aby to zmienić. Tego samego nie można powiedzieć o Basel, który ostatnio zagrał świetne spotkanie i rozbił 3-0 trzeci w tabeli zespół Sion. Mimo 7-punktowej straty do lidera, sprawa mistrzostwa jest wciąż otwarta. FC Basel, czyli drużyne z wielkimi tradycjami i ogromnym potencjale na pewno stać na to, aby znów zająć pierwsze miejsce w tabeli i zdobyć kolejny raz tytuł mistrzowski. Sądzę, że dziś zrobią ku temu kolejny krok, wygrywając pewnie mecz ze stosunkowo słabym rywalem. Ufam, że pojedynek będzie obfitował w gole zdobyte głownie przez gości, a mecz zakończy się z minimum czterema golami na tablicy wyników.
⛔100
 
S 7

slony33

Użytkownik
Dyscyplina ;Koszykówka - Hiszpania
Spotkanie ; Real Madrid - Manresa
Typ; Hendicap Real Madrid [-17,5 ]
Kurs ; 1,90 Buk
bet365 Analisa;
Drużyna Real Madrid zajmuje obecnie pierwsze miejsce w lidze z19 zwycięstwami i 1 porażką , goscie są na miejscu przed ostatnim. co prawda 3 ostatnie mecze Real wygrał z Manresa niewielką liczbą punktów lecz u siebie wygrywał dość wysoko ostatni mecz na własnym parkiecie 83-61 myslę że gospodarze zagrają popisowy mecz i gładko rzucą Hendicap......
kiepska analiza
 
L 0

lelus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Spotkanie: Liverpool - Swansea
Typ: 2
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365

Liverpool bardzo źle spisuje się ostatnio, co potwierdza ostatnia porażka z Zenitem 2-0. Ponadto w ostatnim meczu Premier League przegrali na własnym stadionie z West Brom również 2-0, mieli bardzo dużo sytuacji, których nie umieli wykorzystać, Suarez nie może się wstrzelić ostatnio, a Sturridge kontuzja, natomiast Swansea bardzo dobrze gra w tym sezonie, zajmują 7 miejsce (liverpool 9.) Ostatni mecz Swansea grała przed własną publicznością z QPR i wygrała aż 4:1.
Jestem prawie pewny, że goście wywiozą komplet punktów z Anfield. ????
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - TSG Hoffenheim : VfB Stuttgart
Typ -Czy w meczu zostanie wręczona czerwona kartka? ? TAK
Kurs - 4.00
Buk - Betsson
Analiza :
Mecz dwóch słabych drużyn w tym sezonie Bundesligi gospodarze są na miejscu zagrożonym co prawda na miejscu barażowym 16 ale tylko z 1 pkt przewagą na spadkowiczami , z drugiej strony VfB Stuttgart który zajmuje 15 ostatnie bezpieczne miejsce z dorobkiem 25 pkt co prawda ich przewaga właśnie nad rywalem TSG Hoffenheim to 9 pkt czyli sporo no ale do zakończenia sezonu jest jeszcze sporo meczy i wszystko się jeszcze może pozmieniać dlatego uważam ze dzisiejsze spotkanie powinno być ciekawym widowiskiem , no ale mnie nie interesuje kto wygra czy ile padnie goli ja stawiam na kartkę i to koloru czerwonego , do przekonania mnie w tym typie utwierdza mnie także arbiter tego spotkania Guido Winkmann który w 6 spotkaniach które dotychczas sędziował pokazał 19 zółtych i 2 czerwone kartki i jeszcze coś ciekawego te 2 kartki czerwone padły w meczu Werder Brema : VfB Stuttgart , druga żółta kartka w konsekwencji czerwona dla Harnika ( VfB Stuttgart ) i bezpośrednio czerwona dla Assani Lukimya -Mulongoti (Werder Brema ) a w meczu Mainz : TSG Hoffenheim pokazał 3 żółte kartki w tym dwie dla TSG Hoffenheim i coś mi się właśnie wydaje że dzisiejszy mecz może być ostry jeżeli chodzi o faule i co się z tym wiąże kartki dlatego mój typ to czerwień w meczu . Pozdrawiam !
⛔100
 
R 10

rocha123

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Espanyol Barcelona - Betis Sevilla
Typ: Betis Sevilla
Kurs: 3,50
Bukmacher: bwin
Dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Espanyolem Barcelona a Betisem Sevilla. W tym meczu typuję zwycięstwo gości. Kurs na ten typ jest wysoki a ja uważam że Betis spokojnie ma szanse odnieść w tym meczu zwycięstwo. Zwłaszcza że w tym sezonie betis dobrze spisuje się na wyjazdach. Biorąc pod uwagę tabelę meczy rozegranych tylko na wyjeździe zajmuje 2 miejsce ustępując tylko barcelonie. Na wyjazdach odnieśli 6 zwycięstw 1 remis i 4 porażki. Jednak przegrywali oni tylko oni z zespołami które są wyżej w tabeli od nich. A z przeciwnikami niżej notowanymi odnosili zwycięstwa. Uważam że dzisiaj też się zmobilizują i pokonają espanyol.
⛔100
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Spotkanie: Konkurs Drużynowy
Typ: Niemcy-Austria 1
Kurs: 1,85
Bukmacher:Unibet

Składy

Niemcy: Neumayer, Wank, Freitag, Freund
Austria: Kraft, Loitzl, Koch, Schlierenzauer

Nasi zachodni sąsiedzi bardzo dobrze skakali w konkursie głównym oraz treningach,jeśli Wank skoczy na swoim poziomie powinni toczyć walkę nawet o wygraną.

W drużynie Schlierenzauera słabo skacze Koch i Loitlz ogólnie są jakoś w dołku prócz kapitana,przebojem do kadry wdarł się Kraft,który może utrzymać swoją ekipę w walce o podium lecz myślę że przegrają z Niemcami.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: ACF Fiorentina - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na Artemio Franchi słabo radząca sobie Fiorentina w 2013 roku (1 zwycięstwo, 4 porażki, 1 remis i odpadnięcie z Pucharu Włoch) zmierzą się dzisiaj z Interem Mediolan, z drużyną z którą nie potrafią grać w ostatnich latach - ostatnie zwycięstwo popularnych &quot;Fiołków&quot; miała miejsce w lutym 2006 roku czyli 7 lat temu! Czy dzisiaj uda im się przerwać nie tylko serię meczów bez zwycięstwa nad &quot;Nerazzurri&quot; oraz poprawić statystyki również tegoroczne w Serie A? Myślę, że szanse na to są dość spore.
Po pierwsze Inter na wyjazdach ostatnio nie radzi sobie najlepiej, dość powiedzieć, że po listopadowym triumfie nad Juventusem Turyn wygrali raptem raz z Partizanem Belgrad, zremisowali z AS Romą i uwaga przegrali 7 spotkań! Fiorentina mimo, że słabo ostatnio sobie radziła, albo inaczej nie potrafiła wygrywać swoich spotkań u siebie ma naprawdę całkiem dobre statystyki: 8 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka w Serie A.
Ponadto Inter ma za sobą ciężkie starcie w Lidze Europy w miniony czwartek, okupiony kontuzją Diego Milito, natomiast ekipa Fiorentiny mogła spokojnie przygotowywać się do tego spotkania. Oprócz Milito w drużynie Andrei Stramaccioniego nie zobaczymy Castelazziego, Mudingayiwgo, Obi i Chivu. W drużynie &quot;Fiołków&quot; natomiast nie zobaczymy Camporese, Fernandeza, Hegaziego i Giuseppe Rossiego.
Wydaje mi się, że w dzisiejszym spotkaniu decydująca będzie forma napastników obu drużyny. Wydaje mi się, że Inter bez Milito może wyglądać słabiej pod względem ofensywy niż Fiorentina. Na pewno dużo będzie zależało od formy duetu Jovetić - Toni, a szczególnie tego pierwszego. Jeżeli zagra naprawdę niezłe spotkanie to jest wstanie poprowadzić Fiorentinę do zwycięstwa w tym spotkaniu. Osobiście uważam, że Inter w ostatnim czasie również nie wygląda na ekipę, która jest w formie, owszem zdarzają mu się lepsze spotkania, ale częściej ta drużyna zawodzi niż gra na poziomie na jakim oczekują od niej nie tylko kibice. Myślę, że Viola jest wstanie tutaj sięgnąć po komplet punktów.
✅100
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Spotkanie: Liverpool - Swansea
Typ: ilość rzutów rożnych w 1 połowie ? over 4,5
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bwin
W ostatnim pojedynku na Anfield padło 12 kornerów do połowy, co jest nie samowitym wynikiem. Liverpool starał się strzelić bramkę i nic z tego nie wyszło, dzisiaj też może być podobnie. Ostatnio wydawało się, że wygrają mecz i taka szansa była (Gerrard karny), ale wynik końcowy na tablicy widniał 0-2 dla W.B.A, dlatego uważam że w tym meczu bezpieczniej będzie zagrać na rzuty rożne do 1 połowy.
Linię 10 kornerów w całym meczu Liverpoolu przekraczał 8/10 (80%), średnia kornerów we wszystkich meczach to 8,69 (jeden z największych współczynników). Swansea do &quot;króla&quot; kornerów nie należy, ale zdobywa średnio 3 kornery (11/13, 85%) lub 4 (8/13, 62%). Zdarzają się też mecze, w których zdobywają więcej, ale wynik jest ponizej 50%, więc nie będę dopisywał tej statystyki. Przewiduję powyżej 12 kornerów w meczu i zdecydowanie więcej niż 4,5 kornera w pierwszej połowie.
Zachęcam do gry i powodzenia !

✅42
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Spotkanie:Napoli - Sampdoria
17.02.2013 15:00
Typ: handicap 0:2 NAPOLI
Kurs: 4.00
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 15.0 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie A.
Wicelider tabeli - Napoli podejmie na własnym stadionie drużyną Sampdorii.
Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są gospdoarze, którzy po koszmarnym meczu
w Lidze Europejskiej (porażka u siebie z Victorią Pilzno 0:3) będą chcieli
zrekompensować kibicą tak słaby mecz. Goście plasują się na 12 pozycji
lecz w dzisiejszym meczu nie widzę cienia szansy dla nich. Edinson Cavani
i spółka powinni sprawić dzisiaj prawdziwą kanonadę strzelecką. W dotychczasowej
histroii spotkań na osttanich 5 mecz pomiędzy tymi zespołami 4 wygrało Napoli.
Mam nadzieję iż dzisiaj będzie podobnie, a Napoli odniesie zwycięstwo 4:1
kiepska analiza
 
W 30

walsystem

Użytkownik
2 Liga Belgijska
Godz: 15:00
Oostende - Heist
1 połowa TYP: 1
Kurs :1.75
Jestem pewnien na 100% że warto postawićw tym meczu czystą 1 i to nawet po połowie. Oostende wręcz szybko obejmne prowadzenie. W ostatnich meczach Oostende świetnie sobie radzi a z 7-9 meczy wygrywają 1 połowy.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Spotkanie: Napoli - Sampdoria
Typ: 2 DNB
Kurs: 5,0
Buk: bet365
Analiza: Szykuje się super mecz. Napoli ostatnio wtopiło u siebie w meczu pucharowym i myslę, ze są pod formą. W minionej kolejce zremisowali z Lazio 1-1. Ktoś powie, ze mecz pucharowy to nic wielkiego. Ok, ale jednak pokazuje co nieco o nastawieniu mentalnym drużyny. Pokazuje, że zespół nie jest do końca skoncentrowany. Sampdoria jest w wielkiej formie i dzisiaj powinna to pokazać. Respekt budzić musza przede wszystkim zwycięstwo nad Romą u siebie 3-1 i nad Pescarą aż 6-0. Dla mnie więc faworytem tego meczu są goście. Co więcej, ktoś powie, że Roma w rozsypce. Ta sama Roma pokonała wczoraj zmęczone Juve. Napoli bije się o msitrza, ale porazka Juve nałoży tylko na nich dodatkową presję. A ciężko będzie im wygrywać, będąc nie w najlepszej formie mentalnej i grając przy takiej presji. Sampa powinna zaprezentowąc joga bonito i wygrać. Nie wykluczam remisu, dlatego DNB&gt;
0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - liga hiszpańska
Spotkanie: Espanyol - Betis
Typ: Espanyol over 1,5
Kurs: 2,20
Buk: William Hill
Analiza:
Ostatni niedzielny typ, to mecz na Cornella-El Prat w Barcelonie. Zaraz pewnie wielu powie, że podjaralem się spotkaniem w Bilbao w wykonaniu Pericos i po części będą mieli rację ale jednak Espanyol ogólnie poprawil zdecydowanie grę ofensywną od przyjścia Aguirre. To pokazują ostatnie spotkania domowe, bo w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli 11 goli, a dodam, że w poprzednich 7 zdobyli ledwie 7 goli... Teraz świetnie spisuję się kwartet: Verdu, Simao, Stuani i Sergio Garcia. Naprawdę fajnie wyglądają chlopaki z przedmieść Barcelony. Z Athletic Bilbao mieli też szczęście, bo jednak rywale mieli sporo okazji i też oczkuję, że Betis swoje sobie stworzy przy kontach, a tak uwielbiają grać. Wprawdzie Rubena Castro dalej brak ale Joel Campbell czy Dorlan Pabon, to zawodnicy szybcy więc będą stanowić zagrożenie dla defensywy gospodarzy. Dlatego gol lub gole dla Betisu są możliwe i tez myślę, że lepiej odpuścić sobie granie czystej &quot;1&quot; na Espanyol, bo tutaj szczerze powiedziawszy, to nie zdziwi mnie strzelanina. Ja wybieram sobie dwa gole ze strony Espanyolu, po naprawdę fajnym kursie, a pamiętajmy, że defensywa Betisu do mocnych nie należy, o czym dobrze wiemy. Wprawdzie Amaya jest do dyspozycji Pepe Mela, bo federacja anulowala mu kartkę z meczu z Valladolid i wraz z Paulao stworzą duet stoperów, to ja jednak uważam, że będą mieli spore problemy w defensywie i dwa gole do bramki Verdiblancos wpadną, a przy takim kursie aż szkoda nie zagrać.
Espanyol: C. Álvarez, F. Mattioni, Raúl Rodríguez, Víctor Sánchez, Tejera, Stuani, Sergio García, Verdú, Longo, Kiko Casilla, Héctor Moreno, Javi López, Petrov, Capdevila, Colotto, Simao, C. Gómez, Christian Alfonso i V. Álvarez
Betis: Adrián, Casto, Nacho, Chica, Ángel, Álex Martínez, Paulao, Amaya, Perquis, Mario, Benat, Rubén Pérez, Nono, Campbell, Juan Carlos, Pabón, Jorge Molina, Molins y Vadillo
⛔100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie: Donbass - HC Lev
Typ: Under 5.5
Kurs. 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna z Ukrainy na własne życzenie nie zagra w PlayOffach w ostatnich dwóch spotkaniach przegrali dwa razy po dogrywce, ponadto obydwa mecze grali na własnej tafli. Na chwile obecną Mytish wygrywa 4-0 (co chyba raczej nikogo nie dziwi) i szanse na awans Donbassu są bliskie zera, więc przybita drużyna z Doniecka jak i hokeiści z Pragi nie powinni grać ofensywnie. Moim zdaniem będzie to wolny i słaby mecz z nastawieniem aby tylko się odbył. Początek spotkania za 30 minut !
✅65
 
L 4

lolek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PORTUGALIA: Portuguese Liga
Spotkanie: Ferreira-Nacional
Typ:Ferreira
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu zmierzą się drużyny z Portugali po jednej stronie Ferreira po drugiej Nacional. Ferreira Świetnie spisuje się w obecnym sezonie. Ustępuja tylko miejsce FC Porto i Benfica w ostatnich 5 spotkaniach wygrali 4 razy jedna porażka właśnie z FC Porto. Nacional uklasował się na 11 pozycji z dorobkiem 19 punktów w ostatnim meczu co prawda zremisowali z dobrze grającą Benfica ale według mnie to był czysty przypadek i dzisiaj Ferreira na własnym stadionie spokojnie ich pokona. Oglądałem ich ostatni mecz i grali bardzo dobrze z pomyślunkiem dużo szczałów na bramke i to celnych wiadomo nie wszystko im wychodziło ale mieli dużo składnych akcji które przyciągają uwagę. Więc dzisiaj bez wahania gram na nich i jestem pewny że wygrają. Życze i powodzenia.
⛔100
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: ACF Fiorentina - Inter Mediolan
Typ: x2 (Inter lub remis)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza. Taki kurs to przeogromne value na druzyne Interu. Jednak jest to bardzo mocny personalnie zespol, ktory wcale nie gra jakos slabo. Ja wiem, ze na wyjazdach gra Nerrazurrich wyglada kiepsko, ale i Fiorentina nie zachwyca! Ostatnie 7 meczow Violi to bilans 1-1-5! No nie sadze, zeby nagle sie obudzili i bezproblemowo pokonali Inter, skoro przegrywali u siebie chocby z Pescara. Reasumujac - Viola gra slabo i jest bez formy. Co mozemy powiedziec o gosciach z Mediolanu?
Graja swietnie w spotkaniach domowych. Gladko ograli Cluj, Chievo i Pescare. Na wyjazdach jednak dzieje sie z nimi cos niezwyklego. Przegrywaja prawie wszystko w koncowkach, marnujac wczesniej wiele sytuacji. Spotykaja sie wiec 2 zespoly, ktore w ostatnich czasach nie zachwycaja. Kurs 1.85 na x2 to jednak ogromne value, z ktorego trzeba skorzystac. Mediolanczycy zaczeli grac niezle i w ostatnich 5 meczach ligowych przegrali tylko raz. Pozbawiona formy ekipa z Florencji nie sadze, zeby pogroszyla niezle zwlaszcza ostatnio statystyki gosciom.
Typ wedlug mnie powinien wejsc bez problemu.
Zycze powodzenia!
⛔100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna, LM mężczyźni
spotkanie: THW Kiel - MKB Veszprem
typ: 2
kurs: 4,60
bukmacher: sportingbet
analiza:
przed nami mecz 9. kolejki ligi mistrzów piłkarzy ręcznych sezonu 2012/2013 w grupie B. Naprzeciw siebie staja dwa zespoły, któte w tym roku raczej napewno spotkają sie w Final Four, a są to THW Kiel i MKB Veszprem. Gospodarze dzisiejszego spotkania w obecnym sezonie spisują się zaskakująco słabo jak na zespół, który w poprzednim sezonie wygrał LM oraz wygrał wszystkie mecze w Bundeslidze. W tym sezonie LM Kiel odniosło 6 zwycięstw i 2 razy przegrało (z Veszprem i Celje), w Bundeslidze również zaliczyli 3 wpadki, a były to przegrana z Melsungen i Flensburgiem oraz remis z Fuchse. Natomiast Veszprem w tym sezonie leje wszystkich wygrało 8 meczy w LM, a w lidze węgierskiej tylko raz przegrało (z Szeged). Sądzę, że będzie to mecz na styku, a trio Alilović, Nagy, Csasar poprowadzi MKB do zwycięstwa.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom