>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 16 września 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Brommapojkarna vs Trelleborgs FF
Typ: Over 2,5 bramek
Kurs: 2,15
Buk:Bet365
Godzina rozpoczęcia: 19-00
Analiza:
Szczerze nie wiem co mnie podkusiło by zagrac w tym meczu over 2,5 bramek, no ale coż. Przeznaczenie coś mi mówi, że ten mecz może obfitiwac w bramki. Jednak zazwyczaj w takich ligach jak szwedzka, czeska czy nawet też francuska pada mało bramek. Jednak w kilku punktach postaram się Wam przedstawic, dlaczego by zagarc tu over. A to dlaczego, że mecze pomiędzy tymi dryżynami rządzą się w większości wysokimi wynikami. Jak chocby w poprzednim sezonie:
16/08/2009 Allsvenskan IF Brommapojkarna - Trelleborgs FF 2:2
albo trzy sezony wstecz gdy w bezpośrednim meczu tych druzyn padło 6 bramek. Warto dodac, że sezon w szwecji jest w pelni, drużyny walczą o utrzymanie, niektore o awans do elitarnych rozgrywek. Dziś te zespoły walczą o te pierwsze aspekty. Trelleborgs FF zajmuje 10 miejsce w stawce 16 drużyn, są oni raczej spokojni o utrzymanie choc ostatnie wyniki jeszcze bardziej napawają optymizmem gdyż odnieśli oni wygraną 4-1 z AIK Stockholm. W meczach na własnym stadionie spisują się dosc przyzwoicie, a na wyjazdach niezbyt rewelacyjnie, a co mozna powiedziec o druzynie gospodarzy. Brommapojkarna znajduje się w strefie spadkowej, muszą walczyc o kazdy punkt. Nie potrafią wygrac od przeszło 6 kolejek co zaowocowało tym, że znajdują się w dolnej czesci tabeli. W oststanim meczu ulegli na wyjeździe Kalmar 0-3. W meczach u siebie grają bardziej na under, lecz szanse w tym meczu na over oceniam 50/50-powodzenia

✅ 115
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Juventus - Lech
Typ: under 2,5
kurs: 2,05
buk: William Hill

Dziś o godzinie 19:00 na stadionie olimpijskim w Turynie, Juventus podejmie polskiego Lecha Poznań. Wszyscy stawiają polski klub na straconej pozycji. Ja również nie jestem aż takim optymistą, aby stawiać w tym meczu X2, lecz moim zdaniem Lech wcale nie musi przegrać wysoko. Kolejorz pokazał, że umie się bronić w meczach z Dnipro, a Juventus nie jest w tej chwili w najlepszej formie. Moim zdaniem gra z Juve, będzie dla piłkarzy Lecha niezapomnianym przeżyciem i dadza oni z siebie wszystko aby wywalczyć korzystny rezultat, a kluczem do osiągnięcia tego celu jest nie stracenie gola. Trener Zieliński miał trochę czasu aby popracować z zespołem nad kondycją, bo to w meczach z Dnipro szwankowało. Wydaje mi się, że Lech jest w stanie obronić się przed Juventusem, przynajmniej do 75~ minuty. Spodziewam się tu underowego wyniku 0:0, lub 1:0 dla Juventusu.

⛔ 100
 
matred21 0

matred21

Użytkownik
Spotkanie: Fc Porto - Rapid Vienna hc 0:2,5
Typ: FC porto
Kurs: 2,85
Bukmacher: bet365

Po wielkim rozczarowaniu w zeszłym sezonie ( jedynie 3 miejsce w lidze) a co za tym idzie brakiem awansu do Ligi mistrzów dziś w lidze europejskiej swój pierwszy mecz w stosunkowo łatwej grupie rozegra wielokrotny mistrz portugalii który w sezon wszedł znakomicie wygrywając wszystkie cztery dotychczasowe spotkania i strzelając w nich 9 bramek.
Portowcy piekielnie jak większość drużyn z Portugalii mocni u siebie o czym świadczy poprzedni sezon w którym nie przegrali w lidze ani jednego spotkania u siebie nie wspominając już o tym że potrafili pokonać arsenal londyn a trzeba zaznaczyć że nie ubyło zbyt wielu graczy a więc takie nazwiska jak Hulk Falkao czy moutinho przy odrobinie motywacji powinny rozstrzelać graczy z rapidu dla których sam udział w LE już jest sukcesem. A wyeliminowanie Aston Villi która jest w kryzysie po odejściu trenera i jak zawsze do pucharów (konkretnie do LE) podchodzi z przymrużeniem oka o niczym nie świadczy.
Tak więc mam nadzieje że hc zostanie pokryty bo o zwycięstwie FC Porto jestem przekonany.

✅ 185
 
A 0

auer

Użytkownik
Spotkanie: Patience O. - Cervenak P.
Typ: Cervenak P.
Kurs: 2,75
Bukmacher: betclic
Analiza:
O godzinie 18.30 na kort główny w Szczecinie wyjdą Francuz Olivier Patience oraz Słowak Pavol Cervenak. Mimo iż bukmacherzy stawiają raczej na Francuza, dla mnie faworytem jest Cervenak. Ostatnio co prawda był w nienajwyższej formie, jednak myślę że najgorsze ma już za sobą. W Szczecinie pokonał dotychczas Chilijczyka Nicolasa Massu (6-2, 6-2) mimo iż momentami miewał przestoje, któe rzutują na jego statystyki z tego meczu. Teraz zagra z 30-letnim Francuzem, który od dłuższego czasu pałęta się po challengerach nie mogąc odnalezc dobrej dyspozycji. Jego mecz w 1 rundzie z Hernychem nie stał na najwyższym poziomie, mimo że wygrał to popełniał sporo błędów. W ostatnich tygodniach przegrywał regularnie w 1-2 rundach, z zawodnikami podobnej klasy co Cervenak więc to nie dziwi... Cervenak niezle serwuje, w miarę niezle potrafi sobie ustawic grę, co przy popełniającym błędy Francuzie powinno dac mu zwycięstwo...

⛔ 100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Amstetten - SCR Altach
Typ: Over 4.5
Kurs: 3,75
Bukmacher: Sportingbet

Dzisiaj zostanie rozegrany pierwszy mecz drugiej rundy Pucharu ÖFB Stiegl pomiędzy Amstetten, a SCR Altach. Następne spotkania zostaną rozegrane na przełomie trzech kolejnych dni. Obie drużyny dzieli przepaść jeżeli chodzi o umiejętności futbolowe. Drużyna gospodarzy na co dzień występuje w Lidze Landów czyli czwartym szczeblu rozgrywkowym w Austrii. Obecnie w ramach Ligi Landu Niederösterreich rozegrali sześć kolejek ligowych i znajdują się na trzecim miejscu z dorobkiem 10 punktów. Jest to drużyna nieobliczalna co oczywiście nie dziwi ze względu na poziom na jakim występują. Nie tak dawno przegrali 5:0 z Götzendorf, aby później w dwóch kolejnych meczach zagrać na zero z tyłu, a rywalom zaaplikować 11 bramek. Potem ponownie porażka tym razem 4:1 z St. Peter. Jednak nie rozwodzimy się już na osiągnięciami ligowymi tylko zobaczymy kogo pokonali w pierwszych rundach. Los chciał, że w rundzie wstępnej i pierwszej rundzie rywalizowali z Admirom. Z tą różnicą, że we wstępnej grali z rezerwami, a w pierwszej z pierwszym zespołem Admiry. Wygrana w tym drugim meczu była nie lada sensacją. Drużyna Admiry w tym sezonie przegrała tylko jedno spotkanie i było to właśnie w pucharze z Amstetten. Kompromitacja spora, bo Admira jest w gronie zespołów, które w tym sezonie mają walczyć o awans do Bundesligi. W tym samym gronie jest również Altach, który ostatnio nieco spuścił z tonu. Porażka z Admirom na wyjeździe, potem tylko remis u siebie, a w ostatniej kolejce w końcu przełamanie i wygrana 2:0 z Hartbergiem. Jeżeli chodzi o puchar to Altach wyraźnie wykazał się większym profesjonalizmem. Ograł Reichenau, aż 8:0 co było najwyższym zwycięstwem w pierwszej rundzie. Wiadomo, że zawodników pokroju Haralda Unverdorbena czy Tomiego próżno szukać w ekipie gospodarzy. Nie wydaje mi się, żeby dzisiaj Altach odpuścił i przegrał to spotkanie. Wydaje mi się, że dziś po raz kolejny zagrają mecz na poziomie pewnie i wysoko zwyciężając drużynę Amstetten.

⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Europejska, godz. 21:05
Spotkanie: Sevilla FC (-1.0) - Paris SG
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Mecz który według mnie ma jednego i to zdecydowanego faworyta są nim podopieczni Antonio Alvareza. Wiem, że Sevilla przed sezonem zostało osłabiona kadrowo a początek sezonu (porażka z Barceloną w Superpucharze Hiszpanii i odpadnięcie z Bragą w eliminacjach do Ligi Mistrzów). Według mnie jest to jednak już za nimi potwierdziło to spotkanie z Levante (4-1 na wyjeździe) czy nawet remis z Deportivo La Coruna. Myślę, że dzisiaj bez większych problemów osiągną swój cel i wygrają z PSG, mój typ to zwycięstwo z handicapem.
Paris SG od dawna nie należy do czołówki francuskiej ligi w pucharach gra dzięki zwycięstwom czy to w Pucharze Ligi czy Pucharze Francji. Obecne rozgrywki potwierdzają to po 5 kolejkach w Ligue 1 mają raptem 7 oczek. Czyli jak zwykle bez rewelacji.
Dzisiaj PSG będzie miało trudniej ponieważ zabraknie Stephane Sessegnon, Ceara i Mathieu Bodmer czyli trójki podstawowych zawodników. Ponadto w kadrze zabrakło miejsca dla doświadczonych Jerome&#39;a Rothena i Adamy Traore. W ekipie gospodarzy jedynym osłabieniem jest brak Juliena Escude.
Jak już wspomniałem liczę w tym meczu na łatwe i pewne zwycięstwo Sewilli, myślę, że handicap -1.0 dla ekipy Antonio Alvareza jest jak najbardziej możliwy i realny.

⛔ 100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: OSC Lille - Sporting Lizbona
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: Bwin
Analiza: Pierwsza kolejka Ligi Europejskiej, w ciekawym spotkaniu grupy C, zmierzą się ze sobą Lille i Sporting Lizbona. Stawiam w tym meczu na gospodarzy. Początek drużyny z Fladrii w lidze nie powala, notowali kolejne remisy, z Stade Rennes (1:1), PSG (0:0), Sochaux (0:0) i Nice (1:1). Ostatnio jednak coś przeskoczyło, wygrali na wyjeździe z Lens aż 4:1. Co do Sportingu, to mam kolegę który jest fanem tego klubu, i ogląda każdy mecz. Gdy zapytałem go o ostatni mecz z Olhanense (0:0) odpowiedział &quot;no mi do smiechu nie bylo, tyle strat to nawet przecietna druzyna polskiej 1. Ligi nie ma&quot;, a potem dodał &quot;szlag mnie trafi jak bede ogladal taki Sporting w meczu z Benficą&quot;. To ciekawe zdanie, bo po pierwsze mówi o słabości drużyny z Jose Alvalade, a po drugie pokazuje, że w Sportingu bardziej liczą się niedzielne derby Lizbony, niż mecz z Lille w Europa League. Do tego transfery - Lille utrzymało wszystkich najlepszych graczy, Gervinho, Hazard, Cabaye. Natomiast ze Sportingu odeszło dwóch bardzo ważnych graczy, odpowiadających za środek pola - Joao Moutinho, i Miguel Veloso. W związku z powyższymi faktami, stawiam w dzisiejszym meczu na Lille.
Pozdrawiam.

⛔ 100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
juventus - lech
dokladny wynik 1-0
kurs 7
williamhill

analiza: dzisiaj mistrzowie polski zagraja z juventusem. faworyt jest oczywisty i jest to ekipa z wloch. kazdy inny wynik niz ich wygrana bedzie ogromna sensacja. jednak w ekipie juventusu zabraknie kilku podstawowych pilkarzy. Amauri, Traore i Buffon, Aquilani i Quagliarella to lista pilkarzy niezdolnych do gry. kazdy z nich moglby grac w podstawowym skladzie juve. poza tym juventus moze nas zlekcewazyc. zapewne nigdy wczesniej nie slyszeli o klubie z poznania. natomiast lech odwrotnie. ogromna motywacja aby zagrac dobry mecz na tle takiej utytulowanej druzyny. mysle ze lech bedzie sie bardzo dzielnie bronic ale predzej czy pozniej juve uda sie zdobyc zwycieska bramke. typ 1-0 jak najbardziej prawdopodobny moim zdaniem.

⛔ 100
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Stuttgart - Young Boys Bern
Typ:1
Kurs:1.62
Buk: unibet
Analiza:

Myślę, że czas na pierwsze zwycięstwo Stuttgart w nowym sezonie, do tego jak dla mnie przeciwnik wymarzony.
Stuttgart po 3 porażkach w lidze niemieckiej i ostatnim miejscu w tabeli Bundesligi po prostu musi się podnieść i uważam że nastąpi to w meczu z Young Boys.
Traner VFB oprócz Degana, ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, zespół jeszcze dodatkowo wzmocnił Mauro Camoranesi.
Piłkarze stanowczo twierdzą, że już koniec z porażkami i zwycięstwo w meczu z YB sa po prostu winni swoim fanom.
YB to drużyna, która wydawało się że sprawi ogromną niespodziankę i awansuję do fazy grupowej Champions League, lecz nadzieję Szwajcarów legły w spotkaniu rewanżowym z Tottenhamem, które to Anglicy wygrali gładko 4:0.
Po tej porażce coś sie chyba w zespole zacięło i przyszła kolejno porażka ze Sionem, oraz remis z Baselem.
W lidze YB też nie radzą sobie za dobrze bo dopiero 7 lokata na 10 drużyn to ogromne rozczarowanie.
Myślę że jeżeli YB zdobędzie jakieś punkty w LE to raczej na wlasnym stadionie.
Ten mecz dla VFB będzie doskonałą okazją na przełamanie się i powrotu na właściwy tor.

✅ 62
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Getafe - Odense
Typ: Getafe over 3.5 goli
Kurs: 5.50 (5.00)
Buk: Bet365
Analiza: Dzisiaj Getafe, będzie podejmować Odense. Typ wygląda dość ryzykowanie jednak patrząc na to co stało się nie tak dawno bo tylko 2 dni temu myślę, że śmiało można grać na gospodarzy. A mianowicie z klubu odeszli Trener Odense Lars Olsen, asystent Viggo Jensen oraz dyrektor sportowy Kim Brink. Ponadto w drużynie nie zagra Anders Møller (DF), Espen Ruud (DF) nie pewny występ jest Eric Djemba-Djemba (MID), Johan Absalonsen (ATT). Getafe, które na własnym stadionie jest mocną drużyną nie ukrywajmy ostatnio pokonało na nim Levante 4:1. Sytuacja w Odense jak widać jest nieciekawa co może spowodować rozsypkę zespołu mimo, że to Liga Europejska. Motywacja na pewno będzie ze strony Getafe, którzy na pewno chcą sporo w LE osiągnąć. Bezwątpienia jest to bardzo dobra szansa dla Getafe, które oprócz Odense w grupie ma jeszcze Stuttgart i bardzo mocny o czym się przekonaliśmy Young Boys Berno.

⛔ 100
 
K 65

konji

Użytkownik
Spotkanie: Eastbourne Eagles - Wolverhampton Wolves
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Rzucając okiem na kursy na dzisiejsze spotkania, przeżyłem prawdziwy szok. Eastbourne to przedostania drużyna ligi, a zajmowanie pozycji wyższej tylko od Ipswich Witches, które beznadziejnie rozpoczęło rozgrywki, specjalnego splendoru nie przynosi. Co prawda ostatnimi czasy Orły jakby się przebudziły i po katastrofalnej jeździe w lidze można się spodziewać, że puchar Elite League potraktują nad wyraz poważnie. Trudno jednak wyrokować, czy wystarczy to na Fredrika Lindgrena i jego kolegów. Wiadomo już, że w szeregach gospodarzy nie ujrzymy Tomasza Jędrzejaka, występującego dziś w Złotym Kasku w Częstochowie. Stosowane za niego będzie zastępstwo zawodnika, które może nie przynieść równie okazałej zdobyczy punktowej, jak Ogór we własnej osobie. Handicap Eastbourne, poza własnym torem, leży także w zawodnikach na pozycjach 6-7. Dryml i Kling (zwłaszcza u siebie) są solidniejsi od Haines&#39;a i młodszego z braci Lindgrenów. Lecz to wydaje się być jedyna personalna przewaga teamu Trevora Geer&#39;a. Wilki do tego spotkania przystąpią bez ubytków w składzie, zaś ich powracający po kontuzji lider- Freddie Lindgren, udowodnił już w GP w Vojens oraz w poprzednim meczu Wolverhampton, że po urazie nie ma śladu. Ponadto wyjątkowo dobrą dyspozycją zaskoczył Adam Bożena Skórnicki. Mecz na pewno będzie wyrównany, dla nieprzekonanych pozostaje więc hc +7 na Wolves. Ja dziś obstawiam zwycięstwo gości &#39;na czysto&#39;, bo po takim kursie aż żal nie skorzystać.

⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Debrecyn - Metalist
1
4.50
Pinnaclesports

Dzisiaj o godzinie 20.15 zostanie rozegrany ciekawy mecz w Lidze Europejskiej pomiędzy druzyna z Wegier a druzyna z Ukrainy.

Gospodarze to &quot; spadkowicze &quot; z Ligi Mistrzów. Przegrali rywalizacje o awans do elity z szwajcarskim Basel. W lidze europejskiej w ostatniej rundzie pokonali 2 razy Litex Łowecz. Ostatnio w lidze porażka z Goyr. Grali jednak w osłabieniu.
Goście zaś w LE od początku. W poprzedniej rundzie pokonali Omonię Nikozja. W pierwszym meczy skromnie wygrali 1-0 w drugim natomiast zremisowali 0-0. W lidze idzie im dosyć dobrze. Ostatnie dwa mecze wygrali.

Dzisiaj spotkają się zespoły o podobnym potencjale. Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany. Stawka na Debrecyn może troche dziwić zwłaszcza że grają u siebie. Byc moze beda grali w jakimś osłabieniu jednak nie sądzę zeby odpuścili mecz na takim poziomie. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

⛔ 100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Sevilla- PSG
Typ; over 3,5 bramki
Kurs;3,91
Buk;Betclick


Analiza;

W dzisiejszym meczu spotkają się drużyny hiszpańskiej Sevilli oraz francuski Paris Saint Germain. Oba zespoły preferują ofensywny styl gry. W drużynie gospodarzy od początku spotkania wystąpi najlepszy strzelec zespołu Luis Fabiano. 2 innych bramkostrzelnych zawodników Alvaro Negredo oraz Frederica Kanoute trener pozostawił na ławce od początku spotkania. Drużyna PSG przed tym sezonem wzmocniła się przez pozyskanie z Monaco napastnika/skrzydłowego Nene, z tego powodu na ławce zostaja dziś Mateja Kezman oraz Hoarou. Linia defensywna w obu zespołach nie jest zbyt mocna. W drużynie gośći stanie w bramce dotychczasowy rezerwowy Edel zamiast Gregorego Coupeta. Stawiam na over 3,5 bramki gdyż uważam że obejrzymy dziś dobry spektakl w którym padnie sporo bramek. Kurs oferowany przez Betclick jest warty ryzyka 3,91 na pewno można za kilka złotych zagrac ;) Pozdrawiam Rambo131

⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: AEK Athens- Hajduk Split
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,27
Buk: Betfair
Analiza: Pierwsze spotkanie grupe G w ramach fazej grupowej Europe League na olympijski stadion w atenach lokalne AEK podejmuje Hajduk Split. Oprocz Grecki zespol i chorwacji zespol, znajduja sie w tej grupie Anderlecht z Belgii oraz reprezentat Rosji Zenit. Widac jaka to mocna i wyrownana grupa i nie latwo wskazywac faworyt tego spotkanie badz nawet calej grupe G. Dlatego napewno kazdy punkt bedzie sie liczyl oraz kazda zdobyta bramka moze miec wplyw na udzial w dalszej rundzie. Gospodarze tego spotkanie w tym sezonie rozegrali tylko 4 spotkan i w wszystkich zdobyli conajmniej jednego gola. Lepsza skutecznoscia maja goscie ktorze w 11 spotkan conajmniej raz pokonali bramkarza rywale. Widac wiec ze oba zespole graja ofensywne futbol i zapewnie dzis beda chcili potwierdzic swoja dobra skutecznosc i przedluzyc ta dobra seria. Grecki zespol w 2 spotkanie u siebie nie przegralo w tym sezonie. Zadanie zeby ta statystyka poprawic nie bedzie latwe poniewaz Chorwacki zespol w 5 spotkan na wyjezdzie przegralo tylko raz. Moim zdaniem gospodarze beda wspierani przez wlasnych kibicow od pierwszych minutach ostro zaatakuja. Hajduk w swoich szeregach ma bardzo skutecznych pilkarze w ty sezonie zdobyli Ibricic 6, Vukusic 8 oraz Tomasov 4 gole. Moim zdaniem gospodarze zeby dzis to spotkanie wygrac beda musieli nieraz pokonac bramkarza rywale. Goscie napewno zagraja tak wykorzestac skutecznosc linii ataku w kontrach. Dlatego an dzis stawiam ze w spotkanie AEK Athens i Hajduk Split padnie wynik powyzej 2,5 goli.

✅ 127
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Spotkanie:porto- Rapid Wiedeń
Typ: DW wielokrotny2-1, 3-1 lub 4-1
Kurs:3.4
Buk:Gamebookers
Analiza: Dzis o 21.05 na Estádio do Dragão zmierzy sie Porto z austriackim Rapidem Wiedeń .W drodze do fazy grupowej Porto grało tylko w ostatniej rundzie kwalifikacji zwyciężając dwukrotnie 3:0z rewelacyjnie grającym w tym sezonie belgijskim Rancingiem Genk.Porto jest liderem w lidze portugalskiej ,po czterech kolejkach zdobyli komplet punktow przy stosunku bramkowym 9:2.Rapid przeszedł trzy rundy ogrywając po drodze Sudove,Beroe i Aston Ville.W lidze piłkarze z Wiednia zajmują dopiero szóstą pozycje na dziesiec mozliwych pozycji.To pierwszy raz od sezonu 2002/03 gdy Porto nie awansowało do Ligi Mistrzów dlatego w tej &quot;drugiej lidze&quot; jaką jest LE Porto juz na początku pokaże że jest w gronie faworytów i pokona Rapid ze stratą jednej bramki

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom