>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.01.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bahrajn - Japonia
Typ: Japonia i powyżej 52,5
Kurs:
3,00
Bukmacher: forBet
Analiza:

Przed nami ostatnia kolejka w pierwszej fazie Mistrzostw Świata. Mecz można powiedzieć o pietruszkę ale i o przed ostatnie miejsce w grupie. Póki co obie drużyny przegrały wszystkie swoje 4 spotkania, nie ma co ukrywać każdy mecz dość wyraźnie lecz moim zdaniem to zespół Japonii pokazał się z dużo lepszej strony w meczach chociaż by z Islandią czy z Hiszpanią.
O tym, że Japonia z roku na rok staje się co raz mocniejsza przekonali się nawet Biało Czerwoni gdzie w turnieju towarzyskim zremisowaliśmy z Japonią 25:25.
W meczu o nic stawiam na zwycięstwo Japończyków, Oni zawsze grają do końca nawet jeśli nie mają już na nic szans, myślę, że od samego początku wiedzieli, że grupę mają nie do wyjścia Hiszpania, Chorwacja i wiecznie groźni Islandczycy i Macedończycy.
Jeśli chodzi o Bahrajn to tylko z Macedonią powalczyli i przegrali tylko 5 bramkami, 3 pozostałe mecze to porażki 10 i więcej bramkami.
Myślę, że będzie to otwarte spotkanie rozegrane w szybkim tempie gdyż jest to ostatni mecz obu drużyn dlatego stawiam również na powyżej 52,5 bramek.

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Ameryki Poludniowej u2-
Godzina: 23:30
Spotkanie: Chile u20-Bolivia u20
Typ: Chile Powyzej 4.5 Bramek
Kurs: 7.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo ryzykowna linia,jednak nie wiedzac tak na prawde na co stać tych młodych chlopakow z Bolivii chętnie ją spróbuję.
Bolivia nie jest mocna kiedy nie gra u siebie,a już szczególnie ich juniorzy,ktorzy w 99% reprezentują barwy swojej rodzimowej ligii,ktorej poziom notabene za wysoki nie jest. W tamtym roku dostali baty od mlodziezowej reprezentacji Ekwadoru-0:4.
Z drugiej strony Chile,ktore w zeszłym roku ogralo chociażby Urugwaj,zremisowalo z Brazylia,ogralo Venezuele. Chlopaki z tego rocznika maja talent i sa dość ograni w ligach Chilijskich i Mexykanskiej. Kilku z nich liznelo pilki argentyńskiej i brazylijskiej. Wiec w mojej opinii ich umiejetnosci sa duże wyższe od umiejetnosci graczy Bolivijskich.
W mojej opinii Chile wygra to spotkanie-licze,ze trochę postrzelają.
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i grającym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ranczo0123 472,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Levante
Typ: 1 polowa Levante over 0.5 zoltej kartki
Kurs: 1.49
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jesli Levante mysli o przejsciu do kolejnej rundy to musi od poczatku meczu musi zagrac dosyc zdecydowanie co moze przyniesc jakas zolta kartke. W drugiej polowie jak Barca bedzie prowadzic 3, 4, 5 do 0 to moze juz nie byc cisnienia dlatego widze tutaj bardziej jakas kartke dla gosci w 1 polowie. Nie mowi, ze Barcelone czeka tutaj spacerek ale kazdy wie co potrafi zrobic Barcelona jak juz napocznie rywala. Uwazam, ze jakas kartka dla przyjezdnych w pierwszych 45 min wpadnie. Sedziuje Jose Maria Sanchez Martinez ze srednia prawie 6 zoltek na mecz wiec good. Kurs mizeria ale do dubla moze byc.
✅49
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Maccabi -Barcelona
Typ- Maccabi wygra 2 kw.
Kurs-1.8
Buk-Totomix
Prześledziłem ostatnie mecze Maccabi u siebie i zauważyłem pewną prawidłowość,chodzi mi o 2 kwarty.
Ostatnimy czasy wszystkie 2 kw wygrywają a nawet w meczach przegranych u siebie z Baskonią i wcześniej z Fenerbahce,to 2 kw.wygrywali,może to przypadek,ale ja w to wchodzę,myślę że coś jest na rzeczy że im te kwarty wychodzą.
Pomijając fakt że są lekkim faworytem i powinni to ogarnąć,ja gram tylko 2 kwartę.
⛔100
Brakuje godziny rozpoczęcia spotkania
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 19:30
Spotkanie: Real Sociedad - Betis
Typ: awans Betis
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza: Betis w bardzo komfortowej sytuacji przed rewanżem z Baskami. W pierwszym meczu było 0-0, tak więc każdy remis bramkowy i wygrana daje gościom awans. Każdy gol Betisu wymusza na Sociedad zdobycie przynajmniej 2 goli. Goście są według mnie zdecydowanie lepiej zorganizowani i mają po swojej stronie więcej argumentów w ofensywie.
Sociedad nie zachwyca - przekładając niezłe mecze jak ten z Realem Madryt z bezbarwnymi jak porażka 0-1 z Alaves u siebie czy wygrana z ledwością z Espanyolem (3-2) u siebie.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga Kobiet
Godzina: 18:30
Spotkanie:
TTT Riga - Hatay
Typ: TTT Riga -5 AH OT
Kurs: 2.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Riga to drużyna bardzo niedoceniana w tej edycji która jednak kadrowo daje sobie nieźle radę z dużo lepszymi teoretycznie ekipami. Gospodynie w 1 meczu wygrały z Turczynkami 74:77 a at home posiadają dużo więcej do zaoferowania. TTT Riga bilans 4-4 i z tak przeciętnie grającymi rywalkami muszą pokazać swoje atuty. Własna hala to ogromny progres jeśli chodzi o skuteczność i pewność siebie. Jest w Rydze sporo zawodniczek które potrafią pociągnąć zespół i skutecznie punktować rywalki niezłą skutecznością. Dla obu ekip to szalenie ważne spotkanie. 3 pkt straty TTT do 2 miejsca to wciąż możliwość sprawienia ogromnej sensacji a Hatay z bilansem 1-3 on road game wydaje się tutaj po prostu za słabo przygotwane.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elalma 125,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Barcelona - UD Levante
Typ: powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: forBET
Analiza: Rewanż 1/8 finału Pucharu Króla. Pierwsze spotkanie niespodziewanie wygrało Levante 2:1. Dziś chyba mało kto ma wątpliwości co do tego, kto wygra. Zacznę po kolei, czyli od bramek. Tutaj nie mam wątpliwości, że zobaczymy więcej niż 1. Barcelona dziś zagra już w mocniejszym zestawieniu, nie wierzę w to, aby Valverde pozwolił sobie na pozostawienie Messiego na ławce (chociaż kto wie, może jednak wejdzie z ławki?). Gospodarze
wygrali 12 na 12 meczów u siebie z Levante, dwa razy strzelili mniej niż 2 gole rywalom. Od 2013 strzelają minimum 3. Kolejna część typu to żółte kartki. Tutaj powinno być kilka dla samego Levante. Będą się głównie bronić, faule muszą się pojawić a co za tym idzie kartki. Barcelona musi zaatakować, goście nie będą w stanie cały mecz powstrzymywać gospodarzy w przepisowy sposób. 3 kartki dla Levante to według mnie bardzo realny scenariusz, być może Barcelona dołoży jedną. Kornery - tutaj mam największe wątpliwości, bo goście raczej od siebie za dużo nie dołożą (w pierwszym meczu mieli tylko 3 przy 0 Barcelony). Rzuty rożne w tym meczu mogą pojawić się w małych ilościach, wszystko zależy od tego, jak mocno gospodarze wezmą się do odrabiania strat. Liczę, że od początku narzucą szybkie tempo i zdominują rywala. Typ po takim kursie na pewno ciekawy, choć tak jak napisałem może zabraknąć kornera lub dwóch, więc nie polecam inwestycji grubszej kasy.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Piłka ręczna, MŚ
20:30
Hiszpania - Chorwacja
typ: Hiszpania wygra 6+ (6-cioma lub wyżej)
kurs: 5,75
etoto
Można zagrać ten sam typ na handikap Hiszpania (-5) po kursie również w etoto 5,85
Nie oglądam meczów poza meczami Japonii. Bardziej Japonię rozwalili Chorwaci, ale to mecz bez znaczenia - chodziło tylko o to by wygrać. Nie jestem pewny na 100% tego typu ale jestem nałogowcem i trzeba coś zagrać a że kursy są podwyższone w etoto to korzystam. Nie ma w telewizji więc trzeba się męczyć on line. Gram to za drobne.
Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom