>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.01.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 17 stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis kobiet Australian Open
Spotkanie:putintseva Yulia-Suarez-Navarro Carla
Typ:putintseva Yulia(+1,5 seta)
Kurs:1.71
Bukmacher: pinnacle sports

Analiza;
Wczoraj ładnie udało się trafic Flipkens,dlatego dziś też zagram WTA do pojedynku wybrałem dosc ciekawe spotkanie miedzy 122 rakieta i 33 rakieta swiata,mowa oczywiście o Yulii Putintsevei i Carli Suarez-Navarro.
Fawortka oczywiscie jest o 7 lat starsza hiszpanka która zajmuje 33 miejsce w rankikingu WTA i która pokonała sensacyjnie włoszke Errani 6-4,6-4 w pierwszej rundzie,11 nrakiete swiata.Jak wiadomo hard i włoszka to nie jestnajlepiej,zdecydowanie lubi Clay.
A wiec zajmimy sie na poczatek faworytka,czyli hiszpanka Suarez-Navarro,tak jak wspomniałem mecz z 1 rundy był jedynym wygranym w tym roku,w tym meczu Carla dała sie aż 6 razy połamac na 10 serwowanych gemów,czyli nie było za dobrze,wczesniej odpadała w pierwszej rundzie w Hobart i Brisbane po bolesnych porażkach z Govortsovą 6-2,6-1 w tym meczu przegrała 6 na 7 gemów przez siebie serwisowanych!!!Z Petrą Kvitovą porażka 6-3,6-4 i 5 na 10 przegranych gemów przy swoim serwisie.Jak dla mnie Suarez gra słabo przy swoim podaniu co może wykorzystac młodziutka 18 latka z kazachstanu gdzie w 1 rundzie,pokonała 35 rakiete swiata McHale 2-1;6-1,6-7,6-2 gdzie przy 14 swoich serwisach dała się tylko raz przełąmac rywalce.
Duży plus jak dla mnie w strone młodej Yulii po pierwszej rundzie,Yuli bilans w tym roku to 2 wygrane i 1 porazka,wygrana w AO i start w kwalifikacjach w Hobart
gdzie wygrała z Rajjic 6-4,7-5 i poległa z Arruabarreną-Vecindo 6-4,2-6,7-6 .Biorac dotychczasowe pojedynki obu zawodniczki na hardzie to Yulia 27 wygranych i 12 porazek,Karla zaś 93 wygrane 70 porazek czyli plusik maly dla zawodniczki z kazachstanu.
Yulia ta dziewczyna nie wysokczyła nie wiadomo skad w tamtym roku już pokonywała dosc solidne zawodniczki min.Jovanovski Bojana,Svitolina,Soler-Espinosa,czy też urwanie seta Date K.
Dlatego ten typ na ten mecz dosc dobry i urwanie seta hiszpance,a kto wie i może i całego meczu.Powodzenia .Yulia po seta!!!
 
midq 677

midq

Użytkownik
dyscyplina: tenis - australian open
mecz ???? avydenko - Federer
Typ ???? avydenko +7,5 GH
kurs:1,92
buk: Pinnacle
W drugiej rundzie na Federera czeka już ciężki przeciwnik. Davydenko w Doha doszedł do finału w którym zaprezentował się bardzo dobrze. Federer co prawda rozniósł Paire&#39;a w pierwszej rundzie jednak była to także ogromna zasługa samego francuza, który chyba bał się zagrać przeciwko Rogerowi bez kompleksów nie chcąc się narazić szwajcarskiemu mistrzowi. W pierwszej rundzie Nikolay co prawda przegrał seta z izraelskim kwalifikantem Selą ale nie wydaje mi się, żeby to był efekt słabej formy Rosjanina. Wydaje mi się, że ten mecz spokojnie wygra Roger jednak handicap gemowy +7,5 na Davydenke w takiej formie warto spróbować bo wynik w stylu 6-4 6-4 6-3 gwarantuje wygraną.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka NBA
Spotkanie:Sacramento Kings-Washington Wizards
Typ:eek:ver 206
Kurs:2,02
Bukmacher:pinnacle
Spotkanie ligi NBA i mecz Kings z Wizards który zapowiada się bardzo interesująco.Sacramento to jedna z najbardziej ofensywnych ekip w lidze z tym że nie zawsze przekłada się to na wyniki ponieważ królowie bronią dość słabo.W każdym z ostatnich 5 meczy Sacramento traciło grubo ponad 100 punktów,jednak także w prawie każdym rzucali prawie 100 punktów lub więcej.Czarodzieje z Washingtonu natomiast ostatnio wyraźnie odżyli po powrocie do gry Wall&#39;a,Arizy i dobrej formie Okafora i Beal&#39;a co potwierdza seria 3 zwycięstw z rzędu w tym z Thunders.Co prawda seria zwycięstw Wizards miała miejsce na własnym parkiecie jednak skuteczność gości dziś raczej powinna tylko wzrosnąć patrząc na obronę gospodarzy jak i fakt że możliwy jest powrót Jordan&#39;a Crawford&#39;a najlepszego strzelca drużyny ze stolicy USA bez którego Washington dawał sobie radę w ostatnich trzech meczach w których to wygrywali bez większych problemów.Dodając do tego H2H na parkiecie w Sacramento z ostatnich 5 meczów,wszystko wskazuje że kurs na ten over to świetna propozycja więc Polecam.
 
S 1

seeeebek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eerste Divisie
Spotkanie: Go Ahead Eagles - SC Veendam
Typ: Remis lub Veendam
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po przerwie świąteczno-noworocznej rusza granie w Holandii. Moim typem pada mecz Eagles z Veendam. Obie drużyny w tabeli dzieli dwa miejsca oraz jedynie 1 punkt dlatego wg. buków będzie to wyrównane spotkanie z niewielkim wskazaniem na gospodarzy. Stawiając zakład sugerowałem się formą obu drużyn z sześciu ostatnich spotkań, która jest na korzyść drużyny gości. Gracze Veendam z łatwością rozprawili się z mocniejszymi rywalami np. Sparty, więc są w gazie. Gospodarze troszkę ostatnio zawodzą formą, w dodatku analizując ich formę z pierwszych meczy rundy wiosennej z kilku lat, krótko mówiąc, nie idzie im granie po dłuższej przerwie. Dorzuciłem dodatkowo dla pewności kurs na remis, gdyż jest fajny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Australian Open, 2 runda
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Donna Vekic
Typ: 2
Kurs: 5,20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Vekic to jeden z największych talencików w tourze. Powoli wdrapuje się do WTA i skutek może się okazać piorunujący. Jej bilans na hardzie w całej karierze to 58/12, a tylko w zeszłym roku 40/9. 1996 rocznik, a na koncie więcej ITF-ow niż niejedna seniorka. W Taszkencie była w finale. Uległa Begu, która miała wtedy życiową dyspozycję (nigdy nie widziałem tak dobrej gry Rumunki jak w tamtym meczu). Jest jeszcze sporo do poprawy, ale ma czas. Na pewno imponuje jej pazur na korcie. Styl gry zupełnie inny od jej jutrzejszej rywalki, a jak wiemy, Wozniacki niekoniecznie radzi sobie z takimi rywalkami - chyba, że te same się wyniszczają siatkami i outami. Uważam, że ten kursik to spore value i kto nie zagra, ten trąba. Caroline nie powala formą od dawna, miewa wzloty, ale ogólnie jest marnie. Podobno zagrała słabiutko z Lisicki i jej błędom może dziękować za awans do drugiej rundy. W Brisbane przegrała z Pervak w pierwszej rundzie, a w Sydney z Kuznetsovą w drugiej. Donna zaczęła rok od robiącego wrazenie 6-1 6-2 z Hlavackovą. Będzie ciężki mecz, a na pewno nie wierzę w spacer dla Dunki. Do boju Vekic! Oddsy od wczoraj ładnie poleciały w dół.
 
N 2

nananaro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Kolejna runda w trwających właśnie MŚ. Polski zespół po ostatniej nieco pechowej porażce ze Słowenią tym razem podejmuje przewodzący obecnie grupie C zespół Serbii. Serbski zespół nie napotkał dotychczas na tych mistrzostwach wymagających rywali, wśród których do tej pory znalazły się takie zespoły jak Korea Południowa (31:22), Białoruś (34:28) i Arabia Saudyjska (30:20), więc tym razem będzie to dla niego zupełnie inne spotkanie. Jestem zdania, że zmotywowani po ostatniej porażce polscy zawodnicy będą jutro odpowiednio zmotywowani by przełamać się i zwycięsko stawić czoła tak wymagającemu rywalowi jak Serbia.
 
M 3

merida13

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Chardy J. (Fra) - Granollers-Pujol M. (Esp)
Typ: 2
Kurs: 1,83
Bukmacher Pinnacle
Analiza:

Po rankingu ciężko wskazać faworyta tego meczu, ale jeśli przyjrzymy się obecnej formie zawodników to łatwo zorientować się, że Granollers powinien to spotkanie wygrać.
Hiszpan jest przede wszystkim graczem bardziej stabilnym. Nie posiada on wielkiego talentu, za to potrafi utrzymywać równy poziom i walczyć na korcie. Chardy jest zawodnikiem mającym lepsze predyspozycje, ale nie przekłada się to na wyniki. Za mało regularny Francuz nie potrafi utrzymywać koncentracji na wysokim poziomie w całym spotkaniu.
Co prawda rok temu na hardzie w Toronto w 2 setach wygrał Marcel, ale teraz nie powinno to mieć znaczenia i ze zwycięstwa powinien cieszyć się stabilniejszy Hiszpan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
american-boy 2

american-boy

Użytkownik
Dyscyplina : NBA
Spotkanie : IND Pacers vs ORL Magic
Typ: IND Pacers -5.5
Kurs: 2.57
Bukmacher Bet365
Analiza:

Analiza będzie krótka i na temat. Pacersi bronią się najlepiej, nie ma co ukrywać. Pomimo wszystko Pacers grają na wyjeździe, więc będzie trudniej o taki handicap, ale ostatnio coraz bardziej przekonuję się do zagrania handi większych niż podstawowe. Magic jest zdolne do wszystkiego, ale wątpie aby wygrali ten mecz, kurs na Indianę też jest bardzo kuszący, polecam zagrać ten mecz. Aczkolwiek może to być całkiem bardzo fajne spotkanie. Co prawda są dzień po meczu, ale liczę, że siły im już wróciły, z Bobcats pocisneli bez problemów! Chociaż Magic miało 2 dni odpoczynku, no cóż - zobaczymy.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA, Australian Open
Spotkanie: Date - Krumm - Peer
Typ: Peer
Kurs: 3,25
Bukmacher: William Hill

Mecz II rundy turnieju Australian Open. Spotykają się faworyzowana przez buków weteranka kortów Date- Krumm, która w I rundzie niespodziewanie gładko odprawiła Pietrovą 6-2 6-0. W drugiej rundzie czeka na nią Izraelka Peer która w I rundzie również nie była faworytką a jednak ograła Panovą. Kursy na Japonkę to moim zdaniem duża przesada chociaż nie widziałem jej meczu z Petrovą jednak Date - Krum po powrocie na korty niczego wielkiego nie osiągnęła. Jej styl troche przypomina grę Radwańskiej Agnieszki dużo technicznej. Natomiast Peer ostatnio bardzo spuściła z tonu a jeszcze niedawno była to licząca się zawodniczka w 2011 roku najwyżej 11 w rankingu WTA. Ostatni sezon jednak bardzo słaby. Izraelka lubi grę na kortach twardych należy pamiętać jak odprawiła naszą Agnieszkę na US Open w 2007 roku. Moim zdaniem Peer dziś może wygrać bilans bezpośrednich pojedynków 1-1 korty twarde to plus dla Peer no i nie da się ukryć warunki w Australii bardzo sprzyjają 26 letniej Izraelce niż 42 letniej Japonce.Niepokoi mnie jednak forma Peer jednak mam nadzieję że wygrana z Pietrovą to jednorazowy wyskok Japonki.
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny – WTA Australian Open
Spotkanie: A. Morita – A. Beck
Typ: A. Morita
Kurs: 2.54
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Poszukam niespodzianki w jutrzejszym meczu 2 rundy pomiędzy Japonką Moritą a Niemką Beck. W rankingu WTA Panie są sąsiadkami (Beck WTA 71, Morita WTA 72), Niemka 4 lata młodsza, jeszcze ze sobą nie grały. Faworytką jest Beck, kursy na nią spadają i w tej chwili są na poziomie 1.65. Dlaczego szukam niespodzianki w tym meczu ?
Japonka od początku tego sezonu jest w niezłej formie. Ładnie pograła w Sydney, eliminując wyżej notowane Hradecką, Erakovic, Hantuchovą i zatrzymując się dopiero na rodaczce Li (WTA 6). Tu w pierwszej rundzie dość łatwo ograła Tatishvili, również wyżej notowaną w rankingu.
Beck w pierwszej rundzie ograła Shvedovą, nie będąc w tym meczu faworytką, w 3 setach. Wcześniej w Shenzen zaliczyła ćwierćfinał, więc forma jest.

Uważam, że stabilna forma Japonki pozwala jej myśleć o zwycięstwie w jutrzejszym meczu, a kursy na nią są przesadzone.

Najwyższy kurs znalazłem w Betfair, próbuję za 2.54.
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Jesse Levins vs Geal Simon
Typ: Jesse Levine
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

2 runda turneiju w Australii i kolejne emocje związane z tenisem mężczyzn.W wybranym przez mnie spotkaniu Jesse Levine podejmuje 16 rakietę świata, Francuza Geala Simona.Na pozór mogłoby się wydawać że Simon nie będzie miał problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala który jest poza czołową 100 rankingu ATP.W 1 rundzie Levine pokonał bardziej znanego od siebie Tommy&#39;ego Robredo który najlepsze lata ma już za sobą więc nie był to jakiś wielki wyczyn (Jesse wygrał 3:1).Jednak kilka czynników wskazuje na to że Levine może zrobić niespodziankę w nocy czasu polskiego pokonując zawodnika z TOP 20 rankingu.Otóż Jesse dobrze rozpoczął sezon dochodząc do ćwierćfinału w Auckland gdzie pokonał między innymi pogromcę Jerzego Janowicz, Briana Bakera.Uległ dopiero swojemu rodakowi Samowi Querrey&#39;owi.Operujący lewą ręką Levine potrafi napsuć wiele krwi swoim rywalom i myślę że tak będzie w przypadku tego spotkania.Przejdźmy teraz do osoby Geala Simona.Francuz w pierwszej rundzie nie najlepiej rozpoczął swój mecz z Włochem Filippo Volandrim przegrywając pierwszego seta 6:2.Potem chyba oswoił się z kortem i swoim rywalem zwyciężając w 3 następnych setach i awansując do 2 rundy.Jednak jego gra nie wyglądała tak jak chociażby w Paryżu gdzie dopiero w półfinale musiał uznać wyższość Jerzego Janowicza.Tutaj w Melbourne może mu być ciężko przebrnąć już tak wczesną fazę.Leworęczny Levine na pewno postara się o niespodziankę.Dodatkową motywacją może być fakt iż w następnej rundzie czeka na zwycięzcę tej pary wygrany meczu Monfils vs Yen-Hsun Lu.Monfils najprawdopodobniej wygra ten mecz jednak po kontuzji nie jest on w takiej formie jak wcześniej.Gdyby Jesse&#39;emu udało się pokonać Simona miałby otwartą drogą do 4 rundy AO co niewątpliwie będzie dla niego dodatkowym bodźcem który pobudzi go do walki.Kurs na Levine&#39;a wysoki lecz nie zawyżony bo to Simon jest zdecydowanym faworytem.Jednak jako iż turniej mężczyzn w pierwszej rundzie nie obfitował w wiele niespodzianki to tu można się takowej spodziewać w postaci wygranej Levine&#39;a.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Portugalii, godz 19.45
Arouca - Belenenses
TYP: over 2
KURS: 1,67
BUK: Pinnacle Sport

Analiza:

Jutro rozpoczną się kolejne zmagania w krajowych pucharach ja wybrałem mecz z Portugali a dokładniej mówiąc mecz pomiędzy zespołem Arouca a zespołem Belenenses. Oba zespoły grają w drugiej lidze portugalskiej a nie w pierwszej. Ja szczerze powiem tą ligą się nie interesują oczywiście pierwszą tak ale drugą mam mało styczności więc postanowiłem coś zmienić i napisać analizę do meczu gdzie zmierzą się dwa zespoły z ligi niższej. Gospodarze tego meczu w poprzedniej rundzie wyeliminowali Beira Mar wygrywając tamten mecz 2:1. Natomiast goście tego meczu pokonali zespół Fabril do Barreiro 4:0 i pewnie awansowali do ćwierćfinałów. W lidze oba zespoły znajdują się w górnej części tabeli a dokładnie mówiąc gospodarze są na trzeciej pozycji a goście na pierwszej pozycji. Gospodarze tego meczu w lidze zgromadzili 38 punktów i dlatego są na trzeciej pozycji. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to osiem wygrali, dwa zremisowali i również dwa przegrali. Strzelili oni 22 gole i stracili 9 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczów w których to trzy mecze wygrali i zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili 18 bramek. Natomiast zespół gości znajduje się jak już wcześniej pisałem na pierwszym miejscu z dorobkiem 52 oczek i nad drugim zespołem ma 12 punktów przewagi. Na własnym stadionie rozegrali oni 10 meczy i wszystkie te mecze wygrali. Strzelili oni w tych meczach 19 goli i stracili zaledwie dwie bramki. Na wyjeździe rozegrali w tym sezonie 12 meczy w których to sześć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili oni 17 bramek. A więc jak widać bardzo dużo strzelają ale również tracą. Ja postanowiłem jak już pewnie się przyzwyczailiście że postawię over 2 goli. Po pierwsze kurs jest interesujący, po drugie kiedy oba zespoły się spotykają to pada dużo goli w ostatnich pięciu meczach ove2 padło dwa razy zwrotów również dwa i raz był under 2 goli. Ale w ostatnich pięciu meczach gospodarze dwa razy mieli over i trzy razy padał zwrot. Natomiast goście mieli cztery razy over 2 goli i raz zwrot. A więc jak się patrzy ten typ powinien wejść a ja stawiam że mecz zakończy się 3:1 dla gości tego spotkania ????
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina:pilka reczna
Polska-Serbia
Typ:2
Kurs 2.20
Bwin
Krotko i zwiezle.Nasi powiedzmy sobie szczerze nie zachwycaja na mistrzostwach,sa bardzo rozkojarzeni;Moga wygrywac z Arabia czy innymi egzotykami,ale jak trafia na sredniej klasy zespol juz maja klopot.Co prawda maja chlopaki motywacje po wczorajszej porazce,a &gt;Serbowie moga czuc sie rozluznieni,jednak mysle ze sama motywacja tutaj nie wystarczy
Inny typ tego meczu(poza konkursem)
-over 23,5 1.polowa 1.80
-over 48.5 koniec 1.83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Yen-Hsun Lu - Gael Monfils
typ: 1
kurs: 3,75
bukmacher: sportingbet
analiza: Francuz ,dość niespodziewanie , wyeliminował Ukraińca Dolgopolova . Dość pewna wygrana 6-7,7-6,6-3,6-3 była efektem dobrej postawy Monfilsa ,ale i słabszej niz oczekiwano Dolgopolowa . Franuz dobrze serwował (z czym ostatnio było różnie) , notując 26 asów ( choc tez 16 double foultów ) , ogólnie jego łupem padło 83% piłek po trafionym pierwszym podaniu . Bardzo dobrze szło mu też przy podaniu Ukraińca . Wygrał 39% wszystkich piłek po serwisie rywala , co zaowocowało aż 16 szansami na break , z których Monfils wykorzystał 7. Tak więc bardzo udany występ , choc napewno wyczerpujący , bo panowie rozegrali łącznie 273 piłki . Przeciwko Tajpejowi aż tak dobrze juz nie zagra . Nie w jego obecnej dyspozycji .
Yen-Hsun Lu odprawił gładko Hiszpana Ramireza-Hidalgo 6-2,6-1,4-6,6-1 . Przegrany jeden set nie ma tu większego znaczenia , bo po dwóch łatwych partiach mogło nastąpic lekkie rozluźnienie . Serwował dosć solidnie - 10 asów przy jednym podwójnym , wygrywając 77% piłek po trafionym pierwszym serwisie . wygrał 48% piłek przy podaniu Hiszpana . Wykorzystał 7/11 szans na przełamanie .
Znalazłem jeden wspólny mianownik . Obaj grali w tym roku z Davidem Ferrerem w Auckland . Francuz przegrał gładko 1-6,2-6 , natomiast Lu w trzech setach 4-6,6-2,3-6 . Myślę , że to bardzo obrazowe porównanie , swiadczące o tym , że Lu ma większe szanse dzisiaj , niż sądzą bukmacherzy .
 
W 2

wisniakatalonc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Rajeev Ram - Marin Cilic
Typ: Tie Break w 1 secie , Tak
Kurs: 5,50
Bukmacher: bet365

Analiza:

Na dzisiaj wybieram typ godny uwagi. Na przeciw siebie staną Rajeev Ram ( 130 ATP ) i Marin Cilic ( 14 ATP ). Na pierwszy rzut oka można stwierdzić gładka wygraną Cilicia, jednak ja nie byłbym tego taki pewny. Cilic od jakiegoś czasu nie gra przekonywująco, i na ta chwile daleko mu do formy która normalnie prezentuje. Z drugiej strony Ram który gra solidnie od końcówki poprzedniego sezonu.KIedyś głównie grywał w deblu , jednak dobrze poczyna sobie również w singlu. Obaj są wysocy i dobrze trzymają swój serwis (przyanjmiej powinni) . W pierwszym secie koncentracja obu powinna być na wysokim poziomie i nie przewiduje przełamań co wiąrze się z Tie breakiem. I tak oto dochodzimy do mojego typu.
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australia, Australian Open ATP, debel kobiet
Spotkanie: Ekaterina Makarova/Elena Vesnina vs Akgul Amanmuradova/Foretz G.
Typ: Makarova / Vesnina 2:0
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Szkoda, że taki niski kurs ale przy większej stawce da się pobrać. Czy opłaca się ryzykować 100 punktów żeby zdobyć 50 ? dla niektórych to może nie mnie to rajcuje ;) Pewnymi meczami pomagać innym i dostawać punkty reputacji czy miłe wiadomości ;). Jakość i ilość moje motto tego konkursu.
Na początku zastanawiałem się na powtórzenie trafnego betu z Sereną Williams i tak zwanym rowerkiem. Jednak te drobne podkręcenie stawu skokowego zniechęciło mnie. I nie mówię tu że nie wygra, tylko po prostu może nie wygrać w wysokim stopniu gdyż będzie się oszczędzać i uważać na nogę. Charakter ma silny, więc się wycofa. Ciekawe jak ta Muguruza się prezentuję, ale próbuję +7.5 gema za 20 zł.
Co do dzisiejszego mojego meczu Makarovą i Vesninę z debla ten co ogląda zna. Może to nie jest sam szczyt rankingu deblistem ale na pewno czołówka. Rosjanki ze sobą grają dość przyzwoicie. W poprzednim roku na dziesięć meczy na hardzie zaliczyli zaledwie jedną porażkę ogrywając przy tym Petrovą i Kirilenko 2:1 i jeszcze raz tym razem 2:0, Spears z Kops-Jones 2:1. Reszta pojedynków to z niżej notowanymi zawodniczkami i wygrane 2:0. Szkoda, że nie ma betów na handicap gemowy bo możnaby złapać z wyższym kursem ale 1.5 zawsze coś.
Przeciwniczki spotykają się w deblu po raz pierwszy. I tylko &quot;dzięki&quot; A. Radwańskiej i A. Kerber mogą wystąpić w tym turnieju i zagrać 1 rundę w tak ważnym turnieju. Ammuradova odnotowana na 91 miejscu &quot;Ranking WTA debel&quot; a jej partnerka na 93. Pragnę przypomieć, że rosjanki to Makarova 11 a Vesnina 9. Jak widzimy różnica olbrzyyyyyymia! I to tylę o rywalkach bo to jest całkowicie niewiadoma.
Dodatkowym aspektem może być to że w II rundzie singla to właśnie Makarova pokonała Forest G więc ma dziś szanse na całkowite wywalenie rywalki z turnieju. Makarova dziś tylko debel , Vesnina musi rozegrać singiel z Varvarą Lepchenko. Foretz jak wspomniałem już tylko debel a Ammuradova singiel z Robertą Vinci (1 set 1:4) czyli obie zawodniczki dziś pożegnają się całkowicie z AO.

Może kurs nie jest za wysoki , aczkolwiek jakąś wygraną da także polecam! ;)
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Australian Open
Spotkanie: Davydenko-Federer
Typ: Davydenko +1,5 seta
Kurs: 4,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Dzisiaj o godzinie 9 czasu polkiego dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w ramach 1/32 finału pomiędzy Rosjaninem Davydenko a Szwajcarem Federerem. Typ dość ryzykowny, jednak wcale nie bez szans na wejście. Davydenko od początku roku prezentuje naprawdę fajną formę o czym świadczy na pewno finał w Doha. W tamtym turnieju pokonał samego Ferrera i to szybko w dwóch setach. W finale wprawdzie uległ Gasquetowi 1-2, choć prowadził już 1-0 w setach i 4-2 i przy serwisie Francuza miał jeszcze dwa break pointy. Niestety Francuz przetrwał i Rosjaninowi trudno już było wrócić do meczu. Jeśli chodzi o Federera to rozegrał dopiero pierwsze oficjalne spotkanie w tym roku i pokonał szybko w trzech setach Paire. Rosjanin natomiast w pierwszej rundzie podejmował Sele i po pierwszym wygranym secie nie dał już swojemu rywalowi żadnych szans. W 19 spotkaniach h2h między oboma panami Davydenko wygrał wprawdzie zaledwie dwa pojedynki, jednak prawie wszystkie pojedynki były bardzo wyrównane. I na taki pojedynek liczę również i dzisiaj. Może 5 setów?
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny – WTA Australian Open
Spotkanie: L. Robson - P. Kvitova
Typ: 1(+2.5 gems)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin

W drugiej rundzie AO Laura Robson, zajmująca 53. miejsce w rankingu WTA, zmierzy się z Petrą Kvitovą - nr 8. Stawiam na młodszą Brytyjkę, gdyż Kvitova jest bez formy. Leworęczna Czeszka wygrała pierwszy pojedynek w AO ze Schiavone dopiero po 3-setowej walce, co tylko utwierdza fakt, iż Petra jest w nienajlepszej dyspozycji. Wcześniej odpadła w Sydney już początku po starciu z Cibulkovą, przegranym 1-6,1-6, co było sporą kompromitacją. Dziś zagra z Robson, która jest utalentowaną tenisistką, zagrywającą również lewą ręką. W Hobart bardzo solidnie się zaprezentowała w starciu ze Stephens, choć mimo porażki, zostawiła miłe wrażenie. Sądzę, że Laure stać na zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zigi 57

zigi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ-U20 Division IIB
Spotkanie: Belgium U20 - Estonia U20
Typ: Belgium U20 (+9,5)
Kurs: 2.20
Buk: Bet365

Estonia jest tu zdecydowanym faworytem i nie powinna mieć problemów z wygraniem tego meczu, natomiast handicup według mnie jest wysoki i nie koniecznie może zostać przekroczony. Przede wszystkim dzisiejszy mecz wcale nie jest tak ważny dla Estończyków, wiadomo, że wygrają tylko czy będą grać na najwyższych obrotach przez wszystkie tercje aby nabić te 10 bramek, to nie jestem przekonany. Jutro mają najważniejszy mecz na tych MŚ z Koreą Południową i tam będą grać na najwyższych obrotach. Rok temu właśnie tak przegrali awans, gdzie w każdym meczu grali na 100% i w końcu przyszedł silniejszy rywal i dostali bolesnej porażki z Rumunią, co przekreśliło ich awans. Dziś strzelą te kilka bramek i odpuszczą, bo niby po co męczyć się przed jutrzejszym meczem z Koreą, a to przecież spadkowicz z wyższej dywizji i trzeba być dobrze przygotowanym na ten mecz. Taki handicup został pokryty tylko raz z Islandią gdzie w 3 tercji strzelili 7 bramek. Wierzę, że dziś tak cisnąć nie będą, do tego nie jest powiedziane że Belgia nie strzeli bramki, niby mało prawdopodobne ale jak dotychczas w każdym meczu strzelali co najmniej 2 bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom