>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Liga: Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Alaves - Betis
Typ: Multicorners under 20,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Na dzisiejszy celownik wezme sobię spotkanie LaLigi Alaves z Betisem. Mysle ze jest godne uwagi jesli chodzi o rzuty rożne. Zarówno jedna jak i druga drużyna niewiele wbija rzutów rożnych. Odrazu pomyślałem tutaj o multicornerze. Granica jaka jest na bet365 wynosi 20.5. Troche niska jakby bylo jakies 23.5 to mozna wchodzić bardzo grubo no ale nic, zobaczymy co wyjdzie z naszej analizy. Wezme pod uwage 5 ostatnich spotkań w lidze i pomnoże razy każdy wynik i zobaczymy jakie wyniki wyjdą, na koniec postawie typ. Dodam jeszcze że w ostatnich 5 meczach jednej i drugiej drużyny żadna nie wygrała/przegrała więcej niż dwiema bramkami, wiec mocnego &quot;lania&quot; nie było zeby mialo to wplyw na rzuty rożne, faktem jednak jest ze zarówno jedna drużyna jak i druga w każdym swoim meczu miała srednie posiadanie piłki

Alaves - 44,5%
Betis - 40,4%

Rzuty rożne w ostatnich 5 meczach:

Alaves - 2,3,1,2,4 średnia - 2,4 rożnego na mecz mediana - 3
Betis - 3,4,1,4,1 średnia - 2,6 rożnego na mecz mediana - 3


Tutaj pomnoże każdy możliwy wynik razy każdy i zaznacze na czerwono - over 20,5 i na zielono under 20,5

6,7,2,8,2,9,12,3,12,3,3,4,1,4,1,6,8,2,8,2,12,16,4,16,4

Jak widać wszędzie wyszedł under 20,5 multicornersa w meczu.

Na koniec jeszcze wezmę pod uwagę 2 mecze h2h.

25.04.15 - 11:1 =11
23.11.14 - 3:4 =12


Z racji tego ze jesli któraś drużyna bedzie miała 0/1 rożnych to wejdzie praktycznie zawsze zaczne od 2, a mozliwe kombinacje to

2: 10-1
3: 6-1
4: 5-1
5: 4-1
6: 3-1
7: 2
8: 2
9: 2
10: 2

✅83
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Kobiety
Godzina: 18:15
Spotkanie: Holandia - Dania
Typ: Holandia
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza. Holenderki od początku wywarły na mnie ogromne wrażenie, zaraz po Norwezkach, pomimo niektórych meczów, gdzie grały na styku, nie raz gonily mecz , są w wyśmienitej formie , w 1 meczu ograł mocno Francuski , potem łatwe dosyć wygrane z innymi rywalami, Dunki może i nie zaszły tak daleko przez przypadek, ale ja idę w kierunku Holenderek, Buki widza to tak samo jak ja, patrząc po kursach
Norwegia 1.85
Dania 2.50
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sarmaty – Omskie Yasterby
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Stawiam na zwycięstwo drużyny gości z kilku powodów, po pierwsze są oni mocno podrażnieni sytuacją jaka miała miejsce we wtorek kiedy to ekipa Omska podejmowała zespół Stalnych Lisów w którym zwyciężała już 0:4 ostatecznie przegrywając go 6:5 po dogrywce, po meczu w szatni na pewno musiało paść dużo gorzkich słów od trenera, a i sami zawodnicy pewnie są na siebie wściekli i dobrze bo dziś jadą na teren drużyny Sarmatów która jest idealnym przeciwnikiem na podbudowanie swoich morali jak i zdobycz punktową która może podnieść ich dzisiaj na drugą pozycję w tabeli, jak pokazują ostatnie wyniki Omskie lubią grać z ekipą Sarmatów co widać poniżej


19.09.16 MHL Omskie Yastreby Sarmaty 5 : 1
02.02.16 MHL Sarmaty Omskie Yastreby 1 : 4
24.09.15 MHL Omskie Yastreby Sarmaty 5 : 3

⛔100
________________________________________
 
G 13

gientus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: over 1.5 bramki Wisła
Kurs: 1.99
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Jak mi nie brakło 1 kartki, to 1 gola ale myślę, że do 3 razy sztuka, dobra koniec z offtopem. ;) Typ swój dzisiejszy opieram na bramkach w dotychczasowych meczach obu drużyn. Gospodarze w trzech ostatnich stracili ich 8, w tym po 2 ze słabą Arką i obecnym liderem Jagiellonią u siebie w domu. (Nie wiem na ile wyniki sportowe odbijają się czkawką ze względu na zawirowania finansowe i pozasportowe w około gospodarzy ale to jako ciekawostka bardziej;) Goście pomijającostatnie derby, które wiadomo są specyficzne, to cofając się wstecz aż do meczu wyjazdowego z Lechem Poznań z 16 października notowali w 6 kolejnych meczach minimum 2 bramki!! Podejrzewam, że wrócą na stare bramkowe tory dzisiaj wieczorem. Powodzenia i pozdrawiam.

⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael 2. liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: M. Herzliya - Hap. Ramat Gan
Typ: x
Kurs: 3.10
Bukmacher: unibet
Analiza. We wczorajszej analizie była pomyłka 3 największe miasta Holandii to Amsterdam, Haga i Roterrdam. Egzotyczna 2 liga izraelska, spotkanie pomiędzy M. Herzliya a Hap. Ramat Gan. Ostatni remis między tymi klubami miał miejsce w 2004 roku. Dzisiejszy gospodarz nie wygrał już meczu od 3 kolejek, ostatni mecz u siebie przegrał z liderem ligi Akko 3:4. Goście to najmniej remisująca drużyna w lidze, na 14 kolejek aby 2 remisy. Szanse na zwycięstwo oceniam bardziej w stronę gospodarzy, ale gościom ucieka lider i sądze że zakończy się to podziałem pkt. Skłaniałbym się tu nawet to bezbramkowego remisu najwyżej 1:1.
https://forum.bukmacherskie.com/Expekt

✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Volendam - FC Oss
Typ: X2 (remis lub wygrana FC Oss)
Kurs: 3.19
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Spotkanie o którym można powiedzieć że to finał rozgrywek zaplecza holenderskiej ekstraklasy. Spotykają się zespoły które od kilku kolejek są w niesamowitym gazie. Fc Oss ze słabeusza jakim pozostawało przez większą część sezonu zanotowało 5 wygranych z rzędu i to aplikując rywalom po kilka bramek czy to u siebie czy na wyjeździe. FC Volendam to jeden z głównych kandydatów do awansu, obecnie już na czwartym miejscu w lidze.
U bukmacherów bardzo zdecydowanym faworytem są gospodarze, jakby ciągle nie mogli uwierzyć w taki nagły zwrot w formie Oss. Kurs na zwycięstwo Oss to prawie 8 ! Rzeczywiście Volendam jest faworytem bo grają u siebie lepiej niż na wyjeździe, są wyżej w tabeli i ich dobra forma była stabilna przez całą rundę. Jednak goście nie są bez szans, świetna ofensywa, Tom Boere który wyrasta na gwiazdę tej ligi i został wybrany najlepszym graczem ligi strzela gole jak na zawołanie i ciągnie za sobą cały zespół. Dodatkowo gospodarze 13-tego grali mecz w pucharze holandii i mogą być nieco bardziej zmęczeni bo to przecież ostatni mecz w tej rundzie.
Stawiam że FC Oss nie przegra tego meczu, a nie zdziwię się jeśli wygrają (na co stawiam prywatnie). Szkoda że nie ma nigdzie informacji że można obejrzeć ten mecz online, bo chętnie bym to zobaczył.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 115

wrobel007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Angers vs Nantes
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dziś wybrałem sobie dość ciekawe spotkanie, a mianowicie Angers vs Nantes, liga francuska. Gospodarz podejmuje u siebie drużynę z końca tabeli, która w tym sezonie nie zachwyca swoją skutecznością, bo maja zdobytych tylko 9 brameczek, przy czym Angers ma ich juz 15. Goście na wyjazdach, radzą sobie nie najgorzej, lecz moim zdaniem gospodarze będą w stanie wbić ze dwie brameczki spokojnie, bo remisowali u siebie z dużo lepszymi rywalami, między innnymi Toulouse czy Marseille. Dla mniej odważnych polecam pograć 1x w dublu z jakimś innym meczem. Aczkolwiek zachęcam do gry w stronę gospodarzy.

⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart mistrzostwa świata
Godzina: 21:00
Spotkanie: Prince - Clayton
Typ: Najwyższy Checkout under 122,5
Kurs: 2
Bukmacher: unibet
Analiza:
Trochę się dziwie że aż taką wysoką linie po takim kursie dał nam Unibet na innych bukach jest to o punkt niżej po kursie 1,83-1,87 więc wydaję mi się że warto skorzystać. Fakt Prince ostatnio jest w formie i to raczej bym się spodziewał że jak typ nie wejdzie to przez niego jednak w darcie jak i w sumie w innych dyscyplinach warto spojrzeć na statystyki. Clayton w 6 ostatnich meczach które notuje pewna strona internetowa (czyli w tych ważniejszych rozgrywkach) nie zanotował ani jednego checkouta wyższego niż podana linia a najwyższym był 100. Prince natomiast na 18 meczów zanotował 2 razy więc też bardzo dobra informacja pod ten typ. Fakt jest taki że zawodnicy w tym meczu pewnie rozegrają znacznie więcej legów niż w omawianych poprzednich meczach jednak dla mnie jest to wciąż kuszący kurs i linia.
✅100
 
D 2,8K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, COSAFA Cup U20
Godzina: 16:30
Spotkanie: RPA u20 - Zambia u20
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analiza krótka i konkretna, RPA w tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze. 4 spotkania 4 wygrane bramki 15:0 czego chcieć więcej? Jadą równo zarówno w grupie jak i w 1/2 finału. Kurs o tej wartości wart zagrania. Rywal jak najbardziej w ich zasięgu i w piątkowe popołudnie zespół z RPA powinien zatriumfować w rozgrywkach.
Z fartem

⛔100
 
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Scottish Open 2016
Godzina: 13:00 CET
Spotkanie: Ronnie O’Sullivan - John Higgins
Typ: John Higgins
Kurs: 2,48
Bukmacher: unibet
Analiza: Snookerowy klasyk na początek ćwierćfinałów i jak zwykle buki faworyzują Rakietę, nie bardzo wiadomo z jakiego powodu. Ronnie nie jest w najwyższej formie, to fakt, w każdym meczu chwile zadziwiającej słabości, pudła w najmniej oczekiwanych momentach, wczoraj to samo z Allenem, wbija 2 setki na początek, ustawia w narożniku Allena, a potem zadziwiająco daje mu się rozegrać i gmatwa się w przepychanki, a na koniec zamiast zamykać mecz to pozwolił rywalowi na ukradzenie frejma. Na razie to mu nie szkodzi i przechodzi dalej, ale chyba dzisiaj już taka gra może nie wystarczyć. Higgins w domowym turnieju na razie jak burza, 4 demolki pod rząd, dość powiedzieć, że oddał tylko pierwszego frejma turnieju, następnych 16 wygrał z rzędu i seria może jeszcze potrwać. Szkot wygląda bardzo dobrze, motywacji nie brakuje i wobec problemów Rakiety takie faworyzowanie Anglika nie ma żadnego uzasadnienia.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

✅148
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
S 0

saymon27

Użytkownik
Liga: Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów-Wisła Kraków
Typ: czy będzie rzut karny? /tak
Kurs: 3.43
Bukmacher: Fortuna

Witam serdecznie

Na dziś proponuję spotkanie Naszej rodzimej,nieobliczalnej ekstraklapy. Zarówno Wiśle jak i Ruchowi zależy na zwycięstwie w ostatnim meczu w tym roku. Sędzią będzie Paweł Gil, który lubi gwizdnąć 11stkę. W 4 na 5 ostatnich meczów rozgrywanych na Cichej były karne. Oby statystyka znalazła potwierdzenie w rzeczywistości.
Pozdrawiam

⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy Kobiet, mecz o 5 miejsce
Godzina: 15:45
Spotkanie: Niemcy - Rumunia
Typ: 1
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Powoli kończą się Mistrzostwa Europy w kobiecym handballu. Dziś czekają nas spotkania półfinałowe ale przed nimi zostanie rozegrany mecz o 5 miejsce między Niemkami a Rumunkami. Obu reprezentacją troszkę zabrakło aby awansować do półfinałów i zagrać o medale. W moim odczuciu dużo większe rozgoryczenie panuje w Rumuni. Rumunki słabo zagrały w meczu z Dunkami i w swoim ostatnim meczu grupowym przegrały. Niemki z kolei swój ostatni mecz grupowy wygrały dość pewnie ze Szwedkami. Według mnie mecz o 5 miejsce wygrają Niemki, które dzisiaj powinny zagrac w swoim najmocniejszym składzie. U Rumunek dziś w wyjściowym składzie roszady. W bramce zagra rezerwowa do tej pory Dumanska, która zmieni pierwszą bramkarkę Rumuni na tych mistrzostwach zawodniczkę Ungureanu. Również w wyjściowym składzie nie będzie najlepszej zawodniczki w składzie Rumunek i najlepszej rzucającej w całym turnieju (46 goli w całych mistrzostwach do tej pory) Cristiny Neagu. Do tego na przemęczenie narzeka Buceschi, która jest również ważnym ogniwem w swym zespole i możliwe, że trener da jej dziś trochę odpocząć tym bardziej, że to mecz tylko o 5 miejsce. Obie reprezentacje zapowiadają walkę do końca, no bo w sumie co mają mówić ale wydaje mi się, że dużo bardziej na zwycięstwie w tym spotkaniu zależy reprezentacji Niemiec. Może się mylę ale takie odczułem wrażenie. Rumunki dziś od początku bez swoich bardzo ważnych zawodniczek i skłaniam się tutaj bardziej ku wygranej Niemek. Zobaczymy i powodzenia.

⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby
Godzina: 20:00
Spotkanie: Section Paloise - Bristol
Typ: 2
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kurs na to spotkanie spadl z 3,50 do 2,37. Gospodarze juz bez szans na awans gdyż z 1 punktem zajmują ostatnie miejsce w grupie. Goscie jeszcze teoretycznie awansowac mogą wiec tym bardziej bedzie im zalezalo na wygranej. W 1 spotkaniu u siebie Bristol wygralo 41:14 wiec mysle ze na wyjezdzie rowniez powinni wygrac tym bardziej jesli gospodarze wystawia rezerwy.
Powodzenia!

✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA, UAE League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Emirates Club - Bani Yas
Typ: OVER 3.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: BET365
Analiza:

Witam. Na dziś polecam zagrać ligę w której pada mnóstwo bramek, dziś myślę, że będzie ich sporo, ponieważ spotykają się ze sobą 2 drużyny które są na ostatnich miejscach w tabeli. Mimo, że te zespoły jakoś nie imponują formą w ofensywie, to myślę, że na spokojnie w tym meczu padnie więcej bramek jak 3. Dlatego tak, iż oba zespoły na pewno nie będą grać defensywnie, tylko pójdą w otwarty mecz, ponieważ nie mają nic do stracenia, a żeby strzelić bramkę, to trzeba atakować - proste. Myślę, że mecz będzie otwarty i padnie sporo bramek, tak więc polecam nawet zagrać powyżej 4.5 goli, ale zobaczymy. Gramy ????

✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Finlandia
Godzina: 17.30
Spotkanie: Helsinki Seagulls - Kataja
Typ: over 161,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dziś nieco egzotyczniej, zostawiamy Euroligę, a wybieramy się do Finlandii. Tam lider - Helsinki Seagulls podejmuje 3. zespół tabeli - Kataję. Tutaj widzę spore szansę na ładny over. Patrzę przy tym przede wszystkim na drużynę gospodarzy. Takie wyniki punktowe padały w ich ostatnich meczach: 172, 171, 175, 161, 162 i 179. Widać, że over proponowany przeze mnie padał w 5 z 6 meczy i w tym przegranym tylko o jedno oczko. Goście to rewelacja Ligii Mistrzów, gdzie robią świetne wyniki ogrywając zdecydowanych faworytów i zajmują sensacyjne 4. miejsce w grupie. Po 18-punktowym zwycięstwie nad Pinarem (kurs na wygraną 13.50), 2 dni temu wygrali z Saratovem. Ciężko znaleźć jakieś info o składach, ale jestem niemal pewny, że goście nie będą tutaj grać na maksa. Muszą nieco odpocząć i pewnie będą starali się za wszelką cenę zostać w czwórce w swojej grupie LM. Przewiduję więc poluźnienie obrony i szansę na spore strzelanie.

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica BB Nieciecza - Pogoń Szczecin
Typ: Frączczak strzeli
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! Ostatnia w tym roku, 20 kolejka naszej kopanej. Spróbujmy coś wyszarpać. Ekipa spod Tarnowa, swój ostatni domowy mecz wygrała 10 września z Legią. Potem 2 bezbramkowe remisy z Płockiem i Białymstokiem oraz porażki z Kielcami 1-3 i Lubinem, 2 tygodnie temu 0-1. Jak widać, forma domowa daleka od &quot;optymalnej&quot;;). Do tego szokująca porażka w sobotę z Łęczną 3-0. Czyżby piłkarze z Niecieczy wpadli już w świąteczny nastrój? Portowcy u siebie przyzwoicie 4-4-1, wyjazdy już gorzej ,bo 2-4-4. Ostatnie wyjazdy to 2 remisy 1-1 w Gdańsku i Wrocławiu oraz porażka w Kielcach. W tych 2 wyjazdowych remisach, bramki z rzutów karnych zdobywał Frączczak , który jest etatowym ich wykonawcą (3 trafienia w tym sezonie) Łącznie w tym sezonie 11 bramek (7 liga, 4 puchary). Ostatnie , zeszłoroczne spotkanie obu zespołów zakończyło się remisem 1-1, a bramkę zdobył... Frączczak. w 5 kolejce Pogoń rozjechała u siebie Termalikę 5-0. Nie twierdzę, że będzie 11, ale gdyby się przytrafiła...
Ogólnie forma strzelecka zawodnika, jak i bardzo słaba dyspozycja przeciwnika skłania mnie do takiego typu. Mam nadzieję, że skorzystacie, a ja podkręce swój grudniowy bilans do 5-1.
Pozdrawiam i powodzenia życzę! Tradycyjnie.

⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / Plus Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Bydgoszcz - Jastrzebski Wegiel
Typ: Bydgoszcz win
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365

Witam,
Kolejny dzień przerwy wczoraj, ogólnie passa też srednia, więc do końca roku pogram na większym ryzyku. Mecz ku temu dobry, gdyż dzisiejsi gospodarze nie tacy slabi, u siebie 4 porażki z rzędu ale z samymi tuzami ligi, 2:3 z Czarnymi, 1:3 Cuprumem i 0:3 z Resovia i Skra, chociaż spokojnie mogli urwać po secie czy dwa każdej z dwóch ostatnich drużyn.
Jastrzebski raczej wygrywa, ale po ciężkich meczach, jak z Politechnika 3:2 u siebie, tak sama z Gdańskiem czy Cuprumem.
Polecam oczywiście jakiś handicap +2,5 seta na gospodarzy, czy 15,5 pkt....ja jednak jeńców nie biorę, także odważnie czysta 1.

Powodzenia ????

⛔100
 
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Paragwaj - Primera Division - Clausura
Godzina: 23:00
Spotkanie: Libertad Asuncion - General Caballero
Typ: Libertad Asuncion
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Już miałem dać sobie spokój z podrzucaniem typów, bo ewidentnie gdzieś zgubiłem tempo na plus, ale taką perełką, aż żal się nie podzielić... Drużyna Libertad, która w ostatnich meczach idzie jak burza kontra druga drużyna pod względem straconych bramek - wynik musi być tylko jeden. Trochę na początku mnie ten kurs zdziwił, bo dzisiejsi gospodarze grają naprawdę przyzwoicie w ostatnich meczach, ale chwilę pogrzebałem i doszedłem do wniosku, że jest to spowodowane tym, że jest to mecz o pietruszkę, bo mecz początkuje ostatnią kolejkę sezonu.
Można by stwierdzić &quot;ostatni mecz sezonu zagrają na luziku&quot;, ale bądźmy szczerzy... kto nie chciałby wygrać przed własnymi kibicami w ostatnim meczu sezonu? I to z rywalem, który wyraźnie odstaje formą.
Jak dla mnie mocny typ na gospodarzy w tym meczu - liczę, że mam rację i poprawię sobie statystyki w grudniu. A kurs na to spotkanie wciąż rośnie!

✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Volendam - FC Oss
Typ:
FC Oss over 1,5 goli
Kurs:
3,4
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 20:00 odbędzie się mecz 19 kolejki na zapleczu holenderskiej ekstraklasy. Drodzy forumowicze coś tu jest nie tak? 1.36 na zwycięstwo Volendam, przecież to śmierdzi na kilometr. Zgadzam się w zupełności z kolega Bielikiem. x2 bardzo prawdopodobne. Ja rozumiem, że Volendam obecnie 4 lokata z 32 punktami na koncie, ja rozumiem FC Oss 13 miejsce z 23 punktami. Ja wiem, że goście świetna passa bo od 6 meczu nie przegrali w lidze z czego 5 wygrali (dla mnie to na minus bo każda passa musi się zakończyć). Tak czy inaczej wystawiać taki śmieszny kurs na gospodarzy nie wypada. Moim skromnym zdaniem wszystkie zakłady w kierunku FC Oss są jak najbardziej do grania. Over bramkowy bardzo prawdopodobny jednak 1.83 na over 3,5 trochę ryzykowny w stosunku do kursu. W typie podałem over 1,5 gości, skłoniła mnie do tego forma strzelecka przyjezdnych w ostatnich meczach:
FC Oss:
Oss - Sit 3:1;
Gra - Oss 3:5;
Jon - Oss 2:4;
Oss - Utr 4:2;
Ach - Oss 1:2;
Oss - Emm 2:2;
Oss - Bre 3:4;
Cam - Oss 4:2;
Oss - Wal 2:5;
Oss - Alm 3:4;
Jak widać na 10 ostatnich pojedynków over podany przeze mnie goście pokrywali w każdym pojedynku. Ich mecze są bardzo ofensywne. Niejednokrotnie tracą tez kilka ale to jeszcze lepiej dla typu, bo w zawodnikach będzie chęć ewentualnego odrabiania strat.
Ja wiem, że bukmacherka nie zawsze idzie w parze ze statystykami, ale na prawdę żal nie spróbować takiego zdarzenia po takim kursie. Pozdrawiam



⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Dyscyplina: Esport, Cs:go Eleague major qualifier
Godzina: 19:45
Spotkanie: G2 vs EnVyUs
Typ: G2
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365

Oba Francuskie zespoły ostatnio grają w kratkę i po przegranych meczach otwarcia spotykają się w dolnej drabince. Pomimo kursów moim zdaniem faworytem jest G2. Mają po prostu lepszy i bardziej wyrównany zespół w porównaniu do Envy, gdzie jeśli KennyS ma słabszy dzień to są w ogromnych opałach. Koniec końców kurs warty grania. Jakbym ja wystawiał kursy to G2 byłoby lekkim faworytem. Powodzenia

✅110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom