>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.01.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: AS Saint Etienne - OSC Lille
Typ: Over 2,5
Kurs: @2.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pozornie szukanie goli w tym meczu jest błędne bo to liga francuska, bo to hit, bo to taki mecz do jednego gola - po wnikliwszej analizie taki tok myślenia w mojej głowie jednak upadł. Saint Etienne zajmuje 4 miejsce a Lille jest na 3 pozycji więc remis obie drużyny nie uznają za zły wynik. Z tym, że Lille po wpadce z Reims nie powinno tracić kolejnych punktów jeśli chcą dotrzymać kroku Monaco a nawet PSG choć to jest mało prawdopodobne, realna za to jest walka o vice-mistrzostwo. Stąd próba wywiezienia kompletu punktów ze Saint Etienne jest na pewno zamiarem OSC. Dla gospodarzy jest to również ważny mecz z perspektywy tabeli bo mogą w przypadku wygranej zbliżyć się na trzy punkty do dzisiejszych rywali a przede wszystkim bronią 4 miejsca, które przed sezonem wzięli by w ciemno. Straty innych ekip do nich są małe a za plecami czai się przecież Marsylia, Reims, Bordeaux a skreślać też nie można Lyonu.

Ostatnie wyniki St. Etienne nie napawają optymizmem na ten zakład, ale za to w meczach Lille ostatnio te gole padały a biorąc pod uwagę pełny sezon to więcej goli na koncie mają gospodarze tego meczu. Obie drużyny na mecz nie wyjdą w najlepszych zestawieniach, braki nie są liczne - dotyczą głównie obrony. Gospodarze zagrają bez kontuzjowanych: Clerc (Obrońca 18M), Diomande (Pomocnik 11M/1G). W Lille wypadł z powodu kontuzji Beria (Obrońca 17M) a niepewny występu jest Basa (Obrońca 17M/1G). Podsumowując, spodziewam się w miarę otwartej gry, przede wszystkim po tym jak pierwszy gol padnie a dodatkowo raporty kadrowe sprzyjają zakładowi bo strefa defensywna obu drużyn będzie naruszona.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Masters
Spotkanie: Neil Robertson vs Stephen Maguire
Typ: Neil Robertson
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Obaj panowie w pierwszym meczu nie zachwycili. Nawet trochę lepsze wrażenie zostawił po sobie Maguire. Robbo po niezwykle wyrównanym boju pokonał 6-5 Allena. Przez całe spotkanie musiał gonić wynik.Wyszedł na prowadzenie tylko raz,ale za to na samym finiszu. Dziwnie słabo wyglądała jego gra. Znany z dobrej skuteczności wbić na długich bilach,tutaj mylił się bardzo często. Nie czuł stołu,a co za tym idzie pozycjonowanie często było nie dokładne. Wygrał jednak mecz i to świadczy o jego klasie,bo sztuką jest pokonanie rywala jak gra się totalnie nie układa. Na pewno nie pokusiłbym się o stwierdzenie,że Neil nagle stracił formę i dopadł go kryzys. Po prostu trafił mu się słabszy dzień. Dzisiaj raczej wróci na właściwe tory,tym bardziej,że nie dawano w CLS gra wyglądała przyzwoicie.
Stephen tak na prawdę dobrze grał tylko do przerwy. To tam wbił setkę,potem dołożył 80 i pewnie prowadził. Zdarzył mu się przestój,bo od stanu 5-1 nagle zrobiło się 5-4 i w tym okresie pojawiały się błędy. Wygrał,bo był lepszym zawodnikiem,ale Perry słabą dyspozycją mu trochę w tym pomógł.
Robertson potrafi wygrać mecz mimo nie najlepszej gry. Natomiast Stephen ma z tym problem. Dobrze wiemy,że niekiedy jeden pechowo przegrany fream,jakiś fuks rywala i gra Szkota się załamuje. Nieprzemyślane decyzje i duże pudła wkradają się w jego poczynania. Kangur jest obecnie lepszym zawodnikiem, psychika również na jego plus. Jeżeli Neil zagra na swoje 80% to spokojnie wygra to spotkanie. Na dodatek bezpośrednie mecze zdecydowanie na korzyść Robertsona,w tym ostatnie 6-2 w UKC.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia ( Eerste Divisie )
Spotkanie: Dordrecht - Excelsior
Typ: 1
Kurs: 1.91
Data: 17.01.2014
Godzina: 20.00
Bukmacher:
Analiza:
Zapraszam po przerwie zimowej na dwudziestą trzecią kolejkę holenderskiej Eerste Divisie.
W mieście Dordrecht liczącym ponad sto dziesięć tysięcy mieszkańców a na GN Bouw Stadion spotkają się w meczu miejscowy Football Club Dordrecht a ich przeciwnikiem będzie Excelsior Rotterdam.
Dordrecht rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia dwa mecze w których zdobył czterdzieści sześć punktów po czternastu zwycięstwach, czterech remisach oraz czterech porażkach i obecnie jest liderem tabeli zaplecza holenderskiej Eredivisie z ogromnymi szansami na awans do najwyższej ligi w Holandii, bilans bramek 49-27.
Excelsior zdobył trzydzieści trzy punkty w swoich dwudziestu dwóch meczach w lidze po ośmiu zwycięstwach, dziewięciu remisach oraz pięciu porażkach i obecnie plasuje się na siódmym miejscu w holenderskiej Eerste Divisie z bilansem bramek 32-24.
Gospodarze zagrali u siebie dziesięć meczy zdobywając w nich dwadzieścia osiem punktów po ośmiu wygranych, jednym remisie oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 29-13.
Goście na wyjazdach zdobyli czternaście punktów w swoich jedenastu meczach na obcym terenie po trzech zwycięstwach, pięciu remisach oraz trzech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 14-13.
Moim zdaniem ten mecz zapowiada się bardzo ciekawo gdyż spotykają się w nim dwie drużyny które plasują się na wysokich miejscach w tabeli lecz ja obstawiam na jedynkę, Dordrecht obecnie jest najlepsza drużyną w lidze i u siebie i na wyjazdach ze sporymi szansami na awans do Eredivisie i potrzeba gospodarzom tylko utrzymać formę sprzed przerwy zimowej, drużyna ze GN Bouw Stadion u siebie strzela mnóstwo bramek swoim rywalom a Excelsior na wyjazdach nie gra najgorzej i potrafi tez tam zdobyć punkty ale grunt w tym że w tym meczu trafili na rozpędzony pociąg który ma stację docelową o nazwie Eredivisie i który gra bardzo dobrze u siebie strzelając swoim rywalom bardzo dużo bramek i jak Goście mieli przed tym meczem bilans na wyjazdach na plus to moim zdaniem po meczu w Dordrecht na GN Bouw Stadion z miejscową drużyną bilans już się zrobi minusowy i Excelsior przegra ten mecz.
⛔100
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Over 54.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Wszyscy kibice reprezentacji z niecierpliwością czekają na dzisiejsze spotkanie. Polacy mają szansę na awans do dalszej fazy rozgrywek. Aby tego dokonać trzeba jednak pokonać Rosję.
Nie ma co zagłębiać się w szczegóły taktyczne na ten mecz. To będzie walka. Walka na całego. Żywy, otwarty, szybki i zapewne ostry mecz. Biało-czerwoni są teoretycznie faworytem tego spotkania, ale parkiet wszystko zweryfikuje.
Obstawiam na dzisiejsze zdarzenie over z kilku przyczyn. Część wymieniłem już w na początku drugiego akapitu. Do tego mogę dodać kilka faktów, które zaobserwowaliśmy na tym turnieju mianowicie:
- przeciętna gra bramkarzy obu reprezentacji
- ogólnie gra obronna raczej in minus
- nieskuteczność naszych atakujących - co paradoksalnie uważam za argument na korzyść over&#39;a w dzisiejszym starciu, gdyż liczę na przełamanie Krzyśka Lijewskiego, Karola Bieleckiego i całej reszty
- w końcu muszą zacząć trafiać karne...
Rosjanie mogą postawić dzisiaj twarde warunki i tanio skóry nie sprzedadzą. Zwłaszcza po ograniu Serbów morale w ich drużynie znacznie wzrosło. Ja jednak uważam, że Polaków stać dzisiaj na zwycięstwo, a kluczem do niego będzie przede wszystkim skuteczna gra ofensywna i szybkie tempo przez pełne 60 minut.
Można pobrać niższy over dla asekuracji. Ja osobiście tak zagrałem i dorzuciłem zwycięstwo Francuzów z Serbią. Powodzenia ;)
⛔100
 
psotnick 853,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2013 Spotkanie: Neil Robertson v Stephen Maguire
Typ: Ponad (9.5)
Kurs: 2.20
Bukmacher: sportingbet
Tegoroczny Masters mocno zawodzi jeśli chodzi o poziom, za to wynagradza to niesamowitymi emocjami praktycznie w każdym meczu. Dość powiedzieć, że połowa dotychczasowych meczy (5 z 10) kończyło się deciderami, a 8 z nich to overowe wyniki. Chlubnym wyjątkiem z tego nierównego poziomu był mecz Maguire’a z Perrym, który praktycznie od początku do końca stał na bardzo wysokim poziomie. Maguire świetnie zaczął mecz, pierwszą minisesję kończył ze 100% skutecznością na wbiciach, później było niewiele gorzej, a mini powrót Perry’ego to zasługa głównie jego świetnej gry. Ostatecznie Szkot przetrwał kontratak i zamknął mecz. Z kolei Robertson w pierwszym meczu z Allenem wyglądał na zupełnie bez formy i można zastanawiać się jakim cudem Irlandczyk przegrał ten mecz. Oczywiście Kangur tradycyjnie wbił setkę, ale jego skuteczność na długich wbiciach była katastrofalna i nie chodzi o procenty, ale skalę tych błędów, często 20-30cm obok kieszeni. To że jakoś cały czas utrzymywał się w meczu zawdzięcza temu, że Allen był niewiele lepszy. Porównując występy Szkota i Australijczyka, to Robbo leci i to z hukiem. Pewnie aż tak źle nie będzie ale i tak sądzę, że Mags ma wyjątkową szansę na sprawienie niespodzianki, a przynajmniej na doprowadzenie do wyrównanego meczu. Szans powinien mieć sporo, bo forma Robertsona wygląda na daleką od optimum, dlatego 4 frejmy Szkota wydają się całkiem prawdopodobne, swoje dorzuci Robbo i to powinno przekroczyć linię overa. ⛔100
 
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Holandia / Eredivisie
- Twente E. : Heracles
- czerwona kartka w meczu ? Tak
- 3.95 / Betsson

No to ruszamy po prawie miesięcznej przerwie z rozgrywkami w Eredivisie , na dziś zaplanowano spotkanie pomiędzy Twente a Heraclesem czyli po prostu derby i bój o prym w prowincji Overijssel , wiadomo że mecze derobowe to coś więcej niż normalne spotkanie i zapewne tak będzie i dziś , przed przerwą obie ekipy spisywały się dobrze i tak gospodarze od 7 meczy nie zaznali porażki natomiast goście od 4 meczy bez porażki co pokazuje że dziś zapewne będzie to ciekawy pojedynek , gdy zajrzymy do H2H to niewątpliwie faworytem są piłkarze Twente którzy zresztą zajmują wysokie 3 miejsce i tylko 3 pkt straty do liderującego Ajaksu a H2H to 11-4-2 i br. 36:14 ale ostatnie spotkania tutaj na De Grolsch Veste to wyniki 3:2 i 2:3 , ja jednak nie chcę typować zwycięzcy tylko coś mi podpowiada że będzie to dosyć ostry pojedynek i sędzia pokaże czerwień .
Arbitrem tego pojedynku jest pan Reinold Wiedemeijer a oto jego dorobek sędziowski z tego sezonu : 11 meczy i 37 żółtek 5 czerwonych ( w tym 4 bezpośrednio pokazane ) i 4 rzuty karne , w sezonie 2011/12 .... 10.02.12 pan Reinold sędziował tutaj ich mecz wtedy Heracles wygrał 3:2 a Reinold pokazał w tym spotkaniu 4 żółtka ale dziś uważam że będzie czerwień bo zaglądając do dorobku kartkowego obu ekip to po tych 18 spotkaniach trochę się im tych kartek nazbierało co prawda czerwieni nie widzimy u żadnej drużyny ale jeżeli chodzi o żółtka to Heracles 44 żółte a Twente 35 tak więc w/g mnie to dosyć sporo i dlatego w tych Derbach liczę na czerwień a taki kartonik już został pokazany kiedy grały ze sobą obie ekipy , a jeszcze jedna ciekawostka gdyby pan Reinold pokazał by dziś czerwień to będzie to jego 100 czerwona kartka bo jak do tej pory w całym jego dorobku sędziowskim w 285 meczach pokazał 931 żółtek 99 czerwieni i 89 karnych tak więc liczę na pana Reinolda !
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Malaga-Valencia
Typ: x/x
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet 365
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie hiszpańskiej Primera Division, pomiędzy drużynami Malaga , która zagra na własnym stadionie , ich dorobek w tym momencie to : 20 punktów zdobytych oraz 14 pozycja w ligowej klasyfikacji , na własnym stadionie jednak mają 4 wygrane , oraz 5 spotkań przegranych , w tym sezonie u siebie Malaga jeszcze punktami z nikim się nie podzieliła przed własną publicznością , goście natomiast mają tylko 3 punkty wiecęj, ich spotkania wyjazdowe to w tym sezonie katastrofa, na 9 meczy tylko dwie wygrane jeden remis oraz aż 6 spotkań przegranych, co na drużynę Valencii, która zawsze w poprzednich sezonach walczyła o najwyższe cele na pewno nie jest dobrym rezultatem, na półmetku sezonu. W tym spotkaniu ciężko wskazać jakiegoś faworyta, ponieważ , Malaga na własnym stadionie gra w kratkę, a Valencia zanotowała na wyjazdach trzy kolejne porażki pod rząd. Dla mnie jednak najbardziej prawdopodobnym rezultatem w tym spotkaniu będzie remis i podział punktów, ja byłbym skłonny zagrać w tym spotkaniu nawet na wynik bezbramkowy, ponieważ uważam że w obecnych formach obie ekipy nie będą w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Spotkanie: Turów Zgorzelec - Jezioro Tarnobrzeg
Typ: Tarnobrzeg + 14.5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na dziś wybrałem dość nietypowo, doszukuje się w tym spotkaniu nie tyle niespodzianki co przyzwoitego spotkania ze strony gości. Siarka w obecnym sezonie nie spisuje się dobrze, zajmują dolną część tabeli a mieli przecież walczyć o PO, wydaje mi się że wina niezgrania zespołu, powstał nowy skład na ten sezon. Początek był straszny, zaczeli chyba od 6 porażek pożniej były 3 zwycięstwa i wydawalo się że może coś ruszy lecz znow spadek formy. Z drużyny odszedł Weeden, dobry gracz, dysponujący świetnym rzutem z dystansu, lecz powrócił do drużyny Goffney który swoimi czasu był liderem Siary. Na pewno największe problemy mają ze skutecznością, chociaż czasami im mecz wyjdzie, w ostatnim spotkaniu z Asseco nie wiele brakło do zwycięstwa, dziś większość sądzi że Siarka dostanie straszne lanie od Wicemistrza Polski, ja jestem troche innego zdania. Turów gra ostatnio w kratke i co może dziwić Siarka na wyjeździe ma większe szanse na lepszy występ niż u siebie, we własnej hali nie idzie im całkowicie. Z dzisiejszego spotkania nie będzie transmisji więc chłopaki z Turowa pewnie nie będą chcieli się pokazać i nie zagrają na max możliwości, przewiduje ich wygraną ale w mniejszym wymiarzy niż 15 pkt.
⛔100
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: 1/1 (do przerwy/końcowy)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś o godzinie o 18, na rozgrywanych w Danii mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, obędzie się mecz o być albo nie być dla polskiej reprezentacji. Zmierzymy się w nim z reprezentacją Rosji, która wcześniej pokonała dwoma golami Serbię. Ale skupmy się na naszych. Po ogólnie słabym pierwszym meczu i szaleńczą w nim pogonią za Serbami przyszedł mecz z Francją, w którym... było dosłownie wszystko! Prowadzenia z obu stron, świetne rzuty, marnowane sytuacje, kontuzje, zabójcze kontry i emocje do samego końca. Mecz stał na świetnym poziomie, w którym to Polacy nie odstawali od faworytów do zwycięstwa w całym turnieju. Niestety przed samym końcem daliśmy sobie rzucić gola, który przekreślił nasze szanse na choćby remis. Jednak Polacy pokazali charakter i umiejętności, które przydadzą się w dzisiejszym meczu z Rosjanami. Do tej pory Polacy mieli słabsze połowy i od początku drugiej brali się naprawdę do roboty i grali jak z nut. Teraz już pierwsza połowa musi być dobra. Tylko zwycięstwo da nam awans do kolejnej rundy. Jednak Polacy mogą kalkulować, aby wyjść z niej razem z Rosjanami, dlatego przewidywany jest scenariusz, w którym Polska prowadzi cały mecz kilkoma golami, jednak pod jego koniec odpuszcza Rosji i pozwala jej zbliżyć się na 1 gol na koniec meczu. Uważam, że nasi od początku narzucą swoje tempo i już do przerwy będą prowadzić kilkoma golami, po to by w drugiej połowie trochę odpuścić, jednak ostatecznie dowieźć zwycięstwo do końca. Mój typ: 27-26
⛔100
 
muzzy-izzet 3

muzzy-izzet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Czarnogóra - Białoruś
Typ: over 50.5
Kurs 1.95
Bukmacher Bet365
Analiza: Moim zdaniem buki zbyt nisko ustaliły linię w tym spotkaniu. Co prawda ani Czarnogóra, ani Białoruś nie imponują póki co skutecznością (średnia zdobytych punktów na mecz obydwu drużyn to odpowiednio to 21,5 i 22), ale sugerowanie się tym wydaje mi się błędne. Dotychczasowi rywali (Chorwacja i Szwecja) byli bowiem ze zdecydowanie wyższej półki. Teraz obrona rywali będzie łątwiejsza do sforsowania, i to dla obu ekip. Na dodatek dla obu reprezentacji jest to mecz o życie, więc liczę na częste próby rzutów z obu stron. 50.5 to naprawdę linia jak na piłkę ręczną, a Białorusini to dość ofensywna ekipa, w której meczach pada około 60 punktów (w ostatnich 18 meczach przekroczyli interesujący nas pułap!). Bardziej defensywnie grają Czarnogórcy, szczególnie w meczach z mocniejszymi drużynami, ale myślę, że w spotkaniu dwóch najsłabszych ekip tej grupy wreszcie się rozstrzelają.
✅95
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Francja Ligue 2 - godz. 20.00
Mecz: Clemont (7) - Le Havre (14)
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. Patrząc na słaby mecz naszych piłkarzy ręcznych z Rosją, liczę na dobry mecz pomiędzy Clermont a Le Havre, które dzieli 7 miejsc w tabeli, ale tylko 5 pkt., co przy dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie Le Havre niemalze zniweluje tę różnicę. Będzie o to o tyle trudno, że Clermont dobrze radzi sobie na swoim boisku, bo w tym sezonie nie przegrało na nim jeszcze meczu (5W,5R), a dodatkowo już raz na początku sezonu pokonało Le Havre i to na wyjeździe. Ten fakt oraz to, że drużyna przyjezdnych zalicza ostatnio niezłe spotkania (5 kolejek bez przegranej, ostatni mecz z liderem Metz remis 2:2) przekonał mnie do postawienia na obustronne trafienia. Na pewno Le Havre chce podtrzymać dobrą passę i podskoczyć w tabeli i odgryźć się za porażkę z sierpnia. Na wyjazdach strzelają dość regularnie, co przy dobrze strzelecko w domu usposobionym Clermont gwarantuje emocje, i mam nadzieję również bramki. W poprzednich sezonach BTS notowaliśmy 5/8, ja dziś zaryzukuję po dobrym kursie 2.00. Powodzenia.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Holandia, druga liga
MVV vs. Eindhoven
o2.5,
1.56
Oddsring
Ciekawa rywalizacja na holenderskim zapleczu. Maastricht podejmie u siebie Eindhoven - jedną z rewelacji sezonu. Gospodarzom wiedzie się ze zmiennym szczęściem w obecnych rozgrywkach. Przykład choćby z pucharu Holandii. Wyeliminowali ADO Den Haag, by odpaść z amatorskim JVC Cuijkiem. Zespół złapał lekki kryzys. Szczęśliwie dla nich kadra na dzisiejszy mecz będzie pełna, wraz z wypożyczonym Semą (15/5). Eindhoven to natomiast jedna z rewelacji w obecnym sezonie. Plasują się na trzecim miejscu w tabeli i będą walczyć o upragniony awans do Eredivisie. Są niezwykle skuteczną ekipą. Na cztery mecze w grudniu, strzelili aż 10 bramek. Przy okazji sporo tracą - defensywa często traci punkty dla zespołu. Ofensywa natomiast jest bardzo solidna. Wypożyczenie doświadczonego De Groota, okazało się ogromnym sukcesem. W 14 spotkaniach zdobył aż 7 bramek. Oba zespoły grają pomysłowo w ofensywie i liczę tutaj na pewny over. Historia spotkań między tymi klubami również pozytywnie wskazuje overa - cztery na cztery w ostatnich meczach.
✅56
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 22

bet_undertaker

Użytkownik
Spotkanie: Maastricht - Eindhoven FC
Typ:
Eindhoven FC
Kurs:
2,4
Bukmacher: Bwin
Godz.
20:00Zgadzam się z w/w analizą na temat tego meczu. Wg mnie będziemy widzieć tutaj więcej bramek niż tylko trzy. Co więcej, bramki wg mnie strzelać powinii goście niż gospodarze. Eindhoven to rewelacja rozgrywek, która powinna spokojnie powalczyć o awans do Eredivisie.
Dziwią mnie kursy na gości, co może być podpuszczeniem, żeby zagrać na nich, a oni przegrają. Jednak to wydaje mi się, że wynika tylko z tego jak nieobliczalną ligą jest II holenderska. Każdy z każdym może wygrać i przegrać. Wierzę jednak, że passa gości nie skończy się dzisiaj i to oni postrzelają sporo. NA moje zobaczymy coś koło 1-2,1-3 wynik.
Eindhoven na chwilę obecną jest 3 i traci 6 punktów do lidera, Dordrechtu. Każda utrata punktów może mieć później konsekwencje. Maastricht to 14 ekipa. Raczej spokojna utrzymania, więc spinać się nie muszą.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom