>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy Dnia - 16.12.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 16. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Włoch
Spotkanie Juventus-Torino.
Typ: Juventus wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.90
Buk Unibet
Godz: 16.12.2015/ 20:45
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach pucharu Włoch w którym druzyna Turyńskiego Juventusu na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Torino, jest to spotkanie derbowe wiec moim zdaniem będzie to bardzo ciekawe widowisko. Gospodarze naturalnie są faworytem do wygranej oraz awansu z tej pary , tym bardziej iż są zdecydowanie bardzie utytułowanym zespołem, w poprzednim sezonie zdobyli tytuł mistrza kraju jak i grali w finale Ligi Mistrzów, gosćie po woli coś zaczynają dopiero grać w piłkę,ale moim zdaniem dopóki cokolwiek będą znaczyć w Europie jeszcze trochę czasu musi upłynąć, Juve w poprzedniej kolejce pokonał na swoim stadionie druzynę Fiorentiny, gospodarze ogólnie właśnie przed swoją publicznoscią radzą sobie najlepiej, w poprzednich spotkaniach rozegranych na tym stadionie wygrali az 7 razy i 3 razy dzielili się punktami, nie grali z byle kim ponieważ ich rywalami była wspomniana wcześniej Fiorentina, Milan, Sevilla czy chociażby manchester City. Myślę że jutro też okażą sie zespołem lepszym od Torino, które w meczach wyjazdowych traci sporo ze swojej jakości poza tym historia wyraźnie pokazuję że gospodarze na swoim stadionie jeszcze w tym stuleciu na swoim stadionie ekipie Torino ograć się nie dali, w 9 meczach zanotowali 7 wygranych oraz 2 remisy.
⛔ 100
 
M 56

mazikos18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ kobiet
Godzina: 18
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska
Kurs:
7
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Kiedy zobaczyłem kursy na to spotkanie bardzo się zdziwiłem. Myślałem, że po zwycięstwie nad Węgierkami, kursy na polskie szczypiornistki będą niższe. Jednak nie ma co ukrywać to Rosjanki są zdecydowanymi faworytkami tego spotkania. Na tych mistrzostwach nie zaznały jeszcze goryczy porażki. Pokonały m.in. Norweżki i Hiszpanki. Polki z kolei po bardzo słabej fazie grupowej pokazały klasę w spotkaniu z Węgierkami. W tamtym spotkaniu kursy na Polki były jeszcze wyższe a mimo to dały radę. Dlaczego nie miałyby dać rady Rosjankom? Na poprzednim czempionacie Polki również nie grały najlepiej w fazie grupowej, ale później pokonały faworyzowane Rumunki a w ćwierćfinale pokonały kandydatki do tytułu czyli Francuzki. Myślę, że historia się powtórzy i w jutrzejszym spotkaniu nasze reprezentantki sprawią kolejną niespodziankę. Powodzenia ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna
Godzina: 02:00
Spotkanie: La Union - Gimnasia
Typ: LA Union(-1)
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kursy już spadają i pewnie La Union do wieczora będzie faworytem.Opisałem już tą ekipe doskonale posty wyżej i raczej nic się nie zmieniło.Konsekwentnie gram na nich i przeciwko Gimnasi.Indalo to zespół kompletny poza jednym oczywistym faktem, tam jest cholernie krótka ławka.Jak pisałem juz chyba wcześniej to musi zacząć odbijać przy tylu meczach co chłopaki grają.Już ostatnia porażka z San Martin, wyraźna porażka o czymś świadczy.La Union po przyjściu doświadczonego ograniem w europie Torina Francisa odżyła.Zespół w końcu może realizować założenia coach a każdy zawodnik gra na przypisanej do siebie pozycji.Wcześniej był burdel, teraz jest porządek.Jest koniec roku niebawem i chłopaki chcą zakończyć ten rok dobrymi występami u siebie.Z całym szacunkiem dla Gimnasi ale te dobre wyniki się powoli kończą i La Union powinna wygrać ten mecz przy ich obecnej dyspozycji.
✅ 111
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica B-B. - Jagiellonia
Typ: Jagiellonia lub remis
Kurs: 1,53
Bukmacher: BET365
Analiza:

Jagiellonia faworyt w ostatnich czterech spotkaniach trzy wygrane i jedna porażka, w ostatnim meczu rozbili Ruch 4:0, to pokazuje potencjał drużyny z Białegostoku i to, że wracają do formy powoli i będą walczyć o TOP8. Termalica natomiast to drużyna w niesamowitym dołku, ciężko szukać drużyny która na początku sezonu wygrała u siebie z Lechem 3:1. Drużyna gospodarzy na ostatnie jedenaście meczów tylko jedno zwycięstwo, to dogłębnie pokazuje w jakiej formie jest ta drużyna. Ostatnio z Górnikiem Zabrze kilka ciekawych akcji przeprowadzili, ale to może być za mało na zwycięstwo. Brak poważniejszych braków u jednych jak i drugich. Gospodarze mieli jeden całkiem fajny mecz z Piastem, ale przegrany 3:5, potem już jest coraz gorzej, nie potrafili wygrać ze słabym Śląskiem u siebie, byli lepsi według mnie, ale karny na początku meczu ustawił mecz. Jaga ma proste zadanie na ten mecz, wyjść i dobrze zagrać w obronie, to nie jest trudne zadanie zatrzymać ofensywę gospodarzy, naprawdę. Gram typ X2 , bo drużyny grać będę po krótszej przerwie niż zwykle i oba zespoły również w weekend będą podejmować trudnych rywali, więc mogą zagrać trochę inaczej, bardziej oszczędnie, szczególnie Jaga która w weekend u siebie będzie podejmować Cracovię.
⛔ 100
 
D 11

dawidps

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 20:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
Typ: awans Zawisza Bydgoszcz
Kurs: 2.4
Bukmacher: b e t a t home
Analiza: Ćwierćfinał Pucharu Polski rozgrywany między Śląskiem Wrocław a Zawiszą Bydgoszcz.
Jest to mecz rewanżowy, pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0-0.
Faworytem tego starcia według bukmacherów jest ekipa Śląska Wrocław. Buki chyba kierują się poziomem rozgrywek na których grają obie ekipy. Ja natomiast uważam, że to ekipa z Bydgoszczy awansuje do półfinału.
Przede wszystkim Śląsk to cień drużyny z poprzednich sezonów. Gdyby nie ujemny punkt na koncie Górnika Zabrze to Śląsk piastowałby ostatnie miejsce w Ekstraklasie. Ostatni mecz Śląsk wygrał, ale także z niezachwycającym Górnikiem Łęczna. To zwycięstwo było pierwszym wygranym meczem Wrocławian od 22 września kiedy to pokonali 1-0 Podbeskidzie w PP.
Z kolei Zawisza to drużyna walcząca o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Obecnie zajmują 4 miejsce w tabeli 1. ligi. Zawisza przeplata lepsze mecze gorszymi, lecz uważam, że stać ich jutro na bramkowy remis ze Śląskiem, a nawet na skromne zwycięstwo we Wrocławiu. Tym bardziej, że Śląsk powinien się skupić na walce o utrzymanie w Ekstraklasie a nie na Pucharze Polski i właśnie na tym argumencie głównie opieram swój typ.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - WŁOCHY: Puchar

SSC Napoli - Hellas Werona
Stadio San Paolo, godz. 19:00
Napoli HA -2,5 @2,70 Unibet

W weekend stawiałem przeciwko Weronie na Milan i to z handicapem -1,5.. Nie stawiałem na Mediolańczyków dobre dwa sezony no i wreszcie się skusiłem jak zobaczyłem z kim grają i, że ich ostatnie mecze nie wyglądały tragicznie - niestety się nie udało.. Ale dzisiaj idę dalej przeciwko gościom, którzy są nadal bez zwycięstwa w Serie A. Tak jak wspominałem, w ostatniej kolejce zagrali przeciwko Milanowi na San Siro, gdzie grali naprawdę słabo i śmiem twierdzić, że mieli wiele szczęścia, że ten mecz zremisowali, a nie przegrali, bo Rossoneri nawet w dziesięciu mieli lepsze okazje do zdobycia bramek i dużo mocniej cisnęli, ale po prostu zabrakło szczęścia. Dzisiaj jeszcze bardziej trudniejsze zadanie przed Czerwoną Latarnią włoskiej ekstraklasy. Napoli w zasadzie ostatnią kolejkę też zremisowało, jednak było to przeciwko Violi, a to jednak przeciwnik walczący o Scudetto. Dzisiaj znacznie łatwiejsze zadanie i myślę, że zawodnicy z Neapolu sobie po prostu poradzą nawet drugim garniturem. Goście wg mnie Puchar odpuszczą, bo po co im to, tym bardziej teraz kiedy w lidze jest tragicznie dla nich, a w Pucharze mają przeciwnika z najwyższej półki włoskiej. Stawiam, że Napoli to spotkanie po prostu wygra minimum 3:0, chociaż nie wykluczam nawet 5:0, a to dlatego, że oni sobie lubią postrzelać i to nie jest typowa włoska drużyna, która leci na minimalizm.
✅ 170​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Rangers - Edmonton Oilers
Typ: Rangers wygra + Brassard strzeli
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Strażnicy wracają do domu po przegranych 3 meczach wyjazdowych ( 1 punkt po dogrywce z Calgary). Ostatnio są w głębokim kryzysie, gdyż w 10 meczach zgromadzili zaledwie 6 punktów . Dziś po kilku dniach przerwy i pewnie kilku ostrych słowach w szatni, będą mieli okazję zrehabilitować się przed własną publicznością. Motywacja powinna być podwójna bo spotykają się z nafciarzami , z którymi przegrali kilka dni temu 7-5. Oilers ostatnio są na fali wygrali 6 ostatnich meczy (4 po dogrywce) , ale ostatniej nocy rozegrali ciężki mecz z niedźwiadkami w Bostonie, ponadto każda seria musi się kiedyś skończyć ???? .
Druga część jest bardziej ryzykowna, ale...... Brassard jest drugim strzelcem drużyny NYR z 11 bramkami. W ostatnich 5 meczach COL-0 , OTT-2, VAN-0 , EDM-2, CAL-0 , czyli teraz powinien strzelić ;) .
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna /Niemcy Puchar - 1/8F
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nurnberg - Hertha Berlin
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam i zapraszam do Niemiec. Pod lupę wziąłem spotkanie Nurnberg z drużyną ze stolicy Niemiec - Hertha Berlin.
Jest to 1/8 finału i postaram zagrać na gospodarzy, a swój typ opieram głównie na statystykach obydwo drużyn. Gospodarze są w bardzo dobrej formie - 5 meczy 1 remis 0 porażek, o bardzo dobrą formą może pochwalić się również Hertha 5 meczy 1 porażka.
Jeśli mamy porównać grę obydwo drużyn między sobą to Nurnberg wszystkie spotkania wygrał, jeden raz zremisował. Myślę że w meczu padnie co najmniej 3gole - dodam że jest to puchar gdzie drużyny nastawione są na strzelenie dużo bramek.
Trudny mecz lecz dość ciekawy ????
Pomoglem? Podziękuj! ????
⛔ 100
 
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna - Puchar Niemiec
Godzina : 19:00
Spotkanie : FC Nurnberg - Hertha Berlin
Kurs : 1.75
Bukmacher : Betclic
Analiza :
Po paru dniach odpoczynku wracam do typowania. Mam nadzieje, ze przerwa nie wplynela zle na moja dotychczasowa forme, i kolejny typ bedzie strzalem w przyslowiowa 10. Jak zwykle szukalem spotkania w ktorym czuje sie dosc pewnie, i przy ktorym watpliwosci co do pokrycia typu sa znikome ( bynajmniej w moim odczuciu ). Do odstrzalu wybralem taki oto becik po przyjemnym kursie 1.75. Analizujac obie druzyny, szybko doszedlem do wniosku, ze jutro na boisku bedzie bardzo ciekawie. Pamietam jeszcze jak ogladalem dzisiejszych gospodarzy w tv, grajacych jeszcze wtedy w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Ale do rzeczy ???? wiadomo, ze faza pucharu wkracza na wysokie loty, co sprawia, ze wszystkie druzyny ktore zaszly do tego etapu, daja z soebie wszystko w meczach. Tak bedzie rowniez jutro, tym bardziej obserwujac obecna forme obydwoch druzyn. Wszyscy interesujacy sie niemiecka pilka, wiedza, ze pomiedzy I a II Bundesliga, nie ma wcale tak ogromnej przepasci, wiadomo sa kluby ktore niszcza, ale tu juz odgrywaja swoja role pieniadze ???? pamietacie zeszly sezon ? Jak BvB bylo kandydatem do spadku bo grali taka kupe, ze bania mala ? I nagle ich oswiecilo, i zaczeli wygrywac wszystko. Ktos tam ewidentnie nie pozwolil na spadek mistrza niemiec ???? wtedy nie aktualnego, ale mistrza, a conajmniej pretendenta do mistrza. Kurde ale sie rozpisalem, szkoda, ze nie na temat, ale dobra juz szybciutko mowie. Ostatnio troche ogladalem mecze przyjezdnych, powiem, ze nie wyglada to wcale najgorzej, co potwierdzaja rowniez wyniki w meczach. Jutro spotkanie pucharowe, nie sadze, aby ktorakolwiek z druzyn odpuscila, tym bardziej teraz, kiedy do gry wkraczaja pieniazki za kazde kolejne przejscie szczelbelka wyzej w rozgrywkach. Ogolnie spodziewam sie dosyc wyrownanego meczu. Kto wie byc moze nawet zakonczonego remisem. Przy typie jednak ufam swojej intuicji i rozsadkowi, i nawet jesli padnie remis, to druzyna z Berlina wygra jedna polowe.
Teraz juz koncze te pisanie hehe nie pozostaje mi nic jak tylko, zyczyc wyaokich wygranych i dobrej spokojnej nocy ???? !
PS: Jesli masz ochote ! Jesli pomoglem ! Kliknij dzieki, a bedzie fajnie hehe
Pozdrawiam !

Kiepska analiza
Zły zapis (jaki to typ???)

⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Eurocup
Data, godzina: 16.12.2015 19-00
Spotkanie: Besiktas - Zenit St Petersburg
typ: Zenit +9,5
kurs: 1,88
buk: betsson
Analiza:
Trochę dziwią mnie kursy na ten mecz. Besiktas choć dobrze zaczął rozgrywki Eurocupu od trzech zwycięstw to pozostałe pięć przegrał i prawdę mówiąc jego szanse na wyjście z grupy są już niewielkie. Aby tak sie stało muszą wygrać z Zenitem, który w tym sezonie przegrywa bardzo rzadko, a do tego liczyć na porażki Paoku z Lietuvosem i Szolnoki z Saratovem. A na to się nie zanosi, bowiem Besiktas nie tylko prezentuje się fatalnie w Eurocupie bo zarówno w lidze tureckiej spisują sie słabo, bo wygrali zaledwie pięć z dziesięciu meczu. Wogóle ich forma ostatnimi czasy jest fatalna, bo w ostatnich dziesięciu meczach wygrali zaledwie dwa. I choć akurat ostatnio zdołali wygrać mecz ligowy to raczej nie można to uznać za jakiś dobry prognostyk, bo Ankara Kolejliler do ligowych potentatów nie należy,a zwycięstwo przyszło im w sporych bólach. Dla Zenitu to mecz o pietruszkę bo juz zapewnili sobie zwycięstwo w grupie E w pięknym stylu, ale śledząc ich grę i wyniku w tym sezonie to można śmiało ich ustawiać w gronie faworytów do końcowego zwycięstwa. W tym sezonie tylko CSKA i Saratov potrafili ich ograć, resztę meczy padło ich łupem. Nie liczyłbym na to że słabo spisujący się Turcy potrafiliby sprostać takiemu wyzwaniu jakim jest ogranie świetnego Zenitu. Dla odważnych polecam grać na zwycięstwo Rosjan, bo buki płacą grubo ponad 4,00, ja mimo wszystko przychylam się do dorzucenia linii handi która jest ustawiona na bardzo wysokim poziomie 9,5. W pierwszym meczu Zenit wręcz zdemolował Turków 82-58, więc to jasno pokazuje różnicę klas obu zespołów. Moim zdaniem w rewanżu też faworytem są Rosjanie, którzy moim zdaniem drugi raz pokonają zespół Macieja Lampego.
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 AM
New York Rangers v Edmonton Oilers
@Edmonton Oilers ML
(2.70)
Betsson
Gdyby ktoś mi powiedział, że Edmonton będzie choćby na półmetku grudnia najlepszą drużyną ligi to pewnie bym spadł z krzesła. Fakty są takie, że to prawda i oczy mnie już bolą od przecierania ich ze zdumienia patrząc na tabelę zachodu. Jeszcze nieco ponad 2 tygodnie temu mająca najmniej punktów w NHL ekipa po 6 zwycięstwach z rzędu awansowała z ostatniej na pozycję gwarantującą awans do play-off. Nafciarze są w sztosie. Inaczej się już nie da opisać ich obecnej formy bo w przeciągu 14 dni odesłali dwukrotnie z kwitkiem Bruins i po razie Sabres, Stars, Sharks i dzisiejszego rywala – Rangers. Lista pokonanych wygląda więc bardzo przyzwoicie. Dodać trzeba do tego, że 4 z 6 tych spotkań Oilers wygrali po OT ale aż 3 zakończyło się po dogrywce. To nie jest już więc zwykły przypadek a fakt podtrzymania na wysokim poziomie koncentracji i skuteczności przez podopiecznych Todda McLellana w dodatkowym czasie gry. Dzisiejszej nocy czasu polskiego dojdzie do arcyważnej konfrontacji na Madison Square Garden. Strażnicy, gospodarze tego starcia, którzy jeszcze nie tak dawno liderowali w ogólnej klasyfikacji dziś zmagają się już ze sporym kryzysem (2 zwycięstwa w ostatnich 10 meczach) co zepchnęło ich już na 4 lokatę w konferencji wschodniej. Choć zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest zespół New York Rangers ja jestem zdecydowany postawić większą sumę na Edmonton Oilers. Siła we własne możliwości nagrodzona aż tak sporym awansem w tabeli musi w bardzo zdecydowany i pozytywny sposób oddziaływać na graczy ze wschodniej części Kanady. Sądzę, że oni naprawdę uwierzyli na dobre już w to, że play-off są w ich zasięgu i są w stanie to kolejny raz udowodnić w starciu ze zdecydowanie silniejszą ekipą. Pokazali to już w ostatnich spotkaniach, w których zresztą jedną z poszkodowanych ekip była ta z Nowego Jorku przegrywając w Rexall Place 5:7. ⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
New York Rangers - Edmonton Oilers
T. Hall zdobędzie przynajmniej 1 punkt
(1,62) Unibet
Wczoraj pewnie dla niektórych co śledzili wyniki, nie sądzili że to właśnie Oilers, wygrają w Bostonie. Ja od momentu kiedy obserwuję ten team od teraźniejszego sezonu, widać ogromny progres z ich strony. Nie jest im żaden rywal straszny i potrafią walczyć z najlepszymi. Wczoraj zdobyli szybko dwie bramki i grali na prawdę całkiem poczciwe zawody. Dzisiaj znowu kolejna ciężka runda. Tym razem przylecieli do Strażników. Ci z kolei też nie lubią jak widać grać na swoim terenie z ekipą z Edmonton. Jak widać też z nimi przegrywają i nie zbyt się przykładają do pewniejszych zwycięstw. Ja dzisiaj swoje oczy kieruje na Taylorka. Zawodnika, który na MŚ pokazał się z jak najlepszej strony. Mnóstwo pięknych akcji, sporo bramek i jeszcze więcej asyst. Teraz tak samo, pod tym względem się bardzo dobrze spisuje. Dużo oddaję strzałów na bramkę i jest aktywny. Nie jest egoistą i potrafi wyłożyć koledze z drużyny gumę w sieci. Poza tym nie ma co za bardzo dużo się na ten temat rozpisywać. Hall od początku sezonu chcę poprowadzić swój team do finałów i jak widać dzięki wczorajszej wygranej będzie tylko lepiej. Nawet jeśli dzisiaj przegrają, to i tak po ciężkiej walce. Taylor, w takich meczach jak ten na pewno będzie się starał dać z siebie wszystko. Po drugiej stronie przeciwnik wymagający, ale nie takie rzeczy się w NHL zdarzają. Także, trzymam kciuki za Oilers i minimum punkt Halla.
✅ 62
 
deepred 813,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
01:00
Buffalo Sabres - New Jersey Devils
Devils OT
1,90 Betsson

Kosmiczny kurs na Diabły. Wiadomo, Szabelki dzisiaj grają b2b po przegranym frajersko meczu przez Red Wings, zgarnęli 2 pts w Detroit i grają dzisiaj z podrażnionymi Diabłami, które ostatnio przegrały 0-4 z Wyspiarzami. Shutout Halaka robi wrażenie, ale Diabłom zabrakło praktycznie wszystkiego w tym meczu. Najmniej obecny był Cammalleri, którego Isles sprytnie wyeliminowali poprzez bardzo czystą grę. Łapali kary dopiero pod koniec meczu i Mike oddał zaledwie 2 SOG w meczu, wszystkie w 3T i w PP. Wiadomo, jak mawiają komentatorzy, Cammalleri is the only Devil that power play goes through. Chyba każdy to rozumie, i każdy wie, że tak istotnie jest. Wystarczy obejrzeć jeden mecz Diabełków i widać, kto jest głównym grajkiem w przewadze.

Szable zagrały wczoraj dobrze, genialnie w bramce bronił Johnson, ale dzisiaj go nie zobaczymy. Goaltenderem Sabres będzie Linus Ullmark, średni backup, żeby nie powiedzieć słaby. Dodatkowo, do składu Diabełków ma dzisiaj wrócić Henrique na limitowanych minutach, ale i tak będzie wzmocnieniem. Kolejny genialny zawodnik, zarówno w PP jak i w PK dużo potrafi. Szabelki nie są według mnie drużyną, która grając b2b potrafi zagrać dwa dobre mecze, dlatego stawiam na Devils, na których kurs wydaje mi się być mocno przeszacowany, a buki poprzez wystawienie tego meczu jako 50/50 zakładają wariant bardzo optymistyczny.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - MŚ kobiet
Godzina: 17:45
Spotkanie: Holandia - Francja
Typ: Holandia/Holandia
Kurs: 4.20
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Holenderki wyrastają na czarnego konia tych mistrzostw. Miałem okazję oglądać ich ostatnie mecze z Polską i Serbią. Szczerze powiem że jestem pod wielkim wrażeniem gry Oranje. Rzuca się w oczy dynamiczna gra w ataku i łatwość znajdowania sobie czystych pozycja do rzutu. Na uwagę zasługuje także bramkarka Wester, która rozgrywa świetne zawody. Holandia jak na razie w Danii jest niepokonana, zremisowali z silną reprezentacją Szwecji trochę na własne życzenie. Niby Francja to trochę inny poziom niż osłabione Polki czy Serbki. Jednak jakby na to nie patrzeć są to kolejno czwarte i drugie drużyny ostatniego mundialu. Francja w Danii prezentuje się w miarę dobrze. Remis w grupie z Koreą która to wczoraj nie miała nic do powiedzenia z Rosją i porażka z Brazylią, co prawda obrończynie tytułu, ale w turnieju już ich nie ma, pokazują jednak że ta drużyna jest jak najbardziej do ogrania. Jeśli Holenderki narzucą swój styl gry od samego początku to nim Trójkolorowe się obudzą może być już za późno. Gram do przerwy i do końca, ponieważ Holandia wydaje się być mocniejsza w pierwszych połowach. Nawet w zremisowanym meczy ze Szwedkami, Holenderki prowadziły 15:12.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kovalenko 0

kovalenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica - Jagiellonia
Typ: 2 (Jagiellonia)
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Kurs na Jagiellonię bardzo wysoki biorąc pod uwagę ich ostatnią formę a zatem typ warty ryzyka. Termalica to obok Śląska ekipa w najgorszej formie co wskazuje ich na pożarcie z grającą na fali Jagą. Gospodarze konsekwentnie przegrywają i myślę, że i tym razem tak jak to było w rundzie wiosennej doznają porażki z Jagiellonią. Grzelczak z Frankowskim są w dobrej dyspozycji i uważam, że po ich golach goście będą się cieszyć z wiktorii. Przeciwko Termalice przemawia także ich fatalna postawa na boisku, piłkarze są w psychicznym dołku i ich gra wygląda od kilku spotkań tragicznie. Remis u siebie z najsłabszym Śląskiem już o czymś świadczy. Natomiast Jagiellonia od meczu z Koroną wyraźnie odżyła, ich gra wygląda zdecydowanie lepiej i przyjemniej dla oka. Trener zapowiada miejsce w pierwszej ósemce na koniec roku, a do tego potrzebne jest właśnie dzisiejsze zwycięstwo biorąc pod uwagę, że w następnym meczu grają z silną Cracovią. Grają uporządkowany miły dla oka futbol, piłkarze chcą zakończyć rok dobrymi wynikami i spełnić założenia z początku sezonu o miejscu w grupie mistrzowskiej. Z całym szacunkiem dla Niecieczy, ja nie widzę tutaj ich szans w tym starciu. Dlatego biorę pełny typ na gości bez żadnych podpórek.
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Whitehawk v Dag &amp; Red
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: B e t s a f e
Analiza:
Ciekawe spotkanie szykuje nam sie w FA Cup. Druzyna gosci grajaca na co dzien w lidze pol-profesjonalnej bedzie podejmowac na wlasnym stadionie zespol z 4 dywizji Dagenham &amp; Redbridge. Na zwyciezce czeka nie lada nagroda w nastepnej rundzie czyli spotkanie z Evertonem, wiec jest o co grac. Whitehawk pokazali w pierwszym meczu, ze zalezy im na tym by sie przyzwoicie zaprezentowac w FA Cup doprowadzajac do remisu w doliczonym czasie gry. Ten remis pozwolil im na &quot;replay&#39;a&quot; na wlasnym boisku. Goscie to nie jest zespol ktory bedzie sie skupial na FA Cup, raczej beda chcieli skoncentrowac sie na lidze by nie opuscic League Two. Osobiscie uwazam, ze obie ekipy strzela po przynajmniej jednej bramce. Gospodarze nie maja zelaznej defensywy w domu, i jak juz traca gole to traca je, ze tak sie wyslowie &quot;hurtowo&quot;. Nadrabiac to beda zapewne motywcja w ataku w czym pomoga im lokalni kibice. Goscie, co ciekawe, lepiej prezentuja sie na wyjazdach niz na wlasnym boisku (jesli w ogole mozna powiedziec, ze prezentuja jakikolwiek profesjonalny poziom). W lidze sa najgorsza ekipa domowa oraz 19 (na 24) ekipa wyjazdowa. W delegacjach prezentuja sie mizernie, ale jednak ostatnimi czasy pokazuja, ze bramki zdobywac potrafia. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych ukluli co najmniej jedna bramke w 9 spotkaniach. Niestety ich tragiczna defensywa grzebie szanse na komplety punktow. W ostatnich 10 meczach wyjazdowych w lidze i pucharach Dag &amp; Red stracilo lacznie 19 bramek. Zaledwie w jednym meczu zachowali czyste konto. Dzisiaj spodziewam sie meczu walki, meczu w ktorym obie ekipy strzela gola i ostatecznego zwyciestwa gospodarzy, dla ktorych przogoda w FA Cup znaczy zapewne wiecej niz dla gosci. Ide jednak w over bramkowy bo ciezko mi przeoczyc fakt, ze obie ekipy maja slabe obrony i czesto traca bramki oraz fakt, ze jednak oba zespoly rownie czesto strzelaja bramki jak je traca. Ostateczny wynik jaki tutaj widze to 2:1 dla Whitehawk.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:30
Spotkanie: Dallas - Columbus
Typ: Dallas + Benn strzeli
Kurs: 3.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Dallas Stars z Columbus Blue Jackets. Faworytem tego spotkania i to bardzo znacznym są gospodarze, więc z jednej strony moze ot byc pułapka buków, a z drugiej ciezko nie stawiac na tak grające Stars. Ten zespol jest moim ulubionym jesli chodzi o ofensywę. Ostatnio zostali zamknieci przez Blues przegrywajac 0-3 na wyjezdzie, ale teraz maja szanse sie odkuc. Blue Jackets to slaba druzyna i choc defensywna, to dzis z rezerwowym bramkarzem, na wyjezdzie. Ich szanse nie powinny byc duze. Stars z kolei grali sporo na wyjazdach ostatnio i lwia czesc wygrali. strzelajac przynajmniej 3 bramki. Topowy strzelec zespolu Benn z 20 bramkami na koncie. On jak nie strzela lub Seugin to jest kataklizm, takze jesli dzis planowo Dallas wygra to raczej powinien sie wpisac na liste strzelcow.
⛔ 100
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Coppa Italia
Godzina: 14:30
Spotkanie: AS Roma - Spezia
Typ: X2
Kurs: 3.2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przy takich kursach oraz wczorajszym pozegnaniu sie z pucharem Genoi pokuszę się o gre w strone gosci. W zespole Romy ewidentnie cos sie zacielo i zespol ten lekko mowiac nie zachwyca. Wysoka pozycja w tabeli to zasluga dobrego okresu, ktory minal juz jakis czas temu. Ostatnie 4 spotkanie to zaledwie jeden zdobyty gol. W ostatniej kolejce co prawda zatrzymali rozpedzone Napoli, bezbramkowo z nimi remisujac, ale w tym meczu to była ekipa Beniteza byla strona dominujaca. Roma nie oddala celnego strzalu w swiatlo bramki Reiny (poza nieuznanym golem). Jeszcze wczesniejszy mecz w lidze mistrzow z Bate, ktory byl bardzo wazny w kontekscie awansu do dalszej fazy LM, także zremisowany 0:0 przy dobrej dyspozycji Wojtka, ktorego jutro najprawdopodobniej zastapi De Sanctis. Kolejna sprawa to Dżeko, ktory najprawdopodbniej jutro zagra jednak jego wystepy zupelnie mnie nie przekonuja (chyba nie tylko mnie). Do tego nie zostal powolany Keita, oraz nadal poza skladem Gervinho.
Po przeciwnej stronie goscie, ktorzy odwrotnie od Romy ostatnimi czasy notuja dobre wyniki. W poprzednich etapach pucharu pokonywali przeciwnikow nie tracac goli. w 1/32 pokonali co prawda nie zespol z tak wysokiej polki co Roma ale byl to takze przedstawiciel serie A - Frosinone. W sezonie 2013/2014 Spezia takze dotarla do 1/8 gdzie juz uznala wyzszosc Milanu. W tym sezonie jesli &#39;przeskocza&#39; Rome w cwiercfinale czeka na nich Alessandria, czyli przeciwnik jak najbardziej do przejscia, co wiaze sie z wizja osiagniecia POLFINALU Coppa Italia.
Mam nadzieje ze gol szybko nie padnie, w czym upatruje zwiekszenia szans na wejscie typu.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Puchar Belgii
Godzina:
20:45
Spotkanie:
KVC Westerlo - Club Brugge
Typ:
Obie drużyny strzelą gola: NIE
Kurs:
2.00
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Dzisiaj los zestawił ze sobą zwycięzców meczów moich typów dnia z 2.12.2015 i 3.12.2015 ;)
Dzisiaj spróbuję powtórzyć wczorajsze szczęście i postawić na BTTS - NIE.
Uważam, że Brugia spokojnie wygra ten mecz, bo (tak jak pisałem 2 grudnia) trener zapowiadał, że jego celem jest wygranie Pucharu Belgii. Westerlo ma z kolei ważniejsze sprawy na głowie, są ostatni w lidze i jeśli nie skupią się właśnie na niej to spadną z hukiem.
Club Brugge w lidze stracił 20 goli, z czego 16 na wyjazdach. Nie za dobrze :/
ALE!
KVC Westerlo strzeliło w lidze 19 goli, z czego tylko 6 u siebie. Już lepiej? ????
Kolejnym aspektem jest H2H. Biorąc pod uwagę ostatnie 6 meczów pomiędzy tymi drużynami bilans przemawia mocno na korzyść Brugii: 5 zwycięstw, 1 remis, 0 porażek, bramki 17-2.

Ponadto taki bet to również moje zabezpieczenie przed remisem 0:0, który lubi się czasem zaplątać w meczach Dawid vs. Goliat (np. wczorajszy mecz Benfiki).
Ciekawym typem jest również HT/FT = 2/2 za 1.90.
Dla odważniejszych: 2.45 na wygraną Brugii do zera.
Powodzonka!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom